Warszawa

Medycy na start!

09.09.2022

Medycy na start!

Jesteś lekarzem, pielęgniarką, ratownikiem medycznym, ratownikiem wodnym lub strażakiem*? Daj się „oznaczyć” i biegaj z nami bezpłatnie! Kontynuujemy akcję „Medycy na start!”. Zachęcamy Was zapoznania się ze szczegółami - nawet jeśli nie jesteś medykiem, warto żebyś wiedział/wiedziała, na czym polega nasza akcja. Ta wiedza może uratować życie!

Akcja "Medycy na start!" powstała w 2018 roku. Na czym polega? Otóż, osoby pełniące zawody medyczne będą mogły startować w imprezach CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden bezpłatnie, jeśli tylko odpowiednio szybko zgłoszą się do nas (liczy się koleność mailowych zgłoszeń - start 9 września), zgodzą się na oznaczenie specjalną opaską na ramię i zadeklarują, że w razie potrzeby zrezygnują ze swojego biegu, aby sprawdzić niepokojącą sytuację i udzielić odpowiedniej pomocy. W każdej z lokalizacji możemy w ten sposób nawiązać współpracę z 15 medykami (zatem łącznie będzie to 150 osób). 

Jesteś zainteresowany dołączeniem do akcji i pracujesz w jednym z poniższych zawodów*? Napisz na kontakt@citytrail.pl, w tytule maila wpisując "Medycy na start!" + miasto, w którym będziesz startować. W mailu podaj koniecznie swoje imię i nazwisko, a w załączniku dodaj dokument potwierdzający zawód oraz posiadanie aktualnego kursu kwalifikowanej pierwszej pomocy. 

*Akcja dotyczy lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, ratowników wodnych i strażaków - z aktualnym kursem kwalifikowanej pierwszej pomocy.

fot. Jarek Dulny