z

Warszawa

Listy startowe CITY TRAIL Junior

Bieg 5

02.02.2020 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior

Kategoria D0

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
10 Anuszewska Hania 2015 D0
2 Balcerek Jakub 2017 D0 Diuna Kids
BAŁDYGA EWA 2014 D0
29 Berger Laura 2017 D0 Dziecięcy raj
30 Berger Marcel 2015 D0 Dziecięcy raj
16 BUJNOWSKA Aleksandra 2017 D0 Żyrafki
17 BUJNOWSKA Anna 2015 D0 Żabki
32 Cieplak Rysio 2014 D0 Warszawa
44 Ciszewska Maria 2014 D0 Przedszkole nr 131 Warszawa
1 Dąbrowski Maksymilian 2015 D0 Dabki Family Team
12 Duda Wojciech 2014 D0 Warszawa
7 Filipiak Magdalena 2014 D0 Przedszkole
49 Gąsiorowski Janek 2014 D0 Żórawski Team
6 JACZYŃSKI Franciszek 2015 D0
55 Kaliś Hanna 2014 D0 Przedszkole nr 403 Warszawa
33 Karpiłowski Kajetan 2016 D0 Przedszkole Nr 422
31 Karpiński Filip 2014 D0 Przedszkole nr 288 Warszawa
24 Kaseja Ola 2014 D0 Przedszkole nr 50
25 Kaseja Tomek 2016 D0 Przedszkole nr 50
53 Komorek Antoni 2015 D0 Pędzące Chomiki
56 Korczyńska Iga 2014 D0 Przedszkole nr 105 - Wesoła Stopiątka
5 Kozerska Elżbieta 2017 D0 Warszawa
18 Kozłowska Iga 2015 D0
54 Kupryjaniuk Antonina 2015 D0 Przedszkole 403
23 Kuźniarska Milena 2017 D0
42 Kwasowiec Karol 2016 D0
Kwaśnicka Hanna 2016 D0
34 Kwaśniewski Filip 2014 D0 Przedszkole nr 4 Piastów
11 Lisowska Karolina 2016 D0 Przedszkole nr 334
47 Łukowska Maja 2014 D0 Ducla Academy
48 Mandecki Aleksander 2015 D0 Pomarańczowa Ciuchcia Ursus
20 Mądrala Michał 2014 D0 Motylkowa Akademia
13 Mientkiewicz Barbara 2015 D0 Warszawa
Mioduszewski Filip 2016 D0 Przedszkole nr 237 im. Warszawskiej Syrenki
45 Nurek Ignacy 2015 D0
39 Olszewska Aleksandra 2016 D0 Ptasie Gniazdo Piaseczno
37 PAŁYNYCZKO OSKAR 2015 D0 JELONKI TORNADO
46 Pawlak Leon 2014 D0 Przedszkole
21 Pawłuszek Felicja 2018 D0
40 Piotrowska Julia 2014 D0 AZS AWF Warszawa
9 Potasz Anna 2015 D0 DoReMi 197
22 Rachwał Iga 2014 D0 12tri.pl
51 Raczkiewicz Aleksander 2016 D0 Przedszkole nr 236 Mali odkrywcy
52 Raczkiewicz Maja 2014 D0 Przedszkole nr 236 Mali odkrywcy
14 Rostworowski Witold 2015 D0
35 Rutkowska Amelia 2016 D0 Śmigający Tupak
8 Rybicka Aleksandra 2014 D0 Szczęśliwa Gwiazdeczka
43 Skowera Olgierd 2014 D0 Warszawa
50 Skowera Tytus 2017 D0 Warszawa
38 Smejda Witek 2014 D0 Przedszkole 390
4 Specht Jan 2014 D0 Przedszkole nr 180
41 Stachelski Nikodem 2016 D0 Przedszkole Miejskie nr 2 JÓZEFÓW
19 Szreder Filip 2015 D0 Happy Hippo
28 Tittenbrun Filip 2015 D0 Niezła Korba
27 Tittenbrun Jan 2017 D0 Niezła Korba
26 Tranda Jan 2014 D0
Vasilev Ivo 2016 D0
3 Wasilewski Karol 2015 D0
36 Woch Hania 2017 D0 Przedszkole Wrzos / Widłorogi Kids
15 Yaroshenko Maria 2015 D0 306

Kategoria D1

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
6 Błuś Helena 2012 D1
3 Długosielski Bartosz 2012 D1 SP 77 Warszawa
18 Duda Szymon 2012 D1 Warszawa
23 Dudek Mateusz 2013 D1 SP nr 2 w Piastowie
11 Filipiak Maksymilian 2012 D1 Szkola
26 Glinicki Błażej 2012 D1 Diamond Atletics Białołęka
42 Górka Tymoteusz 2013 D1 SP 80
41 Graczyk-Wawro Helena 2013 D1 Wolna Szkoła
20 Jastrzębski PIOTR 2013 D1 BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM
49 Kaliś Krystyna 2012 D1 SP 351 Warszawa
36 Karpiłowski Mikołaj 2013 D1 Przedszkole Nr 422/ Judo Lemur
16 Kącki Ignacy 2012 D1 RK Athletics
48 Komorek Jan 2012 D1 Pędzące Chomiki
Kozakiewicz Helena 2012 D1 SP 358
Kozakiewicz Konstanty 2012 D1 SP 358
14 Krauze Hubert 2012 D1 Warszawa szkola nr 323
46 Kroll Adrian 2012 D1
24 Krypa Helena 2013 D1
Książek Konstanty 2012 D1
38 Kupryjaniuk Tymon 2012 D1 SP 351 Warszawa
40 Kwasowiec Kasia 2012 D1 KSP 109
37 Kwaśniewski Franciszek 2012 D1 SP5 Piastów
7 Lach Barbara 2012 D1 Szkoła Niepokalanek Warszawa
35 Lichota Zofia 2012 D1 Szkoła Podstawowa nr 316
27 Lis Hanna 2012 D1 Ducla Academy
45 Mandecki Oskar 2013 D1 Pomarańczowa Ciuchcia Ursus
33 Moskal Karolina 2013 D1
44 Ostrowski Jakub 2012 D1 SP Płochocin
34 Paczewski Mateusz 2013 D1
21 Pawłuszek Gustaw 2012 D1 Szkoła nr 152
39 Piotriwski Wiktor 2013 D1 Ortoreh team
13 Potasz Antoni 2013 D1 DoReMi 197
17 Przybysz Piotr 2012 D1 SP Dębe Wielkie
10 Redkiewicz Kaja 2013 D1 Warszawa
12 Rybicka Wiktoria 2013 D1 Edu Joy
47 Sałacińska Zofia 2012 D1
30 Sawicki Maksymilian 2013 D1
28 Słowik Adam 2012 D1 SP 204
Snopkiewicz Aleksandra 2012 D1 Warszawa
32 Sobiech Krystian 2013 D1
9 Specht Stefan 2012 D1 Szkoła nr 168
Styńska Weronika 2012 D1 PSP 114
15 Świostek Alan 2012 D1 RunAlan
25 Tranda Adam 2012 D1
8 Trościańczyk Kajetan 2012 D1 MKS Jagiellonka
5 Turek Maria 2013 D1 Przedszkole 311
43 Uszyńska Zuzanna 2012 D1 Szkoła nr 209 W-wa
Vasileva Lea 2013 D1
31 Witczak Hanna 2012 D1 SP 255
22 Woźniak Maja 2012 D1 UKS G8
4 Zagożdżon Szymon 2012 D1
19 Zawadzki Jeremi 2012 D1 SP 16 Warszawa
2 Zdanowicz JUSTYNA 2012 D1
1 Zdanowicz PAULINA 2012 D1
29 Zięborak Helena 2013 D1

Kategoria D2

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
ADAMKIEWICZ LENA 2011 D2 LENA LEMONIADA TEAM
12 Anuszewska Tosia 2010 D2
14 Badaoui Hugo 2011 D2
18 BANASZCZYK MAX 2011 D2 AZS AWF WARSZAWA/SP 1 OŻARÓW MAZOWIECKI
58 BANASZCZYK OLIVIER 2010 D2 SP BIG BEN
52 Berkan Olga 2011 D2 Warszawski Klub Kolarski
44 Brudniak Szymon 2010 D2 sp 223
35 Ciemnicki-Tuchomicki Tymek 2011 D2 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 97
54 Ciszewski Tomek 2010 D2 SP nr 65 Warszawa
3 Dąbrowski Aleksander 2011 D2 Dabki Family Team
Dominicki Oleg 2010 D2 Szkoła
19 Gawracz Miłosz 2011 D2 Szkoła Podstawowa nr 369
13 Hartfil Liliana 2011 D2 AZS AWF Warszawa
41 Hofman Jacek 2011 D2 UKS Iwiczna
10 JACZYŃSKI Nikodem 2011 D2
57 Jakubowska Kamila 2011 D2 Stowarzyszenie Pięciobój Polski CWKS Legia
22 Jastrzębski Mateusz 2010 D2 BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM
62 Kaliś Marcel 2011 D2 SP 351 Warszawa
Kalwajtys Jakub 2010 D2 Stowarzyszenie Pięciobój Polski CWKS Legia
24 Karamon Jagoda 2010 D2 Biegam
33 Karpiński Maciej 2010 D2 SP 92 Warszawa
31 Kawka Tomasz 2010 D2 sp. 263
60 Kietliński Jakub 2010 D2 SP16
61 Kietliński Szymon 2010 D2 SP16
40 Kitlas JAGODA 2011 D2 Dream Run
4 Koć Maciej 2010 D2 Warszawa SP3 Przymierza Rodzin
8 Kozerska Antonina 2011 D2 SP 68
26 Krypa Artur 2011 D2
Książek Jan 2010 D2
42 Kurowski Jan 2010 D2 SP 316
25 Kuźniarska Julianna 2011 D2
50 Kwasowiec Joanna 2010 D2 KSP 109
15 Kwiatkowski Kajetan 2010 D2 UKS G8
64 Lazarowicz Antoni 2010 D2
38 Lichota Weronika 2010 D2 Szkoła Podstawowa nr 316, Warszawa
2 Lutomirska Asia 2010 D2 AZS AWF Warszawa / SP3 KUSY Łomianki
2 Lutomirska Asia 2010 D2 AZS AWF Warszawa / SP3 KUSY Łomianki
23 Mądrala Mateusz 2011 D2 Rk Athletics
Mioduszewski Olaf 2011 D2 SP nr 386 w Warszawie
34 Moskal Szymon 2011 D2
56 Nurek Marta 2011 D2
1 Olejnik Filip 2010 D2 Łomiankowska Grupa Biegowa/RUN Oley
21 Ostrowski Franciszek 2011 D2 FC Płochocin
37 Paczewska Zosia 2010 D2
28 Pikus Lena 2011 D2 Dukla Academy
47 Piotrowska Ludwika 2011 D2 Ortoreh team
48 Piotrowska Łucja 2010 D2 Ortoreh team
5 Potocka Julia 2011 D2 Sp 143
6 Rachwalski Bartosz 2010 D2 Szkoła Podstawowa nr. 114 w Warszawie
11 Roszczyk Kamila 2011 D2 UKS G-8 Bielany
39 Skowroński Tymon 2011 D2 Masakra
Snopkiewicz Jakub 2010 D2 Warszawa
63 Sobieszek Bruno 2011 D2 Ducla Academy
30 Strzyżowski Michał 2010 D2 Pędzące Leniwce
Styńska Anita 2010 D2 PSP 114
20 Supera Antoni 2011 D2 UKS Aurus
16 Szal Witold 2011 D2 UKS Diamond Athletics Białołęka
51 Szczepański Patryk 2010 D2 SP223
36 Szymanek Marcin 2011 D2 Szkoła Podstawowa nr 263
43 Tomiczak Jan 2011 D2 Diamond Athletics Białołęka
27 Tranda Anastazja 2011 D2
32 Urbańczyk Anna 2010 D2 SP 222
55 Uszyńska Małgorzata 2010 D2 Szkoła nr 209 W-wa
7 Wasilewska Jagoda 2010 D2
29 Wawiórowski Franciszek 2011 D2 Ptysie
9 Wiechetek Jakub 2010 D2 SP118
46 Więcławska Lena 2011 D2 SP Mroków
45 Wolski Mateusz 2011 D2 RaceFighter GOSiR Dębe Wielkie
53 Wyczynski Marek 2011 D2
17 Yaroshenko Alexander 2010 D2 G8
49 Zaremba Paulina 2011 D2 Biegam na Tarchominie
59 Zimowicz Alicja 2010 D2 Ducla Academy

Kategoria D3

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
69 Berkan Damian 2009 D3 Warszawski Klub Kolarski
Bialik Julia 2008 D3
29 Biczel Dobrochna 2007 D3 Sp316
8 Błuś Hanna 2008 D3 SP382 Warszawa
Budzewski Franciszek 2008 D3 STO 4
10 Bujalska Nina 2009 D3 LKS VECTRA Włocławek
25 Chrapek KRZYSZTOF 2009 D3 AZS AWF
39 Czech Maria 2009 D3 UKS Diamond Athletics Białołęka
70 Dębski PAWEŁ 2009 D3 Szkoła Mroków
2 Długosielska Pola 2008 D3 SP 77 Warszawa
51 Drużga Jonatan 2008 D3 SP92 im. Jana Brzechwy w Warszawie
45 Dudek Aleksandra 2009 D3 SP nr 2 w Piastowie
15 Fornalska JUlIA 2008 D3 SP 263
68 Górka Krzysztof 2007 D3 SP 369
64 Górska Antonina 2008 D3 SP 4 Rawa Maz. / LUKS Boguszyce
28 Hudowski Jacek 2007 D3 UKS Diamond Athletics Białołęka
71 Jakubowska Hanna 2008 D3 Stowarzyszenie Pięciobój Polski CWKS Legia
22 Jankowska Hania 2008 D3 SP 314
37 Karamon Oliwia 2007 D3 Biegam
54 Karpiński Rafał 2008 D3 UKS Gepard
20 Kącki Kostek 2008 D3 RK Athletics
46 Kłopotowska Julia 2009 D3
65 Koczywąs Nikola 2009 D3 SP 4 Rawa Maz. / LUKS Boguszyce
79 Korczyński Oliwier 2009 D3 SP 357
40 Kowalczyk Ewa 2008 D3 Drużyna ML
17 Kozerska Weronika 2009 D3 UKS Żoliborz
36 Kozłowicz Antonina 2009 D3 SP nr 351
31 Kozłowski Marcin 2009 D3
3 KROCHMALSKI FILIP 2007 D3 Szkołą podsawowa 92
5 Kruszyńska Alicja 2007 D3 AWF-AZS WARSZAWA
41 Kruszyńska Daria 2008 D3 Józefów
66 Kuba Aleksandra 2009 D3 SP 4 Rawa Maz. / LUKS Boguszyce
14 Kula Zuzanna 2007 D3 SP 363 Warszawa
43 Kulińska Maria 2007 D3 Szkoła Podstawowa nr 86 SKiE
1 Kuncio Maciej 2009 D3
62 Kwasowiec Wojtek 2007 D3 KSP 109
Kwaśnicki Konrad 2008 D3 Warszawa
27 Kwinta Aleksandra 2007 D3 AZS AWF Warszawa
9 Lach Krzysztof 2007 D3 Szkoła Niepokalanek Warszawa
57 Latoszek Jan 2008 D3 Ducla Academy
77 Lewandowska Julia 2009 D3 Szkoła Podstawowa nr 74
19 Lisowski Maksymilian 2008 D3 KS Tebek
48 Łukowska Zuzanna 2007 D3 Ducla Academy
23 Maksymiuk Marcin 2009 D3 AZS AWF Warszawa
47 Malarski Marcin 2008 D3 Diamond Athletics Białołęka
63 Mirowski Aleksander 2007 D3 UKS Diamond Athletics Białołęka
67 Modelewska Julia 2007 D3 SP 4 Rawa Maz. / LUKS Boguszyce
78 Noga Olena 2007 D3 Ducla Academy
30 Oczadły Maksym 2009 D3 SP 209
4 Olejnik Mikołaj 2007 D3 Łomiankowska Grupa Biegowa/RUN Oley
81 Orłowski Stanislaw 2009 D3
73 Ostrowski Tobiasz 2009 D3 SP Płochocin
80 Piotrowski Stanisław 2009 D3 Warsaw Montessori School
74 PLEJZNEROWSKI Jakub 2009 D3 Lekkoatleci z Otwocka
75 PLEJZNEROWSKI Mateusz 2007 D3 Lekkoatleci z Otwocka
72 Pniewski Bartłomiej 2007 D3 SP 94
7 Potocki Jan 2009 D3 Sp 143
21 Przybysz Krzysztof 2008 D3 SP Dębe Wielkie
13 Rachwalska Zosia 2008 D3 Szkoła Podstawowa nr. 114 w Warszawie
16 Redkiewicz Kacper 2009 D3 Warszawa
18 Roszczyk Martyna 2008 D3 UKS G-8 Bielany
6 Samul Jan 2008 D3 UKS La Basket Warszawa
26 Sasin Wiktor 2008 D3
34 Sikora Robert 2007 D3 sp382
12 Skowrońska Daria 2009 D3 AZS AWF Warszawa
52 Słowik Szymon 2007 D3 SP 204
60 Stachelska Hanna 2009 D3 SP2 Józefów
50 Strzyżowski Miłosz 2008 D3 Pędzące Leniwce
Styńska Natalia 2007 D3 PSP 114
32 Supera Hanna 2007 D3 UKS Aurus
56 SZCZUTOWSKA OLIWIA 2007 D3 ZSP MROKÓW
49 Sztyk Mikołaj 2007 D3 SP 391 W-wa / UKS Gepard
76 SZYMAŃSKA MAJA 2008 D3 SZKOŁA PODSTAWOWA W DZIEKANOWIE LEŚNYM
11 Trościańczyk Sonia 2009 D3 MKS Jagiellonka
53 Urbańczyk Maria 2007 D3 SP 222
35 Wierzgała Szymon 2008 D3 Szkoła Podstawowa 94 Warszawa
59 Wiśniewski Filip 2007 D3 HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMY
61 Witowski Jan 2008 D3 Ducla Academy
24 Woch Alicja 2008 D3 SP 77 / Widłorogi
55 Wolska Maja 2009 D3 RaceFighter GOSiR Dębe Wielkie
42 Woźniak Szymon 2009 D3 WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
58 Zaremba Iza 2007 D3 Biegam na Tarchominie
Zaremba Jędrzej 2008 D3
44 Zawadka Mateusz 2008 D3 KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
Ziendara Franciszek 2008 D3
33 Zubrzycka Paulina 2009 D3 Oldskull
38 Żmuda Jan 2009 D3 STO Nr 1 Warszawa

Kategoria D4

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
205 Anders Damian 2006 D4 Kondycja
223 Brudniak Blanka 2006 D4 sp223
219 Brzeska Aneta 2006 D4 Szkóła Podstawowa nr 1
204 Bujalski Marcel 2005 D4 LKS VECTRA Włocławek
231 Dębski Krzysztof 2006 D4 Szkoła Mroków
229 Górka Barbara 2005 D4 SP 80
222 Gromadka Macjej 2006 D4 Jogger Nowy Dwór Mazowiecki
224 Haponiuk Jakub 2006 D4 SP 344 / Widłorogi
235 Kaliś Maciej 2006 D4 SP 351 Warszawa
226 Karolczuk Aleksandra 2004 D4 Katolickie Publiczne LO Rawa Maz. / LUKS Boguszyce
227 Karolczuk Martyna 2005 D4 SP 4 Rawa Maz. / LUKS Boguszyce
207 Kielak Mikołaj 2005 D4 SLO nr 4 Batalionu AK Parasol w Warszawie
202 Kleczewski Piotr 2005 D4 UKS FILIPIDES TERESIN
215 Kłopotowski Michał 2005 D4
209 Kowalczyk Kuba 2006 D4 Drużyna ML
218 Lewandowska Zofia 2006 D4 AZS AWF Warszawa
216 Malarska Zuzanna 2006 D4 Diamond Athletics Białołęka
232 Matuszewski Adam 2006 D4 UKS Diamond Athletics Białołęka
221 Nowina-Konopka Stanisław 2004 D4 Warszawa
203 Orlińska Monika 2005 D4
225 Oździńska Szymon 2006 D4 SP 154
233 Piasecka Joanna 2005 D4 AZS AWF Warszawa
234 Piasecki Stanisław 2005 D4 AZS AWF Warszawa
206 Piątkowska Oliwia 2006 D4 AZS AWF Warszawa
210 Sadowski Jan 2005 D4 Diamond Athletics Białołęka
217 Sawicki Wiktor 2006 D4
230 Stanislawska Viki 2005 D4 DuclAcademy
201 STAŃCZUK JAN 2005 D4 SP nr 1 w Kobyłce
208 Supera Franciszek 2006 D4 UKS Aurus
228 Szczepańska Maja 2006 D4 SP223
220 Szymanek Jakub 2006 D4 Szkola Podstawowa nr 263
212 Szymanik Mikołaj 2004 D4 Reebok Rune Crew
213 Wenzel Gustaw 2006 D4 Warszawa
214 Wenzel Karol 2005 D4 Warszawa
211 Zawadka Marta 2004 D4 KS Barakuda Mińsk Mazowiecki

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni