z

Warszawa

Kapryśna pogoda nie wyklucza dobrych wyników :)

12.01.2014

Kapryśna pogoda nie wyklucza dobrych wyników :)

Taki wniosek płynie z niedzielnych zawodów Grand Prix Warszawa zBiegiemNatury. Choć od rana padał rzęsisty deszcz, biegacze, którzy zmotywowali się, by wziąć udział w biegu nie żałowali czasu spędzonego w Parku Młocińskim. Zadowolony ze startu był Rafał Rusiniak, który wygrał po raz czwarty i tym samym zapewnił sobie zwycięstwo w całym cyklu.

Wynik Rafała z niedzielnych zawodów to 17:15. - Biegam głównie na 5 i 10 km. Zdecydowanie najbardziej lubię startować w biegach ulicznych, choć zawody na bieżni i przełaje nie są mi obce - podkreślił pochodzący z Podlasia zawodnik AZS-AWF Warszawa. - Mimo to, trenuję głównie w lesie - dodał.

Nie tylko Rafał był zadowolony z niedzielnego biegu. 108 na mecie Olga Miszkiewicz-Górecka ukończyła zawody z życiówką. – Nie wystraszyłam się pogody, bo zależało mi na starcie. Nie mogłam pobiec w poprzednich zawodach, a chciałabym zdobyć medal za ukończenie cyklu, więc nie było mowy o „odpuszczeniu” biegu. Opłaciło się, bo poprawiłam swój poprzedni wynik – podkreśliła Olga.

Wśród pań najlepszą podczas niedzielnych zawodów okazała się zwyciężczyni dwóch pierwszych biegów - Joanna Schab (19:47).

Start biegu głównego na dystansie 5 km poprzedziły biegi dzieci i młodzieży w ramach cyklu „Dzieciaki zBiegiemNatury”, którego partnerami są Amway Polska i NUTRILITE™. Firma Amway angażuje się w sportowe wydarzenia na całym świecie, wspierając ideę zdrowego stylu życia połączoną z aktywnością fizyczną – także wśród dzieci i młodzieży. Partnerem całej warszawskiej edycji cyklu jest Miasto Warszawa.

Jeszcze dziś około godz. 21:00 na wydarzeniu Grand Prix Warszawa zBiegiemNatury na Facebooku odbędzie się konkurs, w którym do wygrania będą karnety do klubu fitness Holmes Place. Każdy uczestnik dzisiejszego biegu niezależnie od wyników konkursu może skorzystać natomiast z jednodniowego zaproszenia do wybranego klubu Holmes Place - wystarczy zapisać się TUTAJ :)

Kolejne zawody w Parku Młocińskim już 9 lutego. Zapraszamy :)

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni