z

Bydgoszcz

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 5

25.02.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 156 MROZOWSKI WIKTOR Przedszkole Radość 2012 M 00:01:18
2 41 KRZYSIAK HANIA Przedszkole wróżka Białe Błota 2012 K 00:01:18
3 139 KOCZNUR MARCEL Przedszkole EKOLAKI 2012 M 00:01:18
4 11 DERING WOJTEK Bydgoskie Żółwie 2012 M 00:01:19
5 82 BOLIŃSKA BARBARA ZS 19 Team 2012 K 00:01:20
6 18 DAMSKI GABRIEL GardenFlora MTB Team 2012 M 00:01:21
7 19 DAMSKI KACPER GardenFlora MTB Team 2012 M 00:01:21
8 42 STRZELINSKA KORNELIA PRZEDSZKOLE NR 61 W BYDGOSZCZY 2012 K 00:01:22
9 97 GRZYBOWSKI MATEUSZ Skrzat 2013 M 00:01:24
10 162 BILSKA JUDYTA 2012 K 00:01:30
11 32 FRANCZAK JAN Przedszkole Radość 2012 M 00:01:32
12 169 SADOWY ANTONI Gregor GM2 2012 M 00:01:32
13 90 KACZMAREK ZUZIA Przedszkole akademickie 2012 K 00:01:35
14 39 BARSZCZ JAKUB Przedszkole STEP 2013 M 00:01:35
15 12 SMOLINSKA WIKTORIA Przedszkole Promyczek 2013 K 00:00:00
16 150 ŁUKOWSKI STANISŁAW Przedszkole EKOLAKI 2012 M 00:01:38
17 153 CHEREK TOMASZ Przedszkole EKOLAKI 2012 M 00:01:41
18 70 KILIŃSKI LEON Przedszkole Zielona Kraina 2012 M 00:01:41
19 24 ZABOROWSKI MAREK Przedszkole Radość 2012 M 00:01:43
20 74 GUZIŃSKA AMELIA PRZEDSZKOLE RADOŚĆ 2012 K 00:01:43
21 158 JAROSZEWSKI ANTONI Przedszkole EKOLAKI 2012 M 00:01:47
22 164 CZUBAK ANNA 2012 K 00:01:49
23 72 JARZEMSKA ZOFIA Mungo 2014 K 00:01:50
24 163 KULAS FRANCISZEK Przedszkole EKOLAKI 2012 M 00:01:51
25 54 SZYPER FRANCISZEK 2012 M 00:01:54
26 159 JASIAK ALICJA 2012 K 00:01:54
27 140 MAJSTRUK KAJA Przedszkole EKOLAKI 2014 K 00:01:55
28 68 ERNEST WOJCIECH 2012 M 00:01:55
29 145 MAJSTRUK NADIA Przedszkole EKOLAKI 2012 K 00:01:55
30 85 GIERACH BARBARA Przedszkole Bajkolandia 2014 K 00:01:56
31 15 RIVAT SARAH 2013 K 00:01:57
32 165 ŚCIESZYŃSKI STANISŁAW Wesołe Serduszko 2012 M 00:01:57
33 51 BERNDT DOMINIK Przedszkole Radość 2013 M 00:01:59
34 79 GIZIŃSKI MARCEL Zielona Kraina 2012 M 00:02:00
35 83 SIWIŃSKA MARTYNKA Przedszkole Radość 2013 K 00:02:02
36 69 SZYMAŃSKA ZUZANNA Przedszkole Radość 2012 K 00:02:03
37 8 KNUT WIKTORIA Przedszkole Kacperkowy Światek 2013 K 00:02:06
38 80 MATYASIK RADOSŁAW RADOŚĆ 2014 M 00:02:06
39 166 WASIŃSKI JAN PRZEDSZKOLE NR 66 2013 M 00:02:07
40 67 WIĘCKOWSKA NIKOLA PRZEDSZKOLE NR 66 2014 K 00:02:07
41 146 DEJA DOMINIK 2012 M 00:00:00
42 151 STARZYŃSKA ANTONINA 2015 K 00:02:11
43 34 JAROCKA ZOFIA Przedszkole Akademickie WSG 2014 K 00:02:17
44 4 KUJAWA KAJA Przedszkole RADOŚĆ 2014 K 00:02:18
45 141 ANTCZAK NATALIA Przedszkole EKOLAKI 2013 K 00:02:24
46 22 BARAN KALINA Przedszkole RADOŚĆ 2013 K 00:02:26
47 50 KARNOWSKA KARINA Przedszkolna Chatka 2013 K 00:02:35
48 9 URBAŃSKA URSZULA Przedszkole 66 2014 K 00:02:40
49 160 KOLASIŃSKI KAZIMIERZ Kacperkowy Światek 2014 M 00:02:45
50 16 GARSTECKA PATRYCJA Przedszkole RADOŚĆ 2015 K 00:02:45
51 168 CHODOROWSKA ZOFIA LOKOMOTYWA BYDGOSZCZ 2013 K 00:02:55
52 89 KUBIAK JAN 2016 M 00:02:58
53 135 BARANOWSKI FRANCISZEK 2015 M 00:03:03
54 49 GROCHOWALSKI MICHAŁ Groszki 2015 M 00:03:12
55 152 KROGULEC WOJCIECH Przedszkole nr 49 w Bydgoszczy 2014 M 00:03:15
56 152 KROGULEC WOJCIECH Przedszkole nr 49 w Bydgoszczy 2014 M 00:03:15
57 161 JAGIELSKA OLGA 2016 K 00:03:46
58 10 PIEKARSKA BLANKA RESTAURACJA KING FU BYDGOSZCZ 2016 K 00:03:49

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 38 BADZIŃSKI OSKAR SP64 2010 M 00:00:57
2 162 KOWALCZYK IGOR SP nr 44 MS w Bydgoszczy 2010 M 00:01:05
3 47 RYBAK ZUZANNA Montesorii Niemcz 2011 K 00:01:06
4 1 MEDZIŃSKI BARTOSZ SP 9 2010 M 00:01:07
5 78 BANASZEWSKI BORYS Przedszkole 2011 M 00:01:11
6 30 LEOCHA MICHAŁ 2011 M 00:01:13
7 130 ROSA MICHAŁ Kacperkowy Światek 2011 M 00:01:15
8 155 KASPEREK OLIWIA 2010 K 00:01:15
9 85 IGNASIAK WERONIKA SP nr 66 Bydgoszcz 2010 K 00:01:16
10 56 LADA AGNIESZKA SP Zelgno 2011 K 00:01:18
11 15 KOZŁOWSKI KAMIL 2010 M 00:01:19
12 34 SADAJ PAWEŁ Szkoła Podstawowa nr 63 2010 M 00:01:20
13 45 ANTCZAK MATEUSZ 2010 M 00:01:21
14 7 TUBISZ MIKOŁAJ 2011 M 00:01:21
15 157 SIEMION ANTONINA 2010 K 00:01:21
16 159 PIETRZAK ALEKSANDRA BYDGOSZCZ 2010 K 00:01:22
17 81 GIERACH GRZEGORZ SPTS w Bydgoszczy 2011 M 00:01:23
18 63 KARPIŃSKI ANTEK PRZEDSZKOLE NR 66 2011 M 00:01:24
19 62 CERAJEWSKI HUBERT PRZEDSZKOLE NR 66 2011 M 00:01:24
20 42 BŁAZUCKI JAN Przedszkole nr 7 2011 M 00:01:25
21 77 DRAUS JAKUB Szkoła podstawowa nr 18 2010 M 00:01:26
22 66 WIĘCKOWSKI BŁAŻEJ PRZEDSZKOLE NR 66 2011 M 00:01:26
23 49 CIEMNOCZOŁOWSKI WOJCIECH Szkoła 4 Pory Roku 2010 M 00:01:27
24 161 WEYNERT ZOSIA SP 64 Bydgoszcz 2010 K 00:01:28
25 143 KALINOWSKA ANIELA SP 46 2010 K 00:01:29
26 23 GARSTECKI JAKUB SP 32 2010 M 00:01:30
27 14 BOGUS MAJA Kacperkowy Światek 2011 K 00:01:30
28 6 KUJAWA JULIAN Przedszkole RADOŚĆ 2011 M 00:01:34
29 84 ZALEWSKA NATALIA 2011 K 00:01:34
30 145 ZWARDOŃ SZYMON 2011 M 00:01:37
31 144 PASZKO TYMOTEUSZ SP 20 2010 M 00:01:39
32 9 KAWA EMILIA Przedszkole Chatka Puchatka 2011 K 00:01:39
33 13 URBAŃSKA ADA Przedszkole 66 2011 K 00:01:47
34 25 PALACZ DAWID PRZEDSZKOLE PANDA 2011 M 00:01:54
PK 163 SADOWY JULIA Gregor GMZ Team 2010 K 00:03:04

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 147 CIARKOWSKI ADAM 2008 M 00:02:06
2 150 GÓRA MARCEL 2008 M 00:02:06
3 6 MIODUSZEWSKI PAWEŁ MUKS Rekin Bydgoszcz 2008 M 00:02:11
4 25 GWIAZDOWSKI DOMINIK SP 15 2008 M 00:02:11
5 140 PROCH TOBIASZ SP 64 Bydgoszcz 2008 M 00:02:17
6 39 KOWALCZYK SEBASTIAN SP nr 44 MS w Bydgoszczy 2008 M 00:02:19
7 16 LANGE MARTA SP 64 Bydgoszcz 2008 K 00:02:21
8 145 LEWANDOWSKI BARTEK SP 60 2008 M 00:02:24
9 43 LADA WERONIKA SP Zelgno 2009 K 00:02:25
10 56 CYCKOWSKA BLANKA Sp64 2008 K 00:02:27
11 149 SADOWY JAKUB Gregor GMZ Team 2008 M 00:02:29
12 17 KOWALSKI JAKUB 2009 M 00:02:31
13 139 PROCH NIKODEM SP 64 Bydgoszcz 2009 M 00:02:33
14 57 GIERACH JAKUB SPTS w Bydgoszczy 2009 M 00:02:33
15 1 CZUCZEJKO MICHALINA SPTS 2008 K 00:02:36
16 40 ŚLĘŻAK MATEUSZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 2009 M 00:02:38
17 45 ADAMCZYK MARTYNA SP47 Bydgoszcz 2008 K 00:02:40
18 141 KOZŁOWSKI DANIEL SP 47 Bydgoszcz 2008 M 00:02:41
19 35 KNUT SZYMON Szkoła Podstawowa nr 64 Bydgoszcz 2008 M 00:02:43
20 144 BARAŃCZUK ALEKSANDRA SP 65 2009 K 00:02:45
21 132 KOLASIŃSKA ANTONINA SP 64 2008 K 00:02:49
22 19 BIERNAT MARCEL Ciaster Master 2008 M 00:02:59
23 29 JAROCKI FRANCISZEK Szkoła Podstawowa nr 47 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego 2009 M 00:03:02
24 2 DRZEWIECKA AMELIA Run4Fun www.bytpak.pl 2009 K 00:03:03
25 121 MROZOWSKI MIKOŁAJ ZS 10 Bydgoszcz 2008 M 00:03:10
26 138 WEYNERT CEZARY SP 64 Bydgoszcz 2008 M 00:03:11
27 146 GOŁOFIT ALEKSANDER SP 12 Bydgoszcz 2009 M 00:03:12
28 129 CZACZYK LENA 2009 K 00:03:16
29 9 KAWA LILIANA SP nr 40 2008 K 00:03:17
30 137 BILSKA LUIZA SP 64 Bydgoszcz 2008 K 00:03:19
31 151 EUKARSICA OLIWIA SP 65 Bydgoszcz 2009 K 00:03:41
32 131 KOSECKA NATALIA 2009 K 00:03:42
33 11 SIENKIEWICZ SEBASTIAN Szkoła Podstawowa im. Misji Pokojowych ONZ w Bydgoszcz 2009 M 00:03:44
34 30 KŁEMBOWSKA KLAUDIA Szkoła Podstawowa nr 41 2008 K 00:03:56

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 138 WESOŁOWSKI EMIL SP Białe Błoto 2007 M 00:03:53
2 159 KUNICKA WERONIKA SP Łochowo 2007 K 00:03:54
3 63 KOWALSKI OSKAR KSP 2006 M 00:03:54
4 53 RUTKOWSKI MARCIN 2006 M 00:03:59
5 72 KANIEWSKI MAKSYMILIAN Klub UKS Czapla, Szkoła Podstawowa Białe Błota 2006 M 00:04:00
6 145 ORZECHOWSKA NOEMI UKS Czapla 2006 K 00:04:03
7 51 WĘGIERSKI JAKUB 2005 M 00:04:13
8 79 KALKA MICHALINA SP Osielsko 2005 K 00:04:17
9 142 SZYMAŃSKI WOJCIECH UKS Czapla Białe Błota 2007 M 00:04:21
10 12 SZCZEŚNIAK ZOFIA DKS SZCZESNIAK 2006 K 00:04:24
11 47 ZIELIŃSKI MIŁOSZ SP14 2007 M 00:04:31
12 46 ZIELIŃSKI SAMBOR SP 14 2007 M 00:04:31
13 169 BARAŃCZUK PIOTR SP 65 2005 M 00:04:34
14 15 ZAREMBA SZYMON 2006 M 00:04:43
15 160 MAŁECKI MATEUSZ SP 66 2005 M 00:04:44
16 170 SKARBIŃSKA OLIWIA 2005 K 00:04:44
17 61 ANDRZEJEWSKI JAKUB SP19 w Bydgoszczy 2007 M 00:04:45
18 78 ZALEWSKA MICHALINA UKS KOPERNIK 2007 K 00:04:45
19 167 IGNAS KRZYSZTOF SPTS Bydgoszcz 2007 M 00:04:46
20 148 SURDY ZUZANNA UKS Czapla 2005 K 00:04:47
21 11 KOWALSKA NINA SP46 2007 K 00:04:48
22 74 DOLNY KAJETAN Szkoła Podstawowa nr 35 Bydgoszcz 2007 M 00:04:48
23 9 TROCHYMIUK LENA SP46 2006 K 00:04:49
24 43 KITKOWSKA JAGODA SP Osielsko 2007 K 00:04:52
25 156 CHODOROWSKI SZYMON SP 15 BYDGOSZCZ 2007 M 00:04:59
26 137 KOZŁOWSKA MAGDA SP 47 Bydgoszcz 2005 K 00:05:05
27 1 DURA ŁUKASZ szkoła podstawowa nr 25 2007 M 00:05:10
28 57 WYSMOLIŃSKI ADAM Osielsko 2005 M 00:05:10
29 4 NURKIEWICZ ZOFIA Kung fu Pandy 3 2005 K 00:05:11
30 172 ROHDE PIOTR Szkoła Podstawowa nr 12 2007 M 00:05:11
31 75 GOŁOFIT ADAM Szkoła Podstawowa nr 12 w Bydgoszczy 2006 M 00:05:12
32 76 GIERACH WOJCIECH SPTS w Bydgoszczy 2007 M 00:05:15
33 77 GRABOWSKI JAKUB Szkoła 2007 M 00:05:18
34 38 PAWŁOWSKA AGATA GardenFlora MTB Team 2007 K 00:05:21
35 173 MIELCARSKI JAKUB MIELCAR TEAM 2005 M 00:05:24
36 144 ŚCIESZYŃSKI MAKSYMILIAN SP 12 2007 M 00:05:26
37 66 WILCZYŃSKA WERONIKA SP nr 44 MS 2007 K 00:05:34
38 171 ROHDE ŁUKASZ Szkoła Podstawowa nr 30 2005 M 00:05:41
39 166 POBŁOCKI TYMOTEUSZ Szkoła podstawowa Bojano 2007 M 00:05:53
40 60 WINKLEWSKI MAXYMILIAN 2006 M 00:05:55
41 69 NOWAK OLIWIA SP nr 12 2007 K 00:05:57
42 18 SMOLINSKI GRZEGORZ Sp25 2007 M 00:06:01
43 35 JAGIELSKA AMELIA Szkoła Podstawowa nr 16 w Bydgoszczy 2007 K 00:06:08
44 31 SZAFKOWSKA KAROLINA Soleccy Biegacze 2007 K 00:06:23
45 158 KARDACH LAURA ZS19-team 2006 K 00:06:26
46 6 DRAUS KACPER 2005 M 00:06:41
47 19 DRAUS ZUZANNA 2005 K 00:06:45
48 48 DULIŃSKI RADOSŁAW SP Niemcz 2007 M 00:08:17

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 215 CIEMNOCZOŁOWSKI ANTONI KSP 2004 M 00:07:22
2 267 SŁOTWIŃSKI BARTEK Zawisza 2003 M 00:07:31
3 271 KUNICKI MICHAŁ 2004 M 00:07:35
4 259 ROZPĘDZIK MARZENA UKS Czapla Białe Błota 2003 K 00:07:36
5 213 KORALEWSKA JULIA Zawisza Bydgoszcz 2002 K 00:07:51
6 269 MŁYNAREK MONIKA GIM 48 2002 K 00:08:05
7 214 KITKOWSKI MACIEJ Gimnazjum Osielsko 2002 M 00:08:26
8 255 GLAZA MATEUSZ Białe Błota 2004 M 00:08:59
9 216 WŁOCH MATEUSZ S.P. nr8 ul. Pijarow 2004 M 00:09:12
10 205 BOLIŃSKI IGOR ZS19 team 2004 M 00:09:52
11 206 BIERNAT JUSTYNA MKS Inowrocław 2002 K 00:10:12
12 217 DULIŃSKI BARTOSZ SP Niemcz 2004 M 00:10:12
13 227 GROCHOWSKA DARIA szkoła 2003 K 00:10:47
14 268 KALINOWSKI FRANCISZEK SP 46 2004 M 00:10:56
15 266 MAŁECKA WIKTORIA sp 66 2004 K 00:11:05
16 300 IGNAS MAŁGORZATA GTS 2003 K 00:11:10
17 298 KOZŁOWSKI KACPER SP 12 2002 M 00:11:13
18 220 WYSMOLIŃSKI JAN Osielsko 2002 M 00:00:00
19 262 MUZOLF DOMINIKA zs nr. 14 2002 K 00:00:00
20 261 ZIETAK OLIWIA SP 12 2002 K 00:00:00
21 299 SCIESZYNSKA ZUZANNA SP 12 2002 K 00:00:00

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni