z

Warszawa

Zaczynamy szóstą kolejkę!

02.03.2020

Zaczynamy szóstą kolejkę!

W sobotę, 7 marca w Lublinie oraz w niedzielę, 8 marca w Warszawie i Łodzi rozpoczniemy szóstą – ostatnią serię edycji! Elektroniczne zapisy zamykamy jak zawsze na 4 dni przed zawodami, a więc dla Lublina potrwają do końca dnia we wtorek (3 marca), a dla Warszawy i Łodzi – do końca dnia w środę (4 marca).

INFORMACJE DLA WSZYSTKICH MIAST

OPŁATY STARTOWE

Koszt udziału w pojedynczym biegu to 25 zł (podczas rejestracji przez internet) lub 30 zł (jeśli dokonujemy opłaty w dniu zawodów). W CITY TRAIL Junior opłaty to odpowiednio 7,5 oraz 10 zł.

PLAN MINUTOWY

Harmonogram wszystkich biegów:

8:30 – otwarcie biura zawodów

9:20 – zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D0 (do 5 lat) i D1 (6-7 lat) – dystans ok. 300 m

9:50 - zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D2 (8-9 lat) dystans ok. 600 m

10:10 - zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D3 (10-12 lat) – dystans ok. 1 km i D4 (13-15 lat) – dystans ok. 2 km

11:00 - start biegu głównego na 5 km

INFORMACJE LOKALNE DLA LUBLINA

FUNKCJONOWANIE BIURA ZAWODÓW

Odbiór pakietów startowych będzie możliwy w sobotę, 7 marca, w godz. 8:30-10:30. Biuro zawodów będzie mieściło się w okolicy startu i mety zawodów – okolice Kempingu Dąbrowa nad Zalewem Zemborzyckim (dokładna lokalizacja) - możliwy jest TYLKO osobisty odbiór pakietu.

Zakupione dodatki będą do odbioru w sobotę - w oddzielnym namiocie, na stanowisku oznaczonym tabliczką „GADŻETY”. Będziecie mogli zgłosić się po gadżety zarówno przed biegiem, jak i już po zawodach.

TRASA

Nasze zawody odbywają się na 5-kilometrowej pętli, która będzie wyznaczona pomarańczowymi taśmami z napisem CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden. Poglądowa mapa jest dostępna w zakładce TRASA.

PARKINGI

Główny parking dostępny jest przy ulicy Nad Zalewem, w okolicy pętli autobusowej – około 500 metrów od biura zawodów.

GALA PODSUMOWUJĄCA SEZON

Uroczyste podsumowanie edycji zaplanowaliśmy w Lublinie na 17 marca. Zapraszamy o godz. 18:30 do Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji (ul. Bursaki 12). Podczas gali nagrodzimy najszybszych zawodników, a także wręczymy Wam pamiątkowe medale za ukończenie co najmniej czterech biegów.

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Na naszym facebookowym profilu funkcjonuje WYDARZENIE dedykowane lubelskiej odsłonie naszych biegów. Zachęcamy, by do niego dołączyć i aktywnie w nim uczestniczyć.

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin.

INFORMACJE LOKALNE DLA WARSZAWY

FUNKCJONOWANIE BIURA ZAWODÓW

Odbiór pakietów startowych będzie możliwy w niedzielę, 8 marca, w godz. 8:30-10:30. Biuro zawodów będzie mieściło się w okolicy mety zawodów – okolice ulicy Papirusów (dokładna lokalizacja) – możliwy jest TYLKO osobisty odbiór pakietu.

Zakupione dodatki będą do odbioru w niedzielę - na oddzielnym stanowisku oznaczonym tabliczką „GADŻETY”. Będziecie mogli zgłosić się po gadżety zarówno przed biegiem, jak i już po zawodach. 

TRASA I PARKINGI

Nasze zawody odbywają się na 5-kilometrowej trasie która, będzie wyznaczona pomarańczowymi taśmami z napisem CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden. Pamiętajcie, że odległość z biura zawodów (i mety) na start wynosi ok. 1,5 km. 

Parking znajdujący się przy Lesie Młociny nie pomieści kilkuset aut, dlatego warto przyjechać na zawody nieco wcześniej, by spokojnie zaparkować po drugiej stronie ulicy Pułkowej – np. wzdłuż ulic Trylogii, Arrasowej, Balaton.

Poglądowa mapa trasy z zaznaczonymi miejscami parkingowymi jest dostępna w zakładce TRASA.

GALA PODSUMOWUJĄCA SEZON

Uroczyste podsumowanie edycji zaplanowaliśmy w Warszawie na 18 marca w Kinie Wisła (Pl. Wilsona 2, sala A). Rozpoczniemy o godz. 18:00 od części dla dzieci i młodzieży. Dorosłych zapraszamy o godz. 19:00. Podczas gali nagrodzimy najszybszych zawodników, a także wręczymy Wam pamiątkowe medale za ukończenie co najmniej czterech biegów.

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Na naszym facebookowym profilu funkcjonuje WYDARZENIE dedykowane warszawskiej odsłonie naszych biegów. Zachęcamy, by do niego dołączyć i aktywnie w nim uczestniczyć.

INFORMACJE LOKALNE DLA ŁODZI

FUNKCJONOWANIE BIURA ZAWODÓW

Odbiór pakietów startowych będzie możliwy w niedzielę, 8 marca, w godz. 8:30-10:30. Biuro zawodów będzie mieściło się w okolicy startu i mety zawodów – w pobliżu Motodromu w Parku Baden-Powella  (dokładna lokalizacja) – możliwy jest TYLKO osobisty odbiór pakietu.

Zakupione dodatki będą do odbioru w niedzielę - na stanowisku oznaczonym tabliczką „GADŻETY”. Będziecie mogli zgłosić się po gadżety zarówno przed biegiem, jak i już po zawodach.

TRASA

Nasze zawody odbywają się na 5-kilometrowej pętli, która będzie wyznaczona pomarańczowymi taśmami z napisem CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden. Poglądowa mapa jest dostępna w zakładce TRASA.

PARKINGI

Zalecamy zostawienie aut na parkingach wzdłuż ulic Niciarnianej i Małachowskiego. 

TESTY BUTÓW MARKI SALOMON

Podczas niedzielnego biegu ponownie będą z nami eksperci Sklepu Biegacza, dzięki czemu będziecie mieć okazję przetestować legendarny model butów marki Salomon – Speedcross 5! Wystarczy przyjść do naszego testowego stoiska, wybrać odpowiedni rozmiar i lecieć do lasu!

GALA PODSUMOWUJĄCA SEZON

Uroczyste podsumowanie edycji zaplanowaliśmy w Łodzi na 26 marca. Zapraszamy o godz. 18:30 na Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego, budynek T, wejście od ul. Rewolucji 1905r. 39/41 (parter). Podczas gali nagrodzimy najszybszych zawodników, a także wręczymy Wam pamiątkowe medale za ukończenie co najmniej czterech biegów.

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Na naszym facebookowym profilu funkcjonuje WYDARZENIE dedykowane łódzkiej odsłonie naszych biegów. Zachęcamy, by do niego dołączyć i aktywnie w nim uczestniczyć.

Gdybyście mieli jeszcze jakieś wątpliwości – zapraszamy do przeczytania FAQ

Do zobaczenia!

fot. Karolina Krawczyk

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni