z

Bydgoszcz

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 4

28.01.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 7 RAFAŁKO ERYK Przedszkole Niepubliczne Radość 2012 M 00:01:16
2 35 MAJCHRZAK NIKODEM przedszkole kacperkowy swiatek 2012 M 00:01:16
3 53 ZIEMBA MATEUSZ Przedszkole Jagódka 2012 M 00:01:21
4 19 DAMSKI KACPER GardenFlora MTB Team 2012 M 00:01:22
5 138 KOCZNUR MARCEL Przedszkole EKOLAKI 2012 M 00:01:28
6 32 FRANCZAK JAN Przedszkole Radość 2012 M 00:01:28
7 12 SMOLINSKA WIKTORIA Przedszkole Promyczek 2013 K 00:01:28
8 36 ŚWIETLIK ADAM Przedszkole Radość 2014 M 00:01:29
9 39 BARSZCZ JAKUB Przedszkole STEP 2013 M 00:01:30
10 97 GRZYBOWSKI MATEUSZ Skrzat 2013 M 00:01:31
11 41 KRZYSIAK HANIA Przedszkole wróżka Białe Błota 2012 K 00:01:31
12 167 SADOWY ANTONI Gregor GM2 2012 M 00:01:32
13 153 WALCZAK WOJCIECH Słoneczko 2013 M 00:01:32
14 84 KUJDA REMIGIUSZ Niepubliczne Przedszkole Zameczek 2012 M 00:01:33
15 90 KACZMAREK ZUZIA Przedszkole akademickie 2012 K 00:01:35
16 150 SZPOTAŃSKI FRANCISZEK Przedszkole EKOLAKI 2012 M 00:01:35
17 11 DERING WOJTEK Bydgoskie Żółwie 2012 M 00:01:37
18 143 TOMASZEWSKA WIKTORIA Przedszkole EKOLAKI 2012 K 00:01:38
19 144 JELENIEWSKA NIKOLA Przedszkole EKOLAKI 2012 K 00:01:38
20 17 KRAWISZ FILIP 2012 M 00:01:38
21 151 RZESZOTARSKA ALICJA Radość 2012 K 00:01:38
22 58 POCIASK FILIP Przedszkole Św. Jadwigi Królowej 2013 M 00:01:41
23 146 JAROSZEWSKI ANTONI Przedszkole EKOLAKI 2012 M 00:01:42
24 134 WEŁNICKI KSAWERY Przedszkole EKOLAKI 2012 M 00:01:43
25 154 CHEREK TOMASZ Przedszkole EKOLAKI 2012 M 00:01:45
26 160 KULAS FRANCISZEK Przedszkole EKOLAKI 2012 M 00:01:46
27 70 KILIŃSKI LEON Przedszkole Zielona Kraina 2012 M 00:01:47
28 133 HERMANOWSKI HUBERT Przedszkole EKOLAKI 2012 M 00:01:48
29 57 TROSZYŃSKI JAN Przedszkole Sezamkowe 2012 M 00:01:48
30 162 SZYDŁOWSKI FILIP Przedszkole EKOLAKI 2012 M 00:01:49
31 3 WÓJCIK MIKOŁAJ 2013 M 00:01:50
32 1 FLOREK STANISŁAW PIOTR Zielona Kraina 2013 M 00:01:52
33 40 FILIPIAK PIOTR 2012 M 00:01:53
34 62 LUBCZYŃSKI KAJETAN PRZEDSZKOLE NR 66 2013 M 00:01:53
35 136 GACA MICHALINA Przedszkole EKOLAKI 2013 K 00:01:55
36 149 ŁUKOWSKI STANISŁAW Przedszkole EKOLAKI 2012 M 00:01:55
37 24 ZABOROWSKI MAREK Przedszkole Radość 2012 M 00:01:56
38 0 0 00:01:56
39 78 IWANOWSKA WIKTORIA MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2013 K 00:01:56
40 75 KRUK KUBA Przedszkole Tęczowa Kraina Niemcz 2014 M 00:01:57
41 27 KUŹNIAK KRYSTIAN PRZEDSZKOLE RADOŚĆ 2012 M 00:01:58
42 140 MAJSTRUK NADIA Przedszkole EKOLAKI 2012 K 00:01:58
43 139 MAJSTRUK KAJA Przedszkole EKOLAKI 2014 K 00:01:58
44 130 HERMANOWSKA HELENA Przedszkole EKOLAKI 2012 K 00:02:00
45 147 GROCHOWSKI WIKTOR 2012 M 00:02:01
46 13 BRĄGIEL TYMOTEUSZ Vege Runners 2014 M 00:02:03
47 59 GAGACKI FILIP PRZEDSZKOLE NR 66 2012 M 00:02:04
48 141 PRZYBYLAK ALICJA Ekolaki 2013 K 00:02:04
49 51 BERNDT DOMINIK Przedszkole Radość 2013 M 00:02:11
50 51 BERNDT DOMINIK Przedszkole Radość 2013 M 00:02:11
51 85 GIERACH BARBARA Przedszkole Bajkolandia 2014 K 00:02:16
52 20 KOTECKA LILIANNA Serduszko 2012 K 00:02:16
53 158 WILK MAJA runaddicts 2013 K 00:02:17
54 83 SIWIŃSKA MARTYNKA Przedszkole Radość 2013 K 00:02:18
55 49 GROCHOWALSKI MICHAŁ Groszki 2015 M 00:02:22
56 67 WIĘCKOWSKA NIKOLA PRZEDSZKOLE NR 66 2014 K 00:02:25
57 145 WAWRZYNIAK BARTOSZ RUN BYDGOSZCZ 2014 M 00:02:25
58 76 ZIELIŃSKI BENIAMIN Przedszkole nr 24 - MOTYLKI 2014 M 00:02:26
59 63 PAWLAK HANIA PRZEDSZKOLE NR 66 2013 K 00:02:27
60 66 WIESE MAJA PRZEDSZKOLE NR 66 2012 K 00:02:29
61 4 KUJAWA KAJA Przedszkole RADOŚĆ 2014 K 00:02:30
62 34 JAROCKA ZOFIA Przedszkole Akademickie WSG 2014 K 00:02:32
63 155 GRUGEL JOANNA Przedszkole EKOLAKI 2013 K 00:02:39
64 164 KOLASIŃSKI KAZIMIERZ Kacperkowy Światek 2014 M 00:02:39
65 6 LIBERA MAJA FIDES-TRAVEL BYDGOSZCZ 2014 K 00:02:40
66 9 URBAŃSKA URSZULA Przedszkole 66 2014 K 00:02:43
67 87 NOWAK OLIVIER 2016 M 00:02:44
68 157 WAWRZYNIAK MICHALINA 2013 K 00:02:47
69 28 KUŹNIAK OLIWIER PRZEDSZKOLE RADOŚĆ 2014 M 00:02:58
70 89 KUBIAK JAN 2016 M 00:03:06
71 166 CHODOROWSKA ZOFIA LOKOMOTYWA BYDGOSZCZ 2013 K 00:03:08
72 156 JAGIELSKA OLGA 2016 K 00:04:02
73 31 LUBIŃSKA BLANKA 2016 K 00:05:50
74 148 GROCHOWSKI JAKUB 2016 M 00:07:50
75 10 PIEKARSKA BLANKA RESTAURACJA KING FU BYDGOSZCZ 2016 K 00:07:51

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 149 KOZŁOWSKI MACIEJ ZS nr 8 2010 M 00:00:59
2 76 DRABIK JONATHAN 2010 M 00:01:02
3 56 LADA AGNIESZKA SP Zelgno 2011 K 00:01:05
4 159 SKOPOWSKI MICHAŁ SP 63 Bydgoszcz 2010 M 00:01:05
5 150 SADOWY JULIA Gregor GMZ Team 2010 K 00:01:07
6 78 BANASZEWSKI BORYS Przedszkole 2011 M 00:01:08
7 47 RYBAK ZUZANNA Montesorii Niemcz 2011 K 00:01:08
8 30 LEOCHA MICHAŁ 2011 M 00:01:09
9 57 KLONOWSKI MARCIN Szkoła Podstawowa nr 44 MS w Bydgoszczy 2010 M 00:01:09
10 11 WIATROWSKA EWA Przedszkole nr 68 2011 K 00:01:11
11 151 SIEMION ANTONINA 2010 K 00:01:11
12 156 PIETKIEWICZ DOMINIK Przedszkole nr 59 2011 M 00:01:12
13 32 DZIEWECZYŃSKA MAJA SP 64 Bydgoszcz 2010 K 00:01:12
14 157 ROSA MICHAŁ Kacperkowy Światek 2011 M 00:01:13
15 17 STRUENSEE IWONA Kacperkowy Światek 2011 K 00:01:13
16 85 IGNASIAK WERONIKA SP nr 66 Bydgoszcz 2010 K 00:01:13
17 148 DUSZKA PAWEŁ Przedszkole RADOŚĆ 2011 M 00:01:13
18 45 ANTCZAK MATEUSZ 2010 M 00:01:14
19 15 KOZŁOWSKI KAMIL 2010 M 00:01:19
20 75 JANOWSKA LENA SP Kruszyn 2010 K 00:01:19
21 62 CERAJEWSKI HUBERT PRZEDSZKOLE NR 66 2011 M 00:01:20
22 63 KARPIŃSKI ANTEK PRZEDSZKOLE NR 66 2011 M 00:01:22
23 66 WIĘCKOWSKI BŁAŻEJ PRZEDSZKOLE NR 66 2011 M 00:01:23
24 22 ŁYSZCZARZ MARIA Przedszkole Radość 2011 K 00:01:23
25 152 GUZIWELAKIS MAKSYMILIAN Kacperkowy Światek 2011 M 00:01:23
26 51 JAKUBCZAK PATRYCJA Szkoła Podstawowa nr 48 2010 K 00:01:23
27 7 TUBISZ MIKOŁAJ 2011 M 00:01:24
28 10 OSTROWSKA MAGDA Kacperkowy Światek 2011 K 00:01:24
29 142 BADOCHA ZUZANNA Kacperkowy Światek 2011 K 00:01:24
30 77 DRAUS JAKUB Szkoła podstawowa nr 18 2010 M 00:01:25
31 6 KUJAWA JULIAN Przedszkole RADOŚĆ 2011 M 00:01:27
32 154 SIUZDAK KALINA 2011 K 00:01:28
33 4 WYRĘBSKA ANTONINA 2010 K 00:01:29
34 55 JABŁOŃSKA NATALIA SP 61 w Bydgoszczy 2010 K 00:01:29
35 37 HUK NATALIA Przedszkole nr 66 2011 K 00:01:31
36 81 GIERACH GRZEGORZ SPTS w Bydgoszczy 2011 M 00:01:32
37 43 GROCHOWALSKA MAJA Groszki 2011 K 00:01:36
38 19 ANDRZEJEWSKA NINA ZS 19 Team 2011 K 00:01:43
39 155 ZYGOWSKI MATEUSZ 2011 M 00:01:43
40 64 KOZUBOWSKA IZA PRZEDSZKOLE NR 66 2011 K 00:01:43
41 61 POCIASK DANUTA Przedszkole Św. Jadwigi Królowej 2011 K 00:01:46
42 13 URBAŃSKA ADA Przedszkole 66 2011 K 00:01:50
43 25 PALACZ DAWID PRZEDSZKOLE PANDA 2011 M 00:01:54
44 24 LEWANDOWSKA MARTA Przedszkole Zielona Kraina 2011 K 00:01:56

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 6 MIODUSZEWSKI PAWEŁ MUKS Rekin Bydgoszcz 2008 M 00:02:07
2 39 KOWALCZYK SEBASTIAN SP nr 44 MS w Bydgoszczy 2008 M 00:02:07
3 25 GWIAZDOWSKI DOMINIK SP 15 2008 M 00:02:11
4 8 TOPCZEWSKA LEONIA 2008 K 00:02:11
5 134 PROCH TOBIASZ SP 64 Bydgoszcz 2008 M 00:02:18
6 16 LANGE MARTA SP 64 Bydgoszcz 2008 K 00:02:22
7 136 SADOWY JAKUB Gregor GMZ Team 2008 M 00:02:25
8 45 ADAMCZYK MARTYNA SP47 Bydgoszcz 2008 K 00:02:26
9 43 LADA WERONIKA SP Zelgno 2009 K 00:02:27
10 56 CYCKOWSKA BLANKA Sp64 2008 K 00:02:28
11 142 KOTLOWSKI DANIEL SP 47 Bydgoszcz 2008 M 00:02:28
12 135 PROCH NIKODEM SP 64 Bydgoszcz 2009 M 00:02:29
13 4 WÓJCIK PIOTR 2008 M 00:02:32
14 57 GIERACH JAKUB SPTS w Bydgoszczy 2009 M 00:02:32
15 7 GLIŃSKA JULIA UKS SP 12 TĘCZA BYDGOSZCZ 2009 K 00:02:34
16 58 ZIENKIEWICZ AMELIA TRISPACE / Allianz Running Team 2008 K 00:02:35
17 40 ŚLĘŻAK MATEUSZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 2009 M 00:02:36
18 131 KOLASIŃSKA ANTONINA SP 64 2008 K 00:02:37
19 125 KAMIŃSKI KRZYSZTOF SP nr 20 2009 M 00:02:37
20 60 ZIELIŃSKI JAKUB SP nr 64 w Bydgoszczy 2009 M 00:02:40
21 29 JAROCKI FRANCISZEK Szkoła Podstawowa nr 47 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego 2009 M 00:02:41
22 51 JANOWSKA WIKTORIA SP Kruszyn 2008 K 00:02:42
23 19 BIERNAT MARCEL Ciaster Master 2008 M 00:02:43
24 12 WIATROWSKA AGATA Sp 47 2009 K 00:02:44
25 140 BARAŃCZUK ALEKSANDRA SP 65 2009 K 00:02:46
26 141 ŁUKARSKA OLIWIA SP 65 2009 K 00:02:46
27 143 SUBKOWSKA NATALIA 2008 K 00:02:47
28 20 KRZYŻAŃSKA POLA Międzynarodowa Szkoła Sokrates 2009 K 00:02:48
29 18 ŁAZ MARTA RUN BYDGOSZCZ/Międzynarodowa Szkoła SOKRATES 2008 K 00:02:49
30 33 KARPIŃSKI JAKUB SP 63 Bydgoszcz 2008 M 00:02:50
31 21 LEWANDOWSKI BARTOSZ SP 35 w Bydgoszczy 2009 M 00:02:50
32 1 CZUCZEJKO MICHALINA SPTS 2008 K 00:02:51
33 137 NOWAK IGOR WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS 2012 M 00:02:54
34 34 MICHNIEWSKA MAJA Szkoła Podstawowa nr 18 2009 K 00:02:58
35 139 BILSKA LUIZA SP 64 Bydgoszcz 2008 K 00:02:59
36 32 FILIPIAK WERONIKA 2009 K 00:03:00
37 132 KOSECKA NATALIA 2009 K 00:03:02
38 138 GOŁOFIT ALEKSANDER SP 12 Bydgoszcz 2009 M 00:03:11
39 28 LEOCHA JAKUB 2008 M 00:03:12
40 9 KAWA LILIANA SP nr 40 2008 K 00:03:27
41 11 SIENKIEWICZ SEBASTIAN Szkoła Podstawowa im. Misji Pokojowych ONZ w Bydgoszcz 2009 M 00:03:34
PK 144 BERDYCH MARIKA 2011 K 00:03:39

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 26 KURLAND MATEUSZ SP Nr 14 w Bydgoszczy 2005 M 00:03:39
2 170 OSTROMĘCKA KINGA SP 69 2005 K 00:03:40
3 166 KUNICKA WERONIKA SP Łochowo 2007 K 00:03:51
4 154 DOBOSZ PIOTR MUKS Rekin Bydgoszcz 2006 M 00:03:57
5 159 WESOŁOWSKI EMIL SP Białe Błoto 2007 M 00:04:02
6 63 KOWALSKI OSKAR KSP 2006 M 00:04:05
7 59 KRUK MATEUSZ SP NIEMCZ 2006 M 00:04:07
8 79 KALKA MICHALINA SP Osielsko 2005 K 00:04:14
9 160 BARAŃCZUK PIOTR SP 65 2005 M 00:04:20
10 10 MIODUSZEWSKI JAN MUKS Rekin Bydgoszcz 2006 M 00:04:21
11 49 WOŹNIAK MICHALINA SP 63 Bydgoszcz 2007 K 00:04:28
12 23 KRZYŻAŃSKI KACPER Międzynarodowa Szkoła Sokrates 2007 M 00:04:28
13 153 CAŁBECKA AGATA SP 12 Bydgoszcz 2005 K 00:04:30
14 145 DUSZKA KUBA szkoła 2006 M 00:04:31
15 74 DOLNY KAJETAN Szkoła Podstawowa nr 35 Bydgoszcz 2007 M 00:04:33
16 61 ANDRZEJEWSKI JAKUB SP19 w Bydgoszczy 2007 M 00:04:34
17 29 ŚWIĘCICKI MARCEL SP 60 2007 M 00:04:36
18 162 KOZŁOWSKA MAGDA SP 47 Bydgoszcz 2005 K 00:04:37
19 148 CHODOROWSKI SZYMON SP 15 BYDGOSZCZ 2007 M 00:04:39
20 5 KARSKI KRZYSZTOF SP 66 Bydgoszcz 2006 M 00:04:43
21 9 TROCHYMIUK LENA SP46 2006 K 00:04:44
22 16 STRUENSEE AGATA Szkoła Podstawowa nr 64 w Bydgoszczy 2005 K 00:04:46
23 57 WYSMOLIŃSKI ADAM Osielsko 2005 M 00:04:48
24 39 MARĆ KLARA SOKRATES 2006 K 00:04:49
25 6 DRAUS KACPER 2005 M 00:04:50
26 2 JANIC ARKADIUSZ SP 4 Bydgoszcz 2006 M 00:04:50
27 75 GOŁOFIT ADAM Szkoła Podstawowa nr 12 w Bydgoszczy 2006 M 00:04:51
28 70 KUJDA TYMOTEUSZ ZS Osielsko 2005 M 00:04:52
29 164 SUBKOWSKA ZUZANNA 2005 K 00:04:54
30 4 NURKIEWICZ ZOFIA Kung fu Pandy 3 2005 K 00:04:56
31 76 GIERACH WOJCIECH SPTS w Bydgoszczy 2007 M 00:04:57
32 167 SKARBIŃSKA OLIWIA 2005 K 00:05:02
33 15 ZAREMBA SZYMON 2006 M 00:05:06
34 158 ŚCIESZYŃSKI MAKSYMILIAN SP 12 2007 M 00:05:07
35 169 MIELCARSKI JAKUB MIELCAR TEAM 2005 M 00:05:09
36 18 SMOLINSKI GRZEGORZ Sp25 2007 M 00:05:10
37 71 RYDLEWSKA AMELIA Szkoła Podstawowa nr 25 Bydgoszcz 2007 K 00:05:11
38 77 GRABOWSKI JAKUB Szkoła 2007 M 00:05:13
39 163 WOJCIECHOWSKA WIKTORIA SP nr 12 Bydgoszcz 2007 K 00:05:27
40 64 FRANCO JANECKA ZOFIA MAGDALENA Szkola 2007 K 00:05:32
41 21 RUPIŃSKI KRZYSZTOF Zespół Szkół nr 19 2007 M 00:05:34
42 19 DRAUS ZUZANNA 2005 K 00:05:40
43 60 WINKLEWSKI MAXYMILIAN 2006 M 00:05:48
44 35 JAGIELSKA AMELIA Szkoła Podstawowa nr 16 w Bydgoszczy 2007 K 00:05:56
45 48 DULIŃSKI RADOSŁAW SP Niemcz 2007 M 00:06:02
46 171 LASKOWSKI BRUNO Zespół Szkół nr19 2007 M 00:06:06
47 20 BRĄGIEL KAROLINA Vege Runners 2007 K 00:06:08
48 100 ŁUKOWSKI JAN 2007 M 00:06:22
49 30 BRACIKOWSKA ZUZANNA Szkoła Podstawowa nr 25 w Bydgoszczy 2007 K 00:07:37

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 290 HAJNCA KORNEL SP 18 Bydgoszcz 2004 M 00:07:56
2 289 KUNICKI MICHAŁ SP Łochowo 2004 M 00:08:02
3 274 CZECHOWSKI DAWID SP 60 Bydgoszcz 2004 M 00:08:03
4 273 ŁUKARSKI JĘDRZEJ SP 47 2003 M 00:08:04
5 271 SŁOTWIŃSKI BARTEK Zawisza 2003 M 00:08:12
6 226 ANISZCZYK HUBERT Gimnazjum 17 2002 M 00:08:14
7 288 FISZER LUKASZ 2002 M 00:08:40
8 211 DURAŁEK OSKAR Gimnazjum 17 Bydgoszcz 2002 M 00:08:57
9 212 RYBAK BARTOSZ 2002 M 00:09:03
10 225 KUJDA BARTOSZ ZS Osielsko 2003 M 00:09:08
11 293 SZULC JAKUB SP Przyłęki 2004 M 00:09:39
12 210 BRACIKOWSKI BARTOSZ Zespół Szkół nr 19 w Bydgoszczy 2002 M 00:09:44
13 206 BIERNAT JUSTYNA MKS Inowrocław 2002 K 00:09:53
14 205 BOLIŃSKI IGOR ZS19 team 2004 M 00:10:15
15 280 KOZŁOWSKI KACPER SP 12 2002 M 00:10:20
16 266 JAKIEL WIKTOR Zespół Szkół nr 19 Bydgoszcz 2003 M 00:10:34
17 203 RUPIŃSKA ZOFIA Zespół Szkół nr 10 2003 K 00:10:39
18 227 GROCHOWSKA DARIA szkoła 2003 K 00:10:40
19 201 JANIC DAGMARA SP 4 Bydgoszcz 2004 K 00:10:45
20 291 CZERWIAKOWSKA NIKOLA 2002 K 00:11:56
21 287 SZUBERGA JESSICA SP 12 2002 K 00:14:16
22 292 MUZOLF DOMINIKA zs nr. 14 2002 K 00:15:11
23 276 NOWAK DARIA SP 12 2002 K 00:15:30
24 285 FERKS LAURA SP 12 Bydgoszcz 2002 K 00:15:31
25 279 SCIESZYNSKA ZUZANNA SP 12 2002 K 00:16:04
26 275 ZIETAK OLIWIA SP 12 2002 K 00:22:53
27 284 WOŹNIAK MARTYNA SP 12 2002 K 00:22:54
28 278 SARDARYAN ANAHIT SP 12 2003 K 00:22:54

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni