z

Warszawa

Listy startowe CITY TRAIL Junior

Bieg 1

20.10.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior

Kategoria D0

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
10 Anuszewska Hania 2015 D0
2 Balcerek Jakub 2017 D0 Diuna Kids
1 Dąbrowski Maksymilian 2015 D0 Dabki Family Team
12 Duda Wojciech 2014 D0 Warszawa
7 Filipiak Magdalena 2014 D0 Przedszkole
Garbala Magdalena 2016 D0
Gąsiorowski Janek 2014 D0 Żorawski Team
Gąsiorowski Leon 2018 D0 Żórawski Team
6 JACZYŃSKI Franciszek 2015 D0
Kowalczyk Damian 2016 D0
5 Kozerska Elżbieta 2017 D0 Warszawa
11 Lisowska Karolina 2016 D0 Przedszkole nr 334
13 Mientkiewicz Barbara 2015 D0 Warszawa
9 Potasz Anna 2015 D0 DoReMi 197
14 Rostworowski Witold 2015 D0
8 Rybicka Aleksandra 2014 D0 Szczęśliwa Gwiazdeczka
4 Specht Jan 2014 D0 Przedszkole nr 180
3 Wasilewski Karol 2015 D0
15 Yaroshenko Maria 2015 D0 306
Zasuwa Tomasz 2014 D0 Akademia Uśmiechu

Kategoria D1

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
Adler Liliana 2012 D1 Szkoła Podstawowa nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
6 Błuś Helena 2012 D1
3 Długosielski Bartosz 2012 D1 SP 77 Warszawa
18 Duda Szymon 2012 D1 Warszawa
11 Filipiak Maksymilian 2012 D1 Szkola
Garbala Bartosz 2012 D1
16 Kącki Ignacy 2012 D1 RK Athletics
14 Krauze Hubert 2012 D1 Warszawa szkola nr 323
Kroll Adrian 2012 D1
7 Lach Barbara 2012 D1 Szkoła Niepokalanek Warszawa
13 Potasz Antoni 2013 D1 DoReMi 197
17 Przybysz Piotr 2012 D1 SP Dębe Wielkie
10 Redkiewicz Kaja 2013 D1 Warszawa
12 Rybicka Wiktoria 2013 D1 Edu Joy
9 Specht Stefan 2012 D1 Szkoła nr 168
15 Świostek Alan 2012 D1 RunAlan
8 Trościańczyk Kajetan 2012 D1 MKS Jagiellonka
5 Turek Maria 2013 D1 Przedszkole 311
4 Zagożdżon Szymon 2012 D1
2 Zdanowicz JUSTYNA 2012 D1
1 Zdanowicz PAULINA 2012 D1

Kategoria D2

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
12 Anuszewska Tosia 2010 D2
14 Badaoui Hugo 2011 D2
18 BANASZCZYK MAX 2011 D2 AZS AWF WARSZAWA/SP 1 OŻARÓW MAZOWIECKI
Ciszewski Hubert 2011 D2
3 Dąbrowski Aleksander 2011 D2 Dabki Family Team
13 Hartfil Liliana 2011 D2 AZS AWF Warszawa
10 JACZYŃSKI Nikodem 2011 D2
4 Koć Maciej 2010 D2 Warszawa SP3 Przymierza Rodzin
8 Kozerska Antonina 2011 D2 SP 68
15 Kwiatkowski Kajetan 2010 D2 UKS G8
2 Lutomirska Asia 2010 D2 AZS AWF Warszawa / SP3 KUSY Łomianki
2 Lutomirska Asia 2010 D2 AZS AWF Warszawa / SP3 KUSY Łomianki
1 Olejnik Filip 2010 D2 Łomiankowska Grupa Biegowa/RUN Oley
Parzyszek Zuzanna 2010 D2 SP92
5 Potocka Julia 2011 D2 Sp 143
6 Rachwalski Bartosz 2010 D2 Szkoła Podstawowa nr. 114 w Warszawie
11 Roszczyk Kamila 2011 D2 UKS G-8 Bielany
16 Szal Witold 2011 D2 Diamond Athletic Białołęka
7 Wasilewska Jagoda 2010 D2
9 Wiechetek Jakub 2010 D2 SP118
17 Yaroshenko Alexander 2010 D2 G8

Kategoria D3

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
29 Biczel Dobrochna 2007 D3 Sp316
8 Błuś Hanna 2008 D3 SP382 Warszawa
10 Bujalska Nina 2009 D3 LKS VECTRA Włocławek
25 Chrapek KRZYSZTOF 2009 D3 AZS AWF
2 Długosielska Pola 2008 D3 SP 77 Warszawa
15 Fornalska JUlIA 2008 D3 SP 263
28 Hudowski Jacek 2007 D3 Diamond Athletic Białołęka
22 Jankowska Hania 2008 D3 SP 314
20 Kącki Kostek 2008 D3 RK Athletics
17 Kozerska Weronika 2009 D3 UKS Żoliborz
3 KROCHMALSKI FILIP 2007 D3 Szkołą podsawowa 92
5 Kruszyńska Alicja 2007 D3 AWF-AZS WARSZAWA
14 Kula Zuzanna 2007 D3 Warszawa
1 Kuncio Maciej 2009 D3
27 Kwinta Aleksandra 2007 D3 AZS AWF Warszawa
9 Lach Krzysztof 2007 D3 Szkoła Niepokalanek Warszawa
19 Lisowski Maksymilian 2008 D3 KS Tebek
23 Maksymiuk Marcin 2009 D3 AZS AWF Warszawa
4 Olejnik Mikołaj 2007 D3 Łomiankowska Grupa Biegowa/RUN Oley
Parzyszek Maria 2008 D3 SP92
7 Potocki Jan 2009 D3 Sp 143
21 Przybysz Krzysztof 2008 D3 SP Dębe Wielkie
13 Rachwalska Zosia 2008 D3 Szkoła Podstawowa nr. 114 w Warszawie
16 Redkiewicz Kacper 2009 D3 Warszawa
18 Roszczyk Martyna 2008 D3 UKS G-8 Bielany
6 Samul Jan 2008 D3 UKS La Basket Warszawa
26 Sasin Wiktor 2008 D3
12 Skowrońska Daria 2009 D3 AZS AWF Warszawa
11 Trościańczyk Sonia 2009 D3 MKS Jagiellonka
24 Woch Alicja 2008 D3 SP 77 / Widłorogi
Ziendara Franciszek 2008 D3

Kategoria D4

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
205 Anders Damian 2006 D4 Kondycja
204 Bujalski Marcel 2005 D4 LKS VECTRA Włocławek
207 Kielak Mikołaj 2005 D4 SLO nr 4 Batalionu AK Parasol w Warszawie
202 Kleczewski Piotr 2005 D4 UKS FILIPIDES TERESIN
203 Orlińska Monika 2005 D4
206 Piątkowska Oliwia 2006 D4 AZS AWF Warszawa
201 STAŃCZUK JAN 2005 D4 SP nr 1 w Kobyłce

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni