z

Olsztyn

Klasyfikacja generalna CITY TRAIL Junior 2018/2019

Kategorie główne:
Kategorie wiekowe:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 27 PIOTROWSKI MARCEL PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 6 2014 D0 1
00:01:21
1
00:01:25
1
00:01:29

1
00:01:29
1
00:01:23
5 4
2 Idzikowski Dariusz Przedszkole Miejskie nr 20 w Olsztynie 2013 D0 2
00:01:25
3
00:01:30
2
00:01:33
1
00:01:35
4
00:01:39

5 8
3 25 de Traversay Gautier DeLaval Runners 2013 D0
5
00:01:35
3
00:01:35
2
00:01:38
2
00:01:32
2
00:01:30
5 9
4 28 Brzeziński Tymoteusz 2013 D0

6
00:01:47
3
00:01:40
3
00:01:32
6
00:02:01
4 18
5 16 Strzelczak Filip Publiczne Przedszkole Nr 16 AWP 2014 D0 4
00:01:40
8
00:01:47
5
00:01:43
4
00:01:53
5
00:01:45
5
00:01:55
6 18
6 18 CZYŻEWSKI PAWEŁ 2014 D0 8
00:01:51
6
00:01:44
4
00:01:43
5
00:02:05
6
00:01:45

5 21
7 17 CZYŻEWSKI FILIP 2013 D0 3
00:01:34
7
00:01:45
8
00:01:54
6
00:02:06
7
00:01:49

5 23
8 12 Chwieduk Jan Stawiguda 2014 D0 6
00:01:44
12
00:02:04


8
00:02:03
7
00:02:06
4 33
9 3 Drążczyk Kajetan Przedszkole Radość 2014 D0 13
00:02:13
9
00:01:50
7
00:01:48
8
00:02:18


4 37
10 15 Musielak Nikodem WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS 2014 D0 11
00:02:04
15
00:02:10

10
00:02:38
10
00:02:23

4 46
11 14 Olszewski Tymek 2014 D0 15
00:02:34
10
00:01:56

9
00:02:22
13
00:04:10

4 47
12 10 Sudoł Michał PM nr 20 Olsztyn 2014 D0 9
00:02:01
17
00:02:18
9
00:02:45
12
00:02:53


4 47
13 13 Różycki Piotr PM nr 24 w Olsztynie 2014 D0 14
00:02:17
16
00:02:12

13
00:02:55
9
00:02:04

4 52
14 Jurkiewicz Ignacy 2016 D0 16
00:03:44

11
00:03:18
17
00:05:15
12
00:03:39

4 56
15 6 Wyrębski Wojciech 2016 D0 18
00:04:50
25
00:03:57

19
00:06:01
14
00:04:25
10
00:04:27
5 61
16 4 Baranowski Bruno Fundacja Przyszłość dla Dzieci 2017 D0 17
00:04:27
27
00:05:37

18
00:05:48
15
00:04:52

4 77

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 Kamieński Kuba 2017 D0
24
00:03:21

16
00:04:45

8
00:03:14
3 48
2 Michalski Szymon 2015 D0
23
00:03:20
12
00:03:20
14
00:03:34


3 49
3 20 Łabędzki Leon Przedszkole miejskie nr 36 2014 D0 5
00:01:43



11
00:02:26

2 16
4 Biczkowski Jan 2014 D0
14
00:02:09

7
00:02:17


2 21
5 Najdzion Karol 2017 D0


15
00:04:24

9
00:03:33
2 24
6 21 Kozak Arkadiusz 2014 D0 10
00:02:02
18
00:02:19




2 28
7 Pawłowski Miłosz Kraina Bajek 2016 D0
20
00:02:38
10
00:02:50



2 30
8 Biczkowski Antoni 2015 D0
22
00:03:12

11
00:02:44


2 33
9 Jakubowski Hubert 2013 D0
2
00:01:28




1 2
10 GOŁĄB KUBA PM 19 OLSZTYN 2013 D0




3
00:01:44
1 3
11 Paluch Ksawery 2013 D0
4
00:01:32




1 4
12 Waśkowski Kacper 2014 D0




4
00:01:45
1 4
13 Marciniak Kacper Przedszkole Pluszowy Miś 2015 D0 7
00:01:48





1 7
14 Przybyła Jan 2013 D0
11
00:01:57




1 11
15 Ciecko Filip Miki wiking 2015 D0 12
00:02:06





1 12
16 Tarasewicz Jan 2014 D0
13
00:02:08




1 13
17 GRZYBOWSKI KAROL 2014 D0
19
00:02:24




1 19
18 Pokropiński Cezary 2016 D0 19
00:05:19





1 19
19 Arnister Kamil 2015 D0
21
00:02:40




1 21
20 Stańczuk Erwin Team Kopeć 2016 D0
26
00:05:07




1 26

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni