Łódź

Aktualności

Zabawa biegowa – niepozorna jednostka treningowa
01.01.2021

Zabawa biegowa – niepozorna jednostka treningowa

Zabawa biegowa. Termin brzmiący zupełnie niewinnie. Niektórzy biegowi laicy idąc dosłownym tokiem myślenia klasyfikują ten środek treningowy jako obszar przeznaczony dla dzieci bawiących się na podwórku. I nie ma się co dziwić, bo sama nazwa brzmi lekko, przyjemnie i beztrosko.

Co z wpisowym za odwołane treningi i bieganie po trasie?
30.12.2020

Co z wpisowym za odwołane treningi i bieganie po trasie?

Odwoływanie wydarzeń wiąże się oczywiście z koniecznością wyjaśnienia kwestii wpisowego. W przypadku naszych treningów i biegania po trasie opłaty startowe są symboliczne, ale oczywiście należą się Wam wyjaśnienia. Zainteresowane osoby prosimy o przeczytanie tego newsa.

Odwołane treningi i bieganie po trasie styczniowej kolejki
29.12.2020

Odwołane treningi i bieganie po trasie styczniowej kolejki

Z końcem roku chcielibyśmy mieć dla Was dobre wieści. 2020 postanowił jednak nas nie rozpieszczać do końca. Kolejne ograniczenia wprowadzone w związku z pandemią koronawirusa zakazują organizacji wszelkich wydarzeń sportowych skierowanych do osób uprawiających sport rekreacyjnie, czy amatorsko. W związku z tym jesteśmy zmuszeni odwołać nasze treningi oraz bieganie po trasie w II kolejce spotkań – tzn. od 2 do 17 stycznia 2021.

Grudzień 2020 – CITY TRAIL w czasach pandemii
23.12.2020

Grudzień 2020 – CITY TRAIL w czasach pandemii

Za nami pierwsza kolejka cyklu CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden. W odróżnieniu od poprzednich 10 sezonów największego grad prix biegów przełajowych w Polsce, cyklu biegów indywidualnych i treningów. Ze względu na panującą na świecie od 9 miesięcy sytuację pandemiczną, obowiązujące ograniczenia i zakazy, niemal do rangi cudu urasta fakt, że w ogóle możemy spotykać się z naszymi biegaczami.

Filmowy Leksykon Biegowy
02.12.2020

Filmowy Leksykon Biegowy

Filmowy Leksykon Biegowy to cykl filmów dla biegaczy – tych zaawansowanych, początkujących, a także przyszłych. To ponad 20 odcinków, o bardzo zróżnicowanej tematyce. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku, gdzie od listopada do lutego będziemy publikować nasze filmy. Leksykon stworzyliśmy wspólnie z Nationale-Nederlanden, Sklepem Biegacza, Centrum Ruchu BODYWORK oraz marką Salomon.

Trenuj z CITY TRAIL Team!
01.12.2020

Trenuj z CITY TRAIL Team!

Organizacja imprez to część naszej zawodowej działalności. W ekipie mamy trenerów i instruktorów lekkiej atletyki, biegaczy z kilkunastoletnim doświadczeniem. Od lat prowadzimy treningi biegowe, zajmujemy się także współpracą personalną. Wydarzenia roku 2020 i znaczące ograniczenia w organizacji imprez, zmotywowały nas do rozwinięcia tej części naszej działalności.

Treningi CITY TRAIL - plan na grudzień
30.11.2020

Treningi CITY TRAIL - plan na grudzień

5 grudnia w Warszawie oraz 6 grudnia w Lublinie i Szczecinie rozpoczynamy serię naszych treningów! Wreszcie będzie okazja do spotkania się! Na grudniowych zajęciach chcemy pokazać Wam dokładną rozgrzewkę. Taką, którą powinniście wykonywać przed każdym mocniejszym akcentem i zawodami.

Bieganie indywidualne na trasie CITY TRAIL. O co chodzi?
30.10.2020

Bieganie indywidualne na trasie CITY TRAIL. O co chodzi?

Od 5 grudnia, przez kilkanaście kolejnych weekendów będziemy pojawiać się na naszych przełajowych trasach. Oznaczymy je dla Was i udostępnimy na 3 godziny - od 8:00 do 11:00. Będziecie mogli indywidualnie przebiec naszą trasę, sprawdzając formę i swoje postępy.

Od grudnia zapraszamy na treningi grupowe!
29.10.2020

Od grudnia zapraszamy na treningi grupowe!

Zimowe treningi grupowe – to nasza propozycja na sezon 2020/2021. W grudniu, styczniu i lutym wspólnie z Nationale-Nederlanden zapraszamy Was na spotkania dla biegaczy. Będą one odbywać się w naszych dziesięciu lokalizacjach (są to: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań, Szczecin, Warszawa i Wrocław). Planujemy po trzy treningi w każdym z miast.

Co z gadżetami zamówionymi podczas zapisów?
19.10.2020

Co z gadżetami zamówionymi podczas zapisów?

Rejestrując się do jesiennych biegów mogliście dokupić gadżety, które dla Was przygotowaliśmy. Ich odbiór był zaplanowany podczas zawodów, które musieliśmy przenieść na wiosnę. Nie trzeba jednak czekać tak długo, by otrzymać swoje zamówienie (choć jest to możliwe). Jest kilka innych rozwiązań.

Jesienne biegi odwołane
16.10.2020

Jesienne biegi odwołane

Wczorajszy wieczór i dzisiejszy poranek przesądziły o tym, że nasze jesienne biegi – zaplanowane na najbliższe tygodnie – od 17 października do 22 listopada się nie odbędą. Jeszcze w środę byliśmy przekonani, że zawody zorganizujemy, ale niestety sytuacja wygląda, jak wygląda – decyzje rządowe podejmowane w związku z rozwojem epidemii koronawirusa oceniamy jako spontaniczne, co wyklucza planowanie jakichkolwiek wydarzeń.

Biegacze CITY TRAIL – nowy cykl tekstów
08.10.2020

Biegacze CITY TRAIL – nowy cykl tekstów

W ostatnich tygodniach zmotywowaliście nas do stworzenia nowego cyklu – „Biegacze CITY TRAIL” to historie dorosłych biegaczy i doniesienia o sukcesach młodych zawodników startujących w naszych imprezach. Będzie mnóstwo ciekawych historii i dużo motywacji! Zaczynamy od Trzech Muszkieterów z Warszawy!

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni