Warszawa

Warszawa na mecie cyklu Grand Prix zBiegiemNatury

16.03.2014

Warszawa na mecie cyklu Grand Prix zBiegiemNatury

Rafał Rusiniak i Dominika Rosłoń zwycięzcami ostatnich w edycji 2013/2014 zawodów w ramach cyklu Grand Prix Warszawa zBiegiemNatury. Przed biegaczami jeszcze oficjalne podsumowanie cyklu i rozdanie nagród, które odbędzie się podczas ceremonii zakończenia – 1. kwietnia, o godz. 18:30 w auli Akademii Wychowania Fizycznego (ul. Marymoncka 34).

Rafał Rusiniak potwierdził, że jest najlepszym biegaczem w cyklu. Jego dzisiejszy wynik to 17:19. 19-letnia Dominika Rosłoń na 5-kilometrowej trasie uzyskała czas 20:57. Zwyciężczynią klasyfikacji generalnej jest nieobecna podczas niedzielnego biegu Joanna Schab.

Podczas ostatniego biegu wystartowali biegacze, którym zależało na „zaliczeniu” 4 biegów i dzisiaj mieli na to ostatnią szansę (przypomnijmy, że aby zostać sklasyfikowanym w cyklu i dostać pamiatkowy medal, trzeba ukończyć minimum 4 biegi), ale byli też tacy, którzy ukończyli wszystkie 6 biegów, tak jak Tomasz Suska z UKS Siódemka Legionowo. – Startowałem w cyklu nie tylko indywidualnie, ale także drużynowo. Stanowiliśmy chyba jeden z najliczniejszych klubów. W naszej drużynie są nie tylko dorośli, ale również spora gromadka dzieci – powiedział po biegu Tomasz Suska.

Podczas imprezy zorganizowane zostały również biegi dzieci i młodzieży pod hasłem „Dzieciaki zBiegiemNatury”. Partnerami cyklu są firma Amway Polska i marka NUTRILITE™.

Ceremonia zakończenia, która odbędzie się 1. kwietnia - nie ma tutaj żadnego żartu:) - będzie okazją do nagrodzenia najlepszych zawodników (5 kobiet i 5 mężczyzn w klasyfikacji generalnej oraz po 3 kobiety i 3 mężczyzn w klasyfikacjach wiekowych) oraz wręczenia pamiątkowych medali. Nagrodzeni zostaną także uczestnicy cyklu „Dzieciaki zBiegiemNatury”.

A jeszcze dziś zapraszamy na wydarzenie Grand Prix Warszawa zBiegiemNatury na Facebooku, gdzie odbędzie się konkurs organizowany wspólnie z klubem Holmes Place.

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni