z

Poznań

Listy startowe

Bieg 3

16.12.2017 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
1 Dworczak Nikodem 1998 M16 WMLKS Nadodrze Powodowo
3 Bytniewski Szymon 1991 M20 Unia Swarzędz/Uniwersytet Ekonomiczny Poznań
5 Kotkowski Piotr 1975 M40 Drużyna Szpiku
6 Gacki Robert 1984 M30 STR Poznań / CITY TRAIL Team
7 NASKRĘT SŁAWOMIR 1974 M40 sklepbiegacza.pl Poznań
8 Kęsy Marcin 1985 M30 PRO366
10 KOTKOWSKA KAROLINA 1975 K40 Drużyna Szpiku
11 Talar Patrycja 1986 K30 Danflor Team
15 Kotkowski Michał 1998 M16 SSR START
21 Piechowiak Marek 1982 M30
22 Kołaczkowska-Szcześniak Katarzyna 1975 K40 sklepbiegacza.pl Poznań
34 Lechniak Łukasz 1992 M20
37 Bączyk Karolina 1985 K30
40 MODZELEWSKI PIOTR 1969 M40 BIEG LWA
41 Nowak Michał 1988 M20 -
48 Reckziegel Rafał 1981 M30 PRO366
49 Górska Izabela 1980 K30
50 Modzelewska Karolina 1977 K40 BIEG LWA
51 Żółtkiewicz Natalia 1993 K20 KB Maniac Poznań
52 Długosz Marcin 1985 M30 Night Runners
53 Korbik Mikołaj 1992 M20 Drużyna Szpiku / Czerwonak Biega
55 Wiśniewska Marta 1984 K30
56 Kurzawińska Hanna 1998 K16
57 Zaborowski Kamil 1990 M20 Night Runners
58 Silski Krzysztof 1981 M30 Nie Ma Lipy Swarzędz Team
59 Cieślik Agnieszka 1978 K30
60 Walaszczyk Kacper 1990 M20 Night Runners
61 Wojtkowiak Renata 1974 K40 Piątkowo na Biegowo
62 Majewski Radosław 1979 M30 Night Runners
63 Gizelska Agnieszka 1971 K40 Piątkowo na Biegowo
64 Dawidzinski Tomasz 1984 M30 Baribal
65 Glinkowska Elżbieta 1970 K40
66 Kocik Przemysław 1988 M20 Bukowski Klub Biegacza
67 Gawron Michał 1985 M30 Sprinterzy Sigmeo
68 Plewa Adam 1988 M20 Bukowski Klub Biegacza
69 Stachowiak Łukasz 1986 M30 STR Poznań
70 Mielcarek Michał 1989 M20 Luboński Klub Biegacza
71 Szenknecht Agnieszka 1980 K30 PKO Bank Polski
72 Kowalczyk Arkadiusz 1976 M40
73 Studzinska Edyta 1979 K30
74 Berwid Jakub 1980 M30 Berwid Running Team
75 Grzymkowski Kamil 1992 M20 PRO366
76 Bajer Michał 1979 M30 Night Runners
77 Stachowiak Marek 1978 M30 TRIATHLONISTA.com Rokietnica Biega
78 Zagórski Radosław 1986 M30 Poznań Race Team
79 Wylegała Kamila 1982 K30 Virtual Runner Club, Night Runners, runnersclub.pl, Piątkowo
80 Kosidło Monika 1995 K20
81 Badach Sylwester 1989 M20 Sprinterzy Sigmeo
82 Smoczyk Mirosława 1975 K40
83 Sztor Marianna 1993 K20 Szymon Speedrunner Crew/Piątkowo na Biegowo
84 Kurczyński Rafał 1977 M40 Rufa
85 Kraska Anita 1976 K40 Wymiatacze
86 Kościelniak Dagmara 1977 K40 Czerwonak Biega
87 Woźniak Łukasz 1981 M30 Night Runners
88 SZAFRAN MAGDALENA 1990 K20 DRUŻYNA SZPIKU
89 Stachowiak Danuta 1974 K40 TRIATHLONISTA.com Rokietnica Biega
90 Ziombek Anna 1990 K20
91 Książek Marcin 1984 M30
92 Kościelniak Maciej 1997 M20 Czerwonak Biega
93 Przyborski Piotr 1976 M40 gRUNwald team Poznań
94 Kostecka Małgorzata 1984 K30 Night Runners
95 Woźniak Mirosław 1960 M50 TKKF MPK Poznań
96 Waszkiewicz Joanna 1982 K30 Night Runners
97 Dopieralski Piotr 1987 M30
98 Łapińska Monika 1991 K20
99 kapelska anna 1984 K30 Chemadex
100 Bulczyński Dawid 1988 M20
101 olszewski jacek 1981 M30 Chemadex
103 GESIOREK JOLANTA 1958 K50
104 Krzywosz Filip 1980 M30 Piątkowo na Biegowo
105 Skrzypczak Agnieszka 1970 K40
106 Luber Marcin 1975 M40
107 Dzieciątkowski Piotr 1967 M50 MERITUMOBUWIE.PL
109 Rozmiarek Marek 1981 M30 Radaway Run Crew
110 Trocki Patryk 1988 M20
111 Nitschke Karol 1973 M40 TKKF MPK Poznań
112 Waligóra Piotr 1976 M40 Lucky LUZers
113 Pawlak Piotr 1975 M40 PKO Bank Polski
114 Przysiek Rafał 1981 M30 Nie Ma Lipy Swarzędz Team
115 Rydzewska Elzbieta 1980 K30
116 Frąckowiak Adam 1978 M30 Jeżyce Biegają
117 Kukla-Kowalska Alicja 1978 K30 BIEGAM BO NIE LUBIĘ/ KOBIETYBIEGAJA.PL
118 JÓZEFCZYK JUSTYNA 1980 K30
119 Tabaczka Piotr 1975 M40 TARNOWO PODGÓRNE BIEGA
120 Paczkowski Witold 1975 M40
121 Olszewski Kajetan M. 1979 M30
122 Więckowska Dagmara 1988 K20
123 Bednarczyk Zbigniew 1958 M50 STR Poznań
124 Danielak Dorota 1984 K30
125 Bednarczyk Aleksandra 1960 K50 STR Poznań
126 Golisz Filip 1980 M30
127 Szajdak Ada 1989 K20 PRO 366
128 Żmuda-Trzebiatowska Iwona 1973 K40
129 Rzyha Hubert 1984 M30 Runners Power
130 Rychłowski Michał 1973 M40 Biegacze YouFit
131 Żmuda-Trzebiatowski Paweł 1973 M40
132 Bratkowski Łukasz 1982 M30
134 Panek Regina 1955 K60 Poznań
135 Urbańska Agnieszka 1980 K30 Czerwonak Biega
136 Strażyński Maciej 1965 M50 Enduhub
137 Gawarecki Tomasz 1977 M40
138 Sekrecki Michał 1990 M20 UAM Triathlon Poznań
139 Michalska Agata 1987 K30 UAM Triathlon Poznań
140 KONIKOWSKI KRZYSZTOF 1975 M40
141 Krzanowski Przemysław 1976 M40 Drużyna Szpiku
142 Słaby Tomasz 1969 M40 Goggle PAE Team
143 BRUDŁO KRZYSZTOF 1987 M30 Radaway Run Crew
145 Włodarczyk Maciek 1981 M30 verist.pl
146 Gizelski Piotr 1969 M40 Piątkowo na Biegowo
147 Mytnik Marcin 1977 M40 Stoczniowiec Poznań
148 Klaja Katarzyna 1958 K50 SCIM
149 Szuliński Dawid 1986 M30
150 Jaraszkiewicz Hania 1986 K30
151 Gorczakowski Przemysław 1988 M20
152 Kotynia Martyna 1991 K20 Carlsberg
153 Strojny Łukasz 1975 M40
154 DRATWA SŁAWOMIR 1972 M40 Świat Biegacza Fehlau Run Team
155 SZARLIK PRZEMYSŁAW 1970 M40
156 Suchodolski Bartosz 1991 M20
158 Górecka Małgorzata 1978 K30
159 Wierzchowiecki Jędrzej 1997 M20 Wixa Team
161 Kassner Rafał 1988 M20 PRO366
162 Targoński Sławomir 1980 M30
163 Czarnecka Ewa 1980 K30
164 Jankowski Waldemar 1989 M20 Bliźniacy
165 Krysiak Łukasz 1977 M40 Piątkowo na Biegowo
166 Sosiński Bartek 1972 M40
167 Młodecka Karolina 1997 K20
168 Hojan Adam 1985 M30
169 Brzezińska Anna 1983 K30
170 Serwa Mariusz 1973 M40 Jeżyce Biegają/ECOlibre
172 Meller Łukasz 1978 M30 Dawid, Ślimaki i Jerzak
174 Mucha Przemysław 1982 M30 HernikTeam
175 NATER URSZULA 1950 K60 Wiecznie Słabi
176 Flejter Krystyna 1947 K60 Wiecznie Słabi
177 Skorniak Katarzyna 1988 K20 Wolne ślimaki
178 Iwiński Marcin 1984 M30 Wolne Ślimaki
179 Przybyłek Joanna 1984 K30 PKO Bank Polski
181 Łukowicz Łukasz 1982 M30
182 Kruczkowska Jowita 1994 K20 Walka Kostrzyn
183 Glapiak Maja 1984 K30
184 Wasielewska Natalia 1984 K30 Drużyna Szpiku
185 Malek Mateusz 1974 M40 SII Power People
186 Pluciński Radosław 1989 M20 AdRunaLine Team
187 Gazda Michał 1992 M20 Constravia
188 Lissewska Konstancja 1986 K30 rewor.wordpress.com
189 Sobański Bartek 1987 M30 Maltańska Grupa Biegowa
190 Truś Marta 1987 K30 wolny strzelec team
191 GNIAZDOWSKI Maciej 1967 M50 GAMMA Chojno
192 Karaś Jacek 1979 M30 DRUŻYNA SZPIKU / Patrioci Poznań
193 Sztor Marek 1987 M30
194 Smorawska Lidia 1986 K30
195 Dodot Ernest 1982 M30 GPD ZAŁOGA TRI
196 Andrzejewski Wojciech 1991 M20 Decathlon Komorniki
197 Bajaczyk Filip 1984 M30 skarpeteria.pl
198 Machonski Bartosz 1974 M40 Hitcena.pl
199 Lisowska Aneta 1975 K40 Hitcena.pl
200 Ładanaj Bartosz 1987 M30
201 Dobkiewicz Krystian 1984 M30
202 Majchrzak Wanda 1977 K40 KB Katorżnik Murowana Goślina
203 SPYCHAŁA SŁAWOMIR 1966 M50 MUAY RUNNING TEAM
204 Peczyński Dariusz 1986 M30 Drużyna Zbója
205 Kalota Joanna 1987 K30
206 Jaźwiecki Marcin 1978 M30 MUAY RUNNING TEAM
207 Meller Marcin 1980 M30 Dawid, Ślimaki i Jerzak
208 Targoszyńska Patrycja 1977 K40 Byle do przodu
209 Dzięcielska Agnieszka 1976 K40 Night Runners
210 SZEWCZYK MAREK 1955 M60 Cybina Team
211 Basińska Agnieszka 1974 K40 PRO366
212 Kawka Marcin 1979 M30 Night Runners
213 Witkowiak Maciej 1978 M30
214 Kuźma Adam 1983 M30 PnB
215 Bojarczuk Tomasz 1994 M20 PRO366
216 Trawińska Edyta 1982 K30 BUKOWSKI BLUB BIEGACZA
217 BAUZA MACIEJ 1983 M30
218 Zięba Marek 1982 M30 BBL Poznań
219 Łaznowski Marek 1979 M30
220 Zdanowska Joanna 1975 K40 enduhub.com
221 Zdanowski Tomasz 1972 M40 enduhub.com
222 Dziurla Agnieszka 1983 K30 CITY ZEN_
223 Maliński Artur 1992 M20 PRO366
225 Janik Natalia 1992 K20 PRO366
226 Jursza-Szymańska Agnieszka 1976 K40
227 Plewiński Przemysław 1985 M30 Night Runners
228 Szymański Paweł 1978 M30
229 Świętek Wojciech 1963 M50 gRUNwald team Poznań
230 Talarczyk Marek 1986 M30 Runguru
231 Faltyńska Edyta 1972 K40 Daleko jeszcze?
232 Wieczorkowski Władysław 1956 M60
233 WIECZORKOWSKA EWA 1957 K60
235 Janoś Sylwia 1974 K40
236 Korbik Marcin 1987 M30 Airpol Sport Team
237 Grabowski Krzysztof 1989 M20
238 Bednarczyk Paweł 1988 M20
239 kowalik marek 1974 M40 COVALIC TEAM
240 WALENCZAK MAGDA 1984 K30 Maratończyk Poznań
241 Szygenda Sebastian 1976 M40 Tiger Team
242 Nowak Marcin 1976 M40 Night Runners
243 Wengierek Maria 1993 K20 MANUFAKTURAMIESZKAN.COM
246 Owczarzak Katarzyna 1991 K20
247 Leśniewski Tomasz 1962 M50
248 Mikulska Edyta 1980 K30 PRO366
249 Książkiewicz Piotr 1987 M30 CITY TRAIL Team
250 Otto Marcin 1991 M20 Walka Kostrzyn
251 Wietecki Łukasz 1984 M30 UKS CITYZEN_/BE3
254 Cyprian Paula 1992 K20 Opalenicki klub biegacza
256 Życzkowski Marcin 1992 M20
257 Bestrzyńska Joanna 1971 K40
258 Gutowski Krzysztof 1986 M30 #DrużunaM
259 Klaja Aleksander 1986 M30
260 Skalski Mateusz 1990 M20 Rehabalance Team
261 Bednarkiewicz Bartosz 1976 M40
263 Leporowska Anetta 1978 K30
264 Orlicki Michał 1981 M30
265 Peczyńska Barbara 1988 K20
266 Skowrońska Małgorzata 1983 K30
267 Piotr Marek 1980 M30
268 Rozmiarek Marcin 1978 M30 ROZMIARY
269 Mularz Gabriela 1990 K20
270 Nowak Michał 1989 M20 Night Runners/Dirty Sparrows/BZWBK Runners Team
271 Markowska Angelika 1981 K30
272 Michalak Grzegorz 1997 M20 DANFLOR TEAM
273 TABOREK Janusz 1973 M40
274 Kaczmarek Krzysztof 1970 M40 Beagle Triathlon Team
275 Koszal Jarek 1966 M50
276 Witkowska Marita 1989 K20
277 Plosajkiewicz Jakub 1977 M40 pokonacsiebie.pl
278 Książkiewicz Jacek 1979 M30 CITY TRAIL Team
279 Wesołek Przemek 1977 M40
280 Bekas Jędrzej 1982 M30 ACO domofony
281 Szneider Zuzanna 1991 K20
282 Kozłowska Karina 1980 K30
283 Rutkowski Jakub 1977 M40
284 Kwiatkowska Zuzanna 1993 K20 Jeżyce Biegają
285 Rutkowska Kasia 1978 K30
286 Wiercioch Bartosz 1978 M30
287 Szydłowski Marek 1981 M30 parkrun Poznań
288 Plewińska Renata 1969 K40
289 Bogusiewicz Antoni 1983 M30
290 Moskal Izabella 1973 K40 TKKF MPK Poznań
292 Trzeciak Maria 1955 K60
293 Kawicki Dariusz 1980 M30 Grupa DBK Poznań
294 Cyffert Bartosz 1995 M20 Grupa DBK Poznań
295 Siwek Przemysław 1980 M30 Grupa DBK w biegu
296 Błaszkowiak Krzysztof 1974 M40
297 Wawrzyniak Zofia 1986 K30 kobietybiegaja.pl
298 Goleniewski Mateusz 1992 M20 Kamil Leśniak Fanpage Team
299 Bandosz Hanna 1977 K40 PRO366
300 Bandosz Marek 1980 M30 PRO366
301 Kozłowski Radosław 1975 M40
302 Gładysiak Małgorzata 1981 K30
303 ROGOZIŃSKI HENRYK 1976 M40 Bukowski Klub Biegacza
304 Szyszka Marcin 1977 M40
305 DEMBIŃSKI MAREK 1974 M40 W TRI Team
306 Dembińska Daria 1974 K40 W TRI Team
308 Ożegowska Agata 1984 K30 Run Sis Run
309 Ożegowska Katarzyna 1986 K30 RUN SIS RUN
310 Malujdy Włodzimierz 1958 M50
311 Pawłowski Wojciech 1990 M20 DFDS Polska Running Team
312 Sobucki Dariusz 1981 M30
313 Lange Hanna 1963 K50
314 Piasta Bartosz 1986 M30
315 Mazurek Joanna 1988 K20 Kobiety Biegają
317 Bednarski Józef 1946 M60 Night Runners
318 Wiśniewski Piotr 1993 M20
319 Żakowski Adrian 1995 M20 MANUFAKTURAMIESZKAN.COM
320 Koralewska Weronika 1989 K20 Korale Team
321 Kalinowski Tomasz 1971 M40
322 Burzyński Klaudiusz 1983 M30
323 Jankowiak Agata 1987 K30
324 Wieczorek Piotr 1986 M30 #TriBrothers
325 Barszcz Marta 1985 K30 PRO366
327 Wojtaszek Maciej 1976 M40 maruder
328 Kapela Szymon 1976 M40 Golden Retriever WOŚP w Poznaniu - www.GoldenWOSP.pl
329 Walczak Kasia 1985 K30 Golden Retriever WOŚP w Poznaniu - www.GoldenWOSP.pl
330 Grabiński Wojciech 1994 M20 Pędzące Warchlaki
331 Galas - Chruścicka Irmina 1986 K30 PRO366
332 Felkel Ewa 1973 K40 PIĄTKOWO NA BIEGOWO
333 Wiatrowski Łukasz 1980 M30
334 Bursiak Agnieszka 1976 K40 After Party Team
335 KRZYŻANIAK ILONA 1977 K40 PIĄTKOWO NA BIEGOWO
336 Wyrwińska Jadwiga 2000 K16 AZS AWF Poznań
337 Krygier Mikołaj 1988 M20 Czerniejewo Biega
340 Chmielewski Michał 1982 M30 ...::: T.W.I.S.M :::...
341 Chojnacki Arkadiusz 1991 M20
342 Golak Paweł 1960 M50 KGB Grzmot komorniki
345 Maćkowiak Wiktor 1999 M16 EL FOSTIAKO DE MARCO TEAM
346 Sikora Robert 1980 M30 Radaway Run Crew
347 Brewinska Agnieszka 1979 K30
349 Karaśkiewicz-Majchrzak Karolina 1972 K40 KB Katorżnik Murowana Goślina
350 Kołecka Patrycja 1977 K40 Piątkowo na Biegowo
352 Aleksandrowicz Marek 1974 M40
353 Kaczmarek Mateusz 1982 M30 Lucky LUZers
354 Hinz Leszek 1980 M30
355 Białczyk Marcin 1987 M30 DFDS Polska Running Team
356 Wojciechowska Weronika 1985 K30
357 Kozak Krzysztof 1973 M40
358 Koczorowski Maciej 1971 M40 AZS
359 Hoffmann Przemysław 1976 M40
361 Sobieniak Przemysław 1977 M40
365 Wojtaszek Joanna 1983 K30 Makotechnika
366 Libera Damian 1981 M30 Lucky LUZers
367 Niewiadomski Mateusz 1986 M30
368 Kaczmarek Piotr 1984 M30
369 Gruchor Łukasz 1984 M30
370 Ligenza-Kowalczuk Agata 1981 K30
371 BARTECKA Agnieszka 1980 K30
372 Kulesza Agata 1991 K20
373 Maruszewski Adam 1991 M20
374 MICHALIK-TOMCZAK Hanna 1976 K40 Malta Poznań / Smashing Pąpkins
375 Duda Paweł 1983 M30 Rokietnica Biega
376 Kuźmicki Damian 1990 M20 PKO Bank Polski
377 Bajer Anna 1982 K30 Biegacze YouFit
378 Głębowski Tomasz 1971 M40
379 Głębowska Daria 1999 K16 KB Maniac
381 Hauda Bartosz 1986 M30
382 Rydzewska Marta 1986 K30
383 Barański Piotr 1968 M40 Night Runners
384 Groszewska Anna 1985 K30
385 Wegner Oliwier 1986 M30
386 Zawadzki Tomasz 1986 M30 Xawery Miodowy
387 Pahl Krzysztof 1988 M20 Xawery Miodowy
388 Filipowski Łukasz 1976 M40
390 Jasińska Lidia 1970 K40
391 Jędrzejczak Marcin 1988 M20 Dzika Drużyna
392 Bednarek Rafał 1966 M50 Forest Runners
393 Tobys Agata 1990 K20 topcat team
394 Fiałkiewicz Maciej 1978 M30
396 Kaszuba Anna 1989 K20
397 Kurzyk Karolina 1979 K30
398 Borucka Daria 1987 K30 DFDS Polska Running Team
399 Witecki Tadeusz 1984 M30 DFDS Polska Running Team
400 Nater MAGDALENA 1973 K40 Wiecznie Słabi
401 Mydlarz Sławomir 1972 M40
402 Klak Joanna 1983 K30 Słodziaki
403 Kołt Marta 1980 K30 SDS Karolina Mośko
404 Wyrwiński Wojciech 1974 M40
405 dubert artur 1979 M30
406 Wrzecian Adam 1986 M30 Night Runners
407 Ochocki Bartosz 1981 M30 ROKIETNICA BIEGA
408 Wyrwińska Agnieszka 1976 K40
409 Słomczyński Michał 1959 M50
410 Wujek Tomasz 1980 M30
412 Konikowski Paweł 1948 M60
413 Kicińska Joanna 1984 K30 DFDS Polska Running Team
415 Hojan Jola 1984 K30
418 Sajnaj Adrian 1996 M20 Lucky LUZers
419 Sudoł Oliwia 1989 K20
420 Wolff Łukasz 1986 M30 Sprinterzy Sigmeo
421 Kielan Paweł 1979 M30 Nie Ma Lipy Swarzędz Team
423 Wachowiak Anna 1985 K30 FTI
425 Stachowski Łukasz 1981 M30 Rokietnica Biega
426 Woźniak Weronika 1992 K20 Nie Ma Lipy Swarzędz Team
427 Makowski Tomasz 1985 M30 Night Runners
428 Kuczer Krzysztof 1983 M30
429 Pachowicz Grzegorz 1985 M30 Art of Nosie
430 BIELSKI JERZY 1957 M60
431 Krzykawiak Anna 1981 K30
432 Tarka Konrad 1986 M30 DFDS Polska Running Team
433 Jasiukiewicz Marek 1976 M40 SNOW.DOG ADVENTURE
434 Mejer Jacek 1982 M30 Drużyna Szpiku / tezameza.pl
435 Kucharski Adam 1965 M50
436 Mikołajczak Bartłomiej 1979 M30 TomTomTeam / KB Aktywni Środa Wlkp.
437 Nowakowska-Ćwikła Agnieszka 1972 K40 DFDS Polska Running Team
438 Otlewska Dobrochna 1982 K30
439 Wojnarowski Michał 1984 M30 Night Runners
440 Biadała-Glapka Paulina 1981 K30 Makaron Team
442 Popławski Tomasz 1982 M30 Night Runners
443 Kamiński Tomasz 1968 M40 Makaron Team
444 Kalitka Kinga 1981 K30 PRO366
445 Michalska Katarzyna 1992 K20 Grupa DBK Poznań
446 Sajnaj Jarosław 1979 M30 Lucky LUZers
447 Bekas Paulina 1983 K30 NIGHT RUNNERS
448 Ciesielski Sebastian 1979 M30 Kibole w biegu / Pakieciarze Team
450 Wiśniewska Ewa 1968 K40
451 Śniegocki Paweł 1978 M30 Pomorski Team Biegowy/Tarnowo Podgórne Biega
453 WALCZAK DARIUSZ 1972 M40 AD NIERUCHOMOŚCI
454 Sajko Jarosław 1981 M30 Mele Kalikimaka
455 roth łukasz 1979 M30 night runners
456 Szydłowski Zbigniew 1958 M50 park run
457 Effenberg Karin 1958 K50 PARKRUN POZNAN
458 Grzegorczyk Monika 1979 K30
461 Talbierz Paweł 1986 M30
462 Maciągowska Kinga 1994 K20
463 Ostrowski Tomasz 1978 M30
464 Garbacz Filip 1993 M20
465 Skwaryło Dariusz 1982 M30 Stoczniowiec Poznań
466 Wojtalak Weronika 1992 K20 Bukowski Klub Biegacza
468 Cwojdziński Piotr 1978 M30 Night Runners
469 Skąpski Marek 1974 M40
470 Skąpska Joanna 1977 K40
473 Aksiutin Artur 1986 M30
474 Mularczyk Marta 1990 K20 Kobiety Biegają/wkurw_team
475 Klonowska Barbara 1980 K30
476 Wieczorek Paweł 1980 M30 Yanosik Team
477 Szwej Anna 1982 K30 Night Runners
478 Moellenbrock Krzysztof 1967 M50 KGB Grzmot Komorniki
479 Moellenbrock Anna 1992 K20 KGB Grzmot Komorniki
480 Wadas Seweryn 1993 M20
481 Wojtysiak Michał 1989 M20 LingoLabo.pl
482 Buszkowski Filip 1974 M40 Filon Team
484 Paprzycka Marta 1982 K30
485 Kaminska Maria 1966 K50
486 Pożywiłko Jan 1999 M16 Ławica Team
488 Malecki Daniel 1988 M20 Night Runners
491 Wencek Maciej 1984 M30
492 Szymańska Justyna 1982 K30
493 Dublaga Michał 1989 M20 #teambiegiwlkp
494 Cwojdzińska Dagmara 1988 K20 #teambiegiwlkp
495 Królak Dorota 1990 K20 #teambiegiwlkp
496 MIELNICZAK ARTUR 1976 M40 strefamaratonu
497 Merklinghaus-Kober Monika 1975 K40 Speed Feet 16
498 Sekuła Mateusz 1986 M30 WÓJTOWICZ TRI TEAM
500 Meller Roman 1950 M60 Dawid, Ślimaki i Jerzak
502 SOBCZYŃSKA MAGDALENA 1991 K20 #teambiegiwlkp
504 Osmański Damian 1978 M30 Jeżyce Biegają
505 Pieprzyk Wiesław 1954 M60
506 Klapczyński Krzysztof 1980 M30
507 Dworak Dawid 1988 M20 Promedica 24 Poznań
508 Jagła Dawid 1990 M20 Dawid, Ślimaki i Jerzak
509 Topolewski Grzegorz 1982 M30 BIEGACZE YOUFIT
510 Świerczyński Michał 1983 M30 GRUPA DBK POZNAŃ
511 Sobkowski Krzysztof 1985 M30 Międzychód
512 Pilch Anna 1982 K30 GardaDesign
513 Chróścik Marta 1998 K16
515 Kądzielak Marek 1975 M40 Drużyna Szpiku
518 Kaczmarek Sławomir 1989 M20
519 Kubiak Marcin 1977 M40
520 Stasikowski Bartosz 1983 M30 ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM
521 Foksowicz Wojciech 1979 M30
522 Foksowicz Joanna 1983 K30
523 Sąsiadek Sławomir 1965 M50 Fehlau Run Team
524 Barańczak Kamil 1983 M30 DFDS Polska Running Team
525 Grzeszczyk Patrycja 1988 K20 Fehlau Run Team
526 Gorzelana Alicja 1977 K40 Gorzelany Team
527 GORZELANY Adam 1976 M40 Gorzelany Team
529 LIPCZYŃSKI JACEK 1978 M30
531 Borowiec Kinga 1982 K30
532 Perońska Alicja 1991 K20 Night Runners
533 Szczęsna Ewa 1987 K30
534 Zawadzki Bartosz 2001 M16 KS Energetyk/OŚ AZS
535 Kaczmarek Maciej 1978 M30
536 Bednarek Elżbieta 1969 K40
539 Krystek Kinga 1985 K30
542 Misiek Paulina 1982 K30 Dzika Drużyna
543 Mieszczak Katarzyna 1992 K20
547 Topolewski Maciej 1988 M20 Biegacze YouFit
549 Głowacki Jerzy 1951 M60
551 Skórnicki Leszek 1971 M40 Night Runners
552 Babica Paulina 1985 K30 Kobiety Biegają
555 Swarowski Rafał 1970 M40
557 Nosko Łukasz 1992 M20
558 Graj Marianna 1982 K30 Strzeszyn
559 Urbański Bartosz 1994 M20 GTT Diament Gniezno
560 Błoch Michał 1994 M20 Grupa DBK Poznań
565 Laskowski Przemysław 1983 M30 Naramowice Biegają
566 Wolna Elżbieta 1973 K40 PKO Bank Polski
567 Mocek Marek 1998 M16 Danflor Team
572 Dybowska Joanna 1981 K30 ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM
574 Prądzyńska Paweł 1990 M20 4FM TEAM
575 Zawisza Monika 1990 K20 Night Runners
576 Kłak Ewa 1979 K30
577 Palmowska Magdalena 1989 K20
578 Koc Krzysztof 1976 M40 BIEGACZE YOUFIT
579 Wasiak Sławomir 1990 M20
580 Szymczak Krzysztof 1966 M50 System 11 Wałcz Drugi
581 Kopczyński Sebastian 1989 M20
582 Szymczak Anna 1969 K40 System 11 Wałcz Drugi
583 Grzesik ŁUKASZ 1981 M30
585 Stan Adrian 1974 M40
586 Pawlak Katarzyna 1980 K30 Mamy-Biegamy
587 Potrawiak Michał 1989 M20
588 Rupieta Maksym 1978 M30 WUEF Tri Team
590 Lis Piotr 1982 M30 NN LESZNO
591 Janiszewski Szymon 1971 M40
592 Ryba Agata 1985 K30 KS Krotosz Krotoszyn
593 Ryba Wojciech 1985 M30 KS Krotosz Krotoszyn
594 Gzella Monika 1992 K20 PRO366
596 Wasielewski Błażej 1983 M30 Drużyna Szpiku
597 Tomczak Adam 1982 M30 4FM TEAM
599 Lemańska Edyta 1970 K40 Hernik Team
600 Makowski Janusz 1953 M60 Night Runners
604 Brust Anna 1976 K40 Sportowy Team Żabki
606 loba sylwia 1971 K40
607 Łopąg Krzysztof 1985 M30 OLX GROUP TEAM
608 Staszak-Jakuszewska Justyna 1986 K30 kobietybiegaja.pl
609 Żurkowska Marta 1990 K20
610 Karasiewicz Przemysław 1970 M40 NIGHT RUNNERS
611 juniczak bartosz 1985 M30
612 Borowiecka Agnieszka 1979 K30 Night Runners
613 Izydor Karolina 1981 K30 MeMyselfI
614 Markowicz Ewa 1978 K30
615 Kleczewska Weronika 1986 K30
616 Siwek Paweł 1976 M40 Biegacze YouFit
617 Nowak Mariusz 1988 M20 Night Runners
620 Okupska Agnieszka 1973 K40
621 Brychczyński Krystian 1980 M30
622 Lipinski Zbigniew 1979 M30 Parkun
623 Danek Maciej 1973 M40
625 Danek Magdalena 1974 K40
626 Stachowiak Agnieszka 1996 K20 Sklepbiegacza.pl polonez
628 Walczak Krzysztof 1977 M40 Night Runners
629 Tomaszewski Adrian 1989 M20 KP Kompania Piwowarska
630 Golczak Maciej 1969 M40 Whisky Drinkers
632 Kudlińska Marlena 1987 K30 Bukowski Klub Biegacza
634 Szpurek Anna 1981 K30 Bukowski Klub Biegacza
635 Fenrych Robert 1973 M40 POGROMCY KILOMETRÓW
637 Nabagło Kamil 1988 M20
641 Graczyk Adrian 1988 M20 MANUFAKTURAMIESZKAN.COM
645 Belgrau Szymon 1994 M20 Rehabalance Team
646 Gorzelańczyk Paweł 1996 M20 MANUFAKTURAMIESZKAN.COM
651 Wesołek Daniel 1988 M20
652 Bednarska-Fenrych Anna 1972 K40 Pogromcy Kilometrów
653 Ilasz Michał 1978 M30
654 Hrab Wojtek 1982 M30 Night Runners
656 Gadomska Agnieszka 1996 K20 MANUFAKTURAMIESZKAN.COM
657 Marciniak - Henc Aneta 1974 K40 Night Runners
658 Wiśniewska Anna 1982 K30 Nessi Team/Hernik Team
660 Flak-Marcinkowski Jacek 1967 M50
662 Osowiecki Michał 1978 M30
663 Suchorowski Jakub 1981 M30 PRO366
667 Licznierska Alina 1982 K30 gRUNwald Team Poznań
668 Apanowicz Katarzyna 1988 K20 kobietybiegają.pl
669 Wiśniewski Marek 1972 M40 GOLDEN RETRIVER WOŚP W POZNANIU-WWW.GOLDENWOSP.PL
670 Fabisiak Mateusz 1996 M20 MANUFAKTURAMIESZKAN.COM
672 GRZEBSKI JANUSZ 1974 M40 RAJSPORT ACTIVE
674 Durzyński Michał 1983 M30 Night Runners
675 Oleszczak Agnieszka 1979 K30 Night Runners
676 Basiński Marcin 1974 M40 PRO366
677 Goszczyński Roch 1999 M16 AZS Poznań
678 Hulewicz Agnieszka 1985 K30 kobietybiegaja.pl
680 Maciaszek Agnieszka 1981 K30
681 Owczarczak Monika 1984 K30 Night runners
682 Chołdrych-Strabel Olga 1983 K30 Night Runners
683 Danek Łukasz 1988 M20 MM
684 Poniedziałek Filip 1984 M30 Kuźnia Triathlonu
685 Sajewski Marcin 1989 M20 Harcerze
686 Jajuga Michał 1980 M30 DirtySparrows
688 Klupieć Marcin 1977 M40 Nn
690 Petroczko Patrycja 1980 K30
695 Wiącek Wiesław 1948 M60
700 Rucinska-Gorska Anna 1977 K40
701 Licznierski Marek 1984 M30 gRUNwald Team Poznań
703 Wileński Wojciech 1975 M40 Kuźnia Triathlonu
705 Błaszczyk Michał 1982 M30 TKKF MPK POZNAŃ
709 Kolendo Justyna 1977 K40 Yanosik team
711 Kurek Łukasz 1987 M30
717 loba damian 1969 M40
721 Błaszczak Marcin 1993 M20
725 Nowak Piotr 1981 M30 ALIOR RUNNING TEAM
728 skubel karolina 1984 K30 TT-THERMO KING
732 Schaefer Małgorzata 1970 K40 Borant Team
733 Schaefer Artur 1969 M40 Borant Team
734 Stachowiak Agnieszka 1975 K40
740 Jachimowski Marcin 1971 M40
743 Strzelczyk Marlena 1989 K20
745 Oczkoś Wojciech 1982 M30 Rakieta Poznań
746 Maroszczyk Mateusz 1993 M20 Natural Born Runners
756 Czarnecki Artur 1982 M30
761 Tylicki Marcin 1980 M30 Airpol Sport Team
762 Bednarczyk Daria 1976 K40
767 Statucki Łukasz 1980 M30
768 kotuła izabela 1984 K30 1984
769 Nowak Katarzyna 2001 K16
770 Wawrzyniak Natasza 1979 K30
771 Kaźmierczak Aleksander 1995 M20 MANUFAKTURAMIESZKAN.COM
775 świtalski Krystian 1976 M40 Wybiegać marzenia
776 Otto Slawomir 1965 M50 Night Runners Poznań
779 ZDROJEWSKA MAGDALENA 1977 K40 Fabryka Triathlonu
780 Górny Robert 1972 M40 trenertriathlonu.pl
781 DULAT PIOTR 1967 M50 KGB GRZMOT KOMORNIKI
784 Sokołowska Klaudia 1996 K20 PRO366
786 Krysiak Anna 1977 K40 Piątkowo na Biegowo
788 Zawieracz Marta 1985 K30
789 Cieślak Sebastian 1988 M20 NIGHT RUNNERS
790 Bujak Michał 1977 M40
791 Kołacka Małgorzata 1993 K20 MANUFAKTURAMIESZKAN.COM
793 Dąbrowski Dawid 1990 M20 Czerwonak Biega
794 Gozdalski Jaroslaw 1973 M40 Manufakturamieszkan.com
797 Andrzejak Robert 1976 M40
803 Kłopska Kasia 1985 K30
804 Nowak Marcin 1992 M20 AstroRun
805 Mikołajczak Szymon 2000 M16 PRO366
806 Pietruszyński Wojciech 1995 M20 Lucky LUZers
809 Gralczyk Szymon 1994 M20
811 SOBKOWIAK ROBERT 1979 M30 TKKF MPK Poznań
812 Nawrot Mikołaj 2000 M16 EL FOSTIAKO DE MARCO TEAM
813 Beata Sodkiewicz Beata 1984 K30
815 Lemański Grzegorz 1967 M50 Hernik Team
817 Wróbel Maksym 1991 M20
819 Pawlak Grzegorz 1965 M50
823 Nakoneczny Dominika 1976 K40 NN Leszno
824 Janiak Dawid 1995 M20
826 Kupczak Monika 1995 K20 BUK
827 KNIAT JOANNA 1987 K30 blogobieganiu.com
830 Borysiak Karolina 1988 K20
831 Skrzypczak Hanna 1967 K50 Miłosław Fortuna Team
833 Szrejbrowski Tymoteusz 1980 M30
836 Wolska Alina 1973 K40 DZIERŻONIÓW
840 Kubiak Michał 1981 M30 NIGHT RUNNERS
842 Pawela Przemysław 1987 M30 doPorzygu
843 Stachowska Małgorzata 1989 K20
849 KOSZNA MONIKA 1980 K30
853 Wysokińska Justyna 1989 K20 ASICS FrontRunner Polska/ PRO366
856 Wesołek Magda 1985 K30
860 Ratkowski Paweł 1979 M30
861 ŻYGULSKA Katarzyna 1982 K30 IŁAWA
868 Nowak Krzysztof 1997 M20 Stomil
872 Mencfeld Magdalena 1988 K20 REMPLUS Fitness
876 Ignaszak Agnieszka 1986 K30 Północniaki Poznaniaki / wkurw_team
878 Pieszak Michał 1986 M30
883 Ratajczak Łukasz 1981 M30 Night Runners
889 Klein Przemek 1987 M30 CSWLĄD POZNAŃ
904 Stachowiak Piotr 1971 M40
905 Piechota Bartek 1993 M20
906 Dymek Malwina 1996 K20 KS TEAM BARYŁA GORZÓW
907 MISJAN Rafał 1993 M20 KS Team Baryła Gorzów
909 Foltyniewicz-Wolska Anna 1989 K20
910 PIELATOWSKA JADWIGA MARIA 1989 K20 Dirty Sparrows
911 Ladek Marcin 1989 M20 GRUNWALD TEAM POZNAŃ
912 Jankowska Barbara 1975 K40 Kaxu Pixu
913 Ćwiklińska Anna 1977 K40 KaxuPixu
914 Witkowska Paulina 1987 K30
915 Król Darek 1967 M50 Nessi Team/Hernik Team
916 Manicka Magdalena 1965 K50 Running Vegan
917 DEHMEL Roman 1951 M60 Goggle Pro Active Eyewear
919 Popielarz Maciej 1982 M30 Pozruniacy
920 Kwiatecka Iwona 1972 K40 Orki z...
921 Andrzejak Rafał 1970 M40 Brama biega
922 Karczmarska Joanna 1992 K20 Vege Runners
923 Nowak Łukasz 1988 M20
924 Sokolowski Tomasz 1974 M40
925 Sokołowska Anna 1974 K40
926 Juszczuk Tomasz 1983 M30 Rododendron
927 Jodko Piotr 1979 M30 Jodko Brothers Running Team
928 Cegielski Tomasz 1974 M40
929 Pieszak Daria 1986 K30
930 Wierzbicki Krzysztof 1984 M30 BBL Świebodzin
931 Król Ireneusz 1957 M60 Partia Pokoju - prezes doktor Ireneusz Król
932 Henschke Adam 1983 M30 Park Komorniki
933 Czajka Elżbieta 1989 K20
934 ILLMANN ROBERT 1972 M40
935 Wolska Aleksandra 1997 K20
936 Kobiałka Adam 1978 M30
937 Kwiatkowska Agnieszka 1986 K30
938 Dysarz Przemysław 1981 M30
939 Czajka Justyna 1976 K40
940 Śniadecka Magdalena 1975 K40
941 Kleszcz Tomek 1982 M30 Night Runners
942 Knast Maciej 1971 M40 Wybite Jedynki
943 Chowaniec Wojciech 1988 M20
944 Łysiak Zofia 1993 K20
945 Czarnecki Tomasz 1987 M30 EMITT.PL
947 Hejza Michał 1992 M20
948 Rewers Joanna 1985 K30 SioraKierowniczki
949 Adamska Zofia 1989 K20 Kobiety biegają
950 Mościcki Mateusz 1989 M20 4Faces
951 Balcerzak Tomasz 1974 M40
952 Radecka Katarzyna 1976 K40 FEHLAU RUN TEAM
953 Jakubczak Damian 1989 M20
954 Nowicka Joanna 1990 K20
955 Wieczorkowski Krzysztof 1992 M20
956 Grybionko Maria 1986 K30 #nowemiastobiega
957 Czernicki Jakub 1983 M30
958 Pospieszny Paweł 1992 M20
959 Radzimowska-Mejer Weronika 1992 K20
960 Stankowski Przemysław 1976 M40
1001 MELNYK DOMINIK 1984 M30
1002 Sobiech Karol 1982 M30 NIGHT RUNNERS
1003 Siedliński Kamil 1989 M20 gRUNwald Team Poznań
1004 Pigłowski Tomasz 1984 M30 CZOPY
1005 Nyckowski Bartosz 1976 M40
1006 Karwatka Tomasz 1973 M40 TKKF MPK Poznań
1007 Szmidt Jędrzej 1999 M16 OŚ AZS POZNAŃ
1008 Nowacka Justyna 1983 K30 Roche Runners
1009 Szubarga Tomasz 1987 M30 ROKIETNICA BIEGA
1010 Kluza Tomasz 1982 M30 Night Runners
1011 Kaźmierczak Marcin 1984 M30 BBL Poznań
1012 Szmidt Szymon 1995 M20
1013 Szmidt Jacek 1969 M40
1014 najderek maciej 1982 M30 Piękna Helena
1015 Różański Eryk 1987 M30 Maratończyk Poznań
1016 Kasperczak Maciej 1976 M40 Hernik Team
1017 Klauza Patryk 1999 M16 Wolne Ślimaki
1018 Relewicz Maciej 1979 M30 Wolne Ślimaki
1019 Mroz Izabela 1982 K30 Wolne Ślimaki
1020 Klauza Magdalena 1972 K40 Wolne Ślimaki
1021 Jaskóła Jarosław 1984 M30
1022 Baier Jerzy 1981 M30
1023 Bereszyński Sebastian 1987 M30 DanflorTeam
1024 Umyszkiewicz Łukasz 1984 M30 1 RWT SP
1025 Błaszyk Agnieszka 1986 K30
1026 Roszczenko Krzysztof 1976 M40 nogi do góry i do przodu
1027 Tomczak Jakub 1996 M20
1028 HERNIK KRZYSZTOF 1966 M50 HERNIK TEAM
1029 Kasperczak Emilia 1979 K30 Hernik team
1030 Sobiech Natalia 1987 K30 Night Runners
1031 Limanowski Łukasz 1978 M30 Roche Runners
1032 Martyła Piotr 1982 M30
1033 Imiołek Ariel 1981 M30 CPR POZNAŃ
1034 Szeszuła Michał 1975 M40 Night Runners
1035 Ogrodnik Tomasz 1988 M20 Night Runners Poznań
1036 Bożkiewicz Patrycja 1980 K30 Hernik Team
1037 Muszyński Paweł 1978 M30 Zalasewo Zaiwania
1038 Byczkowski Adam 1989 M20 Constravia
1039 Matuszek Tomasz 1979 M30 PKS - Pawłowicki Klub Sportowy
1040 ROSIAK ANNA 1979 K30
1041 Gieniusz Marek 1984 M30 Naramowice Biegają
1042 Nadolińska Monika 1982 K30
1043 Napierała Marcin 1980 M30 MUAY Runnig Team
1044 Łożyński Witold 1984 M30 lotnictwo.net.pl
1045 Kien Anna 1977 K40
1046 Jakubowski Andrzej 1980 M30
1047 Mroczek Marta 1976 K40 Dream Run
1048 Skubiszak Andrzej 1966 M50 BRODEX TEAM SWARZĘDZ
1049 Napierała Alina 1983 K30
1050 Strykowska Anna 1979 K30 Speed Szuracz
1051 Strykowski Michał 1976 M40 Speed Szuracz
1052 Stencel Dawid 1985 M30
1053 Holak Jakub 1987 M30 Rehabalance Team
1054 Trzeciak Marek 1985 M30
1055 Grzywaczyk Artur 1964 M50 parkrun Poznań
1056 Kurzawińska Agnieszka 1971 K40
1057 Sikorski Wiktor 1981 M30 BZWBK Runners team
1058 Szałkowski Tomasz 1982 M30 Night Runners
1059 Przybylak Agata 1975 K40 KB DęBIEC
1060 Rurek Karolina 1994 K20
1061 Filipowski Zenon 1973 M40 SCIM / W TRITEAM
1062 Nowicki Michał 1977 M40
1063 Mucke Remigiusz 1977 M40
1064 Porada Marek 1963 M50 HERNIK TEAM
1065 Porada Grażyna 1963 K50 SCIM
1066 Węgrzynowski Mikołaj 1983 M30
1067 Bartkowiak Ireneusz 1973 M40
1068 Skowrońska Katarzyna 1961 K50
1069 Wolny Robert 1979 M30
1070 Adamska Ewa 1984 K30 Hernik Team
1071 Maćkowiak Michał 1989 M20 OLX GROUP TEAM
1072 Nowak Marta 1981 K30 Naramowice Biegają
1073 Zegarlicki Tomasz 1994 M20 MANUFAKTURAMIESZKAN.COM
1074 OTTO ARTUR 1976 M40
1075 Żaczek Jan 1958 M50
1076 Lisiewicz Piotr 1983 M30 CZOPY
1077 Miś Malwina 1994 K20 Pędzące Warchlaki
1078 Udałowski Radosław 1984 M30 eFitness Racing Team
1079 Przybylski Piotr 1982 M30 DRUŻYNA SZPIKU
1080 Wójcik Krzysztof 1981 M30
1081 Nowaczyk Michał 1979 M30 GB Wielkopolscy Biegacze
1082 Żaczek Anna 1962 K50
1083 Walczak Robert 1980 M30 parkrun Poznań
1084 Rojewski Michał 1983 M30 Naramowice Biegają
1085 Wawrzyniak Małgorzata 1979 K30 parkrun Poznań
1086 Kiwertz Anna 1979 K30 Run Vegan TEAM
1087 Baron Przemysław 1982 M30 Constravia
1088 olechowska Monika 1982 K30 Night Runners
1089 Sobik Paulina 1983 K30 PRO366
1090 Baron Monika 1982 K30 RedBaron
1091 Mossakowski Rafał 1993 M20
1092 MĄDRZAK KAROLINA 1979 K30 POWIAT POZNAŃSKI
1093 Skowrońska Małgorzata 1989 K20
1094 Paszkowski Kamil 1989 M20 RUNGURU
1095 Wolna Monika 1976 K40 Night Runners
1096 Dzieciątkowski Artur 1988 M20 Pędzące Warchlaki
1097 Zięba Maciej 1982 M30 OREGANO PROJECT
1098 Matuszek Maria 1956 K60 KTR
1099 Dąbrowska Iza 1977 K40 MUD GOATS
1100 Furmańczyk Marek 1986 M30
1101 Bogusiewicz Karolina 1983 K30
1102 Karolczak-Judek Marta 1980 K30
1103 Koroński Tadeusz 1970 M40 parkrun Poznań
1104 Leniec Michał 1979 M30 Świat Biegacza Fehlau Run Team
1105 Walentowski Maciej 1982 M30
1106 Parzęcki Robert 1972 M40 czapury team
1107 Parzęcki Jakub 2001 M16 czapury team
1108 Wachowiak Magdalena 1985 K30 Ronin Running
1109 Chudzicki Adam 1987 M30 Ronin Running
1110 Kamińska Ewelina 1982 K30 Mud Goats
1111 Pecolt Norbert 1975 M40 Wkurw_TEAM
1112 Zielińska-Kaczmarek Edyta 1970 K40
1113 Witkowski Sławomir 1975 M40 Biegacze YouFit
1114 Szymański Paweł 1980 M30
1115 Jarząb krzysztof 1994 M20
1116 Zabel Przemysław 1983 M30 sklepbiegacza.pl
1117 Ruszczak Anna 1974 K40
1118 Jasiński Piotr 1971 M40 FORMATIQ
1119 Jasinska Natalia 1971 K40 FORMATIQ RUN
1120 Poć Magdalena 1986 K30 Dirty Sparrows
1121 Romanowicz Karolina 1989 K20 Night Runners
1122 Kańduła Klaudia 1980 K30 nest.poznan.pl/Szakal Runners
1123 Mierzwa Mirosław 1975 M40
1124 Piwecki Maciej 1976 M40
1125 Jazikowski Paweł 1972 M40 Strzeszyn Gojawiczyńskiej
1126 Filipiak Agnieszka 1975 K40
1127 Filipiak Marek 1973 M40
1128 Greiveldinger Gilles 1971 M40 Świat Biegacza Fehlau Run Team
1129 Prył Michał 1979 M30 BBL
1130 Rosół Roman 1970 M40 HERNIK TEAM
1131 Olejniczak Paweł 1969 M40
1132 Kamińska Olga 1991 K20
1133 Misiorna-Skalec Małgorzata 1979 K30
1134 Misiorny Radosław 1973 M40
1135 Ostrowski Radek 1980 M30 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team
1136 Grześnik Grzegorz 1981 M30 Tata Jaśminki i Felusia
1137 Mnich Marcin 1984 M30
1138 Mośkiewicz Anna 1990 K20 Drużyna Szpiku
1139 Matusewicz Aleksandra 1982 K30
1140 Lewandowski Grzegorz 1962 M50
1141 Grabski Rafał 1992 M20 Danflor Team
1142 Błoch Paweł 1983 M30 Runner s Power
1143 Stryczyński Tomasz 1978 M30 eFitness Racing Team
1144 Jakubowski Jakub 1978 M30 Poznań
1145 Lisiecka Izabela 1975 K40 ChampionMan Team
1146 Fabisz Rafał 1974 M40
1147 Augustyniak Piotr 1974 M40
1148 Bylina Bartosz 1972 M40
1149 Bylina Magdalena 1973 K40
1150 Marcinkiewicz Agnieszka 1973 K40
1151 BIECHOŃSKI JAROSŁAW 1977 M40
1152 STRONKA DAWID 1987 M30 Velocity Poznań
1153 Krych Jakub 1976 M40 Dirty Sparrows
1154 Rybszleger Paweł 1975 M40 Dirty Sparrows
1155 Macioszek Natalia 1984 K30
1156 Ciskowski Tomasz 1965 M50
1157 Zieleźnik Bartosz 1985 M30
1158 Klamycki Krzysztof 1986 M30
1159 Mrugała Krzysztof 1989 M20 Fresh Pizza Team
1160 Kruszczyński Piotr 1967 M50 Teatr Nowy w Poznaniu
1161 DOŁĘGA-KOZIEROWSKI MACIEJ 1972 M40 Night Runners
1162 Przybylski Adam 1985 M30
1163 Przybylska Joanna 1987 K30
1164 Ruskowiak Aleksander 1985 M30 Night Runners
1165 Mieloszyk Wojtek 1983 M30
1166 BIELEŃ BARTOSZ 1980 M30 Lucky LUZers
1167 Gruszka Anna 1974 K40
1168 Chwalisz Łukasz 1990 M20 Night Runners
1169 Krajewski Tomasz 1981 M30
1170 Nowak Mariusz 1983 M30 Fizjobiegacze Szczecin
1171 Zandecki Jacek 1973 M40
1172 Hofman Tomasz 1976 M40 Zgrupka Team
1173 Chraplewska Karolina 1981 K30 PRO366
1174 Grządzielewski Dominik 1981 M30
1175 Jałkiewicz Grzegorz 1968 M40
1176 ryba tomek 1975 M40
1177 Kukla Dagmara 1990 K20 @dagmarunner
1178 Fabrowski Michał 1975 M40
1179 Kowalski Przemysław 1979 M30
1180 Szagżdowicz Mateusz 1982 M30 Drużyna Szpiku
1181 Mańkowski Andrzej 1965 M50
1182 Maculewicz Katarzyna 1974 K40
1183 Jędrzejak Piotr 1981 M30 Dawid, Ślimaki i Jerzak
1184 Hampel Marcin 1979 M30
1185 Archaniołowicz Joanna 1970 K40 Drużyna Szpiku
1186 Paulus Jędrzej 1985 M30 Night Runners
1187 Ellmann Leszek 1991 M20 Rehabalance Team
1188 Komorowski Bartosz 1990 M20
1189 KACZMAREK ANNA 1962 K50
1190 Rabsch Bartek 1978 M30
1191 Sowała Anna 1982 K30
1192 Zalejska Anna 1985 K30 Endorfit
1193 Ihma Artur 1978 M30 Speed Szuracz
1194 Binkowski Michał 1989 M20 Biniu Team
1195 Rabsch-Surmacz Ewa 1978 K30
1196 Stachowiak Zbigniew 1975 M40
1197 Gawęcka Anna 1985 K30 Bukowski Klub Biegacza
1198 woźniak Adam 1983 M30 Night Runners
1199 Kośmider Piotr 1982 M30 zawodnik zdyskwalifikowany
1200 Kaczmarek Adam 1986 M30 Team Stare Miasto
1201 Wiśniewska Dorota 1991 K20
1202 mazur andrzej 1982 M30 Martombike
1203 Nyga Ewa 1983 K30 Makotechnika Bike Team
1204 Flejszman Marek 1972 M40
1205 Stępień Sławomir 1972 M40 brak
1206 Monczyński Bartłomiej 1979 M30 Smashing Pąpkins / #OwocBiega
1207 Geisler Marek 1959 M50 POZNAŃ AIRPORT TEAM
1208 Matysiak Sebastian 1982 M30 Byle doczłapać do mety
1209 Hulewicz Wiola 1975 K40 Hernik Team
1210 Roszak Daniel 1978 M30 Radaway Run Crew
1211 Hedzielski Rafał 1974 M40 Rehabalance Team
1212 Hedzielska Weronika 1998 K16 Rehabalance Team
1213 Czajka Mateusz 1992 M20 runguru
1214 MAJEWSKA IWONA 1962 K50
1215 Szukała Dariusz 1980 M30 Kibolski KS
1216 Zawisza Artur 1986 M30 Zgrupka Team
1217 Majchrzycki Sławomir 1983 M30 TKKF MPK POZNAŃ
1218 Walkowiak Bartosz 1985 M30
1219 Szymczak Marta 1978 K30 Hernik Team
1220 Pakulska Dorota 1963 K50
1221 Frankiewicz Jakub 1986 M30 KO.KA Sport
1222 Górska Anna 1989 K20 WUEF Tri Team / OwocBiega
1223 Wróbel Tomasz 1985 M30
1224 Wdzięczny Mariusz 1979 M30 CONSTRAVIA
1225 bucko karolina 1973 K40 Wuef Club poziom wyżej
1226 Dąbrowski Paweł 1975 M40 Night Runners
1227 Domański Łukasz 1981 M30 Fitatu Runners
1228 Barełkowska Katarzyna 1972 K40 Night Runners
1229 Kaźmierczak Marcin 1988 M20 MarKaz Marcin Kaźmierczak
1230 Oldenburg Tim 1980 M30 Night Runners
1231 Wiśniewska-Krotecka Marta 1989 K20 SMASHING PĄPKINS
1232 Konieczny Mateusz 1983 M30
1233 Maciejewski Grzegorz 1961 M50 MUAY Running Team
1234 Kożuch Sławek 1974 M40 Drużyna Niuni
1235 Baron Błażej 1983 M30
1236 Herwart Maria 1964 K50
1237 Struzik Piotr 1989 M20 Bevo Team
1238 Barcik Agnieszka 1987 K30
1239 Sokołowski Michał 1980 M30 MUD GOATS
1240 Kaczmarek Mariusz 1963 M50 Velocity Warsztat Treningu
1241 Mamys Robert 1975 M40
1242 Tecław Katarzyna 1963 K50
1243 Roloff Jacek 1965 M50
1244 Kosicka Beata 1968 K40
1245 kosicki dariusz 1966 M50
1246 Pilak Jacek 1963 M50 Wielkopolscy Biegacze
1247 Pilak Bożena 1968 K40
1248 Jóźwiak Dariusz 1964 M50 HernikTema
1249 Kuśnierz Michał 1983 M30 Biegam Bo Lubię - to nie klub
1250 Pilak Magdalena 1997 K20
1251 Lewicki Włodzimierz 1959 M50
1252 bednarz ireneusz 1975 M40
1253 Wawrzyniak Małgorzata 1968 K40
1254 Włodarczyk Maciej 1980 M30
1255 Posadzy Włodzimierz 1973 M40 Biegam bo Biegam
1256 Dylewski Andrzej 1961 M50
1257 Konstańczak Joanna 1983 K30 Night Runners
1258 Ławniczak Rafał 1978 M30
1259 Gałka Oskar 1984 M30 Sii
1260 Rospond Piotr 1969 M40 TKKF MPK Poznań
1261 Włoszyński Marek 1972 M40 Luboń
1262 Surmacz Rafał 1976 M40 CardioRunners
1263 JACHIMOWSKA ANNA 1979 K30 NIGHT RUNNERS
1264 Haremza kinga 1973 K40 Night Runners
1265 Guzik Przemysław 1969 M40
1266 Łaźniak Agata 1986 K30 CardioRunners
1267 Kolańczyk Maciej 1948 M60
1268 Szadkowska Dorota 1987 K30 BYLE DO PRZODU
1269 Pelczar-Płachta Weronika 1988 K20
1270 Czyż Krzysztof 1978 M30 CardioRunners
1271 Kniaziewicz-Pawlak Dagmara 1989 K20 CardioRunners
1272 ŁOPUSIEWICZ-MATECKA KATARZYNA 1991 K20 CardioRunners
1273 Wróblewicz Katarzyna 1984 K30
1274 Matecki Karol 1991 M20
1275 Olejnicki Mikołaj 1989 M20 MUD GOATS
1276 Kolańczyk Krystyna 1946 K60
1277 Olzacka Agata 1982 K30 Hernik Team
1278 Bartecki Michał 1987 M30 CardioRunners
1279 Furmaniuk Jaromir 1972 M40 Samotny Biały Żagiel
1280 Meller Błażej 1984 M30 KS HADES Tech-Race
1281 Milkamanowicz Marek 1976 M40
1282 Rosińska Agnieszka 1982 K30 Świerczewo Run
1283 Przybylska Paulina 1983 K30 DRUŻYNA SZPIKU
1284 Gaca Tadeusz 1963 M50
1285 Czapla Krzysztof 1977 M40
1286 Ossowska Alicja 1987 K30
1287 Gruch Andrzej 1988 M20 Radaway Run Crew
1288 Pawlik Piotr 1987 M30 ENEA Serwis
1289 Zbąszyniak Jadwiga 1987 K30
1290 Rakowski Bartosz 1979 M30 Hernik Team
1291 Adamcewicz Mirka 1976 K40
1292 Szambelańczyk Małgorzata 1978 K30
1293 wierski artur 1976 M40
1294 Nowak Karolina 1982 K30
1295 PIETROWSKA HALLIK 1965 K50 KTOSTAKI biegają
1296 Dembiński Arkadiusz 1986 M30
1297 Kulesza Michał 1976 M40 Kuźnia Triathlonu
1298 Albrecht Katarzyna 1982 K30 Smashing Pąpkins
1299 Jankowski Maciej 1991 M20
1300 Adamczak Artur 1973 M40
1301 Klupczyńska Karolina 1995 K20
1302 Biczkowski Kajetan 1991 M20 Night Runners
1303 Postaremczak Jacek 1981 M30 Tkkf MPK Poznań
1304 MAIK PIOTR 1978 M30 SPRINT Dopiewo
1305 Skrocki Dariusz 1967 M50 Velocity
1306 Bartnicka Beata 1986 K30 @MALUTKA
1307 Urbanek Filip 1989 M20 PRO366
1308 Mis Roman 1953 M60 DRUŻYNA SZPIKU
1309 leszczyńska Lidia 1975 K40
1310 Ratajczak Krzysztof 1978 M30
1311 Gramczewska Katarzyna 1985 K30 PRO366
1312 Radecki Robert 1975 M40 FEHLAU RUN TEAM
1313 Koralewski Paweł 1983 M30
1314 Żuchowski Bogumił 1980 M30 Dawid, Ślimaki i Jerzak
1315 lenzner agnieszka 1983 K30
1316 Mazurek Paweł 1968 M40 BZWBK Runners Team
1317 Staszewski Piotr 1971 M40
1318 Erdmann Bartosz 1986 M30
1319 Kiełczewska Monika 1977 K40 PKO Bank Polski SA
1320 Stokowski Marcin 1996 M20 Night Runners
1321 Zabłocki Tomek 1988 M20
1322 Antkowiak Karol 1989 M20
1323 Budnik Eryk 1987 M30
1324 Wojdat Tomasz 1992 M20
1325 Kotecka Ania 1982 K30 gRUNwald team Poznań
1326 Budnik Błażej 1985 M30
1327 Budnik Sylwia 1989 K20
1328 Kołodziejczyk Roman 1967 M50 PCH_RUN Chodzież
1329 Cichocka Marianna 1969 K40
1330 Paczkowski Gerard 1976 M40 Drużyna Szpiku
1331 DERDA ANITA 1983 K30 Team Aktywny Stęszew
1332 Sobczak Mikołaj 1977 M40
1333 Piątek Tomasz 1981 M30
1334 Michalak Jakub 1993 M20 Night Runners
1335 Niemier Agnieszka 1978 K30 PKO Bank Polski S.A.
1336 Jankowska Agnieszka 1986 K30
1337 Steinbock Wojciech 1975 M40
1338 Abramowska-Guzik Alina 1967 K50
1339 SZCZEPAŃSKI PRZEMYSŁAW 1959 M50
1340 Sobczak Magdalena 1974 K40
1341 Walkiewicz Katarzyna 1970 K40
1342 Bojakowska Olga 1983 K30
1343 Szmańda Barbara 1955 K60
1344 Kurzawińska Zuzanna 1994 K20
1345 CHROSTEK DOROTA 1974 K40
1346 Chrostek Adam 1974 M40
1347 falkowska ilona 1954 K60
1348 Sprenger Jarosław 1974 M40
1349 Jaskuła Łukasz 1987 M30
1350 Sypniewski Michał 1972 M40
1351 Majewska Malwina 1974 K40 Kuźnia triathlonu
1352 Majewski Wiesław Stefan 1973 M40 Kuźnia triathlonu
1353 Michalewska Katarzyna 1981 K30
1354 Mikołajczak Bartek 1978 M30 Halfworn TEAM
1355 Juskowiak Kinga 1978 K30 DRUŻYNA SZPIKU
1356 Kłoda Dominika 1996 K20 1 Second Team
1357 Kowalczyk Andrzej 1987 M30 CITY TRAIL Team
1358 Rosa Maciej 1964 M50
1359 Jokajty Joanna 1994 K20
1360 Jankowska Agnieszka 1976 K40
1361 Południak Ela 1964 K50 SUNDOM NIERUCHOMOŚCI KRZYSZTOF POŁUDNIAK
1362 Hojan Jarosław 1962 M50 WZDW Poznań
1363 Matusiak Jarek 1975 M40 SOBIE BIEGAM
1364 Grząbka Michał 1988 M20
1365 Schwarz Marek 1985 M30 KLAS Szpot Swarzędz
1366 Kędziora Anita 1976 K40 Strefa komfortu
1367 Janicka Aleksandra 1991 K20
1368 Siciarz Natalia 1984 K30 Night Runners / Wójtowicz TRI Team
1369 Śmierzchalski Paweł 1983 M30 Nationale Nederlanden
1370 Fleiszar Tymoteusz 1974 M40 Wójtowicz TRI Team
1371 Liberek Kamil 1984 M30
1372 Kałwińska Sylwia 1978 K30 WATAHA TEAM
1373 Kapica Anna 1986 K30 Biegacze YouFit
1374 Kałwiński Dawid 2000 M16 WATAHA TEAM
1375 Fedryna Edyta 1974 K40
1376 Bocian Magdalena 1975 K40
1377 Kapica Dariusz 1984 M30 Biegacze YouFit
1378 Misiarek Michał 1978 M30 Halfworn Team
1379 Winiarska-Misiarek Lidia 1977 K40 Halfworn Team
1380 Skibniewski Krzysztof 1981 M30 Biegacze YouFit
1381 Śramkowski Michał 1977 M40 Constravia
1382 Degórski Kamil 1990 M20 OLX GROUP TEAM
1383 Szczygieł Łukasz 1980 M30 OLX GROUP TEAM
1384 Południak Alicja 1987 K30 OLX GROUP TEAM
1385 Karpiński Grzegorz 1983 M30 OLX GROUP TEAM
1386 Maciejewski Paweł 1990 M20 OLX GROUP TEAM
1387 Drobnik Aleksandra 1987 K30 OLX GROUP TEAM
1388 Vinogradskiy Aleksandr 1986 M30 OLX GROUP TEAM
1389 Nowakowski Robert 1973 M40 GARDA DESIGN
1390 Capelik Anna 1985 K30 OLX GROUP TEAM
1391 Jóźwiak Daniel 1980 M30 BMS MASKOTA
1392 Kaftański Michał 1982 M30
1393 Kowalski Krzysztof 1978 M30 OLX GROUP TEAM
1394 Nekanda-Trepka Elżbieta 1973 K40 PRO 366
1395 Woźniak Oktawiusz 1985 M30 OLX GROUP TEAM
1396 Soska Jacek 1979 M30
1397 Soska Joanna 1979 K30
1398 Waliszewski Jakub 1987 M30 Rowery Małgośka
1399 Malinowski Kamil 1993 M20 PRO366
1400 Dubisz Przemysław 1979 M30
1401 Jedrzejek Lukasz 1980 M30 DFDS Polska Running Team
1402 Thomas Katarzyna 1986 K30
1403 Sobczak Jacek 1990 M20
1404 Bigus Piotr 1989 M20 ŁAP FORMĘ
1405 Hanuszczak Mariusz 1975 M40 Piątkowo na Biegowo
1406 Kaczmarek Tomasz 1984 M30 GB Wielkopolscy Biegacze
1407 Musialska Anna 1980 K30 PnB
1408 Strzyżewska Marzena 1974 K40 Maratończyk Poznań
1409 Przybylski Paweł 1978 M30
1410 Lange Marek 1980 M30
1411 Ziemniewicz Maciej 1996 M20 OLX Group Team
1412 Wacko Marcin 1985 M30 OLX GROUP TEAM
1413 WASZTYL MICHAŁ 1989 M20 MANUFAKTURAMIESZKAN.COM
1414 Fleiszar Edyta 1975 K40 WÓJTOWICZ TRI TEAM
1415 Przybyszewska Dominika 1989 K20 Świerczewo Run
1416 Dwornik Dorota 1982 K30 OLX Group
1417 Marciniak Marta 1980 K30 Mamy-Biegamy
1418 Diering Tomasz 1987 M30 Rowery Małgośka
1419 SZEMIEL-AFEK MARIOLA 1974 K40 DRUZYNA SZPIKU
1420 Wróblewski Paweł 1976 M40 KB Maniac Poznań
1421 Janik Justyna 1990 K20 BYLE DO PRZODU
1422 Szymczak Arkadiusz 1990 M20 System 11 Wałcz Drugi
1423 Fenikowski Szymon 1976 M40 ŚWIERCZEWO RUN
1424 Kowalski Dariusz 1990 M20 Fabryka Triathlonu / Asics FrontRunner Polska
1425 Rychlewicz Matylda 1975 K40
1426 Raflik Sławomir 1978 M30 gRUNwald Team Poznań
1427 Tomas Damian 1990 M20 DW
1428 Frąckowiak Magda 1980 K30
1429 Krukar Dorota 1987 K30
1430 Kiszka Łukasz 1991 M20 Dawid, Ślimaki i Jerzak
1431 Dżugaj Krystyna 1989 K20 PKO Bank Polski
1432 Kopras Marek 1958 M50 Wroniecki Lkub Biegacza
1433 Sojkin Wioleta 1979 K30
1434 Sojkin Tomasz 1983 M30
1435 Witczak Joanna 1982 K30
1436 ZANDECKA MONIA 1977 K40 Zandolowa biega
1437 Adamczyk Paweł 1981 M30 Dawid, Ślimaki i Jerzak
1438 Paluta Jakub 1984 M30
1439 Maślankowski Damian 1987 M30
1440 STANCZAK JANUSZ 1960 M50 KB KOSYNIER WRZESNIA
1441 Buczkowska Justyna 1978 K30
1442 Majchrzak Monika 1972 K40 Wkurw_team
1443 Oleś Marcin 1982 M30
1444 Chwiałkowska Elżbieta 1964 K50
1445 Bartkowiak Michał 1987 M30 City Trail Team
1446 Brambor Małgorzata 1967 K50 I z Poznania i z Torunia
1447 Brambor Sławomir 1964 M50 I z Poznania i z Torunia
1448 Południak Przemysław 1995 M20
1449 Samolik Marcin 1972 M40
1450 Gratkowska Joanna 1977 K40 Gratki Team
1451 Babista Kasia 1978 K30
1452 Smierzchała Marta 1980 K30
1453 Araszkiewicz Aleksandra 1985 K30 Lamia Reno
1454 Wojnarowski Piotr 1987 M30
1455 Binkowska Magdalena 1984 K30
1456 SPYCHAŁA DANUTA 1953 K60 KB UE POZNAŃ
1457 Kusz-Zamelczyk Kamila 1972 K40
1458 Wolska Ewa 1968 K40 CZERWONAK
1459 kolski jacek 1978 M30 Night Runners
1460 Wojsz Monika 1973 K40
1461 Banasiak Emil 1992 M20 for-clinic.pl
1462 Kuźniacka Ewa 1982 K30 Świerczewo Run
1463 Waliszewska-WIdera Marta 1984 K30 ROWERY MAŁGOŚKA
1464 Widera Michał 1980 M30 ROWERY MAŁGOŚKA
1465 Jarosz Tomasz 1970 M40 TRIceratops - gpd triathlon team
1466 Kaczmarek Tomasz 1982 M30
1467 Kałek MARCIN 1986 M30
1468 Paczkowski Rafał 1982 M30 Kuźnia Triathlonu..Czerwonak biega
1469 Świt Norbert 1993 M20
1470 Piętowski Artur 1979 M30
1471 Hulak Agnieszka 1984 K30
1472 Duszyński Łukasz 1982 M30
1473 Wilczewska Anna 1976 K40 Night Runners
1474 Siegień Malwina 1989 K20 Mud Goats
1475 Kaczmarek Aleksandra 1987 K30 BODYWORK
1476 Walentowska Paulina 1978 K30
1477 Sobkowski Przemysław 1960 M50 MUKS Jedynka Międzychód
1478 Sobański Roman 1980 M30
1479 Juśkiewicz Tomasz 1982 M30
1480 Treściński Mariusz 1986 M30
1481 Wieczorek Alina 1965 K50
1482 Grzywczak Wiesław 1956 M60 K.B Gepard Murowana Goślina
1483 Antczak Marcin 1978 M30 Świat BiegaczaFehlau Run Team
1484 SARBINOWSKI ŁUKASZ 1978 M30
1485 Strabel Dariusz 1979 M30 DuoLife Team
1486 Witczak Wiktoria 1996 K20 PRO366
1487 Mikołajczak Ola 1981 K30 Halfworn Team
1488 Przybylska Kinga 1976 K40
1489 Brok Małgorzata 1974 K40 Świat Biegacza Fehlau Run Team
1490 Świątnicki Grzegorz 1976 M40 Fehlau Run Team
1491 KOROLKIEWICZ RAFAŁ 1976 M40 Fehlau Run Team
1492 Biegańska Marta 1985 K30
1493 Chabros Karolina 1982 K30 SKLEPBIEGACZA.PL POZNAŃ
1494 Makles Hanna 1973 K40
1495 Brodowicz Jarosław 1977 M40 Świat Biegacza Fehlau Run Team
1496 Kmieciak Jarosław 1974 M40 PRO366
1497 Gawłowski Piotr 1988 M20
1498 Tomczak Tomasz 1976 M40 Naramowice Biegają
1499 Wołczyk Adrianna 1988 K20
1500 Przybylak Tomasz 2001 M16 AZS Poznań
1501 Błaszyk Mateusz 1987 M30 Betonowy Wojtek
1502 Kapela Basia 1988 K20
1503 Wieczorek Justyna 1986 K30
1504 Sibilski Dawid 1978 M30 Kuźnia Triathlonu
1505 Nowak Łukasz 1985 M30 Biegacze YouFit
1506 Dembski Paweł 1982 M30 X-BIONIC TEAM
1507 Tomczak Marcin 1985 M30 X-BIONIC TEAM
1508 WIECZOREK ŁUKASZ 1984 M30
1509 Malinowska Malwina 1984 K30 Mamy-Biegamy
1510 Rucki Marcin 1978 M30 4FM TEAM
1511 Rembowska Natalia 1974 K40 Deep Forest
1512 Matuszewski Nikodem 1989 M20 CARLSBERG
1513 KULIŃSKA - WRÓBEL KATARZYNA 1989 K20 Carlsberg
1514 Sawiński Marcin 1979 M30 CARLSBERG
1515 Krause Lucyna 1984 K30 CARLSBERG
1516 CIESIELCZYK izabela 1984 K30
1517 Stasiak Aleksander 1983 M30
1518 Skolarus-Tomczak Marzena 1959 K50
1519 Trojanek Adam 1975 M40
1520 Nekanda-Trepka Andrzej 1972 M40 PRO366
1521 Wojtynek Przemysław 1969 M40
1522 Sziwa Danuta 1957 K60
1523 Jamroszczyk Gracjan 1991 M20
1524 Hałabuda Paweł 1991 M20
1525 Bartnikowska Sabina 1990 K20 CARLSBERG
1526 Marciniak Michał 1990 M20 CARLSBERG
1527 Rożek Ewa 1977 K40 CARLSBERG
1528 Mazurek Piotr 1998 M16 Bytkowo Runners Team
1529 Romanowicz Michał 1990 M20 KB Pilnujemy Tyłów
1530 CIEŚLIK MACIEJ 1977 M40 TAŚMOl REAKTYWACJA
1531 Augustyniak Barbara 1975 K40
1532 Wypychowski Piotr 1955 M60 Drużyna Zenka
1533 Smólski Marek 1984 M30
1534 Winiarski Ryszard 1981 M30 KALOGERO MOTORS
1535 Zalewski Piotr 1978 M30
1536 Winiarska Sandra 1986 K30 KALOGERO MOTORS
1537 Radziej Alicja 1991 K20 Biegacze YouFit
1538 Kujawa Sebastian 1979 M30 #OwocBiega
1539 Karolak Bogusław 1967 M50
1540 Budzyński Marek 1981 M30 KALOGERO MOTORS
1541 Wolny Mariusz 1976 M40 Night Runners
1542 Kammer Krzysztof 1986 M30 PRO366
1543 Sobańska Paulina 1982 K30 Tarnowo Podgórne Biega
1544 Czajka Michał 1981 M30 3-M Triathlon Team
1545 Łącki Tomasz 1976 M40
1546 Stryczyński Kuba 2000 M16 eFitness Racing Team
1547 Kubacka Justyna 1988 K20
1548 Basiński Jędrzej 1985 M30 X-BIONIC TEAM
1549 Ludwiczak Krzysztof 1980 M30 AZ TEAM
1550 Mądry Tymoteusz 1992 M20 Wójtowicz TRI TEAM
1551 Otocki Wojciech Antoni 1979 M30
1552 Dachtera - Janiuk Dobrawa 1983 K30 -
1553 Ziółkowska Monika 1988 K20 Żabka
1554 Szymczak Wojciech 1988 M20 PARAGRAF
1555 Młotkowski Waldemar 1960 M50
1556 Grzeczka Mateusz 1987 M30
1557 Grobelny Michał 1978 M30
1558 Preuss Patrycja 1991 K20
1559 Wojciechowski Tomasz 1976 M40 PRO366
1560 Bajerlein Joanna 1988 K20
1561 Kubinska Sylwia 1977 K40 Drużyna Szpiku
1562 Truszkowska Marcelina 1992 K20 CARLSBERG
1563 Serafiński Mirosław 1976 M40 Verocel-Polska
1564 Matuszewska Zuzanna 1992 K20
1565 Jasińska Alicja 1985 K30 CSWLąd
1566 Majchrzak Beata 1975 K40 Mamy-Biegamy
1567 Bednarz Anna 1983 K30
1568 Machura Robert 1979 M30 RED FITNESS i REMPLUS FITNESS
1569 Mensfeld Anna 1985 K30 Concordia Runners Team
1570 kaźmierczak mariusz 1979 M30
1571 Kaftańska Katarzyna 1983 K30
1572 SARBAK GRZEGORZ 1999 M16 MUKS JEDYNKA MIĘDZYCHÓD
1573 Polkowski Marcin 1976 M40 Velocity Warsztaty Treningu
1574 Szkudlarski Wojciech 1972 M40
1575 Altmann Zbyszek 1964 M50 BIKEOWE WYPRAWY
1576 Baraniak Jarosław 1983 M30 MOTIV HOME TEAM
1577 Gładysiak Przemysław 1977 M40 niezrzeszony
1578 Woźny Jarosław 1976 M40 Piątkowo Na Biegowo
1579 Woźny-Doroziński Mateusz 2000 M16 UKS DĄB SUCHY LAS
1580 Fluks Szymon 1983 M30 MANUFAKTURAMIESZKAN.COM
1581 Skrudlik Wojciech 1976 M40 Night Runners
1582 Nawrot Piotr 1976 M40 Pędzące Warchlaki
1583 Grześ Piotr 1988 M20 goggle
1584 Staturski Tomasz 1984 M30 gRUNwald Team Poznań
1585 Minkisiewicz Agnieszka 1988 K20 Night Runners
1586 Kruczyński Maciej 1976 M40
1587 Szulc-Łątkowska Ulka 1978 K30 KB Maniac Poznan
1588 Bartosz Orszulak 1989 M20
1589 KOLASIŃSKI ANDRZEJ 1976 M40 ŚWIERCZEWO RUN
1590 Grześ Małgorzata 1988 K20
1591 Pyszczak Bartosz 1983 M30
1592 Kaczmarek Jakub 2001 M16 MUKS Jedynka Międzychód
1593 Lisiak Marysia 2000 K16 Unia Swarzędz
1594 Ratajczak Rajmund 1962 M50
1595 Lisek Martyna 2001 K16 AZS Poznań
1596 Grzelak Maria 1990 K20 Runguru
1597 Sikora Milena 1984 K30 Carlsberg
1598 Polkowska Monika 1978 K30 Velocity
1599 Pilarz Mariola 1972 K40
1600 Lisiecki Bartosz 1984 M30
1601 Dróżdż Dariusz 1970 M40 Whisky drinkers
1602 Łącka Beata 1976 K40
1603 Jankowiak Krzysztof 1986 M30 Constravia
1604 Lizik Magdalena 1977 K40
1605 Bardzik Agata 2000 K16 HERNIK TEAM
1606 Bardzik Marzena 1977 K40 Hernik Team
1607 Ptak Krzysztof 1971 M40 PGB Sportowa Paczka
1608 Wacławik Filip 1991 M20 CARLSBERG
1609 Tomaszewski Maciej 1978 M30 Night Runners
1610 Zmuda Rafał 1977 M40 NN Leszno
1611 Kozar Anna 1966 K50 NN LESZNO
1612 Rakowska Karolina 1984 K30 OLX GROUP
1613 Tecław Krzysztof 1967 M50 DJ biega
1614 Dereziński Tomasz 1984 M30
1615 Jurek Jaromir 1982 M30
1616 Jurek Jacek 1957 M60
1617 Rewers Barbara 1984 K30 2Fast2Sexi
1618 Walkowiak Bartosz 1980 M30 Posnania Triathlon / www.studio-motiv.pl
1619 Kotecki Paweł 1992 M20 NIGHT RUNNERS
1620 Woźniak Kasia 1985 K30
1621 Grzegorzek Marcin 1978 M30 KB Gepard Murowana Goślina
1622 KAFARSKI paweł 1960 M50 KAFAR TEAM
1623 Sobczak Karolina 1983 K30
1624 Dąbek Tomasz 1994 M20 PRO366
1625 Marciniak Maciej 1973 M40 Jeżyce Biegają
1626 Sobczak Krzysztof 1970 M40
1627 Kaiser Marcin 1975 M40 BIMBAR
1628 SOBCZYK PATRYK 1995 M20 MANUFAKTURAMIESZKAN.COM
1629 Jachnik Dawid 1996 M20
1630 Kaysiewicz Maciej 1971 M40 Natural Born Runners Team
1631 Olejnik Daniel 1974 M40 OLZAMEX
1632 Piętas Piotr 1997 M20
1633 Wojciechowski Jakub 1968 M40
1634 Nowak Bartosz 1983 M30 BiegamUltraBoBojeSieZony
1635 Krajewski Michał 1985 M30
1636 Judek Krzysztof 1953 M60
1637 Starkowski Piotr 1989 M20 Tuż za podium
1638 Dołęga-Kozierowska Agnieszka 1978 K30 Night Runners
1639 Spendowski Marcin 1975 M40
1640 Żołdak Przemysław 1977 M40 2Fast2Sexi
1641 Sworek Bartosz 1989 M20
1642 Duchnowska Joanna 1988 K20
1643 Leszczynska Joanna 1983 K30 CARLSBERG
1644 Sobisiak Agnieszka 1971 K40 Bez Spiny
1645 Surma Paweł 1984 M30
1646 Fręśko Mirosław 1976 M40
1647 Fręśko Karina 1974 K40
1648 Kowalewska Joanna 1977 K40
1649 Zatoń Łukasz 1988 M20 Byle do mety
1650 Łazarowicz Katarzyna 1973 K40 Velocity
1651 Ładniak Roman 1960 M50
1652 Wawrzyniak Jakub 1985 M30 X-BIONIC TEAM