z

Olsztyn

Klasyfikacja generalna CITY TRAIL Junior 2017/2018

Kategorie główne:
Kategorie wiekowe:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 16 Rynko Kacper ART SCHOOL 2012 D0 1
00:01:23
1
00:01:26
1
00:01:28
2
00:01:30
1
00:01:27
3
00:01:25
6 4
2 Wiśniewski Jan Przedszkole Miejskie Nr 2 2012 D0

2
00:01:34
1
00:01:29
2
00:01:28
2
00:01:24
4 7
3 3 Woliński Dawid Pszczółkowski Team 2012 D0 2
00:01:30
3
00:01:37
3
00:01:42
7
00:01:45
4
00:01:46

5 12
4 28 Klach Lucjan Juniorek w Kieźlinach 2012 D0 3
00:01:34
4
00:01:42

4
00:01:39

5
00:01:35
4 16
5 27 de Traversay Gautier DeLaval Runners 2013 D0
6
00:01:43
4
00:01:44
11
00:01:52
6
00:01:49
7
00:01:46
5 23
6 10 Łaniewski Marcel NapierajJakByNieByłoJutraSquad 2012 D0 5
00:01:38
5
00:01:43
10
00:01:56
8
00:01:46


4 28
7 14 Pawlak Przemek PM 24 2012 D0 8
00:01:42

6
00:01:45
6
00:01:41

8
00:01:50
4 28
8 15 Danielewicz Szymon Przedszkole Publiczne nr16 2012 D0 7
00:01:40

8
00:01:55
9
00:01:49

6
00:01:45
4 30
9 11 Świdziński Filip Pm 40 2012 D0 9
00:01:49

9
00:01:55

8
00:02:03
9
00:01:58
4 35
10 21 Różycki Piotr PM nr 24 2014 D0 12
00:02:47
9
00:02:30

13
00:02:29
10
00:02:16
13
00:02:23
5 44
11 8 OLSZEWSKI TYMEK 2014 D0 17
00:03:20

14
00:02:31

11
00:02:34
11
00:02:03
4 53
12 2 Sudoł Michał PM nr 20 Olsztyn 2014 D0 15
00:03:04
14
00:03:37
18
00:03:22
16
00:03:12


4 63

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 Reza Michał 2012 D0

11
00:02:01

9
00:02:05
10
00:01:59
3 30
2 33 Kozak Arkadiusz Pszczółkowski Team 2014 D0
12
00:02:49
15
00:02:44


14
00:02:40
3 41
3 31 Kurdynowski Felix SPORT MASTER ROWERY 2015 D0 13
00:02:48
13
00:02:55
16
00:02:48



3 42
4 Musielak Nikodem WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS 2014 D0

17
00:03:03
14
00:02:33
12
00:02:58

3 43
5 Nowak Igor WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS 2012 D0


3
00:01:33

1
00:01:19
2 4
6 22 Litwiniuk Aleksander Kris Coaching 2012 D0



7
00:01:52
4
00:01:34
2 11
7 Wawrzynkowski Paweł 2012 D0 DNF
00:00:00


12
00:01:55
5
00:01:47

3 17
8 Kuprian Jan Artschool 2012 D0

7
00:01:53
10
00:01:51


2 17
9 25 Gajewski Piotr Skazani na sukces 2014 D0 10
00:02:10

13
00:02:17



2 23
10 Buczyński Artur 2013 D0 16
00:03:15
10
00:02:32




2 26
11 Grzybowski Karol CITY TRAIL TEAM 2014 D0
11
00:02:41

15
00:02:40


2 26
12 29 Banaszek Borys Przedszkole Promyczek 2012 D0
2
00:01:34




1 2
13 0 D0



3
00:01:44

1 3
14 Kucharski Oskar 2012 D0 4
00:01:35





1 4
15 Woźniak Marcel 2012 D0


5
00:01:39


1 5
16 32 Baranowski Wiktor 2012 D0

5
00:01:45



1 5
17 Pączyński Piotr Przedszkole Delfin2 2012 D0 6
00:01:40





1 6
18 Bananowski Tomasz 2012 D0
7
00:01:50




1 7
19 Fit Viktor Przedszkole Promyczek 2012 D0
8
00:01:55




1 8
20 Chwieduk Jan ZSP Stawiguda 2014 D0 11
00:02:10





1 11
21 Rzędkowski Leonard Przedszkole nr 2 2012 D0

12
00:02:09



1 12
22 Baczewski Franciszek WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS 2014 D0




12
00:02:12
1 12
23 Kiezik Dominik Skazani na sukces 2013 D0 14
00:02:57





1 14
24 Stańczuk Erwin Team Kopeć 2016 D0 18
00:04:00





1 18

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni