z

Poznań

Klasyfikacja drużynowa 2021/2022

po 2 z 5 biegów

Pobierz wyniki PDF:

Drużyny sklasyfikowane

Drużyny nieklasyfikowane

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Zawodnicy /
Biegi
Punkty
1 Owocbiega Team I 4 / 8 215.3130
8 Myślak Piotr Poznań 1990 M302614 2 40.0000
160 Malinowska Andzelina Poznan 1989 K3018
30.54
12
20.52
2 51.0588
1232 Licznierska Alina Plewiska 1982 K3023
39.02
13
22.23
2 61.2511
1308 Susmarska Ewa Poznań 1996 K2020
33.93
17
29.08
2 63.0031
2 Obornicki Klub Lekkoatletyczny I 4 / 8 367.0000
4 Nowicki Sebastian Oborniki 1994 M2011 2 2.0000
90 Maluśki Tomasz Śmieszkowo 2005 M161710 2 27.0000
240 PAWLIK ARKADIUSZ Oborniki 1982 M307458 2 132.0000
212 Różycki Jarosław Oborniki 1973 M40106100 2 206.0000
3 Owocbiega Team II 4 / 8 576.1666
194 Kowalska Roma Bytkowo 1983 K3030
50.89
20
34.21
2 85.0980
1097 FILDEBRANDT BASIA POZNAŃ 1982 K3035
59.37
29
49.60
2 108.9727
518 Licznierski Marek Plewiska 1984 M308062 2 142.0000
1067 Stachowiak Danuta Rokietnica 1974 K4076
128.93
65
111.17
2 240.0959
4 Runners Power Śrem I 4 / 8 601.5913
385 Kaźmierczak Piotr Jaraczewo 1990 M307066 2 136.0000
384 Główczyńska Katarzyna Mechlin 1992 K2047
79.73
35
59.86
2 139.5913
1172 Matuszewski Marek Śrem 1972 M407979 2 158.0000
1175 Kaczmarek Miroslaw Śrem 1991 M309672 2 168.0000
5 Biegające Krejzole I 4 / 8 615.2413
265 PASIEKA KATARZYNA Poznań 1984 K3026
44.11
23
39.34
2 83.4433
171 Paczkowska Katarzyna Kiekrz 1983 K3025
42.41
25
42.76
2 85.1675
164 Leonarska Małgorzata Warszawa 1987 K3059
100.09
43
73.54
2 173.6305
438 Mucha Adam Borówiec 1970 M50137136 2 273.0000
6 PRO366 I 4 / 8 626.6488
1049 Gorzkowski Szymon Poznań 1991 M302019 2 39.0000
276 Gramczewska Katarzyna Poznań 1985 K3040
67.86
39
66.70
2 134.5577
40 Frankowska Katarzyna Poznań 1981 K4064
108.57
59
100.91
2 209.4773
139 Marczak Agnieszka Poznań 1976 K4069
117.05
74
126.56
2 243.6138
7 Fehlau Run Team I 4 / 8 675.0000
1324 Fehlau Marcin CHOWĘCICE 1978 M401413 2 27.0000
1326 Cwalina Krzysztof Dąbrówka 1976 M404736 2 83.0000
1113 Siwek Arkadiusz Złotniki 1995 M20138131 2 269.0000
141 Domań Leszek Kiekrz 1975 M40128168 2 296.0000
8 HERNIK TEAM I 4 / 8 858.8776
87 Cieślewicz-Galas Katarzyna Poznań 1979 K4049
83.12
32
54.73
2 137.8532
152 Kwiatkowska Zuzanna Poznań 1993 K2048
81.43
33
56.44
2 137.8671
191 Dudzińska Anna Rokietnica 1980 K4081
137.41
63
107.75
2 245.1573
98 Porada Marek Poznań 1963 M50154184 2 338.0000
9 Carlsberg Shared Services I 4 / 8 893.2267
362 Jeziorski Wojciech Goleniów 1994 M204844 2 92.0000
417 Białczyk Marcin Rościmin 1987 M305955 2 114.0000
521 Żabko Aleksandra Poznań 1992 K2074
125.53
77
131.69
2 257.2267
366 Witczak Kamil Kłodawa 1996 M20213217 2 430.0000
10 INTER#WAŁY I 4 / 8 965.0000
138 Kujawa Damian Poznań 1986 M306277 2 139.0000
137 Meller Marcin Poznań 1980 M408884 2 172.0000
149 Meller Łukasz Poznań 1978 M4010787 2 194.0000
211 Jędrzejak Piotr Kórnik 1981 M40236224 2 460.0000
11 Piątkowo na Biegowo I 4 / 8 1076.9871
133 Napierała Marcin Koziegłowy 1980 M405556 2 111.0000
199 Wojciechowska Anna Poznań 1971 K5067
113.66
61
104.33
2 217.9871
162 Ptak Adam Poznań 1972 M40114105 2 219.0000
215 Maciejewski To Masz Poznań 1976 M40264265 2 529.0000
12 CITY TRAIL Team I 4 / 8 1096.0000
5 Kotkowski Piotr POZNAŃ 1975 M403829 2 67.0000
69 Stachowiak Łukasz Poznań 1986 M304028 2 68.0000
6 Gacki Robert Rabowice 1984 M306150 2 111.0000
20 Kowalczyk Andrzej Łekno 1987 M30419431 2 850.0000
13 Owocbiega Team III 4 / 8 1120.7340
479 Hampel Patryk Leszno 1992 M20122123 2 245.0000
73 Bochenek Michał Poznań 1984 M30119134 2 253.0000
1123 Nowacka Justyna Poznań 1978 K4092
156.07
84
143.67
2 299.7340
1069 Furmaniak Mateusz Mrowino 1989 M30184139 2 323.0000
14 PRO366 II 4 / 8 1390.8767
1027 Kalitka Kinga Poznań 1981 K4089
150.98
71
121.43
2 272.4109
1029 Popiołek Renata Poznań 1985 K30103
174.73
89
152.22
2 326.9459
296 Kmieciak Jarosław Poznań 1974 M40171181 2 352.0000
34 Nowak Patrycja Daszewice 1998 K20125
212.05
133
227.47
2 439.5199
15 Owocbiega Team IV 4 / 8 1883.4802
38 Sip Marta Poznań 1990 K30129
218.84
62
106.04
2 324.8742
1042 Łasocha Kamila Poznań 1982 K30108
183.21
116
198.39
2 381.6060
55 Stachowiak Marek Rokietnica 1978 M40129357 2 486.0000
320 Puwałowski Robert Poznań 1978 M40347344 2 691.0000
16 POSŁAŃCY ASGARDU I 4 / 8 1934.0367
453 Ellmann Leszek Skórzewo 1991 M30139140 2 279.0000
435 Sobaszek Małgorzata Baranowo 1992 K20124
210.35
154
263.39
2 473.7398
476 Sobolewska Agnieszka Mrowino 1985 K30240
407.14
103
176.16
2 583.2969
450 Polus Arkadiusz Poznań 1993 M20297301 2 598.0000
17 HERNIK TEAM II 4 / 8 1946.0000
80 HERNIK KRZYSZTOF POZNAŃ 1966 M50199165 2 364.0000
93 Schmidt Jacek Poznań 1966 M50250202 2 452.0000
95 SPYCHAŁA SŁAWOMIR POZNAŃ 1966 M50258274 2 532.0000
60 Brychczyński Krystian Poznań 1980 M40362236 2 598.0000
18 Night Runners I 4 / 8 2005.6285
403 Wojnarowski Michał Poznań 1984 M30179214 2 393.0000
1066 Wiatr-Kmieciak Małgorzata Poznań 1971 K50153
259.55
157
268.52
2 528.0663
1074 Porzucek Hanna Poznań 1987 K30157
266.33
158
270.23
2 536.5622
217 Sobecki Jakub Poznań 1981 M40212336 2 548.0000
19 Strzeszyn biega I 4 / 8 2080.8789
250 Jasińska Lidia Poznań 1970 K5093
157.77
79
135.11
2 292.8789
222 Steczkiewicz Mariusz Poznań 1979 M40285258 2 543.0000
109 Wesołek Przemek Poznań 1977 M40317305 2 622.0000
483 Serwa Mariusz Poznań 1973 M40307316 2 623.0000
20 Carlsberg Shared Services II 4 / 8 2376.0769
470 Wachowiak Anna Poznań 1985 K30140
237.50
183
312.98
2 550.4809
364 Ruel Vincent Poznan 1986 M30293264 2 557.0000
1197 Rudny Grzegorz Poznań 1988 M30305277 2 582.0000
367 Klauzińska Alicja Poznań 1996 K20191
324.01
212
362.58
2 686.5960
21 Carlsberg Shared Services III 4 / 8 2995.0000
357 Matuszewski Nikodem Poznań 1989 M30361348 2 709.0000
360 Sabiniewicz Krzysztof Zalasewo 1971 M50364379 2 743.0000
380 Gudapati Ankith Poznan 1991 M30332425 2 757.0000
365 Czop Łukasz Poznan 1985 M30402384 2 786.0000
22 POSŁAŃCY ASGARDU II 4 / 8 3042.2187
464 Pozorski Rafał Poznań 1967 M50348356 2 704.0000
498 Kowalińska Joanna Suchy Las 1977 K40231
391.87
210
359.16
2 751.0314
436 Piekarczyk Mariusz Plewiska 1975 M40378383 2 761.0000
451 Kluszczyńska Marlena Golęczewo 1975 K40238
403.74
247
422.44
2 826.1873
23 AZS Poznań I 4 / 7 22.7995
12 Wawrzyniak Oliwia Poznań 2002 K161
1.70
1
1.71
2 3.4067
16 Przybylak Tomasz Poznań 2001 M2034 2 7.0000
23 Maćkowiak Wiktor Poznań 1999 M2045 2 9.0000
1270 Stempniak Paulina Koźmin Wlkp. 2004 K162
3.39
1 3.3928
24 MANUFAKTURA MIESZKAŃ I 4 / 7 150.4098
394 Klupczyńska Karolina Poznań 1995 K209
15.27
4
6.84
2 22.1088
402 Klepczuk Milena Poznań 1995 K2012
20.36
14
23.94
2 44.3010
1216 Mikołajczak Hubert Kościan 1995 M203625 2 61.0000
127 SOBCZYK PATRYK Poznań 1995 M2023 1 23.0000
25 Zgrupka Team I 4 / 7 577.0000
389 Wierzbicki Michał Świebodzin 1991 M304332 2 75.0000
1139 Osses Filip Poznań 1997 M207192 2 163.0000
1155 Sobański Marcin Poznań 1978 M40124151 2 275.0000
1154 Wróblewski Adrian Komorniki 1986 M3064 1 64.0000
26 Naramowice Biegają 4 / 7 980.2852
1037 Harkiewicz Piotr Poznań 1981 M405242 2 94.0000
1133 Czekalska Magdalena Poznań 1982 K3063
106.87
40
68.41
2 175.2852
1134 Czekalski Tomasz Poznań 1977 M40272285 2 557.0000
325 Gieniusz Marek Poznań 1984 M30154 1 154.0000
27 Fehlau Run Team II 4 / 7 1012.8748
1242 Goździewicz Filip Kamionki 1991 M30157164 2 321.0000
406 Sąsiadek Sławomir Poznań 1965 M50149174 2 323.0000
1174 Kozio Mateusz Komorniki 1978 M40174183 2 357.0000
1318 Kaczmarek Agata Poznań 1981 K407
11.87
1 11.8748
28 Grupa OLX Team I 4 / 6 842.1846
270 Żochowska Katarzyna Poznań 1994 K2046
78.03
34
58.15
2 136.1846
244 Łopąg Krzysztof Wiry 1985 M30214192 2 406.0000
254 Wacko Marcin Poznań 1985 M3020 1 20.0000
253 Zoga Paweł Puszczykowo 1983 M30280 1 280.0000
29 Dirty Sparrows 4 / 6 1164.1894
71 Kałużny Michał Poznań 1990 M30168138 2 306.0000
1116 Żurawska Joanna Poznań 1983 K30192
325.71
181
309.56
2 635.2731
563 Oźminkowska Aleksandra Poznań 1990 K3021
35.92
1 35.9163
1323 Trocki Patryk Poznań 1988 M30187 1 187.0000
30 Night Runners II 4 / 6 1594.5293
1036 Korzeniowska Gosia Poznań 1983 K30187
317.23
175
299.30
2 616.5293
285 Otto Slawomir Poznan 1965 M50366369 2 735.0000
282 Winter Piotr Chomęcice 1987 M3076 1 76.0000
102 Skórnicki Leszek Poznań 1971 M50167 1 167.0000
31 POSŁAŃCY ASGARDU III 4 / 6 2489.3437
465 Wojciechowska Magdalena Baranowo 1976 K40245
415.62
245
419.02
2 834.6415
466 Lebioda Edyta Przeźmierowo 1982 K30244
413.92
246
420.73
2 834.6554
469 Sitek Agnieszka Poznań 1981 K40237
402.05
1 402.0468
541 Adamczewski Krzysztof Poznań 1962 M50418 1 418.0000
32 Mistrzowski Trening I 4 / 5 300.2585
36 Karasiak Dominika Poznań 1997 K2079
134.02
15
25.65
2 159.6701
176 Mikołajczak Damian Gądki 1991 M3035 1 35.0000
226 Baranowska Aleksandra Swarzędz 1999 K2031
52.59
1 52.5884
1159 Michalak Tomasz Koziegłowy 1988 M3053 1 53.0000
33 HERNIK TEAM III 4 / 5 1096.7384
1045 Kwiatecka Iwona Rokietnica 1972 K40207
351.15
193
330.09
2 681.2427
205 Lasak Maria Poznań 1983 K3027
46.18
1 46.1781
1028 Oleksa Łukasz Poznań 1989 M30142 1 142.0000
368 Misterska Katarzyna Lusówko 1974 K40134
227.32
1 227.3176
34 Carlsberg Shared Services IV 4 / 5 1761.3938
361 Sankarapillai Vijay Poznan 1988 M30404400 2 804.0000
397 Michalska Oktawia Poznań 1980 K40114
193.39
1 193.3896
571 Ziółkowska Julia Poznań 1998 K20214
366.00
1 366.0042
1442 Hussien Bassam Poznań 1994 M20398 1 398.0000
35 AZS Poznań II 4 / 4 28.8748
1249 Wojtkowiak Wiktoria Kłecko 2003 K163
5.09
1 5.0892
1268 Urbaniak Kalina Suchy Las 2004 K164
6.79
1 6.7856
497 Kowalski Maciej Gułtowy 2003 M167 1 7.0000
1275 Twardoń Szymon Murowana Goślina 2004 M1610 1 10.0000
36 PRO366 III 4 / 4 113.8047
17 Kęsy Marcin Poznań 1985 M308 1 8.0000
1040 SARBAK GRZEGORZ MIĘDZYCHÓD 1999 M2022 1 22.0000
105 Stuwe Beata Suchy Las 1983 K3018
30.79
1 30.7854
37 Smierzchała Marta Poznań 1980 K4031
53.02
1 53.0193
37 Owocbiega Team V 4 / 4 217.1502
517 Peterek Anna Poznan 1990 K3010
17.10
1 17.1030
1212 Karczewska Karolina Poznań 1991 K3024
41.05
1 41.0472
1227 Głowski Dariusz Złotniki 1983 M3066 1 66.0000
1195 Wieczorek Filip Poznań 1987 M3093 1 93.0000
38 CITY TRAIL Team II 4 / 4 421.8544
18 Goleniewski Mateusz Toruń 1992 M2015 1 15.0000
22 Dybiżbański Wojciech Police 1988 M3037 1 37.0000
10 KOTKOWSKA KAROLINA POZNAŃ 1975 K4096
162.85
1 162.8544
25 MODZELEWSKI PIOTR TARNOWO PODGÓRNE 1969 M50207 1 207.0000
39 PRO366 IV 4 / 4 445.8047
1032 Kowalczyk Sebastian Poznań 1984 M3058 1 58.0000
1013 Barszcz Marta Zalasewo 1985 K3049
83.80
1 83.8047
475 Schwarz Marek Swarzędz 1985 M30141 1 141.0000
501 SZLANGA ŁUKASZ Baranowo 1975 M40163 1 163.0000
40 Biegające Krejzole II 4 / 4 521.3626
298 kamińska ewelina Poznań 1982 K3044
74.64
1 74.6416
559 Sobolewski Artur Mrowino 1979 M40118 1 118.0000
1287 Staszyńska Karolina Tulce 1977 K4070
119.72
1 119.7210
1335 Wachowiak Sebastian Koziegłowy 1984 M30209 1 209.0000
41 Owocbiega Team VI 4 / 4 601.2467
353 Nowaczyk Marcin Poznań 1984 M30134 1 134.0000
154 Wojtaszek Maciej Poznań 1976 M40144 1 144.0000
228 SKRZYPSKA NATALIA Poznań 1987 K3088
150.51
1 150.5064
528 Stachowiak Ewa Rokietnica 2005 K16101
172.74
1 172.7403
42 Owocbiega Team VII 4 / 4 915.1532
358 Dyba Karina Poznań 1995 K20122
206.96
1 206.9608
1306 Wiktorowski Fabian Luboń 1976 M40210 1 210.0000
1011 Obst Anna Dąbrówka 1989 K30141
239.19
1 239.1924
480 Pająk Andrzej Skórzewo 1984 M30259 1 259.0000
43 Night Runners III 4 / 4 1088.8882
175 Olechowska Monika Poznań 1982 K30122
208.66
1 208.6566
1296 Urbański Filip Poznań 1988 M30244 1 244.0000
1364 Siciarz Natalia Poznań 1984 K30168
287.33
1 287.3304
1403 Wandel Agnieszka Poznań 1974 K40204
348.90
1 348.9012
44 PRO366 V 4 / 4 1394.6436
275 Frąckowiak Antonina Poznań 1985 K30171
292.46
1 292.4613
188 Staszewski Piotr Potasze 1971 M50334 1 334.0000
227 Cieślewicz Mateusz Poznań 1974 M40356 1 356.0000
163 PROKOP MARIETTA Zalasewo 1973 K40241
412.18
1 412.1823
45 Z kontuzją biegłem 3 / 5 854.1596
401 Blachowski Wojciech Zalasewo 1996 M2095119 2 214.0000
207 Śledź Mikołaj Poznań 1996 M20278296 2 574.0000
429 Grabowska Dominika Bydgoszcz 1993 K2039
66.16
1 66.1596
46 Moldy Unicorns 3 / 5 1010.1620
375 Domański Patryk Poznań 1996 M20254133 2 387.0000
445 Budzyńska Paulina Włocławek 1994 K20152
257.85
164
280.49
2 538.3420
278 Kapela Basia Poznań 1988 K3050
84.82
1 84.8200
47 INTER#WAŁY II 3 / 5 1644.0000
140 Żuchowski Bogumił Poznań 1980 M40320290 2 610.0000
269 Wojciechowski Marcin Poznań 1976 M40340331 2 671.0000
427 Adamczyk Paweł Wiry 1981 M40363 1 363.0000
48 Runners Power Śrem II 3 / 4 671.3841
421 Rzyha Hubert Mościenica 1984 M30170175 2 345.0000
1376 Matuszewska Małgorzata Śrem 1975 K4047
80.38
1 80.3841
61 Błoch Paweł Szymanowo 1983 M30246 1 246.0000
49 Twarde szparagi 3 / 4 1127.0000
485 Jankowski Tomasz Złotniki 1980 M40203223 2 426.0000
533 Lipiński Michał Poznan 1980 M40309 1 309.0000
510 Klapczyński Krzysztof Poznań 1980 M40392 1 392.0000
50 Fehlau Run Team III 3 / 3 106.8388
1264 Jurek Łukasz Janikowo 1989 M3011 1 11.0000
142 Domań Joanna Kiekrz 1976 K4017
28.84
1 28.8388
1400 STACHOWIAK PIOTR POZNAŃ 1974 M4067 1 67.0000
51 Strzeszyn biega II 3 / 3 419.3004
1223 Jędrzejczyk Zbigniew Poznań 1985 M30104 1 104.0000
473 Graj Marianna Poznań 1982 K3068
116.30
1 116.3004
1410 kowalik marek POZNAŃ 1974 M40199 1 199.0000
52 Constravia 2 / 3 414.0000
458 Skoryna Jerzy Poznań 1983 M3099107 2 206.0000
1279 Jankowiak Krzysztof Poznań 1986 M30208 1 208.0000
53 Tarnowo Podgórne Biega 2 / 3 551.0000
319 Jordan Robert Grzebienisko 1974 M40223227 2 450.0000
56 Kozicz Leszek Tarnowo Podgórne 1968 M50101 1 101.0000
54 Piątkowo na Biegowo II 2 / 3 702.1940
1039 Krysiak Łukasz Poznań 1977 M40287271 2 558.0000
216 JÓZEFCZYK JUSTYNA POZNAŃ 1980 K4085
144.19
1 144.1940
55 AZS Poznań III 2 / 2 35.0000
1196 Murkowski Wiktor Stęszew 2002 M1616 1 16.0000
1283 Sokołowski Kamil Poznań 2004 M1619 1 19.0000
56 Mistrzowski Trening II 2 / 2 156.9092
196 Różański Piotr Poznań 1994 M2067 1 67.0000
1132 Chrząścik Ewelina Kraków 1989 K3053
89.91
1 89.9092
57 MANUFAKTURA MIESZKAŃ II 2 / 2 286.0000
1231 Rydlewicz Cezary Gniezno 1996 M20136 1 136.0000
1282 Szwed Michał Poznań 1972 M40150 1 150.0000
58 POSŁAŃCY ASGARDU IV 2 / 2 860.9956
468 Bogusz Agata Poznań 1979 K40252
431.00
1 430.9956
527 Spychała Łukasz Tarnowo Podgórne 1986 M30430 1 430.0000
59 31 Baza Lotnictwa Taktycznego 1 / 2 133.0000
97 Bobecki Patryk Poznań 1983 M306865 2 133.0000
60 Obornicki Klub Lekkoatletyczny II 1 / 2 279.0000
1251 Dombrowicz Krystian Oborniki 1979 M40127152 2 279.0000
61 POWIAT POZNAŃSKI 1 / 2 494.0132
415 MĄDRZAK KAROLINA POZNAŃ 1979 K40142
240.89
148
253.12
2 494.0132
62 JaiTy 1 / 2 597.0000
1260 Szymański Marek Poznań 1988 M30283314 2 597.0000
63 Wójtowicz TRI Team 1 / 2 676.0000
542 DEMBIŃSKI MAREK ROKIETNICA 1974 M40337339 2 676.0000
64 Bukowski Klub Biegacza 1 / 2 748.0000
346 ROGOZIŃSKI HENRYK BUK 1976 M40373375 2 748.0000
65 Zgrupka Team II 1 / 1 172.0000
1166 WIERZBIŃSKI DAWID Poznań 1990 M30172 1 172.0000
66 Grupa OLX Team II 1 / 1 322.3160
251 Rakowska Karolina Poznań 1984 K30190
322.32
1 322.3160
67 TEATR NOWY W POZNANIU 1 / 1 371.1351
1457 Reiniger Paulina SkÓRZEWO 1977 K40217
371.14
1 371.1351
68 Night Runners IV 1 / 1 391.6587
1402 Borowiecka Agnieszka Poznań 1979 K40229
391.66
1 391.6587
69 Carlsberg Shared Services V 1 / 1 416.0000
509 Castellanos Carlos Poznan 1980 M40416 1 416.0000

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni