z

Poznań

Listy startowe

CITY TRAIL onTour

27.07.2021 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
30 Sobiech Karol 1982 M30 NIGHT RUNNERS
32 Kozieł Marta 1991 K20 Pro366
33 Karasiak Dominika 1997 K20 Mistrzowski Trening/PRO366
34 Wiśniewska-Krotecka Marta 1989 K30 SMASHING PĄPKINS
35 Paczkowska Katarzyna 1983 K30
36 Kowalska Roma 1983 K30 OwocBiega TEAM/Rokietnica Biega
37 Świątnicki Grzegorz 1976 M40 Bieganie Jest Przereklamowane
39 Licznierski Marek 1984 M30 OwocBiega TEAM/TRIATHLONISTA.COM
40 Budnik Eryk 1987 M30 #zaliniametyteam
41 Stachowiak Danuta 1974 K40 OwocBiega TEAM/Rokietnica Biega
42 Stachowiak Marek 1978 M40 OwocBiega TEAM/Rokietnica Biega
44 Glapa Beata 1990 K30 PRO366
45 Cyprian Paula 1992 K20 Opalenicki Klub Biegacza
46 Glinkowska Elżbieta 1970 K50
47 Kalitka Kinga 1981 K30 PRO366
48 Frąckowiak Antonina 1985 K30
50 Kuśnierz Michał 1983 M30 BiegamBoLubię to nie klub
51 Jazikowski Paweł 1972 M40 Strzeszyn Gojawiczyńskiej
52 Dolata Marcin 1974 M40 TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę
54 Pawlak Katarzyna 1980 K40 Mamy-Biegamy
55 Gramczewska Katarzyna 1985 K30 PRO366
56 Wawrzyniak-Wacko Zofia 1986 K30 kobietybiegaja.pl / Zoffee Kawiarnia
57 Kozicz Leszek 1968 M50 Tarnowo Podgórne Biega
59 Paszkiewicz-Żak Monika 1992 K20 Kobiety biegają
61 Wacko Marcin 1985 M30 Zoffee Team
62 Barszcz Marta 1985 K30 PRO366
63 Nowak Patrycja 1998 K20 PRO366/Mistrzowski Trening
64 Frąckowiak Adam 1978 M40 HERNIK TEAM
66 Popiołek Renata 1985 K30 PRO366
70 Kęsy Marcin 1985 M30 Mitrzowski Trening / PRO366
73 Zimniewicz Agata 1990 K30
74 Łukaszczuk Grzegorz 1982 M30 PRO366
75 Paszkiewicz Karolina 1995 K20
76 Łuczak Marcin 1982 M30 run4energy
77 Wieczorkowski Władysław 1956 M60
78 Obst Anna 1989 K30 OwocBiega Team
79 Jarosz Tomasz 1970 M50 TRIceratops - gpd triathlon team
81 Pietrzyk Marta 1994 K20 PRO366
82 ROGOZIŃSKI HENRYK 1976 M40 Bukowski Klub Biegacza
83 Dolata Katarzyna 1979 K40 TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę
84 Smul Andrzej 1956 M60 Tarnowo Podgórne Biega
86 Gruszka Anna 1974 K40
87 Jamrozik natalia 1990 K30
88 Stuwe Beata 1983 K30 Pro366
90 Żak Renata 1973 K40
91 Hawryliszyn Jan 1983 M30
92 Nowicki Sebastian 1994 M20 Obornicki Klub Lekkoatletyczny
94 Schwarz Marek 1985 M30 PRO366
96 Bobecki Patryk 1983 M30 31 Baza LotnictwaTaktycznego
97 Marchwicki Arkadiusz 1981 M30 Centrum Świat Biegacza
99 Mroz Izabela 1982 K30 Wolne Ślimaki
100 skubel karolina 1984 K30 Z Miłości Do Zdrowia
102 Relewicz Maciej 1979 M40 Wolne Ślimaki
103 Bukowska Natalia 1988 K30
104 Nowaczyk Agata 1987 K30
105 kolski jacek 1978 M40 Night Runners
106 Kaźmierczak Rafał 2001 M16 ZSGD
107 Gajek Łukasz 1983 M30 Teneso Movement
108 Stasikowski Bartosz 1983 M30 ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM
109 Wesołek Przemek 1977 M40
110 Nowak Michał 1988 M30 -
111 Paprzycka Marta 1982 K30 Night Runners
112 Gronowska Agnieszka 1988 K30 Akwedukt/ Maratończyk Poznań
113 Zienkowicz Agnieszka 1986 K30
114 Wesołek Magda 1985 K30
116 Goźlińska Sylwia 1991 K20 TEAM Albedo
117 Mantas Tomasz 1973 M40 Drużyna Szpiku
118 Olzacka Agata 1982 K30
119 Foksowicz Wojciech 1979 M40
120 Gawęcka Anna 1985 K30 Bukowski Klub Biegacza
122 Budzińska Karolina 1976 K40
123 Domański Łukasz 1981 M30
124 Marchwicki Maciej 1998 M20
125 Tomczak Paulina 1988 K30
126 Nowakowska-Ćwikła Agnieszka 1972 K40 DFDS Polska Running Team
128 Gorzkowski Szymon 1991 M20 PRO366
129 Dąbek Tomasz 1994 M20 PRO366
130 Tarka Konrad 1986 M30 DFDS Polska Running Team
131 Nowak Paulina 1988 K30
132 Zabłocki Tomek 1988 M30
133 Walkowiak Michał 1982 M30
135 Kozieł Ewelina 1982 K30 DFDS Polska Running Team
136 SARBAK GRZEGORZ 1999 M20 PRO366
138 Zielińska Agnieszka 1991 K20 Dziunie
139 Kowalski Lukasz 1980 M40
140 Paczkowska Katarzyna 1983 K30
141 Hibner Marcin 1979 M40
142 Nowaczewska Anita 1976 K40 Nightrunners
143 Gieniusz Marek 1984 M30 Naramowice Biegają
145 Targoński Sławomir 1980 M40
146 Kudzior Piotr 1996 M20 #zaliniametyteam
147 Wolniewicz Justyna 1988 K30
148 Bukowski Bartosz 1982 M30
149 TORCHAŁA SEBASTIAN 1977 M40 1977
152 Staszak Marcin 1989 M30 Kiszol Team
153 Hadam Michał 1977 M40 KB Maniac Poznań
154 Bekas Jędrzej 1982 M30 Rebel Nature Gym
155 Bobrowski Michał 1975 M40
156 Kmieciak Jarosław 1974 M40 PRO366
158 WYTWER BŁAŻEJ 1988 M30 RunGokuTeam
159 Bartkowiak Marcin 1988 M30 Akwedukt
160 Bekas Paulina 1983 K30 NIGHT RUNNERS
161 Zgoła Przemysław 1971 M40 Tarnowo Podgórne Biega
162 Malinowski Kamil 1993 M20 PRO366
163 Stasiak Bartosz 1989 M30 DRUŻYNA SZPIKU
164 Krysiak Łukasz 1977 M40 Piątkowo na Biegowo
165 Mężyński Cezary 1980 M40 AKWEDUKT
166 Nowak Wiktor 1986 M30 gRUNwald Team Poznań
167 Ciesielska Agnieszka 1979 K40
168 Sołtysiak Adam 1979 M40 Bez Zadyszki
169 Bestrzyńska Joanna 1971 K40
170 Barycza Krzysztof 1991 M20 NIGHT RUNNERS
172 Furmaniuk Alicja 2004 K16
173 Jankowski Maciej 1991 M20
175 Wandel Kacper 2000 M20
176 Tarka Mirosław 1957 M60 DFDS Polska Running Team
177 Zaworska Weronika 1988 K30
179 Bartkowiak Ireneusz 1973 M40
180 Markiewicz Joanna Zuza 1976 K40 TJ!
181 Kańduła Klaudia 1980 K40 Lion Group / Nest Team
186 Nadolińska Monika 1982 K30
187 Mikołajczak Damian 1991 M20 #MISTRZOWSKITRENING
188 Ślefarski Krzysztof 1984 M30 Szymonspeed
189 Lehwark Marcin 1978 M40 Drużyna Szpiku
191 Job Piotr 1975 M40
193 Drzewiecki Janusz 1990 M30
194 Szymczak Marcin 1978 M40
195 Szacht Izabela 1982 K30
199 Olejniczak Sławka 1977 K40 Ciastki.pz
200 Łaganowska Ewa 1969 K50 CIASTKI.PZ
201 Sęczkowska Lidia 1979 K40
202 Śmigielska Małgorzata 1979 K40 Ciastki.pz
203 Kwiatkowska Zuzanna 1993 K20 HERNIK TEAM
204 Jabłoński Jakub 1981 M30 PRO366 / My TRI Team
205 Gezela Mariusz 1980 M40 Euforia Biegacza Team
206 Baczyński Łukasz 1982 M30
207 Rau Justyna 1977 K40 Ciastki.pz
208 Kowalski Piotr 1980 M40 TRIATHLONISTA.com Owocbiega
209 kowalik marek 1974 M40 COVALIC TEAM
210 Mańka Otylia 1987 K30 Ciastki.pz
211 Sargalski Grz 1978 M40
213 Sąsiadek Sławomir 1965 M50 Centrum Świat Biegacza
215 SZLANGA ŁUKASZ 1975 M40 PRO366
220 Woźny Paweł 1982 M30
221 Fryska Damian 1989 M30
222 Targoszyńska Patrycja 1977 K40 Byle do przodu
224 Krysiński Maciej 1986 M30
225 falkowska ilona 1954 K60
226 Szmańda Barbara 1955 K60
228 Głowacki Patryk 1992 M20
230 Obada Małgorzata 1982 K30 Biegająca za Wilkiem
231 Wilczyńska Oliwia 1991 K20
232 Mocek Marek 1998 M20 Danflor Team
233 GABRYSZ AGNIESZKA 1975 K40 Ciastki.pz
236 Furmaniak Mateusz 1989 M30 OwocBiega TEAM
237 Lange Marek 1980 M40
238 Banaszak Karolina 1990 K30
239 KOROLKIEWICZ RAFAŁ 1976 M40
240 Barłóg Przemysław 1997 M20
242 Ptak Dorota 1972 K40 Piątkowo na Biegowo
243 Klaja Aleksander 1986 M30
244 Hulewicz Wiola 1975 K40 Piekielnie Zgrani
245 Klaja Katarzyna 1958 K60 SCIM
248 Rybicka Dominika 2000 K20
251 Zięta Katarzyna 1967 K50 Orki z ...
252 Kasprzak Maciej 1973 M40
256 Skowroń Łukasz 1980 M40
257 Wawrzyniak Jakub 1985 M30 Wybiegać Marzenia Team
258 Iwanek Przemyslaw 1988 M30
260 Sziwa Danuta 1957 K60
261 SOBCZYŃSKA MAGDALENA 1991 K20 #biegiemwlas
263 Zaremba Paweł 1982 M30 BULA TEAM
267 Maciejak Alicja 1975 K40
268 Hanson Adam 1980 M40 Egnyte Sparks
270 Dopieralski Piotr 1987 M30
271 Szamrej Aleksandra 1988 K30
272 Semenowicz Dagmara 1990 K30
274 Biegańska Zofia 1991 K20
277 Skrbeński Borys 1986 M30
278 Całka Krystian 1984 M30
279 Trawińska Edyta 1982 K30 BUKOWSKI BLUB BIEGACZA
280 Jagodzińska Barbara 1983 K30
293 Śmigielska Kasia 1983 K30 Dziunie
303 Pasieka Magda 1981 K30
304 Pasieka Tomasz 1976 M40 #maratonyweroniki
305 Roszczenko Krzysztof 1976 M40 nogi do góry i do przodu
306 Sobucki Dariusz 1981 M30
307 Jankowska Paulina 1990 K30
308 Balczyńska Anna 1984 K30 Piątkowo na biegowo
309 Kowalewski Krzysztof 1974 M40 Kowalewski
310 Zasada Ewelina 1993 K20
311 Babica Paulina 1985 K30 Kobiety Biegają
312 Klauza Magdalena 1972 K40 Wolne Ślimaki
318 Rabiega Marcin 1975 M40 Owoc Biega Team
320 Klaszczyńska Izabela 1978 K40
321 Kawka Marcin 1979 M40 Night Runners
322 roth łukasz 1979 M40 night runners
323 Furmaniak Aleksandra 1990 K30 OwocBiega TEAM
325 Mieloch Artur 1983 M30 MielPol Kalach Team
326 Tomaszyk Klara 1988 K30 kobietybiegaja.pl
327 Wiercioch Bartosz 1978 M40
328 Szuda Adam 1986 M30 Świat Biegacza Fehlau Run Team
329 Ptak Adam 1972 M40 Piątkowo na Biegowo
331 Rozczyński Beniamin 1993 M20 Adam Głogowski - Głodny Zwycięstwa
332 Krzemień Krzysztof 1980 M40
338 Rydzewska Marta 1986 K30 OHANA
340 Rydzewska Elzbieta 1980 K40 OHANA
341 Pawska Aga 1987 K30
342 Andryszczak Agnieszka 1981 K30
344 Pawski Krzysztof 1987 M30
345 Piechowiak Marek 1982 M30
347 Hoffmann Joanna 1986 K30 Mamy-Biegamy
348 Olczak Bogumił 1984 M30
350 Lizik Magdalena 1977 K40
352 Karpowicz Joanna 1976 K40
354 PLEWA NATALIA 1982 K30
355 KOWALCZUK ADAM 1975 M40 TKKF LECH
359 Dudczak Adam 1983 M30 -
360 Kosowska Irena 1981 K30
361 Wojtynek Przemysław 1969 M50 MOGŁO BYĆ GORZEJ
362 Mnich Marcin 1984 M30
364 Majewska Maria 1988 K30
365 Gładyszak Bożysław 1967 M50
366 Andrzejak Rafał 1970 M50 Bywaj W Bramie
367 Kuras Damian 1991 M20 DomData Run Team
368 Kuras Justyna 1992 K20 Pekabex Pref S.A.
372 Machonski Bartosz 1974 M40 Hitcena.pl
374 Springer Hubert 1996 M20 ForCom
375 Szczygielski Jakub 1996 M20 FORCOM
379 Jóźwik Rafał 1992 M20
383 Kacprzak Krzysztof 1980 M40
384 Asadowa Lejla 1967 K50
385 Hantke Andrzej 1989 M30
386 Oziewicz Michal 1989 M30 Czarne pantery
387 Majer Artur 1967 M50 Piątkowo na biegowo
389 Maciejczuk Kamila 1986 K30 Mistrzowski trening
390 Rogowicz Pawel 1980 M40 CTS
393 Golisz Filip 1980 M40
395 Gawęcki Bartłomiej 1972 M40
398 Słaby Tomasz 1969 M50 Goggle PAE Team
400 Cybulski Marcin 1990 M30
401 MĄDRZAK KAROLINA 1979 K40 POWIAT POZNAŃSKI
402 Stolarska Olga 1990 K30
403 Kaliszan Krystian 1987 M30
406 Piechowiak Dariusz 1982 M30
414 Paluszczak Krzysztof 1965 M50
417 Chwaliński Michał 1982 M30
466 Ziombek Anna 1990 K30
467 Wojnarowski Michał 1984 M30 Night Runners
468 Porzcek Hanna 1987 K30 Night Runners

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni