z

Poznań

Listy startowe CITY TRAIL Junior

Bieg 1

08.10.2022 Dystans: 200 m - 1 km Rodzaj: City Trail Junior

Kategoria D0

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
2 Całka Hanna Jagna 2018 D0 Zielony zakątek
17 Czeszak Julka 2018 D0
9 Czyczewska Michalina 2018 D0
8 Dodat Filip 2020 D0 Speed Feet 16
1 Gacki Witold 2019 D0 Kolorowe Kredki Zalasewo
13 Iwanek Adam 2018 D0
10 Krawczak Olga 2019 D0 Kryjówka
18 Krygier Stanisław 2020 D0 City Trail Team
5 Krzywosz Jerzy 2020 D0 Piątkowo na Biegowo
4 Malujdy Józek 2019 D0
6 Mały Maksymilian 2020 D0
Matysiak Tola 2018 D0 Przedszkole nr 90 w Poznaniu
12 Meller Jagoda 2018 D0 Tajemniczy Ogród Poznań
11 Meller Maria 2019 D0 KS HADES /Tech-Race
16 Michnikowski Franek 2018 D0 U 7 krasnoludków Luboń
7 Nowacki Julian 2019 D0 Wesoła Stacyjka
3 Pfajfer Katarzyna 2019 D0
14 Preiss Wojciech 2018 D0
Rutecka Helena 2019 D0
15 Zbierski Stanisław 2019 D0

Kategoria D1

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
22 Bandurski Mikołaj 2016 D1
4 Behrendt Agata 2016 D1
8 Binkowski Nikodem 2016 D1
Brodowska Agatka 2017 D1 Przedszkole w Golęczewie
Brodowska Dorotka 2017 D1 Przedszkole w Golęczewie
DERYŁO PIOTR 2016 D1
5 Dowhań Aleksander 2017 D1
10 Fabiś Edyta 2017 D1 Przedszkole Świat Krasnali Poznań
3 Frąckowiak Dawid 2016 D1 HERNIK TEAM
1 Gacka Zuzanna 2017 D1 Kolorowe Kredki Zalasewo
29 Gawarecki Remigiusz 2017 D1
21 Gawron Asia 2017 D1 Przedszkole nr 38 Poznań
19 Hantke Leon 2017 D1
24 Krajewska Nadia 2017 D1
9 Krajewski Henryk 2017 D1
14 Krokosinski Bartek 2016 D1
25 Lewicka Estera 2016 D1 Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija
26 Lewicka Faustyna 2016 D1 Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija
27 Lewicka Marta 2016 D1 Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija
28 Losiak Gustaw 2017 D1 Pho3nix Academy powered by GVT
11 Lóssa Wojciech 2017 D1 Plewiska team
Łyszczak Łucja 2017 D1 Przedszkole Misia Coralgola w Poznaniu
30 Masztak Radzio 2017 D1 Pho3nix Academy powered by GVT
20 Meller Tymon 2017 D1 Tajemniczy Ogród Poznań
2 Mierzejewska Kaja 2016 D1 Przedszkole Buratino
15 NAMIOTA IGNACY 2016 D1 SP 2 Plewiska
16 NAMIOTA ZUZANNA 2017 D1
6 Nowacka Anna 2017 D1 Wesoła Stacyjka
7 Pasieka Bartosz 2016 D1
12 Pawlicka Zuzanna 2016 D1 SP Kobylnica
13 Roguski Edward 2016 D1
18 Szkopek Tymoteusz 2017 D1 Szkopek Team
23 Szpura Emilia 2017 D1 Maratończyk Poznań
17 Walkowiak Maksymilian 2017 D1 Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija

Kategoria D2

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
31 Boginskiy Konstantin 2014 D2 Rogalin SP
27 Buchowski Olgierd 2014 D2
12 Czyczewska Lena 2014 D2 AZS Poznań
30 Dobrzykowska Agata 2014 D2
6 Dowhań Pola 2015 D2
18 Garczarek Hania 2015 D2 Pho3nix Akademia by gvt
23 Gawron Adam 2015 D2 SP 54 Poznań
15 Guzik Wiktor 2014 D2 Zespół Szkół Zakonu Pijarów w Poznaniu
20 Howil-Melnyk Marcel 2014 D2 PHOENIX ACADEMY POWERED BY GVT
8 Humbla Kazimierz 2014 D2
17 Husiar Zofia 2014 D2 Pho3nix GVT
35 Jerzak Maria 2014 D2 UKS Lusowo
5 Kowalczyk Sergio 2014 D2 Zespół Szkół Pijarów
29 Kowalska Zofia 2015 D2 OwocBiega Team
9 Król Tosia 2014 D2
28 Kruszniewicz Paweł 2014 D2 RKL KUSY
3 Krzywosz Liliana 2015 D2 Piątkowo na Biegowo
1 Książkiewicz Szymek 2014 D2 CITY TRAIL Team
10 LEMAŃSKA MAJA 2015 D2 SP w Lusowie
34 Lesicka Marta 2015 D2 SP1 Suchy Las
14 Lóssa Piotr 2015 D2 Plewiska team
19 ŁASOCHA ADAM 2014 D2 SP NR 17
32 Machnicki Franciszek 2015 D2
22 Meller Amelia 2015 D2 SP 54 Poznań
13 Musielak Wojciech 2014 D2 Sp29
7 Pająk Julia 2014 D2 Akademia GVT
33 Porowski Radosław 2015 D2
24 Sadowczyk Greta 2015 D2 Szkoła
Skrobała Lena 2014 D2
21 Szkopek Wojciech 2014 D2 Szkopek Team
11 Śliwa Alicja 2015 D2 Plewiska team
25 Wachowiak Hanna 2015 D2 Szkoła
4 Walczak Amelia 2015 D2 Stefanowicz Running Academy
26 Wesołek Maria 2014 D2
16 Włodarczyk Oliwia 2015 D2 Plewiska team
2 Zentel Łucja 2014 D2

Kategoria D3

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
12 Baszyński Władysław 2013 D3 SP 89 Poznań/OŚ AZS Poznań
8 Bąk Nadia 2012 D3 Łejery
1 Behrendt Kinga 2013 D3
18 Burmistrz Wiktoria 2013 D3 Zakładka Team /Tarnowo Podgórne Biega
11 Czerniak Oliwia 2012 D3 Szkoła podstawowa nr 6
23 Czeszak Maja 2013 D3 Szymanowski Team/ UKS 4 Kościan
Deryło Szymon 2012 D3
13 Dobkiewicz Franciszek 2013 D3 Szkoła Podstawowa w Kwilczu
17 Dobrzykowska Marcjanna 2012 D3
24 Drózd Maksymilian 2013 D3 Dębinka
10 Garczarek Feliks 2013 D3 Pho3nix Akademia by gvt
28 Gawarecki Aleks 2012 D3
34 Hibner Emila 2012 D3
35 Jankowiak Wojciech 2012 D3 UKS Lusowo/SP Cogito
33 Juszczak Gabriela 2013 D3 Szkoła podstawowa w Lusowie
Karalus Maja 2012 D3 Team Napierała
16 Kowalski Michał 2013 D3
19 Krajewska Michalinka 2013 D3
15 Kraszka Pola 2012 D3 SP nr.83
7 Krokosinski Adam 2012 D3
2 Kubicz Zuzanna 2013 D3 PHO3NIX ACADEMY BY GVT
26 Kurkowiak Stanisław 2013 D3 Sp74
4 Lehwark Wojciech 2012 D3 Drużyna Szpiku
32 Lesicka Julia 2013 D3 SP1 Suchy Las
20 Lewicka Zuzanna 2012 D3 Poznańska Ogólnokszt. Szkoła Muzyczna nr 1
25 Losiak Iga 2013 D3 Pho3nix Academy powered by GVT
36 Masztak Zuzia 2013 D3 Pho3nix Academy powered by GVT
Matysiak Marysia 2013 D3 Szkoła podstawowa nr 90 w Poznaniu
22 Michalska Karolina 2013 D3 UKS 4 KOŚCIAN Szymanowski Team
21 Nowak Beata 2013 D3 Szkoła Podstawowa w Kleszczewie
29 Orlicka Zofia 2013 D3 UKS LUSOWO
3 Pasieka Julia 2013 D3
6 Perła Ola 2012 D3 Łejery / Naramowice Biegają
31 Pertek Oscar 2013 D3 UKS Lusowo
Pindur Aleksander 2013 D3 Szkoła Podstawowa Da Vinci Poznań
Polifka Hubert 2013 D3
27 Porowska Olga 2013 D3
5 Radomska Antonina 2012 D3 SP nr 83 Łejery
30 Stefanowicz Maria 2013 D3 Stefanowicz Running Academy/Pho3nix Academy powered by GVT
9 Walkowiak Mieszko 2012 D3 Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia
14 Wesołowska Marianna 2013 D3 SP 3 Swarzędz

Kategoria D4

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
17 Baranowska Barbara 2010 D4 OŚ AZS POZNAŃ/SPOŁECZNA CZWÓRKA W POZNANIU
2 Bartz Ewa 2010 D4 OŚ AZS POZNAŃ
12 Baszyńska Krystyna 2011 D4 SP 89 Poznań/OŚ AZS Poznań
5 Czyczewska Iga 2011 D4 AZS Poznań
13 Dembny Aleksander 2010 D4 OŚ AZS POZNAŃ
6 Fabiś Mikołaj 2010 D4 AZS Poznań
1 Frąckowiak Weronika 2011 D4 OŚ AZS POZNAŃ
11 Gronowska Emilia 2010 D4 Łejery Szkoła Podstawowa nr 83 Poznań
8 Guzik Karol 2010 D4 Zespół Szkół Zakonu Pijarów Poznań
15 Janiak Antek 2011 D4 GKS Dopiewo
21 Jasińska Zofia 2011 D4 SP1 Poznań
14 Jaskólski Stanisław 2011 D4 Szkoła Podstawowa nr 83 Łejery
16 Jóźwiak Wojciech 2010 D4 SP 35
9 Kowalewski Jakub 2011 D4 OŚ AZS Poznań
3 Król Jędrek 2011 D4
Łyszczak Zofia 2010 D4 Szkoła Podstawowa nr 83 Łejery
18 Machnicki Antoni 2011 D4
4 Maciejewski Jan 2011 D4 SP 70 POZNAŃ
22 Majewski Marcel 2011 D4 UKS Sprint Przeźmierowo
10 Meller Zofia 2010 D4 KS HADES /Tech-Race
20 Michnikowski Jakub 2010 D4 MKS JUVENIA PUSZCZYKOWO
Polifka Filip 2010 D4
19 Spalony Filip 2011 D4 Sp59
7 Szymczak Stanisław 2010 D4 AZS Poznań

Kategoria D5

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
218 Bielecka Magdalena 2007 D5 MKS Juvenia Puszczykowo
201 Chojnacka Kalina 2009 D5 OS AZS Poznań
204 Duda Julia 2009 D5 SP nr 1/ OŚ AZS Poznań
216 Frąszczak Franciszek 2009 D5 OŚ AZS Poznań
219 Jaskólski Wojciech 2008 D5 UKS Lusowo
202 Jordan Jakub 2007 D5 Tarnowo Podgórne Biega
215 Kaczmarek Kacper 2009 D5 SP1
210 Kowalewska Pola 2007 D5 OŚ AZS Poznań
213 Kowalski Adam 2009 D5 OwocBiega Team
214 Krahel Olgierd 2007 D5 Technikum Energetyczne w Poznaniu
208 Krahel Olgierd 2007 D5 Technikum Energetyczne w Poznaniu
205 Krawczak Antonina 2008 D5 OŚ AZS Poznań
203 Litke Olga 2008 D5 OJO TEAM
211 Meller Jan 2009 D5 KS HADES /Tech-Race
209 Perła Max 2008 D5 XXV LO Poznań/ Naramowice Biegają
217 Pisanko Franciszek 2008 D5 UKS LUSOWO
207 SOLAREK Franciszek 2009 D5 OŚ AZS Poznań
212 Swoboda Julia 2007 D5 Liceum ogólnokształcące nr 25 w Poznaniu
206 Szymczak Wojciech 2008 D5 AZS Poznań

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni