






Warszawa zBiegiemNatury, czyli biegowe wtorki - chodzone czwartki.
Warszawiaku, lubisz aktywność na łonie natury? Już od 8 kwietnia zapraszamy do udziału w bezpłatnych zajęciach biegowych i nordic walking prowadzonych przez profesjonalnych trenerów w sześciu lokalizacjach na terenie Warszawy.
We wtorki odbywać się będą zajęcia biegowe. Zapraszamy w godzinach 17:30-18:30. W czwartki będzie można skorzystać z porad trenerów podczas zajęć nordic walking. Zapraszamy w godzinach 11:00-12:00. Zajęcia są skierowane do wszystkich – bez względu na stopień zaawansowania.
UWAGA! Wyjątkiem jest Rembertów gdzie zajęcia nordic walking odbywają się w czwartek o godzinie 18:00, natomiast zajęcia biegowe o godzinie 19:00 (również w czwartek).
Miejsca spotkań:
- Białołęka - Las Choszczówka (zbiórka w pobliżu PKP Choszczówka) - trenerka Krystyna Galicz,
- Bielany - Lasek Bielański (zbiórka ul. Podleśna wejście do Lasu Bielańskiego) – trenerka dr Dorota Kamień,
- Mokotów - Pole Mokotowskie (zbiórka Pomnik Jazdy Polskiej na Polach Mokotowskich) - trener Grzegorz Zwierzchoń,
- Ochota - Górka Szczęśliwicka (zbiórka parking przy stoku narciarskim) – trenerka Hanna Jarzęcka Wasilewska
- Praga Południe - Stadion Narodowy (zbiórka vis a vis Stadionu Narodowego zejście do Wisły), trener Ryszard Śmietański,
- Rembertów (zbiórka Ratusz Rembertów), trener Adam Klein.
Dlaczego warto?
Wiadomo, że w grupie łatwiej zmobilizować się do treningu. Stąd pomysły sportowych spotkań świetnie się sprawdzają. Mając dodatkową motywację w postaci trenera nic nie będzie w stanie odciągnąć Cię od zajęć! :)
Wspólne bieganie i maszerowanie może zaowocować znajomościami na lata. A kto wie – być może uda się stworzyć grupy, które zaprzyjaźnią się na tyle, że będą wspólnie startować w sportowych imprezach.
Zajęcia są przeznaczone dla osób pełnoletnich.
Cykl spotkań w 2014 roku zakończy się 4 listopada.
Spotkania współfinansuje Biuro Sportu i Rekreacji m. st. Warszawa.