z

Łódź

Listy startowe

Bieg 6

08.03.2020 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
1 Petrusiewicz Grzegorz 1996 M20 Time4s
2 Jaszczak Mateusz 1990 M20 KS Grucha
3 Budziński Maciej 2000 M16 MLUKS Rawa Mazowiecka / Time4s
4 Sowik Wojciech 1996 M20 City Trail Team
5 Myślak Piotr 1990 M20 OwocBiega TEAM
7 Sobecki Bartłomiej 1980 M30 ines husky team
10 Kaczmarek Monika 1989 K30 AsicsFrontRunner Polska/ trucht.com
11 Mokros Zuzanna 1993 K20 TRUCHT.COM/RKS ŁÓDŹ
12 Wiecha Dominika 1998 K20 UKS Orientuś Łódź / Trucht.com
16 Kuchta Monika 1979 K40
17 Kudeń Agnieszka 1973 K40
18 Soszyńska Katarzyna 1979 K40
19 Misiak Adrian 1980 M30
20 Grzymalska Amanda 1993 K20 Rossbiegani
21 Rojewski Paweł 1987 M30 EVErRUN
22 Pietrzak Piotr 1969 M50
23 Lutomirska Blanka 1979 K40
24 Pruchniewska Aleksandra 1984 K30 Dzikie Dziki
25 ŁOŚ MICHAŁ 1980 M30 Szakale Bałut Łódź
26 Pruchniewski Krzysztof 1976 M40 Dzikie Dziki
27 Stokowska-Składanek Dagmara 1978 K40 familyrepublic.pl
28 Mucha Marcin 1975 M40 Portal Danych.pl
29 Olszewski Jan 2002 M16 RAZEM TRENUJEMY SPORT
30 Nowakowski Piotr 1983 M30 Dzikie Dziki
31 Makowska Anna 1978 K40 WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE
32 Drabik Justyna 1985 K30 KS Grucha
33 Jaros Adam 1976 M40 DRAGOSFERA
34 Jagiełło Grzegorz 1970 M40
35 najderek maciej 1982 M30 NAJDERKI4
36 Michalski Mariusz 1980 M30 EVErRUN
37 Chudzik Mateusz 1979 M40 Chudzik i Wspólnicy
38 Niewiadomski Bartosz 1979 M40
39 Bechtold Maciej 1975 M40 BIEGAM Z Asseco BS
40 Kalista Jacek 1979 M40 mBank
41 Stelmach Michał 1982 M30
42 Stelmach Marta 1982 K30
43 Sychniak Agnieszka 1980 K30 AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ
44 Żółtowski Tomasz 1974 M40
45 Ławicki Michał 1974 M40 MEDILAB
46 Wojtera Grzegorz 1982 M30
47 Michalak Jacek 1981 M30 i-Sport
48 Dychto Jolanta 1976 K40
49 Fąfara Agnieszka 1979 K40
50 Kalinowski Janusz 1957 M60
51 Zduńczyk Paulina 1986 K30 EVErRUN
52 Mucha Agnieszka 1978 K40 Mucha Lata
53 Tomczyk Małgorzata 1977 K40 #happyrunners
54 Zyner Sylwia 1976 K40
55 Jagodziński Adam 1985 M30 ŁÓDŹ KOCHA SPORT
56 Struszczak Krzysztof 1969 M50
57 Zbudniewek Adrianna 1980 K30 ReebokRunCrew LDZ
58 Malinowski Dawid 1982 M30
59 Wysocki Michał 1980 M30 Łódź Kocha Sport
60 Wysocka Agnieszka 1981 K30 Łódź Kocha Sport
61 Sięcio Kamil 1990 M20
62 Lis Michał 1981 M30 #eaglegym
63 Lis Aleksandra 1985 K30
64 Szymczak Dominik 1986 M30 RAZEM TRENUJEMY SPORT
65 Rzeźnicki Sławomir 1980 M30 KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKI
66 Bernaciak Tomasz 1991 M20 Paramedica
67 Radwański Tomasz 1975 M40
68 Pancer Mariusz 1983 M30
69 Spułtowski Paweł 1971 M40 Bieg na 6 łap Zgierz
70 Siemińska Marta 1979 K40 LKS Koluszki
71 Spułtowska Joanna 1972 K40 VEOLIA/Bieg na 6 Łap
72 Spułtowski Adam 1999 M20 Bieg na 6 łap
73 Ciechański Adam 1968 M50 Pietrzyk Running Team
74 Pancer Karolina 1985 K30
75 Łukasik Mariusz 1979 M40
76 Żulewski Radosław 1987 M30 ReebokRunCrew LDZ
77 Marasek Krzysztof 1980 M30 Rysioteam
78 Bernaciak Paweł 1967 M50 Paramedica
79 Augustowska Monika 1981 K30
80 IMIŃSKI CEZARY 1968 M50
81 Markiewicz Luiza 1979 K40 SNG Wild Ducks
82 KOWALSKI ROBERT 1980 M30
83 Stasiak Kamila 1987 K30 FLEX ŁÓDŹ
84 Raczyński Tomasz 1985 M30 NORDEA RUNNERS
85 Stencel Sebastian 1986 M30 Tate and Lyle Active Team
86 Steglińska Marta 1986 K30
87 Cebula Paweł 1977 M40 GFT
88 Wawrzos Rafał 1988 M30 Osnowa Run
89 Hajduk Małgorzata 1978 K40 SNG WILD DUCKS
90 Szkobel Bartłomiej 1983 M30 FLEX ŁÓDŹ
91 Śniegoska Sandra 1990 K20
92 Łęcki Paweł 1989 M30 Kropka Team / Pietrzyk Running Team
93 Wypchło Katarzyna 1991 K20 Rossbiegani
94 Olczak Mariusz 1976 M40
95 Konarczak Kacper 1991 M20 CERI INTERNATIONAL
96 Hajdukiewicz Agnieszka 1981 K30
97 Domeradzki Krzysztof 1992 M20 SOKÓŁ BODZANÓW
98 Knobloch Katarzyna 1992 K20 Flintensive
99 Smarzek Tomasz 1982 M30 mBank
100 Kozłowska-Śródka Joanna 1978 K40
101 Małachowski Marek 1973 M40
102 Śródka Przemysław 1977 M40
103 Markiewicz Aneta 1987 K30
104 Dyktyński Krzysztof 1963 M50 Veolia
105 BLADOWSKI Zdzisław 1946 M60 EPOKA NORDICA ŁÓDŹ
106 Białecka Sylwia 1973 K40 EVErRUN
107 Kaczmarek Włodzimierz 1951 M60 Epoka Nordica Łódź
108 Jasnos Tomasz 1957 M60
109 Wojtecki Tomasz 1980 M30
110 Bernaciak Maciej 1990 M20
111 Bernaciak Magdalena 1967 K50
112 Szymański Michał 1985 M30 ReebokRunCrew LDZ
113 Dziewanowski Łukasz 1977 M40 SP162
114 Komarova Ula 1995 K20
115 Dudkiewicz Sylwester 1981 M30 ReebokRunCreaw LDZ
116 Jakóbczak Sylwia 1988 K30 Łódź Kocha Sport
117 Dudziński Piotr 1987 M30 RAZEM TRENUJEMY SPORT
118 Józefowicz Krzysztof 1966 M50 trucht.com
119 Grabarz Przemyslaw 1987 M30 SII RUNNING TEAM
120 Patecki Marcin 1989 M30 fizykbiega.pl
121 Bandel Adam 1985 M30 ReebokRunCrew LDZ
122 Stępień Agnieszka 1989 K30 ReebokRunCrew LDZ
123 Cieślik Jacek 1975 M40 FLEX ŁÓDŹ
124 Pachulska Ewa 1989 K30 FLEX ŁÓDŹ
125 Bujakowski Łukasz 1983 M30 Do Roboty
126 Antosik Zbigniew 1962 M50 Rawa Tim Zawsze Slim
127 Tomaszewska Wiktoria 2003 K16 Rawa Tim Zawsze Slim
128 Marciniak Piotr 1968 M50
129 Andrzejczak Tomasz 1980 M30 Korona Pabianice
130 Stawski Michał 1985 M30 Trucht.com
131 Jaros Michał 1983 M30 TomTom Runners
132 Niewiadomska Anna 1982 K30
133 KOCZBERSKI TOMASZ 1973 M40
134 Mydland Anetta 1967 K50
135 Popis Monika 1977 K40 CERI INTERNATIONAL
136 PASTUSZKA JOANNA 1965 K50 RUN ŁDZ
137 Goździk Adrian 1988 M30 Osnowa Run
138 PASTUSZKA MIROSŁAW 1966 M50 RUN ŁDZ
139 Zdonek Bernard 1983 M30 SNG WILD DUCKS
140 Wolniak Wojtek 1982 M30
141 Dudek Mirosław 1987 M30 SNG WILD DUCKS
142 Pierzchała Magdalena 1999 K20 LKS Koluszki/Pietrzyk Running Team
143 Bolarczyk Stanisław 1974 M40 FLEX ŁÓDŹ
144 Przychodzen Lukasz 1981 M30
145 Nita Michał 1988 M30
146 Młynarska Paulina 1988 K30
147 Ścierwicki Tomasz 1983 M30 T-Mobile Sport Team
148 Zarychta Radosław 1969 M50
149 Ciach-Fligiel Aleksandra 1979 K40 VEOLIA ŁÓDŹ
150 Gierowski Mateusz 1991 M20
151 MENDECKA-ZEJDLER Michalina 1992 K20 1 Second team /MOSiR Łaziska Górne
152 Horodniczy Mariusz 1983 M30 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
153 Wieszczak Piotr 1981 M30 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
154 Pamplona Pedro 1987 M30 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
155 Fazenda Cindy 1987 K30 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
156 Wawrzyniak Ilona 1983 K30 CLARIANT
157 JASSO ADRIAN 1991 M20 CLARIANT
158 Trevino Mauricio 1995 M20 CLARIANT
159 Samperio Roger 1984 M30 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
160 Carrasco Sergio 1989 M30 CLARIANT
161 Świątczak Adam 1969 M50
162 Wiliński Paweł 1980 M30 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
163 Jankowska Michalina 1992 K20 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
164 UCIŃSKI GRZEGORZ 1982 M30 1982
165 Firaza Tomasz 1982 M30
166 rossi anna 1990 K20 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
167 Comes Mauro 1992 M20 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
168 Najera Ildelisa 1977 K40
169 Laszczyk Krzysztof 1972 M40 Razem Trenujemy Sport
170 Jankowska Agata 1984 K30
171 Jezierski Zdzisław 1954 M60 MajaPola
172 Budziewski Przemysław 1975 M40
173 Moskwa Michał 1981 M30
174 Kuśmierek Tomasz 1979 M40
175 Pupar Tadeusz 1998 M20 Biegam 4 Fun
176 Pupar Arkadiusz 1974 M40 Biegam 4 Fun
177 Spruch Andrzej 1958 M60 M. A. Rysie
178 Gargól Maria 1975 K40 M. A. Rysie
179 Grodecki Przemysław 1968 M50 SNS FOODS TRI
180 Mundzia Anna 1965 K50
181 GUNTHER MARTA 1984 K30 RAZEM TRENUJEMY SPORT
182 KUMOR WERONIKA 1978 K40 EVErRUN
183 Trzciński Paweł 1975 M40 brak
184 Wajman Jaroslaw 1975 M40
185 Rubaszewska Julia 2000 K16 Klub Biegacza Brzezińskie Dziki
186 Stajuda Anna 1981 K30 DZIKIE DZIKI
187 Kopacki Robert 1979 M40
188 Kopacka Kamilla 1980 K30
189 Kopaczewski Paweł 1990 M20 TIME4S
190 Pałczyński Piotr 1983 M30 CLARIANT
191 Sandoval Cesar 1986 M30 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
192 Szczepaniak Michał 1975 M40 RAZEM TRENUJEMY SPORT
193 Borowska Joanna 1989 K30 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
194 Klimczak Alicja 1958 K60
195 Ciszak Martyna 1987 K30 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
196 Jeżyna Marcin 1987 M30 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
197 DYBOWSKA MAŁGORZATA 1974 K40
198 Błasiak Paweł 1991 M20 CLARIANT
199 Cieslak Krzysztof 1980 M30 CLARIANT
200 Dziewanowski Mateusz 1995 M20 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
201 Żak Joanna 1978 K40 CLARIANT
202 Jankowski Adam 1989 M30 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
203 Mroczek Marcin 1990 M20 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
204 Kanwiszer Aneta 1991 K20 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
205 Kłaczyńska Angelika 1987 K30 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
206 Rakowska Katarzyna 1990 K20 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
207 Kurjata Bartłomiej 1983 M30 PHILIPS RUNNING TEAM LODZ
208 Kluska Kamil 1991 M20 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
210 Zawitowski Michal 1986 M30 Harman Running Team
211 Kabziński Marek 1988 M30 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
212 Rondio Anna 1988 K30 Harman Running Team
213 Wasiela Weronika 1991 K20
214 Kowalska Natalia 2000 K16 Time4s
215 Pastwa Katarzyna 1985 K30 CLARIANT
216 Mencel Piotr 1985 M30 DeBe$ciaki
217 Kuśmierczyk Krzysztof 1971 M40
218 Dzikorski Piotr 1978 M40 Harman Running Team
219 Dybalski Mariusz 1983 M30
220 Kamiński Mariusz 1988 M30 #chemicalrun
221 Maj Dariusz 1965 M50
222 Patura Marta 1983 K30 Osnowa Run
223 Kaczyński Jacek 1972 M40
224 Zarzycka Karolina 1988 K30
225 Kwintkiewicz Marcin 1976 M40 ReebokRunCrew LDZ
226 Pietrzak Anna 1972 K40
227 Szymański Jarosław 1986 M30 Fujitsu Running Team
228 Kotynia Krzysztof 1967 M50 Klub Biegacza Brzezińskie Dziki
229 Józefiak Tomasz 1998 M20 RYSIOTEAM
230 Gajewska Sylwana 1993 K20 RYSIOTEAM
231 Gogolczyk Michał 1978 M40 SuperTeam
232 Durka Anna 1984 K30 Kujavia3Team
233 Durka Wojciech 1948 M60
234 Zugaj Aleksandra 1988 K30 ReebokRunCrew LDZ
235 Micor Jolanta 1992 K20 #happyrunners
236 Prochwicz Tomasz 1987 M30
237 Woszczek Michał 1977 M40 Trucht.com / Meridian Eksperci Kredytowi
238 Janicki Mariusz 1983 M30 FLEX ŁÓDŹ
239 Wesołowska Paulina 1979 K40
240 Duszkiewicz Krzysztof 1979 M40 Razem Trenujemy Sport
241 Pastwińska Justyna 1989 K30 ŁÓDŹ RUNNING TEAM
242 Chruścielewski Rafal 1993 M20 Klub Biegacza Brzezińskie Dziki
243 korpacki robert 1975 M40
244 Skowroński Dariusz 1978 M40
245 Sadowska Marcjanna 1989 K30
246 Wesołowski Tomasz 1979 M40
247 Ochmański Adam 1974 M40 Ochman
248 Sobiesiak Tomasz 1982 M30 Rysie
249 Gębicka Małgorzata 1984 K30
250 Sońta-Sobiesiak Katarzyna 1984 K30 Rysie
251 Sońta Urszula 1961 K50
252 Górecki Mateusz 1995 M20
253 Pietrzak Marcin 1989 M30 Powstaniec Dobra
254 Lewandowski Igor 1989 M30 IGISPORT.fizjoterapia/Trucht.com
255 Salwach Krzysztof 1972 M40 SNS Foods TRI and RUN Team
256 HAŁADAJ TOMASZ SŁAWOMIR 1977 M40
257 Bartosik Marcin 1979 M40
258 Grodek Mariusz 1983 M30 FLEX ŁÓDŹ
259 Dusio Marek 1988 M30 TomTom
260 Witkowski Michał 1989 M30 AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ
261 Huchler-Młodzińska Ewa 1977 K40 EVErRUN
262 Młodziński Robert 1977 M40 AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ
263 Pećka Agnieszka 1988 K30 FLEX ŁÓDŹ
264 Kołodziejak Joanna 1987 K30 Sklep Biegacza Running Team
265 Zatke Dorota 1975 K40 SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM/AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-W
266 Grabowski Sebastian 1976 M40 SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM
267 Drożdżyński Krzysztof 1969 M50 KB Powstaniec
268 Salwach Julia 2000 K16
269 Witeczek Mateusz 1996 M20
270 Zieliński Maciej 1993 M20
271 Więtczak Michał 1990 M20
272 Mikołajczyk Mateusz 1986 M30 FLEX ŁÓDŹ
273 Świrko Daniel 1986 M30 FLEX ŁÓDŹ
274 Kowalska Emilia 1994 K20 FLEX ŁÓDŹ
275 Markus Sara 1994 K20 FLEX ŁÓDŹ
276 Trzeciak Przemysław 1992 M20 FLEX ŁÓDŹ
277 Steinke Adam 1989 M30
278 Zemlik Nina 1988 K30 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
279 Zarychta Agata 1969 K50
280 Gałązka Cezary 1968 M50 Klub Biegacza Brzezińskie Dziki
281 Wawrocki Sebastian 1991 M20
282 Krawczyk Krzysztof 1992 M20
283 Woźniak Adam 1991 M20
284 Stańczyk Szymon 1986 M30
285 Hanysz-Worach Paulina 1986 K30
286 Bojanowski Arkadiusz 1983 M30
287 Sakowski Maciej 1973 M40
288 Wypych Zbigniew 1990 M20 WATAHA
289 Gardiasz Oliwia 1989 K30
290 Antczak Borys 1992 M20 WATAHA
291 Buchta Maciej 1985 M30 AUCHAN-RUN PT
292 Błasiak Jacek 1993 M20 Rossbiegani
293 Calero Darwin 1987 M30 CLARIANT
294 Borończyk Marzena 1973 K40 FLEX ŁÓDŹ
295 Brzeziński Aleksander 1991 M20
296 Grzelak Jacek 1978 M40 KB Powstaniec
297 Wróbel Katarzyna 1985 K30 Piechotą po schodach
298 Pieprz Anna 1984 K30 EVErRUN
299 Kornafel Bartłomiej 1992 M20 FLEX ŁÓDŹ
300 Zygmunciak Wioleta 1989 K30 FLEX ŁÓDŹ
301 Di Risio Stefano 1979 M40 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
302 Brudek Dariusz 1990 M20 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
303 Isychko Irina 1992 K20 Philips Sport team Lodz
304 Lewandowski Michał 1992 M20 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
305 Majcher Elżbieta 1984 K30 LUKS BOGUSZYCE
306 Alpuche Israel 1980 M30 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
307 LAURENT Adrien 1990 M20 Clariant
308 Karlikowska-Antosiak Małgorzata 1979 K40 Kobiety W Biegu
309 Kołodziejczyk Ewa 1981 K30 Puls Tri Team
311 Czyż Czcibor 1984 M30
312 Florczak Dorota 1983 K30
314 Mirowski Kamil 1987 M30 Kita Team
315 Bąk Jędrzej 1991 M20
316 Kreńska-Pietras Milena 1989 K30
317 Dropińska Agata 1988 K30
318 Rudziński Michał 1978 M40 Rossmann
320 KRÓLIK Kinga 1999 K20 UKS AZYMUT PABIANICE
1001 Trzewikowska Paulina 1983 K30
1002 Dziedziczak Katarzyna 1977 K40
1003 Łaszczuk Iza 1983 K30 WATAHA
1004 Łaski Kamil 1992 M20 Rossbiegani
1005 Hermanowicz Izabela 1984 K30 Wataha- łączy nas bieganie
1006 Karbownik Bogusław 1953 M60 Reebok Run Crew LDZ
1007 BANASIAK PIOTR 1966 M50 KS GRUCHA
1008 Wlodarczyk Joanna 1982 K30 Wataha - łączy nas bieganie
1009 Lesisz Barbara 1986 K30 Razem Trenujemy Sport
1013 Madej Elżbieta 1960 K50 xx
1014 Gierach Milena 2000 K16 LKS OMEGA Kleszczów
1015 Zalasa Wojciech 1968 M50 ŁÓDŹ KOCHA SPORT
1016 Kuczkowski Andrzej 1994 M20
1018 Głowacki Mateusz 1981 M30
1019 Kociak Anna 1978 K40 Łódź Kocha Sport
1020 Łochowska Barbara 1971 K40
1021 Marcjanek Anna 1990 K20
1022 JACHOWICZ Robert 1986 M30
1023 Jarosz Dorota 1975 K40
1024 Jarosz Paweł 2002 M16
1025 Ignaczak Weronika 1980 K30 EVErRUN
1026 Pskit Agata 1991 K20 trucht.com
1027 Wysocka Agnieszka 1970 K40
1028 DZIŚNIEŃSKA RENATA 1976 K40
1029 Gortat agnieszka 1976 K40
1032 Ustaborowicz Magdalena 1981 K30 ReebokRunCrew LDZ
1033 demontowicz Jarosław 1973 M40 Oh! Zuza Team
1034 Jastrząbek Agnieszka 1984 K30 EVErRUN
1035 Ochmańska Ewa 1973 K40 EVErRUN
1036 fastyn paulina 1981 K30
1037 Osmulski Tomasz 1982 M30 trucht.com
1040 Sobczyk Arkadiusz 1983 M30 Novartis Running Team
1041 Gąsiorowska Agnieszka 1982 K30 EVErRUN
1042 Białek Damian 1991 M20 KS Grucha
1043 Brzeska-Pastuszak Marzena 1964 K50
1044 kaczmarek malgorzata 1976 K40
1046 Karaś Witold 1968 M50 RYSIOTEAM
1047 Karaś Aleksandra 1962 K50 RYSIOTEAM
1048 Antoniak Wiesława 1959 K60 MULTIBOND
1049 Bandel Aneta 1990 K20 ReebokRunCrew LDZ
1050 Bocian Piotr 2001 M16 KS Grucha
1051 Kierzek Ewa 1977 K40 #happyrunners
1052 Piotrowski Jacek 1972 M40 BAZINGA!
1053 Nowastowska Małgorzata 1987 K30 BAZINGA!
1054 Golędzinowska Marzena 1985 K30 #happyrunners
1055 Kosecki Mariusz 1983 M30 Fujitsu Running Team
1056 Wilk - Snopczyk Aleksandra 1982 K30
1057 Ziemianski Adam 1987 M30 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
1058 GÓŻAŃSKI JAROSŁAW 1968 M50 Łódź Kocha Sport
1059 Rudnicka Kamila 1996 K20
1060 Łochowski Mariusz 1970 M40
1061 Gardias Renata 1983 K30
1062 EJZERT MICHAŁ 1975 M40
1063 EJZERT Magdalena 1974 K40
1064 Goździk-Zaręba Aneta 1980 K30 Łódź Kocha Sport
1065 Ejzert Bartłomiej 2003 M16
1066 Mędrek Joanna 1967 K50 Pietrzyk Running Team
1067 Ligenza Kamil 1990 M20 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
1068 Bacia Dawid 1989 M30 Następny krok
1069 Jonko Rafał 1985 M30
1070 Kowalczyk Ewelina 1984 K30
1071 Dębicka Dorota 1971 K40 EVErRUN
1072 Dzięgielewska Marta 1983 K30
1073 Niedzielski Paweł 1974 M40 Biegam z Asseco BS
1074 Orlińska Anna 1967 K50
1075 Skoczylas Aleksandra 1990 K20
1077 Felisiak Marcin 1977 M40
1079 DWOJAK KATARZYNA 1971 K40
1080 Iskra Arkadiusz 1977 M40 RAZEM TRENUJEMY SPORT
1081 Szewczyk Grzegorz 1981 M30 Arkadiusz Gardzielewski Running Team
1082 Barburski Marcin 1977 M40 Rodzinna Grupa Rowerowa
1083 Barburski Adam 1979 M40 Rodzinna Grupa Rowerowa
1085 Kozielski vel Koziak Ryszard 1958 M60 ReebokRunCrew LDZ
1086 PIGUŁA KRZYSZTOF 1962 M50
1087 Lesiak Andrzej 1954 M60 RYSIOTEAM
1090 Leszko Tomasz 1979 M40 EVErRUN
1092 Łęgocki Marcin 1989 M30 Pietrzyk Running Team
1093 Patecki Piotr 1953 M60 fizykbiega.pl
1094 Patecka Kinga 1989 K30 fizykbiega.pl
1096 Straszyńska Monika 1988 K30
1097 Piotrowski Rafal 1978 M40
1098 DZIKOWSKI Wojtek 1979 M40
1099 Janiszewski Sylweriusz 1976 M40
1100 Bykowska Agnieszka 1985 K30
1101 Papka Danuta 1984 K30 Łódź Kocha Sport
1103 Banaś Małgorzata 1986 K30
1104 Sobczak Szymon 1996 M20
1105 Dobrzyński Jacek 1987 M30
1108 Izdebski Paweł 1967 M50 Biegacza Provident
1109 Sekieta Radosław 1976 M40 TIME4S
1110 Ligenza Jakub 1983 M30 Nordea Runners
1111 Stranz Kamil 1979 M40 Nordea Runners
1112 Łaski Radosław 1983 M30 Alkony/Nordea Runners
1113 Ogłoziński Michał 1992 M20 Nordea Runners
1115 Piątkiewicz Magdalena 1987 K30 Nordea Runners
1117 Wyrwas Paulina 1995 K20
1118 Krymarys Jakub 1996 M20
1119 Stefaniak Grzegorz 1978 M40 K.S. Triathlon Rawa
1120 Łajszczak Wioleta 1988 K30
1121 Romaldowska Bogusława 1960 K50 K.S Triathlon Rawa
1122 Anzin Maksym 1997 M20 K.S. Triathlon Rawa
1124 ADAMSKI MARCIN 1981 M30
1125 racz mariusz 1980 M30 PIETRZYK RUNNING TEAM
1126 Gonciarek Katarzyna 1969 K50 Pietrzyk Running Team
1128 Skrzypczak Kamil 1991 M20 TIME4S
1130 Dyktyńska Katarzyna 1970 K40
1131 Woźnica Urszula 1959 K60
1132 Mync Angelika 1991 K20 NORDEA RUNNERS
1133 Pietruszewska Ewa 1988 K30 Nordea Runners
1134 Iskierka- Pietrzak Ewelina 1982 K30 Triathlon Rawa
1135 Stefankiewicz Jakub 1989 M30 trucht.com
1137 Kabat Marcin 1991 M20 Nordea Runners
1138 Wiktorowicz Szymon 1996 M20 Feniks Opoczno
1139 Włodarczyk Kamila 2000 K16 Time4s
1141 Pietrusińska Izabela 1970 K40
1142 Pietrusiński Robert 1962 M50
1143 Pietrzyk Krzysztof 1979 M40 PIETRZYK RUNNING TEAM
1145 Marszałek Anna 1982 K30 Nordea NOC Runners
1148 Kabza Mariusz 1970 M40
1149 Lewandowski Krzysztof 1977 M40 ReebokRunCrew LDZ
1151 kubik marek 1954 M60
1153 Bagińska Berenika 1984 K30 Osnowa Run / Vege Runners
1154 MARKIEWICZ ANDRZEJ 1959 M60 RĄCZE ŻÓŁWIE
1156 Korczyński Stanisław 1953 M60 RYSIOTEAM
1157 Wierzbicki Michał 1990 M20
1163 Bogus Agnieszka 1969 K50
1164 Kacprzak Milena 1997 K20
1165 Grzegorczyk Natalia 1997 K20 Wanda Panfil Team / AZS AWF WARSZAWA
1166 Łukasik Łukasz 1979 M40 Pietrzyk Running Team
1167 WIECHA Małgorzata 1970 K40
1168 WIECHA MARIUSZ 1969 M50
1169 Charusta Mariusz 1987 M30 Tom Tom
1170 Dylik Sylwester 1992 M20 ReebokRunCrew LDZ
1173 Lebioda Marta 1991 K20 Morena Czołowa
1176 Biskupski Michał 1976 M40
1177 Sowińska Katarzyna 1990 K20 Nordea Runners
1182 Gracz Mikołaj 1978 M40
1189 PIERZCHAŁA JOLANTA 1973 K40 LKS KOLUSZKI
1190 SZELEST DARIUSZ 1970 M40 PIETRZYK RUNNING TEAM
1192 Durkowska Magdalena 1978 K40
1196 Kurasik Tomasz 1980 M30
1197 Przytarski Michał 1980 M30 ADA TEAM
1199 Jagiełło Małgorzata 1967 K50 PIETRZYK RUNNING TEAM
1202 Socha Paulina 1992 K20
1203 Robaszek Kamil 1991 M20 Do Roboty
1204 Golędzinowski Paweł 1983 M30 #happyrunners
1205 Książkiewicz Magdalena 1977 K40 RYSIOTEAM
1206 Górski Łukasz 1998 M20 WATAHA
1211 Rębiałkowska Anna 1977 K40 CTS
1214 Święcicka Natalia 1996 K20
1215 Wojtczak Dominik 1988 M30 Morena Czołowa
1217 Hałaczkiewicz Rafał 1987 M30 B/S/H/ Lodz Running Team
1218 BRYKOWSKA TERESA 1964 K50 ADA TEAM
1219 Błądek Witold 1944 M60 Park Run Łódź
1222 Zagórska Agnieszka 1975 K40
1223 BRYKOWSKA PAULINA 1983 K30 Ada Team
1228 Radczyc Maciej 1979 M40 Pietrzyk Running Team
1231 Olczyk Agnieszka 1979 K40
1233 Staniec Jarosław 1978 M40
1239 Urbaniak Robert 1983 M30
1241 Borkowska Anna 1985 K30
1242 Szymczak Paulina 2000 K16 TIME4S/ AZS Łódź
1243 Ryniecka Joanna 1977 K40
1246 Szymański Bartłomiej 1988 M30 Accenture Runners Club
1248 Bończak Radosław 1975 M40
1250 Bączyk Patryk 1991 M20
1253 Bedyk Maciej 1978 M40 Drużyna Pana Michała
1254 Kacprzak Radosław 1975 M40 EVErRUN
1255 Chojnacki Marcin 1974 M40 Pietrzyk Running Team
1257 Leszczyński Mateusz 1984 M30 SWORDS WARSAW
1258 Ciołak Magdalena 2001 K16 MLUKS RAWA MAZOWIECKA/TIME4S
1260 SOBCZYK RYSZARD 1962 M50 KB SPARTAKUS
1272 Karolińska Aleksandra 1996 K20 Wataha
1275 Wójtowski Marcin 1975 M40
1281 Matlok Aleksander 2003 M16
1284 Kurcewicz Borys 1990 M20
1287 Jakubowska Joanna 1990 K20
1288 Klosinski Piotr 1981 M30 KB-adwokaci.pl
1289 Klosinska Agata 1981 K30 KB-adwokaci.pl
1292 Poryzała Piotr 1979 M40
1295 Dąbrowski Jakub 1994 M20 TBD TEAM
1296 Dąbrowska Hanna 1997 K20 TBD TEAM
1298 Kozłowski Marcel 2002 M16 OMEGA Kleszczów
1300 Gabryelczyk Dariusz 1977 M40 1 dlot
1301 Patucha Patryk 1978 M40 Morena czołowa
1304 Matejczuk Agata 1981 K30 KS Grucha
1311 STROŃSKI ARTUR 1978 M40 Gospodarstwo Rolne Stronga
1314 Jabłoński Przemysław 1980 M30 Zabiewgany Przemek
1318 Kostelecki Kamil 1978 M40
1324 miszczuk ewelina 1976 K40
1343 Makowski Robert 1978 M40 WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE
1345 Krych Robert 1970 M40
1346 Malicka Dorota 1982 K30
1347 Bernacik Jacek 1975 M40 WS Łódź
1352 BANACH IWONA 1981 K30
1353 Wiatrzyk Adriana 1996 K20
1356 Wiśnicka Agnieszka 1985 K30 Pietrzyk Running Team
1362 Grab Paulina 1998 K20
1366 Szczepska Agnieszka 1983 K30
1370 Stępień Ewelina 1984 K30
1374 Owczarek Jacek 1972 M40 O co biega
1382 Jarosz Dariusz 1965 M50
1389 Sienicki Tomasz 1991 M20 Fizjoterapia Tomasz Sienicki
1399 Kłos Anna 1990 K20 SNG WILD DUCKS
1403 Badowski Adam 1987 M30 Fitness Fun
1404 Cabaj Adam 1974 M40 UKS CZEMPION Bełchatów
1405 Pawlak Damian 1983 M30
1410 KUJAWSKI ARKADIUSZ 1971 M40 RYSIOTEAM
1413 Włodarczyk Marta 1983 K30
1421 SZYMAŃSKA KINGA 1992 K20

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni