z

Warszawa

Ruszamy w Warszawie … zBiegiemNatury!

30.09.2013

Ruszamy w Warszawie … zBiegiemNatury!

Już w sobotę, 19 października odbędą się pierwsze zawody II edycji Grand Prix zBiegiemNatury. Tegoroczny cykl rozpocznie się w Olsztynie. Pierwsze zawody w Warszawie już 27 października!

W Warszawie będziemy biegać w Lasku Młocińskim. Pierwsze zawody będą okazją do zapoznania się z formułą cyklu. Liczba biegów w każdej z lokalizacji (jest ich 11) to sześć w trakcie trwania cyklu.

Drugie zawody w Warszawie odbędą się 17 listopada, kolejne 22 grudnia, 11 stycznia, 9 lutego. Zakończenie cyklu w Warszawie planowane jest na 16 marca.

Biegi zBiegiemNatury to zawsze 5 km na leśnej trasie. Dystans ten jest dobry dla każdego. Nie mają z nim kłopotu początkujący biegacze, a ci bardziej doświadczeni wykonują podczas zawodów świetny trening lub sprawdzian. Bieg główny zawsze będzie startował o godzinie 11:00. Wcześniej będą organizowane biegi dzieci i młodzieży – w tym roku pod hasłem „Dzieciaki zBiegiemNatury”.

Elektroniczne zapisy kończą się zawsze na 3 dni przed każdymi zawodami. Jest także możliwość zapisania się w biurze zawodów w dniu biegu.

Do zobaczenia na starcie! :)

Trasa Grand Prix Warszawa zBiegiemNatury

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni