z

Poznań

Klasyfikacja generalna CITY TRAIL Junior 2018/2019

Kategorie główne:
Kategorie wiekowe:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 65 Kęsy Leon 2013 D0
1
00:01:12
1
00:01:18
1
00:01:27
1
00:01:16

4 4
2 Wachowiak Aleksander Andrzej 2013 D0
2
00:01:18
2
00:01:23

2
00:01:21
2
00:01:27
4 8
3 47 mikulski staś PRO366 2014 D0
3
00:01:25

2
00:01:32
3
00:01:27
3
00:01:28
4 11
4 44 Kruszniewicz Paweł 2014 D0 5
00:01:37
6
00:01:35
4
00:01:34
3
00:01:36
4
00:01:34
4
00:01:31
6 15
5 9 KOWALCZYK SERGIO Przedszkole nr 35 im. Króla Maciusia I 2014 D0 3
00:01:33

7
00:01:40
5
00:01:48
5
00:01:38

4 20
6 42 Engler JAKUB Przedszkole nr 14 2013 D0 6
00:01:38

5
00:01:35
4
00:01:41
7
00:01:41
5
00:01:34
5 20
7 16 Baron Łukasz Przedszkole 127 2013 D0 4
00:01:35
5
00:01:30

7
00:01:51

6
00:01:36
4 22
8 58 Kucharczyk Jan Przedszkole nr 25, Poznań 2014 D0 1
00:01:28

6
00:01:35

18
00:02:20
1
00:01:23
4 26
9 Grzeszczyk Kacper 2014 D0
8
00:01:43

6
00:01:49
8
00:01:44
12
00:01:56
4 34
10 55 Gołębiowski Krzyś 2013 D0 9
00:01:42

8
00:01:43

6
00:01:40
13
00:01:57
4 36
11 37 Humbla Kazimierz Jarzębinka 2014 D0 14
00:01:58
13
00:01:53
9
00:01:47
11
00:02:00
10
00:01:55
10
00:01:49
6 40
12 60 Rybarczyk Wojtek 2014 D0 12
00:01:51
12
00:01:48

9
00:01:56
9
00:01:49

4 42
13 69 Jankowski Krzysztof Wesoły Delfinek 2013 D0 20
00:02:24
14
00:01:54
10
00:01:50
13
00:02:02
12
00:02:02
8
00:01:40
6 43
14 11 Lec-Majer Borys Przedszkole Galileo - Familijny Poznań 2013 D0 11
00:01:48
10
00:01:47
11
00:01:51

11
00:02:00

4 43
15 13 Marciniak Stanisław 2014 D0 15
00:02:01
7
00:01:40
12
00:01:54


11
00:01:53
4 45
16 Piątek Piotr Przedszkole Kraina Talentów 2014 D0
16
00:01:59
14
00:01:59
10
00:01:57
15
00:02:12

4 55
17 48 Mikołajczak Gabriel Poznańskie Koziołki. Przedszkole nr 40 2014 D0 13
00:01:52
11
00:01:48
16
00:02:12

16
00:02:13

4 56
18 8 Dondajewski Wiktor 2014 D0 19
00:02:18
18
00:02:02
13
00:01:56
16
00:02:30
17
00:02:20
14
00:02:08
6 60
19 39 Kowalonek Paweł 2015 D0 16
00:02:04
17
00:02:00

14
00:02:21
19
00:02:24

4 66
20 54 Machnicki Franciszek Przedszkole 2015 D0 25
00:03:18
19
00:02:09

15
00:02:22
14
00:02:11

4 73
21 23 Basiński Tomasz Z mchu i paproci 2015 D0 23
00:03:05
21
00:02:14

17
00:02:57
20
00:02:25

4 81
22 35 Stępniak Antoni Przedszkole Liczmanek 2015 D0 22
00:02:56
20
00:02:11
17
00:02:29

25
00:02:58

4 84
23 68 Jankowski Jacek Wesoły Delfinek 2015 D0 24
00:03:18
24
00:02:23
18
00:02:40
19
00:03:37
24
00:02:58

5 85
24 38 Stencel Witold 2015 D0 28
00:03:29
26
00:02:52
21
00:03:15
18
00:03:13
21
00:02:34

5 86
25 49 Marciniak-Boyce Kayden Mamy-Biegamy Kids 2015 D0 21
00:02:33
22
00:02:18


26
00:02:59
20
00:02:47
4 89
26 6 Dowhań Aleksander 2017 D0 35
00:05:29
34
00:06:15
24
00:04:26
21
00:04:38
29
00:05:07

5 108
27 29 Binkowski Nikodem Biniu Team 2016 D0 32
00:04:22
32
00:04:21
23
00:03:46

28
00:04:10

4 115

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 26 Przybylski Szymek Tajemnicza Wyspa 2013 D0 8
00:01:42

3
00:01:34
8
00:01:56


3 19
2 64 Kozłowski Oskar Hansa-Flex 2015 D0
23
00:02:22


23
00:02:57
16
00:02:29
3 62
3 3 Łukowicz Mikołaj 2016 D0 31
00:03:57
28
00:03:20



21
00:03:28
3 80
4 15 Baron Adam Żłobek Calineczka 2016 D0 33
00:04:51
33
00:04:59

20
00:04:27


3 86
5 Olejnicki Stanisław 2014 D0



13
00:02:07
15
00:02:28
2 28
6 Różański Dominik 2014 D0 17
00:02:08


12
00:02:01


2 29
7 Rycicki Antoni Przedszkole Wesoły Delfinek 2013 D0
15
00:01:56


22
00:02:37

2 37
8 Olejnicki Antoni 2015 D0



27
00:03:07
19
00:02:42
2 46
9 10 Lewtak IGOR 2016 D0 29
00:03:35

20
00:03:10



2 49
10 46 Czarnociński Bartek 2016 D0 30
00:03:41

22
00:03:46



2 52
11 Mich Antoni Wspólne Gniazdko 2015 D0 26
00:03:25
30
00:03:53




2 56
12 22 Basiński Julian Jacek i Agatka 2016 D0 27
00:03:28
31
00:04:05




2 58
13 Janek Dorian 2013 D0 2
00:01:30





1 2
14 Sobucki Oskar Balonik 2013 D0
4
00:01:29




1 4
15 Sikora Antoni 2013 D0




7
00:01:39
1 7
16 28 Fiałkiewicz Michał Przyjaciele Włóczykija 2013 D0 7
00:01:39





1 7
17 Król Artur 2013 D0
9
00:01:45




1 9
18 Belcarz Jakub Król Maciuś I 2014 D0




9
00:01:48
1 9
19 Lupa Michał 2013 D0 10
00:01:47





1 10
20 Binkowski Jaś Biniu Team 2014 D0

15
00:02:07



1 15
21 Gintrowicz Filip 2016 D0




17
00:02:33
1 17
22 Matela Piotr Przedszkole nr 6 Swarzędzkie Pszczółki 2013 D0 18
00:02:09





1 18
23 Poniedziałek Wojciech 2015 D0




18
00:02:42
1 18
24 Binkowski Franek Biniu Team 2016 D0

19
00:03:03



1 19
25 Skoryna Szymon 2013 D0
25
00:02:43




1 25
26 17 Lange Maksymilian Wesoła Pszczółka 2015 D0
27
00:03:12




1 27
27 Kujawiak Franciszek 2016 D0
29
00:03:46




1 29
28 Kamiński Adam 2014 D0 34
00:05:18





1 34

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni