z

Poznań

Listy startowe

Bieg 1

08.10.2022 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
1 Nowicki Sebastian 1994 M20 Obornicki Klub Lekkoatletyczny
5 Kotkowski Piotr 1975 M40 Drużyna Szpiku
6 Gacki Robert 1984 M30 STR Poznań / CITY TRAIL Team
10 KOTKOWSKA KAROLINA 1975 K40 Drużyna Szpiku
15 Kotkowski Michał 1998 M20 SSR START
31 Tokarski Karol 1979 M40 INTER#WAŁY
32 Plewiński Przemysław 1985 M30 Night Runners
33 Gorączniak Anna 1990 K30 Kobiety Biegają
34 Wydro Katarzyna 1994 K20
35 Stan Adrian 1974 M40 parkrun Poznań
36 Frąckowiak Adam 1978 M40 HERNIK TEAM
37 Frankowska Katarzyna 1981 K40 PRO366
38 Blachowski Jacek 1989 M30
39 Gramczewska Katarzyna 1985 K30 PRO366
40 Mierzejewski Bartosz 1987 M30
41 Gorączniak Maciej 1978 M40 Pener z Jeżyc
42 Smierzchała Marta 1980 K40 PRO366
43 Gruszka Anna 1974 K40
44 Zięba Marek 1982 M40 parawruch.pl
45 Szymczak Marcin 1978 M40
46 Zienkowicz Agnieszka 1986 K30
47 Strykowska Anna 1979 K40 Speed Szuracz
48 SARBAK GRZEGORZ 1999 M20 PRO366 / Mistrzowski Trening / Azyl Biegacza
49 Matuszek Tomasz 1979 M40
50 Chyb Michał 1990 M30 OwocBiega TEAM
51 Wołyniec Szymon 1996 M20 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
52 Cieślewicz Mateusz 1974 M40 Night Runners
53 Strykowski Michał 1976 M40 Speed Szuracz
54 Wiśniewska-Krotecka Marta 1989 K30 SMASHING PĄPKINS/Mistrzowski Trening
55 Nowacka Justyna 1983 K30 Roche Runners
56 Wojtaszak Paweł 1996 M20 Adidas Runners Poznań
57 Jędrzejak Piotr 1981 M40 INTER#WAŁY
58 Kwiatkowska Zuzanna 1993 K20 HERNIK TEAM
59 Dziurzynski Slawomir 1982 M40
60 Meller Marcin 1980 M40 INTER#WAŁY
61 Smykaj Radosław 1982 M40
62 Meller Łukasz 1978 M40 INTER#WAŁY
63 Piątek Kamila 1989 K30
64 Pfajfer Marek 1984 M30 Spójnia Białe Błota
65 Pszczoła Fryderyk 1990 M30
66 HERNIK KRZYSZTOF 1966 M50 HERNIK TEAM
67 janiszewski karol 1981 M40
68 Kownacki Arkadiusz 1967 M50 Wy - Biegani Szczecin
70 Kupczak Monika 1995 K20 Piekielnie Zgrani
71 Dolata Marcin 1974 M40 TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę
72 Kupczak Robert 1968 M50 Bukowski Klub Biegacza
73 Dolata Katarzyna 1979 K40 TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę
74 Mantas Tomasz 1973 M40 Drużyna Szpiku
75 Tomczyk Radosław 1987 M30 Altom Gniezno
76 Hantke Andrzej 1989 M30
77 Kozicz Leszek 1968 M50 Tarnowo Podgórne Biega
78 Lasak Maria 1983 K30 HERNIK TEAM
79 Glinkowska Elżbieta 1970 K50
80 Pająk Monika 1982 K40 Hernik Team
81 Frąckowiak Antonina 1985 K30 PRO366
82 Zawieracz Marta 1985 K30 #zaliniametyteam
83 Ogrodnik Tomasz 1988 M30 Strzeszyn Biega
84 Zaborowski Kamil 1990 M30 Night Runners
85 Schmidt Jacek 1966 M50 HERNIK TEAM
86 Roszczenko Krzysztof 1976 M40 nogi do góry i do przodu
87 Kaszuba Magdalena 1995 K20
88 Wróbel Krzysztof 1995 M20
89 Jazikowski Paweł 1972 M50 Strzeszyn Gojawiczyńskiej
90 Jarocka Sandra 1989 K30
91 Zgoła Przemysław 1971 M50 Tarnowo Podgórne Biega
92 Kukla-Kowalska Alicja 1978 K40 TARNOWO PODGÓRNE BIEGA
93 Ziojła David 1990 M30
94 Muras Agnieszka 1983 K30 Night Runners Poznań
95 Zborowski Szymon 1995 M20
96 Szacht Rafał 1983 M30
97 Szacht Izabela 1982 K40
98 ZYFFERT ANNA 1984 K30
99 Leonarska Małgorzata 1987 K30 Biegające Krejzole
100 Wawrzyniak-Wacko Zofia 1986 K30 kobietybiegaja.pl / Zoffee Kawiarnia
101 Ignaczak Paulina 1993 K20
102 Pająk Andrzej 1984 M30 OWOCBIEGA TEAM
103 falkowska ilona 1954 K60
104 Porada Marek 1963 M50 HERNIK TEAM
105 Porada Grażyna 1963 K50 WTRI TEAM
106 Stachowiak Marek 1978 M40 OwocBiega TEAM/Rokietnica Biega
107 Sikorski Mariusz 1982 M40
108 Stachowiak Ewa 2005 K16 Rokietnica Biega/OwocBiega Team
109 Kapella Danuta 1961 K60 WTRI TEAM
110 Stachowiak Danuta 1974 K40 OwocBiega TEAM
111 KUBICZ ŁUKASZ 1981 M40 OSTATNI GASI ŚWIATŁO
112 Dobrowolski Łukasz 1991 M30
113 PASIEKA KATARZYNA 1984 K30 Biegające Krejzole
114 Binkowska Magdalena 1984 K30 Hernik Team
115 Stuwe Beata 1983 K30 Pro366 /MT
116 Kolasiński Michał 1981 M40
117 Hała Marta 1980 K40 Ultra Banda
118 Pietrucha Jagoda 1985 K30 Tarnowo Podgórne Biega
119 Jordan Robert 1974 M40 Tarnowo Podgórne Biega
120 Rupieta Maksym 1978 M40 Ultra Banda
121 Sówka Waldemar 1969 M50 Ultra Banda
122 Roszkowski Tomasz Michał 1986 M30 Ja0306 Biega. Ku Realizacji Celów
123 Przybylski Łukasz 1979 M40 KS Idmar
124 Wesołek Magda 1985 K30
125 Kubicka Agata 1992 K30
126 Bekas Paulina 1983 K30 NIGHT RUNNERS
127 Kaliszan Krystian 1987 M30
128 Kujawa Damian 1986 M30 #zaliniametyteam
129 Soczka Patrycjusz 1984 M30
130 Kmiecik Jakub 1979 M40 Tarnowo Podgórne Biega
131 Krupińska Andżelika 1991 K30 Biegające Krejzole
132 Wilczewska Anna 1976 K40 Night Runners
133 Maluśki Tomasz 2005 M16 Obornicki Klub Lekkoatletyczny
134 Mikłasz-Zakrzewska Aleksandra 1990 K30 Biegiem_do_kuchni
135 Skowrońska Małgorzata 1989 K30
136 Skowrońska Katarzyna 1961 K60
137 Pietrzak Anna 1974 K40 Night Runners Poznań
138 Czajka Anna 1984 K30 Tarnowo Podgórne Biega
139 LIPCZYŃSKI JACEK 1978 M40
140 Mydlarz Łucja 1982 K40
141 Paciorek Radosław 1978 M40
142 Żminkowski Tomasz 1983 M30
143 Strzelec Weronika 1993 K20
144 Wencka Maciej 1992 M30
145 Suchodolski Bartosz 1991 M30
146 Bednarek Rafał 1966 M50 Forest Runners
147 Pawlak Katarzyna 1980 K40 Mamy-Biegamy
148 Chojnacka Marta 1983 K30 OwocBiega Team
149 Serwa Mariusz 1973 M40 Strzeszyn Biega
150 Rusinek Ewa 1984 K30
151 Janik Justyna 1990 K30 BYLE DO PRZODU
152 Adamska Ewa 1984 K30 Hernik Team
153 Targoszyńska Patrycja 1977 K40 Byle do przodu
154 Ratajszczak Maciej 1988 M30 Kulawe Dziki Team
155 Gronek Damian 1987 M30 Kulawe Dziki Team
156 Stańko Krystian 1991 M30 OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNY
157 Tabaczka Piotr 1975 M40 Tarnowo Podgórne Biega
158 Merklinghaus-Kober Monika 1975 K40 Speed Feet 16 / parkrun Kościan
159 Dominiak Agata 1992 K30 Kobiety biegają
160 Brychczyński Krystian 1980 M40 HERNIK TEAM
161 Dudzińska Anna 1980 K40 HERNIK TEAM
162 WYTWER BŁAŻEJ 1988 M30 Team Kopeć
163 Bekas Jędrzej 1982 M40 Night Runners Poznań
164 Mikołajczak Bartłomiej 1979 M40 TomTomTeam
165 Mikołajczak Magdalena 1982 K40
166 Barczak Piotr 1993 M20
167 Pilc Anna 1985 K30 TP Biega
168 Ruskowiak Aleksander 1985 M30 mr. OLO
169 Kaczmarek Fryderyk 1997 M20 Stefanowicz Running Academy
170 Dylewski Andrzej 1961 M60
171 Pychyńska Julita 1989 K30 KĘSY TEAM
172 Szymaś Anna 1984 K30 Szamotuły
173 Maciesza Rafał 1976 M40
174 Lissoń Maria 1986 K30
175 Geisler Marek 1959 M60 Ogniochron
176 Pękala Kamila 1997 K20 #biegajzeslawkiem
177 Adamska Zofia 1989 K30 Kobiety Biegają
178 Nowicki Tomasz 1969 M50 DASZEWICE
179 Strucka Aleksandra 1986 K30 DomData Run Team
180 Winter Piotr 1987 M30 Night Runners
181 Wiśniewska Marta 1984 K30
182 Frąckowiak Aneta 1982 K40 JESTEM LOCO!
183 Gawęcki Michał 1988 M30
184 Szafrański Dominik 1984 M30 Obornicki Klub Lekkoatletyczny
185 Pawlak Radek 1971 M50
186 Matysiak Marta 1989 K30
187 Krzemiński Adam 1981 M40 Ultra Banda
188 Pichola Zuzanna 1986 K30
189 Koroński Tadeusz 1970 M50 parkrun Poznań
190 Silski Artur 1991 M30 Aniołki Ryszarda
191 Otto Slawomir 1965 M50 Night Runners
192 Golak Paweł 1960 M60 komornicka grupa biegowa
193 Herwart Maria 1964 K50
194 Różycki Jarosław 1973 M40 Obornicki Klub Lekkoatletyczny
195 Burzyńska Emilia 1989 K30 Biegające Krejzole / Jestem LOCO
196 Stankowski Przemysław 1976 M40 #biegajzesławkiem
197 Ławniczak Rafał 1978 M40
198 Śledź Mikołaj 1996 M20
199 Grabowska Dominika 1993 K20 MOC I SIŁA
200 Tomczak Jakub 1996 M20
201 Skrzypczak Tomasz 1986 M30
202 Wojnarowski Michał 1984 M30 Night Runners
203 Nieznalski Krzysztof 1989 M30 Torpol Running Team
204 Kuras Damian 1991 M30 DomData Run Team
205 Nowak Mariusz 1983 M30 PZU Sport Team
206 Udałowski Radosław 1984 M30 eFitness Racing Team
207 Kuras Justyna 1992 K30 Pekabex Pref S.A.
208 Stefaniak Marcin 1981 M40
209 Krajewski Tomasz 1981 M40
210 Hoffmann Przemysław 1976 M40
211 Wasak Jan 1953 M60
212 Furmaniuk Jaromir 1972 M50 Samotny Biały Żagiel
213 Ziojła Natalia 1990 K30
214 Świderczuk Igor 1991 M30
215 Świderczuk Karolina 1990 K30
216 Stachlewska Joanna 1984 K30 Tarnowo Podgórne biega
217 Klaja Aleksander 1986 M30 Abebe Bikila Running Club
218 Suchorska Magdalena 1986 K30
219 Marek Daniel 1974 M40 KS KROTOSZ KROTOSZYN
220 Gałkowski Paweł 1980 M40 GB AZS UAM
221 Moskaluniec Marta 1987 K30
222 Kołt Marta 1980 K40 SDS Karolina Mośko
223 Szmidt Jacek 1969 M50
224 Olejniczak Sławka 1977 K40 Ciastki.pz
225 Kuchnowski Marcin 1982 M40
226 Leśniewska Alina 1997 K20
227 Domański Patryk 1996 M20 Moldy Unicorns
228 Krawczyk Leszek 1962 M60
229 Żmuda-Trzebiatowska Iwona 1973 K40
230 Żmuda-Trzebiatowski Paweł 1973 M40
231 Hampel Marcin 1979 M40 Mistrzowski Trening
232 Hampel Ania 1981 K40 Mistrzowski Trening
233 Kuśnierz Michał 1983 M30 BiegamBoLubię to nie klub
234 Wnuk Dominik 1992 M30 Zawiani Kołobrzeg
235 Sieradzka Joanna 1985 K30 Merix Running Team
236 Sobala Bogusław 1959 M60
237 Kołach Sebastian 1985 M30
238 Zabłocki Tomek 1988 M30
239 Trawińska Edyta 1982 K40 BUKOWSKI BLUB BIEGACZA
240 Kałużny Michał 1990 M30 Dirty Sparrows
241 Pawlik Piotr 1987 M30 ENEA Team
242 Rosinski Wiktor 1981 M40
243 Borsuk Damian 1985 M30
244 Błaszyk Mateusz 1987 M30 Betonowy Wojtek
245 Śpiączka Mateusz 1995 M20 Poznań Maraton TEAM
246 Bestrzyńska Joanna 1971 K50
247 Walewska Jolanta 1970 K50
248 Bobecki Patryk 1983 M30 31 Baza LotnictwaTaktycznego/Witkowo Biega
249 Ginter Łukasz 1993 M20 Zgrupka ProMobil Team
250 Mężyńska Karolina 1980 K40
251 Łukaszczuk Grzegorz 1982 M40 TM Iron Team
252 Staszyńska Karolina 1977 K40 BIEGAJĄCE KREJZOLE
253 Graj Marianna 1982 K40 Strzeszyn biega / SUPmania.pl
254 Dobkiewicz Łukasz 1987 M30
255 Oźminkowska Aleksandra 1990 K30 Dirty Sparrows
256 Żołądkowski Michał 1981 M40 6 łap
257 Żołądkowska Kalina 1981 K40 6 łap
258 Przybylska Anna 1985 K30 6 łap
259 Żurawski Karol 1993 M20 Kot mnie goni
260 Mężyński Cezary 1980 M40 AKWEDUKT
261 Meller Błażej 1984 M30 KS HADES /Tech-Race
262 Dodot Ernest 1982 M40 TRIceratops
263 Wawrzyniak Natasza 1979 K40
264 Bukowska Natalia 1988 K30 AKWEDUKT
265 Bukowski Bartosz 1982 M40
266 Andrzejewski Łukasz 1975 M40 HipopotamSprintClub
267 Woch Paulina 1981 K40 Ultra Banda
268 Książkiewicz Jacek 1979 M40 CITY TRAIL Team
269 Łasocha Kamila 1982 K40 OwocBiega TEAM
270 Wesołek Daniel 1988 M30
271 Eliasz Krystian 1983 M30
272 Zatoń Łukasz 1988 M30 Byle do mety
273 Leśniewska Agnieszka 1995 K20
274 OLSZACKA Natalia 1985 K30
275 Trocki Patryk 1988 M30 Dirty Sparrows
276 Domański Łukasz 1981 M40
277 Macioszek Natalia 1984 K30
278 Mroczek Marta 1976 K40 Wierzbicki Running Project
279 Hoffmann Joanna 1986 K30 Mamy-Biegamy
280 Cieślewicz-Galas Katarzyna 1979 K40 HERNIK TEAM
281 Tomczak Przemek 1987 M30 Night Runners
282 Lisiewicz Piotr 1983 M30 PIŁACI Z KAŁAIBÓW
283 Chełkowski Tomasz 1964 M50 Sieraków
284 John Milena 1982 K40 Piłaci z Kałaibów
285 Chełkowski Bartosz 1989 M30 Osiedle Rozalin w Lusówku
286 Mackowiak Renata 1987 K30
287 HOWIL JAGODA 1984 K30 Stefanowicz Running Academy
288 Witecki Tadeusz 1984 M30 DFDS Polska Running Team
289 Krysztofiak Daniel 1978 M40
290 Wiszniewski Patryk 1974 M40
291 Kosicka Anna 1976 K40 Biegające Chomiki
292 Paczkowska Katarzyna 1983 K30 Biegające Krejzole
293 Koszczoł Aleksandra 1994 K20 Team Albedo
294 Flejszman Marek 1972 M50
295 Dziedzic Julita 1986 K30
296 Wójcik Michał 1981 M40
297 Osińska Monika 1998 K20 Witkowski Running Team
298 Gruszka Martyna 1990 K30
299 Goldman Dominika 1974 K40 Biegające Chomiki
300 Sobucki Dariusz 1981 M40 Akwedukt Team
301 Tobys Agata 1990 K30 TOPCAT Team
302 Maćkowiak Wiktor 1999 M20
303 Wojtkowiak Maciej 1978 M40
304 WELTROWSKI GRZEGORZ 1975 M40
305 Pilarczyk Mateusz 1987 M30 Enea Team
306 Owczarzak Dariusz 1967 M50 KB MANIAC POZNAŃ
307 Koloda Hanna 1984 K30
308 Wachowiak Paweł 1979 M40
309 Zwirblis Arkadiusz 1989 M30 Biofarm
310 Furmaniuk Alicja 2004 K16
311 Humbla Zbigniew 1983 M30
312 Sacharczuk Wioletta 1978 K40
313 Pęziak Michał 1992 M30
314 Waliszewska-Widera Marta 1984 K30 rowery małgośka
315 Matuszewski Marek 1972 M50 Runners Power Śrem
316 Pastusiak Anna 1994 K20 UAM
317 DEMBIŃSKI MAREK 1974 M40 Wójtowicz TRI Team
318 Dembińska Daria 1974 K40 Wójtowicz TRI Team
319 Mikołajczak Karolina 1995 K20 Drużyna Biofarm
320 Sławek Jolanta 1976 K40 Piątkowo na Biegowo
321 Sławek Tomasz 1975 M40 Piątkowo na Biegowo
322 Ludwiczak Hubert 1992 M30
323 Polańska Agata 2000 K20
324 Kowalski Piotr 1980 M40
325 Wierzbicki Michał 1991 M30 Willow Batony Zgrupka ProMobil Team
326 PIETROWSKA HALLIK 1965 K50 KTOŚTAKI biegają
327 Olkiewicz Marek 1957 M60 niezrzeszony
328 Monastyrskyy Borys 1966 M50 UKS Lusowo
329 Maslon Magdalena 1982 K40
330 Raczyńska Dorota 1976 K40
331 Kulesza Robert 1999 M20 KS STAL LA Ostrów Wielkopolski
332 Konieczny Patryk 1978 M40
333 Kurasz Justyna 2003 K16 Gwardia Piła
334 WROBEL ARTUR 1974 M40
335 SZYMKOWIAK-WRÓBEL IWONA 1974 K40
336 Szabelska Małgorzata 1983 K30 SCIM
337 NOWAK IRENA 1966 K50 NowakRun
338 Iwanek Przemyslaw 1988 M30
339 Wiatr Tomasz 1974 M40 Santander Bank Polska
340 Kowalski Piotr 1980 M40 TRIATHLONISTA.com Owocbiega
341 Baranowski Filip 1976 M40
342 Stołowska Sabina 1982 K40 Świerczewo Run
343 Cichy Krzysztof 1970 M50
344 Jankowska Agnieszka 1976 K40
345 Zator Piotr 1983 M30
346 Szajstek Izabela 1987 K30
347 Kübler Remigiusz 1992 M30 TwisterTeam
348 Sobczak Karolina 1983 K30
349 Turek Maciej 1987 M30
350 Matuszewski Konrad 1962 M60 KM
351 Bajer Anna 1982 K40 4T/ Tarnowo Podgórne Biega
352 Salm Elżbieta 1985 K30
353 MĄDRZAK KAROLINA 1979 K40 POWIAT POZNAŃSKI
354 Pietrykowska Halina 1980 K40
355 Lewandowska Joanna 1983 K30
356 Tobias Katarzyna 1983 K30
357 Dudziak Grzegorz 1987 M30 Night Runners
358 Jarosz Tomasz 1970 M50 Y4R05H
359 Spiralska Aleksandra 1984 K30 Ultra Banda
360 Beyrowska Dominika 1982 K40
361 Białczyk Marcin 1987 M30 Carlsberg Shared Services
362 Ruel Vincent 1986 M30 Carlsberg Shared Services
363 Michalska Oktawia 1980 K40 Carlsberg Shared Services
364 Andrzejak Rafał 1970 M50 Pizza na poziomie W Bramie Fredry7
365 Mroz Izabela 1982 K40 Wolne Ślimaki
366 Relewicz Maciej 1979 M40 Wolne Ślimaki
367 Zmuda Rafał 1977 M40
368 Kozar Anna 1966 K50
369 Łapawa Dariusz 1983 M30 Mocni w Gębie
370 Kowalski Przemysław 1979 M40
371 Karasiak Dominika 1997 K20 Mistrzowski Trening
372 Słaby Tomasz 1969 M50 POZNAŃ
373 Paluszczak Krzysztof 1965 M50
374 DEHMEL Roman 1951 M60
375 Zakrzewska Aleksandra 1976 K40 Zaliniametyteam
376 Polifka Kinga 1981 K40
377 Polifka Maciej 1981 M40
378 Soska Jacek 1979 M40 angiodiabetica.pl
379 Nowak Andrzej 1974 M40 Night Runners
380 Szrama Dariusz 1979 M40 Obornicki Klub Lekkoatletyczny/Fire Angel
381 Śmierzchalski Paweł 1983 M30
382 Glapiak Magdalena 1984 K30
383 Bednarski Józef 1946 M60 Night Runners
384 Treszczyński Janusz 1980 M40
385 Gorzkowski Szymon 1991 M30 PRO366
386 Łożyński Witold 1984 M30 lotnictwo.net.pl
387 Kaczmarek Olga 1977 K40 Strzeszyn biega
388 Fenikowski Szymon 1976 M40 PRO366
389 Kowaliński Albin 1956 M60 amator
390 Nowak Iwo 2005 M16 OwocBiega Team
391 Lehwark Marcin 1978 M40 Drużyna Szpiku
392 Czubak Tomasz 1990 M30 PRO366
393 Woźnica Tomasz 1982 M40
394 Jasińska Lidia 1970 K50 Strzeszyn biega
395 Jankowski Maciej 1991 M30 #zaliniametyteam
396 Jędra Andrzej 1973 M40
397 Kolan Paweł 1970 M50
398 Fabiś Adrian 1977 M40
399 Salm Ariel 1987 M30 Night Runners
400 Wesołek Przemek 1977 M40
401 Sobaszek Małgorzata 1992 K30 POSŁAŃCY ASGARDU
402 Sitek Agnieszka 1981 K40
403 Czerwińska Alicja 1985 K30
404 Jakubowski Piotr 1991 M30
405 Lisiecki Bartosz 1984 M30
406 Matuszewski Paweł 2005 M16
407 Ellmann Leszek 1991 M30 POSŁAŃCY ASGARDU
408 Lorenz Michał 1995 M20
409 Wasilewska Magdalena 1989 K30
410 Pozorski Rafał 1967 M50 Posłańcy Asgardu
411 Winczek Mateusz 1995 M20
412 Lebioda Edyta 1982 K40
413 Gawarecki Tomasz 1977 M40
414 Książkiewicz Maja 1982 K40 CITY TRAIL Team
415 Helsner Arkadiusz 1977 M40 Posłańcy Asgardu
416 Pisanko Michał 2005 M16 UKS Lusowo
417 MODZELEWSKI PIOTR 1969 M50 BIEG LWA / CITY TRAIL Team
418 Warzycha Martyna 1990 K30 ParkaFit
419 Kaczmarek Karol 1990 M30 ParkaFit
420 Pakuła Olga 1983 K30 Tarnowo Podgórne Biega
421 Krygier Mikołaj 1988 M30 Czerniejewo Biega/CITY TRAIL Team
422 Piekarczyk Mariusz 1975 M40 POSŁAŃCY ASGARDU
423 Wadas Seweryn 1991 M30
424 Lewicki Michał 1984 M30
425 Skrzypczak Mati 1989 M30
426 Skrzypczak Hanna 1967 K50 Miłosław Fortuna Team
427 Wojciechowska Magdalena 1976 K40
428 Chwaliński Michał 1982 M40
429 Jasielska Adriana 1979 K40 Enea Team
430 Kapela Basia 1988 K30 Moldy Unicorns
431 JAMROZIK Grzegorz 1988 M30 Moldy Unicorns
432 Ratajczak Dominik 1996 M20
433 Furmanek Łukasz 1985 M30
434 Juskowiak Jakub 2001 M20 AZS UAM triathlon Poznań
435 Moellenbrock Krzysztof 1967 M50 Grzmot Komorniki
436 Gawrysiak Zuzanna 2001 K20 Intel
437 Kowalińska Joanna 1977 K40
438 Biegański Maciej 1985 M30 Nowak Run - Stefanowicz Running Academy
439 Hibner Marcin 1979 M40
440 Pawlak Piotr 1975 M40 PKO Bank Polski
441 Matuszewska Małgorzata 1975 K40 Runners Power Śrem
442 Biegański Sebastian 1977 M40 Mistrzowski Trening
443 Stachowiak Łukasz 1986 M30 Kamil Leśniak Team / CITY TRAIL Team
444 Grencel Przemysław 1976 M40 DFDS polska Running Team
445 Jeziorski Wojciech 1994 M20 DFDS POLSKA RUNNING TEAM
446 Nowacka Anna 1979 K40 DFDS Polska Running Team
447 Walentowska Paulina 1978 K40
448 Kozieł Ewelina 1982 K40 DFDS Polska Running Team
449 Kaczmarek Miroslaw 1991 M30 Runners Power Śrem
450 Walentowski Maciej 1982 M40
451 Rudny Grzegorz 1988 M30 Carlsberg Shared Services
452 Bigus Piotr 1989 M30
453 Majewski Krzysztof 1980 M40 Run for IT
454 Tarka Konrad 1986 M30 DFDS Polska Running Team
455 Lewandowski Bartosz 1973 M40
456 Miałkas Anna 1986 K30 DFDS Polska Running Team
457 Paszke Monika 1994 K20 DFDS POLSKA RUNNING TEAM
458 Kołodziejczyk Alicja 1998 K20 DFDS Polska Running Team
459 Dybiżbański Wojciech 1988 M30 CITY TRAIL Team
1001 Matuszczak Wojciech 1981 M40 Śrem Running Team
1003 Majtas Weronika 1997 K20
1004 Styrcz Filip 1997 M20
1005 Jasiczak Agnieszka 1991 K30
1006 Piechaczyk Monika 1987 K30
1007 Pabich Maciej 1999 M20
1008 Mikulewicz Karolina 1981 K40
1009 Zaworska Weronika 1988 K30
1010 Cichy Mateusz 1996 M20 Nowak Run
1011 Kubanek Maciej 1957 M60
1012 Burski Jakub 1991 M30 PRO366
1013 Tecław Magdalena 1978 K40
1014 Gularek Żaneta 1983 K30
1015 Jasiński Piotr 1971 M50 FORMATIQ
1016 Siemianowski Robert 1996 M20 nowak.run
1018 Borowicz Michalina 1989 K30
1019 Prył Michał 1979 M40 Iten 2020
1021 Tokarski Mateusz 1995 M20 Carlsberg Shared Services
1022 Wolski Jędrzej 2004 M16 MKL Tlen Mogilno
1025 Jurczenko Paweł 1991 M30 Triton Konin
1026 Rutkowski Dawid 1983 M30
1027 Milczarek Wojciech 1989 M30
1028 Cybulski Marcin 1990 M30
1029 Nowicka Adrianna 1996 K20 Obornicki Klub Lekkoatletyczny
1030 Ostańska Martyna 1994 K20 Kobiety Biegają
1031 Biegańska Aleksandra 1980 K40

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni