z

Lublin

Listy startowe

CITY TRAIL onTour

19.07.2021 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
9 Zdeb Piotr 1981 M30
10 Orzeł Michał 1981 M30 Stay Insane
12 Łukasiewicz Dominika 1994 K20 Centrum medyczne ORTO-OPTYMIST
18 Woźniak Marek 1972 M40 parkrun Ogród Saski, Lublin
20 Graj Arkadiusz 1986 M30 Biegający Świdnik
21 WIERZBIŃSKI SEBASTIAN 1978 M40 NoLimits
22 Krzymowski Piotr 1989 M30 Pawko runner team/Akademia Przyszłości
23 Głowacki Leszek 1955 M60
24 Bogusz Paweł 1983 M30 Santander Runners Team
26 Wegiera Andrzej 1974 M40
27 ŚWIDEREK DOROTA 1991 K20 PZU SPORT TEAM
34 Olech Barbara 1990 K30 PZU SPORT TEAM
35 Izdebska Renata 1955 K60
37 repeć Jarosław 1986 M30
38 Gołębiowski Albert 1986 M30 team aliplast
40 Warych Joanna 1980 K40
41 KAMIŃSKI ŁUKASZ 1982 M30 NAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATA
47 White Ashley 1981 K30
48 Żarnicki Kamil 1986 M30 Stay Insane
49 Andrzejewska Joanna 1970 K50 lubelskibiegacz.pl TEAM
50 Wróbel Mariusz 1984 M30 Stay Insane
51 Wenarski Grzegorz 1982 M30 Stay Insane
52 Dyś Paweł 1983 M30 Stay Insane
55 Kornacka Magdalena 1975 K40 LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU
56 Grzegorczyk Dorota 1970 K50 Orange Polska
60 Krzyżanowski Łukasz 1989 M30 AdwokatuRUN Lublin
62 Kozaczuk Maria 1980 K40
63 Jaremek Paweł 1975 M40 UMCS Biega
64 Rycaj Arkadiusz 1979 M40
67 Miłkowski Szymon 1976 M40 Promil-Running-Team
68 Niemierski Artur 1971 M40
71 Rycyk Grzegorz 1975 M40 Krasnystaw Biega
73 Brodaczewski Piotr 1994 M20
77 Ciećko Artur 1976 M40 Zatkało Kakało
78 Zimnicki Daniel 1975 M40 Stalowe Łosie
79 Flis Rafał 1978 M40
81 Grzegorczyk Zuzanna 1998 K20
83 Maszkowski Rafał 1973 M40
84 Maszkowska Anna 1973 K40
86 Klimczewski Damian 1990 M30
89 Szuryga Hubert 1968 M50 AZS UMCS Lublin BnO Team
90 Hołub Katarzyna 1980 K40
94 Armacińska Edyta 1990 K30
95 Kuraś Karol 1976 M40 CrossfitZ16
96 Głodek Marcin 1981 M30 Mazowsze Stężyca
97 Polski Mateusz 2004 M16 Uks 51
102 GAWLIK SYLWIA 1980 K40
103 Maszkowski Jakub 2004 M16 Uks 51 Lublin
106 babiarz daniel 1976 M40
107 BABIARZ MAGDALENA 1973 K40 BRAK
108 Kapica Paulina 1988 K30
110 Wróbel Barbara 1976 K40 Biegający Świdnik
111 Wróbel Krzysztof 1977 M40 Biegający Świdnik
112 Car Jacek 1976 M40 Perfect Runner
115 Dybowski Tomasz 1978 M40 parkrun Ogród Saski, Lublin
116 Daniłko Krzysztof 1991 M20
117 MAZUREK PAWEŁ 1980 M40 Parkrun Ogród Saski
119 Kowalski Łukasz 1984 M30
123 Bielak Tomasz 1989 M30
124 Borkowska Katarzyna 1983 K30 Koralowa
125 Wrona Andrzej 1959 M60 Triathlon Lublin Team
126 Makarski Stanisław 1949 M60
127 Borkowski Michal 1983 M30 Koralowa
128 Dobrzyński Jarosław 1993 M20 LUKS Lubartów Sekcja Szachowa
129 Kowalska Gabriela 1984 K30 BIEGAJĄCY ŚWIDNIK
130 Pietrykowski Konrad 1980 M40 LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM
131 Szewczyk Paweł 1981 M30 Biegający Świdnik
133 Trocewicz Adriana 1987 K30
134 Ozon Mateusz 2003 M16
135 Ozon Kinga 1976 K40
136 Bartuzi-Nowak Marta 1987 K30 Koralowa
137 Żak Bartłomiej 1980 M40 Koralowa
139 Soroczyński Piotr 1985 M30 Nie Ma Letko
140 Repeć Sylwia 1992 K20
141 Rachoń Sławek 1977 M40 LubartowBiega.pl
142 Nalewajko joanna 1978 K40 BEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄ
144 Kubiak Marta 1983 K30
146 Stachyra Andrzej 1968 M50 LSB
147 Nowosad Kamil 1991 M20
148 Kasprzak Iwona 1985 K30 Biegający Świdnik
149 Nakonieczny Jacek 1989 M30 SII RUNNING TEAM
152 FORNALSKI TOMASZ 1979 M40 4.nalski.RUN
157 Karwat Robert 1984 M30 Motywator Nasutów
158 STYRNIK MARCIN 1982 M30 Nie Ma Lekko
159 Potrzyszcz Lukasz 1980 M40 Biegam z ABS
161 Kosz Monika 1994 K20 Centrum medyczne ORTO-OPTYMIST
162 Korzeniowski Damian 1986 M30 Centrum medyczne ORTO-OPTYMIST
165 Serewa Michał 1986 M30 Motywator Nasutów
167 Słotwinski Piotr 1980 M40
170 Bil Marcin 1975 M40 LITPOLUKRBRIG
172 Ganski Filip 1986 M30 Biegający Świdnik
173 Cichosz Krzysztof 1976 M40 Krasnystaw Biega
174 Hiller Jerzy 1947 M60 Lubelska Grupa Triathlonu
175 Długosz Paweł 1989 M30 OSP Wzgórze
177 Wójtowicz Przemysław 1984 M30 OSP Wzgórze
179 Uniowski Tomasz 1981 M30 Ćmy barowe
182 Salawa Gabriel 1990 M30
183 Brusiło Ilona 1984 K30 Mamy ruszamy
184 Korzeniowska Karolina 1991 K20 Ortooptymist
185 Kuśpit Jerzy 1961 M50
186 Konopka Piotr 1978 M40 Lubelska Grupa Triathlonu
188 Jargiło Klaudia 1995 K20 Nie Ma Letko
189 Karasek Mariusz 1972 M40
190 Gawda Piotr 1966 M50 Centrum Medyczne ORTO-OPTYMIST
191 Stępniak Michał 1983 M30 Stay Insane
192 Długosz-Stępniak Agnieszka 1988 K30 Stay Insane
194 Frąk Mirosław 1969 M50
195 Królikowski Radek 1982 M30
196 Matuszewski Arek 1976 M40
198 Izdebski Piotr 1983 M30
207 Brzezek Lukasz 1986 M30
208 Brzezek Marta 1989 K30
210 Mazurek Justyna 1983 K30 Żołnierze Lakierni
213 Lewandowski Maciej 1972 M40
214 Jakóbczyk Jacek 1969 M50
215 Iżewski Sylwester 1988 M30 Żołnierze lakierni
216 Pol Piotr 1993 M20 Żołnierze Lakierni
217 Jakóbczyk Sylwia 1978 K40
218 Sobiech Piotr 1975 M40
220 Zakrzewski piotr 1983 M30
220 Zakrzewski piotr 1983 M30
221 Żurawski Michał 1984 M30 SKPB Lublin
222 Nieckarz Marek 1988 M30 Kapibara
223 Nieckarz Anna 1987 K30 Kapibara
229 Dębska Katarzyna 1978 K40 Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe
232 Kostecki Kamil 1990 M30
233 Kondzioła Krzysztof 1983 M30 Stay Insane / Perfect Runner Lublin
234 Koziej Łukasz 1981 M30
241 Tuszkiewicz Radek 1975 M40 Orange Polska
242 Nestorowicz Łukasz 1985 M30 CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST
243 Grzenia Małgorzata 1968 K50 CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST
244 Zięba Emil 1974 M40 CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST
247 Rożek Monika 1993 K20
248 Wierchoła Joanna 1958 K60
249 Sekuła Magdalena 1997 K20 AZS UMCS Lublin
253 Tołysz Sławomir 1976 M40
255 Bigas Jakub 1988 M30
257 Opałka Izabela 1980 K40 KORALOWA
258 POWAŻYŃSKI TOMASZ 1984 M30 Mr. TePe TEAM
259 Łączny Marcin 1984 M30
260 Karauda Marcin 1988 M30
262 Pszczoła Ireneusz 1981 M30
263 Bernatowicz Andrzej 1956 M60
267 Lewartowski Jacek 1989 M30
269 Tarkowski Andrzej 1981 M30
271 Serafin Artur 1978 M40
272 Mituła Andrzej 1987 M30
274 Szczerba Jacek 1987 M30 JULO TEAM
276 Dzyr Konrad 1991 M20
277 Godzwon Mateusz 1991 M20 biegiemzamarzeniami.pl
282 Nowakowski Robert 1975 M40 Nowakowscy
283 Dulik Arkadiusz 1986 M30
284 Zęgota Izabela 1991 K20
285 Firosz Małgorzata 1999 K20 Biegający Świdnik
286 Baranowski Paweł 1995 M20 Aliplast Running Team
288 Gruba Przemysław 1973 M40 Lubelska Grupa Triathlonu
289 Dras Kamil 1989 M30 Aliplast Running Team
290 Zając Marzena 1976 K40
291 Żytar Paweł 1985 M30 WW Team
292 Cwenk Paweł 1979 M40
294 Korgul Marcin 1990 M30 lubelskibiegacz.pl TEAM
295 Budzyński Grzegorz 1980 M40 Lubelskie Cebularze
298 Derecka Alicja 1988 K30
301 Kwiatkowski Adam 1982 M30 Adwokaci Lublin
305 Skowron Arkadiusz 1994 M20
306 Panasiuk Marcin 1981 M30
308 Kępka Emil 1990 M30
311 JASIŃSKA ANNA 1985 K30 BIEGAJĄCY ŚWIDNIK
314 Kucharczyk Małgorzata 1981 K30

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni