z

Bydgoszcz

Klasyfikacja generalna CITY TRAIL Junior 2019/2020

Kategorie główne:
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki PDF:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 20 Szczerba Ryszard Publiczne przedszkole nr.1 Osielsko 2014 D0

1
00:01:31
1
00:01:30
2
00:01:31
3 4
2 77 Gaca Hubert 2014 D0 2
00:01:38
2
00:01:26

2
00:01:32
1
00:01:28
4 5
3 23 Zieliński Beniamin Kabel Team Bydgoszcz 2014 D0 1
00:01:36
1
00:01:26
15
00:02:02
4
00:01:36

4 6
4 66 Kruk Kuba przedszkole Tęczowa Kraina Niemcz 2014 D0
3
00:01:28
3
00:01:37

4
00:01:35
3 10
5 Wawrzyniak Bartosz Fordon Runners 2014 D0 4
00:01:40
4
00:01:29
2
00:01:36
6
00:01:38
5
00:01:39
5 10
6 65 Piętka Mateusz Przedszkole nr 66 Bydgoszcz 2014 D0

7
00:01:41
5
00:01:37
3
00:01:32
3 15
7 38 Matyasik Radosław Przedszkole RADOŚĆ 2014 D0 13
00:01:55
8
00:01:38
4
00:01:38
3
00:01:33

4 15
8 Guliński Maksymilian Toruń 2014 D0
6
00:01:33
6
00:01:40

6
00:01:42
3 18
9 Kutowiński Tomasz Przedszkole 2014 D0 5
00:01:46
7
00:01:36
11
00:01:47

8
00:01:44
4 20
10 21 Dreslerski Marian CookieTeamRunners 2014 D0 17
00:02:03
10
00:01:40
9
00:01:44
8
00:01:51
7
00:01:43
5 24
11 30 Kaniak Wojciech 2014 D0 12
00:01:55
9
00:01:39
5
00:01:39

14
00:01:59
4 26
12 25 Grubski Aleksander GardenFlora MTB Team 2014 D0 6
00:01:48
12
00:01:42
8
00:01:43


3 26
13 47 Siuzdak Kacper Przedszkole nr 66 2014 D0 14
00:01:59
13
00:01:44


PK
00:02:30
3 27
14 41 Siudowski Filip Przedszkole Niepubliczne Kacperkowy Światek 2014 D0 10
00:01:53
11
00:01:41

7
00:01:44
11
00:01:50
4 28
15 67 Badziński Igor Przedszkole Niepubliczne Kacperkowy Światek 2015 D0 11
00:01:53

12
00:01:48

9
00:01:45
3 32
16 17 SCHMIDT-KOZŁOWSKI ARTUR Przedszkole Dąbrowa Chełmińska 2015 D0 8
00:01:50
15
00:01:46
19
00:02:42
14
00:02:04
10
00:01:48
5 32
17 1 Kawka Kacper Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek 2015 D0 16
00:02:02
14
00:01:45
10
00:01:45
9
00:01:52

4 33
18 Miniszewski Julian przedszkole 2014 D0
16
00:01:47
14
00:01:51
10
00:01:57
13
00:01:55
4 37
19 Grudzka Paweł 2014 D0

13
00:01:51
12
00:02:03
12
00:01:53
3 37
20 Horbaczewski-Piotrowski Leon Przedszkole Niepubliczne Kacperkowy Światek 2016 D0

17
00:02:13
15
00:02:06
15
00:02:01
3 47
21 64 Pawlak Jakub Przedszkole nr 66 Bydgoszcz 2015 D0 24
00:02:22
19
00:02:06
20
00:02:43
11
00:01:58

4 50
22 Rudnikowski Jakub Przedszkole nr 48 Pod Sosnami 2015 D0 19
00:02:07
18
00:01:55
16
00:02:07


3 53
23 32 Kubiak Jan Przedszkole SERDUSZKO 2016 D0 25
00:02:28
21
00:02:15

16
00:02:10
16
00:02:05
4 53
24 Lum Leon Misiolandia 2016 D0 26
00:02:37

21
00:02:43
19
00:02:56

3 66
25 8 BIAŁEK MATEUSZ 2017 D0 33
00:03:59

25
00:03:40
24
00:04:08
18
00:03:37
4 67
26 54 Nowak Olivier Zagórzanka 2016 D0 30
00:03:23
20
00:02:07

18
00:02:49

3 68
27 19 Konwiński Bruno Wisełka Fordon 2016 D0 23
00:02:21
28
00:02:35
18
00:02:30


3 69
28 50 Wiśniewski Miłosz CzarDzieci.pl 2016 D0 37
00:04:19
30
00:02:45
24
00:02:52

17
00:02:41
4 71
29 7 Myszkowski Maksymilian 2017 D0 29
00:03:19
29
00:02:44
23
00:02:45
20
00:03:00

4 72
30 68 Pasieka Rafał #żółtokrólewscy b3k 2017 D0
33
00:05:19
28
00:05:39
26
00:06:09
19
00:06:07
4 73
31 Rzeszotarski Kacper Radość 2016 D0 27
00:02:48
27
00:02:34
22
00:02:44


3 76
32 4 Banaszewski IGOR Bydgoszcz 2017 D0 32
00:03:47
31
00:03:15
27
00:04:25
25
00:04:10

4 83
33 35 Grochowski Jakub Groszki 2016 D0 34
00:04:01
32
00:03:29

22
00:03:42

3 88

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 Szafrański Oskar Bydgoszcz 2014 D0 18
00:02:06
17
00:01:48



2 35
2 59 Warczak Franciszek TEAMOCHAL 2016 D0 20
00:02:14
24
00:02:24



2 44
3 24 Glazik Ignacy 2015 D0 22
00:02:17
26
00:02:25



2 48
4 16 Biały Stanisław Wesołe serduszka 2015 D0 28
00:02:49
22
00:02:19



2 50
5 29 Jarzemski Jasiu 2017 D0 35
00:04:12

30
00:06:41


2 65
6 Antczak Aleksander Bydgoszcz 2014 D0 3
00:01:40




1 3
7 Kasperkowiak Bartłomiej 2014 D0
5
00:01:32



1 5
8 37 Jagodziński Jan 2015 D0 7
00:01:48




1 7
9 42 KOŁOWROCKI IGOR U KRECIKA SZYBOWNIKA 2014 D0 9
00:01:51




1 9
10 Zieliński Szymon Bydgoszcz 2015 D0


13
00:02:03

1 13
11 46 Świetlik Adam Bydgoszcz 2014 D0 15
00:02:00




1 15
12 Raunest Benjamin Bydgoszcz 2016 D0


17
00:02:42

1 17
13 Paliński Karol 2014 D0 21
00:02:16




1 21
14 Betański Antoni Sówka 2015 D0


21
00:03:15

1 21
15 Rekowski Wiktor Bydgoszcz 2016 D0
23
00:02:23



1 23
16 Betański Aleksander Sówka 2016 D0


23
00:03:54

1 23
17 Koniecko Henryk Przedszkole Sówka 2014 D0
25
00:02:24



1 25
18 Szymański Jerzy Korona Murowaniec 2015 D0

26
00:03:41


1 26
19 Winiecki Mikołaj 2018 D0

29
00:06:15


1 29
20 40 Fordon Paweł Klub malucha Fantazja 2017 D0 31
00:03:25




1 31
21 Poliwodziński Maksymilian KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon 2017 D0 36
00:04:17




1 36
22 Paliński Ignacy 2017 D0 38
00:04:22




1 38
23 Kondek Stanisław Przedszkole Kolorowe Nutki 2014 D0

PK
00:01:34


1 -

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni