z

Warszawa

Listy startowe

Bieg 1

29.10.2022 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
11 Stelmach Dominika 1982 K40 Adidas Runners Warsaw
16 Różańska Magdalena 1976 K40
17 Gawlik Arkadiusz 1974 M40 Biegam Na Tarchominie
18 Kępińska Kamila 1984 K30 Kamyk Biega
19 Wykręt Krzysztof 1968 M50
20 Szałański Alan 1988 M30 New Balance Run Club
21 Wiśniewska-Duda Anna 1986 K30
22 Zielińska Weronika 1986 K30 12tri.pl / ASICS FrontRunner Poland
23 Mikutaniec Patrycja 1977 K40
24 Płóciennik Magdalena 1989 K30 Trimasters
25 Stańczyk Bartosz 1983 M30
26 Kleczewski Piotr 2005 M16 LO64
27 Krystek Marta 2002 K20
28 Jazłocki Łukasz 1982 M40 TWDW
29 Cewińska Ida 1994 K20 Trimasters
30 Tędziagolski Tomasz 1978 M40 MYKK
31 Przychodzki Łukasz 1981 M40 Team Kopeć
32 Kożuchowska Gabriela 2003 K16
33 GąSOWSKA RENATA 1978 K40 Dream Run
34 Krystek Jacek 1972 M50
35 Kozuchowski Iwo 1970 M50
36 KURZ IZABELA 1984 K30 Biegowy Wariat Running Team
37 Pawłowski Piotr 1971 M50 BBL Wydminy
38 Szpil Maciej 1983 M30 MYKK
39 Henrewicz Kuba 1976 M40
40 GARDZIŃSKI RAJMUND 1970 M50
41 Podsiadły Maciej 1989 M30 KS Staszewscy
42 Marczewski Marcin 1978 M40 RESILIA BEMOWO
43 Przybylak Wanda 1955 K60 Pawko Runner Team
44 Mróz Gabriela 1993 K20 Pawko Runner Team
45 Gąsiorowska Dorota 1969 K50 LadiesLostGąsBaGąs
46 Matuszewski Łukasz 1986 M30 BW Runnig TEAM
47 Łabędzki Andrzej 1978 M40
48 Szewczyk Marta 1993 K20 Grażynki OCR
49 Bartkiewicz Natalia 1996 K20 Adidas Runners Warsaw
50 Skoczewski Marek 1971 M50 Naprzód Młociny / NBRC
51 Unkiewicz Michał 1984 M30
52 Przybysz Jan 1978 M40
53 Krywczuk Tomasz 1995 M20 Adidas Runners Warsaw
54 Kroszka Beata 1971 K50 Team ZabieganeDni
55 Michałek Tomasz 1972 M50
56 Jurkowska Irena 1949 K60
57 Napieraj Rafał 1981 M40
58 Bojar Paweł 1976 M40
59 Piórkowska Agnieszka 1978 K40 BRB Bydgoszcz
60 Pytel Anna 1983 K30
61 Rączkowski Adam 1981 M40 MYKK
62 Zajfryd Marzena 1978 K40
63 Szwarc Grzegorz 1978 M40
64 Kopycka Agnieszka 1976 K40
65 Brusokas Tomasz 1983 M30
66 Kozłowska Ola 1981 K40
67 Graczyk Roman 1973 M40
68 JABRZYK MARIUSZ 1978 M40 PZU SPORT TEAM
69 Kozłowski Andrzej 1970 M50
70 Drabiński Adrian 1978 M40 BeerSpirit
71 Domagała Aleksandra 1980 K40 Borkofoki
72 Malczuk Andrzej 1975 M40 Biegun Północny
73 Gołębiowski Maciej 1971 M50
74 Kowalski Robert 1963 M50 NBRC
75 Tranda Łukasz 1981 M40 MYKK
76 Heine Krzysiek 1976 M40
77 Kostrzewska Justyna 1982 K40 Adidas Runner Warsaw
78 Pawiński Artur 1978 M40 ADIDAS RUNNERS WARSAW
79 Słowiński Marcin 1978 M40 Dream Run
80 Stańczyk Martyna 1992 K30
81 Tereszczuk Jakub 1986 M30 Running Onions
82 Nowicki Paweł 1984 M30 Running Onions
83 Ziomek Tomasz 1976 M40
84 Cieplińska Wioletta 1973 K40 Naprzód Młociny
85 Żuk - Drążyk Berenika 1984 K30
86 Obłudka Adam 1978 M40 BeerSpirit
87 Szewczyk Tomasz 1992 M30
88 Kluj Bogusław 1958 M60 Biegam dla Sandry i Roberta
89 Barszczewska Marta 1987 K30 Biegowy Wariat Running Team
90 Kubiak Magdalena 1985 K30 BiegamBoLubie
91 Kozerski Łukasz 1976 M40
92 Matysiak Agnieszka 1981 K40
93 Rachubiński Hubert 1985 M30 SKPB Warszawa
94 Góra Natalia 1995 K20 PZU Sport Team
95 Kalwajtys Anna 1982 K40 TRIMASTERS
96 Werema Łukasz 1990 M30
97 Prokop MAGDALENA 1982 K40
98 Łoś Krzysztof 1959 M60 SBRT/Bieguni 2022
99 Inorowicz Joanna 1979 K40
100 Kucharczyk Paweł 1966 M50 Rozbiegane Michałowice
101 Mikielski Daniel 1990 M30
102 Hetmańska-Wrzeszcz Jolanta 1977 K40
103 Woch Krzysztof 1980 M40 WIDŁOROGI
104 Zaczyk Alicja 1980 K40 Mama w maratonie
105 Skrzywan Paweł 1986 M30
106 BARAN ZENON 1960 M60 HOMOKOMANDO
107 Pełczyńska Danuta 1963 K50
108 BIGAJSKI RAFAŁ 1980 M40 Niezły Bigos
109 Śniegoska Sandra 1990 K30 Kneipp Team
110 Dudek Paweł 1991 M30
111 Kawecka Sabina 1977 K40
112 Cichowski Michał 1984 M30
113 Dąbrowska Hanna 1986 K30 ŚLĘZAK TEAM
114 Kowalska Malgorzata 1973 K40
115 Taranta Daniel 1994 M20 Beskidzka 160
116 Kowal Amadeusz 1987 M30 Naprzód Młociny
117 Kempisty Anna 1971 K50 12tri.pl
118 Stańczuk Krzysztof 1984 M30
119 Kaźmierski Janusz 1955 M60 DA SIĘ
120 Małż Bartosz 1987 M30
121 Zaczek Przemysław 1978 M40
122 Karaś Sylwia 1991 K30
123 Kożuchowska Ola 1982 K40
124 Stalmach-Chylińska Jolanta 1960 K60 Warszawa
125 Inorowicz Kalina 2006 K16
126 Korczykowski Artur 1966 M50
127 Baś Michał 1993 M20 4822
128 Chrapek Janusz 1980 M40 Rossmann
129 Kmieć Cezary 1969 M50 KS Lemiesz Team
130 Isasi-Kuran, Agata 1977 K40 Markowi Biegacze
131 Szewczyk Jacek 1975 M40
132 OKRÓJ DAWID 1983 M30 DEAF RUNNING
133 HULANICKA IRINA 1956 K60 Goggle Team
134 HULANICKI ANDRZEJ 1958 M60 Goggle Team
135 Suwała Jacek 1976 M40
136 Tomiło Katarzyna 1995 K20
137 Tomiło Damian 1995 M20
138 Hołopiak Ewa 1961 K60 New Balance Run Club
139 Domanski Blazej 1981 M40 MYKK
140 Szemraj Katarzyna 1996 K20
141 Majewska Ewa 1977 K40
142 Małecki Karol 1993 M20
143 Wawrzonek Karolina 1979 K40
144 Ostaszewski Wojciech 1980 M40 Werkus Runners
145 Stańczuk Wojciech 1977 M40 Grupa Biegowa CHTMO
146 Ostaszewski Marek 1984 M30
147 Zhang Anna 1992 K30
148 Maliborski Jan 1999 M20 NoMercy
149 Ostaszewski Marcin 1987 M30 Paciak.pl forum running club
150 Czarnecki Tomasz 1976 M40 SOKUDO Otwock
151 Siudak Anna 1976 K40
152 Skwarcz Paweł 1984 M30
153 Kwietniewski Michał 1981 M40
154 Gabinecki Jarosław 1979 M40 Klub Bokserski Huragan
155 Gabinecka Monika 1977 K40
156 Ogorzałek Ilona 1996 K20
157 Machnikowski Paweł 1984 M30
158 Kamiński Paweł 1976 M40 Passion First
159 Iwińska Katarzyna 1979 K40
160 Bielecki Jakub 1988 M30
161 Bielecki Marcin 1981 M40 Hard Box Otwock
162 Żebrowska Anna 1987 K30 Running Onions
163 Dałkiewicz Marta 1985 K30
164 Stemplowski Jakub 1987 M30 brak
165 Corlatan Nicu 1980 M40
166 Piętowski Grzegorz 1966 M50 Rozbiegany Piastów
167 Busiło Małgorzata 1968 K50 Rozbiegany Piastów
168 Frączyk Łukasz 1995 M20 URWIS BIEGA Warszawa
169 SZYMAŃSKA AGNIESZKA 1977 K40 Biegowy Wariat Running Team
170 Kielewicz Kazimierz 1952 M60
171 Jasiński-Kot Wojciech 1977 M40 W POGONI ZA ROZUMEM
172 Kruk Andrzej 1970 M50
173 Kacprzak Rafał 1982 M40 NeonTeam
174 Walczak Piotr 1979 M40
175 Piechocka Katarzyna 1982 K40
176 Latos Grażyna 1983 K30
177 Kędra Karol 1999 M20
178 Hesko-Kołodzińska Małgorzata 1970 K50
179 Budkiewicz Piotr 1972 M50
180 OGONEK KATARZYNA 1980 K40
181 Mikina Artur 1959 M60 guns and roses run team
182 Cabańska Dorota 1979 K40 GUNS AND ROSES RUN TEAM
183 Nagucka Emilia 1988 K30
184 Lechowicz Katarzyna 1983 K30
185 Brzeczkowski Paweł 1981 M40 Power Training
186 Sierzputowska Ewa 1966 K50 Guns and Roses Run Team
187 Specjalski Maciej 1987 M30 Colonnade Running Team
188 WERNER Kamil 1984 M30 Dziki Bieg
189 wojewódzki marcin 1993 M20 WOJEWÓDZCY TEAM
190 Piątek Bogdan 1953 M60 LECHICI Zielonka
191 Brzeczkowski Piotr 1988 M30
192 Więcławska Kasia 1978 K40 UL Running Team
193 Tyde Marek 1966 M50
194 Świć Bartek 1985 M30
195 Jaczyński Marcin 1979 M40 Inter Cars Running Team
196 Pękalski Marek 1977 M40 Die Antwoord
197 Majewski Michał 1987 M30 MBC Team
198 SKOWRON KRZYSZTOF 1973 M40
199 Borkowski Mariusz 1981 M40
200 Kashivskyy Oleh 1970 M50 Duklanowski Team
201 Tkacz Patryk 1992 M30 Rozbiegane Michałowice
202 Łabędzki Konrad 1986 M30 Duklanowski Team
203 Dąbrowska Marta 1987 K30
204 Kashivska Oksana 1969 K50
205 Snigir Ekaterina 1991 K30
206 Lewiński Andrzej 1984 M30
207 Pisarewicz Karol 1988 M30 Ministry of Silly Walks
208 Giefert Sylwia 1994 K20 Team Parszczyńskich
209 Kobiałka Konrad 1978 M40 KS Lemiesz Team Warszawa
210 Kierasińska Dorota 1978 K40 ZabieganeDni
211 Wojciechowski Ryszard 1968 M50 Kuźnia Triathlonu
212 Czerwoński Artur 1968 M50 Widłorogi/KS Lemiesz Team
213 MAREK Roman 1962 M60 Guns and Roses Run Team
214 Wygonowski Jacek 1972 M50
215 Rutkowski Janusz 1963 M50
216 Bujalski Konrad 1999 M20
217 Maciejewski Stanisław 1971 M50 WPRunning
218 Kuźniarski Paweł 1982 M40 T-Mobile Sport Team
219 Vasilev Veselin 1984 M30
220 Jankowska Wiola 1980 K40
221 Duda Dariusz 1977 M40
222 glasser marek 1949 M60
223 Pałysa Joanna 1978 K40 Tri NEGU
224 Jędryka Aleksandra 1981 K40
225 Fabisiak Patryk 1982 M40
226 Łowicki Łukasz 1986 M30
227 Piatka Tomasz 1984 M30 Adidas Runners Warsaw
228 Słomczyński Tomasz 1972 M50 New Balance Run Club
229 Podleśko Maciek 1974 M40
230 Sikora Paweł 1979 M40 Compensa Aktywni
231 Anders Damian 2006 M16 Kondycja Piaseczno
232 Lewandowski Michał 1991 M30 Izabelin na Start
233 Burak Olga 1984 K30
234 Sieciński Arkadiusz 1979 M40
235 Wojewódzka Dorota 1965 K50 WOJEWÓDZCY TEAM
236 Treter Magdalena 1984 K30
237 Lipiński Oskar 1987 M30
238 Majewska Edyta 1983 K30 WIDŁOROGI
239 Krezyman BEATA 1991 K30 #BEZWYMÓWEK
240 Dziekonski Jacek 1957 M60
241 Myjak Sylwia 1987 K30 Nationale-Nederlanden Running Team
242 Koszczuk Łukasz 1983 M30 Nationale Nederlanden Running Team
243 Więckowski Łukasz 1995 M20
244 Piotrowski Andrzej 1972 M50 Ortoreh team
245 Piotrowska Edyta 1977 K40 Bractwo Biegowe BGK
246 Jarochowski Władysław 1957 M60
247 Turek Michał 1981 M40 BezNapinki
248 Nowak Magdalena 1984 K30 Filip Running Team
249 Jędraszczyk Karolina 1983 K30 Nationale Nederlanden Running Team
250 Zaroda Grażyna 1972 K50
251 Zalewski Marcin 1982 M40 Inobe
252 Wojtyra Michał 1982 M40
253 Krawczyk Marta 1989 K30
254 Wcisło Marcin 1974 M40
255 Matuszewski Piotr 1980 M40 Nationale Nederlanden Running Team
256 Sięda Arkadiusz 1990 M30
257 Polak Lechosław 1963 M50 LechuBiega
258 Jakóbczak Magdalena 1997 K20 Nationale Nederlanden Running Team
259 Kopczyńska Dominika 1973 K40 Nationale Nederlanden Running Team
260 Baka Magdalena 1984 K30
261 Radomiński Tomasz 1974 M40 KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
262 Witkowski Paweł 1979 M40 Wieliszew Heron Team
263 Woźniak Przemysław 1984 M30 Wieliszew Heron Team
264 Odolczyk Jerzy 1961 M60
265 Odolczyk Joanna 1965 K50
266 Dzierżyński Łukasz 1984 M30 KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
267 Wierzbicki Łukasz 1980 M40 Kuźnia Triathlonu
268 Kościesza Emilia 1983 K30
269 Bednarz Cezary 1988 M30
270 BZOWSKI ANDRZEJ 1989 M30
271 Rutkowski Michał 1975 M40
272 Ochenkowska Monika 1982 K40
273 Sprawka Joanna 1991 K30 PCH_RUN
274 Niewiarowska Anna 1979 K40 OJ_DANA
275 Niewiarowski Adam 1979 M40 OJ_DANA
276 Bany Izabela 1994 K20
277 Kalukiewicz Amelia 1975 K40 MYKK
278 Stępniak Rafał 1980 M40 Markowi Biegacze
279 Dąbrowski Michał 1985 M30 Nationale Nederlanden Running Team
280 Cabaj Paweł 1975 M40 Nationale Nederlanden Running Team
281 Domagała Jarosław 1966 M50 Aktywna Warszawa
282 Nestorowicz Michał 1975 M40 Nationale-Nederlanden
283 Paulilicz Liza 1990 K30
284 Orzeł Michał 1981 M40 Banda Grudnia
285 Deresz Wiktor 1992 M30 adidas Runners Warsaw
286 Starzyńska Marta 1973 K40 Perfect Runner team
287 WIŚNIEWSKA EWELINA 1984 K30
288 Rosinski Krzysztof 1971 M50 Zaliniamety
289 Kwiatkowska Agnieszka 1987 K30 NaDystansie.pl
290 Bremer Agata 1980 K40
291 Josypenko Jędrzej 1986 M30 DREAM RUN
292 Figura Łukasz 1988 M30 Nationale Nederlanden
293 Kraciuk Jakub 1997 M20
294 Nowaczek Kalina 2006 K16
295 Kraciuk Przemysław 1988 M30
296 Świniarski Mariusz 1978 M40 Tri P.I.G.
297 Piechór Małgorzata 1990 K30 DD running team
298 Sycan Krzysztof 1972 M50 Biegam Na Tarchominie/Standard Chartered Bank
299 Gołkowski Zbigniew 1973 M40 eAzymut.pl
300 Starzyński Stefan 1968 M50 PERFECT RUNNER TEAM
301 Brodawka Olga 1988 K30 Szakaron Makaron
302 Pisarczyk Grzegorz 1980 M40 TRI Lynx
303 Litke Andżelika 1993 K20 eAzymut
304 Tomiczak Katarzyna 1975 K40
305 Wróblewska Joanna 1955 K60 Lasek Bielański Team
306 Zwardoń Ewa 1980 K40 BUXIDA TEAM / KS Staszewscy
307 Marczak Lukasz 1990 M30 eAzymut.pl
308 Kostecki Tomek 1986 M30 Hard Box
309 Kosińska-Waloch Agnieszka 1986 K30 Hard box
310 Kropiewnicki Jerzy 1980 M40
311 Abdallah Yousry 1948 M60
312 Bohdanowicz Zbigniew 1978 M40 Tri Lynx
313 Gontarczyk Rafał 1989 M30 TEAM NEVER GIVE UP
314 Mostowski Artur 1973 M40 Tri Lynx
315 KUROWSKI MACIEJ 1980 M40 Nationale-Nederlanden
316 Napłoszek Agata 1977 K40 Trenuj pod Lupą
317 Sienkiewicz Michał 1985 M30
318 Zawadzka Magdalena 1981 K40 KS STASZEWSCY/AKS Polonia Warszawa
319 Frąckiewicz Dariusz 1973 M40 Biegam na Tarchominie
320 Miatkowski Błażej 1970 M50
321 Dąbrowski Marcin 1986 M30
322 Raczyński Mikołaj 1992 M30 adidas Runners Warszawa / Passion First
323 Gorzejewski Bartosz 1984 M30
324 Wodejko Artur 1976 M40
325 Wiśniewska Iwona 1980 K40
326 Zawadzki Emil 1991 M30
327 Kubinski Artur 1976 M40 Tri Lynx
328 Szembor Marcin 1983 M30
329 Prusak-Gmur Małgorzata 1988 K30
330 Szymański Cezary 1994 M20 Adidas Runners Warsaw
331 Karolczuk Aleksandra 2004 K16 KP LO Rawa Mazowiecka
332 Olechno Aniela 1983 K30 Nationale Nederlanden Running Team
333 Gzula Beata 1973 K40 Team Parszczyńskich
334 Więckowski Jakub 1985 M30 Grupa OLX Team
335 Żyrek Piotr 1993 M20 OLX
336 Dudzik Jan 1988 M30 Mistrzowski Trening
337 Radkowska Małgorzata 1988 K30 Team Parszczyńskich/ Adidas Runners Warsaw
338 Mechelewski Bartłomiej 1973 M40 Nationale Nederlanden Running Team
339 Dzwonkowski Filip 1990 M30 Biegowy Wariat Running Team
340 Paździoch Kacper 2005 M16 KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
341 Magdziarz Krzysztof 1982 M40
342 Jastrzębski Kamil 1992 M30 Ducla Academy Warszawa
343 RZEMIENIEWSKA-JASTRZĘBSKA Marta 1994 K20 Ducla Academy
344 Wojciechowska Joanna 1987 K30 Nationale-Nederlanden
345 Ostaszewska Katarzyna 1974 K40
346 Brzuszkiewicz Michał 1988 M30 KMD Running Club/ DREAM RUN
347 Bujnowska Małgorzata 1985 K30
348 Kubak Marta 1976 K40 New Balance Run Club
349 Wnuk Tomasz 1981 M40 Naprzód Młociny
350 Luterek Michał 1980 M40
351 Górzyńska Patrycja 1978 K40 Biegowy Wariat Running Team
352 Wierbiłowicz Dariusz 1973 M40
353 OSTROWSKI MARCIN 1986 M30 PZU Sport Team
354 Larwiński Patryk 1982 M40 Pawko Runners x TriWawa
355 Maciąg Przemysław 1980 M40 Biegaj Z Ursusem / Pawko Runner Team
356 Adamczyk Marcin 1977 M40 Pawko Runner Team
357 Kobuszewski Artur 1980 M40 Sklep Biegacza Running Team
358 Mazek Emilia 1993 K20 Sklep Biegacza
359 Stępniak Michał 1969 M50 SKLEP BIEGACZA / Kotki Dorotki
360 Bielicki Adam 1955 M60 izabelinrunners.pl
361 Maler Władysław 1940 M60
362 MARKOWSKA OKTAWIA 1979 K40 Biegaj z Dymkiem
363 Ciok Przemysław 1980 M40 KS Staszewscy
364 Niewiadomska Katarzyna 1976 K40 Ducla Academy
365 Woźniak Marcin 1976 M40
366 reda alicja 1960 K60 Team Zabiegane Dni
367 Tatarata Paweł 1986 M30 Training Lab
368 Majewski Kacper 1985 M30
369 Weremczuk Stanisław 1969 M50
370 Święcicki Ignacy 1984 M30 obozybiegowe.pl
371 Kroszka Krzysztof 1971 M50 StepStone Running Team
372 Kowalewska Magdalena 1976 K40
373 Kobylec Artur 1979 M40
374 Wawrzyniak Damian 1993 M20 Accenture
375 Kowalska Katarzyna 1991 K30 Off-Road Runners Benefit Systems
376 Sowa Anna 1986 K30 Off-Road Runners Benefit Systems
1001 Ciszewska Anna 1980 K40
1002 Kucińska Magdalena 1984 K30
1003 Książkiewicz Piotr 1987 M30 CITY TRAIL Team
1004 Łuszczek Iwona 1995 K20
1005 Knapiński Tomasz 1976 M40 CTS
1007 Zawistowski-Lulek Marcin 1972 M50 KS Staszewscy
1008 Malanowska Julia 1992 K30
1010 Piotrowski Michał 1987 M30
1011 Dębowska Kinga 1994 K20 Pawko Runner Team
1012 Markowska Aleksandra 1999 K20
1013 Szmel Dariusz 1980 M40
1014 Klim Maciej 1988 M30
1015 Książek Wojciech 1992 M30
1016 Sobolewska Aleksandra 1996 K20
1017 Pastuszak Paweł 1979 M40
1018 Borzym Magda 1970 K50
1019 Pająk Paweł 1987 M30 Mokotów Reprezentant
1020 tyniec beata 1978 K40
1021 Kopeć Anna 1973 K40
1022 Golebiewski Lukasz 1976 M40
1023 Rybiński Andrzej 1976 M40 PĘDZĄCE LENIWCE
1024 Siennicka Ewelina 1990 K30
1025 Zielińska Sylwia 1974 K40
1028 Guszpit Agnieszka 1973 K40 Alior Running Club
1029 Augustyniak Grzegorz 1972 M50 PTT DELTA
1030 Rybińska Dagmara 1992 K30
1031 Kamiński Kamil 1989 M30 KS Lemiesz Team Warszawa
1032 Kisiel Mariusz 1977 M40
1033 Kopeć Oliwia 2006 K16
1034 Zawodzian Piotr 1988 M30
1035 Przyżycka Marzena 1973 K40
1037 Kozik Justyna 1995 K20
1038 Przyżycki Piotr 1967 M50
1039 Jankowska Aleksandra 1998 K20
1040 Przyżycki Jan 2000 M20
1041 Dymel Andrzej 1952 M60 Markowi Biegacze

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni