Szczecin

Listy startowe

Bieg 5

03.03.2024 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
1 Majdziński Konrad 1997 M23 AMBITNI Biegacze
2 Belgrau Szymon 1994 M23 AMBITNI Biegacze
3 KARCZ ARTUR 1979 M40 OSP Mrzeżyno Running Team
4 Andruszkiewicz Damian 2002 M16 AMBITNI Biegacze
5 Książkiewicz Piotr 1987 M35 CITY TRAIL Team
6 Sawicki Krzysztof 1989 M23
7 Woźniak Joanna 2001 K16 Ironman / Parkrun Szczecin
8 Waszczuk Tomasz 1980 M40 AMBITNI Biegacze
9 PIWOWARCZYK Wojciech 1994 M23 LMKS Żak Pyrzyce/Wojciech Piwowarczyk TEAM
10 Kępka Wojciech 1981 M40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
11 Grzegórzek Paulina 1987 K35 Ruchowa Akademia Zdrowia Szczecin
12 Grzywaczewska Justyna 1988 K35 CITY TRAIL Team / SopoTrail Team
13 Kowalik Ewelina 1991 K23 Fizjobiegacze Szczecin
14 Szabałowska Małgorzata 1998 K23 Szczecineccy Biegacze
16 Kabat Damian 1989 M23 AMBITNI BIEGACZE
17 Jackiewicz Monika 1992 K23 MKL Szczecin
18 Olejarz Artur 1988 M35 12 Batalion Dowodzenia Szczecin
20 Wołowicz Wojtek 1987 M35 Puszczyk Bukowy
21 kisiel anna 1981 K40 fizjobiegacze szczecin
22 Lewandowski Janusz 1959 M60 PARKRUN Szczecin
23 Sacharski Bartłomiej 1989 M23 Wieczorne bieganie w Szczecinie
24 Dobrowolski Mateusz 1994 M23 Fizjobiegacze Szczecin
25 Huszcza Piotr 1978 M45 Pyrzyce biegają
26 Narejko Paweł 1992 M23
27 Kozaczuk Grzegorz 1977 M45
28 Miller Paweł 1991 M23 BiegamBoLubię Lasy Bogdaniec
29 Wilklisz Wojciech 1970 M50
30 Paszko Daniel 1977 M45 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
31 Kubasik Waldemar 1955 M65 Bosman
32 Gajek Andrzej 1985 M35
33 Stachowski Andrzej 1968 M55 MONIA GYM
34 Milewska Edyta 1988 K35 Wy-Biegani Szczecin
35 Ścierko Dawid 1991 M23 WY-BIEGANI SZCZECIN
36 Paszkowski Karol 1988 M35
37 Fedyszyn Anna 1984 K35 Niepodamnazwy84
38 Suproń Piotr 1984 M35 Suproń Team
39 Puchalski Grzegorz 1988 M35 RunFourFun
40 Kos Piotr 1956 M65 Drużyna MOJACUKRZYCA.PL
41 STĘPNIAK LESŁAW 1978 M45 LS complex-bud
42 Dydek Edyta 1996 K23 SKB DZIK
43 Jóźwiak Bartosz 2002 M16
44 Jakubowska Joanna 1975 K45 Swim2Tri
45 Przeworski Marcin 1979 M40 best-coach.pl
46 Dąbrowski Rafał 1978 M45
47 Wieczorek-Dąbrowska Marta 1980 K40
48 Miszczak Damian 1986 M35
49 Jaśkiewicz Katarzyna Aleksandra 1976 K45 RAZ SZCZECIN
50 Karolak Karolina 1982 K40
51 Konarski Bartosz 1977 M45 RAZ Szczecin / Erakawy
52 Karolak Łukasz 1981 M40
53 Wondołowski Stanisław 1946 M65 Wieczorne bieganie
54 Zimny Tomasz 1956 M65 Farty Puszczy
55 GÓRSKI JACEK 1970 M50
56 Winnik Marek 1983 M40 Savages
57 WINNIK ALDONA 1990 K23
58 Dydek Dorota 1968 K55 SKB Dzik
59 Drzastwa Dominika 1996 K23
60 Brasch Dietrich 1950 M65 Drużyna MOJACUKRZYCA.PL
61 Dudek Marcin 1977 M45
62 Daniluk - Dupla Ewa 1979 K40 Wieczorne Bieganie w Szczcinie
63 Piersiński Michał 1981 M40 Ruchowa Akademia Zdrowia
64 Ulatowski Norbert 1998 M23
65 Kleban Grzegorz 1979 M40
66 Nawrocki Piotr 1968 M55 KB Pionier Szczecin
67 Nowak Kasia 1990 K23
68 Masłowska Barbara 1973 K50
69 Soroka-Mituła Grażyna 1973 K50 Słoneczne Babeczki/MONIA GYM
70 Dziuba Monika 1982 K40
71 Serdyński Adam 1969 M50
72 hołyński leszek 1987 M35 PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA
73 Chaszczowska Anna 1994 K23
74 Biniaś Tomasz 1984 M35
75 Kolska Lena 1989 K23 Ruchowa Akademia Zdrowia
76 Wojtowicz Krzysztof 1978 M45 Deloitte Adventure Team
77 Braun Grzegorz 1994 M23 Draczyński Running Team
78 Mielnik Wojtek 1981 M40 TTSzczecin
79 Cieśla Paweł 1987 M35
80 Manduk-Czyżyk Nina 1981 K40 MediConsult
81 Cieśla Agnieszka 1987 K35
82 Olejniczak Konrad 1975 M45 Fizjobiegacze Szczecin
83 Brożyna Miłosz 1993 M23 On Running Poland
84 Szubartowski Grzegorz 1982 M40 #FIEGEBIEGA
85 Moryson Mariusz 1987 M35
86 Maik Robert 1990 M23
87 Bobrowski Mirosław 1958 M65
88 Probola Monika 1975 K45
89 Niekorek Sebastian 1977 M45 Pyrzyce biegają
90 Włodarz Marcin 1979 M40
91 Hajdukiewicz Jaroslaw 1969 M50 Semper Fi
92 Sieradzan Kamil 1995 M23 Wy-Biegani Szczecin
93 Kalinowski Łukasz 1984 M35 Wieczorne bieganie w Szczecinie
94 Grzywa Adam 1976 M45 Fizjobiegacze
95 Wasilewski Andrzej 1978 M45 Wilki z Ciechocinka
96 Guzanek Łukasz 1986 M35 Mam Ci mówić?
97 Guzanek Karolina 1986 K35 Mam Ci mówić?
98 Szulc Maciej 1974 M45
99 Szulc Agnieszka 1973 K50
100 Remiśko Tomasz 1973 M50
101 Probola Grzegorz 1974 M45 Gryfus Szczecin
102 Zalas Adam 1979 M40
103 Pentela Mariusz 1973 M50 MORE
104 Patora Piotr 1987 M35 Wieczorne bieganie w Szczecinie
105 Witkowski Marek 1962 M60
106 Szymczak Robert 1975 M45 Wy-biegani
107 Adamowicz Adam 1971 M50 HornetSzczecin.pl
108 Sass Dariusz 1973 M50
109 Trojga Karolina 1983 K40 RunFourFun
110 Kwieciński Norbert 1976 M45
111 Schmidt Agnieszka 1972 K50
112 Golański Stanisław 2003 M16 AMBITNI Biegacze
113 Władkowska Agnieszka 1978 K45
114 Kruszona Tomasz 1993 M23
115 Brzozowski Wojciech 1985 M35 Ruchowa Akademia Zdrowia
116 Bujacz Angelika 1970 K50 Ampio Team
117 Janowicz Mateusz 1986 M35
118 Loryś Wojciech 1981 M40
119 Harhaj Piotr 1984 M35
120 Buczyński Witold 1980 M40
121 Domaradzki Marek 1989 M23
122 Staniszczak Łukasz 1993 M23
123 Maciejewicz Robert 1973 M50 Fizjobiegacze
124 Araszkiewicz Tomasz 1989 M23 Vulcan Racing Team
125 ZIENDA Magdalena 1976 K45 Wieczorne bieganie
126 hałas renata 1969 K50 Wy-biegani Szczecin
127 Łagodzińska Agata 1981 K40
128 Ledochowicz Ania 1998 K23 Vulcan Racing Team
129 Dudenko JERZY 1978 M45 DUDKI TEAM
130 Marks Katarzyna 1975 K45 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
131 Krześniowski Marcin 1978 M45 FIZJOBIEGACZE SZCZECIN
132 Borus Agnieszka 1974 K45 Wieczorne bieganie
133 PLESNER Krzysztof 1979 M40 VO2max Racing Team
134 Pasikowski Kamil 1997 M23 SKB Dzik
135 Adamczuk Feliks 1971 M50 Szczecin
136 Duma Małgorzata 1972 K50 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
137 ZACZKO JACEK 1978 M45 Parkrun Szczecin
138 Borecki Wojciech 1984 M35 OPP
139 Nowak Marta 1985 K35
140 Stefaniak Michał 1986 M35 Puszczyk Bukowy
141 Błażejewska Anna 1978 K45
142 Terlecki Łukasz 1986 M35
143 Rejer Robert 1975 M45
144 Dąbska Karolina 1986 K35 Biegam bo oddycham!
145 Pawelczak Cezary 1969 M50
146 Daszkiewicz Katarzyna 1989 K23 SAINT-GOBAIN SQUAD
147 Kral Ryszard 1988 M35 Dziaba Team Szczecin
148 Surowiak Wojciech 1975 M45 FC Wściekłe siekiery
149 Markowski Tomasz 1984 M35
150 Kosecka Joanna 1991 K23 Saint-Gobain SQUAD
151 Grachev-Kral VICTORIA 1984 K35 Dziaba Team Szczecin
152 Lubasiński TOMASZ 1977 M45
153 PIELECHOWSKI PIOTR 1992 M23 INCOM POLSKA
154 KASPEROWICZ DARIUSZ 1975 M45 INCOM.POLSKA
155 Łętowski Marcin 1994 M23
156 Skoczylas Patryk 1992 M23
157 Kliszczyk Bartosz 1982 M40 AiB
158 Borsukiewicz Aleksandra 1974 K45 AiB
159 Lubasińska Agnieszka 1982 K40
160 Przytarski Łukasz 1979 M40 Leszczyńskiego Team
161 MISZCZAK PATRYCJA 1992 K23
162 Markowska Agata 1997 K23
163 Staszewski Kamil 1995 M23
164 Piątkowski Mariusz 1979 M40 GRYFUS SZCZECIN
165 Kaczmarek Natalia 1992 K23 Fizjobiegacze Szczecin
166 Szkołuda Miłosz 1994 M23 Biegolas Koszalin
167 Krzemiński Paweł 1992 M23 Extreme Wolf
168 Mytych Ilona 1991 K23 Extreme Wolf
169 Grewling Anna 1981 K40 Gryffindor biega / Vege runners
170 Sołtys Krzysztof 1998 M23
171 Kolenda Krzysztof 1977 M45 Fizjobiegacze Szczecin / Kalmar Runners
172 Wójcik Katarzyna 1982 K40 Fizjobiegacze Szczecin
173 Kowal Tomasz 1975 M45 Fizjobiegacze Szczecin
174 Kaczmarek Łukasz 1986 M35 fizjobiegacze
175 Cieszyński Wojciech 1978 M45 TriGym Szczecin
176 Rymer Wojciech 1972 M50 własny jednoosobowy
177 Łebkowski Karol 1980 M40 Wilki z Ciechocinka
178 Fałat Katarzyna 1992 K23
179 Lewandowski Daniel 1990 M23 Wy-Biegani Szczecin
180 Gembicka Małgorzata 1981 K40 Wilki z Ciechocinka
181 Skierczyński Zbigniew 1960 M60
182 Shcherbak Olek 2005 M16
183 Kuca Łukasz 1984 M35
184 Kuca Anita 1989 K23
185 Przybył Szymon 1973 M50
186 Kaczmarek Kamil 1985 M35 Marchewki
187 Onyśko Magda 1992 K23 Liongym
188 Zając Paweł 1996 M23
189 Pechorina Anastasiia 2000 K23
190 Czyżewski Tomasz 1978 M45 TeNet Runners Team Szczecin
191 Bączyk Adam 1977 M45 Monia Gym
192 Królewicz Krzysztof 1978 M45
193 Stawicki Tomasz 1975 M45
194 Romuk Sylwester 1986 M35
195 warchałowski arkadiusz 1976 M45
196 Świercz Ewa 1976 K45
197 Krasówka Arkadiusz 1984 M35 TeNet Runners Team
198 Jakubiak Anna 1969 K50 TeNet Runners Team
199 Frolov Artur 1987 M35 TeNet Runners Team
200 Durkiewicz Radosław 1985 M35
201 Poszumska Gabrysia 1993 K23
202 Bońdos Andrzej 1983 M40
203 Twarogal Kamil 1990 M23 Wieczorne bieganie w Szczecinie
204 Modzelewska Zuza 1991 K23 Fizjobiegacze / Trigym Szczecin
205 Michałowska Monika 1977 K45
206 Brasel Marcin 1971 M50 Fizjobiegacze-Trigym
207 Kopański Damian 1990 M23
208 Samsel Agnieszka 1992 K23
209 Maliszewski Piotr 1981 M40 Mali Team Szczecin
210 Banaszczyk Adrian 1985 M35 DEMBOWE- NIEDŹWIEDZIE
211 Staszak Jacek 1962 M60 Rozbiegany Goleniów
212 Litra Mateusz 1991 M23 Monia Gym
213 Bakiewicz Przemysław 1981 M40 Bral
214 Kruk Wojciech 1982 M40 Pyza Czepino
215 Bączyk Monika 1978 K45 Monia Gym
216 Woliński Dariusz 1984 M35 NATIONALE NEDERLANDEN
217 Kujawska Magdalena 1976 K45 Monia Gym
218 Gulbinowicz Antoni 2007 M16 UKS Barnim Goleniów
219 MAJ EWA 1981 K40 Monia Gym, jakotakibiega
220 Giermakowski Błażej 1994 M23
221 Gątarek Marcin 1979 M40 KS DIAGO GADNO
222 Tomaszewski Kamil 1986 M35
223 Damięcki Arkadiusz 1981 M40
224 Miner Artur 1979 M40 Szczecin
225 Kubiak Michał 1982 M40
226 Kwaśniewska Patrycja 1981 K40
227 Jaksina Anna 1977 K45 Wieczorne BIEGANIE W SZCZECINIE
228 Jadrych Zbigniew 1980 M40 No Names
229 Chrobocińska Elżbieta 1966 K55
230 Kociuba Przemysław 1989 M23 TT Szczecin
231 Manowiecka Aleksandra 1978 K45 Monia Gym
232 BĘDKOWSKI Piotr 1990 M23 Swim2tri
233 Rosiak Marcin 1987 M35 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
234 MAKSIMIEC KATARZYNA 1980 K40
235 Zawadzki Andrzej 1994 M23 TeNet Runners Team
236 Traczyk Tomasz 1979 M40
237 Kozłowski Adam 1972 M50 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
238 Fabisiak Małgorzata 1979 K40 Monia Gym
239 Scherfenberg Katarzyna 1987 K35
240 Boiko Valerii 1995 M23
241 Wilkowski Tomasz 1987 M35 Pyrzyce Biegają
242 borowczyk-machola kataryna 1978 K45 Monia Gym
243 Pyrek Rafał 1976 M45 Run for Fun Bezrzecze
244 Chrobociński Daniel 1993 M23 żółwie w galopie
245 Pasternak Emil 1984 M35 Liongym
246 Pasternak Ola 1982 K40 Liongym
247 Murawska Wioletta 1969 K50 Parkrun Szczecin
248 Machola Bartek 1981 M40 Monia Gym
249 Futkowski Marcin 1979 M40 Liongym
250 Prusinowski Marcin 1972 M50
251 Prusinowska Aleksandra 2006 K16
252 Wiśniewski Bartłomiej 1986 M35 RunFourFun
253 Urzędowski Piotr 1988 M35 Pyrzyce biegają
254 Grzegórzek Piotr 1987 M35 Labosport Team
255 Trojnacki Rafał 1986 M35
256 Bejster Przemysław 1958 M65 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
257 Wołoszyn Konrad 1976 M45 Braciaktrans
258 PLUTA GRZEGORZ 1963 M60 KB HERMES GRYFINO
259 Daleszyński Jacek 1977 M45 Pogodno
260 CHARĘZA Marcin 1980 M40 Zawadzkiego Szczecin
261 Domański Tomasz 1997 M23 Fizjoterapia mgr Tomasz Domański
262 Adadynski Rafal 1980 M40
263 Kleinowski Krzysztof 1966 M55 Bonus II
264 Król Magdalena 1986 K35 Siostry Sąsiadki
265 Wołoszyn Ola 1985 K35
266 Smidt Tom 1976 M45
267 Szybalski Tomasz 1983 M40
268 Lewszyk Anna 1967 K55
269 Rakoca Monika 1980 K40
270 Rakoca Piotr 1980 M40
271 Pawłowska-Zalejska Justyna 1984 K35 Monia Gym
272 Pawelec Marek 1972 M50
273 Czyczyn Angelika 1984 K35
274 Gierasimowicz Szymon 1979 M40 Fizjobiegacze Szczecin
275 Pogorzelski Daniel 1979 M40 #FIEGEbiega
276 Twardowska Karolina 1986 K35 SDO LEGAL
277 Szustak Robert 1971 M50 Jaeger Polska
278 Dykowski Karol 1987 M35
279 Miecznikowski Patryk 1994 M23 #FIEGEbiega
280 PACYNA Renata 1973 K50 #FIEGEbiega
281 Kovalov Bohdan 1995 M23 #FIEGEBIGE
282 Ludwiniak Aleksander 1987 M35
283 Kozanecka Iwona 1959 K60
284 Łogin Marta 1988 K35
285 Wardęga Monika 1991 K23 #FIEGEbiega
286 Ziarnek Krzysztof 1971 M50
287 Andreatto Jacek 1981 M40 #FIEGEbiega
288 Naze Anna 1991 K23 Fizjobiegacze Szczecin
289 Dziel Dagmara 1995 K23 #FIEGEbiega
290 Bohatyrewicz Patryk 1991 M23
291 KLUSEK GRZEGORZ 1970 M50 WIECZORNE BIEGANIE SZCZECIN
292 Woźniak Gaba 1976 K45 uprane.pl
293 Olejnik Wojciech 1996 M23 Fizjobiegacze Szczecin
294 Kuźniar Mariola 1984 K35 Monia Gym
295 Stachecki Adrian 1989 M23
296 Budna Anna 1979 K40
297 Kuźniar Jakub 2007 M16 Monia Gym
298 ŁESYK PAWEŁ 1979 M40 Go2Tri
299 Litwic Maciej 1985 M35 Liongym
300 Kędzierska Karolina 1981 K40 AMBITNI Biegacze
301 Zalejski Tomasz 1977 M45 Monia Gym
302 Niedźwiecki Robert 1971 M50
303 Piątek Krystian 1981 M40 Gryfino
304 Ślusarczyk Piotr 1982 M40 Łutututu
305 Zalewski Sylwester 1980 M40 Vo2Max Racing Team
306 Karolak Kamila 1978 K45
307 Filipek Jacek 1979 M40 Biegohollica
308 Jazukiewicz Robert 1976 M45 DRIVERS TEAM SZCZECIN
309 Chelstowski Dominik 1986 M35
310 Ławkiel Ryszard 1990 M23
311 Michałowski Kacper 2006 M16 MOVE Trzebież
312 Karczmarczyk-Gawęcka Nadzieja 1977 K45 KS Staszewscy
313 Jaroszewicz Grzegorz 1973 M50 DRIVERS TEAM SZCZECIN
314 Dudka Robert 1989 M23
315 Stachowicz-Maciołek Kamila 1981 K40
316 Krywan Tomasz 1979 M40
317 Różański Marcin 1985 M35 Move Trzebież
318 Sikora Krzysztof 1955 M65 Pyrzyce Biegają
319 Surma Grzegorz 1983 M40 Harpagan
320 Bosek Oskar 2006 M16 Move Trzebież
321 Królik Jakub 2007 M16 MOVE Trzebież
322 Wojnach Paweł 1979 M40 Biegohollica
323 Wójcik Jacek 1979 M40
324 Czech-Wojnach Kasia 1979 K40 FIZJOBIEGACZE
325 Paszkiewicz Grzegorz 1974 M45
326 ANTOŃCZAK ŁUKASZ 1981 M40 BORSUKI
327 Nasiłowski Marcin 1979 M40 xxxxx KLUB COBEERA xxxxxx
328 Rybicki Janusz 1950 M65
329 Kachniarz Karol 1985 M35 FCI
330 Woźniak Małgorzata 1990 K23
331 Klimek Krzysztof 1979 M40
332 Sakowska-Carło Magda 1982 K40 Wieczorne bieganie w Szczecinie
333 Carło Marcin 1977 M45 Wieczorne bieganie w Szczecinie
334 Bącik Aneta 1977 K45
335 Dziel Elżbieta 1970 K50
336 Andruszkiewicz Adrian 2002 M16 AMBITNI Biegacze
337 Wolano Marcin 1986 M35 Puszczyk Bukowy
338 Wypych Maciej 1981 M40 K-Runners / Przebiegłe Jenoty
339 Grochowicz Przemysław 1979 M40 Szczecińska Energetyka Cieplna
340 Balcer Jacek 1977 M45 SZCZECIŃSKA ENERGETYKA CIEPLNA
341 Kłodawski Tomasz 1981 M40 Szczecińska Energetyka Cieplna
342 Płuciennik Piotr 1975 M45 Szczecińska Energetyka Cieplna
343 Sołtys Paweł 1970 M50 Szczecińska Energetyka Cieplna
344 Jurek Witold 1959 M60 DRIVERS TEAM SZCZECIN
345 Wichrowski Grzegorz 1981 M40 Fizjobiegacze Szczecin
346 Prokop Agata 1989 K23 RunFourFun/ TriGym Szczecin
347 Najkowski Jerzy 1958 M65 Szczecińska Energetyka Cieplna
348 Kołat Jarosław 1975 M45
349 Kieszkowski Adam 1985 M35 Parkrun Szczecin
350 Zbroja Dawid 1980 M40 Dobry Team ECOPOL
351 Kocoń Maciej 1998 M23
352 ŻYWICKI Janusz 1968 M55 KB Pionier Szczecin
353 Pergoł Katarzyna 1988 K35 Szczecińska Energetyka Cieplna
354 Mirota Krzysztof 1981 M40 Szczecińska Energetyka Cieplna
355 Zawistowska Paulina 1987 K35 Szczecińska Energetyka Cieplna
356 Morawiak Ania 1981 K40 LionGym
357 Morawiak Krzysztof 1981 M40 LionGym
358 Osojca Mateusz 1988 M35 Puszczyk Bukowy
359 Ślaź Paulina 1994 K23 Szczecińska Energetyka Cieplna
360 Dudzińska Maja 1975 K45
361 Wilczopolski Kamil 1990 M23
362 Kępiński Józef 1983 M40 Watacha CC
363 Pomorska Oliwia 1996 K23
364 Hrynkiewicz-Pawłaszek Anna 1981 K40 Swim2Tri
365 Derleta Iwona 1964 K55 parkrun Szczecin
366 Pawłaszek Lech 1981 M40 Swim2Tri
367 Podwyszyński Sylwester 1973 M50 KW PSP Szczecin
368 Flajszerowicz Marcin 1980 M40
369 Piecyk Katarzyna 1985 K35 Trigym
370 Rucki Arkadiusz 1975 M45
371 Borkowska Zielke Magda 1984 K35 Brak
372 Gajda Tomasz 2005 M16 OSP LUBCZYNA
373 Śwątkowski Michał 2007 M16 MOVE Trzebież
374 Szczepaniak Iwona 1984 K35
375 Paszkiewicz Patrycja 1993 K23 Runfourfun
376 Burski Bartosz 1995 M23
377 Dyczko Olga 1994 K23 Pączek 2075
378 Kozubowska Agnieszka 1984 K35 Griffin Aero Marine
379 Skóra Robert 1966 M55
380 Gapinska Aneta 1980 K40
381 Gonerko Joanna 1979 K40 Liongym
382 Jasiński Krystian 1983 M40
383 Odrowski Piotr 1972 M50 Dobra,zmiana.
384 MĄDRAWSKI Tomasz 1974 M45
385 Zemankiewicz Łukasz 1981 M40 Drużyna Korczaka
386 Kuć Dariusz 1963 M60
387 Gonerko Maciej 1979 M40 Lion Gym
388 Werbowicz Piotr 1979 M40
389 Rynkiewicz Katarzyna 1995 K23
390 Jerzyk Bogusława 1969 K50 Monia Gym
391 Dobersztyn Franciszek 2004 M16 Fizjobiegacze Szczecin
392 Kolasa Konrad 1977 M45 Uprane.pl
393 Mitura Jacek 1979 M40
394 Błażewicz Marcin 1985 M35
395 Seta Krysia 1986 K35 Monia Gym
396 Płuciński Tomasz 1981 M40 Wieczorne bieganie w Szczecinie
397 Bindas Mateusz 1998 M23 Wy-Biegani SZCZECIN
398 Płosa Monika 1981 K40
399 Stelmach Mariusz 1986 M35 Pogromca Marcinów i Konrada
400 Szadokierska Anna 1983 K40 Anawa Tour
401 Matulka Łukasz 1979 M40 #FIEGEbiega
402 Skiba Mariusz 1979 M40
403 Mróz Aleksandra 1979 K40 Wieczorne Bieganie
404 Jarmoliński Piotr 1976 M45 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
405 Maślanka Zuzanna 1997 K23
406 Szymańska Anna 1958 K65 Rozbiegany Goleniów
407 Moszyński Maciej 1987 M35 Ekoprojekt Run Team
408 Goldbach Jakob 1979 M40
409 Goldbach Sophie 2007 K16
410 Kubiaczyk Ireneusz 1977 M45 OSP MOSTY
411 Raszewski Sebastian 1993 M23
412 Kwit jan 1960 M60 Szmaragd -Słoneczne
413 Tworek Witold 1984 M35
414 Ziółkowski Mariusz 1972 M50
415 Byczkowski Jan 1975 M45 DUDKI TEAM
416 Żabicki Jarosław 1984 M35 KB hermes
417 Oleszkiewicz Beata 1980 K40
418 RUDZIŃSKI Jacek 1969 M50 KB HERMES GRYFINO
1002 Orszulska Magdalena 1978 K45 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1012 Więzowska Natalia 1995 K23
1069 Ratajczak Artur 1966 M55 Drivers Team Szczecin
1092 Zygoń Artur 1987 M35
1098 Łuszczewski Sebastian 1978 M45
1105 Szufranowicz Mirosław 1978 M45 Monia Gym
1111 Majzel Tomasz 1965 M55 szczecin
1119 Stankiewicz Katarzyna 1985 K35
1120 Kacperski Tomasz 1993 M23
1130 Klimek Krzysztof 1970 M50
1132 Jurys Krzysztof 1970 M50
1134 Seńko Daria 1999 K23
1137 Sobańska Anna 1989 K23 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1139 Jurijków Grzegorz 1977 M45
1148 CHENON Guillaume 1981 M40 Wieczorne bieganie w Szczecinie
1177 Heciak Karolina 2000 K23
1179 Kałużny Ryszard 1955 M65 Triathlon Lipiany
1180 Kurzawa Sara 1996 K23
1187 Biernacki Andrzej 1976 M45 SWIM2TRI
1190 Hruszowiec Paweł 1991 M23
1193 Ostrowski Piotr 1995 M23
1198 Wasielewski Kamil 1985 M35 HQ MNC NE
1199 Brzeziński Krystian 1993 M23
1217 Wójtowicz Jerzy 1973 M50
1228 Krynicka Elżbieta 1974 K45 Pyrzyce Biegają
1229 Michalik Maciej 1971 M50 Pyrzyce biegają
1232 Radziwoń Łukasz 1986 M35
1238 Skorupa Grzegorz 1987 M35
1240 Schulz Magdalena 1997 K23
1241 Głąbińska Dobrochna 1992 K23 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1242 Spychała Paweł 1981 M40
1243 Borodyn Andrzej 1976 M45 Farty Puszczy
1244 Piwko Michał 1996 M23
1245 Bagińska Laura 1991 K23 Gryfus Szczecin
1246 Brykczyński Filip 2004 M16 RAZ Szczecin
1247 Bielecka Monika 1978 K45 TupTup Team
1248 Kowalewski Przemysław 1988 M35 12 Batalion Dowodzenia
1249 Pazio Aleksandra 1999 K23 run-log.com
1250 Sobański Paweł 1988 M35
1251 Kłaczkiewicz Alicja 1985 K35 Wy-Biegani Szczecin
1252 Bankivska Marianna 1997 K23 run-log.com
1253 Szymański Sławomir 1981 M40
1254 Sawenko Władysław 1980 M40
1271 Sznabowicz Magda 1981 K40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1284 Skoczylas Natalia 1993 K23
1285 Siedlecki Marcin 1976 M45 Centrum Medyczne EuroMedis
1286 Rogalski Marcin 1965 M55 VOCALIS Szczecin
1287 Frydrych Michał 1989 M23 VIP Nieruchomości
1288 Paszko Jakub 1994 M23
1289 Długokęcki Mateusz 1981 M40 Elitarny Klub Biegacza - Powolni z Nadwagą
1290 Góra Gracjan 1987 M35
1291 LASEK Bartosz 1977 M45 RAZ Szczecin
1292 Kraskowski Piotr 1980 M40 GREENSY HEROES
1293 Kowalczyk Paweł 1983 M40 Elitarny Klub Biegacza Powolni z Nadwagą
1294 Lendzionowski Artur 1976 M45 Greensy Heroes
1295 Drożdżewska Paulina 2003 K16
1296 Kowalkowska Beata 1983 K40 ELITARNY KLUB BIEGACZA POWOLNI Z NADWAGĄ
1297 Majewski Piotr 1980 M40 Fizjobiegacze Szczecin

Sponsor tytularny