z

Bydgoszcz

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2

28.10.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 105 WALCZAK WOJCIECH 2013 M 00:01:30
2 80 LASKOWSKI FRANCISZEK 2013 M 00:01:32
3 46 GRZYBOWSKI MATEUSZ Skrzat 2013 M 00:01:36
4 94 JARZEMSKA ZOSIA Mungo 2014 K 00:01:37
5 49 KOWALSKI BARTŁOMIEJ 2013 M 00:01:39
6 2 WÓJCIK MIKOŁAJ 2013 M 00:01:40
7 65 KONWIŃSKI BORYS Zaczarowany Zakątek 2013 M 00:01:42
8 9 ŁOPUSZYŃSKA IGA Przedszkole IGUS 2013 K 00:01:43
9 104 URBAŃCZYK BARBARA Przedszkole Radość 2013 K 00:01:43
10 17 SPORNY TYMOTEUSZ 2013 M 00:01:43
11 268 SZEWE ALICJA 2013 K 00:01:44
12 103 SMOLIŃSKA WIKTORIA Przedszkole Promyczek 2013 K 00:01:45
13 82 LUBCZYŃSKI KAJETAN PRZEDSZKOLE NR 66 2013 M 00:01:48
14 222 GAPIŃSKA JULIA 2013 K 00:01:48
15 71 KONWINSKA ZUZIA Zaczarowany Zakątek 2014 K 00:01:50
16 63 JASKUŁA ZUZANNA PRZEDSZKOLE RADOŚĆ 2013 K 00:01:51
17 25 KNUT WIKTORIA Przedszkole Kacperkowy Światek 2013 K 00:01:52
18 217 GRONKIEWICZ HANNA Przedszkole Kacperkowy Światek 2013 K 00:01:52
19 47 KRUK KUBA Przedszkole Tęczowa Kraina Niemcz 2014 M 00:01:52
20 53 RIVAT SARAH 2013 K 00:01:55
21 224 ZAROSA EMMA Radość 2013 K 00:01:56
22 62 ŁOMASZEWICZ - SMOLIŃSKI TYMON Przedszkole nr 80 Królestwo Maciusia 2013 M 00:01:57
23 22 KARNOWSKA KARINA Przedszkole Sezamkowe nr 1 Bydgoszcz 2013 K 00:01:58
24 56 WAWRZYNIAK BARTEK RUN BYDGOSZCZ 2014 M 00:02:01
25 7 BERNDT DOMINIK Przedszkole Radość 2013 M 00:02:02
26 271 BOGACKA PAULINA 2014 K 00:02:03
27 67 KUJAWA KAJA Przedszkole Radość 2014 K 00:02:04
28 210 STARZYŃSKA ANTONINA ZOFIA Kacperkowy Świat 2015 K 00:02:05
29 276 SIEŃKO ZOSIA Zaczarowany zakątek 2013 K 00:02:05
30 264 KACZMAREK DAWID Przedszkole Radość w Bydgoszczy 2013 M 00:02:06
31 24 GRUBSKI ALEKSANDER GardenFlora MTB Team 2014 M 00:02:06
32 275 TYMOTEUSZ RASZTUBOWICZ 2013 M 00:02:06
33 216 MORAWSKA AGATA Przedszkole Radość w Bydgoszczy 2013 K 00:02:07
34 112 WOLSKA EMILIA Ekolaki 2013 K 00:02:07
35 19 SIWIŃSKA MARTYNKA PRZEDSZKOLE RADOŚĆ 2013 K 00:02:08
36 43 GIERACH BARBARA Przedszkole Bajkolandia/G-Team 2014 K 00:02:08
37 117 ZDROJEWSKI MAKSYMILIAN Przedszkole 66 Bydgoszcz 2013 M 00:02:09
38 221 LOREK JULKA VELOMANIA Junior 2014 K 00:02:09
39 41 KRZYSIAK LENA Przedszkole wróżka 2015 K 00:02:10
40 26 SIUZDAK KACPER Przedszkole nr 66 2014 M 00:02:10
41 59 URBAŃSKA ULA Przedszkole 66 Bydgoszcz 2014 K 00:02:10
42 32 KAWKA KACPER Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek w Bydgoszczy 2015 M 00:02:13
43 274 KLÓSKA ADAM 2014 M 00:02:14
44 40 GRZECHNIK AGATA Kacperkowy światek 2014 K 00:02:15
45 84 PAWLAK HANNA PRZEDSZKOLE NR 66 2013 K 00:02:17
46 88 WASIŃSKI JAN PRZEDSZKOLE NR 66 2013 M 00:02:17
47 253 FORDON AGNIESZKA Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek 2014 K 00:02:22
48 31 PODKÓWKA MAKSYMILIAN Ekolaki Bydgoszcz 2015 M 00:02:24
49 27 BROMIRSKA ALICJA Przedszkole Radość 2014 K 00:02:25
50 33 MATYASIK RADOSŁAW Przedszkole RADOŚĆ 2014 M 00:02:25
51 116 GARSTECKA PATRYCJA Przedszkole RADOŚĆ 2015 K 00:02:26
52 54 RIVAT NINA 2014 K 00:02:26
53 85 PAWLAK JAKUB PRZEDSZKOLE NR 66 2015 M 00:02:27
54 89 WIĘCKOWSKA NIKOLA PRZEDSZKOLE NR 66 2014 K 00:02:29
55 8 KARSKA MARTYNA Bydgoszcz 2014 K 00:02:31
56 240 SIRY BLANKA 2014 K 00:02:32
57 92 ZIELIŃSKI BENIAMIN Kabel Team Bydgoszcz 2014 M 00:02:32
58 239 ŁUCZAK NADIA 2014 K 00:02:32
59 52 KOLASIŃSKI KAZIMIERZ Przedszkole Kacperkowy Światek 2014 M 00:02:34
60 21 TOBOLSKI BRUNO Przedszkole elf 2014 M 00:02:35
61 115 BIAŁY STANISŁAW Wesołe serduszka 2015 M 00:02:35
62 72 KANIAK WOJCIECH 2014 M 00:02:36
63 98 PIEKUT MACIEJ Przedszkole Radość 2015 M 00:02:36
64 23 DRESLERSKI MARIAN TEAM KUCYKI 2014 M 00:02:37
65 108 BRZEZIŃSKA MICHALINA RUN BYDGOSZCZ 2015 K 00:02:38
66 20 KUŹNIAK OLIWIER Przedszkole Radość 2014 M 00:02:39
67 39 KAMIŃSKI MAKSYMILIAN Przedszkole Bajka 2014 M 00:02:43
68 29 SCHMIDT-KOZŁOWSKI ARTUR Przedszkole Dąbrowa Chełmińska 2015 M 00:02:44
69 69 RAPICKA NATALIA Przedszkole Radość 2013 K 00:02:48
70 203 KACZMAREK POLA 2016 K 00:02:51
71 113 WALENCIAK LIVIA Kacperkowy Światek - Przedszkole Niepubliczne 2015 K 00:02:52
72 266 PASIEKA RAFAŁ #żółtokrólewscy b3k 2017 M 00:02:55
73 60 BADZIŃSKI IGOR Przedszkole Kacperkowy Światek 2015 M 00:03:01
74 201 DEJA INGA 2016 K 00:03:12
75 73 CHODOROWSKA ZOSIA L O K O M O T Y W A BYDGOSZCZ 2013 K 00:03:13
76 44 GIERACH NATALIA Przedszkole Bajkolandia/G-Team 2016 K 00:03:13
77 277 REDER SZYMON 2013 M 00:03:15
78 218 ŁOMASZEWICZ HANIA Przedszkole Bajka 2015 K 00:03:16
79 110 JAROSZEWSKA ALA 2016 K 00:03:18
80 75 PALIŃSKI KAROL Przedszkole Jagódka 2014 M 00:03:18
81 15 JAGIELSKA OLGA 2016 K 00:03:20
82 225 ZAROSA ERIKA Gersy biegają 2016 K 00:03:25
83 38 KAMIŃSKA MARLENA 2016 K 00:03:25
84 114 WALENCIAK POLA Kacperkowy Światek - Przedszkole Niepubliczne 2015 K 00:03:26
85 278 BRUNO KONWIŃSKI 2016 M 00:03:26
86 5 MAJCHRZAK KORNELIA KACPERKOWY ŚWIATEK 2016 K 00:03:31
87 78 KUBIAK JAN 2016 M 00:03:34
88 96 NOWAK OLIVIER 2016 M 00:03:34
89 273 OKOŃSKI STEFAN Przedszkole Pinokio 2015 M 00:03:35
90 202 RZESZOTARSKI KACPER 2016 M 00:03:36
91 11 BANASZEWSKI IGOR 2017 M 00:03:38
92 87 PIOTROWSKA OLIWIA PRZEDSZKOLE NR 66 2016 K 00:03:43
93 100 SZYPER STAŚ 2016 M 00:03:47
94 99 SADAJ JAŚ 2016 M 00:03:47
95 61 PIEKARSKA BLANKA Restauracja KING FU Bydgoszcz 2016 K 00:03:54
96 50 LUBIŃSKA BLANKA 2016 K 00:03:55
97 48 SZULC LENA Szulc Team 2013 K 00:04:14
98 204 BIAŁEK MATEUSZ 2017 M 00:04:58
99 219 WĘGIELEWSKI FILIP 2017 M 00:05:07

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 78 LADA AGNIESZKA Sp Zelgno 2011 K 00:01:12
2 29 ROSA MICHAŁ Szkoła Podstawowa nr 64 w Bydgoszczy 2011 M 00:01:13
3 8 RAFAŁKO ERYK Przedszkole Niepubliczne Radość 2012 M 00:01:15
4 23 CHOJNACKI KACPER Przedszkole Niepubliczne Elf 2012 M 00:01:16
5 0
35*
WIATROWSKA EWA SP 47 2011 K 00:01:18
6 7 MAJCHRZAK NIKODEM KACPERKOWY ŚWIATEK 2012 M 00:01:18
7 15 BANASZEWSKI BORYS 2011 M 00:01:18
8 38 GÓRA IGOR Juventus Academy Bydgoszcz 2012 M 00:01:20
9 233 GŁOGOWSKA ZUZANNA KS MIKRUT KORONOWO 2011 K 00:01:20
10 20 FRANCZAK JAN Przedszkole RADOŚĆ 2012 M 00:01:20
11 18 DAMSKI GABRIEL GardenFlora MTB Team 2012 M 00:01:20
12 57 MROZOWSKI WIKTOR Przedszkole Radość 2012 M 00:01:21
13 19 DAMSKI KACPER GardenFlora MTB Team 2012 M 00:01:21
14 112 NOWAK LEON AMS 2011 M 00:01:22
15 77 MAJEWSKA MARIA Szkoła Podstawowa nr 47 2011 K 00:01:23
16 3 BUSSE PAULINA Szkoła Podstawowa nr 8 2011 K 00:01:23
17 40 GIERACH GRZEGORZ SPTS/G-Team 2011 M 00:01:24
18 36 KRZYSIAK HANIA Przedszkole wróżka 2012 K 00:01:24
19 243 BEJENKA KACPER Przedszkole Niepubliczne Kacperkowy Światek 2012 M 00:01:24
20 97 KASPEREK OLIWIA Szkoła Podstawowa w Niemczu 2011 K 00:01:26
21 32 ŁYSZCZARZ MARIA SP 32 Bydgoszcz 2011 K 00:01:27
22 64 ZIEBMA MATEUSZ Przedszkole Jagódka 2012 M 00:01:27
23 0 00:01:27
24 224 SZYDŁOWSKI MATEUSZ SP 64 2012 M 00:01:28
25 95 STEJKA JAKUB Sokrates 2011 M 00:01:28
26 238 BILSKA JUDYTA PP Kacperek 2012 K 00:01:28
27 208 KLAWIKOWSKI OSKAR Przedszkole Polanka 2012 M 00:01:28
28 42 JAROSZEWSKI FILIP Przedszkole nr 49 Bydgoszcz 2012 M 00:01:29
29 105 ANDRZEJEWSKA NINA ZS19Team 2011 K 00:01:30
30 34 SIUDZIŃSKA MILENA Pantery Bydgoszcz 2011 K 00:01:30
31 236 HAJNCE IWO Przedszkole Jagódka 2012 M 00:01:30
32 48 BOLIŃSKA BARBARA Przedszkole WRÓŻKA Białe Błota 2012 K 00:01:31
33 115 BOGUS MAJA SP 64 Bydgoszcz 2011 K 00:01:31
34 206 MAŁEK BARTOSZ PRZEDSZKOLE 2012 M 00:01:32
35 104 JAROSZEWSKA ANIA 2011 K 00:01:32
36 220 RYBKA VICTORIA Szkoła nr 30 Bydgoszcz 2011 K 00:01:34
37 10 TUBISZ MIKOŁAJ Szkoła Nr 60 2011 M 00:01:35
38 75 ZIELIŃSKI ANTONI SP64 Bydgoszcz 2012 M 00:01:35
39 31 HUK NATALIA PACTUM 2011 K 00:01:35
40 108 OSSOWSKI MIKOŁAJ Niemcz 2011 M 00:01:36
41 22 KUŹNIAK KRYSTIAN Przedszkole Radość 2012 M 00:01:36
42 13 KARSKI MATEUSZ Bydgoszcz 2012 M 00:01:36
43 247 TOMASZEWSKA WIKTORIA Ekolaki 2012 K 00:01:37
44 53 MITKOWSKA ALEKSANDRA GardenFloraMtbTeam 2012 K 00:01:37
45 55 ŁOMASZEWICZ - SMOLIŃSKA LENA Szkoła Podstawowa nr 65 2011 K 00:01:38
46 1 KUJDA REMIGIUSZ Niepubliczne Przedszkole ZAMECZEK 2012 M 00:01:38
47 226 ŁOMASZEWICZ EMILKA Przedszkole Bajka 2012 K 00:01:38
48 50 WIĘCKOWSKI BŁAŻEJ Szkoła podstawowa 32 2011 M 00:01:38
49 46 KOWALSKI JAKUB 2011 M 00:01:39
50 213 ŚMIERTKA MAJA 2011 K 00:01:39
51 58 KUJAWA JULIAN SP14 2011 M 00:01:39
52 43 KORETSKYI TYMOFII szkoła podstawowa 47 2011 M 00:01:39
53 59 KOBIERECKI SEBASTIAN Przedszkole Kacperkowy Światek 2012 M 00:01:40
54 109 IMIAŁEK MAJA sz.podst .nr.62 2011 K 00:01:40
55 102 KLAJBOR KAROL Gminne Przedszkole wróżka w Białych Blotach 2012 M 00:01:40
56 47 KACZMAREK ZUZIA 2012 K 00:01:40
57 86 CHEREK TOMASZ Ekolaki 2012 M 00:01:40
58 90 KOCZNUR MARCEL Ekolaki 2012 M 00:01:41
59 70 DĄBROWSKA EMILIA PRZEDSZKOLE NR 66 2012 K 00:01:41
60 9 OSTROWSKA MAGDA SP 64 2011 K 00:01:42
61 33 BEREŚ POLA Pantery Bydgoszcz 2012 K 00:01:45
62 51 URBAŃSKA ADA SP 63 Bydgoszcz 2011 K 00:01:45
63 231 MAJCHRZAK IGOR SP 63 2011 M 00:01:46
64 116 WEŁNICKI KSAWERY Ekolaki 2012 M 00:01:46
65 41 ŻEBRACKI JAN 2011 M 00:01:46
66 21 TROSZYŃSKI JANEK Sezamkowe 2012 M 00:01:47
67 110 CEBULA DOMINIK Szkoła Podstawowa nr 47 2011 M 00:01:47
68 24 SIUZDAK KALINA SP nr 63 2011 K 00:01:47
69 91 KULAS FRANCISZEK Ekolaki 2012 M 00:01:47
70 87 CZARNECKI ANTONI Ekolaki 2012 M 00:01:47
71 0 00:01:47
72 44 SZCZEPAŃSKI ADAM Przedszkole Elf w Bydgoszczy 2012 M 00:01:47
73 239 JASIAK ALICJA 2012 K 00:01:47
74 103 GIZIŃSKI MARCEL Zielona Kraina 2012 M 00:01:48
75 73 PIOTROWSKI ALEKSANDER PRZEDSZKOLE NR 66 2012 M 00:01:48
76 221 ANDRZEJEWSKA JULIA 2012 K 00:01:48
77 25 JAROSZEWSKI ANTONI Deep Forest 2012 M 00:01:48
78 114 GUDANIEC ALEKSANDER PRZEDSZKOLE NR 66 2012 M 00:01:49
79 54 KHIKHLOVSKYI DANIIL Szkoła 47 2011 M 00:01:49
80 54 KHIKHLOVSKYI DANIIL Szkoła 47 2011 M 00:01:49
81 250 KAWA EMILIA Sp nr 40 2011 K 00:01:49
82 52 ANTCZAK ALICJA 2012 K 00:01:50
83 98 SKRZYNIARZ LENA Mały Poliglota 28 Bydgoszcz 2012 K 00:01:50
84 254 KAZIOR LENA ZS19TEAM 2011 K 00:01:51
85 27 BROMIRSKA AMELIA Przedszkole Radość 2012 K 00:01:52
86 0 00:01:52
87 6 SOSNA MILENA 2011 K 00:01:53
88 4 SZYMAŃSKA ZUZANNA Przedszkole Radość 2012 K 00:01:55
89 106 LEWANDOWSKA MARTA SP 35 w Bydgoszczy 2011 K 00:01:56
90 204 RZESZOTARSKA ALICJA 2012 K 00:01:58
91 242 BOGACKA WERONIKA 2011 K 00:01:58
92 71 GRZEGOREK NATALIA PRZEDSZKOLE NR 66 2012 K 00:02:01
93 237 GULSKA JAGODA 2012 K 00:02:02
94 76 GROCHOWSKI WIKTOR GROSZKI 2012 M 00:02:02
95 101 CIEMNOCZOŁOWSKI JĘDRZEJ Przedszkole 4 Pory Roku 2012 M 00:02:05
96 82 PIEKUT AMELIA Przedszkole Radość 2012 K 00:02:06
97 225 LOREK ALEXANDRA VELOMANIA 2012 K 00:02:08
98 65 PALACZ DAWID 2011 M 00:02:09
99 229 JANCZEWSKA HANNA Przedszkole 66 2012 K 00:02:10
100 88 DEJA DOMINIK Ekolaki 2012 M 00:02:12
101 62 STRZELINSKA KORNELIA 2012 K 00:02:12
102 74 WIESE MAJA PRZEDSZKOLE NR 66 2012 K 00:02:15
103 207 BARTECKA ZOFIA 2011 K 00:02:20
104 89 HASIAK NIKOLA Ekolaki 2012 K 00:02:22
105 85 BARTKOWSKI WIKTOR Ekolaki 2012 M 00:02:23
106 84 BARTKOWSKA ROKSANA Ekolaki 2012 K 00:02:36
107 14 KOTECKA LILIANNA SP 41 im. Romualda Traugutta w Bydgoszczy 2012 K 00:02:59

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 48 OBRZANOWSKI IGOR 2009 M 00:02:23
2 24 JAROSZEWSKI MARCEL ZS 19 TEAM 2009 M 00:02:32
3 120 LADA WERONIKA Sp Zelgno 2009 K 00:02:34
4 57 KOZŁOWSKI FILIP SP 65 2009 M 00:02:36
5 119 GAPIŃSKI HUBERT SP 34 Bydgoszcz 2009 M 00:02:38
6 56 GRUSZKA MAKSYMILIAN SP 67 2009 M 00:02:38
7 21 STEJUK ANTONI AMS Triathlon 2009 M 00:02:39
8 130 PROCH NIKODEM SP 64 2009 M 00:02:40
9 28 BADZIŃSKI OSKAR SP 64 2010 M 00:02:40
10 31 ŁAGANOWSKA JAGODA Raramuri Sosnówiec 2009 K 00:02:41
11 11 MEDZIŃSKI BARTOSZ Wisełka Bydgoszcz Fordon 2010 M 00:02:43
12 19 SZYMAŃCZAK KAJETAN SP44 Muks Piętnastka 2010 M 00:02:44
13 4 NAWROCKI ALEKSANDER VICTORIA KORONOWO 2010 M 00:02:45
14 22 GIERACH JAKUB SPTS/G-Team 2009 M 00:02:46
15 6 GLIŃSKA JULIA UKS SP 12 BYDGOSZCZ 2009 K 00:02:49
16 13 BIAŁOWĄS KUBA SZKOŁA PODSTAWOWA 35 2009 M 00:02:50
17 12 KOWALCZYK IGOR SP 44 MS BYDGOSZCZ 2010 M 00:02:52
18 5 ŁOPUSZYŃSKI HUBERT SP nr 16 2010 M 00:02:52
19 30 ANTCZAK MATEUSZ 2010 M 00:02:53
20 126 SZEWE HUBERT SP 25 2009 M 00:02:55
21 123 PARASZCZUK ADRIANNA Sp nr 25 2009 K 00:02:56
22 54 KUCZMA JĘDRZEJ SP 15/ CWSZ Zawisza 2009 M 00:02:56
23 105 KAPUSTA KAROLINA SP 64 2010 K 00:02:57
24 36 SZYMAŃSKA LENA Szkoła Podstawowa w Kołaczkowie 2010 K 00:02:59
25 38 ZIELIŃSKI JAKUB SP64 Bydgoszcz 2009 M 00:03:02
26 128 IWANOWSKI FILIP MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2010 M 00:03:04
27 2 STĘPNIAK KAJETAN Run4Fun 2010 M 00:03:05
28 40 SADAJ PAWEŁ Szkoła Podstawowa nr 63 Bydgoszcz 2010 M 00:03:05
29 118 ANHALT DOBROCHNA UKS Czapla Białe Błota 2010 K 00:03:06
30 129 RASZTŁOWICZ JAKUB SP 63 2010 M 00:03:10
31 7 KOZŁOWSKI KAMIL 2010 M 00:03:11
32 46 CIEMNOCZOŁOWSKI WOJCIECH Szkoła 4 Pory Roku 2010 M 00:03:12
33 10 WYRĘBSKA ANTONINA Szkoła Podstawowa Nr 64 w Bydgoszczy 2010 K 00:03:13
34 39 NAWROCKI KAROL Delikatesy Rybne FISHKA.pl 2010 M 00:03:13
35 9 IGNASIAK WERONIKA Szkoła Podstawowa nr 66 w Bydgoszczy 2010 K 00:03:14
36 121 GŁOGOWSKI FILIP Szkoła Podstawowa nr 1 w Koronowie 2009 M 00:03:15
37 44 MICHNIEWSKA MAJA Sp nr 18 2009 K 00:03:16
38 26 STAWCZYK PATRYK Szkoła Podstawowa 32 2009 M 00:03:16
39 50 LEWANDOWSKI BARTOSZ SP 35 w Bydgoszczy 2009 M 00:03:17
40 55 SZWAJKOWSKA MARIA ISOB 2010 K 00:03:17
41 131 WEYNERT ZOFIA SP 64 2010 K 00:03:18
42 34 KLONOWSKI MARCIN SP 44 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2010 M 00:03:18
43 49 BŁASZKIEWICZ MAGDA SP 25 Bydgoszcz ZS19team. 2010 K 00:03:20
44 106 DUNAJEWSKA MARIETTA TEAM ISOB 2009 K 00:03:21
45 1 DRZEWIECKA AMELIA SP Niemcz Run4Fun 2009 K 00:03:22
46 15 DRAUS JAKUB Szkoła podstawowa nr 18 2010 M 00:03:25
47 14 GOŁOFIT ALEKSANDER SP 12 2009 M 00:03:28
48 124 KLÓSKA ANNA 2010 K 00:03:29
49 23 JAKUBCZAK PATRYCJA Szkoła 2010 K 00:03:29
50 16 WIATROWSKA AGATA SP 47 2009 K 00:03:30
51 53 NOWAK WERONIKA AMS 2009 K 00:03:30
52 3 FEDEROWICZ LENA Szkoła Podstawowa w Osielsku 2010 K 00:03:31
53 127 TOMASZEWSKA OLIWIA 2009 K 00:03:31
54 52 WOLSKA MAJA SP 16 2009 K 00:03:33
55 112 CZACZYK LENA SP 64 2009 K 00:03:37
56 32 LEWANDOWSKA AMELIA 2009 K 00:03:42
57 47 JANULEWICZ NATANIEL SP nr 13 2010 M 00:03:49
58 122 ZAJĄC MATEUSZ Szkoła Podstawowa nr 12 2009 M 00:03:52

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 109 ŚMIERTKA MATEUSZ Szkoła Podstawowa Złotniki Kujawskie 2006 M 00:03:28
2 134 RUTKOWSKI MARCIN Sp 19 2006 M 00:03:33
3 30 KOWALSKI OSKAR KSP w Bydgoszczy 2006 M 00:03:34
4 81 WESOŁOWSKI EMIL UKS CZAPLA Białe Błota 2007 M 00:03:35
5 9 KANIEWSKI MAKSYMILIAN UKS Czapla Białe Błota 2006 M 00:03:43
6 78 ARUNSI UBA UKS Czapla Białe Błota 2008 M 00:03:49
7 145 BARCZEWSKI OSKAR SP Niemcz 2007 M 00:03:49
8 37 GÓRA MARCEL Szkoła Podstawowa Nr 67 2008 M 00:03:50
9 67 KUNICKA WERONIKA Luks Start Nakło 2007 K 00:03:52
10 27 KAWAŁKOWSKI MARCEL ENCE-PENCE RUN TEAM 2008 M 00:03:52
11 12 GWIAZDOWSKI DOMINIK SP 58 BYDGOSZCZ 2008 M 00:03:53
12 141 KOTLĘGA STAŚ SP 44 2008 M 00:03:56
13 40 KRUK MATEUSZ SP Niemcz 2006 M 00:03:57
14 142 BUKOWIŃSKI ANTONI SP 31 Bydgoszcz 2006 M 00:03:59
15 48 ANISZCZYK IGOR SP-46 2008 M 00:04:00
16 110 ANHALT KAROL UKS Czapla Białe Błota 2008 M 00:04:01
17 133 PROCH TOBIASZ SP 64 2008 M 00:04:02
18 75 GOZA WIKTORIA Uks czapla 2006 K 00:04:03
19 72 ZAWADZKI MIKOŁAJ MUKS SP 44 2007 M 00:04:04
20 123 WYSOCKI JAN SriTri 2006 M 00:04:04
21 34 STEJUK JAN AMS Triathlon 2007 M 00:04:07
22 8 STĘPNIAK FILIP Run4Fun 2008 M 00:04:07
23 16 TOPCZEWSKA LEONIA 2008 K 00:04:08
24 4 HOC ANTONI SP16 2007 M 00:04:08
25 153 IGNAS KRZYSZTOF SPTS 2007 M 00:04:09
26 50 GLUBA ROKSANA MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2008 K 00:04:10
27 135 WĘGIERSKI IGOR Sp 47 2007 M 00:04:13
28 6 LANGE MARTA SP 64 2008 K 00:04:14
29 76 KRÓL KAJETAN Szkoła Podstawowa nr46 2006 M 00:04:14
30 22 MICHAŁEK ŁUKASZ SP Osielsko 2008 M 00:04:15
31 5 BUDZIAK MIKOŁAJ SP nr 62 2008 M 00:04:15
32 79 WARCZAK ALICJA 2007 K 00:04:16
33 10 CYCKOWSKA BLANKA SP 64 Bydgoszcz 2008 K 00:04:16
34 114 KAMIŃSKA JULIA Szkoła Podstawowa w Białych Błotach 2008 K 00:04:18
35 69 LEWANDOWSKI BARTEK SP 60 2008 M 00:04:20
36 80 PRACA SZYMON UKS Czapla 2007 M 00:04:20
37 39 GIERACH WOJCIECH SPTS/G-Team 2007 M 00:04:21
38 19 KOZŁOWSKI SZYMEK 2006 M 00:04:21
39 59 JENDRUSZEWSKI JAKUB MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2007 M 00:04:22
40 106 KAPUSTA BARTOSZ SP 64 2008 M 00:04:22
41 136 00:00:00
42 143 KOWALSKA NINA SP46 2007 K 00:04:24
43 2 TROCHYMIUK LENA SP46 2006 K 00:04:25
44 70 IWANOWSKA ZUZANNA MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2008 K 00:04:27
45 77 OSSOWSKI MICHAŁ Niemcz 2006 M 00:04:29
46 62 KITKOWSKA JAGODA SP Osielsko 2007 K 00:04:34
47 3 WÓJCIK PIOTR 2008 M 00:04:36
48 151 WEYNERT CZAREK SP 64 2008 M 00:04:36
49 58 TUPIKOWSKA JAGNA ZS19team 2008 K 00:04:38
50 31 JANIC ARKADIUSZ Szkoła Podstawowa nr 4 Bydgoszcz 2006 M 00:04:39
51 60 BRETT WIKTORIA UKS CZAPLA Białe Błota 2008 K 00:04:40
52 28 GOŁOFIT ADAM SP 12 2006 M 00:04:40
53 52 CHODOROWSKI SZYMON SP 15 BYDGOSZCZ 2007 M 00:04:44
54 32 NOWAK OLIWIA SP 12 2007 K 00:04:45
55 113 WILLIAMS KAYA 2007 K 00:04:48
56 57 WALICKA MARTYNA MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ 2007 K 00:04:49
57 63 SZCZĘSNY KACPER MUKS 2008 M 00:04:51
58 33 WILCZYŃSKA WERONIKA SP44 MS Bydgoszcz 2007 K 00:04:52
59 117 KARWACKI JAKUB Czapla Białe Błota 2008 M 00:04:53
60 42 RUPIŃSKI KRZYSZTOF Zespół Szkół nr 19 2007 M 00:04:55
61 154 BZOWY NATASZA SP 31 2008 K 00:04:57
62 38 KOWALSKI MARCELI 2008 M 00:04:57
63 15 MIELCARSKA NATALIA MNM team 2008 K 00:05:00
64 119 TOMCZAK MAKSYMILIAN ISOB BYDGOSZCZ 2008 M 00:05:01
65 29 ŚCIESZYŃSKI MAKSYMILIAN Szkoła Podstawowa Nr 12 2007 M 00:05:03
66 47 WIDŹGOWSKA LENA SP12 2008 K 00:05:06
67 108 BIAŁEK ALEKSANDRA SP Osielsko 2008 K 00:05:07
68 74 OBRZANOWSKI BARTOSZ 2007 M 00:05:08
69 101 ESHEKOV MARTIN ISOB 2007 M 00:05:10
70 127 KAROW NATASZA UKS Czapla Białe Błota 2008 K 00:05:11
71 7 CZUCZEJKO MICHALINA SPTS Bydgoszcz 2008 K 00:05:11
72 71 SMOLIŃSKI GRZEGORZ Zs19 2007 M 00:05:12
73 13 WOJCIECHOWSKA WIKTORIA SP nr 12 Bydgoszcz 2007 K 00:05:16
74 83 FRANCO MICO ZOFIA ISOB 2007 K 00:05:18
75 152 ZIENKIEWICZ AMELIA Sokrates 2008 K 00:05:29
76 43 KOLASIŃSKA ANTONINA SP 64 2008 K 00:05:31
77 65 CIESZYŃSKA OLIWIA ZS 19 Team 2008 K 00:05:32
78 41 BIEL DOMINIKA 1% Dla Darii Biel 2007 K 00:05:34
79 111 WILLIAMS IVA 2008 K 00:05:36
80 18 JAGIELSKA AMELIA 2007 K 00:05:50
81 116 PYTLIŃSKI MAREK Bydgoskie Żółwie 2007 M 00:05:54
82 129 GRZYWIŃSKA MARTA RUN Bydgoszcz 2007 K 00:05:54
83 115 KŁEMBOWSKA KLAUDIA Szkoła Podstawowa nr 41 2008 K 00:06:04
84 55 RYŁKO WERONIKA ZS19team 2007 K 00:06:07
85 131 FELINIAK NIKOLA SP 25 2008 K 00:06:11
86 46 KAWA LILIANA Szkoła Podstawowa nr 40 2008 K 00:06:32
87 1 LIPERTOWICZ KRYSTIAN Koniec Składu 2008 M 00:07:00
88 11 FEDEROWICZ JULIA Szkoła Podstawowa w Osielsku 2008 K 00:07:01

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 337 KAROW DAMIAN UKS Czapla Białe Błota 2004 M 00:06:48
2 305 UŁANOWSKI LUCJAN ISOB Team 2003 M 00:06:50
3 229 CIEMNOCZOŁOWSKI ANTONI KSP 2004 M 00:06:53
4 231 SZCZEŚNIAK WIKTOR CWZS Zawisza Bydgoszcz 2003 M 00:06:54
5 327 HAJNCE KORNEL Zawisza 2004 M 00:06:56
6 302 CZECHOWSKI DAWID SP 60 2004 M 00:07:01
7 226 KUNICKI MICHAŁ Luks Start Nakło 2004 M 00:07:06
8 204 SOBOWIEC MATEUSZ Muks Piętnastka Bydgoszcz 2003 M 00:07:10
9 328 BŁASZCZYK NORBERT SP 5 2004 M 00:07:35
10 345 CHECHŁA MATEUSZ Szkoła Podstawowa nr 47 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego 2003 M 00:07:37
11 338 WĘGIERSKI JAKUB Sp15 2005 M 00:07:49
12 223 GLAZA MATEUSZ UKS Czapla Białe Błota 2004 M 00:07:57
13 346 KOŚCIELNY JAKUB SP Osielsko 2003 M 00:07:59
14 201 NOWAK JAKUB 2003 M 00:08:02
15 212 KOWALSKI KAMIL 2004 M 00:08:04
16 339 WŁOCH MATEUSZ SP 8 2004 M 00:08:06
17 216 BOLIŃSKI IGOR ZS 19 Team 2004 M 00:08:06
18 319 WILLIAMS NOAH 2005 M 00:08:07
19 309 DUNAJEWSKI NIKODEM TEAM ISOB 2004 M 00:08:18
20 213 SZULC JAKUB Szkoła Podstawowa w Przyłękach Szulc Team 2004 M 00:08:22
21 335 WARDA JULIA Gimnazjum nr.33 2003 K 00:08:23
22 317 ANHALT ANNA UKS Czapla Białe Błota 2005 K 00:08:28
23 334 WALDON NATALIA UKS CZAPLA Białe Błota 2003 K 00:08:37
24 209 JANIC DAGMARA szkoła podstawowa nr.4 Bydgoszcz 2004 K 00:08:47
25 207 MICHAŁEK KRZYSZTOF SP Osielsko 2005 M 00:08:51
26 333 JABŁOŃSKA ADRIANNA UKS Czapla Białe Błota 2004 K 00:08:54
27 331 ROBAKOWSKA MARTYNA SP 48 2005 K 00:08:56
28 342 KOTLĘGA MATEUSZ SPTS 2004 M 00:08:59
29 210 SAKOWSKI MATEUSZ 2003 M 00:09:01
30 347 LWOWSKI PATRYK SP Osielsko 2005 M 00:09:17
31 227 GREGROWICZ MARCIN ZS19team 2004 M 00:09:35
32 340 MAŁECKA WIKTORIA SP 66 Bydgoszcz 2004 K 00:09:41
33 341 MAŁECKI MATEUSZ SP 66 Bydgoszcz 2005 M 00:09:45
34 220 ZŁOTOWSKI PAWEŁ Szkoła Podstawowa w Osielsku 2005 M 00:09:48
35 344 KAŹMIERCZAK JAKUB Osielsko 2005 M 00:09:49
36 203 KUJDA TYMOTEUSZ Szkoła Podstawowa Osielsko 2005 M 00:09:54
37 215 RUPIŃSKA ZOFIA Zespół Szkół nr 10 2003 K 00:09:54
38 336 KORACH OLIWIA SPTS 2005 K 00:09:56
39 222 GROCHOWSKA DARIA Szkoła Podstawowa nr 47 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego 2003 K 00:10:04
40 214 LAUDA KACPER Szkoła Podstawowa w Osielsku 2005 M 00:10:06
41 343 REDER JAKUB 2004 M 00:10:13
42 230 BŁASZKIEWICZ JAKUB SP 25 Bydgoszcz ZS19team. 2004 M 00:10:19
43 211 NURKIEWICZ ZOFIA Kung fu Pandy 3 2005 K 00:10:29
44 218 ROGUSZKA MARIKA SP nr 60 2005 K 00:10:47
45 313 PRUS MARTYNA Kleczew 2005 K 00:12:31
46 206 GOTOWICZ MACIEJ SP 20 2005 M 00:12:35
47 326 MAJCHRZAK NADIA SP 63 2005 K 00:12:52

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni