Warszawa

Zaczynamy tournee po Polsce!

18.09.2014

Zaczynamy tournee po Polsce!

Już w sobotę, 11 października odbędzie się pierwszy bieg cyklu Grand Prix CITY TRAIL 2014/2015. Startujemy w Lublinie – na nowej trasie. Z kolei w niedzielę, 12 października zapraszamy do Warszawy. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami o pierwszym weekendzie cyklu.

LUBLIN

Zawody w Lublinie – podobnie jak w ubiegłym roku będą odbywać się w Lesie Dąbrowa, jednak tegoroczna trasa będzie prowadzić zupełnie innymi ścieżkami. Nowa trasa wygląda tak:

Osoby, które zapiszą się przez internet do końca dnia w sobotę, 4 października zapłacą za bieg 12,5 zł. Jeśli bieg zostanie opłacony najpóźniej do końca dnia w środę, 8 października (tego dnia zamykamy elektroniczne zapisy w Lublinie) za start trzeba będzie zapłacić 15 zł. W dniu biegu opłata wyniesie 20 zł. Identyczna zasada będzie obowiązywać przed każdym biegiem. Do końca dnia w sobotę, 4 października można także kupić karnet na cały cykl – 6 biegów za 50 zł. Z karnetu można skorzystać także do soboty poprzedzającej drugi bieg w Lublinie, z ta różnicą, że w kwocie 50 zł będzie 5 biegów (ale nadal opłata będzie niższa niż jeśli będziemy płacić za każdy bieg oddzielnie).

Ze względu na imprezę kolarską, która odbywa się tego samego dnia, co nasz bieg w Lesie Dąbrowa, plan minutowy pierwszych zawodów różni się od tradycyjnego i wygląda następująco:

Plan minutowy I biegu Grand Prix Lublin CITY TRAIL:

08:30 – otwarcie biura zawodów;
09:00 – start biegu dzieci kategorii D0/D1;
09:15 – start biegu dzieci kategoria D2;
09:30 – start biegów młodzieżowych kategorie D3 oraz D4;

09:45 – zamknięcie biura zawodów;

09:45 – wspólna rozgrzewka;
10:00 – start biegu głównego Grand Prix Lublin CITY TRAIL
10:15 – pierwsi zawodnicy na mecie biegu;
ok. 10:40 – ostatni zawodnik na mecie biegu.

Od drugich zawodów – 15 listopada plan będzie wyglądał identycznie jak w ubiegłym roku, ze startem biegu głównego o godz. 11:00. O szczegółach poinformujemy na kilka dni przed listopadowymi zawodami.

Cykl zawodów w Lublinie odbywa się przy współpracy z Miastem Lublin.

WARSZAWA

Warszawska edycja zawodów będzie odbywać się podobnie jak przed rokiem w Lesie Młocińskim. Trasa pozostaje bez zmian:

Osoby, które zapiszą się przez internet do końca dnia w niedzielę, 5 października zapłacą za bieg 12,5 zł. Jeśli bieg zostanie opłacony najpóźniej do końca dnia w czwartek, 9 października (tego dnia zamykamy elektroniczne zapisy w Warszawie) za start trzeba będzie zapłacić 15 zł. W dniu biegu opłata wyniesie 20 zł. Identyczna zasada będzie obowiązywać przed każdym biegiem. Do końca dnia w niedzielę, 5 października można także kupić karnet na cały cykl – 6 biegów za 50 zł. Z karnetu można skorzystać także do soboty poprzedzającej drugi bieg w Warszawie, z ta różnicą, że w kwocie 50 zł będzie 5 biegów (ale nadal opłata będzie niższa niż jeśli będziemy płacić za każdy bieg oddzielnie).

Ze względu na imprezę psich zaprzęgów, która odbywa się tego samego dnia, co nasz bieg w Lesie Młocińskim, plan minutowy pierwszych zawodów różni się od tradycyjnego i wygląda następująco:

Plan minutowy I biegu Grand Prix Warszawa CITY TRAIL:

13:30 – otwarcie biura zawodów;
14:00 – start biegu dzieci kategorii D0/D1;
14:15 – start biegu dzieci kategoria D2;
14:30 – start biegów młodzieżowych kategorie D3 oraz D4;

14:30 – zamknięcie biura zawodów;

14:40 – wspólna rozgrzewka;
15:00 – start biegu głównego Grand PrixWarszawa CITY TRAIL
15:15 – pierwsi zawodnicy na mecie biegu;
ok. 15:45 – ostatni zawodnik na mecie biegu.

Od drugich zawodów – 16 listopada plan będzie wyglądał identycznie jak w ubiegłym roku, ze startem biegu głównego o godz. 11:00. O szczegółach poinformujemy na kilka dni przed listopadowymi zawodami.

Dla przypomnienia prezentujemy terminarz całego cyklu:

Do zobaczenia! :) 

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni