Warszawa

Zaleski Bieg Górski już w sobotę!

28.05.2014

Zaleski Bieg Górski już w sobotę!

31 maja w Zalesiu Górnym k. Warszawy fani biegów górskich będą mogli sprawdzić się na trzech dystansach. Przygotowano pętlę o długości 3,2 km. Będzie można pokonać ją - do wyboru - jeden raz, dwa razy lub trzy razy. 

Na każdej z pętli znajduje się kilkanaście podbiegów, które niewątpliwe spowodują podniesienie tętna każdego z biegaczy.

Start biegu zaplanowany jest na godz. 9:00. Limit czasu wynosi 1,5 godz. Bieg odbywać się będzie z pomiarem czasu.

Trasa biegu jest stałym elementem „Ośrodka Wisła" i jest dostępna już w tej chwili – na całej długości została ona oznaczona, dzięki czemu będzie możliwość korzystania z niej nie tylko podczas startu w zawodach. Organizatorzy zachęcają do treningów i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami na temat trasy.

Dojazd i parkingi: Do ośrodka "Wisła" można dojechać zarówno samochodem jak i pociągiem. Wejście do ośrodka znajduje się zaraz przy stacji kolejowej "Zalesie Górne".

Dla osób, które dotrą na miejsce samochodem – na terenie ośrodka znajdują się parkingi – jeden oznaczony jako Park&Ride w okolicy stacji kolejowej i drugi przy drodze prowadzącej do Zalesia z Pilawy. Dojście w okolicę startu jak i biura zawodów z obydwu parkingów zajmuje mniej więcej tyle samo czasu.

Biuro zawodów: Biuro zawodów będzie znajdowało się na tarasie restauracji znajdującej się przy samym zalewie w oklicy pomostu. Pakiety startowe będzie można odebrać przed biegiem - od godz. 8:00.

Informacje o biegu znajdują się na stronie biegzalesie.pl

Zapraszamy! :)

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni