z

Szczecin

Listy startowe

Bieg 1

24.10.2021 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
8 Waszczuk Tomasz 1980 M40 Waszczuk Team
9 Grzywaczewska Justyna 1988 K30 CITY TRAIL Team
10 Książkiewicz Piotr 1987 M30 CITY TRAIL Team
11 Woźniak Joanna 2001 K20 KIA Polmotor Running Team
16 Hawrylak Marcin 1969 M50 Bieg Korczaka
17 Poszumska Gabrysia 1993 K20
18 Łebkowski Karol 1980 M40 Wilki z Ciechocinka
19 Rynkowska Anna 1980 K40
20 Grewling Anna 1981 K40 Gryffindor biega / Vege runners
21 Dudenko JERZY 1978 M40 DUDKI TEAM
22 Zamaria Jerzy 1958 M60
23 Kos Piotr 1956 M60 Drużyna MOJACUKRZYCA.PL
24 Misarko Maciej 2004 M16
25 Sacharski Bartłomiej 1989 M30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
26 Płosa Monika 1981 K40
27 Lipski Łukasz 1985 M30 Biegohollica
28 Brożyna Miłosz 1993 M20 On Running Poland
29 Dudenko Monika 1980 K40 DUDKI TEAM
30 Budna Anna 1979 K40
31 Pupek Małgorzata 1981 K40 Wilki z Ciechocinka
32 Wasielewski Kamil 1985 M30 HQ MNC NE
33 Bartoszewski Paweł 1980 M40 L-bug RUN
34 Kamola Maciej 1986 M30 WYBIEGAĆ MARZENIA TEAM
35 Dudenko Natalia 2003 K16 DUDKI TEAM
36 Spychała Paweł 1981 M40
37 Konarski Bartosz 1977 M40 RAZ Szczecin / Erakawy
38 JURKOWSKI TOMASZ 1979 M40
39 Narejko Paweł 1992 M20
40 Litwiniak Izabela 1974 K40
41 Wilklisz Wojciech 1970 M50
42 warchałowski arkadiusz 1976 M40
43 Bondarczuk Michalina 1985 K30
44 Prokop Agata 1989 K30
45 Nawrocki Konrad 1984 M30 MALI Team Szczecin
46 Przeworski Marcin 1979 M40 best-coach.pl
47 Ścierko Dawid 1991 M30 DPT RUN TEAM
48 Puchalski Grzegorz 1988 M30 DPT RUN TEAM
49 Nurek Łukasz 1981 M40 Piwne Brzuszki Race Team
50 Żemojdzin Marcin 1982 M30 Piwne Brzuszki Race Team
51 Majcher Radek 1977 M40 Puszcza Team
52 Jacukowicz Monika 1982 K30 Fizjobiegacze Szczecin
53 Dymowski Paweł 1984 M30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
54 Wypych Maciej 1981 M40 K-Runners / Przebiegłe Jenoty
55 Alabrudzińska Agnieszka 1985 K30
56 Chrobocińska Elżbieta 1966 K50
57 Siwak Łukasz 1989 M30 DPT RUN TEAM
58 Filipowski Dariusz 1972 M40 Fehlau Run Team and Friends / Fehlau Run Team
59 Aleksiewicz Adrian 1975 M40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
60 Huszcza Piotr 1978 M40 Pyrzyce biegają
61 Stachowski Andrzej 1968 M50 Monia Gym
62 Szczepaniak Iwona 1984 K30
63 Kirilow Piotr 1980 M40
64 Ślosarska-Łazarska Kinga 1977 K40 SKS Husaria
65 Bondarczuk Kamil 1980 M40
66 Brasch Dietrich 1950 M60 Wald- & Wiesenläufer (Biegacze po lesie i łące )
67 Biernacik Michal 1985 M30
68 Pawluś Tomasz 1980 M40 Bieg Korczaka
69 Masłowska Barbara 1973 K40
70 Kufel Krzysztof 1981 M40 Patobieganie
71 Włodarz Marcin 1979 M40
72 Janowicz Mateusz 1986 M30
73 STĘPNIAK LESŁAW 1978 M40 LS complex-bud
74 Borodyn Andrzej 1976 M40 Farty Puszczy
75 Szymczak Łukasz 1981 M40 Farty Puszczy
76 Byczkowski Jan 1975 M40 DUDKI TEAM
77 Dykowski Karol 1987 M30
78 Serwin Krzysztof 1980 M40 Wieczorne bieganie w Szczecinie
79 Chrobociński Daniel 1993 M20 żółwie w galopie
80 Mijal Przemysław 1977 M40 Zmęczeni na Starcie
81 Rudnik-Mijal Małgorzata 1975 K40 Zmęczeni na Starcie
82 Dzioba Michu 1980 M40 Hoża Team
83 Dziemecki Grzegorz 1977 M40 SKS HUSARIA
84 Kowalczyk Paweł 1983 M30 Elitarny Klub Biegacza Powolni z Nadwagą
85 Jastrzębski Jarosław 1983 M30
86 Kowalkowska Beata 1983 K30 ELITARNY KLUB BIEGACZA POWOLNI Z NADWAGĄ
87 Zielińska Grażyna 1980 K40 SKS HUSARIA
88 Płusa Robert 1984 M30 Savages
89 Szymańska Anna 1958 K60 Rozbiegany Goleniów
90 Szwarc Rafał 1976 M40
91 Długokęcki Mateusz 1981 M40 Elitarny Klub Biegacza - Powolni z Nadwagą
92 Szufranowicz Mirosław 1978 M40 Elitarny Klub biegacza POWOLNI Z NADWAGĄ
93 Cieśla Paweł 1987 M30 SH 549
94 Winnik Marek 1983 M30 Ślimaki Winniczki
95 Judek Krzysztof 1953 M60
96 Piątkowski Mariusz 1979 M40 GRYFUS SZCZECIN
97 Orszulska Magdalena 1978 K40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
98 Dworakowski Oskar 1988 M30
99 hołyński leszek 1987 M30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
100 Dziwiszek Radosław 1983 M30
101 RUDZIŃSKI Jacek 1969 M50 KB HERMES GRYFINO
102 Weber-Nowakowska Katarzyna 1986 K30
103 Kubiaczyk Ireneusz 1977 M40 OSP MOSTY
104 Natalczyk Ewelina 1985 K30 Korczaka
105 Rusek Kamil 1983 M30 Fehlau Run Team and Friends
106 Szymański Sławomir 1981 M40
107 Wichrowski Grzegorz 1981 M40
108 Pyza Sławomir 1984 M30 Savages
109 Wasilewski Andrzej 1978 M40 Wilki z Ciechocinka
110 PLESNER Krzysztof 1979 M40 CITY TRAIL TEAM
111 Kozłowski Adam 1972 M40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
112 Pałamar Krzysztof 1967 M50
113 Legęć Jerzy 1961 M60 RAZ SZCZECIN
114 Rymer Wojciech 1972 M40 własny jednoosobowy
115 Ostrowska Agnieszka 1976 K40 Deloitte Adventure Team
116 Wrębiak Dariusz 1974 M40 RAZ Szczecin
117 Nowakowska Adriana 1976 K40
118 Komorowska Adrianna 1978 K40
119 Chutkowska Katarzyna 1984 K30
120 Doleżek Agnieszka 1982 K30 Fehlau Run Team and Friends
121 Banasiewicz Zbyszek 1983 M30
122 Dziuba Monika 1982 K30
123 Golański Stanisław 2003 M16 UKS Barnim Goleniów
124 Seta Krysia 1986 K30 Monia Gym
125 Żarnicki Kacper 1998 M20 Clurgo/.NET Running Team
126 Małecka Anna 1978 K40
127 Przybysz Adrian 1997 M20 Ampio Team / UKL Ósemka Police
128 Władkowska Agnieszka 1978 K40
129 Różański Marcin 1985 M30 Move Trzebież
130 Kraus Anna 1975 K40
131 Trojga Karolina 1983 K30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
132 Komorowski Tomasz 1978 M40
133 Maliszewski Piotr 1981 M40 Mali Team Szczecin
134 Sarbiewski Przemysław 1980 M40
135 Wójcik Jacek 1979 M40
136 Chabros Jacek 1967 M50 ExtremEWolf
137 Kardaś Anna 1984 K30
138 Pawelec Marek 1972 M40
139 Wiklak Natalia 1992 K20
140 Wilkowski Tomasz 1987 M30 Pyrzyce Biegają
141 Skóra Robert 1966 M50
142 Simiński Hubert 1991 M30
143 Bogdanowicz-Czaplicka Dominika 1978 K40
144 Jachnik Robert 1967 M50 SCT
145 Jachnik Dawid 1996 M20
146 JACHNIK Sabina 1972 K40 SKS HUSARIA
147 Michalczuk Karolina 1988 K30
148 BOMBA PRZEMYSLAW 1979 M40
149 Żywicka Barbara 1972 K40 Van Graaf biega
150 Knapek Sebastian 1982 M30
151 Rucki Arkadiusz 1975 M40
152 Sarbiewska Gabriela 1980 K40
153 Rybicki Łukasz 1984 M30 PILKINGTON SZCZECIN TEAM
154 Nastarowicz Tomasz 1978 M40
155 ZACZKO JACEK 1978 M40 Nie mam siły
156 Sass Dariusz 1973 M40
157 Pilarczyk Jakub 1982 M30 Family Pilastic
158 Kleinowski Krzysztof 1966 M50 Bonus II
159 Manduk-Czyżyk Nina 1981 K40 MediConsult
160 Milczanowska Magdalena 1980 K40
161 Tomczak Tomasz 1975 M40
162 Iznerowicz Monika 1984 K30
163 Kaczmarek Jakub 1997 M20 Stargard. Ja się nie ścigam
164 MIZIELINSKA DARIA 1984 K30 WIECZORNE BIEGANIE Szczecin
165 Adamowicz Adam 1971 M50 HornetSzczecin.pl
166 Leśniak Mateusz 1991 M30 Fehlau Run Team and Friends
167 Mużyło Bartłomiej 1985 M30 RAZ SZCZECIN
168 Fedyszyn Anna 1984 K30
169 Nadkierniczny Zbigniew 1976 M40 GRYFUS SZCZECIN I KOLARZE CIŚNIJ TEAM
170 Michnowicz Jolanta 1973 K40
171 Solarek Krzysztof 1987 M30 Gorzów City
172 Cybulski Tomasz 1986 M30
173 Strzelczak-Cybulska Agnieszka 1979 K40
174 Maciaszczyk Zbigniew 1950 M60 Szybciej nie mogę
175 Paplicki Michał 1982 M30 DZIKIE DZIKI GORZÓW
176 Rosik Joanna 1956 K60 Szybciej nie mogę
177 Piersiński Michał 1981 M40 RAZ Szczecin
178 Prusinowski Marcin 1974 M40
179 Krześniowski Marcin 1978 M40 Rowerowy Załom
180 Parchimowicz Janusz 1955 M60
181 Grygielewicz Leszek 1963 M50 RAZ SZCZECIN
182 Śpiewak Konrad 1985 M30 Biegowy Klub Fajterów
183 Baranowski Michał 1984 M30 Savages
184 Piecyk Katarzyna 1985 K30
185 Szycko Tomasz 1970 M50
186 Redlarska Anna 1983 K30 Niezdiagnozowani w Szale
187 Woźniak Małgorzata 1990 K30
188 Kościelniak Szymon 1988 M30
189 Zalas Adam 1979 M40
190 Płoński Jakub 1983 M30 Dzikie Dziki Gorzów Wielkopolski
191 Rosiak Marcin 1987 M30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
192 Lech Grzegorz 1988 M30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
193 Dąbrowska Róża 1978 K40
194 DĄBROWSKI GRZEGORZ 1974 M40
195 Borkowska Zielke Magda 1984 K30 Brak
196 Kilian Pawelec Katarzyna 1981 K40 Trigym
197 Depko Daniel 1976 M40 Pyrzyce biegają
198 Dmytryk Łukasz 1985 M30 Fizjobiegacze Szczecin
199 Kosycarz Krzysztof 1985 M30
200 Levchenko Denis 1984 M30
201 Szybalski Tomasz 1983 M30
202 Niekorek Sebastian 1977 M40 Pyrzyce biegają
203 Pawłaszek Lech 1981 M40
204 Nasiłowski Marcin 1979 M40 xxxxxxxKLUB COBEERAxxxxxxxxx
205 Gonerko Joanna 1979 K40
206 jankowski dariusz 1967 M50 total-mierzyn
207 Nawrocki Piotr 1968 M50 KB Pionier Szczecin
208 Stachowicz-Hawrylak SYLWIA 1972 K40 Bieg Korczaka
209 Dzik Joanna 2001 K20
210 Hajdukiewicz Jaroslaw 1969 M50 Semper Fi
211 Mytych Ilona 1991 K30
212 Krzemiński Paweł 1992 M20
213 Frej Dariusz 1959 M60 NULDZIA Team
214 KARPIENIA EWA 1969 K50
215 Działek Czesław 1975 M40 DZIKIE DZIKI GORZÓW
216 Dudzik Tomasz 1988 M30 Fizjobiegacze Szczecin
217 Łuczak Urszula 1978 K40 NN Szczecin
218 Dróżdż Ireneusz 1967 M50
219 Bajek Adam 1987 M30 Fizjobiegacze Szczecin
220 MAJ EWA 1981 K40 Jakotakobiega
221 Budny Wojciech 1981 M40
222 Leśniowski-Parfianowicz Grzegorz 1990 M30 Leśne Wilcze Jednorożce
223 Mądrzyk Magdalena 1979 K40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
224 Koman Michał 1987 M30 Fizjobiegacze Szczecin
225 Miłoszewicz Aleksandra 1994 K20 Fizjobiegacze Szczecin
226 Tarnowska Joanna 1985 K30 Gryfus Szczecin i Kolarze Ciśnij Team
227 Szota Robert 1988 M30 SMT Szczecin
228 Kisz Przemysław 1975 M40 Agryf-Animex
229 Wójcik Katarzyna 1982 K30 Fizjobiegacze Szczecin
230 Gajek Patrycja 1988 K30
231 Szabałowska Małgorzata 1998 K20 MKL Szczecinek
232 Skoczylas Kacper 1988 M30 Fizjobiegacze Szczecin
233 KĘDZIERSKI Krzysztof 1965 M50
234 Jakubiak Anna 1969 K50 RUCHOWA AKADEMIA ZDROWIA
235 Salej Małgorzata 1986 K30 RAZ Szczecin
236 Lewandowski Janusz 1959 M60 Wieczorne Bieganie w Szczecin
237 Twarogal Kamil 1990 M30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
238 Seredyński Grzegorz 1982 M30 parkrun Gorzów Wielkopolski
239 Seredyńska Magdalena 1982 K30 parkrun Gorzów Wielkopolski
240 Haściło Krzysztof 1977 M40 Gryfus Szczecin
241 Dobaczewska Ewa 1973 K40 NN Szczecin
242 Kieliszek Anna 1982 K30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
243 Bejster Przemysław 1958 M60 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
244 Adamczewska Anna 1986 K30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
245 Grzegórzek Paulina 1987 K30 RAZ Szczecin
246 Dudzik Patrycja 1985 K30
247 Białek Beata 1976 K40 KB HERMES GRYFINO
248 Strzelec Tomasz 1975 M40 KB Hermes Gryfino
249 Jahnz Karolina 1984 K30 Go2tri
250 Niedźwiecki Robert 1971 M50
251 NARÓĆ RADOSŁAW 1973 M40 NN SZCZECIN
252 Samek Zosia 1990 K30
253 CEBEŃKO Maria 1968 K50 KB Hermes Gryfino
254 Zemankiewicz Łukasz 1981 M40 Kanał 6am
255 LEWANDOWSKI WALDEMAR 1980 M40 LEWANDOWSCY TEAM
1001 Pawłowska-Zalejska Justyna 1984 K30
1002 Kozubowska Agnieszka 1984 K30
1003 Bilski Sławomir 1981 M40 SKS Husaria
1004 Staszewska Agata 1978 K40
1005 Paszko Daniel 1977 M40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1006 Wondołowski Stanisław 1946 M60 Wieczorne bieganie
1007 Wołoszyn Konrad 1976 M40 Adrenalina Team
1008 Sakowska-Carło Magda 1982 K30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
1009 Carło Marcin 1977 M40 Wieczorne bieganie w Szczecinie
1010 Szostak Marcin 1988 M30 DPT RUN TEAM
1011 SOWA Mateusz 1988 M30 JW4531 ZWDWKP-W
1012 Kończak Jakub 1990 M30 Nakrętki Team
1013 Jagielski Karol 1980 M40
1014 Kłos Sławomir 1989 M30
1015 Czajczyński Michał 1987 M30
1016 Kubisztal Wojciech 1983 M30 Fehlau Run Team and Friends
1017 Talarek Robert 1977 M40 Teleranek
1018 Grączewska Matylda 1990 K30
1019 Świtalska Edyta 1978 K40 Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego
1020 Polak Konrad 1998 M20
1021 Jurczyński Łukasz 1985 M30 Grupa TOM
1022 Dźwigał Tomasz 1977 M40 SKS Husaria
1023 Dźwigał Magdalena 1982 K30 SKS Husaria
1024 Trela Krzysztof 1989 M30
1026 Orlon Barbara 1970 K50 Gryfus Szczecin
1027 MARKANICZ MARLENA 1982 K30 Niezdiagnozowani w szale
1028 Malec EDYTA 1976 K40 Niezdiagnozowani w Szale
1029 Opaska Marcin 1980 M40 K-Runners / Przebiegłe Jenoty
1030 hałas renata 1969 K50 DPT RUN Team
1031 Scherfenberg Katarzyna 1987 K30
1032 Kawczyńska Zuzanna 2003 K16 RAZ SZCZECIN
1033 Szadokierska Anna 1983 K30 Anawa Tour
1034 Boniecki Dariusz 1983 M30
1035 Nowak Kasia 1990 K30
1036 Bagińska Monika 1976 K40
1037 Płuciennik Piotr 1975 M40
1038 JARCZEWSKA RENATA 1967 K50 -
1039 Komarowski Tomasz 1989 M30 Ampio Team
1040 Bodnar Zbigniew 1948 M60 Bieg Korczaka
1041 Rajkiewicz Wioletta 1977 K40
1042 Liwuś-Łapińska Joanna 1986 K30 Niezdiagnozowani w szale
1043 Hawryluk Anna 1991 K30 Ampio Team
1044 Czosnowski Krzysztof 1978 M40 KB HERMES GRYFINO
1045 Dziczek Ireneusz 1964 M50 RAZ SZCZECIN
1046 Hejna Małgorzata 1971 K50
1047 Protasiewicz Agnieszka 1979 K40 Bieg Korczaka
1048 Pawliczak Estera 1981 K40
1049 Honkowicz Marcin 1993 M20
1050 Honkowicz Magdalena 1994 K20
1051 Andreatto Jacek 1981 M40
1052 Henke Agata 1990 K30
1053 Zieliński Filip 1986 M30
1054 TOMIAK Michał 1976 M40
1055 Piersa Jakub 2002 M16
1056 Pokrzywińska Celina 1985 K30 Siostry sąsiadki
1057 Bochenek Paweł 1987 M30
1058 Tyszczuk Maciej 1991 M30
1059 Krupieńczyk Joanna 1984 K30
1060 Bącik Aneta 1977 K40
1061 Jońca Marcin 1982 M30 DBK SZCZECIN
1062 Kośmider Bartosz 1976 M40 DBK SZCZECIN
1063 Bielecki Karol 1980 M40 BNOW SPORTS
1064 Buca Jakub 1967 M50
1065 Głogowski Dawid 1986 M30
1066 Koziniec Krystian 1978 M40 DRUŻYNA FILIPA
1067 Koziniec Ewelina 1978 K40 DRUŻYNA FILIPA
1068 Malec Mariusz 1973 M40 NIEZDIAGNOZOWANI W SZALE
1069 Borowska Karolina 1986 K30 Puszczyk Bukowy/MoniaGym
1070 Stawicki Tomasz 1975 M40
1071 WAWRZYNIAK ADRIAN 1979 M40
1072 Staniszczak Łukasz 1993 M20 Staniszczak TEAM
1074 Kowalik Ewelina 1991 K30 Fizjobiegacze Szczecin
1075 Michalak Boguś 1972 M40 Fizjobiegacze Szczecin
1077 Glebkowicz Agnieszka 1979 K40 Przebiegłe Jenoty
1078 Soroka-Mituła Grażyna 1973 K40 Słoneczne Babeczki
1079 Troć Daniel 2000 M20 RAZ Szczecin
1080 Momot Magdalena 1992 K20 Nakrętki Team
1081 KACZOR Piotr 1977 M40 Gwiezdna Flota Maszewo
1083 Szymański Paweł 1986 M30 Fizjobiegacze Szczecin
1084 BIAŁKOWSKA KATARZYNA 1977 K40 przystań na kawę
1085 Ślusarczyk Piotr 1982 M30 Łutututu
1086 Onyśko Magda 1992 K20
1087 Marks Maciej 1975 M40 Stowarzyszenie Dołuje-Kościno
1088 Nowosad Wojciech 1967 M50 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1089 Dulny Jarosław 1974 M40 dulny foto
1090 GRĘDZIŃSKI ARTUR 1978 M40 Gryfus I Ciśnij Team
1091 Litwiniak-Grędzińska Małgorzata 1976 K40 Gryfus Szczecin i Kolarze Ciśnij Team
1092 Szczesniak Mariusz 1978 M40 Lone Wolf
1093 Kachniarz Karol 1985 M30 FCI
1094 Ceniuch Magdalena 1997 K20 Fizjobiegacze Szczecin
1095 Kwit Jan 1960 M60 Agryf - Animex
1096 Patyk Joanna 1986 K30 Fizjobiegacze Szczecin
1097 GOŹLIŃSKA EWA 1989 K30
1098 Paszkowski Karol 1988 M30
1099 Baniak Joanna 1991 K30
1100 Krupieńczyk Michał 1985 M30
1101 Owczarek Marcin 1979 M40
1102 Czyczyn Angelika 1984 K30
1103 Olejnik Wojciech 1996 M20 RUN EXPERT TEAM
1104 Halejcio Krzysztof 1977 M40
1105 Rejer Robert 1975 M40
1106 Janikowski Daniel 1980 M40
1107 Adamowicz Daniel 1984 M30 KB PIONIER SZCZECIN
1108 Łopyta Lucyna 1984 K30 PYRZYCE BIEGAJĄ
1109 Piotrowski Krzysztof 1977 M40 Ampio Team
1110 Berenda Jan 1984 M30
1111 Okieńczuk Radek 1983 M30 Fizjobiegacze
1112 Garba Agnieszka 1976 K40 NN Szczecin
1113 Albert Damian 1985 M30 Fizjobiegacze Szczecin
1114 Żuchowska Izabela 1982 K30
1115 Dziamara Kacper 1996 M20 Biegam sobie bez klubu
1116 Pupek Piotr 1979 M40 Rybkowo Team
1117 Gębski Łukasz 1983 M30 Fizjobiegacze Szczecin
1118 Brzezińska Majka 2002 K16
1119 Kowal Tomasz 1975 M40 Fizjobiegacze Szczecin
1120 Szostak Daniel 1975 M40
1121 Marks Katarzyna 1975 K40 Stowarzyszenie Dołuje-Kościno
1122 Ujazdowski Kacper 1999 M20 NewPorządki
1123 Wilk Adrian 1998 M20 KS IRONMAN PRODMAR SZCZECIN
1124 Brykczyński Filip 2004 M16 Raz Szczecin
1125 Zabielski Józef 1973 M40 Szczecin
1126 Ślubowski Dariusz 1976 M40
1127 Kuduk Przemek 1982 M30
1128 Brykczyński Błażej 1977 M40 Fizjobiegacze Szczecin
1129 Kępka Wojciech 1981 M40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1130 Chruściński Kacper 1992 M20 Fehlau Run Team and Friends
1131 Figiel Julia 1988 K30
1132 Fijałkowska Aleksandra 1980 K40
1133 Fijałkowski Karol 1980 M40
1134 Szczepaniak Grzegorz 1978 M40
1135 Rękas Jakub 1998 M20

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni