z

Łódź

Listy startowe

Bieg 2

12.12.2021 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
11 Kaczmarek Monika 1989 K30 AsicsFrontRunner Polska/ trucht.com
16 Jaros Adam 1976 M40 DRAGOSFERA
17 Konarczak Kacper 1991 M30 Celironman
18 Stokowska-Składanek Dagmara 1978 K40 familyrepublic.pl
19 Jaros Michał 1983 M30 TomTom Runners
20 ŁOŚ MICHAŁ 1980 M40 Razem Trenujemy Sport
21 Fąfara Agnieszka 1979 K40
22 Bechtold Maciej 1975 M40 BIEGAM Z Asseco BS
23 Lara Natalia 1989 K30 Warriors Łódź
24 Trzciński Paweł 1975 M40 brak
25 Andrzejczak Tomasz 1980 M40 Korona Pabianice
26 Pepłoński Mariusz 1980 M40 Gillette RUN
27 KOWALSKI ROBERT 1980 M40 Razem Trenujemy Sport
28 Wojtczak Dominik 1988 M30 Morena Czołowa
29 Żółtowski Tomasz 1974 M40
30 Olszewski Jan 2002 M16 #zaliniąmetyteam
31 Kuczkowski Andrzej 1994 M20
32 Grobelkiewicz Łukasz 1982 M30 Czarne Zastępy
33 Krawczyk Piotr 1974 M40 Gillette RUN
34 STĘPIEŃ KRZYSZTOF 1978 M40 Gillette Run
35 Jagiełło Grzegorz 1970 M50
36 Goździk Adrian 1988 M30 Osnowa Run
37 Łukasik Mariusz 1979 M40
38 ANDRZEJEWSKI Tomasz 1962 M50 Gillette Run
39 Janiszewski Maciej 1972 M40 Klub Biegacza Provident
40 Hajdukiewicz Agnieszka 1981 K40
41 Bińczyk Tomasz 1976 M40 Uwolnij Energię
42 Fisiak Patryk 1985 M30
43 Pietrzak Piotr 1969 M50
44 Kacprzak Radosław 1975 M40 Klub Biegacza Provident
45 Augustowska Monika 1981 K40
46 GROCHOLEWICZ MARIUSZ 1974 M40
47 PASTUSZKA JOANNA 1965 K50 RUN ŁDZ
48 PASTUSZKA MIROSŁAW 1966 M50 RUN ŁDZ
49 Wojtera Grzegorz 1982 M30
50 Krych Robert 1970 M50
51 Staniaszek Damian 1986 M30 Dastan Running Team
52 Kuchta Monika 1979 K40 Biegnięte Laski
53 Makowska Anna 1978 K40
54 Makowski Robert 1978 M40
55 Paśnik Jarosław 1966 M50
56 Paśnik Renata 1970 K50
57 Struszczak Krzysztof 1969 M50
58 Kruszewski Andrzej 1978 M40
59 Bujakowski Łukasz 1983 M30 Do Roboty
60 Robaszek Kamil 1991 M30 Do Roboty
61 Grabski Adrian 1985 M30
62 Stawski Michał 1985 M30 Trucht.com
63 Petrykowski Sebastian 1981 M40 Cauchy Team
64 Młynarska Paulina 1988 K30
65 Sajduda Stanisław 1963 M50
66 Lebioda Marta 1991 K30 Morena Czołowa
67 Szymański Michał 1985 M30 Łódź Run Crew/JAKOteam
68 Szymczak Dominik 1986 M30 RAZEM TRENUJEMY SPORT
69 Szpak Marcin 1979 M40
70 Bąk Sebastian 2005 M16
71 Grzymalska Amanda 1993 K20 Rossmann
72 Gogolczyk Michał 1978 M40 SuperTeam
73 Łojek Arkadiusz 1984 M30
74 Nita Michał 1988 M30
75 Dworniak-Pryca Katarzyna 1981 K40
76 Lesińska Adrianna 1994 K20
77 Różańska Izabela 1977 K40 Uwolnij Energię
78 Micor Jolanta 1992 K20 #happyrunners
79 Derendarz Paweł 1987 M30
80 Miziała Piotr 1983 M30
81 Firaza Tomasz 1982 M30
82 Lubieniecki Kamil 1988 M30 Pan Jagoda Team
83 Zieliński Maciej 1985 M30 -
84 Retkowski Jarek 1986 M30 Anna Retkowska Kosmetologia Estetyczna
85 Szuptarski Arkadiusz 1975 M40
86 SZELEST DARIUSZ 1970 M50 PIETRZYK RUNNING TEAM
87 Sobczak Szymon 1996 M20
88 Dampc Bartosz 1985 M30
89 korpacki robert 1975 M40
90 Wawrzos Rafał 1988 M30 Osnowa Run
91 Kwieciński Michał 1985 M30 Tri Aktywny Piotrków
92 Gierowski Mateusz 1991 M30
93 Kopacki Robert 1979 M40
94 Kopacka Kamilla 1980 K40
95 Melson Ewa 1963 K50
96 Kalista Jacek 1979 M40 mBank
97 Chmiel Paulina 1985 K30 BEDNARSKI TRI TEAM
98 Laszczyk Krzysztof 1972 M40 Razem Trenujemy Sport
99 Świątczak Adam 1969 M50
100 Godlewski Mateusz 1989 M30 Brak
101 Dychto Jolanta 1976 K40
102 Stolarz Andrzej 1966 M50 Brak
103 Łyjak Mirosław 1957 M60 Brak
104 Janik Aleksandra 1996 K20 Clariant
105 Gryszanowicz Zuzanna 1996 K20 Clariant
106 Jankowska Agata 1984 K30
107 Pałczyński Piotr 1983 M30 CLARIANT
108 Chudzik Mateusz 1979 M40 Chudzik i Wspólnicy
109 Trociński Kacper 2003 M16 RYSIOTEAM
110 Gunther Dawid 2003 M16 Razem Trenujemy Sport
111 GALOCH Robert 1972 M40 Sobotnia Grupa Biegowa LZG
112 Rojewski Paweł 1987 M30 EVErRUN
113 Grisgraber Mariusz 1962 M50 brak
114 Skowroński Dariusz 1978 M40
115 Smarzek Tomasz 1982 M30 mBank
116 Ferreira Rodrigo 1994 M20
117 Grabowski Radosław 1984 M30
118 Rajczak Natalia 1985 K30
119 Zalega Luiza 1972 K40 SGB LZG
120 Zarychta Agata 1969 K50
121 Stasiak Grażyna 1983 K30 FourTri Squad
122 Olszewski Łukasz 1981 M40 Warriors Łódź
123 Zawadzka Beata 1971 K50 AGB TORFY
124 Jackiewicz Joanna 1989 K30
125 Zarychta Radosław 1969 M50
126 Garcia Rodrigo 1991 M30 CLARIANT
127 najderek maciej 1982 M30 NAJDERKI4
128 Klimczak Alicja 1958 K60
129 Janiszewski Łukasz 2000 M20 Klub Biegacza Provident
130 Mikołajczyk Agnieszka 1985 K30
131 Bąk-Broniecki Patryk 1988 M30 Do Roboty
132 Szwebs Marcin 1974 M40 fb/BiegajaceStatystyki
133 Jakóbczak Magdalena 1997 K20
134 zatorska iza 1980 K40
135 Błasiak Paweł 1991 M30 CLARIANT
136 Calero Darwin 1987 M30 CLARIANT
137 Kardecki Waldemar 1962 M50
138 PODZIŃSKI EDWARD 1961 M60 ORIENTUS
139 Szubielski Marcin 1993 M20 AFTER90
1001 Zalasa Wojciech 1968 M50 ŁÓDŹ KOCHA SPORT
1002 Ligenza Kamil 1990 M30 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
1003 Łaski Kamil 1992 M20 Rossmann
1004 Dolewski Adrian 1988 M30 Warriors Łódź
1005 Kociak Anna 1978 K40 Łódź Kocha Sport
1007 Mędrek Joanna 1967 K50 Pietrzyk Running Team
1008 Bedyk Maciej 1978 M40 Drużyna Pana Michała
1010 Poluszyńska Dominika 1994 K20
1011 Szymańska Kinga 1992 K20 Warriors Łódź
1012 Szymański Bartłomiej 1988 M30 Warriors Łódź
1013 Mync Marcin 1986 M30
1014 Wypych Zbigniew 1990 M30 Warriors Łódź
1015 WIECHA Małgorzata 1970 K50
1016 WIECHA MARIUSZ 1969 M50
1017 SOBAŃSKI Piotr 1975 M40 Klub Biegacza Provident
1018 Tadrowska Martyna 1990 K30
1019 Koziarski Mateusz 1994 M20 LKS KOLUSZKI
1021 Tomczyk Dorota 1969 K50
1022 Świderski Józef 1961 M60 AQ Wiring Systems Team
1023 Defratyka Aga 1973 K40
1024 Madej Elżbieta 1960 K60 xx
1025 Kamocka Joanna 1983 K30
1026 Zimińska Joanna 1971 K50 Happyrunners
1027 Izdebski Paweł 1967 M50 Biegacza Provident
1028 Wiecha Dominika 1998 K20 UKS Orientuś Łódź
1029 Lange Andrzej 1969 M50
1030 Woźniak Tomasz 1987 M30
1031 Marszal Kamil 1986 M30
1034 Wiktorowicz Szymon 1996 M20 Feniks Opoczno
1035 Przybylski Rafał 1981 M40 Przybyl-Kutno
1036 Karowski Marcin 1977 M40
1037 Dębicka Dorota 1971 K50 EVErRUN
1038 Banaś Małgorzata 1986 K30
1039 KARBOWNIK Bogusław 1953 M60 Łódz Kocha Sport
1040 PIGUŁA KRZYSZTOF 1962 M50
1042 Sobczak Robert 1982 M30 Jestem Borderline
1044 Stańczyk Szymon 1986 M30
1045 Korczyński Stanisław 1953 M60 Pietrzyk Runing Team
1046 Lesiak Andrzej 1954 M60 RYSIOTEAM
1047 Niewczas Robert 1974 M40 Aktywni WG
1048 Dzięgielewska Marta 1983 K30 Matner Running Team
1049 Szplit Agata 1988 K30 Korona Pabianice
1050 Antoniak Wiesława 1959 K60 RYSIOTEAM
1051 Kierzek Ewa 1977 K40 #takijestplan
1053 BANACH IWONA 1981 K40 PIETRZYK RUNNIG TEAM
1054 Karlikowska-Antosiak Małgorzata 1979 K40 Kobiety W Biegu
1055 Hałaczkiewicz Rafał 1987 M30 BSH Łódź Running Team
1056 Skonieczna Katarzyna 1985 K30
1057 Skonieczny Jarosław 1985 M30
1058 Ścigalska Oliwia 2000 K20
1059 Ławicki Michał 1974 M40 MEDILAB
1061 Michniewicz ŁUKASZ 1985 M30 Łódź Kocha Sport
1063 Kardas Marzena 1978 K40
1064 Niklewicz Andzelika 1990 K30 @anniklewiczstudio
1065 Kindela Michał 1986 M30
1067 Wojciechowski Piotr 1989 M30
1073 Błaszczyk Bartłomiej 1985 M30 Super TEAM
1074 Rogut Katarzyna 1971 K50 AGB TORFY
1075 Liwiński Andrzej 1987 M30
1076 Balicki Jacek 1963 M50 Biegacz Nowosolna
1077 Wicińska-Reus Dominika 1979 K40 PGE OBRÓT RUN
1080 Różycki Grzegorz 1988 M30
1081 Jurga Damian 1988 M30 Kutasiarze
1082 Gromek Katarzyna 1971 K50

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni