z

Warszawa

Klasyfikacja drużynowa 2014/2015

Drużyny klasyfikowane

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Zawodnicy /
Biegi
Punkty
1 ENTRE.PL TEAM 4 / 4 98.0000
268 Karasek Jakub Siedlce 1990 M20 2 5 4 3 4 14.0000
1 Rusiniak Rafał Ciechanowiec 1993 M20 5 4 4 2 4 15.0000
93 Grądzki Wojciech Giżycko 1991 M20 8 8 6 2 4 24.0000
10 Kred Hubert Mohamed Warszawa 1985 M20 14 19 12 8 11 14 6 45.0000
2 Dream Run I 4 / 4 158.6616
74 Jabłoński Artur Warszawa/Horodło 1981 M30 1 1 1 1 4 4.0000
41 Jurkowska Jagoda Warszawa 1984 K30 9
13.81
6
10.37
4
7.19
6
10.76
5
8.74
5
8.16
6 34.4689
39 ŁUKASZUK MICHAŁ WARSZAWA 1980 M30 13 18 13 10 4 54.0000
50 Lewandowska Karolina Gamratka 1977 K30 13
19.95
15
25.93
10
17.99
9
16.15
9
15.73
10
16.33
6 66.1927
3 Trucht Tarchomin Team I 4 / 4 186.1139
68 Omszański Marek Warszawa 1981 M30 7 7 6 5 4 5 22.0000
98 Ignatowicz Andrzej Warszawa 1974 M40 10 12 10 7 4 39.0000
211 Sotek Marek Warszawa 1973 M40 46 30 24 9 8 10 6 51.0000
20 Żuraniewska Agnieszka Warszawa 1977 K30 11
19.01
8
14.39
11
19.74
12
20.98
17
27.76
5 74.1139
4 JOGGER NOWY DWÓR MAZOWIECKI I 4 / 4 190.0410
393 ŚWISTAK ANNA Warszawa 1988 K20 3
4.60
3
5.40
3
5.24
6
9.80
4 25.0410
131 Piotrowski Stefan Nowy Dwór Mazowiecki 1996 M16 9 8 12 3 4 32.0000
508 Ołdak Tomasz Nowy Dwór Mazowiecki 1997 M16 12 21 17 18 8 5 55.0000
292 Ochman Piotr Warszawa 1983 M30 19 28 18 13 4 78.0000
5 Runner 2.5 4 / 6 248.0000
183 Roszkowski Tomasz Michał Warszawa 1986 M20 11 16 9 10 7 4 6 30.0000
32 Małecki Maciej Warszawa 1986 M20 16 14 11 13 6 7 6 37.0000
216 Jasionowski Mariusz Izabelin 1991 M20 23 56 25 22 14 27 6 84.0000
173 Zasępa Sebastian Warszawa 1979 M30 18 33 40 41 26 20 6 97.0000
6 Aktywny Relax I 4 / 4 278.0000
516 Krauze Kamil Wołomin 1987 M20 3 3 2 2 4 10.0000
531 Król Dariusz Wołomin 1964 M50 23 16 24 17 4 80.0000
617 Chojnacki Grzegorz Zielonka 1976 M30 36 26 21 20 22 5 89.0000
37 Kowal Amadeusz Lubaczów 1987 M20 29 47 27 53 22 21 6 99.0000
7 Ortoreh team I 4 / 4 300.1400
504 Rek Iwona Warszawa 1988 K20 5
7.67
3
5.19
2
3.60
3
5.38
2
3.50
2
3.27
6 15.5440
138 Kostrzewska Justyna Łomianki 1982 K30 5
8.64
4
7.18
4
6.99
3
4.90
4 27.7093
456 Zwierzyńska Małgorzata Warszawa 1985 K20 12
20.74
14
25.18
13
23.32
11
19.23
12
19.59
5 82.8867
122 Szczepaniak Kuba Warszawa 1982 M30 49 68 49 34 42 5 174.0000
8 aleTempo I 4 / 4 425.9187
11 Schab Joanna Warszawa 1976 K30 1
1.53
1
1.73
1
1.80
1
1.79
1
1.63
5 6.6901
511 Starobrat Arkadiusz Warszawa 1968 M40 24 40 34 24 4 122.0000
91 Zmorzyński Jakub Warszawa 1979 M30 28 49 38 35 35 5 136.0000
324 Cybula Magdalena Warszawa 1995 K16 31
47.58
34
58.77
22
39.57
24
43.06
19
31.02
5 161.2286
9 Aktywny Relax II 4 / 4 742.8107
396 Marcinkiewicz Katarzyna Kobyłka 1969 K40 19
32.84
11
19.78
16
28.71
10
17.48
4 98.8107
535 Michalski Robert Warszawa 1982 M30 41 212 48 35 37 5 161.0000
249 Radomski Kazimierz Wołomin 1963 M50 56 69 44 48 48 5 196.0000
153 Siwik Paweł Wołomin 1989 M20 98 70 70 66 81 5 287.0000
10 Team ASA - Biegiem po Zdrowie 4 / 4 958.4746
13 Wiśniewska Martyna Warszawa 1988 K20 2
3.46
2
3.59
1
1.75
4
6.53
4 15.3240
488 Sielecka Renata Warszawa 1973 K40 33
57.04
20
35.97
23
41.26
33
53.88
4 188.1506
171 Szczepański Łukasz Warszawa 1976 M30 87 84 94 85 4 350.0000
182 Roszkowski Marcin Warszawa 1972 M40 142 102 106 101 96 5 405.0000
11 Ortoreh team II 4 / 4 1202.8762
378 SITNIK Bartłomiej Warszawa 1977 M30 39 64 53 32 4 188.0000
587 Tomaszewska Kasia Warszawa 1979 K30 68
117.53
55
98.92
29
52.03
37
64.68
32
52.25
5 267.8762
132 Pieniążek Leszek Warszawa 1960 M50 80 110 92 84 4 366.0000
681 POLOWCZYK PIOTR WARSZAWA 1981 M30 73 59 64 185 4 381.0000
12 JOGGER NOWY DWÓR MAZOWIECKI II 4 / 5 1276.3725
329 Nikitin Anna Nowy Dwór Mazowiecki 1995 K16 56
85.95
29
50.12
23
41.37
20
34.96
22
35.92
5 162.3725
310 Wodyński Piotr Nowy Dwór Mazowiecki 1997 M16 33 71 45 54 51 108 6 183.0000
4 DOBROWOLSKI MAREK CZOSNÓW 1964 M50 92 90 75 102 76 5 333.0000
229 Kościelniak Marian Nowy Dwór Mazowiecki 1940 M60 147 175 173 146 163 142 6 598.0000
13 Grupa Biegowa Parkrun Warszawa I 4 / 4 1308.5966
120 Sątowicz Katarzyna Ząbki 1990 K20 41
62.93
61
105.43
42
75.54
38
68.18
38
66.43
5 273.0753
102 Pietraszuk Joanna Terespol 1979 K30 50
86.42
32
57.55
41
73.56
46
75.10
4 292.6343
94 Łapińska Edyta Warszawa 1982 K30 44
67.54
55
95.06
50
89.93
36
64.59
55
96.15
44
71.84
6 293.8870
525 Kaźmierski Sebastian Warszawa 1982 M30 72 199 74 104 4 449.0000
14 POWER TRAINING TEAM I 4 / 4 1454.6192
423 Filipczyńska Aneta Warszawa 1984 K30 47
72.14
57
98.52
79
141.73
49
85.66
45
73.47
5 329.7924
139 Jastrzębska Urszula Warszawa 1987 K20 37
66.54
80
143.53
36
62.94
43
70.21
4 343.2138
414 Łój Renata Warszawa 1980 K30 48
73.68
61
109.71
71
127.38
47
82.17
57
93.06
5 358.6130
388 Mierzicki Marcel Warszawa 1982 M30 104 107 107 105 4 423.0000
15 Trucht Tarchomin Team II 4 / 4 1777.0157
170 Mamla Zbigniew Warszawa 1970 M40 63 80 73 67 52 57 6 239.0000
293 Gałuszka Jadwiga Pruszków 1977 K30 62
107.16
66
118.41
75
131.12
59
96.33
4 453.0157
695 Romanów Przemek Rajszew 1982 M30 189 103 98 124 4 514.0000
189 Jezierski Jan Warszawa 1957 M50 157 140 137 137 4 571.0000
16 Łomiankowska Grupa Biegowa - Kobiety I 4 / 4 2319.3184
240 BAUMGART Małgorzata Łomianki 1977 K30 43
66.00
78
140.28
68
122.00
72
125.87
4 454.1529
244 Sejbuk Emilia Kiełpin 1984 K30 74
133.09
67
120.20
44
76.92
97
158.37
4 488.5864
163 Szalewicz Ewa Łomianki 1979 K30 66
101.30
114
197.04
84
151.07
98
160.00
4 609.4196
270 Aleksandrowicz Dorota Łomianki 1971 K40 110
168.84
145
250.62
122
219.42
112
200.94
109
177.96
5 767.1595
17 Lasek Bielański Team I 4 / 4 2435.2524
230 HULANICKA IRINA WARSZAWA 1956 K50 37
56.79
59
101.98
44
79.13
46
82.53
77
134.61
55
89.80
6 308.2524
231 HULANICKI ANDRZEJ WARSZAWA 1958 M50 129 207 179 166 174 155 6 624.0000
485 Darka Marcin Warszawa 1976 M30 179 169 155 152 4 655.0000
185 MALDIS Marek Warszawa 1949 M60 248 212 217 209 210 5 848.0000

Drużyny nieklasyfikowane

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Zawodnicy /
Biegi
Punkty
18 Ortoreh team III 4 / 3 1532.0562
192 Dubiecki Mariusz Warszawa 1969 M40 96 113 124 122 136 5 455.0000
135 Warmiński Marcin DROHICZYN 1984 M30 131 192 184 98 4 605.0000
118 Piotrowski Andrzej Warszawa 1972 M40 27 62 54 3 143.0000
191 Dubiecka Agnieszka Warszawa 1972 K40 33
50.65
78
136.36
87
142.04
3 329.0562
19 Łomiankowska Grupa Biegowa - Mężczyźni I 4 / 3 1976.0000
161 Szalewicz Damian Łomianki 1978 M30 106 141 107 116 96 87 6 396.0000
225 TARGOŃSKI GRZEGORZ ŁOMIANKI 1978 M30 120 147 141 148 111 119 6 491.0000
271 MATUSZEWSKI Dariusz Warszawa 1967 M40 172 259 227 231 4 889.0000
481 Obłuski Piotr Łomianki 1975 M30 58 108 34 3 200.0000
20 Klub Biegacza im. Piotra Sękowskiego w Płońsku 4 / 2 475.0000
624 Baniak Bartłomiej Strzembowo 1990 M20 27 19 12 18 4 76.0000
387 WENTYKIER PIOTR PŁOŃSK 1979 M30 25 35 22 15 28 5 90.0000
215 BANIAK JACEK PŁOŃSK 1967 M40 44 67 60 77 4 248.0000
603 KARWOWSKI DANIEL Płońsk 1992 M20 38 23 2 61.0000
21 Dream Run II 4 / 1 243.4630
73 Budnicki Rafał Warszawa 1985 M20 11 1 11.0000
82 Sirko Waldemar Janikowo 1992 M20 4 15 2 19.0000
252 Sierpińska Monika Józefów 1987 K20 8
13.83
16
28.78
2 42.6032
226 Tarasewicz Joanna Warszawa 1986 K20 24
36.84
38
65.68
38
68.34
3 170.8598
22 POWER TRAINING TEAM III 4 / 1 407.0000
530 Goliński Michał Otwock 1979 M30 53 1 53.0000
257 Biernat Marcin Tarczyn 1985 M20 84 1 84.0000
299 Tartanus Piotr Warszawa 1972 M40 53 76 2 129.0000
239 ROGALA KAROL Garwolin 1983 M30 141 1 141.0000
23 WIDŁOROGI I 4 / 1 1060.0000
303 Czerwoński Artur Łomianki 1968 M40 101 76 55 46 49 5 226.0000
763 Hołda Michał Warszawa 1980 M30 86 58 39 44 4 227.0000
476 Woch Krzysztof Łomianki 1980 M30 122 99 96 81 79 5 355.0000
466 Zalewski Dariusz Warszawa 1967 M40 252 1 252.0000
24 Aktywny Relax III 4 / 1 1499.8500
687 Darłak Beata Lubaczów 1994 K20 94
162.47
1 162.4696
373 Stanowski Bartłomiej Cieszanów 1988 M20 77 81 68 3 226.0000
282 Kalinowski Kamil Wołomin 1989 M20 226 170 2 396.0000
294 Darłak Joanna Lubaczów 1989 K20 158
273.09
127
228.41
131
213.88
3 715.3804
25 ZabiegAnna Drużyna 4 / 1 1884.1968
512 Jarosz Anna Warszawa 1982 K30 87
133.54
69
124.10
53
95.09
56
91.43
4 444.1513
140 Gąsiorowska Dorota Warszawa 1969 K40 61
93.63
111
191.85
66
118.70
76
132.86
4 537.0455
514 Chęć Adam Warszawa 1980 M30 163 215 197 196 150 5 706.0000
209 Dulnik Grzegorz Kielce 1975 M30 197 1 197.0000
26 POWER TRAINING TEAM II 4 / 1 2116.1000
338 Bankiewicz Michał Warszawa 1981 M30 137 163 139 125 103 109 6 474.0000
188 Baka Elżbieta Warszawa 1973 K40 113
173.44
112
201.43
108
193.76
113
197.55
99
161.64
5 726.3904
160 Kukla Izabella Warszawa 1977 K30 117
179.58
149
257.53
135
236.01
142
231.84
4 904.9653
515 Jaster Anna Warszawa 1979 K30 7
10.74
1 10.7443
27 DAWAJ MARYŚKA 3 / 4 2010.0000
104 Wolańczyk Robert Warszawa 1973 M40 128 210 187 157 156 227 6 628.0000
283 Rothe Paweł WARSZAWA 1981 M30 126 266 184 157 223 5 690.0000
180 Wolańczyk Andrzej Warszawa 1958 M50 166 143 161 222 4 692.0000
28 WARSAW LADIES FROGS 3 / 1 676.4899
527 Smorga Karolina Warszawa 1982 K30 118
181.12
1 181.1182
218 Evans Cerys Warszawa 1986 K20 119
182.65
1 182.6531
194 Kruszyńska Agnieszka Warszawa 1984 K30 54
82.88
43
77.34
85
152.50
3 312.7186
29 JOGGER NOWY DWÓR MAZOWIECKI III 3 / 1 1266.0064
480 Ordońska Sandra Nowy Dwór Mazowiecki 1995 K16 107
184.94
82
147.48
74
132.76
96
167.83
120
195.92
5 633.0064
5 Jajszczak Maciej Janówek Pierwszy 1995 M16 52 1 52.0000
202 Piekut Andrzej Nowy Dwór Mazowiecki 1959 M50 230 138 213 3 581.0000
30 aleTempo II 3 / 1 1267.0000
233 Senator Artur Warszawa 1984 M30 75 108 93 104 4 380.0000
79 Senator Ryszard WARSZAWA 1957 M50 162 241 220 226 4 849.0000
521 DANYŁKO MARCIN WARSZAWA 1978 M30 38 1 38.0000
31 Lasek Bielański Team II 2 / 3 550.8717
407 Skibiński Marek Warszawa 1990 M20 31 33 30 3 94.0000
105 Wróblewska Joanna Warszawa 1955 K50 81
145.68
87
156.09
95
155.11
3 456.8717
32 Grupa Biegowa Parkrun Warszawa II 2 / 3 1034.0000
444 Kowalski Michał Warszawa 1987 M20 233 216 214 188 4 851.0000
179 Pietraszek Marcin Warszawa 1991 M20 47 47 89 3 183.0000
33 Trucht Tarchomin Team III 2 / 2 354.0244
359 Niewiński Łukasz Warszawa 1981 M30 36 74 56 3 166.0000
689 Wójcik Agnieszka Rajszew 1982 K30 71
122.72
40
65.31
2 188.0244
34 Żółto-niebiescy 2 / 1 786.5826
276 Zakrzewska agnieszka Warszawa 1975 K30 74
113.58
1 113.5826
725 Kwapisz Henryk Klaudyn 1956 M50 224 218 231 3 673.0000
35 Łomiankowska Grupa Biegowa - Mężczyźni II 2 / 1 870.0000
813 Marszał Mariusz Łomianki 1982 M30 208 1 208.0000
447 Wilczyński Cezary ŁOMIANKI 1971 M40 249 214 199 3 662.0000
36 Łomiankowska Grupa Biegowa - Kobiety II 1 / 4 793.6079
593 Moraczewska Aleksandra Łomianki 1974 K40 128
221.24
99
177.62
110
192.30
124
202.45
4 793.6079
37 Dream Run III 1 / 3 293.0000
51 Karaś Jarek Paprotnia 1980 M30 76 105 112 3 293.0000
38 WIDŁOROGI II 1 / 3 313.0000
497 misiak mirek korytów A 1970 M40 118 95 100 3 313.0000
39 POWER TRAINING TEAM IV 1 / 2 331.0000
272 Dudzic Paweł Warszawa 1980 M30 150 181 2 331.0000
40 MTZ Renault Alcar Team Kopeć 1 / 1 6.0000
627 Florek Fabian Julianów 1985 M20 6 1 6.0000

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni