z

Poznań

Klasyfikacja generalna CITY TRAIL Junior 2019/2020

Kategorie główne:
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki PDF:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 68 mikulski stasiu Pro366 2014 D0 1
00:01:17
3
00:01:16

1
00:01:15
1
00:01:15
4 3
2 12 ŁASOCHA ADAM Przedszkole nr 35 2014 D0 2
00:01:18

1
00:01:29
2
00:01:17
3
00:01:19
4 5
3 4 Kowalczyk Sergio Przedszkole nr 35 im. Króla Maciusia I 2014 D0 4
00:01:24
4
00:01:23

3
00:01:20
2
00:01:18
4 9
4 29 Kruszniewicz Paweł Kruchy Team 2014 D0 5
00:01:25
1
00:01:11

4
00:01:21

3 10
5 14 Guzik Wiktor Przedszkole nr 69 w Poznaniu 2014 D0 7
00:01:29
7
00:01:28
2
00:01:31
5
00:01:27
4
00:01:24
5 11
6 Grzeszczyk Kacper 2014 D0 6
00:01:26
6
00:01:27

6
00:01:28
5
00:01:29
4 17
7 8 Humbla Kazimierz 2014 D0 12
00:01:38
14
00:01:37
3
00:01:36
7
00:01:31
8
00:01:32
5 18
8 53 Marciniak Stanisław Poznań 2014 D0
11
00:01:31
6
00:01:43
8
00:01:32
7
00:01:31
4 21
9 39 Olejnicki Stanisław Słoneczny Świat 2014 D0 13
00:01:48
12
00:01:33
4
00:01:41
16
00:01:50
6
00:01:30
5 22
10 50 Ślaski Krzysztof 2014 D0 11
00:01:37
10
00:01:30
7
00:01:44
9
00:01:38

4 26
11 9 HOWIL-MELNYK MARCEL KORALIKI NR 77 2014 D0 28
00:02:19
9
00:01:29
5
00:01:41
13
00:01:44

4 27
12 38 Olejnicki Antoni Słoneczny Świat 2015 D0 14
00:01:52
25
00:02:10
8
00:01:53
14
00:01:45
9
00:01:38
5 31
13 62 Dondajewski Wiktor 2014 D0 16
00:01:55
15
00:01:37
9
00:02:03
15
00:01:49
13
00:01:48
5 37
14 69 Urbaniak Mikołaj Poznań 2014 D0 21
00:02:05
17
00:01:42

12
00:01:43
10
00:01:41
4 39
15 35 Piątek Piotr Kraina Talentów 2014 D0 17
00:01:59
13
00:01:36
13
00:02:29


3 43
16 13 Kowalonek Paweł 2015 D0 22
00:02:08
19
00:01:56
10
00:02:05
21
00:02:09
22
00:02:05
5 50
17 79 Giera Kuba VICTORIUS 2015 D0 PK
00:04:06
28
00:02:22

24
00:02:22

3 52
18 11 LEWTAK IGOR Poznań 2016 D0 15
00:01:55
21
00:01:59


17
00:01:57
3 53
19 42 Lisiewicz Władysław Przedszkole Jarzębinka 2014 D0 32
00:02:29

11
00:02:05
19
00:02:06
23
00:02:05
4 53
20 41 Maciejewski Tomasz Czmoń 2014 D0 18
00:02:03

16
00:04:01

20
00:02:03
3 54
21 Różanek Olaf Zaczarowana Kraina Bnin 2014 D0
22
00:02:06

18
00:01:57
18
00:01:58
3 58
22 30 MARCINIAK-BOYCE KAYDEN KIDS RUN ACADEMY 2015 D0 30
00:02:25

12
00:02:12
20
00:02:08

3 62
23 16 Dowhań Aleksander 2017 D0 35
00:02:40

14
00:02:38
27
00:02:29
31
00:02:42
4 72
24 63 Jankowski Jacek Wesoły Delfinek - Suchy Las 2015 D0 31
00:02:28
27
00:02:17

22
00:02:13
28
00:02:19
4 77
25 33 Stencel Witold 2015 D0 29
00:02:21
26
00:02:14

26
00:02:25
27
00:02:18
4 79
26 10 Mazurek Teofil Przedszkole Zaczarowana Podkowa w Zalasewie 2016 D0 34
00:02:37
24
00:02:09

23
00:02:16

3 81
27 56 Frąckowiak Dawid Przedszkole 127 2016 D0 27
00:02:19
29
00:02:27

30
00:02:44
30
00:02:29
4 86
28 Żuchowski Natan 2017 D0 38
00:03:02

15
00:02:52
33
00:03:18

3 86
29 73 Zandecki Aleksander Ciekawska Hop Sa Sówka 2014 D0
23
00:02:07

36
00:03:49
29
00:02:23
3 88
30 32 Mitura Piotr Przedszkole z Innej bajki w Komornikach 2015 D0
31
00:02:33

28
00:02:39
35
00:03:22
3 94
31 57 Libera Dominik LUCKY LUZERS 2016 D0 33
00:02:36
33
00:02:56

29
00:02:42

3 95
32 Dąbrowski Michał Poznań 2018 D0
41
00:05:11
17
00:06:54

37
00:06:09
3 95
33 28 Łukowicz Mikołaj 2016 D0 40
00:03:31
35
00:03:05

35
00:03:32
33
00:03:07
4 103
34 3 Nowak Wojciech Night Runners 2016 D0 39
00:03:04
34
00:02:56


34
00:03:08
3 107
35 81 Gawarecki Remigiusz Rabowice 2017 D0 46
00:06:00
40
00:04:43

37
00:04:06
36
00:04:14
4 113

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 45 Kucharczyk Jan Przedszkole 2014 D0 3
00:01:20
2
00:01:15



2 5
2 60 Wawrzyniak Leon Kaczka Dziwaczka 2015 D0 8
00:01:32
8
00:01:28



2 16
3 Boncler Nikodem 2014 D0


11
00:01:43
11
00:01:43
2 22
4 Kołowski Tomasz Knurki 2015 D0
16
00:01:40

10
00:01:42

2 26
5 78 Basiński Tomek Z Mchu i Paproci 2015 D0
20
00:01:59

17
00:01:55

2 37
6 Suliński Kajetan 2016 D0


25
00:02:22
25
00:02:09
2 50
7 36 Stępniak Antoni Liczmanek 2015 D0 26
00:02:17



26
00:02:09
2 52
8 65 Czarnociński Bartek 2016 D0 37
00:02:59
32
00:02:42



2 69
9 77 Basiński Julek Z Mchu i Paproci 2016 D0
38
00:03:22

34
00:03:29

2 72
10 Oliwiecki Maksymilian 2014 D0
5
00:01:25



1 5
11 23 Żuchowski Michał Przedszkole Wesoła Pszczółka Fundacji Familijny Poznań 2014 D0 9
00:01:34




1 9
12 80 Sobkowiak Filip 2014 D0 10
00:01:35




1 10
13 Boruczkowski Ksawery 2015 D0



12
00:01:47
1 12
14 Binkowski Jan Świerczewo Run 2014 D0



14
00:01:50
1 14
15 Biczkowski Jan 2014 D0



15
00:01:55
1 15
16 Matynia Jan Przedszkole Liczmanek 2015 D0



16
00:01:55
1 16
17 Paczkowski Szymon Przedszkole nr 35 w Poznaniu 2015 D0
18
00:01:55



1 18
18 Frąckowiak Nikodem Przedszkole 2015 D0



19
00:01:58
1 19
19 Mazurek Jan 2015 D0 19
00:02:03




1 19
20 Łopata Jakub 2014 D0 20
00:02:05




1 20
21 Biczkowski Antoni 2015 D0



21
00:02:04
1 21
22 Pudełko Józef 2014 D0 23
00:02:09




1 23
23 Binkowski Franek Świerczewo Run 2016 D0



24
00:02:08
1 24
24 Gawron Adam 2015 D0 24
00:02:10




1 24
25 Kaczmarek Wiktor Piłkarska Akademia Aktywnych 2015 D0 25
00:02:14




1 25
26 Paczkowski Jan Przedszkole nr 35 w Poznaniu 2015 D0
30
00:02:28



1 30
27 Spychała Marek 2016 D0


31
00:02:47

1 31
28 Walkowiak Maksymilian 2017 D0



32
00:02:54
1 32
29 46 Binkowski Nikodem Ptasie Radio 2016 D0


32
00:02:59

1 32
30 24 Poniedziałek Wojciech 2015 D0 36
00:02:48




1 36
31 58 Tomaszewski Kasjan Przedszkole zielony gaik Poznań 2016 D0
36
00:03:12



1 36
32 żelewski bruno 2017 D0
37
00:03:12



1 37
33 Bojarski Michał KORALIKI NR 77 2016 D0
39
00:04:06



1 39
34 67 Meller Tymon WieloOsobowy Klub Sportowy 2017 D0 41
00:03:42




1 41
35 59 Sobkowiak Mikołaj 2017 D0 42
00:03:43




1 42
36 18 Baron Adam Przedszkole 127 2016 D0 43
00:04:07




1 43
37 71 Staturski Jakub Grunwald Team Poznań/Przedszkole nr 46 2015 D0 44
00:05:36




1 44
38 Pawlak Maciej CITY TRAIL Team 2018 D0 45
00:05:43




1 45
39 83 Mielcarzewicz Leon 2015 D0
PK
00:01:44



1 -

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni