z

Łódź

Listy startowe

Bieg 1

07.10.2018 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
1 Sowik Wojciech 1996 M20 City Trail Team
11 Kaczmarek Monika 1989 K20 AsicsFrontRunner Polska
16 Goździk-Zaręba Aneta 1980 K30 ŁKS
17 KOWALSKI ŁUKASZ 1980 M30 4Runners
18 Grzymalska Amanda 1993 K20 Rossbiegani
19 Przychodzeń Małgorzata 1981 K30 Reebok Run Crew
20 Przychodzen Lukasz 1981 M30
21 BANASIAK PIOTR 1966 M50 KRZAL ADVENTURE TEAM
22 Toboła Grzegorz 1975 M40 M A G Team
23 Biernacka Danuta 1984 K30 Vege Runners
24 Brzeska-Pastuszak Marzena 1964 K50
25 Sujecki Jacek 1988 M30 mbank
26 Bedyk Maciej 1978 M40 Drużyna Pana Michała
27 Trzewikowska Paulina 1983 K30
28 Frickert Karol 1991 M20 RAZEM TRENUJEMY SPORT
29 Kwieciński Michał 1985 M30 Tri Aktywny Piotrków
30 Kowalski Bartłomiej 1989 M20 Rossbiegani
31 Głowacki Mateusz 1981 M30
33 Zarychta Radosław 1969 M40
34 Zalasa Wojciech 1968 M50 ŁÓDŹ KOCHA SPORT
35 bącała michał 1980 K30 OLIMPIJSKA AKADEMIA BIEGANIA
36 Stachowski Piotr 1973 M40 RYSIOTEAM
37 Pająk Bartłomiej 1989 M20 AKL Ursynów
38 Żywień Marek 1966 M50
39 Górecki Mateusz 1995 M20
41 Kozielski vel Koziak Ryszard 1958 M60 Eterne juna
42 Gierowski Mateusz 1991 M20 Nordea Runners
43 KEMPKA MARCIN 1981 M30
44 Lisiak Jakub 1993 M20 Skrzywana Factory
45 Andrzejewski Łukasz 1979 M30 SKRZYWANA FACTORY
46 Murawski Paweł 1975 M40 COKO WERK
47 Smolińska Marta 1987 K30 Skrzywana Factory
48 Matuszewska Katarzyna 1987 K30 Skrzywana Factory
49 Łapczyński Stefan 1950 M60
50 Kordelas Grzegorz 1950 M60 Łódź Running Team
51 Balicki Jacek 1963 M50 Biegacz Nowosolna
53 Cieślik Jacek 1975 M40 FLEX
55 Grzelewska Justyna 1990 K20 COKO WERK
56 Madej Elżbieta 1960 K50 xx
60 Mędrek Sara 1999 K16
61 Mędrek Joanna 1967 K50 Pietrzyk Running Team
62 Łaski Kamil 1992 M20 Rossbiegani
63 Wilk - Snopczyk Aleksandra 1982 K30
64 Jaszczak Mateusz 1990 M20 AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ
65 WIECHA Małgorzata 1970 K40
66 WIECHA MARIUSZ 1969 M40
67 Wiecha Dominika 1998 K20 Orientuś Łódź
68 Tomanik Karolina 1997 K20
69 Stańczyk Marek 1962 M50
70 Bechtold Maciej 1975 M40
71 Bagińska Berenika 1984 K30 Vege Runners
72 Kurczewski Daniel 1984 M30
76 Grabowski Mikołaj 1988 M30 Vege Runners
77 Zieliński Adam 1978 M40
78 PIGUŁA KRZYSZTOF 1962 M50
79 Mync Marcin 1986 M30
80 Sobczyk Arkadiusz 1983 M30
81 Matczak Aleksander 1991 M20
82 Linke Anna 1992 K20
84 Kosmalski Arkadiusz 1969 M40
85 Tomczyk Dorota 1969 K40
86 Lange Andrzej 1969 M40 AndrewTeam
89 Jankowski Paweł 1979 M30
90 Myck Bogna 1972 K40 SP 113
91 Bryl Marta 1994 K20
92 Słomska Dorota 1980 K30
93 Skiba Katarzyna 1980 K30
98 Kmiecik Anna 1993 K20
99 Sobecki Bartłomiej 1980 M30 ines husky team
100 Jagiełło Małgorzata 1967 K50 LKS Koluszki
101 Kindela Michał 1986 M30
102 Grabowski Sebastian 1976 M40 Sklep Biegacza Łódź
103 Turska Dominika 1996 K20
104 Urbański Kamil 1991 M20 Łódź Kocha Sport
106 Jachółkowska Małgorzata 1993 K20
107 Małachowski Marek 1973 M40
108 Kalinowska Anna 1978 K40 Super TEAM
109 steckiewicz Krystian 1979 M30 Park run
110 Piotrowski Rafal 1978 M40
111 Wasiela Weronika 1991 K20 FLINTENSIVE RUNNING
112 POPŁAWSKI KAROL 1960 M50
113 WILGOCKI TOMASZ 1965 M50
114 Kwiatkowski bartosz 1985 M30 Skrzywana Factory
116 Jasnowski Tomasz 1995 M20
117 Wójtowski Marcin 1975 M40
118 kaczmarek malgorzata 1976 K40
119 Kruk Patrycja 1985 K30 Łódź Kocha Sport
120 Kruk Piotr 1979 M30 Łódź Kocha Sport
121 SOŁTYSIAK Roger 1984 M30 MluksRawa 25 Batalion Dowodzenia
122 Banat Dominik 1993 M20 Deloitte Adventure Team
123 Kębłowska-Staniszewska Anna 1982 K30
124 Staniszewski Marcin 1981 M30
125 Wołk Mariusz 1992 M20 RAWA RUN
132 adamczyk wojciech 1961 M50 West Coast Runners Cyprus
133 Nasarzewska Joanna 1975 K40 West Coast Runners Cyprus
134 Kopczynski Mateusz 1992 M20
141 Gajda Sławomir 1978 M40 OSP WADLEW
142 Gajda Iwona 1981 K30
1001 Grabarz Przemyslaw 1987 M30 SII RUNNING TEAM
1002 Wojda Jakub 1982 M30
1003 Kalista Jacek 1979 M30 mBank
1004 Lachowski Robert 1985 M30 Rossbiegani
1005 Pećka Agnieszka 1988 K30
1006 Więckowski Marcin 1985 M30 MORENA CZOŁOWA
1006 Bociąga Paweł 1979 M30
1007 Stokowska-Składanek Dagmara 1978 K40 familyrepublic.pl
1008 Beck Urszula 1985 K30
1009 Sterczewska Agnieszka 1978 K40
1010 Mikołajczyk Damian 1988 M30 OSP Janiszewice www.biegajzosp.pl
1011 Grabowicz Szymon 1977 M40 Rytm
1012 Kuchta Monika 1979 K30 Flintensive Running
1013 Zajdlic Marlena 1990 K20
1014 Świeszczak Tomasz 1985 M30 AUDI CENTRUM ŁÓDŹ
1015 Żółtowski Tomasz 1974 M40
1016 PASTUSZKA JOANNA 1965 K50 RUN ŁDZ
1017 PASTUSZKA MIROSŁAW 1966 M50 RUN ŁDZ
1018 Goździk Adrian 1988 M30 Osnowa Run
1019 Mokros Zuzanna 1993 K20 TRUCHT.COM/RKS ŁÓDŹ
1020 Kiełbasa Łukasz 1981 M30
1021 Olszówka Aleksandra 1980 K30
1022 Krone Jacek 1972 M40 Audi Centrum Łódź
1023 Mucha Agnieszka 1978 K40 Mucha Lata
1024 Szymala Tomasz 1979 M30
1025 GUNTHER MARTA 1984 K30
1026 Kmieciak Piotr 1984 M30 WORLD360.PL
1027 ANDRZEJEWSKI Tomasz 1962 M50 Gillette Run
1028 Wieczorek Ewelina 1987 K30
1029 Augustowska Monika 1981 K30
1030 Kamiński Mariusz 1988 M30 #chemicalrun
1031 Ciechański Adam 1968 M50 Razem Trenujemy Sport
1032 Pruchniewska Aleksandra 1984 K30 Lubowidz
1033 Pruchniewski Krzysztof 1976 M40 Lubowidz
1034 Jaros Michał 1983 M30 TomTom Runners
1035 Wojtera Grzegorz 1982 M30
1036 Prasal Artur 1975 M40 ReebokRunCrew LDZ
1037 Sadowska-Pyrkosz Dorota 1971 K40
1038 Szymański Michał 1985 M30 Stg łódź
1039 KOCZBERSKI TOMASZ 1973 M40
1040 Mydland Anetta 1967 K50
1041 Łaski Radosław 1983 M30 Alkony
1042 Pietrzak Piotr 1969 M40
1043 Leśniewski Maciej 1991 M20
1044 Jankowska Agata 1984 K30
1045 Białecka Sylwia 1973 K40 TABUN
1046 Oliński Jarosław 1968 M50
1047 Olińska Anetta 1970 K40
1048 Zapart Przemysław 1985 M30
1049 Klimczak Alicja 1958 K60
1050 Nita Michał 1988 M30
1051 Kierzek Ewa 1977 K40 #happyrunners
1052 Stańczyk Dominik 1982 M30 EVErRUN
1053 Rakowski Paweł 1975 M40
1054 Kaczmarek Włodzimierz 1951 M60 Epoka Nordica Łódź
1055 Woźniak Adam 1991 M20
1056 Komarova Uliana 1995 K20
1057 SZWEBS Wioletta 1976 K40
1058 Szwebs Marcin 1974 M40
1059 Fortuna Katarzyna 1985 K30
1060 Dudkiewicz Sylwester 1981 M30
1061 Ceran Katarzyna 1987 K30 ReebokRunCrew LDZ
1062 Zduńczyk Paulina 1986 K30 EVErRUN
1063 Nowacki Tomasz 1978 M40 Flintensive Running
1064 Jasnos Tomasz 1957 M60
1065 Misiak Adrian 1980 M30 COKO WERK
1066 Lipiejko Michał 1990 M20 RAZEM TRENUJEMY SPORT
1067 Lipiński Mariusz 1996 M20
1068 Wróblewska Ewa 1988 K30 Reebok Run Crew
1069 Osyda Maciej 1986 M30 SII RUNNING TEAM
1070 Osyda Sylwia 1986 K30
1071 Wawrzos Rafał 1988 M30 Osnowa Run
1072 Aniszewski Bartłomiej 1991 M20 Rossbiegani
1073 Nowakowski Piotr 1983 M30
1074 Królikowski Michał 1980 M30
1075 Micor Jolanta 1992 K20 TABUN
1076 GOSZCZYŃSKI RADOSŁAW 1976 M40
1077 Smarzek Tomasz 1982 M30 mBank
1078 Walas Renata 1975 K40 AUDI CENTRUM ŁÓDŹ
1079 Niwiński Mariusz 1990 M20 COKO WERK
1080 Zarychta Agata 1969 K40
1081 Rojewski Paweł 1987 M30 EVErRUN
1082 Klepacz Agata 1990 K20
1083 Laszczyk Krzysztof 1972 M40 Razem Trenujemy Sport
1084 Patura Marta 1983 K30 Osnowa Run
1085 Kizeweter Kamil 1991 M20 Łódź Kocha Sport
1086 Sokołowska Monika 1981 K30
1087 Składanek Marcin 1977 M40
1088 Mendrzycki Szymon 1985 M30
1089 Niwiński Maciej 1984 M30
1090 Mazur Marzena 1979 K30 #chemicalrun
1091 Wojciechowska Dorota 1981 K30
1092 Budner Robert 1976 M40 EVErRUN
1093 Stasiak Kamila 1987 K30
1094 Trocińska Katarzyna 1978 K40 RYSIOTEAM
1095 Jaskóła-Olejnik Justyna 1983 K30 AUDI CENTRUM ŁÓDŹ
1096 Grobelkiewicz Łukasz 1982 M30 Czarne Zastępy
1097 Kotynia Krzysztof 1967 M50 Klub Biegacza Brzezińskie Dziki/PIETRZYK RUNNING TEAM
1098 Ignaczak Artur 1977 M40 Klepka Team
1099 Grisgraber Mariusz 1962 M50 brak
1100 Gargól Maria 1975 K40
1101 Spruch Andrzej 1958 M60
1102 Wojtczak Radosław 1991 M20 BLIŻNIAKI GEODEZJA
1103 Nowakowski Krzysztof 1972 M40
1104 Wróblewska Izabela 1976 K40 mBank
1105 Chudzik Mateusz 1979 M30 Chudzik i Wspólnicy
1106 Andrzejczak Tomasz 1980 M30 Korona Pabianice
1107 Wysocka Agnieszka 1981 K30 ŁÓDŹ KOCHA SPORT
1108 Bardzel Justyna 1983 K30 i-Sport
1109 Bernaciak Tomasz 1991 M20
1110 Skowroński Dariusz 1978 M40
1111 Świątczak Adam 1969 M40
1112 Huchler-Młodzińska Ewa 1977 K40
1113 Witeczek Mateusz 1996 M20
1114 Bernaciak Paweł 1967 M50 Paramedica
1115 Kaźmierczak Barbara 1985 K30
1116 Dudziński Piotr 1987 M30 RAZEM TRENUJEMY SPORT
1117 Janiszewski Sławomir 1975 M40 Rawa Tim Zawsze Slim
1118 Stawski Michał 1985 M30 Trucht.com
1119 ADAMSKI MARCIN 1981 M30
1120 Lutomirska Blanka 1979 K30
1121 Michalska Agnieszka 1978 K40 Skrzywana Factory
1122 Zjawiona Agnieszka 1971 K40
1123 Wysocki Michał 1980 M30 Łódź Kocha Sport
1124 Strojkowski Bartosz 1983 M30 Łódź Kocha Sport
1125 Jezierska Aleksandra 1981 K30 Łódź Kocha Sport
1126 CYTROWSKA MAŁGORZATA 1969 K40 i-Sport Team
1127 Jastrząbek Agnieszka 1984 K30 EVErRUN
1128 BOROWICZ BARTOSZ 1983 M30 Szuwary Ostrzeszów - hokej podwodny
1129 Galant Łukasz 1992 M20
1130 BLADOWSKI Zdzisław 1946 M60 Epoka Nordica Łódź
1131 Blachowski Damian 1984 M30 Flintensive Running
1132 Werner Robert 1980 M30
1133 Tołkacz Marta 1989 K20 RTS
1134 Kaczmarczyk Daniel 1978 M40
1135 Sobala Bartosz 1992 M20 Razem Trenujemy Sport
1136 Jezierski Zdzisław 1954 M60 MajaPola
1137 Bendinger Krzysztof 1978 M40 Razem Trenujemy Sport
1138 KADZIDŁOWSKA ALEKSANDRA 1976 K40 Parkrun Łódź
1139 Chabasińska AGNIESZKA 1979 K30
1140 Soski Łukasz 1981 M30
1141 TLAŁKA KRYSTYNA 1959 K50 Niezrzeszona
1142 Tlałka Leszek 1959 M50 Niezrzeszony

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni