z

Trójmiasto

Olsztyn i Trójmiasto na start!

07.02.2019

Olsztyn i Trójmiasto na start!

W sobotę w Olsztynie, a w niedzielę w Trójmieście (Gdańsku) – tam nas spotkacie w najbliższy weekend (9-10 lutego).  Zapisy do obu biegów są możliwe już tylko w dniu zawodów. Zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi weekendowych imprez.

INFORMACJE OGÓLNE DLA OBU MIAST

ZAPISY

Elektroniczna rejestracja jest już zamknięta, zapisy są możliwe tylko w dniu zawodów. Opłata startowa w biegu głównym wynosi 30 zł, a w biegach dziecięco-młodzieżowych - 5 zł.

NASZE GADŻETY

W trwającej edycji przygotowaliśmy dla Was szereg gadżetów. Są to koszulki bawełniane dla dorosłych (damskie i męskie), koszulki biegowe dla dzieci, bluzki z długim rękawem dla dorosłych (damskie i męskie), torby bawełniane, kubki (nasz hit!), drewniane podkładki pod kubki, magnesy na lodówkę. Opis gadżetów i ceny znajdziecie TUTAJ. Wszystkie gadżety są dostępne podczas rejestracji internetowej oraz w dniu zawodów – w naszym sklepiku (zlokalizowanym obok depozytu).

Od miesiąca w dniu zawodów możecie także kupić nasze koszulki z sezonu 2017/2018 – w okazyjnych cenach. Mamy koszulki lifestyle - bawełniane (damskie i męskie), bluzy longsleeve (damskie i męskie), koszulki lifestyle – bawełniane Junior, koszulki techniczne – biegowe Junior.

TESTY BUTÓW SALOMON

Podczas weekendowych biegów będziecie mogli przetestować buty Salomon Sense Ride, czyli model dedykowany naszemu cyklowi. Nie prowadzimy zapisów, obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”. Stoisko testowe będzie obsługiwane przez eksperta ze Sklepu Biegacza, więc śmiało pytajcie o szczegóły techniczne.

Model Sense Ride możecie kupić w naszym sklepie w promocyjnej cenie 389 zł.

PLAN MINUTOWY

Harmonogram naszych biegów jest niezmienny od kilku edycji i stały dla wszystkich biegów:

8:30 – otwarcie biura zawodów

9:30 – zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D0 (do 5 lat) i D1 (6-7 lat) – dystans ok. 300 m

9:50 - zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D2 (8-9 lat) dystans ok. 600 m

10:10 - zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D3 (10-12 lat) – dystans ok. 1 km i D4 (13-15 lat) – dystans ok. 2 km

11:00 - start biegu głównego na 5 km

REGULAMIN

Pamiętajcie o zapoznaniu się z REGULAMINEM. Gdybyście mieli jeszcze jakieś wątpliwości – zapraszamy do przeczytania FAQ

INFORMACJE DOTYCZĄCE OLSZTYNA

BIURO ZAWODÓW

Biuro zawodów będzie działać tylko w dniu imprezy w godz. 8:30-10:30. Zapraszamy nad Jezioro Długie – w okolice startu i mety (dokładna lokalizacja). Przypominamy, że w dniu biegu nie ma możliwości odebrania pakietu za inną osobę - każdy musi pojawić się w biurze osobiście - z dokumentem tożsamości. 

TRASA

Nasze zawody odbywają się na 5-kilometrowej pętli, która będzie wyznaczona pomarańczowymi taśmami z napisem CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden. Poglądowa mapa jest dostępna w zakładce TRASA.

PARKINGI

Pojedyncze miejsca parkingowe znajdują się w osiedlowych uliczkach w okolicy Jeziora Długiego, ale zachęcamy do parkowania przy Jeziorze Krzywym – dojazd od ul. Kapitańskiej lub Żeglarskiej - parkingi znajdują się około kilometra od biura zawodów i startu naszego biegu.

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Na naszym facebookowym profilu powstało WYDARZENIE dedykowane olsztyńskiej odsłonie naszych biegów. Warto do niego dołączyć, bo to miejsce, w którym co miesiąc będzie odbywał się konkurs z atrakcyjnymi nagrodami od naszych Partnerów – szczegóły pojawią się w piątek właśnie na wydarzeniu!

INFORMACJE DOTYCZĄCE TRÓJMIASTA

BIURO ZAWODÓW

Biuro zawodów będzie działać tylko w dniu imprezy w godz. 8:30-10:30. Zapraszamy do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w Gdańsku – w okolice startu i mety (dokładna lokalizacja). Przypominamy, że w dniu biegu nie ma możliwości odebrania pakietu za inną osobę - każdy musi pojawić się w biurze osobiście - z dokumentem tożsamości. 

TRASA

Nasze zawody odbywają się na 5-kilometrowej pętli, która będzie wyznaczona pomarańczowymi taśmami z napisem CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden. Poglądowa mapa jest dostępna w zakładce TRASA.

PARKINGI

Parkowanie aut będzie możliwe na specjalnie przygotowanym parkingu, na terenach sportowych AWFiS – w pobliżu startu naszego biegu (wjeżdżając z ulicy Czyżewskiego w Jelenią, po prawej stronie). Na mapie zaznaczyliśmy również awaryjne miejsca parkingowe. 

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Na naszym facebookowym profilu powstało  WYDARZENIE dedykowane trójmiejskiej odsłonie naszych biegów. Warto do niego dołączyć, bo to miejsce, w którym co miesiąc będzie odbywał się konkurs z atrakcyjnymi nagrodami od naszych Partnerów – szczegóły pojawią się w sobotę właśnie na wydarzeniu!

Do zobaczenia!

fot. Karolina Krawczyk

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni