z

Bydgoszcz

Listy startowe

Bieg 2

04.12.2022 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
11 Brzezińska Aleksandra 1991 K30 Brzeziński Run Club
15 Stejka Anna 1983 K30 SPORTOLUBNI
16 Cegłowski Marcin 1978 M40 TEAM GARDONIX
17 Kilińska Magdalena 1983 K30 Helix pomatia
18 Puchacz Marcin 1984 M30 PUCHACZE
19 Umiejski Sebastian 1989 M30
20 Kalaczyński Miłosz 1997 M20 Polonia Bydgoszcz SLA
21 Nikodem Łukasz 1993 M20
22 Chmiel Justyna 1980 K40 Pani Doula
23 Skrzątek Anna 1973 K40
24 Krzewiński Radosław 1998 M20
25 Antosik Patryk 1984 M30 CSWLąd Poznań
26 Leszczynski Marcin 1990 M30 wTLENIE / Bydgoszcz Triathlon Team
27 Woszczyk Agnieszka 1991 K30
28 JAGIEŁA JAROSŁAW 1972 M50 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
29 Mularczyk Marta 1990 K30 Wkurw_team
30 Raczyński Krzysztof 1960 M60 Biegający Filozof Team
31 Golik Krzysztof 1979 M40 FordonRunners
32 Łassa Rafał 1997 M20 Parka Biega
33 Falkowski Wojciech 1964 M50 RUN BYDGOSZCZ
34 Łassa Eliza 1996 K20 Parka Biega
35 Jagieła Adam 1981 M40 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
36 Mazur Łukasz 1995 M20
37 Tomczyk Agata 1989 K30 wTLENIE
38 Barszcz Tomasz 1983 M30 TEAM GARDONIX
39 Kurowski Kamil 1985 M30 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ / 3Gravity
40 LEBA DARIUSZ 1975 M40
41 Kuklisova Gabriela 1980 K40
42 Karski Hubert 1951 M60
43 Dering Tomasz 1981 M40 bydgoskie żółwie
44 Kolmajer Rafał 1981 M40 TEAMOCHAL
45 Zamiatowska Kinga 1977 K40 BELLA LINE
46 Piotrowski Dariusz 1979 M40 GardenFlora Sport Team
47 Paliga Maciej 1987 M30
48 Błażek Katarzyna 1983 K30
49 Deptuła Grzegorz 1979 M40 VII Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy
50 Klinikowski Jacek 1969 M50 RUN BYDGOSZCZ / KOCHAM ŻYCIE I...
51 Pietraszak Tomasz 1971 M50 RUN BYDGOSZCZ
52 Witkowska Anna 1971 K50
53 Kempa Julia 2005 K16 CWKS Zawisza Bydgoszcz SL
54 Janulewicz Monika 1977 K40
55 Malczewska Mirka 1957 K60 Fordonrunners
56 Nagórski Ryszard 1956 M60
57 Guryn Wiktor 1983 M30 Zielony Pelikan
58 Myślicka Dalia 1991 K30 RUN BYDGOSZCZ
59 Knapik Karol 1990 M30 Dawaj Kalach Team
60 Popielarz Robert 1969 M50 Hipis Team
61 Rassalska-Kausa Jola 1978 K40 Yogi Biega
62 Radecki Maciej 1975 M40 Cyborgi
63 Pawlik Stanisław 1965 M50
64 Pyra-Kuczyńska Marzena 1976 K40
65 Napierała Mikołaj 1993 M20 TEAMOCHAL
66 Gąsiorowski Robert 1971 M50 RUN Bydgoszcz
67 Gwiazdowski Krzysztof 1977 M40
68 Spychalski Tomasz 1980 M40 UKS Czwórka Nakło
69 Łaz Kamil 1983 M30 wtlenie.pl/wTLENIE
70 Banaszak Ewa 1984 K30 RUN BYDGOSZCZ
71 Sadowska-Krawczenko Iwona 1967 K50
72 Dreslerska Agnieszka 1984 K30
73 AUGUSTYNOWICZ KATARZYNA 1980 K40 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ
74 Wajer Marita 1997 K20
75 Wiśniewski Dawid 1980 M40 CzarDzieci.pl
76 Krasińska Katarzyna 1981 K40
77 Krasiński Piotr 1975 M40
78 Przybylska Karolina 1988 K30
79 Tucholski Bartłomiej 1992 M30 wTLENIE
80 Wyrąbkiewicz Hanna 1986 K30
81 Kasperowicz Jacek 1977 M40 JW 1515 Bydgoszcz
82 Samborski Piotr 1986 M30 Wkurw_team
83 Zupa Aleksandra 1993 K20 SISU-OWB rowertour.com
84 Maćkowska Magda 1985 K30 magdalena_m_tri
85 Brzuskiewicz Sławomir 1967 M50 ARTCOP
86 Maciejewski Maciej 1977 M40 Biegacze Kcynia TEAM
87 Będziński Mateusz 1992 M30 Mr.
88 Ciaciuch Agnieszka 1996 K20 Biegacze Kcynia Team
89 Brzozowska Agnieszka 1991 K30 Biegacze Kcynia Team
90 Starzyński Piotr 1979 M40
91 Stejka Maciej 1973 M40
92 SZYCHOWSKI JAROSŁAW 1987 M30 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
93 Zielińska Justyna 1981 K40 Kolorowe gacie
94 Wojtecki Łukasz 1983 M30 Soleccy biegacze
95 Zwolak Danuta 1979 K40 Biegacze Kcynia Team
96 Woźniacka Beata 1965 K50 Azyl.dla.Jeży/Fundacja JeKo
97 Piskorska Marta 1981 K40
98 Montowski Jakub 1982 M40 ECS
99 Kabaciński Jarosław 1983 M30
100 Gmosiński Tomasz 1979 M40 CSU Bydgoszcz Running Team
101 Lulla Michał 1977 M40
102 Basiński Łukasz 1992 M30 ElenSPORT.pl Sklepy Sportowe
103 Żaroń Sławomir 1961 M60 EBUD-DOM
104 Siuda Marek 1973 M40 Klinika Triathlonu
105 Klinowski Radosław 1985 M30
106 Spychalska Kinga 1985 K30
107 Przybytkowski Marek 1992 M30 ElenSPORT.pl Sklepy Sportowe
108 Szukalski Michał 1981 M40
109 Wiśniewski Remigiusz 1977 M40 Biegacze Kcynia TEAM
110 Gadomska Maria 1952 K60 RUN BYDGOSZCZ
111 HAŁAS EWA 1980 K40 Nessi Team
112 Luzak Mirosław 1961 M60 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
113 Związek Hania 1989 K30
114 Wójcik Anna 1981 K40
115 WÓJCIK Tomasz 1971 M50
116 Kapelewski Marcin 1979 M40 CYSTERSI
117 Tuczkowska Joanna 1991 K30
118 Paczkowski Mirosław 1970 M50
119 Rydlewski Marek 1970 M50 RUN BYDGOSZCZ
120 Krusik Aleksandra 1993 K20 Albatrosy
121 Szala Wojciech 1996 M20 KotlowskiRunTeam
122 Cichy Adam 1986 M30 Run4Fun
123 Lejb Agnieszka 1989 K30 Run4Fun
124 Barszczewski Sebastian 1979 M40
125 Tews Marzena 1974 K40
126 Mularz Adam 1971 M50
127 Głębocka Agnieszka 1981 K40
128 Adrych Karol 1980 M40
129 Żyto Robert 1970 M50 Biegacze Kcynia Team
130 Miniszewska Irena 1980 K40
131 Tęgos Daniel 1992 M30
132 Gżyl Mikołaj 1983 M30 Janusze triathlonu Exodus Team
133 Zielińska Agnieszka 1991 K30 Running Stars
134 Makowski Sławomir 1969 M50 Gmina Osielsko
135 Mlicka Agnieszka 1980 K40
136 Przybyszewski Marcin 1973 M40
137 Telejko Łukasz 1994 M20 RUN BYDGOSZCZ
138 Walkowiak Paweł 1992 M30
139 Barszcz Krzysztof 1986 M30
140 KOLANOWSKA GRAŻYNA 1962 K60
141 Jochim Łukasz 1989 M30
142 Kolanowski Wojciech 1962 M60
143 Pawłowski Radosław 1967 M50
144 Grobelny Szymon 1987 M30
145 Mendel Patryk 1994 M20 TM Iron Team
146 Michalak Wojciech 1966 M50
147 BIAŁEK ANNA 1982 K40 BIEGAJ Z DĘBAMI OSIELSKO
148 Klett Agata 1980 K40 Gmina Osielsko
149 LEWANDOWSKI Jan 1962 M60
150 Ściesińska Justyna 1971 K50 Gmina Osielsko
151 Mikołowska Małgorzata 1975 K40 GMINA OSIELSKO
152 AUGUSTYNOWICZ Roman 1979 M40
153 Wilk Łukasz 1983 M30 #runaddicts
154 BILAWSKA ANNA 1980 K40 GMINA OSIELSKO
155 Markowska-Baumgart Aneta 1960 K60 Gmina Osielsko
156 Maciejczak Marcin 1977 M40 3Gravity
157 Bejgier Edmund 1968 M50 Biegaj z Dębami Osielsko
158 Musiał Artur 1970 M50
159 Filip Agnieszka 1994 K20
160 Błażejak Krzysia 1978 K40 wtlenie.pl/wTLENIE
161 Smoliński Krzysztof 1986 M30
162 Lewandowska Sylwia 1978 K40
163 Chruścicki Waldemar 1972 M50
164 Wesołowska Aleksandra 1978 K40
165 Wesołowski Dariusz 1970 M50
166 JARZEMSKA ALICJA 1987 K30 Bydgoszcz Triathlon Team
167 Ostrowska Renata 1979 K40
168 Woźniak Anna 1979 K40
169 Kranc Justyna 1970 K50
170 Koczwara Katarzyna 1987 K30 Klinika Triathlonu/Atos Team
171 Byrtek Grzegorz 1975 M40 CAŁY CZAS DO PRZODU
172 Burczyk Roman 1977 M40 Grupa Biegowa Amator
173 Ślaziński Daniel 1977 M40
174 Domisiewicz Michal 1994 M20
175 Pisarski Igor 1992 M30
176 Duchiński Wojciech 1969 M50 Gmina Osielsko
177 Bernacki Dominik 1980 M40
178 Dziekan Wojciech 1979 M40 Kabel Team Bydgoszcz
179 Magoń Emilia 1996 K20 Kabel Team Bydgoszcz
180 Fuz Gabriela 1974 K40 Kabel Team Bydgoszcz
181 Fuz Marek 1971 M50 Kabel Team Bydgoszcz
182 Derecki Piotr 1971 M50 Kabel Team Bydgoszcz
183 Nadratowski Maciej 1975 M40 Kabel Team Bydgoszcz
184 Tubaja Anita 1978 K40 Kabel Team Bydgoszcz
185 Byrtek Marcin 1977 M40
186 Sikorski Jarosław 1978 M40 Kabel Team Bydgoszcz
187 Kwasek Wojciech 1967 M50 Kabel Team Bydgoszcz
188 Ochocki Maciej 1992 M30 Kabel Team Bydgoszcz
189 Iwaniuk Jacek 1973 M40 Pędzące chomiki
190 Pierzgalski Jarek 1971 M50 Zamulone Ostrygi
191 Betlewski Szymon 1998 M20 KU AZS Politechnika Bydgoska
192 Jagodziński Karol 1969 M50
193 burduk-luty anna 1973 K40
194 luty krzysztof 1972 M50
195 Baumgart Jacek 1962 M60 Biegaj z Dębami
196 Kapsa Dawid 1978 M40 TRISPACE/TREK
197 Szulc Jarosław 1979 M40 Szulc Team
198 Sudoł Paweł 2000 M20 KU AZS Politechnika Bydgoska
199 Hłond Andrzej 1962 M60 Łabiszyn Runners
200 Zieliński Maciej 1979 M40 Kabel Team Bydgoszcz
201 Obara Przemysław 1995 M20 KU AZS Politechnika Bydgoska
202 Papierowski Piotr 1986 M30 Atos
203 Jankowski Rafał 1974 M40 7 BDH Szare Wilki
204 Barczak Rafał 1975 M40 Stachowscy Akademia Treningu Sportowego
205 Samul Ewa 1984 K30
206 Kubis Sylwia 1976 K40
207 Balcerek Marcin 1977 M40
208 janiak marcin 1984 M30 Psy Gończe Janki-ego
209 Sudoł Jacek 1978 M40 PARKRUN BYDGOSZCZ
210 KŁOSOWSKI Marcin 1976 M40 CSM Polska
211 Stankiewicz Jacek 1993 M20
212 Rytlewska Alicja 1995 K20
213 Tomaszewski Wojciech 1964 M50 Tasman Team
214 Ignaczak Jarosław 1981 M40 Kabel Team Bydgoszcz
215 Warszawski Przemysław 1989 M30
216 Tubaja Albert 1975 M40 Kabel Team Bydgoszcz
217 Żychlińska Marzena 1981 K40 Gmina Osielsko
218 Białecka Katarzyna 1968 K50 GOSIR Osielsko
219 Kranz Amelia 2005 K16 Łabiszyn Runners
220 Żeglicz Marek 1995 M20 Spójnia Białe Błota
221 Jabłoński Tomasz 1982 M40 Łochowo Team
222 Monsiorski Adam 1973 M40 Kabel Team Bydgoszcz
223 Rymaszewska Jolanta 1964 K50 Gmina Osielsko
224 Biegała Leszek 1978 M40 Lingua Pro
225 Szot Bartosz 1984 M30
226 Szyszka Mariusz 1978 M40 1 Brygada Logistyczna
227 Pięta Dariusz 1967 M50
228 Reszela Marta 1987 K30
229 Nowotnik Mariusz 1981 M40
230 Kloska Anna 1999 K20 KU AZS Politechnika Bydgoska
231 studzinski robert 1975 M40 pigs.in.space.
232 Jedliński Janusz 1968 M50 Brzoza biega
233 Kowalski Jacek 1977 M40
234 Kalaczyński Grzegorz 1970 M50
235 Brywczyńska Justyna 1978 K40 #slimakibarcin
236 Król Karol 1977 M40 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ
237 Kocik Marcin 1983 M30 Kabel Team Bydgoszcz
238 Draus Kacper 2005 M16 Drausiki
239 Draus Tomasz 1981 M40 Drausiki
240 Wieczorek Michał 1994 M20
241 Pasińska Angelika 1990 K30
242 Woźniak Adam 1979 M40
243 Pawlewska Joanna 1976 K40
244 Sobucka Ewelina 1992 K30 Biegacze Kcynia Team
245 Napierała Paweł 1994 M20 Biegacze Kcynia Team
246 Kozłowski Rafał 1999 M20 KU AZS Politechnika Bydgoska
247 Werkowska Justyna 1988 K30
248 Moszczyński Wiktor 2003 M16
249 Leszczyńska Aleksandra 1996 K20
250 Rutkowski Oskar 2004 M16 Zawisza Bydgoszcz
251 Jarzemski Marcin 1987 M30 Bydgoszcz Triathlon Team
1008 Grabowski Marcin 1983 M30

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni