z

Bydgoszcz

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 3

25.11.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 105 WALCZAK WOJCIECH 2013 M 00:01:27
2 80 LASKOWSKI FRANCISZEK 2013 M 00:01:31
3 2 WÓJCIK MIKOŁAJ 2013 M 00:01:33
4 46 GRZYBOWSKI MATEUSZ Skrzat 2013 M 00:01:35
5 82 LUBCZYŃSKI KAJETAN PRZEDSZKOLE NR 66 2013 M 00:01:40
6 74 HORBACZEWSKA-PŁOTKA POLA Przedszkole Niepubliczne Kacperkowy Światek 2013 K 00:01:42
7 104 URBAŃCZYK BARBARA Przedszkole Radość 2013 K 00:01:42
8 253 SPORNY TYMOTEUSZ 2013 M 00:01:44
9 36 PAWLAK FRANCISZEK 2013 M 00:01:48
10 111 KAMIŃSKI KAJETAN PERPETUUM MOBILE 2013 M 00:01:49
11 53 RIVAT SARAH 2013 K 00:01:49
12 219 RYBAKOWSKI OLIVIER 2013 M 00:01:50
13 65 KONWIŃSKI BORYS Zaczarowany Zakątek 2013 M 00:01:51
14 103 SMOLIŃSKA WIKTORIA Przedszkole Promyczek 2013 K 00:01:51
15 202 SOKÓŁ IZABELA Przedszkole Radość 2013 K 00:01:54
16 7 BERNDT DOMINIK Przedszkole Radość 2013 M 00:01:55
17 51 BARAŃSKI OSKAR Przedszkole Niepubliczne Kacperkowy Światek 2013 M 00:01:56
18 22 KARNOWSKA KARINA Przedszkole Sezamkowe nr 1 Bydgoszcz 2013 K 00:01:57
19 67 KUJAWA KAJA Przedszkole Radość 2014 K 00:01:58
20 62 ŁOMASZEWICZ - SMOLIŃSKI TYMON Przedszkole nr 80 Królestwo Maciusia 2013 M 00:02:01
21 97 BARAN KALINA Przedszkole RADOŚĆ 2013 K 00:02:03
22 56 WAWRZYNIAK BARTEK RUN BYDGOSZCZ 2014 M 00:02:03
23 60 BADZIŃSKI IGOR Przedszkole Kacperkowy Światek 2015 M 00:02:05
24 66 KĘDZIORSKI NIKODEM 2014 M 00:02:06
25 24 GRUBSKI ALEKSANDER GardenFlora MTB Team 2014 M 00:02:07
26 43 GIERACH BARBARA Przedszkole Bajkolandia/G-Team 2014 K 00:02:08
27 23 DRESLERSKI MARIAN TEAM KUCYKI 2014 M 00:02:13
28 84 PAWLAK HANNA PRZEDSZKOLE NR 66 2013 K 00:02:15
29 262 ĆWIKLIŃSKA ANTOSIA KlonikTeam 2014 K 00:02:15
30 8 KARSKA MARTYNA Bydgoszcz 2014 K 00:02:16
31 203 WĄŻ POLA Przedszkole Zakątek 2013 K 00:02:22
32 42 PIETKIEWICZ JULIA 2015 K 00:02:24
33 201 OLSZAŃSKA ZOFIA Kacperkowy światek 2014 K 00:02:25
34 54 RIVAT NINA 2014 K 00:02:27
35 110 JAROSZEWSKA ALA 2016 K 00:02:28
36 85 PAWLAK JAKUB PRZEDSZKOLE NR 66 2015 M 00:02:31
37 98 PIEKUT MACIEJ Przedszkole Radość 2015 M 00:02:32
38 69 RAPICKA NATALIA Przedszkole Radość 2013 K 00:02:33
39 121 FORDON AGNIESZKA Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek 2014 K 00:02:34
40 29 SCHMIDT-KOZŁOWSKI ARTUR Przedszkole Dąbrowa Chełmińska 2015 M 00:02:34
41 89 WIĘCKOWSKA NIKOLA PRZEDSZKOLE NR 66 2014 K 00:02:37
42 116 GARSTECKA PATRYCJA Przedszkole RADOŚĆ 2015 K 00:02:38
43 21 TOBOLSKI BRUNO Przedszkole elf 2014 M 00:02:38
44 33 MATYASIK RADOSŁAW Przedszkole RADOŚĆ 2014 M 00:02:38
45 246 KASPEREK KAJA 2014 K 00:02:43
46 115 BIAŁY STANISŁAW Wesołe serduszka 2015 M 00:02:43
47 75 PALIŃSKI KAROL Przedszkole Jagódka 2014 M 00:02:45
48 52 KOLASIŃSKI KAZIMIERZ Przedszkole Kacperkowy Światek 2014 M 00:02:45
49 86 PIĘTKA MATEUSZ PRZEDSZKOLE NR 66 2014 M 00:02:50
50 37 KRUSZYŃSKA LAURA Zaczarowany zakątek 2015 K 00:02:55
51 261 KACZMAREK POLA 2016 K 00:03:00
52 108 BRZEZIŃSKA MICHALINA RUN BYDGOSZCZ 2015 K 00:03:05
53 11 BANASZEWSKI IGOR 2017 M 00:03:14
54 233 HOFFMAN BLANKA 2014 K 00:03:19
55 44 GIERACH NATALIA Przedszkole Bajkolandia/G-Team 2016 K 00:03:19
56 73 CHODOROWSKA ZOSIA L O K O M O T Y W A BYDGOSZCZ 2013 K 00:03:21
57 99 SADAJ JAŚ 2016 M 00:03:27
58 20 KUŹNIAK OLIWIER Przedszkole Radość 2014 M 00:03:30
59 5 MAJCHRZAK KORNELIA KACPERKOWY ŚWIATEK 2016 K 00:03:31
60 239 KONWIŃSKI BRUNO Zaczarowany Zakątek 2016 M 00:03:32
61 87 PIOTROWSKA OLIWIA PRZEDSZKOLE NR 66 2016 K 00:04:13
62 225 ANDRZEJEWSKI JAN Promyczek 2016 M 00:04:18
63 266 PASIEKA RAFAŁ #żółtokrólewscy b3k 2017 M 00:04:40
64 204 LIBERA MAJA FIDES-TRAVEL BYDGOSZCZ 2014 K 00:04:53
65 268 BIAŁEK MATEUSZ 2017 M 00:04:58

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 78 LADA AGNIESZKA Sp Zelgno 2011 K 00:01:11
2 37 PIETKIEWICZ DOMINIK 2011 M 00:01:13
3 35 WIATROWSKA EWA SP 47 2011 K 00:01:13
4 29 ROSA MICHAŁ Szkoła Podstawowa nr 64 w Bydgoszczy 2011 M 00:01:14
5 15 BANASZEWSKI BORYS 2011 M 00:01:14
6 267 STEJKA STANISŁAW Szkoła Podstawowa nr 12 2011 M 00:01:15
7 279 GŁOGOWSKA ZUZANNA KS MIKRUT KORONOWO 2011 K 00:01:16
8 57 MROZOWSKI WIKTOR Przedszkole Radość 2012 M 00:01:16
9 8 RAFAŁKO ERYK Przedszkole Niepubliczne Radość 2012 M 00:01:17
10 273 JABŁOŃSKI MIESZKO Sokrates 2011 M 00:01:18
11 30 KACZMAREK POLA Przedszkole Źródełko w Bydgoszczy 2012 K 00:01:21
12 7 MAJCHRZAK NIKODEM KACPERKOWY ŚWIATEK 2012 M 00:01:21
13 112 NOWAK LEON AMS 2011 M 00:01:21
14 95 STEJKA JAKUB Sokrates 2011 M 00:01:22
15 120 ZAKRZEWSKA MARIA Szkoła Podstawowa nr 47 2011 K 00:01:22
16 77 MAJEWSKA MARIA Szkoła Podstawowa nr 47 2011 K 00:01:23
17 20 FRANCZAK JAN Przedszkole RADOŚĆ 2012 M 00:01:23
18 18 DAMSKI GABRIEL GardenFlora MTB Team 2012 M 00:01:23
19 97 KASPEREK OLIWIA Szkoła Podstawowa w Niemczu 2011 K 00:01:24
20 36 KRZYSIAK HANIA Przedszkole wróżka 2012 K 00:01:25
21 278 BILSKA JUDYTA PP Kacperek 2012 K 00:01:25
22 56 KLAWIKOWSKI OSKAR Przedszkole Polanka 2012 M 00:01:25
23 34 SIUDZIŃSKA MILENA Pantery Bydgoszcz 2011 K 00:01:26
24 72 PIĘTKA MIKOŁAJ PRZEDSZKOLE NR 66 2012 M 00:01:26
25 19 DAMSKI KACPER GardenFlora MTB Team 2012 M 00:01:27
26 10 TUBISZ MIKOŁAJ Szkoła Nr 60 2011 M 00:01:27
27 40 GIERACH GRZEGORZ SPTS/G-Team 2011 M 00:01:28
28 107 KRYZSIEK JULKA szkoła podstawowa 47 2011 K 00:01:28
29 269 RUTKOWSKI ALEKSANDER Perpetum Moblie 2012 M 00:01:28
30 274 ŁAGANOWSKA URSZULA Raramuri Sosnówiec 2011 K 00:01:29
31 22 KUŹNIAK KRYSTIAN Przedszkole Radość 2012 M 00:01:29
32 55 ŁOMASZEWICZ - SMOLIŃSKA LENA Szkoła Podstawowa nr 65 2011 K 00:01:30
33 64 ZIEBMA MATEUSZ Przedszkole Jagódka 2012 M 00:01:30
34 53 MITKOWSKA ALEKSANDRA GardenFloraMtbTeam 2012 K 00:01:30
35 104 JAROSZEWSKA ANIA 2011 K 00:01:31
36 47 KACZMAREK ZUZIA 2012 K 00:01:32
37 108 OSSOWSKI MIKOŁAJ Niemcz 2011 M 00:01:32
38 119 RYBKA VICTORIA Szkoła nr 30 Bydgoszcz 2011 K 00:01:33
39 91 KULAS FRANCISZEK Ekolaki 2012 M 00:01:33
40 49 MONSIORSKA DOROTA 2012 K 00:01:34
41 5 ZABOROWSKI MAREK Przedszkole Radość 2012 M 00:01:35
42 26 KAWAŁKOWSKA MICHALINA ENCE-PENCE RUN TEAM 2011 K 00:01:35
43 31 HUK NATALIA PACTUM 2011 K 00:01:37
44 13 KARSKI MATEUSZ Bydgoszcz 2012 M 00:01:38
45 33 BEREŚ POLA Pantery Bydgoszcz 2012 K 00:01:38
46 87 CZARNECKI ANTONI Ekolaki 2012 M 00:01:38
47 277 TUPTANOWSKA LENKA Zakątek Przedszkolaka w Łochowie 2012 K 00:01:39
48 116 WEŁNICKI KSAWERY Ekolaki 2012 M 00:01:39
49 110 CEBULA DOMINIK Szkoła Podstawowa nr 47 2011 M 00:01:40
50 80 ŁUKOWSKI STANISŁAW Ekolaki 2012 M 00:01:41
51 270 IMIAŁEK MAJA sz.podst .nr.62 2011 K 00:01:41
52 50 WIĘCKOWSKI BŁAŻEJ Szkoła podstawowa 32 2011 M 00:01:42
53 276 ANDRZEJEWSKA JULIA 2012 K 00:01:42
54 60 KILIŃSKI LEON Przedszkole Zielona Kraina 2012 M 00:01:43
55 118 KOZŁOWSKA WERONIKA SP 10 2011 K 00:01:43
56 275 GIZIŃSKI MARCEL Zielona Kraina 2012 M 00:01:43
57 86 CHEREK TOMASZ Ekolaki 2012 M 00:01:44
58 98 SKRZYNIARZ LENA Mały Poliglota 28 Bydgoszcz 2012 K 00:01:44
59 17 FILIPIAK PIOTR ENSINO 2012 M 00:01:44
60 58 KUJAWA JULIAN SP14 2011 M 00:01:45
61 271 STĘPKOWSKI SZYMON Szkoła Podstawowa Nr 44 2011 M 00:01:46
62 70 DĄBROWSKA EMILIA PRZEDSZKOLE NR 66 2012 K 00:01:46
63 82 PIEKUT AMELIA Przedszkole Radość 2012 K 00:01:47
64 25 JAROSZEWSKI ANTONI Deep Forest 2012 M 00:01:47
65 73 PIOTROWSKI ALEKSANDER PRZEDSZKOLE NR 66 2012 M 00:01:50
66 272 ZALEWSKA NATALIA SP 47 Bydgoszcz 2011 K 00:01:50
67 117 MAŁEK BARTOSZ PRZEDSZKOLE 2012 M 00:01:51
68 102 KLAJBOR KAROL Gminne Przedszkole wróżka w Białych Blotach 2012 M 00:01:52
69 4 SZYMAŃSKA ZUZANNA Przedszkole Radość 2012 K 00:01:54
70 21 TROSZYŃSKI JANEK Sezamkowe 2012 M 00:02:03
71 85 BARTKOWSKI WIKTOR Ekolaki 2012 M 00:02:04
72 266 JANCZEWSKA HANNA Przedszkole 66 2012 K 00:02:05
73 280 ŚMIERTKA MAJA 2011 K 00:02:06
74 65 PALACZ DAWID 2011 M 00:02:06
75 106 LEWANDOWSKA MARTA SP 35 w Bydgoszczy 2011 K 00:02:06
76 61 ERNEST WOJCIECH 2012 M 00:02:07
77 89 HASIAK NIKOLA Ekolaki 2012 K 00:02:08
78 52 ANTCZAK ALICJA 2012 K 00:02:10
79 268 GULSKA JAGODA 2012 K 00:02:11
80 84 BARTKOWSKA ROKSANA Ekolaki 2012 K 00:02:13
81 14 KOTECKA LILIANNA SP 41 im. Romualda Traugutta w Bydgoszczy 2012 K 00:02:52

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 48 OBRZANOWSKI IGOR 2009 M 00:02:18
2 28 BADZIŃSKI OSKAR SP 64 2010 M 00:02:36
3 21 STEJUK ANTONI AMS Triathlon 2009 M 00:02:37
4 57 KOZŁOWSKI FILIP SP 65 2009 M 00:02:38
5 132 LADA WERONIKA Sp Zelgno 2009 K 00:02:43
6 4 NAWROCKI ALEKSANDER VICTORIA KORONOWO 2010 M 00:02:44
7 22 GIERACH JAKUB SPTS/G-Team 2009 M 00:02:46
8 56 GRUSZKA MAKSYMILIAN SP 67 2009 M 00:02:47
9 31 ŁAGANOWSKA JAGODA Raramuri Sosnówiec 2009 K 00:02:48
10 11 MEDZIŃSKI BARTOSZ Wisełka Bydgoszcz Fordon 2010 M 00:02:49
11 134 PROCH NIKODEM SP 64 2009 M 00:02:52
12 19 SZYMAŃCZAK KAJETAN SP44 Muks Piętnastka 2010 M 00:02:54
13 135 STARCZEWSKA RAMONA Zawisza 2010 K 00:02:54
14 130 KRÓL DOMINIKA SP 65 2009 K 00:02:57
15 29 ŚLĘŻAK MATEUSZ Szkoła Podstawowa 37 2009 M 00:02:58
16 36 SZYMAŃSKA LENA Szkoła Podstawowa w Kołaczkowie 2010 K 00:03:02
17 30 ANTCZAK MATEUSZ 2010 M 00:03:04
18 34 KLONOWSKI MARCIN SP 44 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2010 M 00:03:04
19 136 GRZĘDZICKI MICHAŁ Sp 37 2009 M 00:03:08
20 39 NAWROCKI KAROL Delikatesy Rybne FISHKA.pl 2010 M 00:03:09
21 55 SZWAJKOWSKA MARIA ISOB 2010 K 00:03:09
22 131 SKOTNICKA ZOJA ISOB 2009 K 00:03:10
23 10 WYRĘBSKA ANTONINA Szkoła Podstawowa Nr 64 w Bydgoszczy 2010 K 00:03:13
24 3 FEDEROWICZ LENA Szkoła Podstawowa w Osielsku 2010 K 00:03:18
25 9 IGNASIAK WERONIKA Szkoła Podstawowa nr 66 w Bydgoszczy 2010 K 00:03:19
26 45 JANOWSKA LENA SP Kruszyn 2010 K 00:03:20
27 44 MICHNIEWSKA MAJA Sp nr 18 2009 K 00:03:24
28 8 FILIPIAK WERONIKA SP2 2009 K 00:03:25
29 51 KAMIŃSKI KSAWERY PERPETUUM MOBILE 2010 M 00:03:26
30 49 BŁASZKIEWICZ MAGDA SP 25 Bydgoszcz ZS19team. 2010 K 00:03:26
31 16 WIATROWSKA AGATA SP 47 2009 K 00:03:27
32 42 TOMASZEWSKA OLIWIA 2009 K 00:03:35
33 23 JAKUBCZAK PATRYCJA Szkoła 2010 K 00:03:35
34 25 JAGIEŁA GRACJAN SP 13 Bydgoszcz 2010 M 00:03:37
35 133 DUNAJEWSKA MARIETTA TEAM ISOB 2009 K 00:03:37
36 53 NOWAK WERONIKA AMS 2009 K 00:03:38
37 32 LEWANDOWSKA AMELIA 2009 K 00:03:39
38 50 LEWANDOWSKI BARTOSZ SP 35 w Bydgoszczy 2009 M 00:03:39
39 60 SOBIERALSKI WOJCIECH Szkoła Podstawowa nr 9 2010 M 00:03:42
40 14 GOŁOFIT ALEKSANDER SP 12 2009 M 00:03:43
41 40 SADAJ PAWEŁ Szkoła Podstawowa nr 63 Bydgoszcz 2010 M 00:03:43

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 87 ŚMIERTKA MATEUSZ Szkoła Podstawowa Złotniki Kujawskie 2006 M 00:03:21
2 81 WESOŁOWSKI EMIL UKS CZAPLA Białe Błota 2007 M 00:03:44
3 30 KOWALSKI OSKAR KSP w Bydgoszczy 2006 M 00:03:46
4 9 KANIEWSKI MAKSYMILIAN UKS Czapla Białe Błota 2006 M 00:03:53
5 153 JANKOWSKA ANGELIKA UKS Czapla 2006 K 00:03:55
6 78 ARUNSI UBA UKS Czapla Białe Błota 2008 M 00:03:56
7 37 GÓRA MARCEL Szkoła Podstawowa Nr 67 2008 M 00:03:57
8 12 GWIAZDOWSKI DOMINIK SP 58 BYDGOSZCZ 2008 M 00:03:58
9 169 IGNAS KRZYSZTOF SPTS 2007 M 00:04:02
10 72 ZAWADZKI MIKOŁAJ MUKS SP 44 2007 M 00:04:03
11 34 STEJUK JAN AMS Triathlon 2007 M 00:04:03
12 27 KAWAŁKOWSKI MARCEL ENCE-PENCE RUN TEAM 2008 M 00:04:05
13 159 PROCH TOBIASZ SP 64 2008 M 00:04:06
14 26 KOWALCZYK SEBASTIAN SP 44 MS BYDGOSZCZ 2008 M 00:04:09
15 75 GOZA WIKTORIA Uks czapla 2006 K 00:04:09
16 64 GLAZA MIKOŁAJ UKS Czapla Białe Błota 2007 M 00:04:10
17 16 TOPCZEWSKA LEONIA 2008 K 00:04:10
18 6 LANGE MARTA SP 64 2008 K 00:04:10
19 167 ANHALT KAROL UKS Czapla Białe Błota 2008 M 00:04:12
20 162 MATCZYŃSKI ALEKSANDER 2008 M 00:04:12
21 170 WYSOCKI JAN SriTri 2006 M 00:04:14
22 10 CYCKOWSKA BLANKA SP 64 Bydgoszcz 2008 K 00:04:14
23 14 NAWROCKI MIKOŁAJ VICTORIA KORONOWO 2006 M 00:04:15
24 36 ANDRZEJEWSKI KRZYSZTOF Juventus Academy Bydgoszcz 2008 M 00:04:16
25 50 GLUBA ROKSANA MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2008 K 00:04:17
26 69 LEWANDOWSKI BARTEK SP 60 2008 M 00:04:19
27 154 ZALEWSKA MICHALINA SP 47 2007 K 00:04:20
28 80 PRACA SZYMON UKS Czapla 2007 M 00:04:20
29 22 MICHAŁEK ŁUKASZ SP Osielsko 2008 M 00:04:22
30 20 KARSKI KRZYSZTOF SP 66 Bydgoszcz 2006 M 00:04:23
31 163 KOTLĘGA STAŚ SP 44 2008 M 00:04:24
32 5 BUDZIAK MIKOŁAJ SP nr 62 2008 M 00:04:26
33 59 JENDRUSZEWSKI JAKUB MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2007 M 00:04:27
34 152 JANKOWSKA MARIKA UKS Czapla 2007 K 00:04:28
35 2 TROCHYMIUK LENA SP46 2006 K 00:04:30
36 39 GIERACH WOJCIECH SPTS/G-Team 2007 M 00:04:33
37 151 JABŁOŃSKI FILIP UKS Czapla 2008 M 00:04:34
38 70 IWANOWSKA ZUZANNA MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2008 K 00:04:35
39 58 TUPIKOWSKA JAGNA ZS19team 2008 K 00:04:37
40 165 KARWACKI JAKUB Czapla Białe Błota 2008 M 00:04:39
41 24 KOWALSKA NINA SP46 2007 K 00:04:42
42 155 ANDRZEJEWSKI JAKUB SP 25 2007 M 00:04:43
43 166 TOMCZAK MAKSYMILIAN ISOB BYDGOSZCZ 2008 M 00:04:45
44 3 WÓJCIK PIOTR 2008 M 00:04:46
45 60 BRETT WIKTORIA UKS CZAPLA Białe Błota 2008 K 00:04:50
46 171 BZOWY NATASZA 2008 K 00:04:51
47 32 NOWAK OLIWIA SP 12 2007 K 00:04:52
48 28 GOŁOFIT ADAM SP 12 2006 M 00:04:53
49 51 BŁASZCZYKOWSKA WIKTORIA Szkoła Podstawowa Nr 44 Mistrzostwa Sportowego Bydgoszcz 2007 K 00:04:53
50 77 OSSOWSKI MICHAŁ Niemcz 2006 M 00:04:54
51 25 PRZYBYLSKI NIKODEM 2007 M 00:04:55
52 85 KAŹMIERCZAK OLAF SP Osielsko 2006 M 00:04:55
53 161 BIAŁEK MARCIN UKS Dęby Osielsko 2008 M 00:04:56
54 38 KOWALSKI MARCELI 2008 M 00:04:57
55 160 BIAŁEK ALEKSANDRA SP Osielsko 2008 K 00:04:57
56 44 PAWŁOWSKA AGATA Garden Flora MTB team 2007 K 00:04:58
57 73 JANOWSKA WIKTORIA SP Kruszyn 2008 K 00:04:59
58 63 SZCZĘSNY KACPER MUKS 2008 M 00:04:59
59 74 OBRZANOWSKI BARTOSZ 2007 M 00:05:00
60 157 TUPTANOWSKI JAKUB SP im. Jana Pawła II w Łochowie 2008 M 00:05:01
61 53 NUNZEK MATEUSZ 2007 M 00:05:02
62 172 MELWIŃSKI JULIAN SP 9 2007 M 00:05:03
63 42 RUPIŃSKI KRZYSZTOF Zespół Szkół nr 19 2007 M 00:05:03
64 57 WALICKA MARTYNA MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ 2007 K 00:05:04
65 49 MROZOWSKI MIKOŁAJ ZS 10 w Bydgoszczy 2008 M 00:05:05
66 158 CZYŻAK MAJA AMS 2006 K 00:05:06
67 88 SOBIERALSKI IGOR Szkoła Podstawowa nr 44 Mistrzostwa Sportowego 2008 M 00:05:06
68 33 WILCZYŃSKA WERONIKA SP44 MS Bydgoszcz 2007 K 00:05:08
69 52 CHODOROWSKI SZYMON SP 15 BYDGOSZCZ 2007 M 00:05:08
70 47 WIDŹGOWSKA LENA SP12 2008 K 00:05:12
71 43 KOLASIŃSKA ANTONINA SP 64 2008 K 00:05:13
72 7 CZUCZEJKO MICHALINA SPTS Bydgoszcz 2008 K 00:05:18
73 29 ŚCIESZYŃSKI MAKSYMILIAN Szkoła Podstawowa Nr 12 2007 M 00:05:19
74 15 MIELCARSKA NATALIA MNM team 2008 K 00:05:22
75 13 WOJCIECHOWSKA WIKTORIA SP nr 12 Bydgoszcz 2007 K 00:05:24
76 168 ZIENKIEWICZ AMELIA Sokrates 2008 K 00:05:28
77 164 WŁOCH OSKAR ZS 19 TEAM 2008 M 00:05:37
78 83 FRANCO MICO ZOFIA ISOB 2007 K 00:05:45
79 71 SMOLIŃSKI GRZEGORZ Zs19 2007 M 00:05:46
80 55 RYŁKO WERONIKA ZS19team 2007 K 00:05:47
81 65 CIESZYŃSKA OLIWIA ZS 19 Team 2008 K 00:05:50
82 54 ŁAZ MARTA RUN BYDGOSZCZ/Międzynarodowa Szkoła SOKRATES 2008 K 00:06:08
83 86 KŁEMBOWSKA KLAUDIA Szkoła Podstawowa nr 41 2008 K 00:06:20

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 340 UŁANOWSKI LUCJAN ISOB Team 2003 M 00:07:02
2 353 SZCZEŚNIAK WIKTOR CWZS Zawisza Bydgoszcz 2003 M 00:07:09
3 342 CZECHOWSKI DAWID SP 60 2004 M 00:07:36
4 224 CHECHŁA MATEUSZ Szkoła Podstawowa nr 47 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego 2003 M 00:07:56
5 347 PAWLAK ALEKSANDRA Sp 15 2005 K 00:08:05
6 212 KOWALSKI KAMIL 2004 M 00:08:07
7 352 ANHALT ANNA UKS Czapla Białe Błota 2005 K 00:08:08
8 343 PAWLAK JULIA Gim. Osiek 2003 K 00:08:24
9 354 WŁOCH MATEUSZ SP 8 2004 M 00:08:29
10 216 BOLIŃSKI IGOR ZS 19 Team 2004 M 00:08:43
11 349 DUNAJEWSKI NIKODEM TEAM ISOB 2004 M 00:08:52
12 207 MICHAŁEK KRZYSZTOF SP Osielsko 2005 M 00:08:53
13 209 JANIC DAGMARA szkoła podstawowa nr.4 Bydgoszcz 2004 K 00:09:00
14 348 JABŁOŃSKA ADRIANNA UKS Czapla Białe Błota 2004 K 00:09:06
15 227 GREGROWICZ MARCIN ZS19team 2004 M 00:09:20
16 351 KOTLĘGA MATEUSZ SPTS 2004 M 00:09:30
17 215 RUPIŃSKA ZOFIA Zespół Szkół nr 10 2003 K 00:09:49
18 350 BUDNY EWA SP 67 Bydgoszcz/ULKS Barwice 2005 K 00:10:01
19 218 ROGUSZKA MARIKA SP nr 60 2005 K 00:10:07
20 211 NURKIEWICZ ZOFIA Kung fu Pandy 3 2005 K 00:10:12
21 222 GROCHOWSKA DARIA Szkoła Podstawowa nr 47 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego 2003 K 00:10:18
22 206 GOTOWICZ MACIEJ SP 20 2005 M 00:12:00

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni