Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Klub | Rocznik | Płeć | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 103 | PASZKOWSKI | SZYMON | SP Bratoszewice | 2016 | M | 00:01:31 |
2 | 105 | SASIN | OLIWIER | SP Bratoszewice | 2016 | M | 00:01:33 |
3 | 113 | POPER | JAN | Przedszkole | 2017 | M | 00:01:35 |
4 | 114 | KOZIEJ | KAJETAN | 2016 | M | 00:01:51 | |
5 | 111 | NOWACKI | BARTOSZ | 2016 | M | 00:02:11 | |
6 | 3 | GAŁCZYŃSKI | JULEK | Grzyby i Korzenie | 2018 | M | 00:02:15 |
7 | 116 | NAWROT | BRUNO | 2020 | M | 00:02:50 | |
8 | 1 | ZIELIŃSKI | OSKAR | 2018 | M | 00:02:58 |
Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Klub | Rocznik | Płeć | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | CIESIELSKI | KORDIAN | LKS Koluszki | 2014 | M | 00:01:03 |
2 | 2 | PATURA | WIKTOR | SP 114 | 2014 | M | 00:01:12 |
3 | 101 | PASZKOWSKI | JULIAN | SP Bratoszewice | 2014 | M | 00:01:17 |
4 | 107 | WESOŁOWSKI | MICHAŁ | SP Bratoszewice | 2014 | M | 00:01:18 |
5 | 108 | GOŃDA | MATEUSZ | SP Bratoszewice | 2014 | M | 00:01:18 |
6 | 111 | ZIĘBACZEWSKI | WIKTOR | 2015 | M | 00:01:24 | |
7 | 5 | ZIELIŃSKI | KAJETAN | 2014 | M | 00:01:26 | |
8 | 3 | AUGUSTOWSKI | TOMEK | SP ZNP | 2015 | M | 00:01:35 |
9 | 1 | DEINA | MACIEJ | PM 99 | 2015 | M | 00:01:44 |
Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Klub | Rocznik | Płeć | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 21 | SULMA | FILIP | Szkola | 2012 | M | 00:02:34 |
2 | 1 | NOWAKOWSKI | JĘDRZEJ | Szkoła Mistrzów Kokoro | 2013 | M | 00:02:37 |
3 | 5 | WARSZAWA | MIRON | SP nr 1 w Łodzi | 2013 | M | 00:02:38 |
4 | 110 | JANKOWSKI | HUBERT | SP Bratoszewice | 2012 | M | 00:02:43 |
5 | 16 | ZAŁĘCZNY | TYMON | UKS Czempion Bełchatów | 2012 | M | 00:02:47 |
6 | 119 | SASIN | FABIAN | SP Bratoszewice | 2012 | M | 00:02:51 |
7 | 11 | WIŚNIEWSKI | DAWID | KS POLANIK | 2013 | M | 00:02:53 |
8 | 115 | LEWANDOWSKI | TYMON | SP Bratoszewice | 2012 | M | 00:02:53 |
9 | 2 | BORUŃ | PATRYK | 2013 | M | 00:03:03 | |
10 | 122 | HORODNICZY | MICHAŁ | 2012 | M | 00:03:13 | |
11 | 22 | MICHALAK | DAWID | KS Polanik | 2012 | M | 00:03:16 |
12 | 3 | AUGUSTOWSKI | WITEK | SP ZNP | 2013 | M | 00:03:28 |
13 | 113 | KWIATKOWSKI | MICHAŁ | SP Bratoszewice | 2013 | M | 00:04:06 |
14 | 117 | PŁÓCIENNIK | FILIP | SP Bratoszewice | 2012 | M | 00:04:21 |
15 | 114 | LEWANDOWSKI | ANATOL | SP Bratoszewice | 2012 | M | 00:04:47 |
16 | 120 | SUŁEK | MARCEL | SP Bratoszewice | 2012 | M | 00:06:54 |
Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Klub | Rocznik | Płeć | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 41 | ZIĘBACZEWSKI | KRZYSZTOF | UKS Czempion Bełchatów | 2009 | M | 00:03:20 |
2 | 110 | LIPSKI | BARTŁOMIEJ | LKS ZUZA RUNNING TEAM | 2010 | M | 00:03:21 |
3 | 106 | ADAMCZYK | JAN | LKS ZUZA RUNNING TEAM | 2009 | M | 00:03:23 |
4 | 11 | ANIELAK | PIOTR | RKS Łódź | 2009 | M | 00:03:26 |
5 | 1 | DEINA | MICHAŁ | SSP | 2010 | M | 00:03:29 |
6 | 36 | PARADECKI | MAKSYMILIAN | UKS Czempion Bełchatów | 2009 | M | 00:03:30 |
7 | 121 | KRASIŃSKI | BARTŁOMIEJ | SP Bratoszewice | 2009 | M | 00:03:32 |
8 | 135 | BUCZYŃSKI | ALAN | 2010 | M | 00:03:35 | |
9 | 10 | STEFANÓW | FILIP | ProviKidsRun | 2010 | M | 00:03:40 |
10 | 113 | BANCERZ | ANTONI | SP Bratoszewice | 2011 | M | 00:03:45 |
11 | 119 | JANKOWSKI | MATEUSZ | SP Bratoszewice | 2009 | M | 00:03:52 |
12 | 5 | GROBELKIEWICZ | JULIUSZ | SP44 | 2011 | M | 00:03:55 |
13 | 3 | ANDRZEJCZAK | FILIP | SP16 / RKS Łódź | 2011 | M | 00:03:57 |
14 | 120 | KACZMAREK | MIŁOSZ | SP Bratoszewice | 2009 | M | 00:04:03 |
15 | 14 | WITEK | PATRYK | AZS Łódź | 2011 | M | 00:04:03 |
16 | 20 | STACHOWSKI | ADAM | RYSIOTEAM | 2010 | M | 00:04:08 |
17 | 6 | SZMERKA | PATRYK | KS Rajsport Sieradz Active Team | 2010 | M | 00:04:09 |
18 | 12 | KORPACKI | STANISŁAW | 2011 | M | 00:04:23 | |
19 | 19 | GRACZ | TYMOTEUSZ | AZS Łódź | 2011 | M | 00:04:24 |
20 | 115 | DRZEWIECKI | IGNACY | SP Bratoszewice | 2010 | M | 00:04:34 |
21 | 129 | WESOŁOWSKI | JAN | SP Bratoszewice | 2011 | M | 00:04:42 |
22 | 9 | CHUDZIŃSKI | SERGIUSZ | ProvidentRun | 2010 | M | 00:04:54 |
23 | 28 | PĄSIEK | JAKUB | AZS Łódź | 2011 | M | 00:05:03 |
24 | 118 | GOŃDA | ALEKSANDER | SP Bratoszewice | 2011 | M | 00:05:04 |
25 | 125 | PIETRZAK | MATEUSZ | SP Bratoszewice | 2011 | M | 00:05:15 |
26 | 22 | SZYMAŃSKI | OSKAR | Sp 83 | 2011 | M | 00:05:38 |
Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Klub | Rocznik | Płeć | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 208 | DYŚKO | MICHAŁ | RYSIOTEAM | 2006 | M | 00:06:48 |
2 | 227 | MICHALAK | JAKUB | KS Polanik | 2008 | M | 00:07:23 |
3 | 223 | STOLECKI | SZYMON | UKS Czempion Bełchatów | 2008 | M | 00:08:18 |
4 | 207 | KRUK | WIKTOR | ProviKidsRun | 2008 | M | 00:08:58 |
5 | 202 | JARZYŃSKI | ANTONI | Szkoła Podstawowa 34 w Łodzi | 2007 | M | 00:09:01 |