z

Poznań

Listy startowe CITY TRAIL Junior

Bieg 4

29.12.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior

Kategoria D0

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
34 Aniołek Aleksandra 2014 D0 Przedszkole 144 / Mud Goats
70 Babica Amelia 2013 D0
15 Baron Adam 2016 D0 Żłobek Calineczka
16 Baron Łukasz 2013 D0 Przedszkole 127
22 Basiński Julian 2016 D0 Jacek i Agatka
23 Basiński Tomasz 2015 D0 Z mchu i paproci
43 Behrendt Kinga 2013 D0 Przedszkole nr 118
29 Binkowski Nikodem 2016 D0 Biniu Team
19 Bukowiecka Hanna 2013 D0 Chatka puchatka
20 Bukowiecki Stanisław 2015 D0 Chatka puchatka
46 Czarnociński Bartek 2016 D0
8 Dondajewski Wiktor 2014 D0
6 Dowhań Aleksander 2017 D0
7 Dowhań Pola 2015 D0
72 Draszkiewicz Jasiu 2013 D0 Przedszkole nr 13
42 Engler JAKUB 2013 D0 Przedszkole nr 14
28 Fiałkiewicz Michał 2013 D0 Przyjaciele Włóczykija
32 Foksowicz Marysia 2014 D0 Ene Due Rabe
33 Foksowicz Tosia 2016 D0
21 Gniatczyk Natalia 2013 D0 Przedszkole nr 35
55 Gołębiowski Krzyś 2013 D0
45 Goździewska Hanna 2013 D0 P47
25 Gurdziołek Liliana 2014 D0 www.podrozekunaturze.pl
37 Humbla Kazimierz 2014 D0 Jarzębinka
68 Jankowski Jacek 2015 D0 Wesoły Delfinek
69 Jankowski Krzysztof 2013 D0 Wesoły Delfinek
41 Kaczmarczyk Iga 2015 D0 Przedszkole 129 Małych Przyjaciół
65 Kęsy Leon 2013 D0
63 Kosicka Pola 2015 D0
9 KOWALCZYK SERGIO 2014 D0 Przedszkole nr 35 im. Króla Maciusia I
39 Kowalonek Paweł 2015 D0
64 Kozłowski Oskar 2015 D0 Hansa-Flex
44 Kruszniewicz Paweł 2014 D0
2 Krzywosz Liliana 2015 D0 Piątkowo na Biegowo
58 Kucharczyk Jan 2014 D0 Przedszkole nr 25, Poznań
56 Kudlińska Finger Laura 2014 D0
17 Lange Maksymilian 2015 D0 Wesoła Pszczółka
11 Lec-Majer Borys 2013 D0 Przedszkole Galileo - Familijny Poznań
50 Lesicka Julia 2013 D0 Wesoły Delfinek
51 Lesicka Marta 2015 D0 Wesoły Delfinek
10 Lewtak IGOR 2016 D0
14 Libera Zuzanna 2013 D0 Lucky LUZers
66 Łaszcz MAGDALENA 2013 D0 MALI ODKRYWCY
3 Łukowicz Mikołaj 2016 D0
30 Łysiak-Kubiak Pola 2014 D0 NIGHT RUNNERS
54 Machnicki Franciszek 2015 D0 Przedszkole
13 Marciniak Stanisław 2014 D0
49 Marciniak-Boyce Kayden 2015 D0 Mamy-Biegamy Kids
36 Matuszek Julia 2013 D0 AutoPoBabci.pl
73 Mazurek Anastazja 2013 D0 Przedszkole Zaczarowana Podkowa Zalasewo
40 Meller Amelia 2015 D0
1 Mierzejewska Kaja 2016 D0 żłobek zielona żabka
48 Mikołajczak Gabriel 2014 D0 Poznańskie Koziołki. Przedszkole nr 40
4 Mikołajczak Maria 2013 D0 Osiedlowe Skrzaty Środa Wlkp
47 mikulski staś 2014 D0 PRO366
18 Mytnik Ala 2013 D0 Mali Poznaniacy
71 Napierała Wanda 2014 D0 Przedszkole nr 26
Ozimek Julia 2016 D0
26 Przybylski Szymek 2013 D0 Tajemnicza Wyspa
60 Rybarczyk Wojtek 2014 D0
57 Sibilska Hania 2015 D0 ProRunning Promotion
59 Skrzypczak Bianka 2014 D0 Przedszkole 110 Poznań
12 Sobiech Dominika 2014 D0 Night Runners
38 Stencel Witold 2015 D0
35 Stępniak Antoni 2015 D0 Przedszkole Liczmanek
67 Szczurek Katarzyna 2014 D0 Przedszkole nr 127 w Poznaniu
61 Szymaniak Patrycja 2015 D0
24 Świątnicka Mia 2013 D0 Fehlau Run Team Junior
53 Turowska Emilia 2015 D0
62 Wachowiak Małgorzata 2015 D0 Przedszkole 36
52 Wawrzyniak Emilia 2016 D0 Brak
31 Wojciechowska Marysia 2013 D0 Przedszkole Zielony Zakątek Plewiska
27 Wronikowska Aniela 2013 D0
Zawieracz Amelia 2013 D0 Przedszkole Czarodziejski Ogród w Luboniu
5 Zdanowska Jagna 2014 D0 enduhub.com

Kategoria D1

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
19 Archaniołowicz Oliwia 2011 D1 AKADEMIA MUAY RUNNING KIDS
7 Banaszewska Maja 2011 D1
9 Bąk Nadia 2012 D1 Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija
16 Botorek Błażej 2012 D1
15 Bukowiecka Zofia 2012 D1 Chatka puchatka
60 Chwiałkowski Kamil 2012 D1 Tęczowa chatka
18 Cichowlas Hubert 2011 D1
1 CORDON LABUDA Jan 2012 D1
38 Czarnociński Staś 2012 D1
2 DI MARINO SAMUELE 2011 D1
11 Dondajewski Alexander 2011 D1
22 Foksowicz Hania 2012 D1
8 Frąckowiak Weronika 2011 D1 Szkoła Podstawowa 89
12 Garczyk Jakub 2012 D1 Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija
5 Gawarecki Aleks 2012 D1
53 Gąbka Roksana 2011 D1 Szkoła podstawowa Nr 1
41 Gładysiak Piotr 2011 D1 SP nr 1 Komorniki
33 Grzęda eryk 2011 D1 sp89
42 Hibner Emilia 2012 D1
4 Hojan Paulina 2011 D1 Szkoła Podstawowa nr 28 w Poznaniu
13 Janiak Antek 2011 D1 GKS Dopiewo
26 Jasińska Zofia 2011 D1 SP 1 Strzeszyn
36 Kaczmarczyk Filip 2012 D1 Przedszkole 129 Małych Przyjaciół
50 Klauza Borys 2011 D1 Szkoła Podstawowa Da Vinci
51 Klauza Jakub 2011 D1 Szkoła Podstawowa Da Vinci
48 Konieczna Basia 2012 D1 PRZEDSZKOLE NR 67 POZNAŃ
3 Kosiorek Antonina 2011 D1 SP Nojewo
20 Kowalewski Jakub 2011 D1
35 Kowalonek Grzegorz 2012 D1
28 Kozielska Hanna 2012 D1 Tarnowo Podgórne
43 Kozieł Gabriela 2012 D1 Przedszkole
55 Kraszka Pola 2012 D1
64 Krystek Filip 2011 D1
37 KWIATEK FRANEK 2012 D1
40 Lehmann Tomasz 2012 D1
29 Lekki - Jaroni Maksymilian 2012 D1
21 Lewicka Zuzanna 2012 D1 Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija
39 Lima Klapczyńska Karolina 2012 D1 SP 65 im. F. Żwirki i S. Wigury
34 Łaźniak Lilianna 2012 D1 Przedszkole nr. 71
30 Łączka Patrycja 2011 D1
46 Łukasik Stan 2012 D1
44 Machnicki Antoni 2011 D1 Sp przezmierowo
58 Mańkowska Lena 2011 D1 Poznańska Szkoła Kyokushin Karate
57 Marek Anna 2012 D1
61 Matysiak Staś 2012 D1 P. 67
31 Meller Jakub 2011 D1 S.P. 17
54 Mitura Kacper 2012 D1
14 Mytnik Zosia 2011 D1 SP 91
Nowak Antoni 2012 D1 Szkoła Podstawowa Da Vinci
23 Olszanowska Natalia 2011 D1 SP 74 Poznań
24 Olszanowski Adam 2012 D1 Przedszkole nr 47
65 Pajor Dorian 2011 D1 SPN Sparta Szamotuły
10 Pawlus Maciej 2011 D1
68 Pędziwiatr Joachim 2012 D1 Przedszkole Pod Topolą
63 Połukord Ignacy 2011 D1 Szkoła Podstawowa nr 29
25 Przybylak Szymon 2011 D1 SP 67
56 Rura Antek 2011 D1 Akademia Pitagorasa w Baranowie
62 Siebrecht Szymon 2012 D1 Przedszkole 150/ Koziołek Poznań
67 Sikorski Jan 2012 D1 KMC
47 Skrzypczak Aleksander 2011 D1 SP 70 Poznań
27 Sobkowski Jan 2011 D1 SP 1 Międzychód
6 Sosińska Lena 2011 D1
66 Spalony Filip 2011 D1 Sp59
45 Szóstak Igor 2011 D1 Piątkowo na Biegowo/SP-62 Poznań
49 Szymaniak Filip 2012 D1
17 Świątnicki Igor 2011 D1 Fehlau Run Team Junior
52 Wachowiak Emilia 2011 D1 Szkoła Podstawowa 58 im. Kukuczki
59 Wicher Anna 2012 D1 Przedszkole nr 121
32 Zakrzewska Antonina 2011 D1 Społeczna SP nr 1

Kategoria D2

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
25 Aniołek Bartosz 2010 D2 SP18 / Mud Goats
35 Babista Adam 2010 D2 Sp nr.51
55 Baranowska Barbara 2010 D2 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia
32 Bernat Olga 2009 D2 PSS Poznań
18 Binczewski Mikołaj 2009 D2 Fehlau Run Team Junior
41 Chłodnicki Jędrzej 2010 D2 Poznańska 13
39 CUMMING MIA 2010 D2 SP 1
63 Draszkiewicz Mikołaj 2010 D2 SP 7
44 Duda Fryderyk 2010 D2 Sp 58 im. Kukuczki
14 Fleiszar Maksym 2010 D2 Atimex.BY /WOJTOWICZ TRI TEAM
34 Gawłowski Jakub 2009 D2 SP1 Hezjoda Poznań
42 Gładysiak Urszula 2009 D2 SP nr 1 Komorniki
15 Górecka Maja 2009 D2 Sp1 Poznań
37 Górka Szymon 2010 D2 Piątkowo na Biegowo
19 Gurdziołek Alicja 2009 D2 UKS LUSOWO
8 Hampel Aleksandra 2009 D2 SP nr 11 w Poznaniu
4 Hojan Amelia 2009 D2 Szkoła Podstawowa nr 28 w Poznaniu
49 Jóźwiak Wojciech 2010 D2 Szkoła Podstawowa nr.35 Władysława Łokietka
59 Juś Kacper 2009 D2 Szkoła Podstawowa nr 12 im. Wielkopolskiej Brygady Kawalerii
Kamiński Tymoteusz 2010 D2
33 Karpowicz Igor 2009 D2 Szkoła Podstawowa w Święciechowie
53 Kasprzak Oliwier 2009 D2 MUKS Jedynka Międzychód
16 Kiwertz Krzyś 2010 D2 SSP nr 29 w Poznaniu
Kołacka Michalina 2009 D2 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia
7 Kowalski Jakub 2010 D2 SP Lusówko
26 Kozielski Filip 2010 D2 Tarnowo Podgórne
23 kucharczyk emilia 2009 D2 szkoła podstawowa 77 , poznań
47 Kucharczyk Maja 2010 D2 szkoła podstawowa nr 77, Poznań
48 Kucharczyk Michalina 2009 D2 szkoła podstawowa nr 77, Poznań
29 Leniec Letycja 2009 D2 SP 18 Poznań
40 Lima Klapczyński Henryk 2009 D2 SP 65 im. F. Żwirki i S. Wigury
60 Łaszcz STANISŁAW 2010 D2 AKADEMIA PITAGORASA
46 Łukasik Zosia 2009 D2
27 Maćkowski Marcel 2009 D2 ZS Kąkolewo
28 Maćkowski Mieszko 2010 D2 ZS Kąkolewo
31 Marcinkowska Julia 2010 D2 Szkola podst 57
10 Mazurek Deborah 2010 D2 Szkoła Podstawowa nr 2 w Zalasewie
43 Meller Jan 2009 D2 Tech-Race
6 Mikołajczak Maja 2009 D2 SP3 Środa Wlkp
38 MIKULSKI FRANEK 2010 D2 PRO366
62 Napierała Rozalia 2010 D2 POZNAŃSKA OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA MUZYCZNA. I STOPNIA NR 2
21 Nowak Iwo 2009 D2 John dewey school Oborniki
1 Nowak Michał 2009 D2 AZS Poznań
9 Nowak Weronika 2010 D2 SP27
20 Oleszczak Jakub 2010 D2 Night Runners
24 Pachalski Szymon 2010 D2 SP PITAGORAS w Baranowie
58 Pawlak Wojciech 2009 D2 SP3
54 Peczyńska Julia 2009 D2 Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Przeźmierowie
5 Perz Zosia 2010 D2 UKS Dąb Suchy Las
65 Pędziwiatr Wilhelm 2010 D2 Szkoła podstawowa nr 70
22 Piątek Natan 2010 D2 SP nr 17
64 Pietrasik Mikołaj 2009 D2 SP 14
36 Roszak Martyna 2010 D2 SDS Kids
56 Rura Jaś 2009 D2 Akademia Pitagorasa
52 Rybarczyk Zosia 2009 D2 Synchro Poznań
30 Rybicka Natasza 2010 D2 PSCHJK
17 Serafin Natalia 2010 D2 SP 1
11 Skwaryło Urszula 2010 D2 SP nr 2 w Kórniku
61 Szczurek Bartosz 2010 D2 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 1
Szuda Kacper 2010 D2 SP2 Plewiska
13 Szygenda Klara 2009 D2 Tiger Team
50 Szymczak Aniela 2009 D2 UKS LUSOWO
51 Szymczak Stanisław 2010 D2 SP89 Poznań
12 Wakowska Nikola 2009 D2 Lucky LUZers
66 Wawrzyniak Jakub 2009 D2 SP 67 Poznań
57 Wicher Mateusz 2009 D2 SP1 Poznań ul. Hezjoda
45 Wojt Adam 2010 D2 Gaudium et Studium
2 Zagórski Marcel 2009 D2 SP70
3 Zagórski Miłosz 2010 D2 SP70

Kategoria D3

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
10 ADAMCZEWSKA Bianka 2008 D3 UKS Dąb Suchy Las
51 Babista Dominika 2006 D3 Sp nr.51
2 Banaszewski Wiktor 2008 D3
49 Banaszkiewicz Alicja 2008 D3 SP 2 Suchy Las
13 Bielecka Magdalena 2007 D3 SP 1 KOMORNIKI
56 Bojarska Julia 2006 D3 Szkoła Podstawowa w Kamionkach
53 Chomiak Emilka 2006 D3 UKS HALSZKA SZAMOTUŁY
94 Cupa Amelia 2008 D3 SP nr 51 Poznań
81 Cybak Michalina 2006 D3 Helios Czempiń
20 CZERNIAK FRANCISZEK 2007 D3
71 Doroba Zuzanna 2006 D3 MUKS Jedynka Międzychód
67 Duda Tymon 2007 D3 Sp 58 im. Kukuczki
27 Fiałkiewicz Filip 2008 D3 Poznańska 13
73 Framski Łukasz 2006 D3 MUKS Jedynka Międzychód
58 Furmaniuk Magdalena 2006 D3 SP 51
83 Gaca Julia 2008 D3 Szkoła Podstawowa nr1 Poznań
Gałka Ryszard 2008 D3
59 Gładysiak Gabriela 2006 D3 SP nr 1 Komorniki
48 Goździewska Maja 2008 D3 SP 74
19 Górecki Ignacy 2007 D3 Sp1 Poznań
42 Górska Sara 2008 D3 Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa
43 Górski Samuel 2006 D3 Sp nr 1 w Poznaniu
64 Hibner Zofia 2008 D3 UKS Lusowo
18 ILLMANN DAMIAN 2006 D3
91 Jankowski Kacper 2007 D3 Szkoła
35 Jasiński Jakub 2008 D3 SP 1 Strzeszyn
4 Jasiński Marek 2007 D3 SP1 Poznań
72 Jaskólski Wojciech 2008 D3 UKS Lusowo
Jordan Jakub 2007 D3 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II
68 Kaczmarek Julia 2008 D3 Akademia Pitagorasa w Baranowie
57 Kaczmarek Mikołaj 2006 D3 Szkoła Podstawowa nr 1
96 Kaliszan Martyna 2007 D3 Szkoła Podstawowa nr 89 w Poznaniu
50 Karpowicz Izabela 2006 D3 Szkoła Podstawowa w Święciechowie
75 Kasprzak Kajetan 2008 D3 MUKS Jedynka Międzychód
5 Kober Luise 2006 D3 Speed Feet 16
90 Koczorowski Kajetan 2008 D3 Drużyna Szpiku
12 KOWALCZYK DIEGO 2006 D3 AP REISSA 2006
80 KOWALCZYK IGOR 2006 D3 Helios Czempiń
28 Kowalewska Pola 2007 D3
44 Kowalonek Stanisław 2007 D3 KSP Poznań
7 Kowalska Natalia 2007 D3 SP Lusówko
84 Kubiak Zosia 2007 D3 Szkoła Podstawowa nr4 w Poznaniu
Kuszyk Filip 2008 D3
1 Lasak Paweł 2007 D3 HERNIK TEAM / SP20
41 Leniec Wiktoria 2006 D3 SP 18 Poznań
78 Leporowska Wiktoria 2008 D3 SP34
16 LIPCZYŃSKI JAKUB 2008 D3 COGITO POZNAŃ
6 LITKE OLGA 2008 D3 OJO TEAM
36 Łączka Mateusz 2008 D3 SP 18
30 Majchrzak Olga 2007 D3 SP 84
45 Marcinkowska Zuzanna 2008 D3 Szkola podst 57
61 Matuszak Franek 2008 D3 Szkoła Podstawowa nr 83 ŁEJERY
39 Matuszek Szymon 2006 D3 AutoPoBabci.pl
85 Matysiak Magda 2007 D3 Sp. 7
11 Mazurek Marcel 2007 D3 Szkoła Podstawowa nr 2 w Zalasewie
40 Meller Wojciech 2007 D3 S.P. 17
60 Michta Michalina 2006 D3 szkoła podstawowa w Rokietnicy
17 Nader Filip 2006 D3 SP 35 Poznań
37 Namysłowska Alicja 2007 D3 SP Łejery
89 Napierała Leon 2008 D3 Publiczna Saleziańska Szkoła Podstawowa Poznań
52 Nowak Zosia 2008 D3 SP Kaźmierz
54 Ostrowski Jarek 2008 D3 Rehau Tri Team
55 Ostrowski Tomek 2007 D3 Rehau Tri Team
46 Otocki Leonard 2008 D3 SP 51
38 Pawlak Wiktoria 2006 D3
74 Petrycki Nikodem 2006 D3 MUKS Jedynka Międzychód
31 Piątek Aaron 2008 D3 SP nr 17
29 Piątek Jan 2007 D3 Szkoła Podstawowa nr 1 Poznań
66 Pisanko Franciszek 2008 D3 UKS Lusowo
21 POWIDZKI KACPER 2006 D3
82 Protasewicz Jakub 2008 D3 SP Rokietnica
24 Przybylski Kamil 2006 D3 SP5 LUBOŃ
65 Radecka Zuzia 2006 D3 FEHLAU RUN TEAM
87 Reszke Jakub 2006 D3 Szkola Podstawowa w Biskupicach Wlkp
86 Siebrecht Kacper 2006 D3 Sp 85 Poznań / Koziołek Poznań
92 Sikorski Cyprian 2008 D3 KMC
47 Smorawska Agata 2008 D3
14 Sobiech Wiktoria 2008 D3 Night Runners
3 STACHOWIAK Szymon 2008 D3 SP Rokietnica/Rokietnica Biega
88 Stefaniak Jan 2006 D3 OŚ AZS Poznań
34 Stępniak Kuba 2008 D3 SP 18
79 Sulikowski Piotr 2008 D3 Społeczna Jedynka
8 Szymańska Zuzanna 2007 D3 ŁEJERY
69 Szymczak Wojciech 2008 D3 SP89 Poznań
23 Świątnicka Matylda 2008 D3 Fehlau Run Team
76 Tomala Dominika 2007 D3 MUKS Jedynka Międzychód
95 Tomaszewska Luiza 2008 D3 Sp nr 51 poznań
63 Turowska Michalina 2007 D3
25 Winiarski Aleksander 2007 D3 SP1 w Plewiskach
26 Witkowiak Kamil 2008 D3 Szkoła Podstawowa nr 4 Luboń
32 Wojciechowska Blanka 2008 D3 SP 4 Poznań
77 Wojcieszak Ksawier 2006 D3 MUKS Jedynka Międzychód
70 Wojtkowiak Mikołaj 2007 D3 SP22
62 Zamelczyk Zosia 2008 D3 SP 89 Poznań
22 Zaparty Tymoteusz 2006 D3 Zalew Jerzykowo sekcja kajakowa
9 Zaremba Oliwia 2007 D3 ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW
33 Zawadzki Jakub 2008 D3 SP 40 w Poznaniu
15 Żmuda-Trzebiatowski Mikołaj 2007 D3 SP 27

Kategoria D4

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
208 Augustyniak Magdalena 2003 D4 JUPPI Skórzewo
212 Baranek Aleksandra 2004 D4 Miejski Klub Pływacki Szczecinek
245 Baranowski Adam 2005 D4
209 Bielecki Marek 2003 D4 OŚ AZS POZNAŃ
230 Danek Marta 2003 D4 Gimnazjum Marcinek
203 Dembinski Oliwier 2005 D4 Łejery
219 Filipiak Adrianna 2003 D4 Puszczykowo
236 Framski Marcin 2004 D4 MUKS Jedynka Międzychód
223 Furmaniuk Alicja 2004 D4 SP 51
224 Guranowski Wojciech 2004 D4 UKS Lusowo
201 Janasiak Jakub 2004 D4 SP 1 Szamotuły
202 Janasiak Piotr 2005 D4 SP 1 Szamotuły
206 Jasińska Aleksandra 2003 D4 Gimnazjum Pniewy
242 Kasprzak Samanta 2004 D4 MUKS Jedynka Międzychód
227 Konarczak Jakub 2005 D4 Sp nr 22 Poznań
220 Kostka Maciej 2005 D4 UKS Lusowo
246 KOWALCZYK Marta 2003 D4 HELIOS CZEMPIŃ
247 Kowalski Maciej 2003 D4 OŚ AZS Poznań
243 Kryger Kacper 2004 D4 MUKS Jedynka Międzychód
237 Kucharski Oliwier 2005 D4 MUKS Jedynka Międzychód
215 Kułdo Jakub 2003 D4 OŚ AZS POZNAŃ
238 Kurzyński Mateusz 2004 D4 MUKS Jedynka Międzychód
241 Kuźma Julian 2005 D4 UKS Lusowo
244 Lepsza Michalina 2004 D4 MUKS Jedynka Międzychód
228 Łuczka Jan 2005 D4 UKS Lusowo
229 Machoński Tymon 2003 D4 UKS Lusowo
233 MANTAS PAULINA 2005 D4 SP1/Drużyna Szpiku
214 Matuszczak Gabrysia 2003 D4 MKS Juvenia Puszczykowo
218 Namysłowski Lech 2005 D4 SP Łejery
213 Nerć Patrycja 2003 D4 Miejski Klub Pływacki Szczecinek
216 Nowak Ksawery 2005 D4 John dewey school Oborniki
204 Perz Marianna 2004 D4 UKS Dąb Suchy Las
221 Pisanko Michał 2005 D4 UKS Lusowo
217 Retelewska Julia 2004 D4 SP1
Runka Laura 2004 D4 Energetyk Poznań
239 Sobierajski Oskar 2005 D4 MUKS Jedynka Międzychód
222 Sokołowski Julian 2003 D4 Uks Lusowo
234 Sokołowski Kamil 2004 D4 OŚ A
205 STACHOWIAK Ewa 2005 D4 SP Rokietnica/Rokietnica Biega
225 Szarlik Jędrzej 2005 D4 SP nr 90 Poznań
226 Szarlik Julia 2005 D4 SP nr 90 Poznań
210 Szygenda Julia 2004 D4 Tiger Team
207 Szymański Kuba 2005 D4 ŁEJERY
231 Szymczak Adam 2005 D4 UKS LUSOWO
235 Walewska Zuzanna 2004 D4 Oborniki Klub Sportowy
211 Walkowiak Stanisław 2004 D4 SP 61 Poznań
240 Wolf Paulina 2003 D4 MUKS Jedynka Międzychód
232 Żak Mateusz 2003 D4 AZS Poznań

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni