z

Bydgoszcz

Klasyfikacja generalna CITY TRAIL Junior 2018/2019

Kategorie główne:
Kategorie wiekowe:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 105 Walczak Wojciech 2013 D0
1
00:01:30
1
00:01:27
1
00:01:25
1
00:01:26
1
00:01:22
5 4
2 80 Laskowski Franciszek 2013 D0 2
00:01:33
2
00:01:32
2
00:01:31


2
00:01:27
4 8
3 46 Grzybowski Mateusz Skrzat 2013 D0 1
00:01:31
3
00:01:36
4
00:01:35
2
00:01:32
3
00:01:37
4
00:01:29
6 9
4 2 WÓJCIK Mikołaj 2013 D0 5
00:01:43
5
00:01:40
3
00:01:33
3
00:01:33

5
00:01:35
5 16
5 49 KOWALSKI BARTŁOMIEJ 2013 D0 3
00:01:37
4
00:01:39

6
00:01:47
4
00:01:38

4 17
6 17 Sporny Tymoteusz 2013 D0 4
00:01:38
7
00:01:43
6
00:01:44
5
00:01:44
5
00:01:40
6
00:01:39
6 20
7 51 Barański Oskar Przedszkole Niepubliczne Kacperkowy Światek 2013 D0 7
00:01:47

12
00:01:56
4
00:01:44

PK
00:01:38
4 23
8 65 Konwiński Borys Zaczarowany Zakątek 2013 D0 10
00:01:51
6
00:01:42
10
00:01:51
8
00:01:51
6
00:01:50
7
00:01:41
6 27
9 47 Kruk Kuba Przedszkole Tęczowa Kraina Niemcz 2014 D0 8
00:01:49
9
00:01:52

9
00:01:52
7
00:01:52
8
00:01:42
5 32
10 36 Pawlak Franciszek 2013 D0

7
00:01:48
11
00:01:55
12
00:02:05
9
00:01:47
4 39
11 7 Berndt Dominik Przedszkole Radość 2013 D0 20
00:02:14
12
00:02:02
11
00:01:55
14
00:02:01
9
00:02:00
10
00:01:48
6 42
12 56 Wawrzyniak Bartek RUN BYDGOSZCZ 2014 D0 13
00:02:01
11
00:02:01
14
00:02:03
12
00:01:58
8
00:01:56
12
00:01:56
6 43
13 62 Łomaszewicz - Smoliński Tymon Przedszkole nr 80 Królestwo Maciusia 2013 D0 11
00:01:54
10
00:01:57
13
00:02:01
10
00:01:54


4 44
14 66 Kędziorski Nikodem 2014 D0 16
00:02:05

16
00:02:06
13
00:02:01
13
00:02:06
14
00:02:07
5 56
15 24 Grubski Aleksander GardenFlora MTB Team 2014 D0 14
00:02:03
14
00:02:06
17
00:02:07
15
00:02:05


4 60
16 23 Dreslerski Marian TEAM KUCYKI 2014 D0 18
00:02:12
30
00:02:37
18
00:02:13
20
00:02:15
16
00:02:09
11
00:01:49
6 63
17 88 Wasiński Jan PRZEDSZKOLE NR 66 2013 D0 12
00:01:56
20
00:02:17

18
00:02:10
14
00:02:07
19
00:02:19
5 63
18 92 Zieliński Beniamin Kabel Team Bydgoszcz 2014 D0 19
00:02:13
24
00:02:32

17
00:02:09
17
00:02:11
13
00:02:04
5 66
19 60 Badziński Igor Przedszkole Kacperkowy Światek 2015 D0 30
00:02:32
35
00:03:01
15
00:02:05

10
00:02:01
15
00:02:10
5 70
20 26 Siuzdak Kacper Przedszkole nr 66 2014 D0 26
00:02:17
17
00:02:10

16
00:02:08
15
00:02:09

4 74
21 32 Kawka Kacper Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek w Bydgoszczy 2015 D0 21
00:02:15
18
00:02:13

25
00:02:34
18
00:02:16

4 82
22 33 Matyasik Radosław Przedszkole RADOŚĆ 2014 D0 27
00:02:19
22
00:02:25
23
00:02:38
23
00:02:33
20
00:02:26
20
00:02:23
6 85
23 85 Pawlak Jakub PRZEDSZKOLE NR 66 2015 D0 17
00:02:06
23
00:02:27
19
00:02:31


27
00:02:45
4 86
24 31 Podkówka Maksymilian Ekolaki Bydgoszcz 2015 D0 25
00:02:16
21
00:02:24

24
00:02:34

17
00:02:17
4 87
25 72 Kaniak Wojciech 2014 D0 32
00:02:38
28
00:02:36

22
00:02:22
22
00:02:31
16
00:02:14
5 88
26 29 SCHMIDT-KOZŁOWSKI ARTUR Przedszkole Dąbrowa Chełmińska 2015 D0 36
00:02:50
33
00:02:44
21
00:02:34
27
00:02:41
21
00:02:30
22
00:02:28
6 91
27 86 Piętka Mateusz PRZEDSZKOLE NR 66 2014 D0 29
00:02:25

27
00:02:50
21
00:02:22
19
00:02:24

4 96
28 21 Tobolski Bruno Przedszkole elf 2014 D0 28
00:02:21
26
00:02:35
22
00:02:38


21
00:02:24
4 97
29 115 Biały Stanisław Wesołe serduszka 2015 D0
27
00:02:35
24
00:02:43
29
00:02:47

23
00:02:29
4 103
30 52 Kolasiński Kazimierz Przedszkole Kacperkowy Światek 2014 D0
25
00:02:34
26
00:02:45
26
00:02:35

26
00:02:44
4 103
31 98 Piekut Maciej Przedszkole Radość 2015 D0 33
00:02:44
29
00:02:36
20
00:02:32


25
00:02:34
4 107
32 75 Paliński Karol Przedszkole Jagódka 2014 D0 35
00:02:48
37
00:03:18
25
00:02:45
28
00:02:44

24
00:02:33
5 112
33 Pasieka Rafał #żółtokrólewscy b3k 2017 D0 41
00:03:35
34
00:02:55
33
00:04:40
34
00:04:26
28
00:04:10

5 129
34 Konwiński Bruno Zaczarowany Zakątek 2016 D0 44
00:03:50

31
00:03:32

26
00:03:36
29
00:02:58
4 130
35 96 Nowak Olivier 2016 D0 43
00:03:47
40
00:03:34

32
00:03:45
24
00:03:19
35
00:03:46
5 131
36 99 Sadaj Jaś 2016 D0 47
00:04:06
45
00:03:47
29
00:03:27
31
00:03:39
27
00:03:53

5 132
37 78 Kubiak Jan 2016 D0 46
00:04:00
39
00:03:34

33
00:03:51
25
00:03:32

4 143
38 Białek Mateusz 2017 D0
46
00:04:58
34
00:04:58
35
00:05:21
29
00:05:07

4 144
39 11 Banaszewski Igor 2017 D0 51
00:05:22
43
00:03:38
28
00:03:14


31
00:03:23
4 153

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 Rybakowski Olivier 2013 D0

9
00:01:50
7
00:01:50
11
00:02:04

3 27
2 Wucens Mieszko 2018 D0


30
00:02:52
23
00:02:33
18
00:02:18
3 71
3 20 Kuźniak Oliwier Przedszkole Radość 2014 D0 42
00:03:43
31
00:02:39
30
00:03:30



3 103
4 91 Grochowski Jakub GROSZKI 2016 D0 52
00:05:25



30
00:06:46
36
00:04:26
3 118
5 82 Lubczyński Kajetan PRZEDSZKOLE NR 66 2013 D0
8
00:01:48
5
00:01:40



2 13
6 77 Matczyński Jędrzej 2014 D0 22
00:02:15


19
00:02:14


2 41
7 Kaczmarek DAWID Przedszkole Radość w Bydgoszczy 2013 D0 38
00:03:04
13
00:02:06




2 51
8 100 Szyper Staś 2016 D0 40
00:03:32
44
00:03:47




2 84
9 Ziembiński Borys 2013 D0



2
00:01:33

1 2
10 Dziamski Kai 2013 D0




3
00:01:28
1 3
11 30 Bursztyński Oskar 2013 D0 6
00:01:46





1 6
12 111 KAMIŃSKI Kajetan PERPETUUM MOBILE 2013 D0

8
00:01:49



1 8
13 70 Zygmunt Szymon przedszkole nr. 49 2014 D0 9
00:01:50





1 9
14 Rusiecki Tymoteusz 2014 D0 15
00:02:04





1 15
15 Tymoteusz Rasztubowicz 2013 D0
15
00:02:06




1 15
16 117 Zdrojewski Maksymilian Przedszkole 66 Bydgoszcz 2013 D0
16
00:02:09




1 16
17 Klóska Adam 2014 D0
19
00:02:14




1 19
18 Kłosowski Kacper 2013 D0 23
00:02:16





1 23
19 45 Woźnicki Szymon Przedszkole RADOŚĆ 2014 D0 24
00:02:16





1 24
20 Kowalewski Maksymilian 2014 D0




28
00:02:55
1 28
21 Troczyński Wojciech 2015 D0




30
00:03:01
1 30
22 Wąs Bruno 2015 D0 31
00:02:36





1 31
23 39 Kamiński Maksymilian Przedszkole Bajka 2014 D0
32
00:02:43




1 32
24 Pluciński Karol Przedszkole 66 Bydgoszcz 2015 D0




32
00:03:24
1 32
25 Andrzejewski Jan Promyczek 2016 D0

32
00:04:18



1 32
26 Spryszyński Sebastian TRIrodzinka.pl 2016 D0




33
00:03:30
1 33
27 35 Kamiński Mikołaj Qbowicz Rodzinna Mafia Biegowa 2015 D0 34
00:02:44





1 34
28 Szydłowski Bartosz 2016 D0




34
00:03:32
1 34
29 Reder Szymon 2013 D0
36
00:03:15




1 36
30 Kocznur Mikołaj 2016 D0 37
00:02:57





1 37
31 Bruno Konwiński 2016 D0
38
00:03:26




1 38
32 Kluczyński Piotr 2015 D0 39
00:03:15





1 39
33 Okoński Stefan Przedszkole Pinokio 2015 D0
41
00:03:35




1 41
34 Rzeszotarski Kacper 2016 D0
42
00:03:36




1 42
35 Studziński Wiktor 2016 D0 45
00:03:59





1 45
36 Węgielewski Filip 2017 D0
47
00:05:07




1 47
37 Koralewski Stanisław 2016 D0 48
00:04:10





1 48
38 Betański Aleksander Przedszkole Hopla 2016 D0 49
00:04:16





1 49
39 Betański Antoni Przedszkole Sówka 2015 D0 50
00:04:19





1 50

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni