z

Bydgoszcz

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

30.09.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 46 GRZYBOWSKI MATEUSZ Skrzat 2013 M 00:01:31
2 80 LASKOWSKI FRANCISZEK 2013 M 00:01:33
3 49 KOWALSKI BARTŁOMIEJ 2013 M 00:01:37
4 17 SPORNY TYMOTEUSZ 2013 M 00:01:38
5 2 WÓJCIK MIKOŁAJ 2013 M 00:01:43
6 9 ŁOPUSZYŃSKA IGA Przedszkole IGUS 2013 K 00:01:44
7 30 BURSZTYŃSKI OSKAR 2013 M 00:01:46
8 103 SMOLIŃSKA WIKTORIA Przedszkole Promyczek 2013 K 00:01:46
9 104 URBAŃCZYK BARBARA Przedszkole Radość 2013 K 00:01:47
10 51 BARAŃSKI OSKAR Przedszkole Niepubliczne Kacperkowy Światek 2013 M 00:01:47
11 74 HORBACZEWSKA-PŁOTKA POLA Przedszkole Niepubliczne Kacperkowy Światek 2013 K 00:01:49
12 47 KRUK KUBA Przedszkole Tęczowa Kraina Niemcz 2014 M 00:01:49
13 235 SZEWE ALICJA 2013 K 00:01:50
14 70 ZYGMUNT SZYMON przedszkole nr. 49 2014 M 00:01:50
15 229 GRONKIEWICZ HANNA 2013 K 00:01:51
16 71 KONWINSKA ZUZIA Zaczarowany Zakątek 2014 K 00:01:51
17 65 KONWIŃSKI BORYS Zaczarowany Zakątek 2013 M 00:01:51
18 58 KYUCHUKOV KLAUDIA 2013 K 00:01:53
19 62 ŁOMASZEWICZ - SMOLIŃSKI TYMON Przedszkole nr 80 Królestwo Maciusia 2013 M 00:01:54
20 53 RIVAT SARAH 2013 K 00:01:55
21 88 WASIŃSKI JAN PRZEDSZKOLE NR 66 2013 M 00:01:56
22 97 BARAN KALINA Przedszkole RADOŚĆ 2013 K 00:01:59
23 25 KNUT WIKTORIA Przedszkole Kacperkowy Światek 2013 K 00:02:00
24 226 MORAWSKA AGATA Przedszkole Radość w Bydgoszczy 2013 K 00:02:00
25 240 ADAMOWSKA LAURA KACPERKOWY ŚWIATEK 2014 K 00:02:00
26 56 WAWRZYNIAK BARTEK RUN BYDGOSZCZ 2014 M 00:02:01
27 1 PIKULIK GABRYSIA Kolorowe Kredki 2013 K 00:02:01
28 81 KIKOWSKA POLA PRZEDSZKOLE NR 66 2013 K 00:02:01
29 68 KAMIŃSKA NATALIA 2013 K 00:02:02
30 67 KUJAWA KAJA Przedszkole Radość 2014 K 00:02:02
31 24 GRUBSKI ALEKSANDER GardenFlora MTB Team 2014 M 00:02:03
32 237 SEWRUK NATALIA Szkoła podstawowa nr 9 w Bydgoszczy 2014 K 00:02:04
33 253 RUSIECKI TYMOTEUSZ 2014 M 00:02:04
34 66 KĘDZIORSKI NIKODEM 2014 M 00:02:05
35 85 PAWLAK JAKUB PRZEDSZKOLE NR 66 2015 M 00:02:06
36 204 STARZYŃSKA ANTONINA ZOFIA Kacperkowy Świat 2015 K 00:02:06
37 63 JASKUŁA ZUZANNA PRZEDSZKOLE RADOŚĆ 2013 K 00:02:08
38 43 GIERACH BARBARA Przedszkole Bajkolandia/G-Team 2014 K 00:02:09
39 254 DRABIK YASEMIN 2014 K 00:02:10
40 41 KRZYSIAK LENA Przedszkole wróżka 2015 K 00:02:11
41 23 DRESLERSKI MARIAN TEAM KUCYKI 2014 M 00:02:12
42 40 GRZECHNIK AGATA Kacperkowy światek 2014 K 00:02:13
43 92 ZIELIŃSKI BENIAMIN Kabel Team Bydgoszcz 2014 M 00:02:13
44 7 BERNDT DOMINIK Przedszkole Radość 2013 M 00:02:14
45 32 KAWKA KACPER Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek w Bydgoszczy 2015 M 00:02:15
46 77 MATCZYŃSKI JĘDRZEJ 2014 M 00:02:15
47 228 KŁOSOWSKI KACPER 2013 M 00:02:16
48 45 WOŹNICKI SZYMON Przedszkole RADOŚĆ 2014 M 00:02:16
49 31 PODKÓWKA MAKSYMILIAN Ekolaki Bydgoszcz 2015 M 00:02:16
50 26 SIUZDAK KACPER Przedszkole nr 66 2014 M 00:02:17
51 8 KARSKA MARTYNA Bydgoszcz 2014 K 00:02:17
52 42 PIETKIEWICZ JULIA 2015 K 00:02:18
53 89 WIĘCKOWSKA NIKOLA PRZEDSZKOLE NR 66 2014 K 00:02:18
54 33 MATYASIK RADOSŁAW Przedszkole RADOŚĆ 2014 M 00:02:19
55 84 PAWLAK HANNA PRZEDSZKOLE NR 66 2013 K 00:02:19
56 21 TOBOLSKI BRUNO Przedszkole elf 2014 M 00:02:21
57 10 ĆWIKLIŃSKA ANTOSIA KlonikTeam 2014 K 00:02:23
58 54 RIVAT NINA 2014 K 00:02:24
59 86 PIĘTKA MATEUSZ PRZEDSZKOLE NR 66 2014 M 00:02:25
60 27 BROMIRSKA ALICJA Przedszkole Radość 2014 K 00:02:25
61 19 SIWIŃSKA MARTYNKA PRZEDSZKOLE RADOŚĆ 2013 K 00:02:27
62 69 RAPICKA NATALIA Przedszkole Radość 2013 K 00:02:28
63 76 BORKOWSKA MAJA Lokomotywa 2014 K 00:02:28
64 60 BADZIŃSKI IGOR Przedszkole Kacperkowy Światek 2015 M 00:02:32
65 244 WĄS BRUNO 2015 M 00:02:36
66 72 KANIAK WOJCIECH 2014 M 00:02:38
67 55 KACZMAREK POLA 2016 K 00:02:40
68 18 LIBERA MAJA FIDES-TRAVEL BYDGOSZCZ 2014 K 00:02:40
69 37 KRUSZYŃSKA LAURA Zaczarowany zakątek 2015 K 00:02:41
70 249 PICHŁACZ KALINA 2018 K 00:02:42
71 232 ZAROSA EMMA Radość 2013 K 00:02:43
72 98 PIEKUT MACIEJ Przedszkole Radość 2015 M 00:02:44
73 35 KAMIŃSKI MIKOŁAJ Qbowicz Rodzinna Mafia Biegowa 2015 M 00:02:44
74 233 ZAROSA ERIKA Gersy biegają 2016 K 00:02:46
75 75 PALIŃSKI KAROL Przedszkole Jagódka 2014 M 00:02:48
76 73 CHODOROWSKA ZOSIA L O K O M O T Y W A BYDGOSZCZ 2013 K 00:02:49
77 29 SCHMIDT-KOZŁOWSKI ARTUR Przedszkole Dąbrowa Chełmińska 2015 M 00:02:50
78 44 GIERACH NATALIA Przedszkole Bajkolandia/G-Team 2016 K 00:02:50
79 227 ESHAKOVA NEVENA 2015 K 00:02:55
80 251 BRZEZIŃSKA MICHALINA RUN BYDGOSZCZ 2015 K 00:02:56
81 214 OLSZAŃSKA ZOFIA Kacperkowy światek 2014 K 00:02:56
82 246 KOCZNUR MIKOŁAJ 2016 M 00:02:57
83 242 JAŃCZAK HANNA 2014 K 00:02:58
84 223 KACZMAREK DAWID Przedszkole Radość w Bydgoszczy 2013 M 00:03:04
85 245 DEJA INGA 2016 K 00:03:09
86 234 ŁOMASZEWICZ HANIA 2015 K 00:03:12
87 250 KASPEREK KAJA 2014 K 00:03:13
88 221 KLUCZYŃSKI PIOTR 2015 M 00:03:15
89 95 ŁUCZAK NADIA 2014 K 00:03:18
90 5 MAJCHRZAK KORNELIA KACPERKOWY ŚWIATEK 2016 K 00:03:21
91 61 PIEKARSKA BLANKA Restauracja KING FU Bydgoszcz 2016 K 00:03:24
92 87 PIOTROWSKA OLIWIA PRZEDSZKOLE NR 66 2016 K 00:03:26
93 100 SZYPER STAŚ 2016 M 00:03:32
94 236 PASIEKA RAFAŁ #żółtokrólewscy b3k 2017 M 00:03:35
95 238 BURSZTYŃSKA OLIWIA 2015 K 00:03:41
96 20 KUŹNIAK OLIWIER Przedszkole Radość 2014 M 00:03:43
97 15 JAGIELSKA OLGA 2016 K 00:03:46
98 96 NOWAK OLIVIER 2016 M 00:03:47
99 222 KLUCZYŃSKA ALICJA 2016 K 00:03:47
100 241 KONWIŃSKI BRUNO Zaczarowany Zakątek 2016 M 00:03:50
101 224 STUDZIŃSKI WIKTOR 2016 M 00:03:59
102 78 KUBIAK JAN 2016 M 00:04:00
103 99 SADAJ JAŚ 2016 M 00:04:06
104 231 KORALEWSKI STANISŁAW 2016 M 00:04:10
105 247 BETAŃSKI ALEKSANDER Przedszkole Hopla 2016 M 00:04:16
106 248 BETAŃSKI ANTONI Przedszkole Sówka 2015 M 00:04:19
107 11 BANASZEWSKI IGOR 2017 M 00:05:22
108 91 GROCHOWSKI JAKUB GROSZKI 2016 M 00:05:25

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 37 PIETKIEWICZ DOMINIK 2011 M 00:01:12
2 78 LADA AGNIESZKA Sp Zelgno 2011 K 00:01:13
3 29 ROSA MICHAŁ Szkoła Podstawowa nr 64 w Bydgoszczy 2011 M 00:01:13
4 7 MAJCHRZAK NIKODEM KACPERKOWY ŚWIATEK 2012 M 00:01:14
5 15 BANASZEWSKI BORYS 2011 M 00:01:16
6 35 WIATROWSKA EWA SP 47 2011 K 00:01:17
7 2 RYBAK ZUZANNA 2011 K 00:01:17
8 43 KORETSKYI TYMOFII szkoła podstawowa 47 2011 M 00:01:18
9 57 MROZOWSKI WIKTOR Przedszkole Radość 2012 M 00:01:19
10 30 KACZMAREK POLA Przedszkole Źródełko w Bydgoszczy 2012 K 00:01:19
11 236 STEJKA JAKUB Sokrates 2011 M 00:01:20
12 238 JABŁOŃSKI MIESZKO Sokrates 2011 M 00:01:20
13 235 BEJENKA KACPER Przedszkole Niepubliczne Kacperkowy Światek 2012 M 00:01:21
14 18 DAMSKI GABRIEL GardenFlora MTB Team 2012 M 00:01:21
15 23 CHOJNACKI KACPER Przedszkole Niepubliczne Elf 2012 M 00:01:22
16 64 ZIEBMA MATEUSZ Przedszkole Jagódka 2012 M 00:01:22
17 258 NOWAK LEON AMS 2011 M 00:01:22
18 222 KONARZEWSKA AMELIA ISOB BYDGOSZCZ 2011 K 00:01:23
19 72 PIĘTKA MIKOŁAJ PRZEDSZKOLE NR 66 2012 M 00:01:24
20 3 BUSSE PAULINA Szkoła Podstawowa nr 8 2011 K 00:01:24
21 19 DAMSKI KACPER GardenFlora MTB Team 2012 M 00:01:25
22 10 TUBISZ MIKOŁAJ Szkoła Nr 60 2011 M 00:01:25
23 250 BILSKA JUDYTA PP Kacperek 2012 K 00:01:25
24 241 GRZELAK TYMON SP 1 Solec Kujawski 2011 M 00:01:25
25 26 KAWAŁKOWSKA MICHALINA ENCE-PENCE RUN TEAM 2011 K 00:01:26
26 224 PROKOPOWICZ BORYS 2012 M 00:01:26
27 240 BENTKOWSKA LILIANA SP Przyłęki 2011 K 00:01:26
28 248 KASPEREK OLIWIA Szkoła Podstawowa w Niemczu 2011 K 00:01:27
29 40 GIERACH GRZEGORZ SPTS/G-Team 2011 M 00:01:27
30 239 ANDRZEJEWSKA NINA ZS19Team 2011 K 00:01:27
31 32 ŁYSZCZARZ MARIA SP 32 Bydgoszcz 2011 K 00:01:28
32 36 KRZYSIAK HANIA Przedszkole wróżka 2012 K 00:01:28
33 45 SZRAJBER ROZALIA SP63 Bydgoszcz 2011 K 00:01:28
34 68 KORCZAK KAMIL 2011 M 00:01:28
35 49 MONSIORSKA DOROTA 2012 K 00:01:29
36 228 ZAKRZEWSKA MARIA Szkoła Podstawowa nr 47 2011 K 00:01:29
37 257 MICHALSKI NIKODEM 2012 M 00:01:29
38 77 MAJEWSKA MARIA Szkoła Podstawowa nr 47 2011 K 00:01:29
39 16 DUSZKA PAWEŁ UKS 10 JUDO 2011 M 00:01:30
40 47 KACZMAREK ZUZIA 2012 K 00:01:30
41 48 BOLIŃSKA BARBARA Przedszkole WRÓŻKA Białe Błota 2012 K 00:01:30
42 63 HAJNCE IWO Przedszkole Jagódka 2012 M 00:01:31
43 232 JAROSZEWSKA ANIA SP 31 Bydgoszcz 2011 K 00:01:31
44 242 SZYDŁOWSKI MATEUSZ SP 64 2012 M 00:01:32
45 55 ŁOMASZEWICZ - SMOLIŃSKA LENA Szkoła Podstawowa nr 65 2011 K 00:01:32
46 42 JAROSZEWSKI FILIP Przedszkole nr 49 Bydgoszcz 2012 M 00:01:33
47 230 RYBKA VICTORIA Szkoła nr 30 Bydgoszcz 2011 K 00:01:33
48 34 SIUDZIŃSKA MILENA Pantery Bydgoszcz 2011 K 00:01:34
49 50 WIĘCKOWSKI BŁAŻEJ Szkoła podstawowa 32 2011 M 00:01:35
50 5 ZABOROWSKI MAREK Przedszkole Radość 2012 M 00:01:35
51 33 BEREŚ POLA Pantery Bydgoszcz 2012 K 00:01:35
52 58 KUJAWA JULIAN SP14 2011 M 00:01:36
53 69 KOZUBOWSKA IZABELA Szkoła Podstawowa nr 41 2011 K 00:01:36
54 59 KOBIERECKI SEBASTIAN Przedszkole Kacperkowy Światek 2012 M 00:01:37
55 56 KLAWIKOWSKI OSKAR Przedszkole Polanka 2012 M 00:01:37
56 41 ŻEBRACKI JAN 2011 M 00:01:37
57 75 ZIELIŃSKI ANTONI SP64 Bydgoszcz 2012 M 00:01:38
58 80 ŁUKOWSKI STANISŁAW Ekolaki 2012 M 00:01:38
59 225 JASIAK ALICJA 2012 K 00:01:40
60 87 CZARNECKI ANTONI Ekolaki 2012 M 00:01:40
61 53 MITKOWSKA ALEKSANDRA GardenFloraMtbTeam 2012 K 00:01:41
62 1 KUJDA REMIGIUSZ Niepubliczne Przedszkole ZAMECZEK 2012 M 00:01:41
63 231 MURAWIEC FILIP Kacperkowy Światek 2012 M 00:01:42
64 73 PIOTROWSKI ALEKSANDER PRZEDSZKOLE NR 66 2012 M 00:01:42
65 60 KILIŃSKI LEON Przedszkole Zielona Kraina 2012 M 00:01:42
66 9 OSTROWSKA MAGDA SP 64 2011 K 00:01:43
67 83 SZYPER FRANEK 2012 M 00:01:43
68 52 ANTCZAK ALICJA 2012 K 00:01:43
69 39 STĘPKOWSKI SZYMON Szkoła Podstawowa Nr 44 2011 M 00:01:43
70 25 JAROSZEWSKI ANTONI Deep Forest 2012 M 00:01:44
71 4 SZYMAŃSKA ZUZANNA Przedszkole Radość 2012 K 00:01:44
72 91 KULAS FRANCISZEK Ekolaki 2012 M 00:01:44
73 21 TROSZYŃSKI JANEK Sezamkowe 2012 M 00:01:45
74 27 BROMIRSKA AMELIA Przedszkole Radość 2012 K 00:01:45
75 22 KUŹNIAK KRYSTIAN Przedszkole Radość 2012 M 00:01:45
76 234 GIZIŃSKI MARCEL Zielona Kraina 2012 M 00:01:45
77 249 SADOWY ANTONI 2012 M 00:01:46
78 13 KARSKI MATEUSZ Bydgoszcz 2012 M 00:01:46
79 86 CHEREK TOMASZ Ekolaki 2012 M 00:01:46
80 24 SIUZDAK KALINA SP nr 63 2011 K 00:01:46
81 17 FILIPIAK PIOTR ENSINO 2012 M 00:01:47
82 82 PIEKUT AMELIA Przedszkole Radość 2012 K 00:01:47
83 243 KAZIOR LENA ZS19TEAM 2011 K 00:01:48
84 90 KOCZNUR MARCEL Ekolaki 2012 M 00:01:48
85 90 KOCZNUR MARCEL Ekolaki 2012 M 00:01:48
86 62 STRZELINSKA KORNELIA 2012 K 00:01:48
87 244 WEŁNICKI KSAWERY Ekolaki 2012 M 00:01:49
88 51 URBAŃSKA ADA SP 63 Bydgoszcz 2011 K 00:01:49
89 229 ZALEWSKA NATALIA SP 47 Bydgoszcz 2011 K 00:01:49
90 70 DĄBROWSKA EMILIA PRZEDSZKOLE NR 66 2012 K 00:01:50
91 71 GRZEGOREK NATALIA PRZEDSZKOLE NR 66 2012 K 00:01:51
92 61 ERNEST WOJCIECH 2012 M 00:01:52
93 226 ARUNSI NNENNA PP Reksio Solec Kujawski 2012 K 00:01:52
94 210 OSSOWSKI MIKOŁAJ Niemcz 2011 M 00:01:52
95 28 ŚCIESZYŃSKI STASIU Wesołe Serduszka 2012 M 00:01:53
96 251 OLSZEWSKI JAKUB 2012 M 00:01:54
97 221 CIESZYŃSKI MACIEJ Przedszkole nr 61 2012 M 00:01:54
98 46 KOWALSKI JAKUB 2011 M 00:01:56
99 93 WARKUS ZUZANNA Ekolaki 2012 K 00:01:57
100 85 BARTKOWSKI WIKTOR Ekolaki 2012 M 00:01:57
101 259 DUDZIAK KRYSIA Przedszkole nr 16 2012 K 00:01:59
102 11 KRAWISZ FILIP 2012 M 00:02:00
103 76 GROCHOWSKI WIKTOR GROSZKI 2012 M 00:02:02
104 88 DEJA DOMINIK Ekolaki 2012 M 00:02:06
105 227 LEWANDOWSKA MARTA SP 35 w Bydgoszczy 2011 K 00:02:07
106 246 WOJTECKI WIKTOR 2012 M 00:02:07
107 223 BARTYCKA ZOFIA SP 31 Bydgoszcz 2011 K 00:02:09
108 84 BARTKOWSKA ROKSANA Ekolaki 2012 K 00:02:13
109 89 HASIAK NIKOLA Ekolaki 2012 K 00:02:13
110 74 WIESE MAJA PRZEDSZKOLE NR 66 2012 K 00:02:14
111 245 CIEMNOCZOŁOWSKI JĘDRZEJ Przedszkole 4 Pory Roku 2012 M 00:02:14
112 65 PALACZ DAWID 2011 M 00:02:21
113 14 KOTECKA LILIANNA SP 41 im. Romualda Traugutta w Bydgoszczy 2012 K 00:02:23
PK 44 SZCZEPAŃSKI ADAM Przedszkole Elf w Bydgoszczy 2012 M 00:02:26

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 175 OBRZANOWSKI IGOR 2009 M 00:02:21
2 24 JAROSZEWSKI MARCEL ZS 19 TEAM 2009 M 00:02:33
3 20 DRABIK JONATHAN 2010 M 00:02:33
4 170 LADA WERONIKA Sp Zelgno 2009 K 00:02:35
5 11 MEDZIŃSKI BARTOSZ Wisełka Bydgoszcz Fordon 2010 M 00:02:37
6 19 SZYMAŃCZAK KAJETAN SP44 Muks Piętnastka 2010 M 00:02:38
7 4 NAWROCKI ALEKSANDER VICTORIA KORONOWO 2010 M 00:02:38
8 185 PROCH NIKODEM SP 64 2009 M 00:02:38
9 6 GLIŃSKA JULIA UKS SP 12 BYDGOSZCZ 2009 K 00:02:39
10 28 BADZIŃSKI OSKAR SP 64 2010 M 00:02:39
11 21 STEJUK ANTONI AMS Triathlon 2009 M 00:02:41
12 186 GRUSZKA MAKSYMILIAN SP 67 2009 M 00:02:43
13 167 KŁOSOWSKA ALEKSANDRA SP 12 / UKS Tęcza 2009 K 00:02:44
14 27 MONSIORSKI KAJETAN 2010 M 00:02:44
15 173 SZEWE HUBERT SP 25 2009 M 00:02:46
16 172 MICHALSKI MAKSYMILIAN SP 44 2009 M 00:02:47
17 22 GIERACH JAKUB SPTS/G-Team 2009 M 00:02:47
18 29 ŚLĘŻAK MATEUSZ Szkoła Podstawowa 37 2009 M 00:02:48
19 12 KOWALCZYK IGOR SP 44 MS BYDGOSZCZ 2010 M 00:02:51
20 30 ANTCZAK MATEUSZ 2010 M 00:02:52
21 183 KAPUSTA KAROLINA SP 64 2010 K 00:02:53
22 13 BIAŁOWĄS KUBA SZKOŁA PODSTAWOWA 35 2009 M 00:02:53
23 34 KLONOWSKI MARCIN SP 44 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2010 M 00:02:55
24 35 BORKOWSKI MIKOŁAJ ISOB 2009 M 00:02:55
25 38 ZIELIŃSKI JAKUB SP64 Bydgoszcz 2009 M 00:02:56
26 180 KUCZMA JĘDRZEJ SP 15/ CWSZ Zawisza 2009 M 00:02:56
27 18 KAMIŃSKI JAKUB Qbowicz Rodzinna Mafia Biegowa 2009 M 00:02:57
28 179 STARCZEWSKA RAMONA Zawisza 2010 K 00:02:57
29 5 ŁOPUSZYŃSKI HUBERT SP nr 16 2010 M 00:02:59
30 174 PRACA MIKOŁAJ SP Białe Błota 2010 M 00:03:01
31 43 IWANOWSKI FILIP MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2010 M 00:03:02
32 7 KOZŁOWSKI KAMIL 2010 M 00:03:04
33 36 SZYMAŃSKA LENA Szkoła Podstawowa w Kołaczkowie 2010 K 00:03:05
34 39 NAWROCKI KAROL Delikatesy Rybne FISHKA.pl 2010 M 00:03:06
35 10 WYRĘBSKA ANTONINA Szkoła Podstawowa Nr 64 w Bydgoszczy 2010 K 00:03:08
36 9 IGNASIAK WERONIKA Szkoła Podstawowa nr 66 w Bydgoszczy 2010 K 00:03:09
37 2 STĘPNIAK KAJETAN Run4Fun 2010 M 00:03:10
38 26 STAWCZYK PATRYK Szkoła Podstawowa 32 2009 M 00:03:11
39 16 WIATROWSKA AGATA SP 47 2009 K 00:03:12
40 184 BANDOCH MARCEL SP 60 2010 M 00:03:12
41 177 SADOWY JULIA Gregor GM2 2010 K 00:03:14
42 8 FILIPIAK WERONIKA SP2 2009 K 00:03:16
43 164 PARASZCZUK ADRIANNA Sp nr 25 2009 K 00:03:18
44 178 JANOWSKA LENA SP Kruszyn 2010 K 00:03:20
45 40 SADAJ PAWEŁ Szkoła Podstawowa nr 63 Bydgoszcz 2010 M 00:03:20
46 182 BUDZIAK OSKAR SP nr 62 2010 M 00:03:20
47 1 DRZEWIECKA AMELIA SP Niemcz Run4Fun 2009 K 00:03:22
48 15 DRAUS JAKUB Szkoła podstawowa nr 18 2010 M 00:03:23
49 3 FEDEROWICZ LENA Szkoła Podstawowa w Osielsku 2010 K 00:03:23
50 159 BŁASZKIEWICZ MAGDA SP 25 Bydgoszcz ZS19team. 2010 K 00:03:24
51 166 LEWANDOWSKI BARTOSZ SP 35 w Bydgoszczy 2009 M 00:03:25
52 42 TOMASZEWSKA OLIWIA 2009 K 00:03:26
53 14 GOŁOFIT ALEKSANDER SP 12 2009 M 00:03:26
54 165 DUNAJEWSKA MARIETTA TEAM ISOB 2009 K 00:03:30
55 163 CZACZYK LENA SP 64 2009 K 00:03:31
56 23 JAKUBCZAK PATRYCJA Szkoła 2010 K 00:03:32
57 169 NOWAK WERONIKA AMS 2009 K 00:03:34
58 187 HEILER MICHALINA SP 36 2010 K 00:03:36
59 176 BINIAKOWSKA NATASZA SP 2 2009 K 00:03:40
60 181 KODZIK AGATA ISOB Team 2010 K 00:03:45
61 32 LEWANDOWSKA AMELIA 2009 K 00:03:48
62 41 KAMKOWSKA MARIA 2009 K 00:03:48
63 168 JANULEWICZ NATANIEL SP nr 13 2010 M 00:03:55
64 25 JAGIEŁA GRACJAN SP 13 Bydgoszcz 2010 M 00:03:56
65 171 KRÓL DOMINIKA SP 65 2009 K 00:04:03

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 110 ARUNSI UBA UKS Czapla Białe Błota 2008 M 00:03:30
2 30 KOWALSKI OSKAR KSP w Bydgoszczy 2006 M 00:03:31
3 9 KANIEWSKI MAKSYMILIAN UKS Czapla Białe Błota 2006 M 00:03:35
4 67 KUNICKA WERONIKA Luks Start Nakło 2007 K 00:03:38
5 37 GÓRA MARCEL Szkoła Podstawowa Nr 67 2008 M 00:03:38
6 140 BARCZEWSKI OSKAR SP Niemcz 2007 M 00:03:48
7 64 GLAZA MIKOŁAJ UKS Czapla Białe Błota 2007 M 00:03:49
8 40 KRUK MATEUSZ SP Niemcz 2006 M 00:03:50
9 119 GOZA WIKTORIA Uks czapla 2006 K 00:03:51
10 12 GWIAZDOWSKI DOMINIK SP 58 BYDGOSZCZ 2008 M 00:03:53
11 26 KOWALCZYK SEBASTIAN SP 44 MS BYDGOSZCZ 2008 M 00:03:56
12 139 ZAWADZKI MIKOŁAJ MUKS SP 44 2007 M 00:03:58
13 27 KAWAŁKOWSKI MARCEL ENCE-PENCE RUN TEAM 2008 M 00:03:59
14 124 PRACA SZYMON UKS Czapla 2007 M 00:03:59
15 4 HOC ANTONI SP16 2007 M 00:04:00
16 135 PROCH TOBIASZ SP 64 2008 M 00:04:01
17 34 STEJUK JAN AMS Triathlon 2007 M 00:04:04
18 142 STELMASZEK PATRYK Szkoła Podstawowa w Niemczu 2007 M 00:04:05
19 48 ANISZCZYK IGOR SP-46 2008 M 00:04:07
20 19 KOZŁOWSKI SZYMEK 2006 M 00:04:08
21 16 TOPCZEWSKA LEONIA 2008 K 00:04:09
22 14 NAWROCKI MIKOŁAJ VICTORIA KORONOWO 2006 M 00:04:10
23 22 MICHAŁEK ŁUKASZ SP Osielsko 2008 M 00:04:11
24 8 STĘPNIAK FILIP Run4Fun 2008 M 00:04:11
25 56 MATCZYŃSKI ALEKSANDER 2008 M 00:04:12
26 105 PROKOPOWICZ HUBERT 2007 M 00:04:12
27 20 KARSKI KRZYSZTOF SP 66 Bydgoszcz 2006 M 00:04:12
28 69 LEWANDOWSKI BARTEK SP 60 2008 M 00:04:13
29 6 LANGE MARTA SP 64 2008 K 00:04:13
30 50 GLUBA ROKSANA MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2008 K 00:04:14
31 104 OSSOWSKI MICHAŁ Niemcz 2006 M 00:04:14
32 123 KURZEWSKI KACPER Białe Błota 2006 M 00:04:15
33 59 JENDRUSZEWSKI JAKUB MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2007 M 00:04:15
34 39 GIERACH WOJCIECH SPTS/G-Team 2007 M 00:04:16
35 36 ANDRZEJEWSKI KRZYSZTOF Juventus Academy Bydgoszcz 2008 M 00:04:17
36 10 CYCKOWSKA BLANKA SP 64 Bydgoszcz 2008 K 00:04:17
37 70 IWANOWSKA ZUZANNA MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2008 K 00:04:19
38 5 BUDZIAK MIKOŁAJ SP nr 62 2008 M 00:04:23
39 2 TROCHYMIUK LENA SP46 2006 K 00:04:24
40 24 KOWALSKA NINA SP46 2007 K 00:04:25
41 127 WARCZAK ALICJA 2007 K 00:04:27
42 17 DUSZKA KUBA UKS 10 JUDO 2006 M 00:04:28
43 3 WÓJCIK PIOTR 2008 M 00:04:30
44 137 ANDRZEJEWSKI JAKUB SP 25 2007 M 00:04:30
45 51 BŁASZCZYKOWSKA WIKTORIA Szkoła Podstawowa Nr 44 Mistrzostwa Sportowego Bydgoszcz 2007 K 00:04:31
46 136 KAPUSTA BARTOSZ 2008 M 00:04:31
47 52 CHODOROWSKI SZYMON SP 15 BYDGOSZCZ 2007 M 00:04:32
48 128 SADOWY JAKUB Gregor GN 2 2008 M 00:04:33
49 60 BRETT WIKTORIA UKS CZAPLA Białe Błota 2008 K 00:04:34
50 116 ZALEWSKA MICHALINA SP 47 2007 K 00:04:35
51 44 PAWŁOWSKA AGATA Garden Flora MTB team 2007 K 00:04:36
52 58 TUPIKOWSKA JAGNA ZS19team 2008 K 00:04:37
53 62 KITKOWSKA JAGODA SP Osielsko 2007 K 00:04:40
54 31 JANIC ARKADIUSZ Szkoła Podstawowa nr 4 Bydgoszcz 2006 M 00:04:41
55 138 BŁAŻEJAK FILIP SP 20 2008 M 00:04:42
56 28 GOŁOFIT ADAM SP 12 2006 M 00:04:42
57 45 BINIENDA MARTYNA SP KRUSZYN 2007 K 00:04:43
58 32 NOWAK OLIWIA SP 12 2007 K 00:04:43
59 143 BZOWY NATASZA 2008 K 00:04:46
60 53 NUNZEK MATEUSZ 2007 M 00:04:47
61 131 JANOWSKA WIKTORIA SP Kruszyn 2008 K 00:04:49
62 63 SZCZĘSNY KACPER MUKS 2008 M 00:04:49
63 47 WIDŹGOWSKA LENA SP12 2008 K 00:04:50
64 120 ESHEKOV MARTIN ISOB 2007 M 00:04:51
65 54 ŁAZ MARTA RUN BYDGOSZCZ/Międzynarodowa Szkoła SOKRATES 2008 K 00:04:52
66 33 WILCZYŃSKA WERONIKA SP44 MS Bydgoszcz 2007 K 00:04:53
67 144 WIELGOSZ BORYS SP nr 44 MS w Bydgoszczy 2007 M 00:04:53
68 57 WALICKA MARTYNA MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ 2007 K 00:04:54
69 132 TOMCZAK MAKSYMILIAN ISOB Team 2008 M 00:04:55
70 103 KONARZEWSKI ADAM ISOB BYDGOSZCZ 2006 M 00:04:55
71 133 ZIENKIEWICZ AMELIA Sokrates 2008 K 00:04:56
72 121 KORALEWSKA ALEKSANDRA SP Towarzystwa Salezjańskiego 2007 K 00:04:56
73 129 KAROW NATASZA UKS Czapla Białe Błota 2008 K 00:04:59
74 61 ŁUKOWSKI JAN Solo 2007 M 00:00:00
75 49 MROZOWSKI MIKOŁAJ ZS 10 w Bydgoszczy 2008 M 00:05:07
76 7 CZUCZEJKO MICHALINA SPTS Bydgoszcz 2008 K 00:05:08
77 65 CIESZYŃSKA OLIWIA ZS 19 Team 2008 K 00:05:09
78 130 OBRZANOWSKI BARTOSZ 2007 M 00:05:10
79 13 WOJCIECHOWSKA WIKTORIA SP nr 12 Bydgoszcz 2007 K 00:05:10
80 68 RYCKI SZYMON 2006 M 00:05:12
81 66 WŁOCH OSKAR ZS 19 TEAM 2008 M 00:05:13
82 141 TOKARSKI MARCIN SP 63 Bydgoszcz 2008 M 00:05:23
83 29 ŚCIESZYŃSKI MAKSYMILIAN Szkoła Podstawowa Nr 12 2007 M 00:05:24
84 122 KRÓL PATRYK SP 65 2006 M 00:05:25
85 41 BIEL DOMINIKA 1% Dla Darii Biel 2007 K 00:05:38
86 18 JAGIELSKA AMELIA 2007 K 00:05:46
87 21 SZULIST DAWID 1 Niepubliczna 2008 M 00:05:57
88 134 PYTLIŃSKI MAREK Bydgoskie Żółwie 2007 M 00:06:02
89 71 SMOLIŃSKI GRZEGORZ Zs19 2007 M 00:06:05
90 11 FEDEROWICZ JULIA Szkoła Podstawowa w Osielsku 2008 K 00:06:08
91 42 RUPIŃSKI KRZYSZTOF Zespół Szkół nr 19 2007 M 00:06:51
92 1 LIPERTOWICZ KRYSTIAN Koniec Składu 2008 M 00:06:55

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 313 KAROW DAMIAN UKS Czapla Białe Błota 2004 M 00:06:48
2 219 HAJNCE KORNEL Zawisza 2004 M 00:06:50
3 311 CIEMNOCZOŁOWSKI ANTONI KSP 2004 M 00:06:52
4 304 UŁANOWSKI LUCJAN ISOB Team 2003 M 00:06:54
5 226 KUNICKI MICHAŁ Luks Start Nakło 2004 M 00:06:55
6 317 TOMASZEWSKI OSKAR SP 20 2005 M 00:07:07
7 305 MALENDOWICZ FILIP SP Białe Błota 2003 M 00:07:15
8 224 CHECHŁA MATEUSZ Szkoła Podstawowa nr 47 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego 2003 M 00:07:26
9 223 GLAZA MATEUSZ UKS Czapla Białe Błota 2004 M 00:07:40
10 319 ROZPĘDZIK MARZENA UKS Czapla Białe Błota 2003 K 00:07:42
11 310 FRASZ PIOTR UKS Czapla Białe Błota 2003 M 00:07:45
12 201 NOWAK JAKUB 2003 M 00:07:47
13 307 PAWLAK JULIA Gim. Osiek 2003 K 00:07:51
14 308 PAWLAK ALEKSANDRA Sp 15 2005 K 00:07:52
15 202 KUJDA BARTOSZ Gimnazjum Osielsko 2003 M 00:08:11
16 216 BOLIŃSKI IGOR ZS 19 Team 2004 M 00:08:13
17 306 KUKLIS JAKUB ISOB Team 2004 M 00:08:15
18 321 WŁOCH MATEUSZ SP 8 2004 M 00:08:21
19 320 WARDA JULIA Gimnazjum nr.33 2003 K 00:08:37
20 318 GÓRNY KACPER ZS 19 2004 M 00:09:16
21 309 JABŁOŃSKA ADRIANNA UKS Czapla Białe Błota 2004 K 00:09:22
22 207 MICHAŁEK KRZYSZTOF SP Osielsko 2005 M 00:09:39
23 221 BORKOWSKI ALEKSANDER ISOB 2004 M 00:09:39
24 225 KRÓL KACPER ZS 19 Team 2004 M 00:09:43
25 303 BŁASZKIEWICZ JAKUB SP 25 Bydgoszcz ZS19team. 2004 M 00:09:46
26 214 LAUDA KACPER Szkoła Podstawowa w Osielsku 2005 M 00:09:55
27 220 ZŁOTOWSKI PAWEŁ Szkoła Podstawowa w Osielsku 2005 M 00:09:56
28 322 KAŹMIERCZAK JAKUB Osielsko 2005 M 00:10:09
29 203 KUJDA TYMOTEUSZ Szkoła Podstawowa Osielsko 2005 M 00:10:16
30 222 GROCHOWSKA DARIA Szkoła Podstawowa nr 47 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego 2003 K 00:10:18
31 314 WRÓBLEWSKA OLIWIA 2004 K 00:10:20
32 211 NURKIEWICZ ZOFIA Kung fu Pandy 3 2005 K 00:10:21
33 315 NOWAK JULIA 2004 K 00:11:08
34 218 ROGUSZKA MARIKA SP nr 60 2005 K 00:11:29
35 217 BINIENDA EMILIA GIMNAZJUM 47 2004 K 00:11:32
36 316 MIKULSKA WIKTORIA 2004 K 00:13:18

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni