z

Bydgoszcz

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 3

10.12.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 35 MAJCHRZAK NIKODEM przedszkole kacperkowy swiatek 2012 M 00:01:33
2 118 BILSKA JUDYTA 2012 K 00:01:35
3 122 WIJATA ZUZANNA Przedszkole Nr 66 Bydgoszcz 2012 K 00:01:36
4 18 DAMSKI GABRIEL GardenFlora MTB Team 2012 M 00:01:36
5 41 KRZYSIAK HANIA Przedszkole wróżka Białe Błota 2012 K 00:01:38
6 53 ZIEMBA MATEUSZ Przedszkole Jagódka 2012 M 00:01:38
7 114 WALCZAK WOJCIECH Słoneczko 2013 M 00:01:40
8 25 JAROSZEWSKI FILIP Przedszkole nr 49 2012 M 00:01:40
9 112 PIĘTKA MIKOŁAJ Przedszkole nr 66 2012 M 00:01:42
10 90 KACZMAREK ZUZIA Przedszkole akademickie 2012 K 00:01:45
11 126 GRZYBOWSKI MATEUSZ Skrzat 2013 M 00:01:48
12 33 ROSICKI IGNACY Przedszkole Radosc 2012 M 00:01:48
13 84 KUJDA REMIGIUSZ Niepubliczne Przedszkole Zameczek 2012 M 00:01:50
14 58 POCIASK FILIP Przedszkole Św. Jadwigi Królowej 2013 M 00:01:55
15 102 ? ? 0 M 00:01:59
16 40 FILIPIAK PIOTR 2012 M 00:02:02
17 54 SZYPER FRANCISZEK 2012 M 00:02:03
18 107 MATTHEWS SZYMON Przedszkole Kacperek 2013 M 00:02:06
19 62 LUBCZYŃSKI KAJETAN PRZEDSZKOLE NR 66 2013 M 00:02:07
20 51 BERNDT DOMINIK Przedszkole Radość 2013 M 00:02:10
21 120 JANCZEWSKA HANIA PRZEDSZKOLE NR 66 2012 K 00:02:12
22 1 FLOREK STANISŁAW PIOTR Zielona Kraina 2013 M 00:02:13
23 17 KRAWISZ FILIP 2012 M 00:02:14
24 79 GIZIŃSKI MARCEL Zielona Kraina 2012 M 00:02:16
25 15 RIVAT SARAH 2013 K 00:02:17
26 128 SZULC LENA 2013 K 00:02:17
27 129 ANTCZAK ALICJA 2012 K 00:02:19
28 78 IWANOWSKA WIKTORIA MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2013 K 00:02:19
29 96 ZIEMBIŃSKI BORYS Przedszkole nr 33 2013 M 00:02:19
30 83 SIWIŃSKA MARTYNKA Przedszkole Radość 2013 K 00:02:20
31 127 PERS EMILIA Przedszkole BUZIACZEK 2013 K 00:02:20
32 45 BARAŃSKI OSKAR Kacperkowy Światek 2013 M 00:02:21
33 8 KNUT WIKTORIA Przedszkole Kacperkowy Światek 2013 K 00:02:24
34 105 GROCHOWSKI WIKTOR 2012 M 00:02:28
35 56 ŁOMASZEWICZ - SMOLIŃSKI TYMON Przedszkole nr 80 Królestwo Maciusia, Bydgoszcz 2013 M 00:02:29
36 111 ŁOPUSZYŃSKA IGA 2013 K 00:02:31
37 20 KOTECKA LILIANNA Serduszko 2012 K 00:02:34
38 69 SZYMAŃSKA ZUZANNA Przedszkole Radość 2012 K 00:02:35
39 65 WASIŃSKI JAN PRZEDSZKOLE NR 66 2013 M 00:02:36
40 125 KOLASIŃSKI KAZIMIERZ Kacperkowy Światek 2014 M 00:02:48
41 4 KUJAWA KAJA Przedszkole RADOŚĆ 2014 K 00:02:49
42 80 MATYASIK RADOSŁAW RADOŚĆ 2014 M 00:02:54
43 121 WAWRZYNIAK BARTOSZ RUN BYDGOSZCZ 2014 M 00:02:57
44 14 RIVAT NINA 2014 K 00:03:00
45 2 STEJKA EWA Osiedle Górzyskowo 2015 K 00:03:04
46 67 WIĘCKOWSKA NIKOLA PRZEDSZKOLE NR 66 2014 K 00:03:04
47 130 BARANOWSKI FRANCISZEK 2015 M 00:03:18
48 49 GROCHOWALSKI MICHAŁ Groszki 2015 M 00:03:25
49 131 CHODOROWSKA ZOFIA LOKOMOTYWA BYDGOSZCZ 2013 K 00:03:28
50 16 GARSTECKA PATRYCJA Przedszkole RADOŚĆ 2015 K 00:03:31
51 87 NOWAK OLIVIER 2016 M 00:04:18
52 10 PIEKARSKA BLANKA RESTAURACJA KING FU BYDGOSZCZ 2016 K 00:04:46
53 100 GROCHOWSKI JAKUB 2016 M 00:05:01
54 119 JAGIELSKA OLGA 2016 K 00:05:12
55 13 BRĄGIEL TYMOTEUSZ Vege Runners 2014 M 00:06:41
56 31 LUBIŃSKA BLANKA 2016 K 00:07:14
57 89 KUBIAK JAN 2016 M 00:09:00

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 38 BADZIŃSKI OSKAR SP64 2010 M 00:01:08
2 116 NAWROCKI ALEKSANDER Victoria Koronowo 2010 M 00:01:11
3 76 DRABIK JONATHAN 2010 M 00:01:13
4 56 LADA AGNIESZKA SP Zelgno 2011 K 00:01:14
5 1 MEDZIŃSKI BARTOSZ SP 9 2010 M 00:01:16
6 111 ŁOPUSZYŃSKI HUBERT SP 16 Bydgoszcz 2010 M 00:01:18
7 47 RYBAK ZUZANNA Montesorii Niemcz 2011 K 00:01:19
8 58 SZYMAŃCZAK KAJETAN Szkoła Podstawowa nr.44 2010 M 00:01:19
9 125 KOWALCZYK IGOR SP nr 44 MS w Bydgoszczy 2010 M 00:01:20
10 57 KLONOWSKI MARCIN Szkoła Podstawowa nr 44 MS w Bydgoszczy 2010 M 00:01:21
11 78 BANASZEWSKI BORYS Przedszkole 2011 M 00:01:22
12 11 WIATROWSKA EWA Przedszkole nr 68 2011 K 00:01:24
13 30 LEOCHA MICHAŁ 2011 M 00:01:25
14 3 BUSSE PAULINA 2011 K 00:01:26
15 107 KAPUSTA KAROLINA 2010 K 00:01:26
16 118 SIEMION ANTONINA 2010 K 00:01:28
17 85 IGNASIAK WERONIKA SP nr 66 Bydgoszcz 2010 K 00:01:28
18 124 ANTCZAK MATEUSZ 2010 M 00:01:28
19 16 CYRSKA ANTONINA 2010 K 00:01:29
20 41 KACZMAREK LENA Szkoła 2010 K 00:01:29
21 119 PIETKIEWICZ DOMINIK Przedszkole nr 59 2011 M 00:01:29
22 127 WEYNERT ZOSIA SP 64 Bydgoszcz 2010 K 00:01:29
23 35 IGNACZAK JAN Przedszkole Kacperkowy Światek 2011 M 00:01:30
24 2 STEJKA JAKUB Przedszkole nr 34 MALI ODKRYWCY 2011 M 00:01:31
25 121 SADOWY JULIA Gregor GMZ Team 2010 K 00:01:31
26 117 DUSZKA PAWEŁ Przedszkole RADOŚĆ 2011 M 00:01:31
27 103 ? ? 0 K 00:01:32
28 75 JANOWSKA LENA SP Kruszyn 2010 K 00:01:32
29 67 BOROWSKA OLIWIA kacperkowy swiatek 2011 K 00:01:33
30 4 WYRĘBSKA ANTONINA 2010 K 00:01:33
31 81 GIERACH GRZEGORZ SPTS w Bydgoszczy 2011 M 00:01:34
32 19 ANDRZEJEWSKA NINA ZS 19 Team 2011 K 00:01:34
33 112 PASZKO TYMOTEUSZ SP 20 2010 M 00:01:34
34 22 ŁYSZCZARZ MARIA Przedszkole Radość 2011 K 00:01:35
35 17 STRUENSEE IWONA Kacperkowy Światek 2011 K 00:01:36
36 62 CERAJEWSKI HUBERT PRZEDSZKOLE NR 66 2011 M 00:01:36
37 12 CHMIELEWSKI PIOTR PRZEDSZKOLE U KRECIKA SZYBOWNIKA 2011 M 00:01:37
38 49 CIEMNOCZOŁOWSKI WOJCIECH Szkoła 4 Pory Roku 2010 M 00:01:38
39 66 WIĘCKOWSKI BŁAŻEJ PRZEDSZKOLE NR 66 2011 M 00:01:39
40 18 WIERZBOWSKA JULKA Szkoła podstawowa nr 63 2010 K 00:01:40
41 122 PIETRZAK ALEKSANDRA BYDGOSZCZ 2010 K 00:01:40
42 77 DRAUS JAKUB Szkoła podstawowa nr 18 2010 M 00:01:41
43 129 SPICA MARIA SP 7 Chojnice 2011 K 00:01:41
44 29 WILKE GRZEGORZ SP nr 32 2010 M 00:01:41
45 14 BOGUS MAJA Kacperkowy Światek 2011 K 00:01:41
46 126 OSSOWIK MIKOŁAJ 2011 M 00:01:41
47 123 BENTKOWSKA LILKA SP Przyłęki 2011 K 00:01:42
48 26 HETMAN MATYLDA Szkoła Podstawowa nr 35 w Bydgoszczy 2011 K 00:01:42
49 51 JAKUBCZAK PATRYCJA Szkoła Podstawowa nr 48 2010 K 00:01:43
50 115 GUZIWELAKIS MAKSYMILIAN Kacperkowy Światek 2011 M 00:01:43
51 60 ŁOMASZEWICZ - SMOLIŃSKA LENA Przedszkole nr 80 Królestwo Maciusia, Bydgoszcz 2011 K 00:01:43
52 10 OSTROWSKA MAGDA Kacperkowy Światek 2011 K 00:01:43
53 37 HUK NATALIA Przedszkole nr 66 2011 K 00:01:45
54 33 SZRAJBER ROZALIA Przedszkole nr 66 2011 K 00:01:45
55 120 BADOCHA ZUZANNA Kacperkowy Światek 2011 K 00:01:47
56 68 SOSNA MILENA Przedszkole Niepubliczne Promyczek 2011 K 00:01:48
57 72 BARTKOWIAK OLIWIER Przedszkole biedroneczka Bydgoszcz ul.Połczyńska 3 2011 M 00:01:49
58 6 KUJAWA JULIAN Przedszkole RADOŚĆ 2011 M 00:01:50
59 43 GROCHOWALSKA MAJA Groszki 2011 K 00:01:52
60 63 KARPIŃSKI ANTEK PRZEDSZKOLE NR 66 2011 M 00:01:54
61 23 GARSTECKI JAKUB SP 32 2010 M 00:01:55
62 61 POCIASK DANUTA Przedszkole Św. Jadwigi Królowej 2011 K 00:01:57
63 28 BIAŁKOWSKA BLANKA Przedszkole nr 11 2011 K 00:01:58
64 54 PRZYBYŁA LENA Przedszkole 66 Bydgoszcz 2011 K 00:02:02
65 9 KAWA EMILIA Przedszkole Chatka Puchatka 2011 K 00:02:04
66 64 KOZUBOWSKA IZA PRZEDSZKOLE NR 66 2011 K 00:02:06
67 109 SIUZPAK KALINA Przedszkole 66 2011 K 00:02:07
68 84 ZALEWSKA NATALIA 2011 K 00:02:07
69 82 GRONKIEWICZ MARIA 2010 K 00:02:08
70 128 KULIBERDA ZOFIA 2011 K 00:02:08

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 122 GÓRA MARCEL 2008 M 00:02:29
2 8 TOPCZEWSKA LEONIA 2008 K 00:02:34
3 39 KOWALCZYK SEBASTIAN SP nr 44 MS w Bydgoszczy 2008 M 00:02:40
4 16 LANGE MARTA SP 64 Bydgoszcz 2008 K 00:02:43
5 104 JARZĄBEK ALEKSANDER GardenFlora MTB Team 2008 M 00:02:44
6 43 LADA WERONIKA SP Zelgno 2009 K 00:02:45
7 123 KOTLĘGA STANISŁAW SP 44 Bydgoszcz 2008 M 00:02:47
8 25 GWIAZDOWSKI DOMINIK SP 15 2008 M 00:02:47
9 26 JAROSZEWSKI MARCEL Szkoła Podstawowa nr 25 2009 M 00:02:48
10 103 KŁOSOWSKA ALEKSANDRA SP 12 2009 K 00:02:51
11 7 GLIŃSKA JULIA UKS SP 12 TĘCZA BYDGOSZCZ 2009 K 00:02:53
12 119 TOPOLIŃSKI MARCEL Victoria Niemcz 2008 M 00:02:53
13 57 GIERACH JAKUB SPTS w Bydgoszczy 2009 M 00:02:55
14 17 KOWALSKI JAKUB 2009 M 00:02:56
15 60 ZIELIŃSKI JAKUB SP nr 64 w Bydgoszczy 2009 M 00:02:57
16 56 CYCKOWSKA BLANKA Sp64 2008 K 00:02:57
17 53 DOMINICZAK ŁUKASZ sp nr 48 2008 M 00:03:01
18 51 JANOWSKA WIKTORIA SP Kruszyn 2008 K 00:03:04
19 101 KAPUSTA BARTOSZ SP 64 Bydgoszcz 2008 M 00:03:05
20 116 PROCH NIKODEM SP 64 Bydgoszcz 2009 M 00:03:06
21 107 KOLASIŃSKA ANTONINA SP 64 2008 K 00:03:06
22 35 KNUT SZYMON Szkoła Podstawowa nr 64 Bydgoszcz 2008 M 00:03:07
23 40 ŚLĘŻAK MATEUSZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 2009 M 00:03:07
24 1 CZUCZEJKO MICHALINA SPTS 2008 K 00:03:08
25 120 BARAŃCZUK ALEKSANDRA SP 65 2009 K 00:03:09
26 111 WEYNERT CEZARY SP 64 Bydgoszcz 2008 M 00:03:11
27 52 SUBKOWSKA NATALIA 2008 K 00:03:11
28 18 ŁAZ MARTA RUN BYDGOSZCZ/Międzynarodowa Szkoła SOKRATES 2008 K 00:03:12
29 3 DOLATA POLA SP 60 Rekin 2009 K 00:03:16
30 12 WIATROWSKA AGATA Sp 47 2009 K 00:03:17
31 34 MICHNIEWSKA MAJA Szkoła Podstawowa nr 18 2009 K 00:03:21
32 19 BIERNAT MARCEL Ciaster Master 2008 M 00:03:25
33 24 SKRZYPNIK LUIZA SP nr 63 2009 K 00:03:28
34 2 DRZEWIECKA AMELIA Run4Fun www.bytpak.pl 2009 K 00:03:32
35 106 BILSKA LUIZA SP 64 Bydgoszcz 2008 K 00:03:38
36 33 KARPIŃSKI JAKUB SP 63 Bydgoszcz 2008 M 00:03:43
37 14 SZABELSKI FILIP SP 22 Bydgoszcz 2009 M 00:03:44
38 32 FILIPIAK WERONIKA 2009 K 00:03:45
39 15 SZABELSKI SZYMON SP 22 Bydgoszcz 2009 M 00:03:50
40 121 ŁUKARSKA OLIWIA SP 65 2009 K 00:03:51
41 49 BARTKOWIAK NADIA Szkoła Podstawowa nr.32 Bydgoszcz ul.Bałtycka 59 2008 K 00:04:03
42 5 MICHAŁEK ŁUKASZ SP Osielsko 2008 M 00:04:08
43 9 KAWA LILIANA SP nr 40 2008 K 00:04:13

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 135 OSTROMĘCKA KINGA SP 69 2005 K 00:03:45
2 26 KURLAND MATEUSZ SP Nr 14 w Bydgoszczy 2005 M 00:03:47
3 125 DOBOSZ PIOTR MUKS Rekin Bydgoszcz 2006 M 00:03:51
4 121 KUNICKA WERONIKA SP Łochowo 2007 K 00:03:53
5 106 WESOŁOWSKI EMIL SP Białe Błoto 2007 M 00:04:03
6 124 GLAZA MIKOŁAJ SP Białe Błoto 2007 M 00:04:07
7 72 KANIEWSKI MAKSYMILIAN Klub UKS Czapla, Szkoła Podstawowa Białe Błota 2006 M 00:04:07
8 113 NAWROCKI MIKOŁAJ Victoria Koronowo 2006 M 00:04:08
9 79 KALKA MICHALINA SP Osielsko 2005 K 00:04:09
10 8 DUDZIŃSKI MIKOŁAJ KS Gwiazda 2006 M 00:04:11
11 7 MICHAŁEK KRZYSZTOF SP Osielsko 2005 M 00:04:14
12 10 MIODUSZEWSKI JAN MUKS Rekin Bydgoszcz 2006 M 00:04:14
13 143 PIĄTKOWSKA MARTA SP 65 Bydgoszcz 2005 K 00:04:14
14 46 ZIELIŃSKI SAMBOR SP 14 2007 M 00:04:15
15 54 POLIWODZIŃSKI MATEUSZ KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon 2007 M 00:04:16
16 137 LWOWSKI PATRYK Szkoła podstawowa 2005 M 00:04:19
17 32 DURAŁEK LAURA SP Pruszcz 2006 K 00:04:20
18 1 DURA ŁUKASZ szkoła podstawowa nr 25 2007 M 00:04:20
19 110 MYSZKO PAWEŁ Szkoła Podstawowa nr 65 2006 M 00:04:21
20 107 JARZĄBEK NIKODEM GardenFlora MTB Team 2005 M 00:04:21
21 5 KARSKI KRZYSZTOF SP 66 Bydgoszcz 2006 M 00:04:24
22 47 ZIELIŃSKI MIŁOSZ SP14 2007 M 00:04:24
23 138 BARAŃCZUK PIOTR SP 65 2005 M 00:04:27
24 78 ZALEWSKA MICHALINA UKS KOPERNIK 2007 K 00:04:27
25 9 TROCHYMIUK LENA SP46 2006 K 00:04:28
26 119 MAŁECKI MATEUSZ SP 66 2005 M 00:04:30
27 130 ROHDE PIOTR Szkoła Podstawowa nr 12 2007 M 00:04:31
28 131 IGNAS KRZYSZTOF SPTS Bydgoszcz 2007 M 00:04:34
29 11 KOWALSKA NINA SP46 2007 K 00:04:37
30 118 OSSOWSKI MICHAŁ Niemcz 2006 M 00:04:38
31 109 DUSZKA KUBA szkoła 2006 M 00:04:40
32 74 DOLNY KAJETAN Szkoła Podstawowa nr 35 Bydgoszcz 2007 M 00:04:40
33 67 BŁASZCZYKOWSKA WIKTORIA Szkoła Podstawowa Nr 44 Mistrzostwa Sportowego Bydgoszcz 2007 K 00:04:41
34 122 BRUNKE ADAM SP 20 2006 K 00:04:42
35 104 GOZA WIKTORIA 2006 K 00:04:42
36 25 STASIAK JULIA Szkoła 2007 K 00:04:43
37 123 BŁONSKI MAKSYMILIAN ZS 19 2007 M 00:04:44
38 61 ANDRZEJEWSKI JAKUB SP19 w Bydgoszczy 2007 M 00:04:45
39 76 GIERACH WOJCIECH SPTS w Bydgoszczy 2007 M 00:04:46
40 44 JANKOWSKI ROBERT SP OSIELSKO 2007 M 00:04:46
41 126 RYBAK EMILIA SP 63 2007 K 00:04:47
42 70 KUJDA TYMOTEUSZ ZS Osielsko 2005 M 00:04:47
43 111 PICHŁACZ ZUZANNA Gregor GMZ Team 2007 K 00:04:47
44 134 OSTROMĘCKA AGNIESZKA SP 69 2007 K 00:04:49
45 16 STRUENSEE AGATA Szkoła Podstawowa nr 64 w Bydgoszczy 2005 K 00:04:49
46 136 SKARBIŃSKA OLIWIA 2005 K 00:04:49
47 39 MARĆ KLARA SOKRATES 2006 K 00:04:50
48 3 DOLATA PASCAL SP 60 Rekin 2007 M 00:04:51
49 13 CHMIELEWSKI PAWEŁ SZKOŁA NR 65 BYDGOSZCZ 2006 M 00:04:51
50 75 GOŁOFIT ADAM Szkoła Podstawowa nr 12 w Bydgoszczy 2006 M 00:04:53
51 142 MIELCARSKI JAKUB MIELCAR TEAM 2005 M 00:04:54
52 2 JANIC ARKADIUSZ SP 4 Bydgoszcz 2006 M 00:04:54
53 139 CHODOROWSKI SZYMON SP 15 BYDGOSZCZ 2007 M 00:04:54
54 29 ŚWIĘCICKI MARCEL SP 60 2007 M 00:04:58
55 108 WARCZAK ALICJA TEAMOCHAL 2007 K 00:04:58
56 129 ROHDE ŁUKASZ Szkoła Podstawowa nr 30 2005 M 00:05:02
57 43 KITKOWSKA JAGODA SP Osielsko 2007 K 00:05:03
58 6 DRAUS KACPER 2005 M 00:05:07
59 65 MALCHERCZYK EMMA Zespół Szkół nr 16 w Bydgoszczy 2006 K 00:05:12
60 4 NURKIEWICZ ZOFIA Kung fu Pandy 3 2005 K 00:05:14
61 55 KAPELA KACPER szkoła 2007 M 00:05:18
62 73 MLICKI MACIEJ SP nr 35 2007 M 00:05:20
63 66 WILCZYŃSKA WERONIKA SP nr 44 MS 2007 K 00:05:21
64 50 CERAJEWSKI PIOTR PRZEDSZKOLE NR 66 2007 M 00:05:23
65 117 ŚCIESZYŃSKI MAKSYMILIAN SP 12 2007 M 00:05:23
66 33 SUBKOWSKA ZUZANNA 2005 K 00:05:24
67 19 DRAUS ZUZANNA 2005 K 00:05:31
68 127 KIJOWSKA KINGA SP Białe Błota 2007 K 00:05:32
69 71 RYDLEWSKA AMELIA Szkoła Podstawowa nr 25 Bydgoszcz 2007 K 00:05:35
70 69 NOWAK OLIWIA SP nr 12 2007 K 00:05:35
71 64 FRANCO JANECKA ZOFIA MAGDALENA Szkola 2007 K 00:05:40
72 24 RYŁKO WERONIKA ZS19-team 2007 K 00:05:42
73 21 RUPIŃSKI KRZYSZTOF Zespół Szkół nr 19 2007 M 00:05:44
74 133 MELWIŃSKI JULIAN SP 9 2007 M 00:05:46
75 34 BIEL DOMINIKA 1% DLA DARII BIEL 2007 K 00:06:04
76 35 JAGIELSKA AMELIA Szkoła Podstawowa nr 16 w Bydgoszczy 2007 K 00:06:06
77 31 SZAFKOWSKA KAROLINA Soleccy Biegacze 2007 K 00:06:07
78 60 WINKLEWSKI MAXYMILIAN 2006 M 00:06:08
79 128 RADKIEWICZ OSKAR S.P. Białe Błota 2007 M 00:06:29
80 37 LASKOWSKI BRUNO Zespół Szkół nr19 2007 M 00:06:45

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 256 RĄBKOWSKI KACPER PG 1 Żnin 2002 M 00:06:45
2 221 SOBKÓW DOMINIK Gimnazjum nr 54 Mistrzostwa Sportowego 2002 M 00:07:12
3 253 KAROW DAMIAN UKS Czapla Białe Błota 2004 M 00:07:18
4 215 CIEMNOCZOŁOWSKI ANTONI KSP 2004 M 00:07:20
5 252 ROZPĘDZIK MARZENA UKS Czapla Białe Błota 2003 K 00:07:38
6 213 KORALEWSKA JULIA Zawisza Bydgoszcz 2002 K 00:07:49
7 226 ANISZCZYK HUBERT Gimnazjum 17 2002 M 00:07:51
8 211 DURAŁEK OSKAR Gimnazjum 17 Bydgoszcz 2002 M 00:07:52
9 273 SŁOTWIŃSKI BARTEK Zawisza 2003 M 00:08:04
10 254 SZYMAŃSKI FILIP UKS Czapla Białe Błota 2002 M 00:08:10
11 212 RYBAK BARTOSZ 2002 M 00:08:18
12 202 KUCHCZYŃSKI JAKUB BKS Bydgoszcz 2002 M 00:08:25
13 218 JANOWSKI KACPER ZS19-team 2003 M 00:08:34
14 272 GLAZA MATEUSZ Białe Błota 2004 M 00:08:36
15 257 SZULC JAKUB SP Przyłęki 2004 M 00:08:36
16 276 WIĘCASZEK MIKOŁAJ Gim. 9 Bydgoszcz 2002 M 00:08:48
17 225 KUJDA BARTOSZ ZS Osielsko 2003 M 00:08:57
18 270 FISZER LUKASZ 2002 M 00:09:02
19 208 WESOŁOWSKI WIKTOR Szkoła/ZS19-team 2002 M 00:09:38
20 260 MAŁECKA WIKTORIA sp 66 2004 K 00:09:39
21 206 BIERNAT JUSTYNA MKS Inowrocław 2002 K 00:09:51
22 201 JANIC DAGMARA SP 4 Bydgoszcz 2004 K 00:10:00
23 268 KOZŁOWSKI KACPER SP 12 2002 M 00:10:08
24 262 CYLKOWSKA MARTYNA Gim. 31 2003 K 00:10:44
25 227 GROCHOWSKA DARIA szkoła 2003 K 00:10:46
26 266 NOWAK DARIA SP 12 2002 K 00:10:48
27 255 PICHŁACZ MARCELINA SP Wiecbork 2004 K 00:11:11
28 271 MUZOLF DOMINIKA zs nr. 14 2002 K 00:14:22
29 275 FERKS LAURA SP 12 2002 K 00:14:23
30 269 SCIESZYNSKA ZUZANNA SP 12 2002 K 00:16:12
31 274 ZIETAK OLIWIA SP 12 2002 K 00:16:17
32 264 SARDARYAN ANAHIT SP 12 2003 K 00:16:36
33 263 SZUBERGA JESSICA SP 12 2002 K 00:16:37

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni