Warszawa

W niedzielę czas na Gorzów i Warszawę

13.11.2013

W niedzielę czas na Gorzów i Warszawę

Drugie zawody z cyklu Grand Prix zBiegiemNatury w Gorzowie i Warszawie już w niedzielę, 17 listopada. Internetowe zapisy trwają do końca dnia w czwartek, 14 listopada. Nie zwlekaj! ;)

Kolejne zawody to dla jednych okazja do aktywnego spędzenia czasu na łonie natury, a dla innych - możliwość sprawdzenia się. Być może uda się ustanowić nowe rekordy tras?

Podczas pierwszych zawodów w Warszawie najszybszy na 5-kilometrowej trasie był Rafał Rusiniak (17:16). Wśród kobiet wygrała Joanna Schab (19:26). Z kolei w Gorzowie równych sobie nie mieli Marcin Galant (19:28) oraz Lucyna Poznańska (24:20). 

Opłata startowa dla osób, które zapiszą się przez internet wynosi 12,5 zł. W dniu biegu trzeba zapłacić 20 zł. Dzieci i młodzież płacą symboliczną złotówkę. 

Trasa Grand Prix Warszawa zBiegiemNatury

Biuro zawodów w Gorzowie będzie zlokalizowane Słowiance (w pobliżu startu biegu), natomiast w Warszawie będziemy na Was czekać z pakietami na Polanie Rekreacyjnej - w pobliżu mety biegu. Trasy w obu miastach pozostają bez zmian. Przypominamy, że w Warszawie start biegu gównego jest oddalony od mety (i biura zawodów) o około 1 km. Zbiórki do biegów dzieci i młodzieży odbywają się w pobliżu mety biegu głównego.

Trasa Grand Prix Gorzów Wielkopolski zBiegiemNatury

 

Plan minutowy zawodów w Gorzowie Wielkopolskim i Warszawie:

08:30 – otwarcie biura zawodów biegu głównego, biegów dziecięco-młodzieżowych oraz marszu Nordic Walking; biuro zawodów zawsze będzie zlokalizowane w okolicy mety biegu;

09:30 – start biegu dzieci kategorii D0/D1;

09:45 – start biegu dzieci kategoria D2;

10:00 – start biegów młodzieżowych kategorie D3 oraz D4;

10:30 – zamknięcie biura zawodów, koniec przyjmowania zgłoszeń;

10:45 – wspólna rozgrzewka;

11:00 – start biegu głównego Grand Prix zBiegiemNatury;

ok. godz. 11:16 – pierwsi zawodnicy na mecie biegu;

11:45 – ostatni zawodnik na mecie biegu.

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni