z

Poznań

Klasyfikacja generalna CITY TRAIL Junior 2017/2018

Kategorie główne:
Kategorie wiekowe:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 43 Draszkiewicz Jasiu Przedszkole nr 13 Poznań 2013 D0 1
00:01:30
1
00:01:35

2
00:01:30
2
00:01:30
3
00:01:26
5 6
2 Gintrowicz Szymon Przedszkole Chatka Kubusia Puchatka Puszczykowo 2012 D0 5
00:01:41

1
00:01:28
3
00:01:35
1
00:01:28

4 10
3 Olszanowski Adam Przedszkole nr 47 Poznań 2012 D0 2
00:01:37
3
00:01:39
3
00:01:45


8
00:01:41
4 16
4 59 Lehmann Tomasz 2012 D0 9
00:01:54
11
00:02:01
4
00:01:49
4
00:01:43

6
00:01:33
5 23
5 3 Gawarecki Aleks Swarzędzkie Pszczółki 2012 D0 6
00:01:43
6
00:01:48
7
00:01:52
13
00:02:02
4
00:01:47
12
00:01:46
6 23
6 52 Radzimirski Oskar Przedszkole nr 189 w Poznaniu 2013 D0 4
00:01:40
8
00:01:53
5
00:01:50
7
00:01:50

15
00:01:54
5 24
7 Szymaniak Filip - 2012 D0 8
00:01:48
19
00:02:20

10
00:01:55
3
00:01:43
7
00:01:40
5 28
8 39 Czarnociński Staś 2012 D0 16
00:02:07

10
00:01:57

5
00:01:49
9
00:01:43
4 40
9 17 Łukasik Stanisław 2012 D0 11
00:01:57
9
00:01:54
14
00:02:18
6
00:01:50

14
00:01:50
5 40
10 67 Jankowski Krzysztof Wesoły Delfinek 2013 D0
15
00:02:05

14
00:02:04
8
00:02:33
11
00:01:45
4 48
11 Grzeszczyk Kacper 2014 D0

13
00:02:14
15
00:02:06
6
00:01:55
21
00:02:07
4 55
12 5 Baron Łukasz RedBaron 2013 D0 23
00:02:32
17
00:02:18
8
00:01:54


13
00:01:48
4 61
13 27 Fiałkiewicz Michał Przyjaciele Włóczykija 2013 D0 19
00:02:10
20
00:02:47
16
00:02:23
12
00:02:02

17
00:02:00
5 64
14 66 Gołębiowski Krzyś 2013 D0 12
00:01:58
12
00:02:01
21
00:03:14


20
00:02:06
4 65
15 50 Lec-Majer Borys Niepubliczne Przedszkole GALILEO ul. Słowackiego 58/60 2013 D0 20
00:02:15
18
00:02:20
12
00:02:10


16
00:01:55
4 66
16 53 Przybylski Szymon Tajemnicza Wyspa Luboń 2013 D0 18
00:02:09
21
00:02:47
15
00:02:23
16
00:02:17

19
00:02:01
5 68
17 44 Lekki - Jaroni Maksymilian 2012 D0 21
00:02:16
13
00:02:02
18
00:02:42


22
00:02:08
4 74
18 2 Łukowicz Mikołaj 2016 D0 32
00:05:05
25
00:03:36

20
00:03:51
7
00:02:28
26
00:04:14
5 78
19 14 Stępniak Antoni 2015 D0
26
00:03:37
19
00:02:49

11
00:03:05
23
00:02:29
4 79
20 24 Rutkowski Tymon 2015 D0 26
00:02:52
23
00:03:31
22
00:03:23
19
00:03:01


4 90
21 28 Marciniak-Boyce Kayden Mamy Biegamy Kids 2015 D0 29
00:03:24
24
00:03:32
23
00:03:39
17
00:02:17


4 93

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 Kowalski Igor 2012 D0
2
00:01:39
2
00:01:30
1
00:01:27


3 5
2 8 Mikulski Stanisław Parkowe Skrzaty 2014 D0
10
00:01:56
9
00:01:54
5
00:01:49


3 24
3 Gintrowicz Filip 2016 D0

17
00:02:40
18
00:02:43
10
00:02:50

3 45
4 1 KOWALCZYK SERGIO 2014 D0 13
00:02:00
16
00:02:10



18
00:02:01
3 47
5 12 Piotrowski-Daniel Feliks 2016 D0 33
00:05:20

24
00:04:15


25
00:03:10
3 82
6 47 Piaszyk Leon Ene due rabe 2012 D0 7
00:01:48
5
00:01:47




2 12
7 32 Judek Ignacy Kropka 2013 D0
7
00:01:50

8
00:01:52


2 15
8 Rybarczyk Cezary 2013 D0

6
00:01:51
11
00:01:55


2 17
9 Michalak Adam 2014 D0 10
00:01:57
14
00:02:02




2 24
10 Jankowski Jacek 2015 D0
27
00:05:46


9
00:02:37

2 36
11 13 Piotrowski-Daniel Stanisław Horyzont 2014 D0 22
00:02:22

20
00:03:03



2 42
12 Kownacki Igor 2012 D0




1
00:01:23
1 1
13 Grzęda Eryk 2012 D0




2
00:01:25
1 2
14 54 Majewski Jan Kasztanowe ludki 2012 D0 3
00:01:40





1 3
15 Komorowski Jacek 2013 D0




4
00:01:31
1 4
16 MATUSZEK SZYMON 2012 D0
4
00:01:44




1 4
17 Małecki Bartosz 2014 D0




5
00:01:32
1 5
18 Kopeć Maciej Przedszkole nr189 w Poznaniu 2012 D0


9
00:01:52


1 9
19 Stencel Witold 2015 D0




10
00:01:45
1 10
20 Kwiatek Franciszek 2012 D0

11
00:02:08



1 11
21 Pyszczak Piotr Przedszkole nr 83 w Poznaniu 2013 D0 14
00:02:01





1 14
22 Licznierski Jerzy Niepubliczne Przedszkole im. Lucyny Krzemienieckiej 2013 D0 15
00:02:03





1 15
23 Rozmiarek Natan 2014 D0 17
00:02:09





1 17
24 Wieczór Franciszek 2015 D0
22
00:03:07




1 22
25 Omyła Daniel 2014 D0 24
00:02:32





1 24
26 Mościcki Ignacy 2015 D0




24
00:02:55
1 24
27 Stegenta Jan 2014 D0 25
00:02:37





1 25
28 Rozmiarek Jan 2016 D0 27
00:03:02





1 27
29 Sobański Franciszek 2015 D0 28
00:03:04





1 28
30 Mazurek Jan 2015 D0 30
00:03:27





1 30
31 4 Baron Adam RedBaron 2016 D0 31
00:05:03





1 31

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni