z

Bydgoszcz

Klasyfikacja generalna CITY TRAIL Junior 2017/2018

Kategorie główne:
Kategorie wiekowe:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 35 Majchrzak Nikodem przedszkole kacperkowy swiatek 2012 D0 2
00:01:28
3
00:01:27
1
00:01:33
2
00:01:16

1
00:01:05
5 6
2 7 Rafałko Eryk Przedszkole Niepubliczne Radość 2012 D0 1
00:01:22
1
00:01:21

1
00:01:16

3
00:01:07
4 6
3 Mrozowski Wiktor Przedszkole Radość 2012 D0 4
00:01:32
2
00:01:24


1
00:01:18
2
00:01:07
4 9
4 18 Damski Gabriel GardenFlora MTB Team 2012 D0 6
00:01:36
5
00:01:30
2
00:01:36

4
00:01:21
4
00:01:11
5 15
5 11 Dering Wojtek Bydgoskie Żółwie 2012 D0 3
00:01:31
4
00:01:28

14
00:01:37
3
00:01:19
7
00:01:14
5 17
6 19 Damski Kacper GardenFlora MTB Team 2012 D0 7
00:01:36
6
00:01:31

4
00:01:22
5
00:01:21
5
00:01:12
5 20
7 53 Ziemba Mateusz Przedszkole Jagódka 2012 D0 8
00:01:38

3
00:01:38
3
00:01:21

13
00:01:23
4 27
8 32 Franczak Jan Przedszkole Radość 2012 D0
7
00:01:36

6
00:01:28
7
00:01:32
8
00:01:17
4 28
9 Grzybowski Mateusz Skrzat 2013 D0 23
00:01:54
19
00:01:55
7
00:01:48
9
00:01:31
6
00:01:24
9
00:01:18
6 31
10 Walczak Wojciech Słoneczko 2013 D0
8
00:01:37
4
00:01:40
11
00:01:32

12
00:01:22
4 35
11 39 Barszcz Jakub Przedszkole STEP 2013 D0
12
00:01:44

8
00:01:30
9
00:01:35
16
00:01:24
4 45
12 58 Pociask Filip Przedszkole Św. Jadwigi Królowej 2013 D0 16
00:01:49
14
00:01:44
10
00:01:55
16
00:01:41


4 56
13 84 Kujda Remigiusz Niepubliczne Przedszkole Zameczek 2012 D0
10
00:01:41
9
00:01:50
12
00:01:33

34
00:01:41
4 65
14 70 Kiliński Leon Przedszkole Zielona Kraina 2012 D0 33
00:02:11
21
00:01:58

21
00:01:47
12
00:01:41
17
00:01:26
5 71
15 57 Troszyński Jan Przedszkole Sezamkowe 2012 D0 19
00:01:51
11
00:01:42

23
00:01:48

22
00:01:30
4 75
16 68 Ernest Wojciech 2012 D0 29
00:02:05
22
00:01:58


17
00:01:55
10
00:01:18
4 78
17 3 Wójcik Mikołaj 2013 D0 20
00:01:52
20
00:01:58

25
00:01:50

18
00:01:28
4 83
18 54 Szyper Franciszek 2012 D0 24
00:02:00
38
00:02:17
13
00:02:03

16
00:01:54
32
00:01:40
5 85
19 24 Zaborowski Marek Przedszkole Radość 2012 D0 28
00:02:04
17
00:01:49

30
00:01:56
13
00:01:43

4 88
20 40 Filipiak Piotr 2012 D0 26
00:02:01
24
00:02:00
12
00:02:02
27
00:01:53

28
00:01:37
5 89
21 1 Florek Stanisław Piotr Zielona Kraina 2013 D0
23
00:02:00
17
00:02:13
26
00:01:52

25
00:01:32
4 91
22 79 Giziński Marcel Zielona Kraina 2012 D0 27
00:02:03
35
00:02:14
19
00:02:16

20
00:02:00

4 101
23 51 Berndt Dominik Przedszkole Radość 2013 D0 37
00:02:19

16
00:02:10
37
00:02:11
19
00:01:59
36
00:01:48
5 108
24 49 Grochowalski Michał Groszki 2015 D0 51
00:03:16

29
00:03:25
38
00:02:22
27
00:03:12
26
00:01:33
5 120
25 59 Gagacki Filip PRZEDSZKOLE NR 66 2012 D0 30
00:02:07
27
00:02:04

35
00:02:04

29
00:01:37
4 121
26 Grochowski Wiktor 2012 D0
29
00:02:07
22
00:02:28
33
00:02:01

37
00:01:49
4 121
27 27 Kuźniak KRYSTIAN PRZEDSZKOLE RADOŚĆ 2012 D0 44
00:02:33
13
00:01:44

32
00:01:58

39
00:01:57
4 128
28 65 Wasiński Jan PRZEDSZKOLE NR 66 2013 D0
43
00:02:27
24
00:02:36

22
00:02:07
41
00:02:02
4 130
29 56 Łomaszewicz - Smoliński Tymon Przedszkole nr 80 Królestwo Maciusia, Bydgoszcz 2013 D0 52
00:04:15
34
00:02:13
23
00:02:29


24
00:01:32
4 133
30 45 Barański Oskar Kacperkowy Światek 2013 D0 31
00:02:07
36
00:02:16
21
00:02:21


45
00:02:07
4 133
31 75 Kruk Kuba Przedszkole Tęczowa Kraina Niemcz 2014 D0 40
00:02:25
30
00:02:07

31
00:01:57

35
00:01:43
4 136
32 80 Matyasik Radosław RADOŚĆ 2014 D0 46
00:02:47
48
00:02:42
26
00:02:54

21
00:02:06
44
00:02:07
5 137
33 Kolasiński Kazimierz Kacperkowy Światek 2014 D0
49
00:02:42
25
00:02:48
41
00:02:39
24
00:02:45

4 139
34 89 Kubiak Jan 2016 D0
59
00:08:44
33
00:09:00
44
00:03:06
25
00:02:58
49
00:02:53
5 151
35 Wawrzyniak Bartosz RUN BYDGOSZCZ 2014 D0 48
00:02:50

27
00:02:57
39
00:02:25

42
00:02:04
4 156
36 87 Nowak Olivier 2016 D0
37
00:02:16
30
00:04:18
42
00:02:44

51
00:03:18
4 160
37 76 Zieliński Beniamin Przedszkole nr 24 - MOTYLKI 2014 D0 42
00:02:30
46
00:02:40

40
00:02:26

43
00:02:04
4 171
38 28 KUŹNIAK OLIWIER PRZEDSZKOLE RADOŚĆ 2014 D0 47
00:02:48
45
00:02:38

43
00:02:58

47
00:02:20
4 182
39 86 Krogulec Wojciech Przedszkole nr 49 w Bydgoszczy 2014 D0 50
00:02:53
53
00:03:33


29
00:03:15
50
00:02:54
4 182
40 Grochowski Jakub 2016 D0
54
00:06:08
31
00:05:01
45
00:07:50

52
00:06:18
4 182

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 25 Jaroszewski Filip Przedszkole nr 49 2012 D0 14
00:01:44

5
00:01:40


6
00:01:13
3 25
2 Kocznur Marcel Przedszkole EKOLAKI 2012 D0


5
00:01:28
2
00:01:18
20
00:01:29
3 27
3 33 Rosicki Ignacy Przedszkole Radosc 2012 D0
9
00:01:41
8
00:01:48


11
00:01:19
3 28
4 Sadowy Antoni Gregor GM2 2012 D0


10
00:01:32
8
00:01:32
14
00:01:23
3 32
5 Łukowski Stanisław Przedszkole EKOLAKI 2012 D0


29
00:01:55
10
00:01:38
15
00:01:24
3 54
6 Jaroszewski Antoni Przedszkole EKOLAKI 2012 D0


17
00:01:42
14
00:01:47
23
00:01:31
3 54
7 62 Lubczyński Kajetan PRZEDSZKOLE NR 66 2013 D0 21
00:01:53

15
00:02:07
28
00:01:53


3 64
8 Kulas Franciszek Przedszkole EKOLAKI 2012 D0


20
00:01:46
15
00:01:51
30
00:01:38
3 65
9 64 Piotrowski Aleksander PRZEDSZKOLE NR 66 2012 D0 22
00:01:53
28
00:02:04



19
00:01:28
3 69
10 96 Ziembiński Borys Przedszkole nr 33 2013 D0 13
00:01:42
47
00:02:41
20
00:02:19



3 80
11 Baranowski Franciszek 2015 D0

28
00:03:18

26
00:03:03
48
00:02:39
3 102
12 13 Brągiel Tymoteusz Vege Runners 2014 D0 39
00:02:22

32
00:06:41
34
00:02:03


3 105
13 93 Zieliński Antoni Przedszkole Zielona Kraina w Bydgoszczy 2012 D0 12
00:01:42
15
00:01:46




2 27
14 Cherek Tomasz Przedszkole EKOLAKI 2012 D0


19
00:01:45
11
00:01:41

2 30
15 17 Krawisz Filip 2012 D0

18
00:02:14
15
00:01:38


2 33
16 Wełnicki Ksawery Przedszkole EKOLAKI 2012 D0


18
00:01:43

21
00:01:29
2 39
17 77 Hejna Julian Ocochodziwbiegu 2012 D0 25
00:02:00
18
00:01:50




2 43
18 Matthews Szymon Przedszkole Kacperek 2013 D0
32
00:02:09
14
00:02:06



2 46
19 36 Świetlik Adam Przedszkole Radość 2014 D0 45
00:02:36


7
00:01:29


2 52
20 Kowalczuk Antoni 2012 D0 32
00:02:11
26
00:02:02




2 58
21 ? ? 0 D0
51
00:02:53
11
00:01:59



2 62
22 Deja Dominik 2012 D0



23
00:00:00
40
00:01:57
2 63
23 Pawlak Franciszek #frankonkor 2013 D0
33
00:02:12



38
00:01:56
2 71
24 38 Zygmunt Szymon przedszkole nr. 49 2014 D0 35
00:02:14
40
00:02:19




2 75
25 Szydłowski Mateusz 2012 D0 5
00:01:36





1 5
26 Piętka Mikołaj Przedszkole nr 66 2012 D0

6
00:01:42



1 6
27 Różyczka Aleksander Przedszkole Niepubliczne Zielona Kraina 2012 D0 9
00:01:39





1 9
28 Stanek Karol 2012 D0 10
00:01:41





1 10
29 SARNECKI FILIP PRZEDSZKOLE NR 61 INTEGRACYJNE 2012 D0 11
00:01:41





1 11
30 Szpotański Franciszek Przedszkole EKOLAKI 2012 D0


13
00:01:35


1 13
31 Dranicka Łucja Przedszkole Sezamkowe 2012 D0 15
00:01:46





1 15
32 Uniśkiewicz Piotr Źródełko 2014 D0 17
00:01:49





1 17
33 Kończal Filip 2012 D0 18
00:01:50





1 18
34 Ścieszyński Stanisław Wesołe Serduszko 2012 D0



18
00:01:57

1 18
35 Hermanowski Hubert Przedszkole EKOLAKI 2012 D0


22
00:01:48


1 22
36 Szydłowski Filip Przedszkole EKOLAKI 2012 D0


24
00:01:49


1 24
37 26 Mckenzie MAXI 2013 D0
25
00:02:01




1 25
38 Czarnecki Antoni Przedszkole EKOLAKI 2012 D0




27
00:01:35
1 27
39 Lutowski Filip TKKF Kolejarz Bydgoszcz 2013 D0




31
00:01:40
1 31
40 37 Krakowski Emil Przedszkole Radość 2012 D0
31
00:02:08




1 31
41 Klawikowski Oskar 2012 D0




33
00:01:41
1 33
42 Binaszewski Dominik 2014 D0 34
00:02:13





1 34
43 Palacz Mateusz 2012 D0 36
00:02:19





1 36
44 Twaróg Mikołaj 2016 D0 38
00:02:20





1 38
45 Lendo Marcel Przedszkole Kacperkowy Światek 2012 D0
39
00:02:18




1 39
46 Pruss da Cruz Gabriel Moje Trzy Kostki Czekolady 2013 D0
41
00:02:21




1 41
47 Guździoł Franek 2014 D0 41
00:02:28





1 41
48 ? ? PRZEDSZKOLE RADOŚĆ 2012 D0
42
00:02:21




1 42
49 46 Kosiński Karol Przedszkole WSG Uniwersytet Dziecięcy 2014 D0 43
00:02:32





1 43
50 Błaszczyk Franciszek Przedszkole Kacperkowy Światek 2014 D0
44
00:02:32




1 44
51 Klóska Adam Tęczowa Kraina 2014 D0




46
00:02:11
1 46
52 Rusiecki Tymoteusz 2014 D0 49
00:02:51





1 49
53 Badyna Radomir 2014 D0
50
00:02:53




1 50
54 92 Gwiazdowski Iwo 2016 D0
52
00:03:28




1 52
55 Szymański Jerzy Primigenius Junior 2015 D0
55
00:06:42




1 55
56 Mckenzie Leo 2015 D0
56
00:07:03




1 56
57 Frydryszak Oliwier 2014 D0
57
00:07:23




1 57
58 ? ? 2013 D0
58
00:08:01




1 58

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni