z

Bydgoszcz

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

15.10.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 7 RAFAŁKO ERYK Przedszkole Niepubliczne Radość 2012 M 00:01:22
2 35 MAJCHRZAK NIKODEM przedszkole kacperkowy swiatek 2012 M 00:01:28
3 11 DERING WOJTEK Bydgoskie Żółwie 2012 M 00:01:31
4 106 MROZOWSKI WIKTOR Przedszkole Radość 2012 M 00:01:32
5 44 WIJATA ZUZANNA Przedszkole Nr 66 Bydgoszcz 2012 K 00:01:33
6 126 BOLIŃSKA BARBARA ZS 19 Team 2012 K 00:01:35
7 107 SZYDŁOWSKI MATEUSZ 2012 M 00:01:36
8 18 DAMSKI GABRIEL GardenFlora MTB Team 2012 M 00:01:36
9 19 DAMSKI KACPER GardenFlora MTB Team 2012 M 00:01:36
10 55 MONSIORSKA DOROTA 2012 K 00:01:37
11 53 ZIEMBA MATEUSZ Przedszkole Jagódka 2012 M 00:01:38
12 41 KRZYSIAK HANIA Przedszkole wróżka Białe Błota 2012 K 00:01:38
13 134 RÓŻYCZKA ALEKSANDER Przedszkole Niepubliczne Zielona Kraina 2012 M 00:01:39
14 42 STRZELINSKA KORNELIA PRZEDSZKOLE NR 61 W BYDGOSZCZY 2012 K 00:01:39
15 123 STANEK KAROL 2012 M 00:01:41
16 105 SARNECKI FILIP PRZEDSZKOLE NR 61 INTEGRACYJNE 2012 M 00:01:41
17 128 ZIELIŃSKI ANTONI Przedszkole Zielona Kraina w Bydgoszczy 2012 M 00:01:42
18 141 KNIEĆ POLA 2012 K 00:01:42
19 114 ZIEMBIŃSKI BORYS Przedszkole nr 33 2013 M 00:01:42
20 25 JAROSZEWSKI FILIP Przedszkole nr 49 2012 M 00:01:44
21 47 SZMAGAJ JENNIFER Przedszkole Publiczne nr 19 Bydgoszcz 2013 K 00:01:44
22 136 KACZMAREK ZUZIA Przedszkole akademickie 2012 K 00:01:46
23 101 DRANICKA ŁUCJA Przedszkole Sezamkowe 2012 M 00:01:46
24 133 CHOŁAŚCIŃSKA LENA Przedszkole Osielsko 2012 K 00:01:47
25 124 BILSKA JUDYTA 2012 K 00:01:48
26 58 POCIASK FILIP Przedszkole Św. Jadwigi Królowej 2013 M 00:01:49
27 118 DANIELEWSKA NATALIA PRZEDSZKOLE BAJKA 2012 K 00:01:49
28 125 UNIŚKIEWICZ PIOTR Źródełko 2014 M 00:01:49
29 137 KOŃCZAL FILIP 2012 M 00:01:50
30 57 TROSZYŃSKI JAN Przedszkole Sezamkowe 2012 M 00:01:51
31 3 WÓJCIK MIKOŁAJ 2013 M 00:01:52
32 117 RZESZOTARSKA ALICJA Radość 2012 K 00:01:52
33 62 LUBCZYŃSKI KAJETAN PRZEDSZKOLE NR 66 2013 M 00:01:53
34 64 PIOTROWSKI ALEKSANDER PRZEDSZKOLE NR 66 2012 M 00:01:53
35 108 GRZYBOWSKI MATEUSZ 2013 M 00:01:54
36 63 PAWLAK HANIA PRZEDSZKOLE NR 66 2013 K 00:01:56
37 132 LEWANDOWSKA DOMINIKA 2012 K 00:01:57
38 113 SOLARSKA OLIWIA 2012 K 00:01:57
39 60 GRZEGOREK NATALIA PRZEDSZKOLE NR 66 2012 K 00:01:58
40 72 JARZEMSKA ZOFIA Mungo 2014 K 00:02:00
41 54 SZYPER FRANCISZEK 2012 M 00:02:00
42 102 HEJNA JULIAN Ocochodziwbiegu 2012 M 00:02:00
43 15 RIVAT SARAH 2013 K 00:02:00
44 40 FILIPIAK PIOTR 2012 M 00:02:01
45 74 GUZIŃSKA AMELIA PRZEDSZKOLE RADOŚĆ 2012 K 00:02:02
46 116 GIZIŃSKI MARCEL Zielona Kraina 2012 M 00:02:03
47 24 ZABOROWSKI MAREK Przedszkole Radość 2012 M 00:02:04
48 68 ERNEST WOJCIECH 2012 M 00:02:05
49 110 ŁOPUSZYŃSKA IGA 2013 K 00:02:06
50 59 GAGACKI FILIP PRZEDSZKOLE NR 66 2012 M 00:02:07
51 45 BARAŃSKI OSKAR Kacperkowy Światek 2013 M 00:02:07
52 12 SMOLINSKA WIKTORIA Przedszkole Promyczek 2013 K 00:02:10
53 112 KOWALCZUK ANTONI 2012 M 00:02:11
54 70 KILIŃSKI LEON Przedszkole Zielona Kraina 2012 M 00:02:11
55 129 MAZURKIEWICZ ADA 2012 K 00:02:11
56 52 ANTCZAK ALICJA 2012 K 00:02:12
57 115 BINASZEWSKI DOMINIK 2014 M 00:02:13
58 21 BIŁYK ZUZANNA 2017 K 00:02:13
59 38 ZYGMUNT SZYMON przedszkole nr. 49 2014 M 00:02:14
60 22 BARAN KALINA Przedszkole RADOŚĆ 2013 K 00:02:16
61 103 PALACZ MATEUSZ 2012 M 00:02:19
62 51 BERNDT DOMINIK Przedszkole Radość 2013 M 00:02:19
63 120 TWARÓG MIKOŁAJ 2016 M 00:02:20
64 13 BRĄGIEL TYMOTEUSZ Vege Runners 2014 M 00:02:22
65 122 GRONKIEWICZ HANIA 2013 K 00:02:24
66 75 KRUK KUBA Przedszkole Tęczowa Kraina Niemcz 2014 M 00:02:25
67 104 CIEŚLARCZYK LAURA Kacperkowy Światek 2014 K 00:02:27
68 8 KNUT WIKTORIA Przedszkole Kacperkowy Światek 2013 K 00:02:28
69 138 GUŹDZIOŁ FRANEK 2014 M 00:02:28
70 5 CHMARA ADRIANNA Ambar 2014 K 00:02:29
71 76 ZIELIŃSKI BENIAMIN Przedszkole nr 24 - MOTYLKI 2014 M 00:02:30
72 4 KUJAWA KAJA Przedszkole RADOŚĆ 2014 K 00:02:30
73 46 KOSIŃSKI KAROL Przedszkole WSG Uniwersytet Dziecięcy 2014 M 00:02:32
74 109 WILK MAJA runaddicts 2013 K 00:02:33
75 27 KUŹNIAK KRYSTIAN PRZEDSZKOLE RADOŚĆ 2012 M 00:02:33
76 36 ŚWIETLIK ADAM Przedszkole Radość 2014 M 00:02:36
77 111 KALINOWSKA ŁUCJA 2015 K 00:02:39
78 9 URBAŃSKA URSZULA Przedszkole 66 2014 K 00:02:39
79 50 KARNOWSKA KARINA Przedszkolna Chatka 2013 K 00:02:40
80 20 KOTECKA LILIANNA Serduszko 2012 K 00:02:42
81 121 TWARÓG JULIA Przedszkole Niepubliczne Pinokio w Bydgoszczy 2013 K 00:02:42
82 61 JANCZEWSKA HANIA PRZEDSZKOLE NR 66 2012 K 00:02:44
83 131 KOZŁOWSKA KLARA 2014 K 00:02:44
84 119 MATYASIK RADOSŁAW RADOŚĆ 2014 M 00:02:47
85 127 ADAMOWSKA LAURA Kacperkowy Światek 2014 K 00:02:47
86 28 KUŹNIAK OLIWIER PRZEDSZKOLE RADOŚĆ 2014 M 00:02:48
87 135 WAWRZYNIAK BARTOSZ RUN BYDGOSZCZ 2014 M 00:02:50
88 71 GRZECHNIK AGATA Kacperkowy światek 2014 K 00:02:50
89 139 RUSIECKI TYMOTEUSZ 2014 M 00:02:51
90 130 KROGULEC WOJCIECH Przedszkole nr 49 w Bydgoszczy 2014 M 00:02:53
91 34 JAROCKA ZOFIA Przedszkole Akademickie WSG 2014 K 00:03:00
92 14 RIVAT NINA 2014 K 00:03:01
93 66 WIESE MAJA PRZEDSZKOLE NR 66 2012 K 00:03:04
94 49 GROCHOWALSKI MICHAŁ Groszki 2015 M 00:03:16
95 6 LIBERA MAJA FIDES-TRAVEL BYDGOSZCZ 2014 K 00:03:27
96 16 GARSTECKA PATRYCJA Przedszkole RADOŚĆ 2015 K 00:03:39
97 56 ŁOMASZEWICZ - SMOLIŃSKI TYMON Przedszkole nr 80 Królestwo Maciusia, Bydgoszcz 2013 M 00:04:15
98 67 WIĘCKOWSKA NIKOLA PRZEDSZKOLE NR 66 2014 K 00:04:40
99 43 WIJATA URSZULA 2016 K 00:04:48
100 31 LUBIŃSKA BLANKA 2016 K 00:06:56

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 38 BADZIŃSKI OSKAR SP64 2010 M 00:01:08
2 1 MEDZIŃSKI BARTOSZ SP 9 2010 M 00:01:12
3 102 KOZŁOWSKI MACIEJ ZS nr 8 2010 M 00:01:14
4 58 SZYMAŃCZAK KAJETAN Szkoła Podstawowa nr.44 2010 M 00:01:15
5 133 SKOPOWSKI MICHAŁ SP 63 Bydgoszcz 2010 M 00:01:15
6 101 OZDYK FILIP ZS nr 8 Bydgoszcz 2010 M 00:01:16
7 30 LEOCHA MICHAŁ 2011 M 00:01:18
8 11 WIATROWSKA EWA Przedszkole nr 68 2011 K 00:01:18
9 108 ŁOPUSZYŃSKI HUBERT SP 16 Bydgoszcz 2010 M 00:01:18
10 47 RYBAK ZUZANNA Montesorii Niemcz 2011 K 00:01:18
11 53 BRUCKI KACPER SP 15 2010 M 00:01:18
12 56 LADA AGNIESZKA SP Zelgno 2011 K 00:01:18
13 59 MONSIORSKI KAJETAN 2010 M 00:01:19
14 120 KNAPIK KAMILA SP 64 Bydgoszcz 2010 K 00:01:19
15 44 KOWALCZYK IGOR SP nr 44 MS w Bydgoszczy 2010 M 00:01:20
16 45 ANTCZAK MATEUSZ 2010 M 00:01:20
17 17 STRUENSEE IWONA Kacperkowy Światek 2011 K 00:01:21
18 112 IWANOWSKI FILIP MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2010 M 00:01:21
19 5 TYCNER MARCEL 22. ODN Bydgoszcz 2010 M 00:01:21
20 3 BUSSE PAULINA 2011 K 00:01:21
21 131 RATAJCZAK ERYK SP Katolik 2011 M 00:01:21
22 119 HOFFMANN KUBA Przedszkole Jagódka 2011 M 00:01:22
23 57 KLONOWSKI MARCIN Szkoła Podstawowa nr 44 MS w Bydgoszczy 2010 M 00:01:22
24 40 SZMAGAJ DENIS Szkola Podstawowa nr 47 Bydgoszcz 2010 M 00:01:24
25 114 REJMET ZOFIA Kacperkowy Światek 2011 K 00:01:24
26 132 WEYNERT ZOSIA SP 64 Bydgoszcz 2010 K 00:01:25
27 31 GOLIMOWSKI ERYK 2011 M 00:01:25
28 109 BENTKOWSKA LILKA SP Przyłęki 2011 K 00:01:26
29 35 IGNACZAK JAN Przedszkole Kacperkowy Światek 2011 M 00:01:26
30 103 HEJNA POLA Ocochodziwbiegu 2010 K 00:01:26
31 130 GRZELAK TYMON Przedszkole Solec Kujawski 2011 M 00:01:26
32 15 KOZŁOWSKI KAMIL 2010 M 00:01:27
33 4 WYRĘBSKA ANTONINA 2010 K 00:01:27
34 67 BOROWSKA OLIWIA kacperkowy swiatek 2011 K 00:01:27
35 19 ANDRZEJEWSKA NINA ZS 19 Team 2011 K 00:01:27
36 49 CIEMNOCZOŁOWSKI WOJCIECH Szkoła 4 Pory Roku 2010 M 00:01:27
37 52 DAMAZYN EMILIA Szkoła Podstawowa nr 44 MS w Bydgoszczy 2010 K 00:01:28
38 39 MICHALAK BORYS Kacperkowy Światek 2011 M 00:01:28
39 41 KACZMAREK LENA Szkoła 2010 K 00:01:28
40 126 PEKOWSKI MATEUSZ 2010 M 00:01:28
41 8 JUHNKE IGOR Przedszkole Kacperkowy Światek 2011 M 00:01:29
42 34 SADAJ PAWEŁ Szkoła Podstawowa nr 63 2010 M 00:01:29
43 121 DĘBSKA ANNA Przedszkole Kacperkowy Światek 2011 K 00:01:30
44 110 DRAUS JAKUB Szkoła podstawowa nr 18 2010 M 00:01:32
45 123 LORCZAK ALICJA 2011 K 00:01:32
46 7 TUBISZ MIKOŁAJ 2011 M 00:01:33
47 70 ARGALSKI REMIGIUSZ Szkoła Podstawowa nr 44 w Bydgoszczy 2010 M 00:01:33
48 51 JAKUBCZAK PATRYCJA Szkoła Podstawowa nr 48 2010 K 00:01:33
49 107 KALINOWSKA ANIELA SP 46 2010 K 00:01:33
50 16 CYRSKA ANTONINA 2010 K 00:01:34
51 43 GROCHOWALSKA MAJA Groszki 2011 K 00:01:34
52 115 GUZIWELAKIS MAKSYMILIAN Kacperkowy Światek 2011 M 00:01:35
53 46 BAJAN ZUZANNA Przedszkole Wróżka Białe Błota 2011 K 00:01:35
54 62 CERAJEWSKI HUBERT PRZEDSZKOLE NR 66 2011 M 00:01:35
55 117 KIEŁPIKOWSKA MARIA Kacperkowy Światek 2010 K 00:01:35
56 10 OSTROWSKA MAGDA Kacperkowy Światek 2011 K 00:01:36
57 125 PIETRZAK ALEKSANDRA BYDGOSZCZ 2010 K 00:01:36
58 128 WASILEWSKA MARIA SP 65 Bydgoszcz 2011 K 00:01:36
59 36 ZYGMUNT KACPER Z. S. nr. 19 2010 M 00:01:37
60 118 SPICA MARIA SP 7 Chojnice 2011 K 00:01:37
61 37 HUK NATALIA Przedszkole nr 66 2011 K 00:01:38
62 26 HETMAN MATYLDA Szkoła Podstawowa nr 35 w Bydgoszczy 2011 K 00:01:38
63 72 BARTKOWIAK OLIWIER Przedszkole biedroneczka Bydgoszcz ul.Połczyńska 3 2011 M 00:01:38
64 106 SARNECKA LENA PRZEDSZKOLE NR 61 INTEGRACYJNE 2011 K 00:01:39
65 63 KARPIŃSKI ANTEK PRZEDSZKOLE NR 66 2011 M 00:01:39
66 127 KASPEREK OLIWIA 2010 K 00:01:39
67 66 WIĘCKOWSKI BŁAŻEJ PRZEDSZKOLE NR 66 2011 M 00:01:39
68 55 JABŁOŃSKA NATALIA SP 61 w Bydgoszczy 2010 K 00:01:39
69 111 SOBOWIEC IGOR Wróżka Białe Błota 2011 M 00:01:40
70 14 BOGUS MAJA Kacperkowy Światek 2011 K 00:01:41
71 64 KOZUBOWSKA IZA PRZEDSZKOLE NR 66 2011 K 00:01:41
72 6 KUJAWA JULIAN Przedszkole RADOŚĆ 2011 M 00:01:41
73 124 NOWAK ANNA Przzedszkole Alf 2011 K 00:01:42
74 116 GRONKIEWICZ MARIA SP 64 Bydgoszcz 2010 K 00:01:42
75 33 SZRAJBER ROZALIA Przedszkole nr 66 2011 K 00:01:43
76 60 ŁOMASZEWICZ - SMOLIŃSKA LENA Przedszkole nr 80 Królestwo Maciusia, Bydgoszcz 2011 K 00:01:44
77 105 ZALEWSKA NATALIA 2011 K 00:01:47
78 50 TOMCZAK AGATA 2010 K 00:01:50
79 68 SOSNA MILENA Przedszkole Niepubliczne Promyczek 2011 K 00:01:50
80 23 GARSTECKI JAKUB SP 32 2010 M 00:01:50
81 113 BINASZEWSKA JULIA 2010 K 00:01:51
82 61 POCIASK DANUTA Przedszkole Św. Jadwigi Królowej 2011 K 00:01:54
83 28 BIAŁKOWSKA BLANKA Przedszkole nr 11 2011 K 00:01:54
84 54 PRZYBYŁA LENA Przedszkole 66 Bydgoszcz 2011 K 00:01:54
85 13 URBAŃSKA ADA Przedszkole 66 2011 K 00:01:54
86 21 PIASECZNA ALICJA Przedszkole Kacperkowy Światek 2011 K 00:01:57
87 104 MURAWSKA ZUZANNA SP 58 Bydgoszcz 2011 K 00:02:03
88 122 SZOT MATEUSZ Przedszkole nr 33 2011 M 00:02:05
89 24 LEWANDOWSKA MARTA Przedszkole Zielona Kraina 2011 K 00:02:21
90 25 PALACZ DAWID PRZEDSZKOLE PANDA 2011 M 00:02:30

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 119 GÓRA MARCEL 2008 M 00:02:26
2 6 MIODUSZEWSKI PAWEŁ MUKS Rekin Bydgoszcz 2008 M 00:02:27
3 120 RATAJCZAK HUBERT SP Katolik 2009 M 00:02:27
4 25 GWIAZDOWSKI DOMINIK SP 15 2008 M 00:02:28
5 5 MICHAŁEK ŁUKASZ SP Osielsko 2008 M 00:02:31
6 8 TOPCZEWSKA LEONIA 2008 K 00:02:32
7 39 KOWALCZYK SEBASTIAN SP nr 44 MS w Bydgoszczy 2008 M 00:02:33
8 43 LADA WERONIKA SP Zelgno 2009 K 00:02:37
9 16 LANGE MARTA SP 64 Bydgoszcz 2008 K 00:02:38
10 44 LYCZYWEK DOMINIK zs.nr10 bydgoszcz 2008 M 00:02:38
11 117 LEWANDOWSKI BARTEK SP 60 2008 M 00:02:40
12 118 GRZELAK TADEUSZ SP1 Solec Kujawski 2008 M 00:02:40
13 26 JAROSZEWSKI MARCEL Szkoła Podstawowa nr 25 2009 M 00:02:41
14 111 UNISZKIEWICZ NATALIA SP 14 Bydgszcz 2008 K 00:02:41
15 116 CUPA FILIP SP 56 2008 M 00:02:43
16 33 KARPIŃSKI JAKUB SP 63 Bydgoszcz 2008 M 00:02:44
17 7 GLIŃSKA JULIA UKS SP 12 TĘCZA BYDGOSZCZ 2009 K 00:02:44
18 47 WIŚNIEWSKI BARTOSZ SP nr 56 2009 M 00:02:44
19 17 KOWALSKI JAKUB 2009 M 00:02:45
20 114 PEKOWSKI WIKTOR 2009 M 00:02:54
21 20 KRZYŻAŃSKA POLA Międzynarodowa Szkoła Sokrates 2009 K 00:02:54
22 113 ZIELIŃSKI JAKUB SP nr 64 w Bydgoszczy 2009 M 00:02:56
23 46 WIŚNIEWSKA AMELIA SP nr 56 2009 K 00:02:56
24 45 ADAMCZYK MARTYNA SP47 Bydgoszcz 2008 K 00:02:59
25 126 KAMIŃSKI JAKUB Niemcz 2009 M 00:02:59
26 4 WÓJCIK PIOTR 2008 M 00:03:00
27 115 WASILEWSKA ZOSIA 2008 K 00:03:00
28 40 ŚLĘŻAK MATEUSZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 2009 M 00:03:00
29 105 IWANOWSKA ZUZANNA MUKS 15 Bydgoszcz 2008 K 00:03:01
30 123 OLECHNOWICZ MACIEJ SP 34 2009 M 00:03:02
31 104 FELINIAK NIKOLA 2008 K 00:03:02
32 108 JANOWSKA WIKTORIA SP Kruszyn 2008 K 00:03:03
33 103 MROZOWSKI MIKOŁAJ ZS 10 Bydgoszcz 2008 M 00:03:04
34 1 CZUCZEJKO MICHALINA SPTS 2008 K 00:03:05
35 127 KOTLĘGA STANISŁAW SP 44 Bydgoszcz 2008 M 00:03:08
36 35 KNUT SZYMON Szkoła Podstawowa nr 64 Bydgoszcz 2008 M 00:03:09
37 122 SKOPOWSKI FILIP SP 63 Bydgoszcz 2009 M 00:03:11
38 24 SKRZYPNIK LUIZA SP nr 63 2009 K 00:03:13
39 107 KNAPIK DAGMARA SP 64 Bydgoszcz 2008 K 00:03:13
40 110 NOWAK IGOR WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS 2012 M 00:03:13
41 125 KOZŁOWSKI DANIEL SP 47 Bydgoszcz 2008 M 00:03:14
42 31 BIAŁOWĄS JAKUB R2G 2009 M 00:03:15
43 106 BILSKA LUIZA SP 64 Bydgoszcz 2008 K 00:03:16
44 38 SZMAGAJ NIKOLA Szkola Podstawowa nr 47 Bydgoszcz 2009 K 00:03:17
45 28 LEOCHA JAKUB 2008 M 00:03:19
46 32 FILIPIAK WERONIKA 2009 K 00:03:19
47 112 SUBKOWSKA NATALIA 2008 K 00:03:20
48 121 ANIUKIEWICZ MARCIN 2009 M 00:03:21
49 12 WIATROWSKA AGATA Sp 47 2009 K 00:03:21
50 21 LEWANDOWSKI BARTOSZ SP 35 w Bydgoszczy 2009 M 00:03:22
51 34 MICHNIEWSKA MAJA Szkoła Podstawowa nr 18 2009 K 00:03:23
52 19 BIERNAT MARCEL Ciaster Master 2008 M 00:03:26
53 29 JAROCKI FRANCISZEK Szkoła Podstawowa nr 47 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego 2009 M 00:03:27
54 36 KOSIŃSKI MIKOŁAJ Zespół Szkół nr 25 Mistrzostwa Sportowego 2008 M 00:03:28
55 101 NOWAK JULIA Szkoła Podstawowa nr 3 w Mysłowicach 2008 K 00:03:33
56 30 KŁEMBOWSKA KLAUDIA Szkoła Podstawowa nr 41 2008 K 00:03:33
57 15 SZABELSKI SZYMON SP 22 Bydgoszcz 2009 M 00:03:41
58 14 SZABELSKI FILIP SP 22 Bydgoszcz 2009 M 00:03:43
59 37 ZAJAC KAROLINA RUN PASJA 2008 K 00:03:44
60 11 SIENKIEWICZ SEBASTIAN Szkoła Podstawowa im. Misji Pokojowych ONZ w Bydgoszcz 2009 M 00:03:50
61 149 BARTKOWIAK NADIA Szkoła Podstawowa nr.32 Bydgoszcz ul.Bałtycka 59 2008 K 00:03:54
62 41 PRZYBYLSKI ALEKS Szkoła podstawowa nr 47 w Bydgoszczy 2008 M 00:04:04
63 109 ADAMOWSKI MAKSYMILIAN Szkoła Podstawowa nr 64 w Bydgoszczy 2008 M 00:04:10
64 124 PAUSZEK IGOR Szkoła Podstawowa nr 64 w Bydgoszczy 2008 M 00:04:12
65 129 POCZWARDOWSKA PAULINA Szkoła Podstawowa nr 16 2008 K 00:04:28

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 105 KUNICKA WERONIKA SP Łochowo 2007 K 00:03:49
2 51 WĘGIERSKI JAKUB 2005 M 00:03:51
3 26 KURLAND MATEUSZ SP Nr 14 w Bydgoszczy 2005 M 00:03:52
4 128 KOWALSKI OSKAR KSP 2006 M 00:03:58
5 59 KRUK MATEUSZ SP NIEMCZ 2006 M 00:03:58
6 8 DUDZIŃSKI MIKOŁAJ KS Gwiazda 2006 M 00:04:00
7 53 RUTKOWSKI MARCIN 2006 M 00:04:02
8 121 CAŁBECKA AGATA SP 12 Bydgoszcz 2005 K 00:04:07
9 54 POLIWODZIŃSKI MATEUSZ KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon 2007 M 00:04:09
10 49 WOŹNIAK MICHALINA SP 63 Bydgoszcz 2007 K 00:04:11
11 119 LWOWSKI PATRYK Szkoła podstawowa 2005 M 00:04:12
12 111 KLETT ZUZANNA Szkoła podstawowa w Maksymilianowie 2007 K 00:04:12
13 7 MICHAŁEK KRZYSZTOF SP Osielsko 2005 M 00:04:12
14 46 ZIELIŃSKI SAMBOR SP 14 2007 M 00:04:12
15 10 MIODUSZEWSKI JAN MUKS Rekin Bydgoszcz 2006 M 00:04:14
16 1 DURA ŁUKASZ szkoła podstawowa nr 25 2007 M 00:04:14
17 44 JANKOWSKI ROBERT SP OSIELSKO 2007 M 00:04:15
18 47 ZIELIŃSKI MIŁOSZ SP14 2007 M 00:04:16
19 118 ANDRZEJEWSKI JAKUB SP19 w Bydgoszczy 2007 M 00:04:16
20 123 ROHDE PIOTR Szkoła Podstawowa nr 12 2007 M 00:04:17
21 52 WĘGIERSKI IGOR 2007 M 00:04:18
22 23 KRZYŻAŃSKI KACPER Międzynarodowa Szkoła Sokrates 2007 M 00:04:19
23 5 KARSKI KRZYSZTOF SP 66 Bydgoszcz 2006 M 00:04:26
24 32 DURAŁEK LAURA SP Pruszcz 2006 K 00:04:27
25 29 ŚWIĘCICKI MARCEL SP 60 2007 M 00:04:28
26 101 ZALEWSKA MICHALINA UKS KOPERNIK 2007 K 00:04:29
27 116 KOZŁOWSKA MAGDA SP 47 Bydgoszcz 2005 K 00:04:29
28 120 PIĄTKOWSKA MARTA SP 65 Bydgoszcz 2005 K 00:04:29
29 126 IGNAS KRZYSZTOF SPTS Bydgoszcz 2007 M 00:04:32
30 15 ZAREMBA SZYMON 2006 M 00:04:34
31 40 WOŹNIAK PARISA UKS 10 Bydgoszcz Taekwondo/ nBike 2005 K 00:04:34
32 2 JANIC ARKADIUSZ SP 4 Bydgoszcz 2006 M 00:04:34
33 57 WYSMOLIŃSKI ADAM Osielsko 2005 M 00:04:36
34 28 ZDUNOWSKI MATEUSZ Sp nr 46 2006 M 00:04:37
35 45 BRUCKA JULIA Sp 60 2006 K 00:04:37
36 9 TROCHYMIUK LENA SP46 2006 K 00:04:38
37 11 KOWALSKA NINA SP46 2007 K 00:04:38
38 122 ROHDE ŁUKASZ Szkoła Podstawowa nr 30 2005 M 00:04:40
39 16 STRUENSEE AGATA Szkoła Podstawowa nr 64 w Bydgoszczy 2005 K 00:04:40
40 107 WARCZAK ALICJA TEAMOCHAL 2007 K 00:04:41
41 55 KAPELA KACPER szkoła 2007 M 00:04:43
42 50 CERAJEWSKI PIOTR PRZEDSZKOLE NR 66 2007 M 00:04:46
43 56 DOBER JAKUB SP OSIELSKO 2005 M 00:04:48
44 124 RYBAK EMILIA SP 63 2007 K 00:04:49
45 6 DRAUS KACPER 2005 M 00:04:50
46 106 BRUNKE ADAM SP 20 2006 K 00:04:50
47 104 GIEŁZAK ADRIANNA ZS Nr 19 2007 K 00:04:51
48 38 PAWŁOWSKA AGATA GardenFlora MTB Team 2007 K 00:04:54
49 43 KITKOWSKA JAGODA SP Osielsko 2007 K 00:04:55
50 127 MALCHERCZYK EMMA Zespół Szkół nr 16 w Bydgoszczy 2006 K 00:04:55
51 25 STASIAK JULIA Szkoła 2007 K 00:04:57
52 110 MLICKI MACIEJ SP nr 35 2007 M 00:04:59
53 113 BŁASZCZYKOWSKA WIKTORIA Szkoła Podstawowa Nr 44 Mistrzostwa Sportowego Bydgoszcz 2007 K 00:05:08
54 102 FRANCO JANECKA ZOFIA MAGDALENA Szkola 2007 K 00:05:08
55 4 NURKIEWICZ ZOFIA Kung fu Pandy 3 2005 K 00:05:10
56 33 SUBKOWSKA ZUZANNA 2005 K 00:05:16
57 24 RYŁKO WERONIKA ZS19-team 2007 K 00:05:16
58 31 SZAFKOWSKA KAROLINA Soleccy Biegacze 2007 K 00:05:17
59 129 NUNZEK MATEUSZ 2007 M 00:05:18
60 114 WILCZYŃSKA WERONIKA SP nr 44 MS 2007 K 00:05:18
61 22 GUŹDZIOŁ ROKSANA zespół szkół nr 1 w Solcu Kujawskim 2005 K 00:05:21
62 18 SMOLINSKI GRZEGORZ Sp25 2007 M 00:05:25
63 42 SZMAGAJ OSKAR Szkola Podstawowa nr 47 Bydgoszcz 2007 M 00:05:27
64 115 OLECHNOWICZ ANETA SP 34 2006 K 00:05:27
65 34 BIEL DOMINIKA 1% DLA DARII BIEL 2007 K 00:05:30
66 112 ANIUKIEWICZ DOMINIKA 2006 K 00:05:32
67 109 NOWACZYK NATALIA SP 9 2006 K 00:05:36
68 14 WOJCIECHOWSKA WIKTORIA SP nr 12 Bydgoszcz 2007 K 00:05:37
69 20 BRĄGIEL KAROLINA Vege Runners 2007 K 00:05:42
70 19 DRAUS ZUZANNA 2005 K 00:05:44
71 117 KANIEWSKI PAWEŁ Bydgoszcz/Fordon 2006 M 00:05:55
72 17 KARDACH LAURA ZS19-team 2006 K 00:05:56
73 41 SZMAGAJ MIKOŁAJ Szkola Podstawowa nr 47 Bydgoszcz 2006 M 00:06:02
74 48 DULIŃSKI RADOSŁAW SP Niemcz 2007 M 00:06:03
75 108 GÓRSKA MICHALINA SP 63 Bydgoszcz 2007 K 00:06:04
76 35 JAGIELSKA AMELIA Szkoła Podstawowa nr 16 w Bydgoszczy 2007 K 00:06:05
77 21 RUPIŃSKI KRZYSZTOF Zespół Szkół nr 19 2007 M 00:06:12
78 37 LASKOWSKI BRUNO Zespół Szkół nr19 2007 M 00:06:19
79 103 KALINOWSKA ROZALIA SP 46 2007 K 00:06:26
80 125 GNAP IGOR SP 25 Bydgoszcz 2007 M 00:06:43
81 30 BRACIKOWSKA ZUZANNA Szkoła Podstawowa nr 25 w Bydgoszczy 2007 K 00:06:49

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 207 HOJAN JAKUB Gimnazjum nr 48 2003 M 00:06:45
2 259 SOBKÓW DOMINIK Gimnazjum nr 54 Mistrzostwa Sportowego 2002 M 00:06:46
3 215 CIEMNOCZOŁOWSKI ANTONI KSP 2004 M 00:07:14
4 253 KUNICKI MICHAŁ SP Łochowo 2004 M 00:07:35
5 214 KITKOWSKI MACIEJ Gimnazjum Osielsko 2002 M 00:07:40
6 262 SZCZEŚNIAK WIKTOR Gim. 47 Bydgoszcz 2003 M 00:07:45
7 211 DURAŁEK OSKAR Gimnazjum 17 Bydgoszcz 2002 M 00:07:51
8 213 KORALEWSKA JULIA Zawisza Bydgoszcz 2002 K 00:07:58
9 202 KUCHCZYŃSKI JAKUB BKS Bydgoszcz 2002 M 00:08:06
10 212 RYBAK BARTOSZ 2002 M 00:08:19
11 254 CZECHOWSKI DAWID SP 60 Bydgoszcz 2004 M 00:08:27
12 257 FISZER LUKASZ 2002 M 00:08:29
13 258 WIĘCASZEK MIKOŁAJ Gim. 9 Bydgoszcz 2002 M 00:08:30
14 216 WŁOCH MATEUSZ S.P. nr8 ul. Pijarow 2004 M 00:08:39
15 210 BRACIKOWSKI BARTOSZ Zespół Szkół nr 19 w Bydgoszczy 2002 M 00:08:41
16 208 WESOŁOWSKI WIKTOR Szkoła/ZS19-team 2002 M 00:08:58
17 264 JARCZEWSKI JAKUB Szkoła Podstawowa w osielsku 2002 M 00:08:59
18 219 GREGROWICZ MARCIN 2004 M 00:09:08
19 261 JAKIEL WIKTOR Zespół Szkół nr 19 Bydgoszcz 2003 M 00:09:08
20 201 JANIC DAGMARA SP 4 Bydgoszcz 2004 K 00:09:25
21 217 DULIŃSKI BARTOSZ SP Niemcz 2004 M 00:09:37
22 206 BIERNAT JUSTYNA MKS Inowrocław 2002 K 00:09:40
23 260 KANIEWSKI TOMASZ Bydgoszcz/Fordon 2003 M 00:10:08
24 205 BOLIŃSKI IGOR ZS19 team 2004 M 00:10:12
25 203 RUPIŃSKA ZOFIA Zespół Szkół nr 10 2003 K 00:10:18
26 263 IGNAS MAŁGORZATA GTS 2003 K 00:10:22
27 252 KALINOWSKI FRANCISZEK SP 46 2004 M 00:10:25
28 255 NOWAK DARIA SP 12 2002 K 00:11:01
29 220 WYSMOLIŃSKI JAN Osielsko 2002 M 00:11:08
30 256 SZUBERGA JESSICA SP 12 2002 K 00:11:22

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni