Łódź

Listy startowe

Bieg 5

10.03.2024 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
1 Zawiślak Maksymilian 2005 M16 LKS Omega Kleszczów
2 Osmulski Tomasz 1982 M40 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
3 Witkowski Michał 1989 M23 #PLANBIEGANIE
4 Kopaczewski Paweł 1990 M23 Razem Trenujemy Sport
5 Kisiel Tomasz 1994 M23 TEAM OSMO
6 DRAB SZYMON 1988 M35 Szakale Bałut Łódź
7 Pietrzyk Krzysztof 1979 M40 PIETRZYK RUNNING TEAM
8 Petrusiewicz Grzegorz 1996 M23 AZS Łódź
9 Karolczuk Martyna 2005 K16 KP LO Rawa Mazowiecka
10 Gardzielewski Arkadiusz 1986 M35 arkadiuszgardzielewskki.pl
11 Wiecha Dominika 1998 K23 UKS Orientuś Łódź
12 Jakóbczak Magdalena 1997 K23 #PLANBIEGANIE
13 Hałaczkiewicz Sylwia 1982 K40 KS DYNAMIC ŁÓDŹ
14 Pskit Agata 1991 K23 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
15 Buresz Anna 1987 K35 LKS Omega Kleszczów
16 Ławrenin Anna 1997 K23 TEAM OSMO
20 Klimek Beata 1999 K23 AZS AWF Biała Podlaska
21 Brzozowska Monika 1994 K23
22 Jaros Michał 1983 M40
23 Jaros Adam 1976 M45 DRAGOSFERA
24 Kuchta Monika 1979 K40 #happyrunners
25 Sobczak Szymon 1996 M23 Pietrzyk Running Team
26 Olejniczak Damian 1993 M23 Sportowe Świry Łódź
27 Komarova Uliana 1995 K23
28 Bernacik JAcek 1975 M45 WS łódź
29 Świąder Klaudia 1993 K23 AkademiaBiegacza.pl
30 Hanysz-Worach Paulina 1986 K35 MagicCzarneLove
31 Słodkiewicz Dagmara 1987 K35
32 Bińczyk Tomasz 1976 M45 KS Dynamic Łódź
33 Struszczak Krzysztof 1969 M50
34 Żółtowski Tomasz 1974 M45
35 Pałuba Filip 1988 M35
36 BRYKOWSKA TERESA 1964 K55 ADA TEAM
37 brykowski andrzej 1961 M60 ADA TEAM
38 Sujka Łukasz 1983 M40 AkademiaBiegacza.pl
39 Skonieczna Katarzyna 1985 K35
40 Skonieczny Jarosław 1985 M35
41 Słodkiewicz Piotr 1986 M35
42 Kotelnicki Mariusz 1980 M40 AkademiaBiegacza.pl
43 Golędzinowska Marzena 1985 K35 AkademiaBiegacza.pl
44 Łukasik Mariusz 1979 M40
45 Kosińska Anna 1959 K60
46 Pietrzak Piotr 1969 M50
47 Wieczorek Paweł 1980 M40
48 Porczyński Sebastian 1986 M35
49 Przygocka Janina 1958 K65
50 Adamek Katarzyna 1985 K35 AkademiaBiegacza.pl
51 Matczak Marion 1990 K23 AkademiaBiegacza.pl
52 Szwebs Marcin 1974 M45 fb/BiegajaceStatystyki
53 Konkel Katarzyna 1994 K23 Perfect Runner Team
54 Gdula Zdzisław 1981 M40
55 Waliński Kuba 1985 M35 Happy Team
56 Gierach Milena 2000 K23 LKS OMEGA Kleszczów
57 Dawes Rebecca 1987 K35
58 Tułacz Jakub 1981 M40
59 Hajdukiewicz Agnieszka 1981 K40
60 Fąfara Agnieszka 1979 K40 Pietrzyk Running Team
61 PODZIŃSKI EDWARD 1961 M60 ORIENTUS
62 Chudzik Mateusz 1979 M40
63 Augustowska Monika 1981 K40
64 Misiak Adrian 1980 M40 MOCARNE ORŁY
65 Misiak Zuzanna 2006 K16 MOCARNE ORŁY
66 Marciniak Jędrzej 1985 M35 Kamikaze
67 Sztąber Adam 1986 M35 #PLANBIEGANIE
68 Urbaniak Robert 1983 M40 MOCARNE ORŁY
69 Socha Marcin 1983 M40 ***** ***
70 Siwińska Jolanta 1974 K45 MOCARNE ORŁY
71 Szafraniec Tomasz 1987 M35 Klub Biegowy Powstaniec
72 Szelest Małgorzata 1973 K50
73 Bednarek Arkadiusz 1968 M55
74 PIERA ADRIAN 1990 M23 fsociety
75 Maszorek-Szymala Anna 1970 K50 Uniwersytet Łódzki
76 POPŁAWSKI KAROL 1960 M60
77 Ścibiorek Tomasz 1981 M40
78 Bogus Agnieszka 1969 K50 Wybiegany TEAM
79 Kowalczyk Katarzyna 1996 K23 TEAM OSMO
80 Sętkowski Michał 1996 M23
81 Wiśniewski Mariusz 1977 M45 Supermaratończyk Mario Team
82 Osak Martyna 1993 K23
83 Andrzejczak Tomasz 1980 M40
84 Stasiak Patryk 1985 M35
85 Kazmierczak Łukasz 1994 M23
86 Bogdańska Katarzyna 1983 K40
87 SZELEST DARIUSZ 1970 M50 PIETRZYK RUNNING TEAM
88 Łaski Kamil 1992 M23 Rossmann
89 Goździk Adrian 1988 M35 Osnowa Run
90 Nastarowicz-Tułacz Gosia 1980 K40
91 Chodak Damian 1989 M23 LKS OMEGA KLESZCZÓW
92 Masłowski Marcin 1979 M40 HTF Ludwik Sikorski
93 Woźny Marcin 1984 M35 Investa Running Team
94 Grzelewska Justyna 1990 K23 MOCARNE ORŁY
95 Łapczyński Stefan 1950 M65
96 Gramatowski Piotr 1981 M40
97 Gębicka Małgorzata 1984 K35
98 Iracki Michał 1995 M23
99 Ławicki Michał 1974 M45 MEDILAB / AkademiaBiegacza.pl
100 Stańczyk Szymon 1986 M35
101 Tretan Barbara 1997 K23
102 Karaś Witold 1968 M55 RYSIOTEAM
103 Karaś Aleksandra 1962 K60 RYSIOTEAM
104 Eljasz Robert 1968 M55
105 Dzikorski Piotr 1978 M45 TEAM OSMO
106 Gromek Katarzyna 1971 K50
107 Szymczak Dominik 1983 M40 TEAM OSMO
108 Wyrwas Paulina 1995 K23
109 Krymarys Jakub 1996 M23
110 Nita Michał 1988 M35 TEAM OSMO
111 Just Jacek 1996 M23 SPORTOWE ŻUKI
112 Olender-Bartosik Renata 1981 K40 Uniwersytet Łódzki
113 Umińska Aleksandra 1988 K35 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
114 Jagiełło Grzegorz 1970 M50
115 Kalista Jacek 1979 M40 mBank
116 Łuczak Aleksandra 1993 K23
117 Goździk Kamil 1981 M40 Arkadiusz Gardzielewski Running Team
118 Obidowski Damian 1976 M45
119 Gierowski Mateusz 1991 M23 Jagoda Running Team
120 Eksman Czesław 1979 M40
121 Motylewski Konrad 1984 M35
122 Muras Joanna 1975 K45 Uniwersytet Łódzki
123 Wójcik Joanna 1986 K35
124 Konewka Jacek 1990 M23 Warriors Łódź
125 Trzonek Jarosław 1993 M23
126 Wojniłowicz-Pokusińska Wioleta 1993 K23
127 Boho-Romanowicz Sandra 1996 K23 Nordea
128 Burzynski Adam 1987 M35
129 Sowa Tomasz 1984 M35 Nordea Runners
130 Ogłoza Adrian 1992 M23 Nordea Runners
131 Firaza Tomasz 1982 M40 Nordea Runners
132 Wawrzos Rafał 1988 M35 Osnowa Run
133 Kochman Emil 1992 M23 Nordea Runners
134 Kwaśniak Emil 1987 M35 Warriors Łódź
135 Śledzik Mateusz 1991 M23 Accenture
136 Napieraj Piotr 1975 M45 ACCENTURE
137 Wasiela Weronika 1991 K23 Nordea Runners
138 Kazimierczak Paweł 1994 M23 Warriors Łódź
139 Spychalska Justyna 1993 K23 Warriors Łódź
140 Grobelkiewicz Łukasz 1982 M40 Szatany
141 Dolewski Adrian 1988 M35 Warriors Łódź
142 Nowakowski Piotr 1983 M40
143 Włodarczyk Igor 2006 M16
144 Miśkiewicz Katarzyna 1978 K45
145 Jarzyński Dominik 1978 M45 Nordea Runners
146 Poluszyńska Dominika 1994 K23
147 Niewczas Robert 1974 M45 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
148 Hałaczkiewicz Rafał 1987 M35 BSH Running Team
149 Wojtunik Karol 1992 M23 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
150 Bechtold Maciej 1975 M45 BIEGAM Z Asseco BS
151 Żak Maciej 1992 M23 Nordea Runners
152 Karbownik Łukasz 1984 M35 Veolia
153 Sobieska Monika 1991 K23
154 Baran Konrad 1993 M23 Warriors Łódź
155 Dzięgielewska Marta 1983 K40 Matner Running Team
156 Więcławek Ewelina 1988 K35 Decathlon Logistics
157 Kaniowska Karolina 1991 K23 Decathlon logistics
158 Zienkiewicz Agata 1995 K23
159 Piekutowski Ireneusz 1993 M23 Decathlon Logistics
160 PIOTROWSKA EWELINA 1992 K23 Decathlon Logistics
161 Panasiuk Olga 1992 K23 Decathlon Logistics
162 Chojnacki Bartosz 1988 M35 Decathlon Logistics
163 Perka Anna 2001 K16 Decathlon Logistics
164 Skrzypczak Kamil 1991 M23 KS Dynamic Łódź
165 Bedyk Maciej 1978 M45 Drużyna Pana Michała
166 Kopczyński Tomasz 1996 M23 Decathlon Logistics
167 Budziewski Przemysław 1975 M45
168 Karowski Marcin 1977 M45
169 PIETRZAK MICHAŁ 1982 M40 SP Bratoszewice
170 Jablonski Jakub 1981 M40 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
171 Biedrowski Konrad 1997 M23 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
172 Jabłońska Agnieszka 1987 K35 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
173 Paluszkiewicz Piotr 1975 M45 9ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERETORIALNEJ
174 Mróz Tomasz 1974 M45 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
175 Stefaniak Grzegorz 1978 M45 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
176 Merecz Kristian 1991 M23 Decathlon Logistics
177 Dróżdż Michał 1984 M35 Je**ć Pallex!!
178 Knapik Michał 1993 M23 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
179 Ziemiakowski Sławomir 1971 M50 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
180 Spułtowska Joanna 1972 K50 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
181 KĘDZIOR JAKUB 1992 M23 Decathlon Logistics
182 Świderek Mateusz 2007 M16 Dawaj Kalach Team
183 Świderek Tomasz 1975 M45
184 Kuźmiński Piotr 1982 M40 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
185 Kuciński Michał 1964 M55
186 Janiak Dawid 1995 M23
187 Klimczak Alicja 1958 K65
188 Krupski Michał 1979 M40 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
189 Sobieszek Kinga 1997 K23 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
190 Szwugier Katarzyna 1994 K23 Szwendacze
191 Strąkowski Adam 1995 M23
192 Kabat Marcin 1991 M23 Nordea Runners
193 Makochoń Robert 1992 M23
194 Gilczewski Przemysław 1983 M40 FLEX TEAM
195 Kierzek Artur 1977 M45 Biegacze Kosmosu
196 Szyłło Artur 1988 M35
197 Jackiewicz Joanna 1989 K23 CLARIANT
198 Calero Darwin 1987 M35 CLARIANT
199 Cłapka Piotr 1982 M40 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
200 Andrzejczak Dariusz 1968 M55
201 Slendak Paula 1989 K23 ASICS FrontRunner Poland
202 Włodarczyk Kamila 2000 K23
203 Woźniakowska Małgorzata 1993 K23 AkademiaBiegacza.pl
204 Piątek Hubert 1995 M23 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
205 Maslanko Maciej 1992 M23 Iron Team
206 Białek Damian 1991 M23 AkademiaBiegacza.pl
207 Błasiak Paweł 1991 M23 CLARIANT
208 Stasiak Anna 1994 K23 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
209 Ziemniak Damian 1984 M35 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
210 Wiktorski Błażej 1984 M35 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
211 Kacprzak Radosław 1975 M45 ProviKidsRun
212 Sieczka Szymon 1995 M23 CLARIANT
213 Zygmunciak Wioleta 1989 K23 FLEX TEAM
214 Król Edyta 1987 K35 FLEX TEAM
215 GALOCH Robert 1972 M50 ATLAS Runnig Team
216 Kolasa Piotr 1987 M35 TRIO Łódź
217 Niebieszczańska Julia 1996 K23
218 Jaszczak Mateusz 1990 M23 AkademiaBiegacza.pl
219 Królikowski Michał 1980 M40 TRIOŁÓDŹ
220 Skorupka Piotr 1989 M23 CLARIANT
221 JASSO ADRIAN 1991 M23 CLARIANT
222 Drwalewski Maciej 1991 M23 CLARIANT
223 Kijańska Małgorzata 1995 K23 Clariant
224 Stefanów Krystian 2005 M16 ProviKidsRun
225 Jędrzejewski Dawid 1995 M23 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
226 Matuszewska Karolina 1981 K40
227 Warzocha Julia 2006 K16 LKS Omega Kleszczów
228 WARZOCHA KAROL 1976 M45 LKS Omega Kleszczów
229 Domański Damian 1986 M35 Maniszy Team
230 Wysokiński Adam 1977 M45
231 Boczula Alicja 2003 K16 azs umed łódź
232 Gałkowska Aleksandra 1990 K23 Sii Running Team
233 Matusiak Piotr 1985 M35 Sii Running Team
234 Zakrzewicz Wojciech 1993 M23 #ZAKRZEŚ TEAM
235 Pałczyński Piotr 1983 M40 CLARIANT
236 WOJCIECHOWSKA ANNA 1986 K35 FLEX TEAM
237 Buczek Jakub 1986 M35
238 Matusiak Hanna 1990 K23
239 Wosiak Agnieszka 1990 K23
240 Głowacki Jarosław 1979 M40
241 Derek Julia 1997 K23
242 Kowalczyk Zuza 1997 K23
243 Borończyk Marzena 1973 K50 FLEX TEAM
244 Lesiak Andrzej 1954 M65 RYSIOTEAM
245 Kuta Aleksandra 1996 K23
246 Sychniak Agnieszka 1980 K40 AkademiaBiegacza.pl
247 Związek Arkadiusz 1997 M23 FLEX TEAM
248 Krych Robert 1970 M50
249 Zduńczyk Paulina 1986 K35 AkademiaBiegacza.pl
250 Sołtysiak Marta 1984 K35 SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ
251 Przybyło Jakub 1981 M40
252 Skrzypczak Katarzyna 1993 K23 Decathlon Logistics
253 Romanowski Krystian 1990 M23
254 Felisiak Marcin 1977 M45
255 Dalecka-Mieszczankowska Ernestyna 1992 K23
256 OCHOCKA Ewa 1978 K45 Biegnięte Laski
257 SKATULSKI DAMIAN 1983 M40 RAZEM TRENUJEMY SPORT
258 Lipski Adam 1981 M40 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
259 Shvets Maksym 1999 M23 AZS
260 Bielicki Andrzej 1978 M45
261 Kun Magdalena 1971 K50
262 Szymański Michał 1985 M35 Łódź Run Crew/JAKOteam
263 Marańda Kacper 2005 M16 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
264 Fabijański Dariusz 1973 M50 PRALNIA PERFECT RUN
265 Czechowska Paulina 1990 K23
266 Wiktorowicz Szymon 1996 M23 Feniks Opoczno
267 Izdebski Paweł 1967 M55 Biegacza Provident
268 Głąb Jakub 1984 M35
269 Wyrobek Kamila 1982 K40 Pietrzyk Running Team
270 Goździk-Zaręba Aneta 1980 K40 Łódź Kocha Sport
271 LAURENT Adrien 1990 M23 Clariant
272 Kowalczyk Magda 1985 K35 Warriors Łódź
273 Owusu-Nsavu Monika 1978 K45
274 Frymus Emilia 1984 K35 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
275 Trzewikowska Paulina 1983 K40 TEAM OSMO
276 Łęgocki Marcin 1989 M23 Pietrzyk Running Team
277 Nowak Adam 1995 M23 Decathlon Logistics
278 Mencel Anna 1982 K40 Clariant
279 Szpak Marcin 1979 M40
280 Durczyński Szymon 1986 M35
281 Bello Nicolas 1983 M40 Clariant
282 Dychto Jolanta 1976 K45
283 WIECHA Małgorzata 1970 K50 UKS Orientuś Łódź
284 WIECHA MARIUSZ 1969 M50 UKS Orientuś Łódź
285 Dyktyński Krzysztof 1963 M60 Veolia
286 Balicki Jacek 1963 M60 Biegacz Nowosolna
287 Matusiak Arkadiusz 1972 M50
288 Milewska DOMINIKA 1980 K40
289 Klosinski Piotr 1981 M40 TEAM OSMO
290 Kłosińska Agata 1981 K40 TEAM OSMO
291 Konarczak Kacper 1991 M23 Celironman
292 Korczyński Stanisław 1953 M65 Pietrzyk Runing Team
293 Żulewski Radosław 1987 M35
294 Małuszyński Michał 1983 M40
295 Ogłoziński Michał 1992 M23 Nordea Runners
296 Stępniak Paulina 1993 K23 OLI I POLI KONTRA RESZTA ŚWIATA
297 Owczarek Jacek 1972 M50 DAWAJKALACH TEAM
298 Kosiński Tomasz 1981 M40 EVErRUN
299 Matusiak Anna 1962 K60
300 Różańska Izabela 1977 K45 Uniwersytet Łódzki
301 Brzeziński Aleksander 1991 M23 TEAM OSMO
302 Ziemianski Adam 1987 M35 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
303 Wróblewski Rafał 1991 M23 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
304 Szcześniewicz Paulina 1986 K35 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
305 Matusiak Martyna 1997 K23 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
306 Di Risio Stefano 1979 M40 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
307 Mitoraj Kaja 1995 K23 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
308 Karepanava Tatsiana 1991 K23 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
309 Horodniczy Mariusz 1983 M40 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
310 Czyż Czcibor 1984 M35 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
311 Kuczkowski Andrzej 1994 M23 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
312 Madej Agnieszka 1973 K50
313 Kucharski Hubert 1985 M35
314 Chimko Piotr 1978 M45 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
315 Rosińska Katarzyna 1960 K60
316 Picz Robert 1993 M23
317 Bilski Robert 1983 M40
318 Krauze Wioleta 1995 K23 SuperWiola
319 Lazar Martyna 2000 K23
320 Alegiani Cristiano 1974 M45
321 Błaszczyk Bartłomiej 1985 M35
322 Zdolinski Daniel 1996 M23 Decathlon
323 Rapacka Magdalena 2000 K23 Pietrzyk Running Team
324 Wieszczak Piotr 1981 M40 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
325 Sut Mateusz 2003 M16
326 Kwapisz Mariusz 1983 M40 ZWR
327 Mejbri Mouadh 1995 M23 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
328 Staniec Jarosław 1978 M45
329 Grubczak Agnieszka 1988 K35 Nordea Runners Łódź
330 Ronert Wojciech 1956 M65 Kojoty Widzewa
331 Khurelbaatar Ulemj 1994 K23
332 Czekajewska Izabela 1976 K45
333 Głowacka Emilia 1980 K40
334 Rybus Kamil 1990 M23 Łódź Run Crew/JAKOteam
335 PASTUSZKA MIROSŁAW 1966 M55 RUN ŁDZ
336 Opioła Anna 1985 K35
337 PASTUSZKA JOANNA 1965 K55 RUN ŁDZ
338 Masierek Piotr 1983 M40 Uniwersytet Łódzki
339 Masierek Edyta 1977 K45 Uniwersytet Łódzki
340 Wąsicki Artur 1963 M60
341 Kierzek Igor 2007 M16 RKS ŁÓDŹ
342 Spułtowski Adam 1999 M23
343 Małecki Mariusz 1982 M40 TEAM OSMO
344 Zakrzewski Maciej 1988 M35 TEAM OSMO
345 Frickert Karol 1991 M23
346 Znyk Christophe 1983 M40
347 Głowacki Karol 2004 M16
348 Piechowiak Maja 1990 K23
349 Pajda Henryk 1955 M65 AMATOR
350 KAPUŚCIŃSKA ANNA 1952 K65 AMATOR
351 Alakbarli Elvin 1994 M23 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
352 dłabich Łukasz 1984 M35 TEAM OSMO
353 Długosz Paulina 1997 K23 TEAM OSMO
354 Siemińska Marta 1979 K40 LKS Koluszki
355 Dobrzelewska Dominika 1991 K23 DZIK KOMANDO
356 Liwiński Andrzej 1987 M35
357 Kozielski vel Koziak Ryszard 1958 M65
358 Weremczuk-Kacprzak Marta 1978 K45 ProviKidsRun
359 Krone Jacek 1972 M50
360 Galar Piotr 1972 M50
361 Ceran Marek 1991 M23
362 Kwiasowska Martyna 1989 K23
363 Reszetarska Anna 2005 K16
364 Siemińska Adrianna 2007 K16 LKS Koluszki
365 Szymkowicz Julia 1998 K23
366 Dobrzelewski Artur 1991 M23 DZIK KOMANDO
367 Gryglak Jarosław 1985 M35 LKS Koluszki
368 PIETRASIAK JANUSZ 1966 M55 #planbieganie
369 Brzeziński Bartosz 1998 M23 RUNMAGEDDON TEAM
370 Kowalska Julia 1995 K23 Sportowe Świry Łódź
371 Bielecka Patrycja 2003 K16 Janicki Coaching
372 Filipiak Robert 1992 M23 TM Ironman
373 Wolski Sławomir 1979 M40 LKS Koluszki
374 Bończak Radosław 1975 M45
375 Kaźmierczak Joanna 1988 K35 PapugiRun
376 Soltysiak Adam 1987 M35
377 Zimnicka Katarzyna 1985 K35
378 Więckowski Marcin 1985 M35 AkademiaBiegacza.pl
379 Antoniak Wiesława 1959 K60 RYSIOTEAM
380 Bocian Marcin 1988 M35
381 Różycki Grzegorz 1988 M35
382 Paśnik Renata 1970 K50
383 Paśnik Jarosław 1966 M55
384 Małecki Adam 1992 M23 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
385 Domeradzki Krzysztof 1992 M23 KLUB BIEGACZA SOKÓŁ BODZANÓW
386 Krawczyk Beata 1986 K35 Piechotą po schodach
387 Arendt Łukasz 1979 M40 Uniwersytet Łódzki
388 STEFAŃSKA AGNIESZKA 1979 K40 Pietrzyk Running Team
389 Nowacki Tomasz 1980 M40
390 Rowiński Paweł 1990 M23
1009 Róziewicz Maria 1990 K23
1011 Cybulski Robert 1997 M23
1012 Piwińska Aleksandra 1995 K23
1013 Majewska Ewelina 1990 K23
1014 Rakieta Monia 1979 K40
1022 Krajewska Ewa 1980 K40
1028 Jakubiec Andrzej 1980 M40 Sam sobie klubem, trenerem, prezesem
1042 Staniszewski Łukasz 1984 M35 TEAM OSMO
1051 Kierzek Ewa 1977 K45 SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ
1058 Niwa Bartosz 2005 M16 Monar Ozorków
1067 Brzeźniak Adrian 1991 M23
1088 Szmich Karol 1979 M40 #PLANBIEGANIE
1090 Brzeziński Michał 2006 M16 UKS VIS Skierniewice
1108 Rzeczycki Oliwier 2007 M16
1109 Zieliński Maciej 1985 M35 Zielu Team
1122 Górecki Przemysław 1981 M40
1136 Kocik Gerard 1992 M23
1138 Zaborowski Marcin 1988 M35
1148 Bernat Monika 1982 K40
1152 Bieganowski Krzysztof 1979 M40
1154 Woźnicki Krzysztof 1988 M35
1155 Jaworski Damian 1999 M23
1159 Handke Dominika 1996 K23
1162 Szplit Agata 1988 K35 Korona Pabianice
1163 Jedlewski Krzysztof 1978 M45
1166 Wawrocki Sebastian 1991 M23
1171 Konecki Kamil 1990 M23 Łódź Kocha Sport
1172 Kośla Piotr 1977 M45 Kosla Team
1173 Płusa Krzysztof 1987 M35
1176 Krasoń Beata 1993 K23
1177 Cieślak Piotr 1976 M45
1181 Szatkowska-Zawisza Karolina 1982 K40 Biegam zdrowo z Jagodą
1184 Bąk Jędrzej 1991 M23
1187 Papierak Mateusz 1987 M35 Morena Czołowa
1189 Chiżyńska Agnieszka 1963 K60 Morena Czołowa
1192 Tomczyk Rafał 1986 M35 Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl
1193 Stach Przemysław 1998 M23
1194 Woźniak Tomasz 1987 M35
1196 IMIŃSKI CEZARY 1968 M55
1208 Niewinny Rafał 1985 M35
1210 Wiśnicka Agnieszka 1985 K35 Pietrzyk Running Team
1211 KLAPENDA MARIUSZ 1974 M45 MARIO TEAM
1212 Waracka Paulina 1988 K35
1224 Wilczyński Robert 1972 M50 Prześwit
1225 Karlikowska-Antosiak Małgorzata 1979 K40
1226 Wolski Radosław 1986 M35
1227 Gwiżdż Marcin 1996 M23
1228 Gwiżdż Martyna 1996 K23
1229 Tymejczyk Jakub 1991 M23

Sponsor tytularny