z

Olsztyn

Klasyfikacja generalna CITY TRAIL Junior 2019/2020

Kategorie główne:
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki PDF:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 13 Piotrowski Marcel Przedszkole nr 6 Olsztyn 2014 D0 1
00:01:17
1
00:01:20

1
00:01:21
1
00:01:13
4 3
2 Marciniak Kacper Przedszkole nr 4 Pluszowy Miś 2015 D0 3
00:01:25
2
00:01:31

2
00:01:28
2
00:01:22
4 6
3 Godlewski Wiktor 2014 D0 4
00:01:27

1
00:01:27

3
00:01:23
3 8
4 29 Waśkowski Kacper Przedszkole literackie 2014 D0 7
00:01:32
3
00:01:32

3
00:01:30
4
00:01:27
4 10
5 6 Czyżewski Paweł Nr. 19 2014 D0 6
00:01:31
4
00:01:35
3
00:01:38
7
00:01:41
5
00:01:28
5 12
6 5 Czyżewski Filip Nr. 19 2014 D0 9
00:01:35
7
00:01:43
4
00:01:49
4
00:01:32
6
00:01:29
5 14
7 Drążczyk Kajetan 2014 D0
5
00:01:39
2
00:01:33

8
00:01:38
3 15
8 26 Olszewski Tymon mytowel.pl 2014 D0 41
00:04:33

12
00:03:49
5
00:01:32
7
00:01:36
4 24
9 19 Musielak Nikodem 2014 D0 27
00:02:29

5
00:01:55
10
00:01:55
12
00:02:00
4 27
10 Bogucki Marcel Michelin Team 2014 D0 12
00:01:41
9
00:01:56

9
00:01:55
11
00:01:54
4 29
11 Rybaczyk Aleksander Olsztyn 2016 D0 25
00:02:16
13
00:02:24
10
00:02:45
12
00:01:59

4 35
12 Jurkiewicz Ignacy 2016 D0 35
00:02:51

8
00:02:40
14
00:02:22
14
00:02:12
4 36
13 28 Kozak Arkadiusz Śmieszek Team 2014 D0 23
00:02:05
10
00:02:14


9
00:01:51
3 42
14 8 Wyrębski Wojtek 2016 D0 37
00:02:59
18
00:03:13
9
00:02:43
15
00:02:31

4 42
15 23 Gutmański Ignacy 2016 D0 33
00:02:38
14
00:02:29

18
00:02:36
16
00:02:36
4 48
16 Najdzion Karol przedszkole Promyczek 2017 D0 30
00:02:37
15
00:02:51

19
00:02:44
15
00:02:28
4 49
17 Nadulski Adam Team Kopeć 2016 D0 36
00:02:54
17
00:02:59

17
00:02:34
17
00:02:38
4 51
18 16 Brzóska Staś LEŚNI BIEGACZE 2016 D0 28
00:02:35
16
00:02:53

16
00:02:32

3 60

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 22 Żukowski Jakub 2014 D0 10
00:01:38


6
00:01:37

2 16
2 Biczkowski Jan 2014 D0
11
00:02:21
6
00:02:18


2 17
3 Biczkowski Antoni 2015 D0
12
00:02:22
7
00:02:20


2 19
4 Parwicki Milosz 2014 D0 13
00:01:42


11
00:01:56

2 24
5 24 Chwieduk Jan Stawiguda 2014 D0 14
00:01:42

11
00:03:10


2 25
6 Kurdynowski Feliks Przedszkole Barczewo 2015 D0 18
00:01:51


8
00:01:52

2 26
7 20 Michalski Szymon 2015 D0 22
00:02:01



10
00:01:53
2 32
8 Jasiorski Oliwier Stokrotka 2017 D0 40
00:03:14
19
00:07:13



2 59
9 Kalinowski Mateusz 2014 D0 2
00:01:23




1 2
10 Fela Antoni 2014 D0 5
00:01:31




1 5
11 4 Strzelczak Filip Publiczne Przedszkole nr 16 2014 D0
6
00:01:40



1 6
12 Mikłaszewicz Michał 2014 D0 8
00:01:34




1 8
13 Tarasewicz Jan Radość Olsztyn 2014 D0
8
00:01:51



1 8
14 Kozłowski Aleksander Smieszek 2014 D0 11
00:01:39




1 11
15 Rybarczyk Aleksander 2016 D0



13
00:02:06
1 13
16 Kowalski Szymon 2016 D0


13
00:02:08

1 13
17 Łukasik Jaś Przedszkole 2014 D0 15
00:01:45




1 15
18 Mikielski Adam 2014 D0 16
00:01:46




1 16
19 Kiczor Mikołaj Tri Negu Kids 2014 D0 17
00:01:50




1 17
20 Lewicki Przemysław 2017 D0



18
00:03:35
1 18
21 Grzybowski Karol 2014 D0 19
00:01:53




1 19
22 Pacewicz Tymon przedszkole nr 38 2014 D0 20
00:01:56




1 20
23 Różycki Piotr PM 24 2014 D0 21
00:01:58




1 21
24 Zieliński Wojciech Grupa DBK Olsztyn 2015 D0 24
00:02:13




1 24
25 Kiczor Maksio Tri Negu Kids 2016 D0 26
00:02:23




1 26
26 Pietrucha Kazimierz 2017 D0 29
00:02:37




1 29
27 PACEWICZ MICHAŁ GRUPA DBK OLSZTYN 2014 D0 32
00:02:38




1 32
28 Zieliński Jacek Grupa DBK Olsztyn 2018 D0 34
00:02:45




1 34
29 Masłowski Franciszek przedszkole 2016 D0 38
00:02:59




1 38
30 Mierkowski Piotr 2018 D0 39
00:03:01




1 39
31 Fela Franciszek 2017 D0 42
00:05:12




1 42

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni