z

Warszawa

Odbiór medali poza galą

18.03.2019

Odbiór medali poza galą

Każda z osób, która ukończy w sezonie minimum 4 biegi otrzyma medal. Wręczenie pamiątek nie odbywa się jednak na ostatnim biegu, ale – w każdym z naszych miast - na oddzielnej, siódmej imprezie. Bardzo zależy nam na Waszej obecności, jednak zdajemy sobie sprawę, że nie każdy będzie mógł dotrzeć na galę zakończeniową. Dlatego przygotowaliśmy inną możliwość odebrania medalu.  

ZOBACZ TERMINARZ GAL KOŃCZĄCYCH SEZON

PRZECZYTAJ, DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W GALI

Medale będą dostępne w Sklepach Biegacza w miastach, w których rozgrywany jest nasz cykl (poza Olsztynem i Szczecinem, gdzie aktualnie nie ma Sklepu Biegacza, więc mamy inne rozwiązanie - o nim poniżej) od poniedziałku następującego po ceremonii zakończenia w danym mieście, czyli np. jeśli w Poznaniu zakończenie jest 19 marca (wtorek), medale będą do odbioru w Sklepie Biegacza od 25 marca, jeśli w Lublinie gala jest 8 kwietnia (poniedziałek), medale będą dostępne w Sklepie Biegacza od 15 kwietnia.

Pamiątkowe krążki będą na Was czekać do 15 maja - później medale będą od odbioru na naszych letnich biegach CITY TRAIL onTour oraz w kolejnej edycji jesienno-zimowego Grand Prix.

W Warszawie medale dostarczymy do wszystkich trzech sklepów, w Trójmieście będą dostępne w Gdańsku i w Gdyni. W pozostałych miastach (Bydgoszcz, Katowice, Lublin, Łódź, Poznań, Wrocław) Sklep Biegacza znajduje się tylko w jednej lokalizacji. Adresy Sklepów oraz godziny otwarcia znajdziecie na stronie Sklepu Biegacza, w zakładce SKLEPY. 

Medale należy odbierać osobiście - pamiętajcie o dokumentach tożsamości. 

Olsztyn

W Olsztynie medale będą na Was czekać od 8 kwietnia do 15 maja w Sklepie Sportowym  przy ul. Prostej 38 (godz. otwarcia: poniedziałek – piątek: 11:00 - 19:00, sobota: 11:00 - 15:00).

Medale należy odbierać osobiście – pamiętajcie o dokumentach tożsamości. 

Szczecin

Szczecinie medale będą do odbioru podczas treningów Wieczornego Biegania w Szczecinie – we wszystkie wtorki kwietnia: 2, 9, 16, 23 i 30. Treningi zaczynają się o godz. 19, przy fontannie Bartłomiejce w okolicach Urzędu Miasta (Jasne Błonia). Aby nie zakłócać rytmu treningowego, prosimy o odbiór medali min. 20 minut przed rozpoczęciem spotkania.

Medale należy odbierać osobiście – pamiętajcie o dokumentach tożsamości. 

W przypadku nagród za miejsca w klasyfikacjach generalnych, wiekowych, drużynowych, które nie mogą zostać odebrane osobiście prosimy o upoważnienie bliskiej osoby, która będzie mogła odebrać nagrodę podczas gali. W wyjątkowych sytuacjach możemy nagrodę wysłać - w takim przypadku prosimy o wiadomość na adres kontakt@citytrail.pl (koszt wysyłki nieodebranych nagród ponosi zawodnik).

fot. Filip Kowalkowski

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni