Warszawa

Klasyfikacja drużynowa 2021/2022

Pobierz wyniki PDF:

Drużyny sklasyfikowane

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Zawodnicy /
Biegi
Punkty
1 TrenerBiegania.pl I 4 / 12 63.2338
4 Gromek Radosław Warszawa 1983 M30223 3 7.0000
9 Świrgoń Adam Lublin 1994 M203761 4 10.0000
1065 Gajda Sylwana Warszawa 1999 K205
7.94
4
6.22
3
5.07
3 19.2338
1495 Helon Radosław Szczecin 1994 M206129 3 27.0000
2 Piekielni Warszawa I 4 / 12 76.0000
7 Mielewczyk Piotr Warszawa 1990 M30111 3 3.0000
1480 Falkowski Bartłomiej Warszawa 1989 M309342 4 9.0000
1452 Kolodziej Mateusz Warszawa 1991 M3011911 3 31.0000
325 Patecki Marcin Warszawa 1989 M303426 3 33.0000
3 DREAM RUN I 4 / 12 96.3505
11 Wicha Iwona Góra Kalwaria 1987 K302
2.91
2
3.18
6
9.33
2
3.75
2
3.38
5 9.4700
5 Jabłoński Artur Warszawa/Horodło 1981 M40573 3 15.0000
1390 Kazmierczak Marta Warszawa 1981 K407
10.20
11
17.48
8
12.44
6
11.24
5
8.45
5 29.8805
215 Josypenko Jędrzej Warszawa 1986 M301114202217 5 42.0000
4 Adidas Runners Warsaw I 4 / 12 219.3389
1032 Jakóbczyk Martyna Warszawa 1991 K306
8.74
11
17.11
10
18.73
3 44.5786
322 Siwirska Anna Warszawa 1989 K3024
34.97
18
28.60
13
20.22
11
20.60
7
11.83
5 52.6454
15 Kostrzewska Justyna Łomianki Dolne 1982 K3012
17.48
15
23.83
14
21.78
9
16.85
4 56.1149
1198 Jarosz Jakub Warszawa 1988 M3023282419 4 66.0000
5 neon team I 4 / 12 240.0848
252 Popławski Jan Ostrowiec Św. 1993 M201081132 4 29.0000
109 Prugar Fukowska Paulina Warszawa 1983 K3010
14.57
13
20.65
9
14.00
8
14.98
8
13.51
5 42.0848
1056 Bogus Karol Marki 1982 M3015222114 4 50.0000
1215 Serwiński Radek Warszawa 1982 M30473933 3 119.0000
6 BieganiePo40.pl I 4 / 12 316.5160
171 Krzempek Aleksander Warszawa 1973 M401317193716 5 46.0000
1173 Gozdek Radek Warszawa 1973 M4024262320 4 67.0000
21 Skwarcz Paweł Warszawa 1984 M3060293327 4 89.0000
1441 Paszkowska Marcelina Warszawa 1986 K3035
55.60
15
23.33
19
35.58
3 114.5160
7 Adidas Runners Warsaw II 4 / 12 421.7772
90 Frątczak Mateusz Warszawa 1983 M302230312724 5 73.0000
1355 Jacek Karolina Warszawa 1997 K2023
33.51
26
41.31
16
29.96
3 104.7772
1201 Krywczuk Tomasz Warszawa 1995 M20303738 3 105.0000
1018 Piatka Tomasz Warszawa 1984 M304466666035 5 139.0000
8 MARKOWI BIEGACZE 4 / 12 611.6775
1144 PACIOREK Ewa Marki 1984 K3018
26.23
24
38.13
20
31.11
15
25.34
4 82.6775
1213 Migdal Michał Marki 1985 M30146794334 4 156.0000
332 Szałkowski Dawid Warszawa 1978 M4050646466 4 178.0000
245 Stępniak Rafał Ząbki 1980 M40734874 3 195.0000
9 Pawko Runner Team I 4 / 12 678.6185
35 Krochmal Paweł Warszawa 1993 M205710108 5 20.0000
100 KALIŃSKI PRZEMYSŁAW WARSZAWA 1982 M3033403853 4 111.0000
105 Zawadka Marta Wólka Mińska 2004 K1633
48.08
36
57.19
30
56.18
34
57.44
4 161.4492
23 Mróz Gabriela Jedlicze 1993 K20116
169.01
87
135.34
69
129.20
72
121.63
4 386.1693
10 neon team II 4 / 12 691.1853
1212 Wojtyna Łukasz Warszawa 1987 M306485514031 5 122.0000
360 Nagórski Kamil Warszawa 1975 M40485643 3 147.0000
237 Gordon Kamila Warszawa 1997 K2066
96.16
65
103.27
42
65.34
33
61.79
32
54.06
5 181.1853
1057 Bielecki Jakub Warszawa 1983 M30781009073 4 241.0000
11 DREAM RUN II 4 / 12 729.0000
1386 Mentel Marcin Warszawa 1983 M30404345 3 128.0000
1309 Popiel-Schneider Fryderyk Warszawa 1985 M30416367 3 171.0000
225 Brzuszkiewicz Michał Warszawa 1988 M30795562 3 196.0000
1248 Konarski Tomasz Warszawa 1984 M3088927769 4 234.0000
12 MYKK I 4 / 12 774.6121
1008 Szpil Maciej Warszawa 1983 M302641413925 5 90.0000
91 Tędziagolski Tomasz Warszawa 1978 M4062765544 4 161.0000
118 Kalukiewicz Amelia Słupno 1975 K4064
93.25
51
81.02
39
60.67
32
59.92
4 201.6121
69 Rączkowski Adam Warszawa 1981 M40115138105107110 5 322.0000
13 BieganiePo40.pl II 4 / 12 779.0000
174 Gruza Marek Kazuń Bielany 1976 M40421031574240 5 124.0000
316 SZCZEPKOWSKI Bartłomiej WARSZAWA 1981 M40475353 3 153.0000
1189 Kamiński Paweł Warszawa 1976 M4073905952 4 184.0000
172 Siedlecki Łukasz Warszawa 1985 M3012313910611894 5 318.0000
14 KS Barakuda Mińsk Mazowiecki I 4 / 12 824.0000
369 Paździoch Kacper Mińsk Mazowiecki 2005 M162525383121 5 71.0000
1293 Rojek Przemysław Mińsk Mazowiecki 2005 M1669504948 4 147.0000
374 Węgliński Sebastian Mińsk Mazowiecki 1983 M30979375 3 265.0000
370 Dzierżyński Łukasz Mińsk Mazowiecki 1984 M30136102103 3 341.0000
15 Adidas Runners Warsaw III 4 / 12 901.6639
328 Parmee Alexander Warszawa 1990 M3077705268 4 190.0000
243 Siegieda Michał Warszawa 1989 M3074916361 4 198.0000
280 Jagiełło-Fajkowska Agnieszka Warszawa 1987 K3081
118.02
77
122.33
40
74.90
33
55.75
4 248.6639
398 Czarnocki Wojciech Warszawa 1995 M201121088176 4 265.0000
16 Nationale Nederlanden Running Team I 4 / 12 1127.9700
221 KUROWSKI MACIEJ WARSZAWA 1980 M4056504541 4 136.0000
229 Koszczuk Łukasz Warszawa 1983 M3010011897124 4 315.0000
222 Zabłocka Małgorzata Warszawa 1977 K4091
132.59
91
144.57
67
104.23
52
97.37
4 334.1822
29 Różańska Magdalena Warszawa 1976 K4099
144.24
119
189.06
51
95.50
61
103.05
4 342.7878
17 Kużnia Triathlonu I 4 / 12 1227.0176
1026 Kolano Agnieszka Warszawa 1981 K4037
53.91
30
47.66
25
38.89
3 140.4600
1285 Popławska Anna Warszawa 1981 K4045
65.57
50
79.44
46
71.56
3 216.5576
1528 Kluz Paweł Warszawa 1987 M302414837 3 326.0000
1095 Wojciechowski Ryszard Warszawa 1968 M50217239180174190 5 544.0000
18 KS Staszewscy I 4 / 12 1351.9677
1227 Zwardoń Ewa WARSZAWA 1980 K4045
71.49
29
45.11
25
46.81
3 163.4164
98 MARKOWSKA OKTAWIA Malbork 1979 K4084
122.39
138
219.24
118
183.56
68
127.33
81
136.83
5 386.5513
63 Kwaśniewski Krzysztof Warszawa 1970 M50133125139 3 397.0000
99 Ciok Przemysław Warszawa 1980 M40274137116155152 5 405.0000
19 Adidas Runners Warsaw IV 4 / 12 1432.8432
268 Chojnowska Monika Warszawa 1983 K30162
236.03
94
149.34
79
122.89
60
112.35
56
94.60
5 329.8432
278 Fajkowski Piotr Warszawa 1986 M30116128114 3 358.0000
1049 KULESZA Damian Warszawa 1988 M30121146132112 4 365.0000
1304 Żurawski Marcin Warszawa 1974 M40131133116 3 380.0000
20 RozpędzOne I 4 / 12 1555.7740
139 Furmaniak-Pańczak Joanna Warszawa 1989 K3073
106.36
66
104.85
51
79.34
39
65.88
4 250.0725
1080 Zubelewicz Anna Warszawa 1987 K30102
148.61
87
138.22
49
91.75
3 378.5834
1070 Kowalska Joanna Warszawa 1985 K30111
161.73
74
115.11
63
117.97
3 394.8089
1115 Gruzd Anna Warszawa 1973 K40130
206.53
103
160.23
98
165.55
3 532.3092
21 neon team III 4 / 12 1593.5644
217 blaim Katarzyna warszawa 1974 K4092
134.04
114
181.11
55
102.99
53
89.53
4 326.5644
247 Golędzinowski Tomasz Warszawa 1965 M50163144120111 4 375.0000
1160 Rożek Robert Warszawa 1977 M40162185136145 4 443.0000
288 wasilewski piotr Głosków 1978 M40165168122162 4 449.0000
22 Pędzące Leniwce I 4 / 12 1631.0242
1359 Krakowska Małgorzata Sokołów Podlaski 1978 K4082
119.47
68
108.03
57
88.67
47
88.01
4 284.7083
1096 Choma Grażyna Repki 1978 K4086
125.30
93
147.75
65
101.11
61
114.22
58
97.98
5 313.3159
1083 CHOMA MAREK Repki 1976 M40190197201135140 5 465.0000
1354 Krakowski Daniel Sokołów Podlaski 1975 M40284293199180189 5 568.0000
23 Accenture 4 / 12 1707.8931
349 Rybczak Paweł Warszawa 1988 M30553432 3 121.0000
344 Wawrzyniak Damian Warszawa 1993 M20111109104 3 324.0000
400 Gajdecki Tomek Warszawa 1978 M40188198145129 4 462.0000
350 Kowalczyk justyna Warszawa 1970 K50177
257.89
191
303.44
154
239.56
3 800.8931
24 Nationale Nederlanden Running Team II 4 / 12 1817.6370
238 Nestorowicz Michał Warszawa 1975 M40181161124130 4 415.0000
284 Mechelewski Bartłomiej Warszawa 1973 M40164119133 3 416.0000
224 Olechno Aniela Warszawa 1983 K30142
206.89
115
182.70
97
150.89
81
151.67
4 485.2662
265 Odrowąż-Petrykowska Maria Warszawa 1982 K30141
205.44
122
193.82
99
154.00
82
153.55
4 501.3708
25 KS Staszewscy II 4 / 12 2150.6526
427 Pakulska Marta Warszawa 1976 K40137
217.65
72
134.82
78
131.77
3 484.2373
37 Podsiadły Maciej Warszawa 1989 M30257194159158 4 511.0000
41 Kroszka Beata Warszawa 1971 K50122
177.75
135
214.47
88
148.66
3 540.8869
189 Zawadzka Magdalena Warszawa 1981 K40180
262.26
164
260.55
88
164.78
112
189.20
4 614.5284
26 neon team IV 4 / 12 2355.6935
304 Solecki Aleksander Warszawa 1974 M40237214151154 4 519.0000
1060 Bielecka Agnieszka Warszawa 1988 K30167
243.32
180
285.97
120
186.67
99
167.24
4 597.2317
407 Solecka Małgorzata Warszawa 1974 K40176
256.43
134
212.89
80
135.14
3 604.4618
273 Sobieski Jan Warszawa 1990 M30225226189221 4 635.0000
27 Pędzące Leniwce II 4 / 12 2552.3048
181 Rybiński Andrzej Sokołów Podlaski 1976 M40275248205169 4 622.0000
1088 Rzyszkiewicz Tomasz Sokołów Podlaski 1973 M40226224176 3 626.0000
1117 Krakowski Karol Sokołów Podlaski 1973 M40280225192212 4 629.0000
1120 Kowalczyk Magdalena Sokołów Podlaski 1976 K40185
269.55
94
176.02
136
229.74
3 675.3048
28 Decathlon Team I 4 / 12 2636.6998
311 Ćwik Wojciech Warszawa 1991 M30227210170227 4 607.0000
305 Łazuga Robert Warszawa 1994 M20241265181209233 5 623.0000
306 Brulińska Agata Warszawa 1993 K20146
212.72
145
230.36
121
204.41
3 647.4888
362 JAWORSKA MARIA WARSZAWA 1974 K40191
278.29
117
219.08
155
261.84
3 759.2110

Drużyny nieklasyfikowane

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Zawodnicy /
Biegi
Punkty
29 Bielańskie Dziki 4 / 11 2185.8470
1005 Brusokas Tomasz Warszawa 1983 M30231238172160 4 563.0000
178 Głębocka-Roszczyk Joanna Warszawa 1984 K30171
249.15
231
366.99
125
194.45
100
187.25
4 630.8470
154 Skoczewski Marek Warszawa 1971 M50297297243229251 5 723.0000
1072 Dobrowolski Sławomir Warszawa 1965 M50135134 2 269.0000
30 Team eAzymut.pl 4 / 11 2455.2300
1321 Chmielewska Monika Warszawa 1974 K40164
238.95
153
243.07
104
161.78
102
172.31
4 573.0390
351 Jazukiewicz Ewa Warszawa 1973 K40179
260.80
116
217.21
139
234.81
3 712.8257
1328 Gołkowski Zbigniew NOWY DWÓR MAZOWIECKI 1973 M40333264258 3 855.0000
1330 Święch Aneta Gadka 1992 K20116
184.29
77
130.08
2 314.3653
31 Decathlon Targówek I 4 / 10 758.2430
256 Mechliński Bartłomiej Toruń 1979 M4043577064 4 164.0000
326 Rombalska Julia Warszawa 1997 K20140
203.98
77
119.78
70
131.08
76
128.39
4 379.2430
354 Bałaj Krzysztof Warszawa 1996 M203627 2 63.0000
383 Zalewski Kasper Warszawa 1994 M209260 2 152.0000
32 RozpędzOne II 4 / 10 2012.5207
1265 Łozowska Aneta Warszawa 1978 K40152
221.46
152
241.48
113
175.78
115
194.27
4 591.5163
1421 Burczyńska Beata Warszawa 1975 K40210
333.63
178
276.90
161
271.98
3 882.5011
1067 Wójcik Monika Warszawa 1977 K4065
94.71
63
100.09
2 194.7931
56 Gonet Katarzyna Warszawa 1974 K40127
185.04
102
158.67
2 343.7102
33 KS Barakuda Mińsk Mazowiecki II 4 / 10 1522.6207
404 Łastowiecki Radosław Mińsk Mazowiecki 1975 M40122132118 3 372.0000
417 Radomiński Tomasz Mińsk Mazowiecki 1974 M40229180146159 4 485.0000
375 Węglińska Joanna minsk 1979 K40134
195.24
86
161.04
89
150.35
3 506.6207
1381 Tyburski Jacek Minsk Mazowiecki 1973 M40159 1 159.0000
34 Nationale Nederlanden Running Team III 4 / 9 2062.5387
239 Kopczyńska Dominika Warszawa 1973 K40194
282.66
173
274.85
124
192.89
109
184.13
4 651.8732
292 Kosowski Przemysław Warszawa 1969 M50187196 2 383.0000
275 Jędraszczyk Karolina Warszawa 1983 K30181
263.72
145
244.95
2 508.6655
1188 Baczyński Kamil Warszawa 1987 M30295224 2 519.0000
35 ObiegUWka I 4 / 9 989.7832
394 Winkowska-Struzik Magdalena Warszawa 1983 K3021
30.60
23
35.78
18
30.41
3 96.7832
1481 Mateja Wojciech Warszawa 1980 M40252144131121 4 396.0000
1472 Strawski Marcin Warszawa 1979 M40236153 2 389.0000
1545 Garbacz Piotr Grodzisk Mazowiecki 1984 M30108 1 108.0000
36 MYKK II 4 / 9 1735.8776
64 Rączkowska Patrycja WARSZAWA 1984 K30133
193.78
125
198.59
95
147.78
92
155.42
4 496.9786
82 Tranda Łukasz Warszawa 1981 M40253232200194195 5 589.0000
1301 Domanski Blazej Warszawa 1981 M40291203 2 494.0000
319 Jackiewicz Irena Warszawa 1976 K40107
155.90
1 155.8990
37 Pawko Runner Team II 4 / 8 1116.2113
358 Przybylak Wanda Piastow 1955 K60223
324.91
209
332.04
188
292.45
137
256.53
168
283.80
5 832.7877
1290 Bąk Agnieszka Warszawa 1989 K3035
51.00
49
77.85
2 128.8413
1190 Murawski Tomasz Warszawa 1988 M308155 2 136.0000
1220 Duliban Tomasz Warszawa 1986 K3011
18.58
1 18.5823
38 Decathlon Team II 4 / 7 1758.8289
1378 Bruliński Krzysztof Warszawa 1995 M20182167 2 349.0000
312 Olbryś Jacek Warszawa 1990 M30246162 2 408.0000
309 Tarkowska Agnieszka Jabłonna 1980 K40222
323.45
203
322.51
2 645.9601
307 Cukier Ewa Warszawa 1997 K20224
355.87
1 355.8688
39 Adidas Runners Warsaw V 4 / 6 376.0241
1135 Gajewski Marek Warszawa 1987 M304436 2 80.0000
258 Nowakowska Katarzyna Warszawa 1982 K3030
43.71
43
68.31
2 112.0241
1233 Stochmalski Marcin Chodek 1991 M3059 1 59.0000
1704 Krzepkowski Radoslaw Warszawa 1975 M40125 1 125.0000
40 Team Kopeć 3 / 9 1011.4996
27 Przychodzki Łukasz Łajski 1981 M40808072 3 232.0000
47 Pańczyk Marta Warszawa 1979 K4071
103.45
146
231.95
71
110.45
58
108.61
4 322.4996
1043 Pańczyk Michał Warszawa 1978 M40184201135138 4 457.0000
41 Pędzące Leniwce III 3 / 7 2010.6370
422 Komosa Ewa Sokołów Podlaski 1990 K30193
306.62
136
254.66
163
275.36
3 836.6350
180 Zalewski Cezary Sokołów Podlaski 1979 M40343283277 3 903.0000
1121 Kozaczuk Katarzyna Sokołów Podlaski 1977 K40186
271.00
1 271.0020
42 DREAM RUN III 3 / 6 840.0000
1353 Kreczmański Robert Zalesie Górne 1968 M5085998880 4 253.0000
114 Drozd Maciej Warszawa 1975 M40192119 2 311.0000
323 Boss Oskar Warszawa 1994 M20276 1 276.0000
43 Pawko Runner Team III 3 / 3 475.0632
1388 Stachurski Arek Warszawa 1986 M3086 1 86.0000
363 Mazur Mateusz Warszawa 1987 M30173 1 173.0000
1465 Tokarska Beata Warszawa 1984 K30136
216.06
1 216.0632
44 ObiegUWka II 3 / 3 665.6471
1810 Romański Jan Warszawa 1978 M40157 1 157.0000
1630 Grochowska Magdalena Warszawa 1997 K20163
253.56
1 253.5628
1568 Prus Agnieszka Warszawa 1995 K20151
255.08
1 255.0843
45 Widłorogi 2 / 6 573.0000
1407 Czerwoński Artur Łomianki 1968 M50901179287 4 269.0000
42 Woch Krzysztof Łomianki 1980 M401131309992 4 304.0000
46 Kużnia Triathlonu II 2 / 6 1260.0000
361 Wierzbicki Łukasz Warszawa 1980 M40258177176193 4 546.0000
1247 Strojek Bartosz Połaniec 1983 M30239244231 3 714.0000
47 Pierogi Adamusa 2 / 5 1076.1736
1028 Trawicki Patryk Stare Załubice 1992 M20265173168187 4 528.0000
1027 Trawicka Dorota Stare Załubice 1994 K20200
291.40
152
256.77
2 548.1736
48 Piekielni Warszawa II 2 / 4 65.0000
8 Raczyński Mikołaj Warszawa 1992 M20171617 3 50.0000
1442 Machowski Paweł warszawa 1992 M2015 1 15.0000
49 BieganiePo40.pl III 2 / 4 485.5068
1258 Gruza Marta Kazuń Bielany 1979 K40148
215.64
178
282.79
128
199.12
73
136.69
75
126.70
5 462.5068
367 Wilczura Marek Warszawa 1972 M4023 1 23.0000
50 KS Staszewscy III 2 / 4 1127.0000
75 Kroszka Krzysztof Warszawa 1971 M50300300247 3 847.0000
1243 Zawistowski-Lulek Marcin Warszawa 1972 M40280 1 280.0000
51 AmeriGas Polska 2 / 2 328.6310
327 pluta daniel Piastów 1985 M3062 1 62.0000
337 Augustyniak Aleksandra Warszawa 1977 K40183
266.63
1 266.6310
52 Nationale Nederlanden Running Team IV 2 / 2 394.0000
220 Cabaj Paweł Warszawa 1975 M40191 1 191.0000
257 Krawcewicz Tomasz Józefosław 1979 M40203 1 203.0000
53 Adidas Runners Warsaw VI 2 / 2 526.5389
1169 Gruza Marta Piaseczno 1984 K30147
233.54
1 233.5389
188 Wydro Krystian Warszawa 1981 M40293 1 293.0000
54 NoMercy 1 / 3 634.0000
1118 Maliborski Jan WARSZAWA 1999 M20271246186217231 5 634.0000
55 NoMarce 1 / 3 788.8074
1022 Tomiło Katarzyna Warszawa 1995 K20221
322.00
206
327.27
186
289.34
126
235.94
156
263.53
5 788.8074
56 Trimasters 1 / 3 115.4178
1314 Cewińska Ida Warszawa, MAZOWIECKIE 1994 K2088
128.22
31
49.25
20
37.45
17
28.72
4 115.4178
57 TrenerBiegania.pl II 1 / 3 94.0000
95 Witkowski Paweł Łajski 1979 M40422923 3 94.0000
58 Kozy w uchu 1 / 3 206.0000
1281 Bisowski Mariusz KOBYŁKA 1974 M40716867 3 206.0000
59 Tarchomin Triathlon Team 1 / 3 251.0000
1292 Ignatowicz Andrzej Warszawa 1974 M40829475 3 251.0000
60 neon team V 1 / 3 872.0000
1073 Walewski Michał Warszawa 1980 M40290332250 3 872.0000
61 PZU Sport Team 1 / 2 141.1491
1193 Myszkiewicz Agnieszka Warszawa 1982 K3042
78.65
37
62.50
2 141.1491
62 Decathlon Targówek II 1 / 1 12.0000
368 Bednarz Cezary Świdnik 1988 M3012 1 12.0000
63 Loyalty Point Racing Team 1 / 1 263.0000
194 Mazurek Patryk Warszawa 1983 M30263 1 263.0000
64 Las Na Zawsze 1 / 1 361.0000
1475 Szymański Konrad Podkowa Leśna 1993 M20361 1 361.0000

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni