z

Bydgoszcz

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 4

30.12.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 105 WALCZAK WOJCIECH 2013 M 00:01:25
2 46 GRZYBOWSKI MATEUSZ Skrzat 2013 M 00:01:32
3 2 WÓJCIK MIKOŁAJ 2013 M 00:01:33
4 292 JARZEMSKA ZOSIA Mungo 2014 K 00:01:41
5 51 BARAŃSKI OSKAR Przedszkole Niepubliczne Kacperkowy Światek 2013 M 00:01:44
6 17 SPORNY TYMOTEUSZ 2013 M 00:01:44
7 104 URBAŃCZYK BARBARA Przedszkole Radość 2013 K 00:01:47
8 71 KONWINSKA ZUZIA Zaczarowany Zakątek 2014 K 00:01:47
9 49 KOWALSKI BARTŁOMIEJ 2013 M 00:01:47
10 288 RYBAKOWSKI OLIVIER 2013 M 00:01:50
11 53 RIVAT SARAH 2013 K 00:01:51
12 65 KONWIŃSKI BORYS Zaczarowany Zakątek 2013 M 00:01:51
13 47 KRUK KUBA Przedszkole Tęczowa Kraina Niemcz 2014 M 00:01:52
14 62 ŁOMASZEWICZ - SMOLIŃSKI TYMON Przedszkole nr 80 Królestwo Maciusia 2013 M 00:01:54
15 9 ŁOPUSZYŃSKA IGA Przedszkole IGUS 2013 K 00:01:54
16 36 PAWLAK FRANCISZEK 2013 M 00:01:55
17 293 SOKÓŁ IZABELA Przedszkole Radość 2013 K 00:01:55
18 56 WAWRZYNIAK BARTEK RUN BYDGOSZCZ 2014 M 00:01:58
19 286 IGLEWSKA KAROLINA Przedszkole Szubin 2013 K 00:02:00
20 66 KĘDZIORSKI NIKODEM 2014 M 00:02:01
21 25 KNUT WIKTORIA Przedszkole Kacperkowy Światek 2013 K 00:02:01
22 7 BERNDT DOMINIK Przedszkole Radość 2013 M 00:02:01
23 24 GRUBSKI ALEKSANDER GardenFlora MTB Team 2014 M 00:02:05
24 42 PIETKIEWICZ JULIA 2015 K 00:02:06
25 210 STARZYŃSKA ANTONINA ZOFIA Kacperkowy Świat 2015 K 00:02:07
26 26 SIUZDAK KACPER Przedszkole nr 66 2014 M 00:02:08
27 92 ZIELIŃSKI BENIAMIN Kabel Team Bydgoszcz 2014 M 00:02:09
28 88 WASIŃSKI JAN PRZEDSZKOLE NR 66 2013 M 00:02:10
29 22 KARNOWSKA KARINA Przedszkole Sezamkowe nr 1 Bydgoszcz 2013 K 00:02:11
30 41 KRZYSIAK LENA Przedszkole wróżka 2015 K 00:02:14
31 285 MATCZYŃSKI JĘDRZEJ 2014 M 00:02:14
32 23 DRESLERSKI MARIAN TEAM KUCYKI 2014 M 00:02:15
33 294 JEDRAS EMMA 2013 K 00:02:15
34 67 KUJAWA KAJA Przedszkole Radość 2014 K 00:02:16
35 10 ĆWIKLIŃSKA ANTOSIA KlonikTeam 2014 K 00:02:19
36 10 ĆWIKLIŃSKA ANTOSIA KlonikTeam 2014 K 00:02:19
37 291 PIĘTKA MATEUSZ PRZEDSZKOLE NR 66 2014 M 00:02:22
38 72 KANIAK WOJCIECH 2014 M 00:02:22
39 8 KARSKA MARTYNA Bydgoszcz 2014 K 00:02:25
40 282 RYNGWELSKA ZUZANNA Kasperkowy Światek 2014 K 00:02:27
41 59 URBAŃSKA ULA Przedszkole 66 Bydgoszcz 2014 K 00:02:32
42 33 MATYASIK RADOSŁAW Przedszkole RADOŚĆ 2014 M 00:02:33
43 27 BROMIRSKA ALICJA Przedszkole Radość 2014 K 00:02:33
44 290 OLSZAŃSKA ZOFIA Kacperkowy światek 2014 K 00:02:33
45 31 PODKÓWKA MAKSYMILIAN Ekolaki Bydgoszcz 2015 M 00:02:34
46 32 KAWKA KACPER Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek w Bydgoszczy 2015 M 00:02:34
47 52 KOLASIŃSKI KAZIMIERZ Przedszkole Kacperkowy Światek 2014 M 00:02:35
48 54 RIVAT NINA 2014 K 00:02:40
49 89 WIĘCKOWSKA NIKOLA PRZEDSZKOLE NR 66 2014 K 00:02:41
50 29 SCHMIDT-KOZŁOWSKI ARTUR Przedszkole Dąbrowa Chełmińska 2015 M 00:02:41
51 75 PALIŃSKI KAROL Przedszkole Jagódka 2014 M 00:02:44
52 115 BIAŁY STANISŁAW Wesołe serduszka 2015 M 00:02:47
53 281 KASPEREK KAJA 2014 K 00:02:49
54 284 WUCENS MIESZKO 2018 M 00:02:52
55 69 RAPICKA NATALIA Przedszkole Radość 2013 K 00:02:52
56 73 CHODOROWSKA ZOSIA L O K O M O T Y W A BYDGOSZCZ 2013 K 00:02:54
57 63 JASKUŁA ZUZANNA PRZEDSZKOLE RADOŚĆ 2013 K 00:03:05
58 64 DYNOWIAK ALEKSANDRA 2017 K 00:03:12
59 37 KRUSZYŃSKA LAURA Zaczarowany zakątek 2015 K 00:03:14
60 283 KACZMAREK POLA 2016 K 00:03:16
61 99 SADAJ JAŚ 2016 M 00:03:39
62 5 MAJCHRZAK KORNELIA KACPERKOWY ŚWIATEK 2016 K 00:03:45
63 96 NOWAK OLIVIER 2016 M 00:03:45
64 78 KUBIAK JAN 2016 M 00:03:51
65 15 JAGIELSKA OLGA 2016 K 00:04:04
66 50 LUBIŃSKA BLANKA 2016 K 00:04:14
67 61 PIEKARSKA BLANKA Restauracja KING FU Bydgoszcz 2016 K 00:04:25
68 289 PASIEKA RAFAŁ #żółtokrólewscy b3k 2017 M 00:04:26
69 287 BIAŁEK MATEUSZ 2017 M 00:05:21

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 78 LADA AGNIESZKA Sp Zelgno 2011 K 00:01:11
2 37 PIETKIEWICZ DOMINIK 2011 M 00:01:15
3 29 ROSA MICHAŁ Szkoła Podstawowa nr 64 w Bydgoszczy 2011 M 00:01:15
4 278 RATAJ FRANCISZEK KS Warta Poznań 2011 M 00:01:16
5 0
35*
WIATROWSKA EWA SP 47 2011 K 00:01:16
6 7 MAJCHRZAK NIKODEM KACPERKOWY ŚWIATEK 2012 M 00:01:17
7 8 RAFAŁKO ERYK Przedszkole Niepubliczne Radość 2012 M 00:01:17
8 57 MROZOWSKI WIKTOR Przedszkole Radość 2012 M 00:01:18
9 270 JABŁOŃSKI MIESZKO Sokrates 2011 M 00:01:19
10 38 GÓRA IGOR Juventus Academy Bydgoszcz 2012 M 00:01:22
11 95 STEJKA JAKUB Sokrates 2011 M 00:01:23
12 0
264*
BEJENKA KACPER Kacperkowy Światek 2012 M 00:01:23
13 32 ŁYSZCZARZ MARIA SP 32 Bydgoszcz 2011 K 00:01:23
14 112 NOWAK LEON AMS 2011 M 00:01:23
15 120 ZAKRZEWSKA MARIA Szkoła Podstawowa nr 47 2011 K 00:01:23
16 30 KACZMAREK POLA Przedszkole Źródełko w Bydgoszczy 2012 K 00:01:24
17 109 IMIAŁEK MAJA sz.podst .nr.62 2011 K 00:01:24
18 268 GŁOGOWSKA ZUZANNA KS MIKRUT KORONOWO 2011 K 00:01:24
19 0
77*
MAJEWSKA MARIA Szkoła Podstawowa nr 47 2011 K 00:01:25
20 97 KASPEREK OLIWIA Szkoła Podstawowa w Niemczu 2011 K 00:01:25
21 18 DAMSKI GABRIEL GardenFlora MTB Team 2012 M 00:01:26
22 36 KRZYSIAK HANIA Przedszkole wróżka 2012 K 00:01:26
23 56 KLAWIKOWSKI OSKAR Przedszkole Polanka 2012 M 00:01:27
24 276 PIĘTKA MIKOŁAJ PRZEDSZKOLE NR 66 2012 M 00:01:28
25 108 OSSOWSKI MIKOŁAJ Niemcz 2011 M 00:01:28
26 273 BILSKA JUDYTA PP Kacperek 2012 K 00:01:28
27 266 ŁAGANOWSKA URSZULA Raramuri Sosnówiec 2011 K 00:01:28
28 19 DAMSKI KACPER GardenFlora MTB Team 2012 M 00:01:29
29 105 ANDRZEJEWSKA NINA ZS19Team 2011 K 00:01:30
30 64 ZIEBMA MATEUSZ Przedszkole Jagódka 2012 M 00:01:30
31 62 STRZELINSKA KORNELIA 2012 K 00:01:30
32 42 JAROSZEWSKI FILIP Przedszkole nr 49 Bydgoszcz 2012 M 00:01:31
33 119 RYBKA VICTORIA Szkoła nr 30 Bydgoszcz 2011 K 00:01:31
34 10 TUBISZ MIKOŁAJ Szkoła Nr 60 2011 M 00:01:31
35 55 ŁOMASZEWICZ - SMOLIŃSKA LENA Szkoła Podstawowa nr 65 2011 K 00:01:32
36 117 MAŁEK BARTOSZ PRZEDSZKOLE 2012 M 00:01:32
37 48 BOLIŃSKA BARBARA Przedszkole WRÓŻKA Białe Błota 2012 K 00:01:32
38 274 SZYDŁOWSKI MATEUSZ SP 64 2012 M 00:01:32
39 115 BOGUS MAJA SP 64 Bydgoszcz 2011 K 00:01:33
40 75 ZIELIŃSKI ANTONI SP64 Bydgoszcz 2012 M 00:01:33
41 53 MITKOWSKA ALEKSANDRA GardenFloraMtbTeam 2012 K 00:01:35
42 47 KACZMAREK ZUZIA 2012 K 00:01:35
43 50 WIĘCKOWSKI BŁAŻEJ Szkoła podstawowa 32 2011 M 00:01:35
44 34 SIUDZIŃSKA MILENA Pantery Bydgoszcz 2011 K 00:01:36
45 272 RUTKOWSKI ALEKSANDER Perpetum Moblie 2012 M 00:01:37
46 59 KOBIERECKI SEBASTIAN Przedszkole Kacperkowy Światek 2012 M 00:01:38
47 269 STĘPKOWSKI SZYMON Szkoła Podstawowa Nr 44 2011 M 00:01:40
48 92 TOMASZEWSKA WIKTORIA Ekolaki 2012 K 00:01:40
49 13 KARSKI MATEUSZ Bydgoszcz 2012 M 00:01:40
50 91 KULAS FRANCISZEK Ekolaki 2012 M 00:01:41
51 86 CHEREK TOMASZ Ekolaki 2012 M 00:01:42
52 110 CEBULA DOMINIK Szkoła Podstawowa nr 47 2011 M 00:01:42
53 24 SIUZDAK KALINA SP nr 63 2011 K 00:01:43
54 41 ŻEBRACKI JAN 2011 M 00:01:43
55 118 KOZŁOWSKA WERONIKA SP 10 2011 K 00:01:43
56 5 ZABOROWSKI MAREK Przedszkole Radość 2012 M 00:01:44
57 6 SOSNA MILENA 2011 K 00:01:44
58 60 KILIŃSKI LEON Przedszkole Zielona Kraina 2012 M 00:01:45
59 27 BROMIRSKA AMELIA Przedszkole Radość 2012 K 00:01:45
60 116 WEŁNICKI KSAWERY Ekolaki 2012 M 00:01:46
61 17 FILIPIAK PIOTR ENSINO 2012 M 00:01:46
62 90 KOCZNUR MARCEL Ekolaki 2012 M 00:01:47
63 58 KUJAWA JULIAN SP14 2011 M 00:01:47
64 279 RATAJ WOJCIECH KS Warta Poznań 2012 M 00:01:47
65 1 KUJDA REMIGIUSZ Niepubliczne Przedszkole ZAMECZEK 2012 M 00:01:50
66 46 KOWALSKI JAKUB 2011 M 00:01:52
67 25 JAROSZEWSKI ANTONI Deep Forest 2012 M 00:01:54
68 51 URBAŃSKA ADA SP 63 Bydgoszcz 2011 K 00:01:56
69 28 ŚCIESZYŃSKI STASIU Wesołe Serduszka 2012 M 00:01:56
70 102 KLAJBOR KAROL Gminne Przedszkole wróżka w Białych Blotach 2012 M 00:01:57
71 98 SKRZYNIARZ LENA Mały Poliglota 28 Bydgoszcz 2012 K 00:01:58
72 89 HASIAK NIKOLA Ekolaki 2012 K 00:01:59
73 52 ANTCZAK ALICJA 2012 K 00:01:59
74 85 BARTKOWSKI WIKTOR Ekolaki 2012 M 00:02:04
75 101 CIEMNOCZOŁOWSKI JĘDRZEJ Przedszkole 4 Pory Roku 2012 M 00:02:06
76 275 GULSKA JAGODA 2012 K 00:02:07
77 271 ZALEWSKA NATALIA SP 47 Bydgoszcz 2011 K 00:02:08
78 267 JANCZEWSKA HANNA Przedszkole 66 2012 K 00:02:08
79 74 WIESE MAJA PRZEDSZKOLE NR 66 2012 K 00:02:17
80 84 BARTKOWSKA ROKSANA Ekolaki 2012 K 00:02:18

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 48 OBRZANOWSKI IGOR 2009 M 00:02:23
2 21 STEJUK ANTONI AMS Triathlon 2009 M 00:02:37
3 24 JAROSZEWSKI MARCEL ZS 19 TEAM 2009 M 00:02:39
4 28 BADZIŃSKI OSKAR SP 64 2010 M 00:02:41
5 130 LADA WERONIKA Sp Zelgno 2009 K 00:02:41
6 57 KOZŁOWSKI FILIP SP 65 2009 M 00:02:43
7 6 GLIŃSKA JULIA UKS SP 12 BYDGOSZCZ 2009 K 00:02:44
8 4 NAWROCKI ALEKSANDER VICTORIA KORONOWO 2010 M 00:02:45
9 135 PRACA MIKOŁAJ SP Białe Błota 2010 M 00:02:49
10 31 ŁAGANOWSKA JAGODA Raramuri Sosnówiec 2009 K 00:02:50
11 19 SZYMAŃCZAK KAJETAN SP44 Muks Piętnastka 2010 M 00:02:51
12 11 MEDZIŃSKI BARTOSZ Wisełka Bydgoszcz Fordon 2010 M 00:02:55
13 12 KOWALCZYK IGOR SP 44 MS BYDGOSZCZ 2010 M 00:02:56
14 136 STARCZEWSKA RAMONA Zawisza 2010 K 00:02:59
15 54 KUCZMA JĘDRZEJ SP 15/ CWSZ Zawisza 2009 M 00:03:00
16 34 KLONOWSKI MARCIN SP 44 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2010 M 00:03:01
17 134 ANHALT DOBROCHNA UKS Czapla Białe Błota 2010 K 00:03:01
18 38 ZIELIŃSKI JAKUB SP64 Bydgoszcz 2009 M 00:03:01
19 7 KOZŁOWSKI KAMIL 2010 M 00:03:06
20 126 SKOTNICKA ZOJA ISOB 2009 K 00:03:07
21 13 BIAŁOWĄS KUBA SZKOŁA PODSTAWOWA 35 2009 M 00:03:08
22 5 ŁOPUSZYŃSKI HUBERT SP nr 16 2010 M 00:03:10
23 29 ŚLĘŻAK MATEUSZ Szkoła Podstawowa 37 2009 M 00:03:12
24 36 SZYMAŃSKA LENA Szkoła Podstawowa w Kołaczkowie 2010 K 00:03:13
25 30 ANTCZAK MATEUSZ 2010 M 00:03:14
26 55 SZWAJKOWSKA MARIA ISOB 2010 K 00:03:16
27 2 STĘPNIAK KAJETAN Run4Fun 2010 M 00:03:17
28 132 MICHNIEWSKA MAJA Sp nr 18 2009 K 00:03:19
29 26 STAWCZYK PATRYK Szkoła Podstawowa 32 2009 M 00:03:20
30 138 GACEK JULIA ISOB 2009 K 00:03:20
31 23 JAKUBCZAK PATRYCJA Szkoła 2010 K 00:03:22
32 45 JANOWSKA LENA SP Kruszyn 2010 K 00:03:27
33 10 WYRĘBSKA ANTONINA Szkoła Podstawowa Nr 64 w Bydgoszczy 2010 K 00:03:28
34 46 CIEMNOCZOŁOWSKI WOJCIECH Szkoła 4 Pory Roku 2010 M 00:03:29
35 8 FILIPIAK WERONIKA SP2 2009 K 00:03:30
36 1 DRZEWIECKA AMELIA SP Niemcz Run4Fun 2009 K 00:03:31
37 53 NOWAK WERONIKA AMS 2009 K 00:03:32
38 121 KRÓL DOMINIKA SP 65 2009 K 00:03:33
39 131 GŁOGOWSKI FILIP Szkoła Podstawowa nr 1 w Koronowie 2009 M 00:03:34
40 137 DUNAJEWSKA MARIETTA TEAM ISOB 2009 K 00:03:37
41 32 LEWANDOWSKA AMELIA 2009 K 00:03:38
42 112 CZACZYK LENA SP 64 2009 K 00:03:40
43 40 SADAJ PAWEŁ Szkoła Podstawowa nr 63 Bydgoszcz 2010 M 00:03:41
44 133 IGLEWSKA MAJA SP Szubin 2010 K 00:03:47
45 16 WIATROWSKA AGATA SP 47 2009 K 00:03:52
46 25 JAGIEŁA GRACJAN SP 13 Bydgoszcz 2010 M 00:04:03

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 87 ŚMIERTKA MATEUSZ Szkoła Podstawowa Złotniki Kujawskie 2006 M 00:03:25
2 81 WESOŁOWSKI EMIL UKS CZAPLA Białe Błota 2007 M 00:03:37
3 30 KOWALSKI OSKAR KSP w Bydgoszczy 2006 M 00:03:41
4 9 KANIEWSKI MAKSYMILIAN UKS Czapla Białe Błota 2006 M 00:03:46
5 67 KUNICKA WERONIKA Luks Start Nakło 2007 K 00:03:50
6 37 GÓRA MARCEL Szkoła Podstawowa Nr 67 2008 M 00:03:58
7 27 KAWAŁKOWSKI MARCEL ENCE-PENCE RUN TEAM 2008 M 00:03:58
8 171 JEDRAS MIA 2006 K 00:04:00
9 72 ZAWADZKI MIKOŁAJ MUKS SP 44 2007 M 00:04:02
10 180 IGNAS KRZYSZTOF SPTS 2007 M 00:04:02
11 16 TOPCZEWSKA LEONIA 2008 K 00:04:03
12 34 STEJUK JAN AMS Triathlon 2007 M 00:04:03
13 12 GWIAZDOWSKI DOMINIK SP 58 BYDGOSZCZ 2008 M 00:04:04
14 169 ANHALT KAROL UKS Czapla Białe Błota 2008 M 00:04:05
15 170 SZYMAŃSKI WOJCIECH UKS Czapla Białe Błota 2007 M 00:04:06
16 36 ANDRZEJEWSKI KRZYSZTOF Juventus Academy Bydgoszcz 2008 M 00:04:07
17 8 STĘPNIAK FILIP Run4Fun 2008 M 00:04:08
18 20 KARSKI KRZYSZTOF SP 66 Bydgoszcz 2006 M 00:04:09
19 26 KOWALCZYK SEBASTIAN SP 44 MS BYDGOSZCZ 2008 M 00:04:10
20 5 BUDZIAK MIKOŁAJ SP nr 62 2008 M 00:04:11
21 176 BARCZEWSKI OSKAR SP Niemcz 2007 M 00:04:12
22 166 MATCZYŃSKI ALEKSANDER 2008 M 00:04:13
23 175 WYSOCKI JAN SriTri 2006 M 00:04:15
24 14 NAWROCKI MIKOŁAJ VICTORIA KORONOWO 2006 M 00:04:17
25 69 LEWANDOWSKI BARTEK SP 60 2008 M 00:04:21
26 80 PRACA SZYMON UKS Czapla 2007 M 00:04:22
27 75 GOZA WIKTORIA Uks czapla 2006 K 00:04:22
28 48 ANISZCZYK IGOR SP-46 2008 M 00:04:24
29 6 LANGE MARTA SP 64 2008 K 00:04:24
30 10 CYCKOWSKA BLANKA SP 64 Bydgoszcz 2008 K 00:04:25
31 22 MICHAŁEK ŁUKASZ SP Osielsko 2008 M 00:04:28
32 24 KOWALSKA NINA SP46 2007 K 00:04:28
33 64 GLAZA MIKOŁAJ UKS Czapla Białe Błota 2007 M 00:04:29
34 2 TROCHYMIUK LENA SP46 2006 K 00:04:31
35 79 WARCZAK ALICJA 2007 K 00:04:34
36 59 JENDRUSZEWSKI JAKUB MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2007 M 00:04:35
37 58 TUPIKOWSKA JAGNA ZS19team 2008 K 00:04:37
38 160 KULCZYK PAULINA Łochowo 2006 K 00:04:38
39 40 KRUK MATEUSZ SP Niemcz 2006 M 00:04:38
40 31 JANIC ARKADIUSZ Szkoła Podstawowa nr 4 Bydgoszcz 2006 M 00:04:39
41 162 ZALEWSKA MICHALINA SP 47 2007 K 00:04:39
42 173 JABŁOŃSKI FILIP UKS Czapla 2008 M 00:04:39
43 85 KAŹMIERCZAK OLAF SP Osielsko 2006 M 00:04:40
44 63 SZCZĘSNY KACPER MUKS 2008 M 00:04:42
45 19 KOZŁOWSKI SZYMEK 2006 M 00:04:43
46 161 MIĘTKOWSKA MAJA Łochowo 2006 K 00:04:43
47 52 CHODOROWSKI SZYMON SP 15 BYDGOSZCZ 2007 M 00:04:44
48 179 MELWIŃSKI JULIAN SP 9 2007 M 00:04:45
49 77 OSSOWSKI MICHAŁ Niemcz 2006 M 00:04:46
50 60 BRETT WIKTORIA UKS CZAPLA Białe Błota 2008 K 00:04:48
51 51 BŁASZCZYKOWSKA WIKTORIA Szkoła Podstawowa Nr 44 Mistrzostwa Sportowego Bydgoszcz 2007 K 00:04:49
52 164 BIAŁEK MARCIN UKS DĘBY OSIELSKO 2006 M 00:04:49
53 57 WALICKA MARTYNA MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ 2007 K 00:04:50
54 3 WÓJCIK PIOTR 2008 M 00:04:50
55 84 KAMIŃSKA JULIA Szkoła Podstawowa w Białych Błotach 2008 K 00:04:51
56 32 NOWAK OLIWIA SP 12 2007 K 00:04:53
57 53 NUNZEK MATEUSZ 2007 M 00:04:53
58 163 BIAŁEK ALEKSANDRA SP Osielsko 2008 K 00:04:54
59 38 KOWALSKI MARCELI 2008 M 00:04:57
60 62 KITKOWSKA JAGODA SP Osielsko 2007 K 00:04:58
61 177 KARWACKI JAKUB Czapla Białe Błota 2008 M 00:04:59
62 158 ESHEKOV MARTIN ISOB 2007 M 00:05:03
63 73 JANOWSKA WIKTORIA SP Kruszyn 2008 K 00:05:04
64 29 ŚCIESZYŃSKI MAKSYMILIAN Szkoła Podstawowa Nr 12 2007 M 00:05:05
65 49 MROZOWSKI MIKOŁAJ ZS 10 w Bydgoszczy 2008 M 00:05:06
66 54 ŁAZ MARTA RUN BYDGOSZCZ/Międzynarodowa Szkoła SOKRATES 2008 K 00:05:08
67 168 KAROW NATASZA UKS Czapla Białe Błota 2008 K 00:05:09
68 43 KOLASIŃSKA ANTONINA SP 64 2008 K 00:05:10
69 74 OBRZANOWSKI BARTOSZ 2007 M 00:05:11
70 33 WILCZYŃSKA WERONIKA SP44 MS Bydgoszcz 2007 K 00:05:12
71 165 CZYŻAK MAJA AMS 2006 K 00:05:18
72 47 WIDŹGOWSKA LENA SP12 2008 K 00:05:21
73 159 SZULCZEWSKA LAURA Łochowo 2008 K 00:05:24
74 13 WOJCIECHOWSKA WIKTORIA SP nr 12 Bydgoszcz 2007 K 00:05:28
75 167 RADKOWSKA MAJA UKS CZAPLA Białe Błota 2007 K 00:05:33
76 41 BIEL DOMINIKA 1% Dla Darii Biel 2007 K 00:05:39
77 65 CIESZYŃSKA OLIWIA ZS 19 Team 2008 K 00:05:43
78 46 KAWA LILIANA Szkoła Podstawowa nr 40 2008 K 00:06:00
79 178 RYDLEWSKA AMELIA 2007 K 00:06:03
80 174 PYTLIŃSKI MAREK Bydgoskie Żółwie 2007 M 00:06:04
81 18 JAGIELSKA AMELIA 2007 K 00:06:06
82 172 WŁOCH OSKAR ZS 19 TEAM 2008 M 00:06:06
83 86 KŁEMBOWSKA KLAUDIA Szkoła Podstawowa nr 41 2008 K 00:07:02
84 1 LIPERTOWICZ KRYSTIAN Koniec Składu 2008 M 00:07:20

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 342 UŁANOWSKI LUCJAN ISOB Team 2003 M 00:06:49
2 231 SZCZEŚNIAK WIKTOR CWZS Zawisza Bydgoszcz 2003 M 00:07:02
3 354 KAROW DAMIAN UKS Czapla Białe Błota 2004 M 00:07:03
4 349 MALENDOWICZ FILIP SP Białe Błota 2003 M 00:07:21
5 224 CHECHŁA MATEUSZ Szkoła Podstawowa nr 47 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego 2003 M 00:07:23
6 363 TOMASZEWSKI OSKAR SP 20 2005 M 00:07:24
7 355 KLUZA JAKUB Zawisza Bydgoszcz 2003 M 00:07:25
8 360 DROZDALSKI EVAN SP 32 2004 M 00:07:26
9 226 KUNICKI MICHAŁ Luks Start Nakło 2004 M 00:07:33
10 223 GLAZA MATEUSZ UKS Czapla Białe Błota 2004 M 00:08:04
11 352 PAWLAK JULIA Gim. Osiek 2003 K 00:08:18
12 351 PAWLAK ALEKSANDRA Sp 15 2005 K 00:08:19
13 359 ZIÓŁKOWSKA PAULINA SP 31 Bydgoszcz 2003 K 00:08:20
14 365 KOŚCIELNY JAKUB SP Osielsko 2003 M 00:08:24
15 212 KOWALSKI KAMIL 2004 M 00:08:25
16 361 KUCHCIAK JAKUB 2003 M 00:08:26
17 364 WARDA JULIA Gimnazjum nr.33 2003 K 00:08:27
18 356 ANHALT ANNA UKS Czapla Białe Błota 2005 K 00:08:30
19 307 NOWAK JAKUB Koniec składu 2003 K 00:08:41
20 207 MICHAŁEK KRZYSZTOF SP Osielsko 2005 M 00:08:49
21 358 DUNAJEWSKI NIKODEM TEAM ISOB 2004 M 00:08:54
22 340 SZWAJKOWSKI ALEKSANDER ISOB 2005 M 00:09:00
23 350 STARZYŃSKI PAWEŁ Szczytno 2003 M 00:09:05
24 202 KUJDA BARTOSZ Gimnazjum Osielsko 2003 M 00:09:15
25 357 JABŁOŃSKA ADRIANNA UKS Czapla Białe Błota 2004 K 00:09:17
26 228 GÓRNY KACPER ZS 19 2004 M 00:09:36
27 227 GREGROWICZ MARCIN ZS19team 2004 M 00:09:39
28 209 JANIC DAGMARA szkoła podstawowa nr.4 Bydgoszcz 2004 K 00:09:41
29 366 ZIÓŁKOWSKA ALICJA Gim 53 2003 K 00:09:57
30 362 BUDNY EWA SP 67 Bydgoszcz/ULKS Barwice 2005 K 00:10:26
31 348 MALISZEWSKI DAWID SP we Lwowie 2005 M 00:10:34
32 211 NURKIEWICZ ZOFIA Kung fu Pandy 3 2005 K 00:10:37
33 222 GROCHOWSKA DARIA Szkoła Podstawowa nr 47 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego 2003 K 00:10:42
34 203 KUJDA TYMOTEUSZ Szkoła Podstawowa Osielsko 2005 M 00:11:34
35 206 GOTOWICZ MACIEJ SP 20 2005 M 00:12:52

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni