z

Bydgoszcz

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 6

25.03.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 35 MAJCHRZAK NIKODEM przedszkole kacperkowy swiatek 2012 M 00:01:05
2 142 MROZOWSKI WIKTOR Przedszkole Radość 2012 M 00:01:07
3 7 RAFAŁKO ERYK Przedszkole Niepubliczne Radość 2012 M 00:01:07
4 18 DAMSKI GABRIEL GardenFlora MTB Team 2012 M 00:01:11
5 19 DAMSKI KACPER GardenFlora MTB Team 2012 M 00:01:12
6 41 KRZYSIAK HANIA Przedszkole wróżka Białe Błota 2012 K 00:01:12
7 25 JAROSZEWSKI FILIP Przedszkole nr 49 2012 M 00:01:13
8 44 WIJATA ZUZANNA Przedszkole Nr 66 Bydgoszcz 2012 K 00:01:13
9 42 STRZELINSKA KORNELIA PRZEDSZKOLE NR 61 W BYDGOSZCZY 2012 K 00:01:14
10 11 DERING WOJTEK Bydgoskie Żółwie 2012 M 00:01:14
11 158 BILSKA JUDYTA 2012 K 00:01:17
12 32 FRANCZAK JAN Przedszkole Radość 2012 M 00:01:17
13 90 KACZMAREK ZUZIA Przedszkole akademickie 2012 K 00:01:17
14 97 GRZYBOWSKI MATEUSZ Skrzat 2013 M 00:01:18
15 82 BOLIŃSKA BARBARA ZS 19 Team 2012 K 00:01:18
16 68 ERNEST WOJCIECH 2012 M 00:01:18
17 33 ROSICKI IGNACY Przedszkole Radosc 2012 M 00:01:19
18 139 WALCZAK WOJCIECH Słoneczko 2013 M 00:01:22
19 53 ZIEMBA MATEUSZ Przedszkole Jagódka 2012 M 00:01:23
20 152 SADOWY ANTONI Gregor GM2 2012 M 00:01:23
21 165 ŁUKOWSKI STANISŁAW Przedszkole EKOLAKI 2012 M 00:01:24
22 39 BARSZCZ JAKUB Przedszkole STEP 2013 M 00:01:24
23 12 SMOLINSKA WIKTORIA Przedszkole Promyczek 2013 K 00:01:25
24 70 KILIŃSKI LEON Przedszkole Zielona Kraina 2012 M 00:01:26
25 132 LUTOWSKA POLA TKKS Kolejarz Bydgoszcz 2013 K 00:01:27
26 137 RZESZOTARSKA ALICJA Radość 2012 K 00:01:27
27 3 WÓJCIK MIKOŁAJ 2013 M 00:01:28
28 64 PIOTROWSKI ALEKSANDER PRZEDSZKOLE NR 66 2012 M 00:01:28
29 164 CZUBAK ANNA 2012 K 00:01:28
30 141 KOCZNUR MARCEL Przedszkole EKOLAKI 2012 M 00:01:29
31 145 WEŁNICKI KSAWERY Przedszkole EKOLAKI 2012 M 00:01:29
32 57 TROSZYŃSKI JAN Przedszkole Sezamkowe 2012 M 00:01:30
33 153 JAROSZEWSKI ANTONI Przedszkole EKOLAKI 2012 M 00:01:31
34 74 GUZIŃSKA AMELIA PRZEDSZKOLE RADOŚĆ 2012 K 00:01:31
35 1 FLOREK STANISŁAW PIOTR Zielona Kraina 2013 M 00:01:32
36 1
56*
ŁOMASZEWICZ - SMOLIŃSKI TYMON Przedszkole nr 80 Królestwo Maciusia, Bydgoszcz 2013 M 00:01:32
37 72 JARZEMSKA ZOFIA Mungo 2014 K 00:01:32
38 49 GROCHOWALSKI MICHAŁ Groszki 2015 M 00:01:33
39 162 CZARNECKI ANTONI Przedszkole EKOLAKI 2012 M 00:01:35
40 40 FILIPIAK PIOTR 2012 M 00:01:37
41 15 RIVAT SARAH 2013 K 00:01:37
42 59 GAGACKI FILIP PRZEDSZKOLE NR 66 2012 M 00:01:37
43 130 ŁOPUSZYŃSKA IGA 2013 K 00:01:38
44 144 KULAS FRANCISZEK Przedszkole EKOLAKI 2012 M 00:01:38
45 131 LUTOWSKI FILIP TKKF Kolejarz Bydgoszcz 2013 M 00:01:40
46 54 SZYPER FRANCISZEK 2012 M 00:01:40
47 125 KLAWIKOWSKI OSKAR 2012 M 00:01:41
48 84 KUJDA REMIGIUSZ Niepubliczne Przedszkole Zameczek 2012 M 00:01:41
49 156 WARKUS ZUZANNA Przedszkole EKOLAKI 2012 K 00:01:43
50 75 KRUK KUBA Przedszkole Tęczowa Kraina Niemcz 2014 M 00:01:43
51 60 GRZEGOREK NATALIA PRZEDSZKOLE NR 66 2012 K 00:01:45
52 63 PAWLAK HANIA PRZEDSZKOLE NR 66 2013 K 00:01:47
53 51 BERNDT DOMINIK Przedszkole Radość 2013 M 00:01:48
54 146 GROCHOWSKI WIKTOR 2012 M 00:01:49
55 155 SZYMAŃSKA ZUZANNA Przedszkole Radość 2012 K 00:01:52
56 20 KOTECKA LILIANNA Serduszko 2012 K 00:01:56
57 150 PAWLAK FRANCISZEK #frankonkor 2013 M 00:01:56
58 61 JANCZEWSKA HANIA PRZEDSZKOLE NR 66 2012 K 00:01:56
59 27 KUŹNIAK KRYSTIAN PRZEDSZKOLE RADOŚĆ 2012 M 00:01:57
60 140 DEJA DOMINIK Przedszkole EKOLAKI 2012 M 00:01:57
61 8 KNUT WIKTORIA Przedszkole Kacperkowy Światek 2013 K 00:01:59
62 22 BARAN KALINA Przedszkole RADOŚĆ 2013 K 00:02:00
63 67 WIĘCKOWSKA NIKOLA PRZEDSZKOLE NR 66 2014 K 00:02:00
64 50 KARNOWSKA KARINA Przedszkolna Chatka 2013 K 00:02:01
65 65 WASIŃSKI JAN PRZEDSZKOLE NR 66 2013 M 00:02:02
66 9 URBAŃSKA URSZULA Przedszkole 66 2014 K 00:02:02
67 163 WILK MAJA runaddicts 2013 K 00:02:02
68 151 WAWRZYNIAK BARTOSZ RUN BYDGOSZCZ 2014 M 00:02:04
69 76 ZIELIŃSKI BENIAMIN Przedszkole nr 24 - MOTYLKI 2014 M 00:02:04
70 83 SIWIŃSKA MARTYNKA Przedszkole Radość 2013 K 00:02:05
71 66 WIESE MAJA PRZEDSZKOLE NR 66 2012 K 00:02:06
72 80 MATYASIK RADOSŁAW RADOŚĆ 2014 M 00:02:07
73 45 BARAŃSKI OSKAR Kacperkowy Światek 2013 M 00:02:07
74 4 KUJAWA KAJA Przedszkole RADOŚĆ 2014 K 00:02:08
75 166 KLÓSKA ADAM Tęczowa Kraina 2014 M 00:02:11
76 14 RIVAT NINA 2014 K 00:02:12
77 28 KUŹNIAK OLIWIER PRZEDSZKOLE RADOŚĆ 2014 M 00:02:20
78 34 JAROCKA ZOFIA Przedszkole Akademickie WSG 2014 K 00:02:23
79 6 LIBERA MAJA FIDES-TRAVEL BYDGOSZCZ 2014 K 00:02:31
80 160 BARANOWSKI FRANCISZEK 2015 M 00:02:39
81 16 GARSTECKA PATRYCJA Przedszkole RADOŚĆ 2015 K 00:02:40
82 157 KUBIAK JAN 2016 M 00:02:53
83 86 KROGULEC WOJCIECH Przedszkole nr 49 w Bydgoszczy 2014 M 00:02:54
84 159 CHODOROWSKA ZOFIA LOKOMOTYWA BYDGOSZCZ 2013 K 00:02:54
85 143 DEJA INGA 2016 K 00:03:10
86 87 NOWAK OLIVIER 2016 M 00:03:18
87 154 PIOTROWSKA OLIWIA Przedszkole 66 Bydgoszcz 2016 K 00:04:34
88 31 LUBIŃSKA BLANKA 2016 K 00:04:39
89 148 GROCHOWSKI JAKUB 2016 M 00:06:18
PK 1400 BADZIŃSKI MIKOŁAJ Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 3 2006 K 00:01:52

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 38 BADZIŃSKI OSKAR SP64 2010 M 00:00:55
2 136 NAWROCKI ALEKSANDER Victoria Koronowo 2010 M 00:00:55
3 58 SZYMAŃCZAK KAJETAN Szkoła Podstawowa nr.44 2010 M 00:00:56
4 162 KOWALCZYK IGOR SP nr 44 MS w Bydgoszczy 2010 M 00:00:59
5 131 ŁOPUSZYŃSKI HUBERT SP 16 Bydgoszcz 2010 M 00:00:59
6 11 WIATROWSKA EWA Przedszkole nr 68 2011 K 00:01:01
7 134 KOZŁOWSKI MACIEJ ZS nr 8 2010 M 00:01:02
8 56 LADA AGNIESZKA SP Zelgno 2011 K 00:01:02
9 57 KLONOWSKI MARCIN Szkoła Podstawowa nr 44 MS w Bydgoszczy 2010 M 00:01:05
10 85 IGNASIAK WERONIKA SP nr 66 Bydgoszcz 2010 K 00:01:05
11 140 SADOWY JULIA Gregor GMZ Team 2010 K 00:01:07
12 138 PIETKIEWICZ DOMINIK Przedszkole nr 59 2011 M 00:01:07
13 148 KLÓSKA ANNA TĘCZOWA KRAINA 2010 K 00:01:07
14 143 ROSA MICHAŁ Kacperkowy Światek 2011 M 00:01:08
15 130 KASPEREK OLIWIA Przedszkole Bajka 2010 K 00:01:08
16 132 DUSZKA PAWEŁ Przedszkole RADOŚĆ 2011 M 00:01:09
17 17 STRUENSEE IWONA Kacperkowy Światek 2011 K 00:01:09
18 144 GÓŹDŹ JAN Jaś biega 2010 M 00:01:10
19 22 ŁYSZCZARZ MARIA Przedszkole Radość 2011 K 00:01:10
20 75 JANOWSKA LENA SP Kruszyn 2010 K 00:01:11
21 145 PASZKO TYMOTEUSZ SP 20 2010 M 00:01:11
22 139 GUZIWELAKIS MAKSYMILIAN Kacperkowy Światek 2011 M 00:01:12
23 147 WEYNERT ZOSIA SP 64 Bydgoszcz 2010 K 00:01:12
24 142 SPICA MARIA SP 7 Chojnice 2011 K 00:01:13
25 4 WYRĘBSKA ANTONINA 2010 K 00:01:13
26 49 CIEMNOCZOŁOWSKI WOJCIECH Szkoła 4 Pory Roku 2010 M 00:01:13
27 146 HUK NATALIA Przedszkole nr 66 2011 K 00:01:14
28 71 GRZELAK TYMON Przedszkole Solec Kujawski 2011 M 00:01:14
29 81 GIERACH GRZEGORZ SPTS w Bydgoszczy 2011 M 00:01:14
30 16 CYRSKA ANTONINA 2010 K 00:01:14
31 34 SADAJ PAWEŁ Szkoła Podstawowa nr 63 2010 M 00:01:15
32 35 IGNACZAK JAN Przedszkole Kacperkowy Światek 2011 M 00:01:15
33 135 BOGUS MAJA Kacperkowy Światek 2011 K 00:01:15
34 62 CERAJEWSKI HUBERT PRZEDSZKOLE NR 66 2011 M 00:01:16
35 72 BARTKOWIAK OLIWIER Przedszkole biedroneczka Bydgoszcz ul.Połczyńska 3 2011 M 00:01:16
36 51 JAKUBCZAK PATRYCJA Szkoła Podstawowa nr 48 2010 K 00:01:17
37 7 TUBISZ MIKOŁAJ 2011 M 00:01:17
38 55 JABŁOŃSKA NATALIA SP 61 w Bydgoszczy 2010 K 00:01:17
39 15 KOZŁOWSKI KAMIL 2010 M 00:01:18
40 15 KOZŁOWSKI KAMIL 2010 M 00:01:18
41 19 ANDRZEJEWSKA NINA ZS 19 Team 2011 K 00:01:18
42 6 KUJAWA JULIAN Przedszkole RADOŚĆ 2011 M 00:01:19
43 141 KALINOWSKA ANIELA SP 46 2010 K 00:01:19
44 133 BENTKOWSKA LILKA SP Przyłęki 2011 K 00:01:19
45 10 OSTROWSKA MAGDA Kacperkowy Światek 2011 K 00:01:20
46 77 DRAUS JAKUB Szkoła podstawowa nr 18 2010 M 00:01:20
47 33 SZRAJBER ROZALIA Przedszkole nr 66 2011 K 00:01:21
48 43 GROCHOWALSKA MAJA Groszki 2011 K 00:01:22
49 23 GARSTECKI JAKUB SP 32 2010 M 00:01:23
50 60 ŁOMASZEWICZ - SMOLIŃSKA LENA Przedszkole nr 80 Królestwo Maciusia, Bydgoszcz 2011 K 00:01:24
51 13 URBAŃSKA ADA Przedszkole 66 2011 K 00:01:27
52 82 GRONKIEWICZ MARIA 2010 K 00:01:27
53 54 PRZYBYŁA LENA Przedszkole 66 Bydgoszcz 2011 K 00:01:28
54 26 HETMAN MATYLDA Szkoła Podstawowa nr 35 w Bydgoszczy 2011 K 00:01:32
55 64 KOZUBOWSKA IZA PRZEDSZKOLE NR 66 2011 K 00:01:32
56 9 KAWA EMILIA Przedszkole Chatka Puchatka 2011 K 00:01:33
57 25 PALACZ DAWID PRZEDSZKOLE PANDA 2011 M 00:01:45
58 24 LEWANDOWSKA MARTA Przedszkole Zielona Kraina 2011 K 00:01:57

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 25 GWIAZDOWSKI DOMINIK SP 15 2008 M 00:01:58
2 103 PROCH TOBIASZ SP 64 Bydgoszcz 2008 M 00:02:00
3 8 TOPCZEWSKA LEONIA 2008 K 00:02:02
4 6 MIODUSZEWSKI PAWEŁ MUKS Rekin Bydgoszcz 2008 M 00:02:03
5 39 KOWALCZYK SEBASTIAN SP nr 44 MS w Bydgoszczy 2008 M 00:02:04
6 48 GRZELAK TADEUSZ SP1 Solec Kujawski 2008 M 00:02:05
7 16 LANGE MARTA SP 64 Bydgoszcz 2008 K 00:02:05
8 26 JAROSZEWSKI MARCEL Szkoła Podstawowa nr 25 2009 M 00:02:06
9 43 LADA WERONIKA SP Zelgno 2009 K 00:02:07
10 5 MICHAŁEK ŁUKASZ SP Osielsko 2008 M 00:02:09
11 45 ADAMCZYK MARTYNA SP47 Bydgoszcz 2008 K 00:02:10
12 113 LEWANDOWSKI BARTEK SP 60 2008 M 00:02:11
13 7 GLIŃSKA JULIA UKS SP 12 TĘCZA BYDGOSZCZ 2009 K 00:02:11
14 56 CYCKOWSKA BLANKA Sp64 2008 K 00:02:12
15 108 KŁOSOWSKA ALEKSANDRA SP 12 2009 K 00:02:13
16 115 KOZŁOWSKI DANIEL SP 47 Bydgoszcz 2008 M 00:02:16
17 20 KRZYŻAŃSKA POLA Międzynarodowa Szkoła Sokrates 2009 K 00:02:16
18 17 KOWALSKI JAKUB 2009 M 00:02:17
19 4 WÓJCIK PIOTR 2008 M 00:02:18
20 112 KAMIŃSKI KRZYSZTOF SP nr 20 2009 M 00:02:19
21 57 GIERACH JAKUB SPTS w Bydgoszczy 2009 M 00:02:19
22 18 ŁAZ MARTA RUN BYDGOSZCZ/Międzynarodowa Szkoła SOKRATES 2008 K 00:02:21
23 51 JANOWSKA WIKTORIA SP Kruszyn 2008 K 00:02:23
24 109 BARAŃCZUK ALEKSANDRA SP 65 2009 K 00:02:26
25 102 MROZOWSKI MIKOŁAJ ZS 10 Bydgoszcz 2008 M 00:02:26
26 106 SADOWY JAKUB Gregor GMZ Team 2008 M 00:02:26
27 31 BIAŁOWĄS JAKUB R2G 2009 M 00:02:31
28 104 PROCH NIKODEM SP 64 Bydgoszcz 2009 M 00:02:32
29 32 FILIPIAK WERONIKA 2009 K 00:02:32
30 110 WEYNERT CEZARY SP 64 Bydgoszcz 2008 M 00:02:33
31 107 KAŁUŻNA SARA SP 18 2008 K 00:02:36
32 34 MICHNIEWSKA MAJA Szkoła Podstawowa nr 18 2009 K 00:02:41
33 9 KAWA LILIANA SP nr 40 2008 K 00:02:43
34 111 BIESIEKIERSKA OLGA SP7 2009 K 00:02:43
35 21 LEWANDOWSKI BARTOSZ SP 35 w Bydgoszczy 2009 M 00:02:44
36 2 DRZEWIECKA AMELIA Run4Fun www.bytpak.pl 2009 K 00:02:47
37 24 SKRZYPNIK LUIZA SP nr 63 2009 K 00:02:48
38 101 NOWAK IGOR WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS 2012 M 00:02:53
39 12 WIATROWSKA AGATA Sp 47 2009 K 00:02:56
40 29 JAROCKI FRANCISZEK Szkoła Podstawowa nr 47 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego 2009 M 00:02:56
41 49 BARTKOWIAK NADIA Szkoła Podstawowa nr.32 Bydgoszcz ul.Bałtycka 59 2008 K 00:02:59
42 116 KOSECKA NATALIA 2009 K 00:03:11
43 11 SIENKIEWICZ SEBASTIAN Szkoła Podstawowa im. Misji Pokojowych ONZ w Bydgoszcz 2009 M 00:03:18
44 30 KŁEMBOWSKA KLAUDIA Szkoła Podstawowa nr 41 2008 K 00:03:18
45 54 POCZWARDOWSKA PAULINA Szkoła Podstawowa nr 16 2008 K 00:03:58
PK 1140 BRZYSKI STANISŁAW Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 3 2007 M 00:02:41
PK 2470 CHROMSKI OSKAR Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 3 2004 M 00:03:06
PK 1150 GLAZIŃSKI MICHAŁ Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 3 2006 M 00:03:20

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 147 WESOŁOWSKI EMIL SP Białe Błoto 2007 M 00:03:40
2 157 KUNICKA WERONIKA SP Łochowo 2007 K 00:03:44
3 53 RUTKOWSKI MARCIN 2006 M 00:03:45
4 63 KOWALSKI OSKAR KSP 2006 M 00:03:45
5 72 KANIEWSKI MAKSYMILIAN Klub UKS Czapla, Szkoła Podstawowa Białe Błota 2006 M 00:03:48
6 162 OSTROMĘCKA KINGA SP 69 2005 K 00:03:49
7 51 WĘGIERSKI JAKUB 2005 M 00:03:50
8 149 GLAZA MIKOŁAJ SP Białe Błoto 2007 M 00:03:58
9 159 SZYMAŃSKI WOJCIECH UKS Czapla Białe Błota 2007 M 00:03:58
10 7 MICHAŁEK KRZYSZTOF SP Osielsko 2005 M 00:03:59
11 164 LWOWSKI PATRYK Szkoła podstawowa 2005 M 00:04:02
12 146 BARAŃCZUK PIOTR SP 65 2005 M 00:04:04
13 59 KRUK MATEUSZ SP NIEMCZ 2006 M 00:04:06
14 142 NAWROCKI MIKOŁAJ Victoria Koronowo 2006 M 00:04:17
15 12 SZCZEŚNIAK ZOFIA DKS SZCZESNIAK 2006 K 00:04:20
16 54 POLIWODZIŃSKI MATEUSZ KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon 2007 M 00:04:22
17 9 TROCHYMIUK LENA SP46 2006 K 00:04:24
18 141 DUSZKA KUBA szkoła 2006 M 00:04:29
19 10 MIODUSZEWSKI JAN MUKS Rekin Bydgoszcz 2006 M 00:04:30
20 155 KOZŁOWSKA MAGDA SP 47 Bydgoszcz 2005 K 00:04:37
21 15 ZAREMBA SZYMON 2006 M 00:04:37
22 23 KRZYŻAŃSKI KACPER Międzynarodowa Szkoła Sokrates 2007 M 00:04:40
23 74 DOLNY KAJETAN Szkoła Podstawowa nr 35 Bydgoszcz 2007 M 00:04:44
24 6 DRAUS KACPER 2005 M 00:04:44
25 67 BŁASZCZYKOWSKA WIKTORIA Szkoła Podstawowa Nr 44 Mistrzostwa Sportowego Bydgoszcz 2007 K 00:04:45
26 145 CHODOROWSKI SZYMON SP 15 BYDGOSZCZ 2007 M 00:04:49
27 2 JANIC ARKADIUSZ SP 4 Bydgoszcz 2006 M 00:04:49
28 57 WYSMOLIŃSKI ADAM Osielsko 2005 M 00:04:51
29 39 MARĆ KLARA SOKRATES 2006 K 00:04:51
30 77 GRABOWSKI JAKUB Szkoła 2007 M 00:04:53
31 38 PAWŁOWSKA AGATA GardenFlora MTB Team 2007 K 00:04:55
32 156 MAŁECKI MATEUSZ SP 66 2005 M 00:04:56
33 44 JANKOWSKI ROBERT SP OSIELSKO 2007 M 00:04:57
34 70 KUJDA TYMOTEUSZ ZS Osielsko 2005 M 00:04:58
35 16 STRUENSEE AGATA Szkoła Podstawowa nr 64 w Bydgoszczy 2005 K 00:04:59
36 158 STASIAK JULIA Szkoła 2007 K 00:05:02
37 76 GIERACH WOJCIECH SPTS w Bydgoszczy 2007 M 00:05:04
38 75 GOŁOFIT ADAM Szkoła Podstawowa nr 12 w Bydgoszczy 2006 M 00:05:05
39 143 MAJCHRZAK NADIA SP 63 2005 K 00:05:09
40 66 WILCZYŃSKA WERONIKA SP nr 44 MS 2007 K 00:05:11
41 21 RUPIŃSKI KRZYSZTOF Zespół Szkół nr 19 2007 M 00:05:11
42 65 MALCHERCZYK EMMA Zespół Szkół nr 16 w Bydgoszczy 2006 K 00:05:13
43 50 CERAJEWSKI PIOTR PRZEDSZKOLE NR 66 2007 M 00:05:13
44 31 SZAFKOWSKA KAROLINA Soleccy Biegacze 2007 K 00:05:14
45 73 MLICKI MACIEJ SP nr 35 2007 M 00:05:16
46 69 NOWAK OLIWIA SP nr 12 2007 K 00:05:26
47 163 WOJCIECHOWSKA WIKTORIA SP nr 12 Bydgoszcz 2007 K 00:05:29
48 34 BIEL DOMINIKA 1% DLA DARII BIEL 2007 K 00:05:35
49 55 KAPELA KACPER szkoła 2007 M 00:05:48
50 160 ŚCIESZYŃSKI MAKSYMILIAN SP 12 2007 M 00:05:48
51 161 KANIEWSKI PAWEŁ Bydgoszcz/Fordon 2006 M 00:05:55
52 19 DRAUS ZUZANNA 2005 K 00:05:56
53 24 RYŁKO WERONIKA ZS19-team 2007 K 00:05:57
54 17 KARDACH LAURA ZS19-team 2006 K 00:05:59
55 37 LASKOWSKI BRUNO Zespół Szkół nr19 2007 M 00:06:08
56 48 DULIŃSKI RADOSŁAW SP Niemcz 2007 M 00:06:09
57 18 SMOLINSKI GRZEGORZ Sp25 2007 M 00:06:12
58 148 BIESIEKIERSKI WIKTOR SP7 2006 M 00:06:37
PK 200 MIELCARSKI JAKUB MIELCAR TEAM 2005 M 00:02:29

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 245 KUNICKI MICHAŁ Łochowo 2004 M 00:07:24
2 248 SŁOTWIŃSKI BARTEK Zawisza 2003 M 00:07:32
3 213 KORALEWSKA JULIA Zawisza Bydgoszcz 2002 K 00:07:34
4 214 KITKOWSKI MACIEJ Gimnazjum Osielsko 2002 M 00:07:42
5 241 ANISZCZYK HUBERT Gimnazjum 17 2002 M 00:07:43
6 249 CZECHOWSKI DAWID SP 60 Bydgoszcz 2004 M 00:07:58
7 255 NOWAK HUBERT GIM Kcynia 2002 M 00:08:03
8 202 KUCHCZYŃSKI JAKUB BKS Bydgoszcz 2002 M 00:08:22
9 254 GLAZA MATEUSZ Białe Błota 2004 M 00:08:35
10 242 SZULC JAKUB SP Przyłęki 2004 M 00:08:44
11 205 BOLIŃSKI IGOR ZS19 team 2004 M 00:08:48
12 210 BRACIKOWSKI BARTOSZ Zespół Szkół nr 19 w Bydgoszczy 2002 M 00:08:54
13 240 JAKIEL WIKTOR Zespół Szkół nr 19 Bydgoszcz 2003 M 00:09:00
14 253 MAŁECKA WIKTORIA sp 66 2004 K 00:09:17
15 201 JANIC DAGMARA SP 4 Bydgoszcz 2004 K 00:09:35
16 227 GROCHOWSKA DARIA szkoła 2003 K 00:09:50
17 243 KINAL JULIA UKS Czapla 2004 K 00:09:50
18 217 DULIŃSKI BARTOSZ SP Niemcz 2004 M 00:10:04
19 203 RUPIŃSKA ZOFIA Zespół Szkół nr 10 2003 K 00:10:59
20 206 BIERNAT JUSTYNA MKS Inowrocław 2002 K 00:11:20
21 220 WYSMOLIŃSKI JAN Osielsko 2002 M 00:13:00
22 257 FERKS LAURA SP 12 2002 K 00:13:39
23 258 MUZOLF DOMINIKA zs nr. 14 2002 K 00:13:40
24 244 ZIETAK OLIWIA SP 12 2002 K 00:20:01
25 259 SARDARYAN ANAHIT SP 12 2003 K 00:20:02
26 289 WŁOCH MATEUSZ S.P. nr8 ul. Pijarow 2004 M 00:08:43

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni